Hokkenshow P.V. 'de Postduif Beelden expositie in tlieetuin De Bongerd Predikbeurten NIEUWS Geloofszang Geslaagd voor doctoraal examen Kerstzangdienst Kerstzangavond uit de Kerken P.V. 'De Luchtbode' Abonnementsgeld 1980 1990 Kandidaten CDA voor gemeenteraadsverkiezingen Streel(museum een unieke schoolkollektie Volledig geslaagde kerstmarkt te Ooitgensplaat Bladz. 2 „EILANDEN NIEUWS'^ VRIJDAG 15 DECEMBER 1989 op heden vrijdag 15 december en mor gen, zaterdag 16 december houden de leden van de 10-jarige P.V. 'de Postduif haar jaariijkse tentoonstelling in de vorm van een hokkenshow. leder lid van onze vereniging brengt 8 duiven, en natuuriijk brengen wij onze mooiste en/of beste duiven, die gekeurd gaan worden op vliegwaarde door onze sympathieke voorzitter van de Kring Flakkee, de heer Jac. Visser uit Stad aan 't Haringvliet. 2 oude doffers, 2 oude duivinnen, 2 jonge doffers en 2 jonge duivinnen van ieders hok gaan kampen om de prijzen. Na het zware maar prachtige vliegsei- zoen 1989 is het best de moeite waard om te zien hoe het er nu met onze duiven voorstaat. Hopelijk komt het publiek in grote getale naar onze show, al 10 jaar lang is de Postduif een graag geziene club waar vele duivenmelkers graag komen 'mel ken'. Naast de sportieve prestaties moeten ook andere faktoren een rol bij een ver eniging zijn om een echte vriendenkring te zijn in onze hobby, voor sommigen wel eens moeilijk daar winnen de meeste beter afgaat dan verliezen. Nu dan, daar is de tentoonstelling de eerste aanloop naar het nieuwe seizoen. Door de bijzondere band met de plaat selijke middenstand, waar ook de vele prachtige prijzen voor het Rad van Avontuur en de prijzen voor de grote verloting zijn aangeschaft, zullen veel bezoekers met een prijs gaan slepen. Het programma voor deze twee avon den is als volgt: vrijdagavond Rad van Avontuur en huldiging van de kampioe nen van afgelopen zomer, zaterdagmid dag 4 uur trekking van de grote verloting en zaterdagavond Rad van Avontuur, bonnenverkoop en de huldiging van de tentoonstellingskampioenen. Enkele tegoedbonnen zijn o.a. van Henk Kievit een bon voor een koppel eieren, een fenomeen op de grote fond met 16 vliegduiven er 9 inkorven op Bar celona en 6 in de prijzen, van St. Vincent 3 van de 4, op Pau 1 van de 2 en op Mar seille 1 van de twee is grote klasse. Ook een bon van mevr. Dubbeld, de Generaal Kampioen van onze Vereni ging en 5e Generaal Onaangewezen in de Kring Flakkee, Corrie heeft een prachtig seizoen gehad met heel mooie uitslagen, wint ook de Ie van St. Vincent om 4 uur 's middags en de 2e van Berge rac om 10 voor elf 's morgens, een echt all-round kampioene. Ook een bon van Jan Polder, vorig jaar heb ik voor Jan een reportage gemaakt in onze streekbladen, het was enorm zoals Jan zijn duiven kreeg van de grote fond, ik heb toen geschreven, dat het met dat hok duiven wel goed zou kunnen gaan in de komende jaren, welnu het is goed gegaan en hoe!! 3e kampioen Superland van Zuid Holland, 10e kam pioen in de zeer sterke FBZ en als klap op de vuurpijl 3e kampioen Super Marathon van West-Europa! Voorwaar ongelooflijk in een paar jaar tijd heeft Jan op Flakkee, Zuid-Holland, Brabant en Zeeland en in de Zuid Limburgse Unie een geweldige en imponerende lijst met prestaties neer gezet, voorwaar een prachtige kans om aan een koppel HERKINGEN Op vrijdag 29 december a.s. houdt 'De