Damesrokken 75 VOORVERKOOP 10-20% KORTING KERSTVOORDEEL OP ALLE AFDELINGEN KOM NU SNEL PROFITEREN fam ilieberich ten Casper Versmarkt Boekhandel De Kok Schaken S.O.F. Dit mag U niet missen! Mesthanen Politieberichten Nu bij Annette Modehuis ANNETTE EILANDEN-NIEUWS 1 t DIRKSLAND Damvereniging Oostflakkee FAMILIEBERICHTEN Michél en Stefan Rien van Eek Ingeborg Atman 65e verjaardag Mej. H. Akershoek Klassieke NU modehuis Kerstkoopavonden en Oud- en Nieuwjaar: Woensdag 20 december9 uur Donderdag 21 december9 uur Zaterdag 23 december Vrijdag 22 december9 uur Zaterdag 24 december .4 uur gesloten .4 uur gesloten Middelharnis, telefoon 25 96 Ook namens onze medewerksters en medewerkers wensen wij u prettige feestdagen en een voorspoedig -t QQr\ GERRTT SPRONG ALBERTINE CONSTANCE CHRISTINE WORRELL PIETER PEEKSTOK KEES JAN MARINUS PEEKSTOK OME JAN Woensdag 20 december 1989 A.S. donderdag- en vrijdagavond koopavond OUDDORP l kocht weer een grote partij tweedehands boeken op Het adres voor al uw nieuwe en tweedehands boeken VERLOREN dames-armbandhorloge Mevr. van Schelven „Ernst Nut en Ontspanning '52" te IMelissant Gat in wegdek Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze zoontjes en broertjes Jaap, Nelly en Danielle Klijn 14 december 1989 Jongkoenstraat 32 3252 AV Goedereede Tevens wensen wij u Prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1990 t Op D.V. 22 december 1989 hopen te gaan trouwen en 15.00 uur op het gemeentehuis te Nunspeet en 16.00 uur in de Geref. Kerk, Driestweg 4 in Nunspeet. Voorganger ds. E. P. v. d. Veen. Receptie van 18.30-20.30 uur in Restaurant 'De Schouw', Harderwijkerweg 85, Nunspeet. Hun adres: De Visserlaan 75, 8072 XE Nunspeet Op D.V. 6 januari 1990 hoop ik mijn te herdenken. Een ieder: familie, vrienden en bekenden zijn dan de gehele dag van harte welkom bij: Fam. A. van Poortvliet Broekweg 23, Ouddorp I.v.m. plaatsgebrek geen bloemen a.u.b. Pr. Irenestraat 14 4424 AL Wemeldinge Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de vele kado's en belangstelling tijdens onze trouwdag. Tevens wensen wij iedereen prettige Kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Adriaan en Leonie v. d. Maas Weistraat 5 3244 AW Nieuwe Tonge DANKBETUIGING Overweldigend is het meeleven geweest vóór, tij dens en na mijn opname in het ziekenhuis. In velerlei vorm is dat tot uitdrukking gebracht. Ook kandidaat R. W. de Koeyer en kerkeraad voor hun bezoek. Hartelijk dank namens, i Wandemaker Stellendam, december 1989 Naast dank aan God, die mij deed herstellen, zeg ik namens mijn kinderen, hartelijk dank voor de zovele ondervonden belangstelling in welke vorm dan ook tijdens het verblijf in het ziekenhuis. Dank aan de doktoren en verplegend personeel van afd. A en B. Ook ds. Koster voor zijn bezoeken. Ze hebben ons in de zorg die we hadden erg goed gedaan. Tevens wensen wij u gezegende Kerstdagen en een Gezond 1990 toe. P. Wiegel en kinderen Kamer 22, Geldershof, Dirksland Langs deze weg wil ik, mede namens mijn man en kinderen, de doktoren en het verplegend perso neel van afd. D van het ziekenhuis hartelijk bedanken, alsmede een ieder voor de belangstel ling en kaarten die ik mocht ontvangen. C. Doom-Struijk Melissant, december 1989 in zwart en marine; Normaal 99,75 en 115,00 691 MIDDELHARNIS, Zandpad 90 Welgelukialig is hij die de God Jakobs tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting op de Heere zijn God is. (Psalm 