Casper Versmarkt NIEUWE BOEKEN w Verkoping verzet Eilanden-Nieuws familieberichten Dit mag U niet missen! l f Sint Nicolaas-aktie bij Annette i Modehuis ANNETTE i Gebr. de UUqqI - Gebr. de UUqqI I Gebr. de UUaal Gebr.^deuUaQl modellen- boeken DIRKSLAND HOGCHEM Abonneert U op Eilanden-Nieuws FAMILIEBERICHTEN Conré Venneman Karin Witte Johan Arensman Heleen van Dijk JAN VAN DIJK echtgenoot van Alida van Heukelen TEUNTJE BOTH-SPEK is het blad voor uw M. C. DE GROOTE-VAN DER HEIJDEN MARIA JOHANNA GRINWIS MARINUS JOHANNES HEMMINK MARINUS JOHANNES HEMMINK TEUNTJE BREEN Woensdag 22 november 1989 OUDDORP Tot onze diepe droefheid, heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve OMA VAN SPLUNDER Tea Wilma Gertruida Janita Gerrit en Jelma Theo en Marja Edwin Johan Gertjan Katarina Arie en Annemarie Gerrit en Willeke Jacobina en Huib 1 We zullen haar heel erg missen. 1 1 Goedereede, 18 november 1989 1 MARINUS BOM M. BOM JANNETJE VAN HATTEM-DUIM sinds 1974 weduwe van Dirk Jan van Hattem J Bij iedere 25,- ont- vangt u een waarde- bon van 2,50. MIDDELHARNIS, Telefoon (01870) 24 31 J J P.S.: geldt NIET voor bruidskleding Drukkerij en Papierwarenbedrijf Woensdag op de markt 2 bos trosanjers f5,- 3 Kaapse viooltjes f5,- Natuurlijk bij: uit Dirksland -^ OUDDORP Tel. 01878-1682 ('s avonds); of 01870-2729 (overdag) oeecxDRTeKfiflfiTjes Hoventueg 59 -. Wij zijn verloofd: en 17 november 1989 Hoge Pad 45, 3253 BH Ouddorp Blauwe Distelstraat 15 3252 LA Goedereede-Havenhoofd en gaan trouwen op 1 december 1989 in het nieuwe gemeentehuis van Middelhamis om 14.00 uur. De kerkelijke bevestiging zal zijn om 14.45 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kon. Julianaweg te Middelhamis door ds. W. J. van den Hoek. Wilt u ons feliciteren, dan bent u van harte wel kom in Fort Prins Frederik, Havendijk 16 te Oolt- gensplaat, van 20.00 tot 23.00 uur. Ons adres blijft/wordt: Dubbele Ring 17, 3245 AD Sommelsdijk Mijn genade is u genoeg (2 Cor. 12:9) Na een arbeidzaam en liefdevol leven voor ieder waarvoor hij zich verantwoordelijk voelde, geven wij u met diepe droefheid kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader, zoon en opa 19-12-1920 21-11-1989 Ridder in de Orde van Oranje Nassau in zilver Dirksland: A van Dijk-van Heukelen Meerkerk: C. van Dijk E. K. J. van Dijk-van Mourik Stellendam: H. van Dijk G. van Dijk-van Dam Dirksland: J. van Dijk J. J. M. van Dijk-Vellekoop Dirksland: C. S. Doom-van Dijk M. A Doom en kleinkinderen 3247 XS Dirksland, 21 november 1989 Philipshoofjesweg 50 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur in 'Onder de Wiek', Ring 57 te Dirksland. De begrafenis, waarbij u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaats hebben zaterdag 25 november 1989 om 14.00 uur op de begraafplaats te Dirksland. Aanvang rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Dirksland om 13.15 uur. Gemeentebestuur en Gemeentepersoneel van Dirksland geven met leedwezen kennis dat op de leeftijd van 68 jaar is overleden de heer J. VAN DIJK Van 1950 tot 1984 was hij in dienst van de gemeente Dirksland, laatstelijk als gemeente bode. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, moeder en ove rige familieleden veel sterkte toe om dit grote ver lies te dragen. Namens het gemeentebestuur en het gemeentepersoneel, C. Oversier, burgemeester. K. Blijenberg, sekretaris. Dirksland, 21 november 1989 Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen in het bejaardenhuis 'de Blije Borgh' onze geliefde zuster, schoonzuster en tante sinds 8 februari 1947 weduwe van Beije Both in de ouderdom van 89 jaar. Ouddorp: A Spek-v. d. Klooster Sommelsdijk: H. Spek-van Zetten Middelhamis: P. Kruik-Spek neven en nichten Hendrik Ido Ambacht, 15 november 1989 OUDDORP Wegens omstandigheden is de datum van de verkoping van de Zendingskrans 'Draagt elkanders lasten' der Ger. Gem. te Ouddorp gewijzigd van D.V. 23 november naar D.V. 30 november. Na lang lichamelijk lijden, maar geestelijk niet geslagen, is heden toch nog onverwacht van ons heengegaan onze geliefde moeder, schoonmoe der en oma MARIA CHRISTINA DE GROOTE-VAN DER HEIJDEN weduwe van R. de Groote op de leeftijd van 77 jaar. Zij is ons voorgegaan in Gods Heerlijkheid. 