In Middelhamis hoorzitting over Ontwerp-beleidsplan Haringvliet Een zeer zeldzame 'dwaalgast' aan de Deltahaven Dienstencentrum Oude Tonge wil ook de 55+-ers ontmoeten Politieberichten Tholen, als enige gemeente tegenover staken van jacht op trekvogels Sport voor gehandicapten Dlstrlktsbljeenkomst +16 te Nieuwerkerk (Zld) Tentoonstelling over Noordzee in Museon Middelharnis Goedereede BEJAARDENMIDDAG Bladz. 2 „EILANDEN NIEUWS' DINSDAG 13 FEBRUARI 1990 Het Dagelijks Bestuur van het Na tuur- en Recreatieschap Haringvliet heeft op 1 februari 1990 het ont- werp-BeleidspIan Haringvliet vast gesteld. Een beleidsplan voor na tuur, recreatie en toerisme op en rondom het Haringvliet, dat uitgaat van een evenwichtig groeimodel waarbij wordt gestreefd naar af stemming tussen de belanghebben den op het gebied van natuur, recreatie en toerisme. Het Natuur- en Recreatieschap Haring vliet wil, binnen de beperkte financiële armslag van het schap, vormgeven aan de ontwikkelingsvisie als aangegeven in het beleidsplan. Zij wil dit bereiken onder andere door het vervullen van een 'loketfunktie' en het coördineren van de publieke en pri vate sectoren rondom het Haringvliet. Met de totstandkoming van het beleids plan Haringvliet gaat het Natuur- en Recreatieschap er van uit, dat de be leidsmatige samenhang tussen de re creatieschappen Voome-Putten-Rozen- burg en De Grevelingen tot stand is gebracht en het schap aldus een plaats inneemt in het gebied van de Delta. Kenmerkend voor de funktie van het ontwerp-beleidsplan is dat: - het de hoofdlijnen voor de middel lange termijn aangeeft (15 jaar); - het initiërend en richtinggevend is; - het de basis vormt voor samenwer king en overleg; - het toetsend is op hoofdlijnen voor bestemmingsplannen en streekplan; - het is gericht op de werkbaar- en uitvoeringsgeschiktheid. In het aktieplan, dat onderdeel van het beleidsplan is, worden projektvoorstel- len gedaan met betrekking tot: - algemeen (promotie, overleg, open baar vervoer, stads- en dorpsvernieu wing); - natuur (binnendijks, buitendijks); - recreatie/toerisme (watersport, dagre- creatie, verblijfsrecreatie, routegebon den recreatie, cultuurgerichte recrea tie); - natuurgerichte recreatie; - integrale projekten. Voor de korte termijn geeft het beleids plan aandacht aan: - algemene projekten; - integraal natuurbeheer; - trailerhellingen; - aanlegplaatsen watersport; - verschillende jachthavens; - kwaliteitsverbetering verblijfsrecrea tie, stranden; - ontwikkelingsvisie Middelharnis, Numansdorp (incl. Molenpolder). Voor het Algemeen Bestuur van het Natuur- en Recreatieschap er toe over gaat op 30 maart 1990 het ontwerp Beleidsplan Haringvliet vast te stellen, wordt op woensdag 28 februari 1990 een hoorzitting gehouden over het ontwerp- beleidsplan. Deze hoorzitting is voor een ieder toegankelijk, die is geïnteres seerd in de toekomstige ontwikkeling van het Haringvliet. Deze hoorzitting wordt gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis van Middelhamis. Koningin Julianaweg 45 te Middelhamis, aanvang 20.00 uur. De hoorzitting staat onder leiding van de voorzitter van het schap, de heer H. A. van der Meer. Advisering en onder steuning wordt door de Grontmij n.v. verleend. Vanaf heden ligt het ontwerp-beleids plan ter inzage bij de afdeling voorlich ting van de deelnemers aan de gemeen schappelijke regeling, te weten de pro vincie Zuid-Holland en de gemeenten Bemisse, Hellevoetsluis, Korendijk, Cromstrijen, Goedereede, Dirksland, Middelhamis en Oostflakkee. Personen en instanties die de op 24, 25 en 26 oktober 1989 gehouden hoorzittin gen hebben bezocht, alsmede de bij het secretariaat aangemelde adressen van geïnteresseerden krijgen het ontwerp- beleidsplan direct toegezonden. Op tele fonische aanvraag bij het secretariaat en de