Luchtbode' een kleine hokkenshow voor haar leden in het clubgebouw aan de Scharloopad. De duiven worden gekeurd door W. Pee- man uit Middelharnis. De toegang is gratis en iedereen is wel kom. Aanvang is 18.30 uur. SINT ANNALAND Oud papier-aktie Een aantal leden van de Zendingskommissie van de Ge reformeerde Gemeente uit Sint Anna- land hoopt D.V. op woensdag 20 decem ber a.s. vanaf des avonds 18.30 uur (half zeven) oud papier op te halen in het hele dorp Sint-Annaland. De baten hiervan zullen ten goede komen aan de zending van de Gereformeerde Gemeenten. DIRKSLAND Naar aanleiding van de toekomstige gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 1990 heeft de CDA-afdeling Dirks- land op de algemene ledenvergadering van 28 november j.l. de volgende kandi daten gekozen. 1. Dhr. A. J. Schouten, Dirksland. 2. Dhr. H. H. Grootenboer, Dirksland. 3. Dhr. J. Sandee, Melissant. 4. Dhr. R. van Putten hzn., Dirksland. 5. Dhr. J. M. van Kempen, Melissant. 6. Mevr. J. van de Veer-Huizer, Herkingen. 7. Dhr. C. A Leijdens, Melissant. 8. Dhr. J. Tuinstra, Herkingen. 9. Dhr. L. J. van der Velde, Herkingen. 10. Mevr. Y. M. A. Lavrijssen, Dirksland. 11. Dhr. A. Jelier, Dirksland. 12. Dhr. W. A J. Baart, Melissant. eieren van dit kampioenenhok te ko men. Het bestuur hoopt op veel bezoek op de jubileumtentoonstelling die weer ge houden zal worden in de 'Notenkraker', Juliana van Stolberglaan te Middelhar nis, zaal open vanaf vrijdagavond 19.00 uur. Tot slot volgen hier de kampioenen van de afgelopen zomer: Vitesse Vitesse Onaangewezen: Aangewezen: 1. J. Groenendijk 1. Mevr. Dubbeld 2. M. de Blok 2. C. Polder 3. Mevr. Dubbeld 3. M. de Blok 4. C. Polder 4. A. Sarelse 5. A Sarelse 5. W. de Vos Midfond Midfond Onaangewezen: Aangewezen: 1. Mevr. Dubbeld 1. Mevr. Dubbeld 2. C. Polder 2. C. Polder 3. J. Groenendijk 3. J. Groenendijk 4. D. MeUssant 4. M. de Blok 5. M. de Blok 5. D. MeUssant Fond Fond Onaangewezen: 1. Mevr. Dubbeld Aangewezen: 1. Mevr. Dubbeld 2. J. Groenendijk 3. C. Polder 2. J. Polder 3. C. Polder 4. M. de Blok 5. J. Polder 4. J. Groenendijk 5. A Sarelse Algemeen Oud Onaangewezen: 1. Mevr. Dubbeld Algemeen Oud Aangewezen: 1. Mevr. Dubbeld 2. J. Groenendijk 3. M. de Blok 2. C. Polder 3. M. de Blok 4. C. Polder 5. A Sarelse 4. J. Groenendijk 5. A. Sarelse Jonge duiven Onaangewezen: 1. Mevr. Dubbeld Jonge duiven Aangewezen: 1. C. van den Bos 2. J. Groenendijk 3. Gebr. vanDriel 2. D. Melissant 3. Mevr. Dubbeld 4. M. de Blok 4. B. V. d. Doel 5. A Sarelse 5. J. Groenendijk Navluchten Navluchten Onaangewezen: 1. J. Groenendijk 2. Mevr. Dubbeld Aangewezen: 1. J. Groenendijk 2. Mevr. Dubbeld 3. H. Kievit 3. C. van de Bos 4. W. de Vos 4. André v/d Linde 5. Gebr.vanDriel 5. A Sarelse Generaal Generaal Onaangewezen: Aangewezen: 1. Mevr. Dubbeld 1. Mevr. Dubbeld 2. J. Groenendijk 2. J. Groenendijk 3. M. de Blok 3. C. Polder 4. A Sarelse 4. A Sarelse 5. C. Polder 5. M. de Blok Keizerkampioen Jonge duiven: Mevr. Dubbeld. Duifkampioen oude duiven: 1996359 van mevr. Dubbeld. Duifkampioen jonge duiven: 1237520 van D. Melissant Keizer Generaal 1989: Mevr. Dubbeld. Tot ziens op onze Hokkenshow. J. Jongejan SINT ANNALAND Het Streekmuseum 'De Meestoof aan de Bierensstraat in de kern Sint-Anna land herbergt een unieke schoolkollek tie. Het klaslokaal in Sint-Annaland be hoort tot één van de beste schoollokalen van Europa. Dat is de