146 5) Heden is - voor ons onverwacht - overleden mijn geliefde man, onze vader en opa 14 september 1918 17 december 1989 H. Sprong-Verhoeff Papendrecht: J. Sprong C. H. N. Sprong-Chambers Esther, Gerton Oud Alblas: A. Fase-Sprong H. A. Fase Rianne, Irene Alblasserdam: M. Veen-Sprong A. Veen Remy Alblasserdam: H. Sprong E. Rössler Alblasserdam: G. Luiten-Sprong G. J. Luiten Vincent Guido, Daphne Amsterdam: P. Sprong Geen bloemen van Eesterensingel 202 2951 AR Alblasserdam De rouwdienst zal D.V. worden gehouden don derdag 21 december, aanvang 13.30 uur in de aula op de begraafplaats. Kerkstraat te Alblasser dam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in genoemde aula. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. (Joh. 14 vers 2a) Heden nam de Heere, na een liefdevolle verple ging in 'De Samaritaan' te Sommelsdijk van ons weg onze lieve schoonzuster en tante weduwe van Johan Christiaan Osseweijer in de ouderdom van ruim 87 jaar. Uit aller naam: J. Osseweijer 16 december 1989 Correspondentie-adres: J. Osseweijer, Arendsstraat 3, 3255 XA Oude Tonge De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op woensdag 20 december a.s. om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Sommelsdijk, vanuit de Lukas- kapel van 'De Samaritaan', Kon. Julianaweg 59 te Sommelsdijk, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de rouwkamer van 'De Samaritaan'. Geen bloemen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vanuit Canada bereikte ons het droeve bericht dat na een langdurige ziekte op 16 december 1989 is overleden, onze geliefde broer, zwager en oom weduwnaar van Aagje Bakelaar op de leeftijd van 84 jaar. Sommelsdijk: fam. Peekstok Middelharnis: fam. Bakelaar Aan allen die hun medeleven hebben betoond, zowel persoonlijk als schriftelijk onze dank in deze voor ons zo smartvolle dagen van het sterven van onze dierbare zoon en broer Ook aan de artsen van Ouddorp voor hun geduld en begrip al die jaren. K. G. Voogd K. E. Voogd-de Ronde Ineke Elly en Wim Marco Ouddorp, december 1989 Broekweg 3 Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, na een ernstige ziekte nog onverwacht van ons weg, mijn innig geliefde man, mijn lieve zoon, schoonzoon, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Gerda Fun op de leeftijd van 48 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Rozenburg: G. Peekstok-Fun Sommelsdijk: S. A. Peekstok-Gideon K. E. A. van Dis-Peekstok P. L. van Dis Dirksland: E. A. Lodder-Peekstok C. Lodder Middelharnis: M. J. Bom-Peekstok G. Bom neven en nichten 15 december 1989 Abelenlaan 85, 3181 WC Rozenburg Correspondentie-adres: P. L. van Dis, Oudelandsedijk 15, 3245 LG Sommelsdijk De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 19 december om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Sommelsdijk. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve in de leeftijd van 48 jaar. De Heere sterke onze lieve oma en verdere familie met dit smartelijk verlies. Melissant: Jan en Dini Sommelsdijk: Anita en Teun Madeleine en Eline Dirksland: André en Heleen Kathaline Middelharnis: Erwin en Ida Marco Rianne Sommelsdijk, 15 december 1989 iii\ Openbare raadsvergadering tijdstip: donderdag 21 december 1989,18.00 uur agenda: l/4.0pening, notulen 23-11-1989, ingekomen stukken, mededelingen Voorstellen tot of inzake: 5decentrale arbeidsvoorwaarden 1989 voor gemeente personeel 6. wijziging