afdelingen voorlichting wordt het beleidsplan toegezonden. MELISSANT - Ophalen oud papier - Morgen (woensdag) wordt weer oud papier opgehaald. Graag goed gebun deld en tijdig gereed zetten s.v.p. De Provinciale Sportraad Zuid-Hol land, de belangenbehartiger van de sport in Zuid-Holland, heeft de tweede week druk van de brochure 'Sport- voor gehandicapten, alle mogelijkheden in de provincie Zuid-Holland' uitgebracht. Deze brochure bevat alle informatie over organisaties die op enigerlei wijze aktief zijn op het terrein van de ge- handicaptensport. Naast 'waar, wat en hoe' geeft deze bro chure zicht op enkele ontwikkelingen binnen de gehandicapten. Belangstel lenden voor dit boekje kunnen kontakt opnemen met de Provinciale Sportraad Zuid-Holland Arckelweg 30, 2685 SN Poeldijk Postbus 70, 2685 ZH Poeldijk Tel. (01749) 4 49 40 G. Leibold, Hoe verpleeg ik een zieke thuis? Uitgeverij De Driehoek te Amsterdam. Paperback. 136 pag. Prijs 24,50. Wie geroepen wordt een zieke te verple gen in een thuis-situatie, weet dat een goede verzorging een niet onbelangrijke faktor is ten behoeve van een eventueel herstel. Een groot voordeel van de eigen omgeving is natuurlijk dat de ziekte meer dan in een groot ziekenhuis per soonlijke aandacht en comfort kan ont vangen. Voor de verzorger betekent een en ander een grote inspanning. Hij of zij is meest goedwillend; het ontbreekt ech ter vaak aan de vereiste kennis en vaar digheid. Dit boek biedt richtlijnen en adviezen voor een juiste omgang met de zieke. Platoon, Sofist, Staatsman. Verzameld werk, nummer 8. Uitgeverij De Driehoek te Amsterdam. Gebonden. 228 pag. Prijs 32,50. Langzaam maar zeker vordert de uigave van de verzamelde werken van de Griekse filosoof Plato, ook wel Platoon genoemd. Het ligt in de bedoeling der tien delen in deze serie te laten verschij nen. De vertaling van Plato's werken wordt gemaakt door een groep liefheb bers in het kader van hun studies aan de School voor Filosofie te Amsterdam. Het doel is deze oude geniale teksten om te zetten in toegankelijk hedendaags Nederlands. De in dit deel vervatte dia logen behoren tot de latere werken van Plato. Gerrit Manenschijn, Geplunderde aarde - getergde hemel. Ontwerp voor een christelijke milieu- ethiek. Uitgeverij Ten Have te Baarn. Paperback. 206 pag. Prijs 25,-. De laatste jaren bereikt ons een niet aflatende stroom van berichten over milieuvervuiling. Ieder kan zich voor beelden daarvan te binnen brengen. De aarde is kennelijk niet langer een leen goed dat ons ter bewaring is toever trouwd, maar een vergaarbak en vuil nisbelt. Om het fabrieksprodukt 'geluk' te maken, wordt de aarde op hemelter gende wijze geplunderd. Zo ongeveer verantwoordt de auteur van dit boek zich voor zijn publicatie met deze titel En wie zal hierop iets afdingen. De milieuverwoesting behoort tot het kwaad van deze eeuw. En wat zullen we als mensheid nog over ons heenhalen.... Uit verontwaardiging tegen deze natuur schennis schreef de auteur, hoogleraar ethiek aan de Theologische Universiteit te Kampen, dit geladen boek. Hij be doelde er met name mee een concept te bieden voor een nieuwe ethiek van milieu en natuur. Een christelijke ethiek wel te verstaan, maar dan één waarin de traditionele opvattingen omtrent God, mens en natuur worden aangepast en bijgesteld. Een evolutionaire ethiek die uitgaat van de 'wordende God' en waarin 'afscheid wordt genomen van een onaards en individualistisch hemel- geloof. Professor Manenschijn snijdt in deze studie een uiterst waardevol en actueel thema aan. Maar wat jammer dat deze gereformeerde theoloog in zijn ethisch ontwerp kiest voor evolutionisme en secularisme als uitgangspunten. De klassieke gereformeerde theologie biedt naar mijn stellig inzien aangrijpings punten voldoende om een beter, name lijk een waarlijk bijbels-gereformeerd antwoord op de huidige - zeker niet te onderschatten - milieuproblematiek te formuleren. Aanbevolen voor kritische lezers. Ds. R. de Boer (red.), Onderwijs in beweging. Uitgeverij Van den Berg te Kampen. Paperback. 