conclusie van de medewerkers van het Nationaal School museum in Rotterdam. Zij kwamen onlangs naar het Thoolse Sint-Annaland om een zestal oude schoolbanken op te halen. Deze banken stonden opgeslagen op de zolder van het Streekmuseum aan de Bierensstraat in Sint-Annaland. In een voormalige gemeentebibliotheek van Rotterdam heeft het Nationaal Schoolmuseum een nieuw onderkomen gevonden. Het ligt in de bedoeling om een aantal schoollokalen uit verschil lende periodes zo natuurgetrouw na te gaan bouwen. Om aan de benodigde materialen te komen werd heel Neder land afgebeld. Toevalligerwijze kwam men in kontakt met het Streekmuseum in Sint-Anna land, met als resultaat, dat een zestal schoolbanken van eigenaar verwissel den. Kontakten Bestuurslid J. F. Kousemaker van 'De Meestoof, die zeer nauw bij de aktie be trokken is, liet na afloop van de verhui zing trots 'zijn lokaal' zien. Ondanks het feit dat het klaslokaal is ondergebracht in een schuur achter het gebouw van het museum, is de sfeer van een oud voor malig schoollokaal o peen bijna perfek- te wijze nagebootst. Het oude school bord, dat gekanteld kan worden trok eveneens veel belangstelling van de be zoekers. 'Een uniek exemplaar', werd goedkeurend gemompeld. Maar ook de boeken, schoolprenten en overige leermiddelen kregen ruim aan dacht. Het leesplankje aap, noot, mies was vroeger de leesmethode. In de toekomst ziet de heer Kousemaker diverse mogelijkheden om nauwe kon takten m.et het Nationaal Schoolmu seum te gaan onderhouden. „Van de theoretische achtergronden weten wij hier nog vrij weinig. Daar zou het Natio naal Schoolmuseum ons hierbij zeer goed kunnen helpen". Meerdere jaren achtereen hebben we een verhoging van het toch al uitermate beperkte abonnements geld achterwege kunnen laten, maar voor het volgend jaar zal er niet aan te ontkomen zijn, vnl. door de verhoging van de papier- prijs. Daarom hebben we moeten be sluiten het jaarabonnement met 2,- te verhogen tot 48,- wat impliceert dat de kwartaalprijs met 50 cent tot ƒ12,- wordt opgetrokken. Geen bedragen om van te schrik ken, gelukkig, maar het leek ons goed u dat tijdig door te geven omdat vele trouwe abonnees de goede gewoonte hebben het abon nementsgeld voor het nieuwe jaar al vanaf begin december over te maken. Ons gironummer is 167930, ons banknummer 34.20.01.108. Zij die de Bank hebben gemach tigd tot overmaking gelieven hun Bank van de verhoging in kennis te stellen. De abonnees, die hun abonne mentsgeld d.m.v. een periodieke overschrijving van de Postbank doen overschrijven, behoeven het Girokantoor hiervan NIET in ken nis te stellen, daar wij dit kol- lektief hebben gedaan. Hartelijk dank bij voorbaat. Directie Eilanden Nieuws OUDDORP Onze dorpsgenoot. Bram Padmos (26), heeft met goed gevolg doctoraal examen afgelegd in de psychologie. Na de School met de Bijbel te Ouddorp te hebben doorlopen, bezocht hij het Atheneum aan de Rijksscholengemeen schap te Middelharnis, waar hij het Atheneum A diploma behaalde. Daarna ging hij spychologie studeren aan de Universiteit van Amsterdam. Zijn doctoraal scriptie is getiteld 'Krea- tief omgaan met konflikten'. De belang rijkste konklusie is dat kreatief oplossen van een konflikt mogelijk wordt, wan neer het konflikt is gereduceerd tot een probleem. Door een kreatieve aanpak wordt de kans vergroot op een oplossing, waar aan geen van de betrokkenen