1 Thessalonicenzen 4 vers 13-18 Anna Paulowna: R. de Groote J. C. de Groote-Mastenbroek Rudolph, Joanne Baam: C. J. M. S. Bos-de Groote J. L. Bos Martine, Julianne Noordgouwe: F. J. de Groote A. de Groote-van Bemden Rudie, Arjan Lisse: M. C. Hoekstra-de Groote A J. Hoekstra Middelhamis, 18 november 1989 Correspondentie-adres: A J. Hoekstra, Barentzstraat 41, 2161 TK Lisse Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donder dag 23 november 1989 van 10.00 tot 10.30 uur in de aula van 'de Samaritaan', Kon. Julianaweg 51 te Sommelsdijk, waarna de uitvaartdienst begint en aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats te Sommelsdijk. Liever geen bloemen Verdrietig geef ik u kennis dat op zaterdag 18 november is overleden mijn lieve vriendin, mevr. Je vriendschap zal ik missen. A de Korte-Gaanderse Middelhamis, Rembranddaan 115 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere na een zorgzaam leven van ons weg nam onze tante en oud-tante echtgenote van Jacob Klepper in de leeftijd van 68 jaar. Hans Kees en Klaartje Leen en Corrie Krientje en Rien Coby en Aren Corrie en Dingeman Teun en Alie Klara en Jan Gerard en Katinka achtemeven en achtemichten Haar liefde en zorg voor ons allen zullen we nooit vergeten. Ouddorp, 20 november 1989 Hedenavond nam de Heere tot onze diepe droef heid van ons, mijn lieve man, onze lieve zorg zame vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Lena Johanna Hotting in de ouderdom van 87 jaar. L. J. Hemmink-Hotting M. Troost-Hemmink E. Hemmink klein- en achterkleinkinderen 20 november 1989 Margrietstraat 3, 3257 AJ Ooltgensplaat De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 23 november om 11.00 uur na een dienst in 'De Magneet'. Aanvang 10.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in 'De Magneet'. Hedenavond werd tot onze diepe droefheid van ons weggenomen onze lieve zorgzame groot- en overgrootvader echtgenoot van L. J. Hotting in de leeftijd van 87 jaar. Piet Troost Marius Troost Ma Troost-van der Valk Daan en Anita Peter Ooltgensplaat, 20 november 1989 Heden werd uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante weduwe van Gerrit van Splunder in de leeftijd van 84 jaar. M. Grinwis J. Akershoek-Grinwds P. Akershoek M. van Poortvliet-Grinwis C. S. van Poortvliet W. Venneman-Grinwis J. K. Venneman J. Grinwis J. N. Grinwis-Tanis Goedereede, 18 november 1989 1 kg. ZUURKOOL1,25 20 nieuwe oogst SINAASAPPELEN3,95 2 kg. GOLDEN DELICIOUS1,98 5 TARTAAR4,98 200 gram ZWAN BOTERHAMWORST...2,50 Tot onze diepe droefheid nam de Heere heden uit onze familiekring weg onze geliefde broer, zwa ger en oom echtgenoot van Bertha Auperlé op de leeftijd van 77 jaar. L. Wielhouwer-Bom S. Bom-van der Velde M. Bom-Polder neven en nichten Middelhamis, 16 november 1989 Ook de leden van zangkoor 'Avondklanken' betreuren het overlijden van de heer en wensen zijn vrouw en familie troost en steun bij het verwerken van hun rouw. 'k Zal dan gedurig bij U zijn (Psalm 73 vers 12) De Heere heeft tot Zich genomen, onze lieve zorg zame moeder in de leeftijd van 93 jaar. Rotterdam: J. C. van Hattem Schiedam: L. L. van Hattem Schiedam: J. H. van Hattem 19 november 1989 Lange Nieuwstraat 37-b 3111 AD Schiedam De dienst van Woord en Gebed waarin zal voor gaan de Weleerwaarde Heer ds. Chr. Brakema zal worden gehouden donderdag 23 november om 13.45 uur in de Gereformeerde Kerk, Zuid Achter weg te Ooltgensplaat, waarna de teraardebestel- ling in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Dorpsdijk te Ooltgens plaat. Gelegenheid tot condoleance na de begrafenis in zaal 'De Magneet'. Liever geen bezoek aan huis. DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik ieder hartelijk bedanken voor de vele bezoeken, kaarten, bloemen en andere attenties, die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het Dijkzigt ziekenhuis te Rotter dam en bij mijn thuiskomst. Mede dank namens man en kinderen. 