194 pag. Prijs 22,50. Dit boek, verschenen in vrijgemaakt- gereformeerde kring, bevat een bundel artikelen rond opvoeding en onderijws uitgegeven ter gelegenheid van het 15- jarig bestaan van het Gereformeerde Pedagogisch Centrum. De titel 'Onder wijs in beweging' is er niet zonder reden en aanleiding aan toegekend. Immers - de rust rond het onderwijs, zoals die enkele tientallen jaren geleden het geval was, is verdwenen. Aan het hoe en wat besteedt de bundel uitvoerige aandacht. Zo komt een hele serie actuele onder werpen aan de orde. Bijvoorbeeld de Wet Gelijke Behandeling, de voorgeno men invoering van de basisvorming, de nieuwe leergebieden in de basisschool. Jeugdbond Gereformeerde Gemeenten Op vrijdag 16 febmari zal er in het ver enigingsgebouw van de Ger. Gem., Molenstraat 16 te Nieuwerkerk (Zld) een bijeenkomst gehouden worden voor de +16 jeugdverenigingen van Tholen, Schouwen-Duiveland en Goeree-Over- flakkee. De heer J. Mastenbroek, bibliothecaris van de Theologische School van de Ger. Gemeenten te Rotterdam zal dan spre ken over: 'Het leven en werk van ds. L. G. C. Ledeboer (1808-1863)'. Deze bijeenkomst is georganiseerd in overleg met de jeugdwerkadviseurs van het bondsbureau te Woerden en het bestuur van het distrikt Zuid en Flakkee. Wellicht kan deze avond aanleiding zijn tot de vorming van een nieuw distrikt dat de classis Tholen omvat. De jeugdvereniging van Tholen zal als koor enkele liederen zingen o.l.v. 2 leden van de jeugdvereniging; dirigent Johan Geuze en organist René Polderman. Het jeugdkoor bestaat uit 40 leden. wie geen lid is van een jeugdvereniging, is ook van harte welkom. De belangstel ling van ouderen wordt zeer op prijs gesteld. De bijeenkomst begint om kwart voor acht. Minister Maij-Weggen van Verkeer en Waterstaat zal woensdag 14 februari in het Museon in Den Haag een tentoon stelling over de Noordzee openen. De expositie, die tot 1995 zal duren, geeft een beeld van het milieu van de Noord zee in relatie tot de menselijke aktivitei- ten. Nieuwe audiovisuele technieken stellen de bezoekers in staat zelf infor matie over de Noordzee in te winnen. Veel aandacht wordt besteed aan biolo gische en fysische aspekten, de voedsel keten, aan de invloed van het menselijk handelen en het beheer van het ecosys teem van de Noordzee. De expositie is bestemd voor een breed publiek en heeft vooral voor de schooljeugd een educa tieve betekenis. De opening gaat vooraf aan de derde Noordzeeministersconfe- rentie, die op 7 en 8 maart in het Con gresgebouw in Den Haag wordt ge houden. De Noordzeetentoonstelling, die bege leidende teksten in het Nederlands en het Engelse heeft, is ingericht door het ministerie van Verkeer en Waterstaat en het Museon. Zij is dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Op maandagen is het museum gesloten. zoals Geestelijke Stromingen, het nut van schoolbezoek door besturen, school- management, etc. Een uitstekende bundel voor allen wien het christelijk onderwijs ter harte gaat! Hier en daar is de specifieke kerkelijke doelgroep en achtergrond te merken, maar storend is dat zeker niet. Een har telijke aanbeveoling is op haar plaats. Tot slot nog aandacht voor een drietal nieuwe uitgaven van drie verschillen de uitgevers. Delen in het heil, door dr. W. H. Velema (red.). Over de toeëigening van het heil in Christus. Uitgeverij Kok Voorhoeve te Kampen. Paperback. 