eerder had gedacht. Zo wordt een oplossing mogelijk die kwalitatief beter is dan het kompromis, waarbij beide partijen immers iets in leveren. Bram kreeg van de hoogleraar de eer volle vermelding 'met genoegen'. Zijn scriptie heeft hij opgedragen aan zijn ouders. Drs. Bram Padmos heeft een aanstelling aan de Universiteit van Amsterdam en geeft al geruime tijd les aan studenten in de psychologie. Zodra er een plaats vrijkomt wil hij ook onderzoek gaan verrichten aan boven genoemde Universiteit als a.i.o. (assis tent in opleiding). Wij wensen hem van harte geluk met zijn behaald succes. De door de organisators van de Kerst markt te Ooitgensplaat gekozen lokatie 'Fort Prins Frederik', de perfekte presen tatie door de deelnemende ondernemers en een groot aantal bezoekers hebben een zeer geslaagde Kerstmarkt 1989 opgeleverd. Veel van de ruim twee duizend bezoe kers hebben voor het eerst kennis gemaakt met het 'Fort Prins Frederik' en de vele mogelijkheden welke daar en bij de ondernemers van Ooitgensplaat aan wezig zijn. In een gedeelte van de bunkers van het Fort was een route uitgezet die langs de fraai in kerstsfeer uitgevoerde stands liep, waar een ruime presentatie werd gegeven van allerlei produkten en ar tikelen. Er was volop mogelijkheid voor het keu ren en proeven van verschillende culi naire hoogstandjes. Van de gelegenheid om via het invullen van een formulier kans te maken op een volledig Kerstdiner of een van de andere prijzen werd zeer veel gebruik gemaakt. Er zijn zoveel formulieren ingeleverd, dat de bekendmaking van de prijzen pas aan het eind van deze week kan wor den gedaan. Vooral het grote aantal bezoekers, waar van ruim 40% van buiten Ooitgensplaat, heeft de organisators ervan overtuigd, dat aan een dergelijk evenement grote behoefte bestaat. Het is dan ook de bedoeling om 'Kerst markt te Ooitgensplaat' tot een jaarlijks terugkerende gebeurtenis te maken. Van 18 december tot 15 januari exposeert de kunstenares Willy Groot haar beelden in het paviljoen van theetuin De Bongerd te Herkingen. Willy Groot heeft haar opleiding gevolgd aan de Akademie voor Beeldende Vorming te Amersfoort waar ze afstudeerde in de richting keramiek, plastisch vorm geven en foto grafie. Naast haar werk als beeldend kunstenares is zij werkzaam als docente beeldende vorming. De kunstenares woont en werkt in Brielle. Het beeldend werk van Willy Groot bestaat in het algemeen uit herkenbare menselijke gestalten waarbij het vooral gaat om de houding en details een ondergeschikte rol spelen. Zo hebben de figuren nooit een gelaat en worden ledematen, die niet van essentieel belang zijn weggelaten. Willy Groot tracht door de houding en techniek de beelden een soort geheimzinnigheid en mystiek mee te geven waar door een bepaalde emotie, een bepaald gevoel wordt opgeroepen. Door de nieuwsgierigheid bij de toeschouwer op te roepen probeert zij de kijker te stimuleren het werk een tweede blik te gunnen. Enerzijds naar hoe het in elkaar zit, anderzijds naar wat er gebeurt. De kunstenares hoopt dat de kijker hierbij de eigen verbeeldingskracht gebruikt. Willy Groot exposeerde eerder bij Centraal Beheer in Apel doorn, in Galerie De Waag te Brielle, in Hotel De Beer in Europoort en recentelijk in galerie De Nimph te Brielle. In 1990 is zij een van de deelnemers aan de grote kunstmani festatie van Dordrecht. Deze expositie is