beheersverordening algemene begraaf plaatsen alsmede voorstel tot wijziging verordening op heffing en invordering rechten voor gebruik alge mene begraafplaats gemeente Dirksland 7. vaststelling erfpachtsgrond m.u.v. eeuwigdurende met onveranderlijke canon 8. intrekking raadsbesluit d.d. 25-8-1988 tot verkoop grond aan Schelpenpad te Dirksland aan de heer A. van der Groef 9. verkoop grond en verkoop erfpachtsrecht aan Onder- langs te Dirksland aan mevrouw J.M. de Groot 10.vaststelling gemeenschappelijke regeling Distribu tiekring Goeree-Overflakkee 11 .idem Logopedische Dienst 12. vaststelling volumebesluit stads- en dorpsver nieuwing 1990 IS.vaststelling voorbereidingsbesluit perceel aan On- waardsedijk te Dirksland 14. goedkeuring ontwerp-begroting 1990 Natuur- en Recreatieschap "De Grevelingen" 15.goedkeuring ontwerp-begroting 1990 Basisgezond heidsdienst Zuidhollandse Eilanden 16. subsidiëring EHBO-afdelingen Herkingen en Dirks land n.krediet voor realisering tijdelijke huisvesting t.b.v. leerlingen bijzondere basisschool te Dirksland 18. voorlopige vaststelling overschrijdingsbedrag mate riële instandhouding openbaar basisonderwijs over 1988 19.eenmalige bijdrage aan Stichting Schoolbegelei dingsdienst Zuid-Holland Zuid 20.krediet voor verrichten hertaxaties voor onroerend- goedbelastingen 21 .krediet voor woonrijpmaken gronden nabij 11 bejaar denwoningen aan Gelderspad/Akelei te Dirksland 22. voorbereidingskrediet voor opstellen plan voor ver nieuwen riolering en bestrating in Secretarieweg te Dirksland 23.vaststelling wijzigingen gemeentebegroting en be groting Grondbedrijf welke voortvloeien uit voor gaande agendapunten, sluiting. 19 december 1989, De burgemeester van Dirksland, C. Oversier. is het blad voor uw 1 kg. BANANEN1,49 1 mooie ANANAS2,50 2 kg. STOOFPEREN2,95 100 gram BOERENACHTERHAM1,98 500 gram RUNDERGEHAKT4,98 J o.a. Theologische werken, Prekenbundels, Vaderlandse- en Kerkgeschiedenis, Jeugd-, Hobby- en Streekboeken Bouwdijk 11, MELISSANT Telefoon (01877) 26 57 U kunt ook 's avonds bij ons terecht TE KOOP Tel. (01113) 13 30 Maandagavond j.l. in of nabij het 'Centrum' een gouden Dwarsweg 5 OOLTGENSPLAAT Tel. (01873) 18 88 Uitslagen van maandag 18-12-1989 Ie afdeling: H. van Heukelen - C. Visbeen1 - 1 A het Jonk - B. GrootenboerO - 2 2e afdeling: J. Non - T. Goedegebuur ...O - 2 J. Doom - B. van EngenO - 2 B. V. d. Spaan - M. ArriasO - 2 Woensdagavond werden wij opge schrikt door een gemeen lachje, Wij- nands had weer eens gewonnen. Dat liet hij wel horen ook, wat was hij vrolijk. Lagendijk zette zijn fabelachtige score in positieve zin voort. Nu moest hij tegen van Loon en daar had hij nog wat recht te zetten. De enige verliespartij was namelijk tegen van Loon en zodoende wilde Ivo wel even wat laten zien. Deze keer kon van Loon dan ook inderdaad wel inpakken. Helemaal mat. Tussen twee heren uit de top, L. Holle- man en M. v. d. Waal woedde een zware strijd. Dat de diensttijd van Leen recen ter was, bleek uit de uitslag van deze veldslag. V. d. Waal moest capituleren. Halverwege de avond hoorden we Jaap Gebraad „eigenlijk weet ik het nu niet meer" Dogterom: „ik weet het ook niet". Waarop Jaap uitschreeuwde: „remise dan?" Dogterom vond het toen weer wat sneu om nee te zeggen, dus remise werd besloten. Uiteraard is deze versie af komstig van Dogterom himself Het kan net zo goed precies andersom zijn geweest. M. A Westra hield het nog opvallend