85 pag. Prijs/16,50. Het thema van dit boek, aangeduid in de ondertitel, wordt als volgt uitgewerkt. Drs. W. J. Quist (chr. geref.) laat zien hoe één en ander in de brieven van de apostel Paulus aan de orde komt. Prof. dr. C. Trimp (geref. vrijgem.) bespreekt het thema in het licht van historie en confessie. Prof. dr. W. H. Velema (chr. geref.) schrijft over de toeëigening in de prediking. Dr. W. Verboom (ned. herv.) geeft een aantal pastorale aspekten weer. Andrew Murray, De avondmaalstafel. Over de viering van het Heilig Avondmaal. Uitgeverij De Banier te Utrecht. Paperback. 86 pag. Prijs 14,75. De schrijver geeft meditaties bestemd voor de voorbereidingsweek, de avond- maalszondag en de week daama. Het boekje wil leiden tot de stille overden king van de Woorden Gods - wachtend op Zijn inspraak.... Enige biografische gegevens van deze Zuidafrikaanse pre diker, wiens wortels onmiskenbaar in Schotland lagen, hadden niet misstaan in dit uitgaafje. Kurt Allgeier, Genezen met de bijbel. De heilzame en genezende kracht van de Bijbel, herontdekt. Uitgevering Boekencentrum te 's-Gravenhage. Gebonden. 187 pag. Prijs 39,90. Een opmerkelijk boek over genezingen, geneeswijzen en geneesmiddelen in de Bijbel. Een lijst met geraadpleegde lite ratuur en registers van namen, zaken, geneesmiddelen en ziekten completeren dit boek. De vertaling is van drs. E. W. van der Poll e.a. JK Aanrijding met licht gewonden Op de Provincialeweg47, tussen Nieuwe Tonge en Middelhamis, sloeg een be stuurder met zijn personenauto rechts af en stak daarbij de parallelweg over waar juist een tweetal fietsers reden. De beide fietsers, broer en zus, kwamen te vallen en liepen enkele kneuzingen en schaafwonden op. Vals brieQe van honderd gulden Een inwoner van Middelhamis, die vorige week geld ging halen op de ene bank en dat geld kort daarna, voor andere doeleinden op een andere bank bracht, kreeg bij de laatste bank te horen dat er een vals biljet van 100,- tussen zat. Bij de banken worden bankbiljetten meestal onder een speciale lamp gecon troleerd op echtheid maar kennelijk was er een exemplaar doorgeslipt. Aanhouding van snelkrakers N.a.v. een snelkraak bij een benzine- stadon, juist over de Haringvlietbrug, vroeg de politie uit de Hoekse Waard of de collega's op Flakkee uit wilden kijken naar een verdachte auto en personen. Het bedoelde voertuig werd ter hoogte van Oude Tonge voor het eerst door col lega's gesignaleerd. Met behulp van col lega's van buiten de regio zijn diverse wegen afgezet. Na een achtervolging, tij dens de nachtelijke uren, waarbij de ver dachte veelvuldig met uitgeschakelde verlichting reed, gelukte het omtwee verdachten aan te houden. Deze zijn voorgeleid en overgedragen aan de Rijkspolitie uit de Hoekse Waard. Poging inbraken Bij een drietal woningen, gelegen op het terrein van de Samaritaan, heeft men getracht in te breken. Men is echter niet binnen geweest. Het is beperkt gebleven bij het forceren van de achterdeur sloten. Milieuvlucht Vorige week vrijdag is er een milieu- vlucht op Goeree-Overflakkee geweest. Hierbij zijn een zestal milieu-overtre dingen geconstateerd, die de komende week nader onderzocht zullen gaan worden. Het betrof o.a. een geval van olielozing, opslag mest, opslag oud ijzer, opslag landbouwafval. Diefstal autoradio's Drie personen hebben afgelopen week end aangifte gedaan van vernieling van een autoruit en diefstal van een autora dio, deze auto's hebben in Middelhamis op de Vissersdijk geparkeerd gestaan. De feiten zijn vermoedelijk gepleegd in de avond c.q. nachtelijke uren, van vrij dag op zaterdag. De politie zou graag in kontakt komen met evt. getuige(n) van die feiten. Rijden onder invloed Een 20-jarige in'woner van Melissant bleek bij een alcoholcontrole teveel gedronken te hebben. Hij bleeka met 375 ug/1 achter het stuur van zijn auto te zitten (maximum is 220 ug/1 toege staan). En maar wachten, met eindeloos geduld. Heel wat Nederiandse en Belgische 