de eerste in 1990 in theetuin De Bongerd. Ook voor het volgend jaar staan weer diverse exposities te wachten in de gezellige sfeer van de theetuin waar het niet alleen 'mooi kunst kijken' is maar zeker ook gezellig drinken of lekker eten. De theetuin is geopend van 10.30 tot 22.30 uur. Op donderdag is de theetuin gesloten, andere dagen bent u van harte welkom aan de Molendijk 65 in Herkingen. Zondag 17 december 1989 (Derde Adventszondag) OUDDORP Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof, Nederhemert. Woensdag 20 december: 19.30 uur ds. C. Stelwagen, Montfoort Ger. Gem. 9.30 en 16.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 uur dhr. F. van Keu len en 17.00 uur ds. Z. C. Versluis Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur (Dorpstienden) ds. J. Smink. GOEDEREEDE Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. C. van Schoonhoven, Hardinxveld-Giessendam en 18.30 uur ds. T. W. van Bennekom, Goes. STELLENDAM Herv. Gem. 10.00 uur kand. W. P. Emaus, Tholen en 18.00 uur ds. A. Belder; extra maan delijkse kollekte kerkvoogdij Ger. Kerk 10.00 uur dhr. A v. d. Schee en 17.00 uur ds. J. Andela. MELISSANT Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vlietstra sr.. Voorburg en 18.00 uur kand. T. C. de Leeuw, Ameide; extra kollekte vrije zitplaatsen Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. P. Rozeboom Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. H. van Kooten en 18.00 uur ds. A. Kastelein; extra kollekte Kerst feestviering zondagsschool Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Koster. HERKINGEN Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. T. E. van Spanje, Hei- delberger Catechismus zondag 16; extra kollekte bouwfonds Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. de Lange; extra kollekte Stichting Schuilplaats Lukaskapel 10.15 uur ds. C. J. W. Ver boom Rem. Ger. Gem. 10.00 uur dhr. Bergman, Waddinxveen Herv. 'Exodus' Gem. 10.00 uur ds. L. M. van Prooijen Schuurman, Oost- voorne. MIDDELHARNIS Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Codée en 18.00 uur ds. K. ten Klooster; extra kollekte kerk (ver warming) Chr. Ger. Kerk 9.30 uur (H.A.) en 18.00 uur ds. A Baars Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 10.00 uur ds. Th. Weerstra en 17.00 uur kand. J. van Wallinga Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur (H.A.) en 14.30 uur ds. P. M. V. d. Horst. NIEUWE TONGE Herv. Gem. 9.30 uur ds. A Belder, bediening Heilige Doop en 18.00 uur ds. H. Visser, Kat wijk aan Zee; Ie kollekte kerkvoogdij en 2e kollekte kerkeraadsfonds Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. OUDE TONGE Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. N. P. L Kleiberg, v.m. bediening Heilig Avondmaal en nam. dankzegging Heilig Avond maal; extra kollekte verwarming; Avondmaalskollekte: Stichting De Poort Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. Joh. de Rijke, v.m. bediening Heilig Avond maal en nam. dankzegging Heilig Avondmaal; kollekte diakonie Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. Th. de Kok, Rotterdam. DEN BOMMEL Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A Vos; extra kollekte quotum Ger. Kerk 10.00 uur drs. A L Krol en 18.00 uur drs. S. Alblas. OOLTGENSPLAAT Herv. Gem. 9.30 uur Prof Dr. C. Graafland, Gouda en 18.00 uur ds. C. L W. Verboom; extra kollekte Kerk en