lang uit tegen P. Holleman. Dit was zeker niet haar slechts partij, helaas bleek Holleman toch nog iets te sterk te zijn. Maar het verschil wordt mini maal. Een partij die heel lang gelijk opging was van Hooff-Bruggeman. Alles kwam langzamerhand werkelijk vast te staan, maar toen de zaak eindelijk opengebro ken werd was Ruud toch degene die de beste troeven in handen had. Mhr van der Waal wilde dolgraag ook zoon Douw onder het bord stoppen maar deze partij werd afgebroken. Michael deze partij ook winnen? Dat moeten wij nog zien. Overigens, de afge broken partij van Hooff-W. Douw is zoals verwacht, geëindigd in remise. Wim gefeliciteerd, knap gespeeld. Ruud gefeliciteerd, voor hetzelfde geld had je verloren. Dan zaten daar nog mini en maxi (Doomheim-Douw), deze partij werd een maxi-overwinning en een mini resultaat voor mini. Waarschuwing: Woensdag 20 december wordt er niet geschikt (dat BJB dan jarig is, is puur toeval). De schaakavond is verplaatst naar 21 december. Dat is dus een dag later, en dan is het Donderdag. Wie toch woensdag komt moet donder dag terugkomen. Let dus op en doe het in een keer goed. Uitslagen op rij: Gebraad - DogteromVi - Vi Gebuis - WijnandsO - 1 L. Holleman - M. v. d. Waal1 - O van Hooff - BJ Bruggeman1 - O P. Holleman - MA Westra1 - O Aanrijding met gewonde Op de Parallelweg van de Grevelingen- dam kwam omstreeks 15.45 uur een bromfietser in botsing met een tege moetkomende personenauto, juist op het moment dat de parallelweg overgaat in Zuiderlandsezeedijk. De bromfietser, de 16-jarige C. v. d. R. uit St. Philipsland brak hierbij zijn linkerarm (open bot breuk). Met een ambulance werd het slachtoffer overgebracht naar het Rode Kruis ziekenhuis in Zierikzee. Diefstal bromfiets Naar aanleiding van een aangifte van diefstal van een bromfiets in de nacht van 28 op 29 november, jl. werd een onderzoek naar de dader(s) ingesteld. Hierbij bleek dat 3 jeugdige inwoners van Ooltgensplaat zich daaraan schul dig hadden gemaakt. Het voertuig kon bij de rechtmatige eigenaar worden terugbezorgd terwijl een regeling om trent de schade zal worden getroffen. Getuigen gevraagd van een doorrijden na aanrijding Woensdag 13 december, omstreeks 17.25 uur is op de Boven-Oostdijk te Den Bommel een aanrijding ontstaan tussen een onbekend gebleven, donkerkleurige personenauto en een Mercedes-bestel- bus. Omdat ter hoogte van perceel 11 een tweetal auto's geparkeerd stond, was de doorgang voor van beide zijden komend verkeer te nauw. Hoewel de vrachtwagenbestuurder remde reed de onbekend gebleven personenauto voor bij de geparkeerd staande auto's en raakte daarbij de bestelbus ter hoogte van de linker voorwielkast. Evt. getuigen wordt verzocht zich in verbinding te stellen met het groepsbureau der rijks politie te Oude Tonge, (01874) 12 44. In de nacht van vrijdag op zaterdag ont stond er in het wegdek op de hoek Voorstraat-Brandewijnstraat te Oolt gensplaat een gat doordat een hoofdwa terleidingbuis was gesprongen. Een 20-jarige autobestuurder uit Spijkenisse zag dit gat niet doordat door de regen er grote plassen op de wegen stonden, en reed pardoes in het gat. Doordat het gehele voorwiel in dat gat verdween kreeg de auto schade aan de voorwielop hanging. Doomheim - A. DouwO - 1 Lagendijk - van Loon1 - O Mhr V. d. Waal - W. Douwafg. Allemaal weer een applaus voor jezelf en tot donderdag. BJB

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 4