'vogelaren' zijn gisteren met hun appa ratuur gretig uitgelopen naar de Deltahaven te Stellendam waar, tot hun grote verrassing een Ivoor-meeuw was gesignaleerd. Kommer Tanis uit Ouddorp die de vogel zaterdag ontdekte moet een echte kenner zijn, want een ivoor-meeuw is voor een leek nauwelijks van de honderden anderen meeuwen te onderscheiden. Ze is iets groter en wat witter en heeft als ze jong is slechts enkele zwarte vlekjes. De meeuw die zaterdag werd gedetermineerd voldeed exact aan de beschrijving en de veronderstelling dat het een Ivoor-meeuw betrof werd door Gerrie Brinkman van de eilandelijke Vogelwerkgroep bevestigd. De zeldzame verschijning van de Ivoor meeuw, die normaliter aan de rand van het Noordpool-ijs overwintert en nog slechts één keer eerder in Nederland werd gesignaleerd, ging als groot nieuws door het wereldje van de vogelaars. Het werd door de flakkeese 'vogel-lijn' doorgegeven waarna de Dutch Birding voor verdere verspreiding van het nieuws zorg droeg. En daar kwamen ze, de kijkers, gewapend tegen de kou en voorzien van enorme kijkers en telelenzen, zowel als van een storeloos geduld om de vreemde vogel te zien. Meer deren is dat gelukt, anderen kwamen te laat omdat de Ivoor-meeuw, na uitvoerig, maar op afstand, bewonderd te zijn over de dijk verdween. Al een stukje noordelij ker waarheen z'n instinct hem waarschijnlijk zal wijzen, zeker als 't hier weer wat warmer wordt. Volgens een ambtelijk advies van de gemeente Goes, verdient het de voor keur om in het vervolg geen trekvogels meer af te schieten. Probleem daarbij is echter dat de gronden voor een contract periode van zes jaar zijn verhuurd aan diverse jagers. Dat contract loopt over vier jaar af. Ambtenaren adviseren het college van burgemeester en wethouders om vooruitlopend op de verlenging van het contract de jagers aan te schrijven en hen te adviseren om de jacht op trekvo gels te staken. Alle gemeenten in Nederland ontvan gen binnenkort een brief, waarin het voorlopige resultaat van de aktie bekend zal worden gemaakt. De gemeenten die de jacht sloten, krijgen als waardering een gratis lidmaatschap van de vereni ging aangeboden. De vogelbescherming De tijden veranderen en wij met hen, wil een bekend gezegde doen geloven en of dat waar is....! Vijf-en-zestig moest je vroeger zijn om uit het arbeids proces te treden, eindelijk...., en daar stond je dan, onwennig en onvoorbe reid in een levensperiode die, naar 't leek, weinig meer te bieden had, maar gelukkig is ook dat anders en beter geworden. In Oude Tonge maakt de Stichting Welzijnswerk voor Ouderen 'Oostflakkee' zich op om ouderen - maar ook dat begrip is achterhaald - te helpen bij de vulling van al die vrije tijd. Projektieider dhr. P. de Vries en mevr. Oole, medewerkster gecoördineerd bejaar- denwerk - en dat al bijna 21 jaar - oriënteren zich op het aan te bieden pakket bezig heden waarin het samen gezellig bezig zijn, zowel het volgen van cursussen, een plaats zal krijgen. Hen staan daarvoor de accomodaties 'het Westerlicht' te Den Bommel, het Dienstencentrum te Achthuizen, het Centrum te Ooltgensplaat en - nog - het Dienstencentmm te Oude Tonge ter beschikking. Steeds dreigender wordt het geluid dat de gemeente die laatste accomodatie op zou willen heffen en de oude ren wil verwijzen naar 'de Gmtterswei', stellig een mooie, maar - zo vinden mevr. Oole en dhr. de Vries - met name voor de ouderen een minder geschikte accomoda tie, o.m. door de bedrijvigheid die er heerst en de overigens begrijpelijke prijzen van consumpties, terwijl in het Dienstencentmm voor een kop koffie 40 et. wordt bere kend. Het is de doelstelling van de Stichting ouderen zo lang mogelijk zelfstandig te laten wonen en het welzijn van de ouderen te bevorderen. Ieder uit deze leeftijdsca tegorie kan voor