ambulance- chauflTeur l gewijde en klassieke I Compact Discs ^295r —'Looor Te koop aangeboden Z^ffJS. ASSISTENTEN Autobedrijf S. AcIiTiiraal GOEDEREEDE Holland-Zeeland'' Uil TI'ICUDCL Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) gemeente DIRKSLAND Voorgenomen bouwvergunningen I GEMEENTE Jf IDDELHARNIS VOORGENOMEN BOUWVERGUNNINGEN - ONKYO Specialist in Adverteert in Eilanden-Nieuws V.W. Golf C Diesel 5 drs..../14.750,- 1986 V.W. GOLF C Diesel 3 drs1985 V.W. JETTA C Diesel 4 drs1985 V.W. GOLF Benzine 3 drs1983 V.W. GOLF Diesel ger. motor nieuw APK3.750,- 1980 V.W. POLO nieuw model, 3 drsdonkerblauw 1982 MITSUBISHI GALANT 1600 GLX nieuw APK2.250,- Telefoon (01875) 14 91 19 51 Ware kampioenen-koopjes-jagers, opgelet! Haast U en profiteer van onze finale prijzen nu het nog kan. De opruiming nadert de finisti. Maar U komt breed laciiend over de streep met super voordeel. Als U snel beslist!!! -^^ Gemeente Openbare commissievergaderingen Bouwplannen Direkde en medewerkers van danken cliënten, familie, vrienden en belangstellenden voor de wijze waarop ze hebben bijgedragen om de opening" van ons kantoorpand tot een groot succes te maken. MA/ VRIJDAG 9 FEBRUARI 1990 „EILANDEN NIEUWS" DERDE BLAD Binnen het VAN WEEL-BETHESDA ZIEKENHUIS is op korte termijn plaats voor een in een volledig dienstverband. Gedurende twee van de vijf weken worden ten behoeve van de ambulancedienst (buiten "kantooruren") bereikbaarheidsdiensten verricht. Voorts zal regelmatig worden ingevallen binnen de dagdiensten van de ambulancedienst, terwijl op de overige dagen algemene schoonmaak- werkzaamheden zullen worden verricht binnen het ziekenhuis. In verband met het karakter van de funktie, dienen kandidaten te beschikken over een goede gezondheid. Stressbestendigheid is tevens vereist. Bovendien dient u te beschikken over een geldig EHBO-diploma (of bereid te zijn dit te behalen), een rijbewijs B en ruime rij-ervaring. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis, is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. De heer L. de Jong, koördinator ambulancedienst, is graag bereid inlichtingen te verstrekken, telefoon (01877) 1555. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 20 februari a.s. richten aan de afdeling Personeelszaken, Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Verleende Hinderwetvergunning (art.31W.A.B.M.) Burgemeester en wethouders hebben, onder voorschriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 9 januari 1990 vergunning verleend naar aanleiding van de aanvraag van - de heer A.J. de Wit te Dirksland - voor uitbreiden of wijzigen van een landbouwbedrijf op perceel, pi. gemerkt Zuiderdiep weg 4 te Dirksland, kad. bek. gem. Dirksland, sectie D, nr. 198. De vergunning en andere relevante stukken liggen ter secretarie, Voorstraat 15 te Dirksland, ter inzage en wel tot 10 maart 1990 elke werkdag van 9.00-12.00 uur en van 13.30-16.00 uur. De stukken liggen ook elke dinsdagavond van 17.00-20.00 uur ter inzage (na telefonische afspraak met de heer R. Wielinga, telefoon 01877-1233, toestel 26). Ingevolge artikel 44, tweede lid van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne staat tot en met 10 maart 1990 beroep open bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur voor: 1de aanvrager; 2. de betrokken adviseurs; 3. diegenen, die overeenkomstig de artikelen 20,2122, lid 2 of 28, lid 1 onder c van de W.A.B.M, bezwaren hebben ingebracht; 4. enig andere belanghebbende, die aantoont, dat hij of zij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig de artikelen 20,2122, lid 2 of 28, lid 1 onder c van de W.A.B.M. bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking, dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van Bestuur van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Het verzoek tot schorsing dient te worden gericht aan de voorzitter van genoemde Afdeling. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - Van der Heijden B.V. - veranderen winkelpui en plaatsen luifelconstructie aan pand Schelpenpad 26 te Dirksland; - T.C. de Knegt - bouwen berging, Peuterdijk 44 te Herkingen. Deze bouwplannen zijn niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, doch door het verlenen van vrijstelling krachtens artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan bouwvergunning worden verleend. De betreffende stukken liggen van 12 t/m 26 februari 1990 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen deze plannen schriftelijk bezwaren indienen bij burgemeesteren wethouders. Voorbereidingsbesluit (art.21W.R.O.) De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 1 februari 1990 verklaard dat een herziening van een be stemmingsplan wordt voorbereid voor een perceel aan de Vroon weg (tussen nr. 14 en 14a) te Dirksland. Dit voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van 12 februari 1990. Vanaf deze datum ligt dit besluit met bijbehorende tekening op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. 9 februari 1990, Burgemeester en wethouders van Dirksland Burgemeester en wethouders zijn van plan om mede werking te verlenen aan de onderstaande bouwplan nen met toepassing van; 1artikel 18A van de Wet op de ruimtelijke ordening (WRO) M. Groenheijde - bouw paardenstal en kippenhok, Lievevrouwepoldersedijk 23, Stad aan 't Haring vliet; 2. artikel 19 van de WRO de heer en mevrouw Penninga-de Roo - vestiging atelier. Ring 126, Middelharnis; 3. artikel 19 van de WRO en artikel 50 lid B van de Woningwet J. Gulik - bouw hobbykas op perceel 'Noordland', volkstuinencomplex. Nieuwe Tonge; 4. artikel 50 lid 8 van de Woningwet - J. J. Timmermans - bouw 2 opslagbunkers voor vuurwerk. Zandpad 34, Middelharnis; - Constr.bedrijf Stekelenburg - plaatsen kantine- unit. Molenweg 18, Middelharnis. Genoemde bouwplannen liggen ingaande 12 februari 1990 gedurende 14 dagen voor iedereen in het ge meentehuis ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk be zwaar indienen tegen de voorgenomen beslissing bij burgemeester en wethouders. Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. VERLEENDE VERGUNNINGEN (Wet Arob) Van Lint Autoschade b.v., Nieuwlandsedijk 3, Som- melsdijk - plaatsen lichtreclamemast en aanbrengen reclame, zelfde adres. R. V. d. Vegt, Zeedijk 31, Stad aan 't Haringvliet - verbouw woning, zelfde adres. VOF Gebr. Peeman, Ring 122, Middelharnis - oprich ten 2 schuurtjes. Boomgaardweg 4, Middelharnis. H. Nuyt, Vink 33, Sommelsdijk - bouw garage, zelfde adres. W. P. Meijer, Kon. Julianaweg 12, Nieuwe Tonge - verbouw woning Gen. Snijdersstraat 25, Nieuwe Tonge. Bovag, Commissie occasionshow. Postbus 130, Mid delharnis - schenken alc. houdende drank in tenten op parkeerterrein 'De Staver' i.v.m. bijeenkomst occa sion-auto kopers op 12.5.'90 van 20.00-23.30 uur. St. Olympia's Tour, Masterkamp 44, Driebergen - wielerwedstrijd op 24 mei 1990. St. Evenementen, Postbus 210, Middelharnis - organi seren bloemenmarkt te Sommelsdijk op 5 mei 1990 en havendag op 26 mei 1990. In- en Verkoop Onr. Goed Jongerius, Voorstraat 44, Sommelsdijk - bouw 4 woningen. Kon. Julianastraat 55 t/m 61Nieuwe Tonge. Inter Charter bv. Postbus 40, Middelharnis - bouw bedrijfsgebouw. West Havendijk 6A, Middelharnis. N.B. Bij besluiten die de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de burgemeester nemen, kunnen belangen van anderen dan de direct belanghebbenden betrokken zijn. De Wet A.R.O.B, geeft derden-belanghebbenden in een aantal gevallen de mogelijkheid om binnen 30 dagen na bekendmaking tegen zon besluit een gemo tiveerd bezwaar- of beroepschrift in te dienen. Boven dien kunnen degenen, die menen dat de onmiddellijke uitvoering van een besluit onevenredig nadeel ople vert, om schorsing of een voorlopige voorziening verzoeken. Hierboven vindt u een opsomming van besluiten, waarbij belangen van derden betrokken kunnen zijn. Wilt u meer weten over een besluit en over de beroeps mogelijkheden, dan kunt u contact opnemen met één van de medewerkers van de afdeling Algemene Be stuurszaken. 9 februari 1990, Burgemeester en wethouders van Middelharnis. Eetkamerstoelen met beklede zitting en rug. Per stuk 179.- Een stijlvol geheel. Modern, elegant, een rustpunt in het interieur. Eetkamertafel in zwart met krasvast blad op kolom. 120 X 120 cm Groot zijn de combinatiemo gelijkheden met dit speelse wandmeubel in zijdeglanzend zwart of wit. Zoals opgesteld, 273 cm breed 1695. Mooie combinatie van ^êMêAêPW r^^^L. .A .K^k. eigentijdse lijnen in een— PlhlMLI' I '^■^^B "^B ^h romantisch bloemdessin. 