Krijgsmacht Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur drs. W. Venema. LANGSTRAAT Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Kastelein. ZIERIKZEE Evang. Lutherse Gem. 10.00 uur dhr. Oosterioo. SINT MAARTENSDIJK Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. SINT ANNALAND Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. van Herk, v.m. bediening Heilige Doop Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Gem. in Ned. 9.45, 14.15 en 18.15 uur leesdienst. GOEDEREEDE Op D.V. 21 december 1989 wordt er een kerstzangdienst gehouden in de Her vormde Kerk van Goedereede. Aanvang 19.30 uur. Medewerkenden; de heer Emaus, medi tatie; mej. L. Schoe, organiste; mevr. A. van Koppen, declamatie; Chr. Kinder koor 'Goedereede' o.l.v. J. Wolfert; Chr. gem. zangvereniging, Dirksland o.l.v. J. de Geus; Wil Kerpel, sopraan; Louran Casteleyn, bariton; P. Kievit organist. DIRKSLAND De koren van de Ger. Gemeente te Dirksland, n.l. het kinderkoor, het man nenkoor en het gemengd koor, maken u er reeds nu op atent, dat er D.V. dinsdag 26 december. Tweede Kerstdag, een zangavond zal worden gehouden in het kerkgebouw aan de Geldersedijk. Aanvang 7 uur. NED. HERV. KERK Beroepen te: Kootwijk-Kootwijker- broek en Middelharnis M. Goudriaan te Apeldoorn (buitengew. wijkgem.). Aangenomen naar: Krimpen aan den IJssel (buitengew. wijkgem.) C. van Duijn te Hei- en Boeicop; Haamstede C. Haasnoot, kand. te Lisse. Bedankt voor: Genemuiden J. C. Schuur man te Rijssen; Boskoop A Tromp te Krimpen aan de Lek. GEREF. KERKEN Benoemd: te Oosterbeek tot bijstand in het pastoraat (part-time) L. de Nood te Gent (Verenigde Prot. Kerk in België). Aangenomen: de benoeming te Ooster beek tot bijstand in het pastoraal (part time) L. de Nood te Gent (Verenigde Prot. Kerk in België); naar Temeuzen L. de Ruiter te Heerenveen; naar Grams- bergen P. Ravensbergen te Wijnje- woude. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: Baflo i.c.m. Warffum, Be verwijk, Franeker-Sexbierum i.s.m. Arum, Musselkanaal-Valthermond en Zuidwolde (Gr.) drs. E. Brink, kand. te Kampen. Bedankt voor: De Bilt-Bilthoven C. Bijl te Zwolle-Centrum. GEREF GEMEENTEN Beroepen te: Sint Annaland A. Bac te Bodegraven; Temeuzen L. Huisman, 1.1. zend.pred. te Zuid-Afrika, wonende te Vlaardingen; Westkapelle J. Karels te Rijssen; Zoetermeer A Bac te Bode graven. Bedankt voor: Aalburg J. Mijnders te Veenendaal; 's-Gravenhage-Zuid A. Bac te Bodegraven; Middelburg-Zuid G. J. van Aalst te Benthuizen. Het wonder was te groot, ze kon het niet vertalen Vijf maanden hield ze zich verborgen, bleef ze stil. Was ze bevreesd voor mensenhoon, dat men zou spotten, smalen Ze was vervuld van moedervreugd, geloofde in Gods wil! Dan plots'ling, open gaat de deur, wat zal haar nu bedreigen? Daar staat Maria, breed en groot. Elisabeth verrukt, nu kan ze niet meer zwijgen 't Beloftekind springt op van vreugde in haar schoot Elisabeth roept uit, waaraan heb ik te danken De moeder van mijn Heere komt tot mij. Het huis, hun hart is vol van feestelijke klanken Ze jubelen het uit, ze zijn zo blij, zo blij! Het is Gods Geest die 't wonder gaat bewerken Twee vrouwen die geloven in Gods Woord, verheffen nu hun stem. Gods volk zingt met hun mee, o laat de wereld merken Gekomen is Gods Zoon, het Kind van Bethlehem. Lukas 1:25-39-55 LANERTA

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 3