dienstverlening aankloppen; de Stichting zoekt trouwens zelf kon takt met oudere nieuwkomers in de gemeente. Ze willen het Dienstencentrum een nieuwe status en een nieuw elan geven, aantrek kelijk maken voor de bevolkingsgroep vanaf 55 jaar van welke ze weten dat die niet een middagje komen kaarten of biljarten. Ze zullen op andere wijze bezig gehouden dienen te worden en elkaar bezig dienen te houden. Uittreders uit het arbeidsproces hebben daar een kennelijke behoefte aan wanneer ze 't voortaan zonder de kring van collega's moeten stellen en het werk er niet meer is om voldoende afleiding te hebben. 'n Gezellige ontmoetingsplaats voor 55-1- wil het Dienstencentmm zijn en wat er te doen is wordt door de bezoekers zelf bepaald, tot bespreking waarvan ze op de koffie worden genodigd op de 15e maart. Wederkerig hebben mevr. Oole en dhr. de Vries wat suggesties richting Gemeentebestuur waarmee ze graag in gesprek blijven voor aleer er betreurenswaardige beslissingen genomen worden. Méér samenwerking waar die nu versnipperd is is een van de suggesties; alles wat in de gemeente met Welzijn te maken heeft zou moeten worden gecoördineerd, waartoe het Gemeente bestuur het initiatief zou dienen te nemen. vertrouwt erop dat minister Braks de jacht zal sluiten. „Het signaal moet nu duidelijk zijn. Den Haag kan niet langer blijven achterlopen bij de maatschappe lijke ontwikkelingen", aldus directeur S. Woldhek. De gemeente Tholen heeft als enige Zeeuwse gemeente afwijzend gerea geerd op het verzoek van de Vogelbe scherming om de jacht op trekvogels af te schaffen. De gemeenten Borssele, Ter- neuzen. Sas van Gent, Middelburg en Westerschouwen ondersteunen de trek vogelbescherming. De overige Zeeuwse gemeenten hebben nog geen standpunt ingenomen. De vogelbescherming zal die gemeentebesturen binnenkort nog maals verzoeken de jacht af te schaffen. De vogelbescherming maakte onlangs bekend dat 132 gemeenten het verzoek om de jacht op elf vogelsoorten af te schaffen. Na jarenlang tevergeefs aan dringen bij minster ir. G. Braks van Landbouw richtte de vogelbescherming zich vorig jaar tot de gemeenten. Vol gens directeur S. Woldhek komt de aktie voort uit een absurde situatie. „De trek vogels veroorzaken absoluut geen scha de. Toch wil minister Braks ze niet uit de jachtwet halen". De Nederlandse Vogelbescherming heeft zich bijzonder verheugd over de bijval van de diverse gemeenten. Van de 182 gemeenten die reeds een standpunt hebben ingenomen, hebben er 132 hun instemming met de aktie betuigd. En kele gemeenten troffen zelfs verder gaande jachtbeperkingen of vroegen minister Braks de jacht op deze trekvo gels te sluiten. Slechts vijftig gemeenten reageerde afwijzend. Meestal, omdat zij het landelijk beleid willen volgen. Landelijke zaak De gemeente Tholen reageerde vorig jaar al afwijzend op het verzoek. Burge meester en wethouders stuurden een kort briefje waarin de argumenten wer den verwoord. „Het effekt van de beper kende bepalingen zal nihil zijn, omdat wij navenant weinig jachtgrond verhu ren. Bovendien geven wij de voorkeur aan uniformiteit in voorschriften bin nen het gemeentelijk grondgebied. „Het Thoolse gemeentebestuur is er voorstan der van om allerlei adhesie-betuigingen, die niet direct betrekking hebben op de gemeente, naast zich neer te leggen. „Wij vinden dat een zaak van de landelijke overheid", aldus een woordvoerder van de gemeente. MIDDELHARNIS SOMMELSDIJK °^,S^' ^f^leling Middelharnis/Som- melsdijk nodigt u weer hartelijk uit op dmsdag 20 febmari 's middags half drie m 'de Hoeksteen'. Spreker is deze mid dag de heer W. Kot. Onderwerp Het leven, wat doen we er mee. Als u vervoer nodigt hebt kunt u bellen: mevr. E. Vroegindeweij, tel. 25 66. Nieuwe boeken O

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 2