2-en Szitsbank 1595.' I I Wüill I II II 1 IIJMJI;H;iJJI.i*Vf.T.HIMJ^ Algemene bestuurlijke aangelegenheden en economische zaken tijdstip: 12 februari 1990,15.00 uur Gemeentelijke accommodaties en sportzaken tijdstip: 14 februari 1990,20.00 uur Burgemeester en wethouders zijn voornemens om aan Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland een verklaring van geen bezwaar als bedoeld in art. 19 W.R.O. en art. 50, lid 8 Woningwet aan te vragen, teneinde bouwvergunning te ver lenen aan: - de heer A.L. Klootwijk, Bermweg 23 te Capelle a/d IJssel - bouwen overdekt zwembad. Oude Nieuwlandseweg 39, Ouddorp; Voorts is het college voornemens om met toepassing van art. 19 W.R.O. en art. 50, lid 8 Woningwet met gebruikma king van de algemene verklaring van geen bezwaar, bouw vergunning te verlenen aan: - de heer H. Hooff, Molentienden 129 te Ouddorp - bouwen berging, Molentienden 129, Ouddorp. Met toepassi.-iy van art. 50, lid 8 Woningwet met gebruik making van de algemene verklaring van geen bezwaar is het college voornemens bouwvergunning te verlenen aan: - de heer M. Aleman, Bernhardweg 13 te Ouddorp - vergro ten woning Bernhardweg 13, Ouddorp. Ter voldoening aan het bepaalde in art. 19a, lid 3 e.v. W.R.O. maakt de burgemeester bekend dat een aanvraag om bouw vergunning is ontvangen van: - Aannemingsbedrijf Gebr. v.d. Nieuwendijk B.V., Lange- weg 3 te Stellendam - bouwen berging. Oosterplaat 29 - Noordzeepark, Ouddorp; - de heer J. Zandee, Spanjaardstraat 11 te 's Heer Hen drikskinderen-bouwen berging, Hompelvoet 16 - Noordzee park, Ouddorp. Het college is voornemens toepassing te geven aan art. 2, lid 1 sub d van de planvoorschriften van het bestem mingsplan "Stellendam West II" met betrekking tot het bouw plan van: - de heer L.F. Wilmsen, Keijzerstraat 55 te Stellendam - bouwen woning met garage, Irissenpad 31Stellendam. In artikel 2, lid 1 sub d is bepaald, dat burgemeester en wet houders vrijstelling kunnen verlenen voor afwijkingen van het bestemmingsplan, inbegrepen bebouwingsgrenzen en - oppervlakten teneinde de uitvoering van een bouwplan mo gelijk te maken, indien op grond van een definitieve uitmeting of in verband met de verkaveling en/of situering blijkt, dat aanpassing van het bestemmingsplan, redelijk, gewenst of noodzakelijk is en de afwijking van zo ondergeschikte aard blijft, dat de structuur van het bestemmingsplan en de belan gen van derden niet worden geschaad. Genoemde bouwplannen liggen ingaande 12 februari 1990 gedurende veertien dagen ter inzage op de afdeling Algeme ne Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen bouwvergunning c.q. vrijstelling te verlenen schriftelijk bezwaar indienen bij burge meester en wethouders, postbus 38,3253 ZG Ouddorp. 9 februari 1990. M administratiekantoor, belastingadviesburo en loonadviesburo Steneweg 8, 3241 XH Middelharnis Tel. 01870-7177; telefax 01870-7071 Voor de centrale keuken van ons verpleeghuis vragen wij De Stichting Hervormd Diakonale Gezondiieids- zorg Goeree Overflal<l<ee beheert een verzorgings tehuis, een verpleeghuis en een bejaardenhuis vesting. Aan het samen bouwen aan een goede sfeer van wonen en werken ligt in onze Stichting een christelijke levensover tuiging ten grondslag. Er wordt in kleine multi disciplinaire teams ge werkt, waarbij ruimte is voor een eigen inbreng. Een prettige werksfeer staat hiervoor garant. In de nabije omgeving zijn rekreatieve mogelijk heden, terwijl Rotterdam eveneens nabij gelegen is. Bij het zoeken naar woonruimte wordt alle hulp geboden. voor de voedselverdeelband Uw taken zijn o.m.: het portioneren van maaltijdkomponenten (groenten, vlees, enz.); het In gereedheid brengen van de maaltijden ten einde deze te koelen; het schoonmaken en opruimen van de gebruikte apparatuur. Wij verwachten: dat u deze taak met zorg uitoefent; een positief protestants christelijke levensovertuiging. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 10.45 tot 11.45 uur. Wij bieden: Salariëring en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer B. van der Graaft (chef kok). Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag op onderstaand adres t.a.v de heer drs. I. van den Boogert, ekonomisch direkteur "De Samaritaan" Onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk (Middelharnis), Tel. 01870 - 2500.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1990 | | pagina 12