2 Ouddorp, november 1989 Mevr. J. Breen-Tanis X Deze aktie geldt voor alle afdelingen, o.a.: Mantels en Pakjes j^ Regenmantels en Japonnen J Hoeden en Tassen. X Schoenen en X nachtkleding. I^>^.l^lf.,f^]^,f^lf.^l^^f.l^l^.l^l^l^l^lfl^l^l^l^'^'^*>^'^'^*'^¥'^'^'^'^ Bij uitgeverij Boekencentrum te 's- Gravenhage verschenen in de afgelopen weken de volgende nieuwe boeken. Ds. G. Messie, Een vruchtbare kiem. Monas- tieke diaconessen op het erf der Reformatie. Paperback. 140 pag Prijs f 32,50. In dit boek worden de geschiedenis en het hui dige leven van de diaconessen van Reuilly (Fr.) beschreven. Wim Jansen, Voor het preken de kerk uit. Paperback. 128 pag. Prijs f23,90. Een pleidooi en handreiking voor het ver beeldend preken met kinderen en vol wassenen samen. Ds. Manfred Bönig, In de ban van demoni sche machten. Paperback. 57 pag. Prijs f 14,90. De schrijver, leider van evange lisatie-campagnes in Duitsland, toont aan dat satan en demonen geen theolo gische verzinsels zijn, maar reële vijan den van God. Rick Steur, Een andere economie vraagt een ander geloof Paperback. 143 pag. Prijs f25,90. Dit boekje, geschreven door een econoom, wil een bijdrage leveren tot het inslaan van een andere weg door een pleidooi vooreen andere denkwijze over de economie. Ulrich Duchrow e.a., Sjaloom. De schep ping, bevrijding, de mensen gerechtigheid, de volkeren vrede. Paperback. 232 pag. Prijs f24,90. Een bijbels-theologische hand reikingbij het conciliair proces, aldus de ondertitel. Met een voorwoord van ds. W. van der Zee. Kurt Hennig, Als onze woorden klein zijn. Op bezoek bij ernstig zieken en stervenden. Paperback in de bekende Ambtshalve- boekenreeks 88 pag. Prijs f 15,90. De schrijver (geb. 1910) behoort tot de zoge naamde evangelikalen. Hij schreef dit boekje met name om zielzorgers van dienst te zijn. Kerkewerkagenda 1990. Formaat 16,5 x 10,5 X 1,5 cm. De agenda voorwerkers in de kerk. Naast de gebruikelijke gegevens in een agenda bevat dit boekje ook spe cifieke informatie betreffende vergader- data, instanties, bijbelrooster, etc. Prijs 10,-; reductie bij kwantumafname (tot ƒ6,- per stuk). Bijbelse dagkalender 1990. 365 korte over denkingen, n.a.v. een Schriftgedeelte, met aanwijzing voor een te zingen lied of psalm. Onder meer werkten aan deze uitgaaf mee: dr. P. Schelling, dr. M. Boertien, ds. mr. J. Haeck en wijlen dr. S. Gerssen. Prijs ƒ8,50. Bij 100 of meer exemplaren 5,- per stuk. Dr G. D. J. Dingemans, Achter de scher men. Bijbellezen in de tijd van de verborgen God Paperback. 132 pag Prijs f 21,90 Een 'speurtocht' door de bijbelboeken Spreuken, Job, Prediker en de Openba ring van Johannes. A. F. Troost, Als ik op zondag wakker word. Paperback. 156 pag. Prijs f 24,90 Domi nee Troost te Ermelo dacht samen met zijn belijdeniscatechisanten een heel seizoen na over wat er op één zondag morgen gebeurt. De neerslag daarvan vormt dit boek. Ds. Troost schreefeerder diverse dagboeken en gedichtenbun dels. Dr J. Hoek, Incest. Wat gaat ons dat aan? Paperback. 69 pag. Prijs f 15,90. De Vee- nendaalse pastor benadrukt in dit boek je dat het veelbesproken verschijnsel incest geen enkele bevolkingsgroep voor bijgaat. Op diverse vragen wordt indrin gend ingegaan. Ds. H. A. Visser, De Psalmen in onze tijd. Het altijd jonge lied. Deell psalmen 1 toten met 25 Paperback 274 pag Prijs f 29,90. De Hoogtezondominee legt de psalmen uit - op de hem kenmerkende wijze. Dit is het eerste van 6 delen. Wie op alle zes intekent, betaalt 27,- per deel. Joke Verweerd, Joost en Maartje. Kleuter- verhalen in de spiegel van het Woord. Gebonden. Geïllustreerd. 128 pag. Prijs f27,50. Een gezellig voorleesboek dat de Bijbel dichtbij wil brengen voor de kleu ters en hun ouders. Drs. K. Exalto, Kerkgeschiedenis. Paper back. 184 pag Prijs f29,90. De tweede druk van een instructief boek, dat zijn ontstaan heeft op de cursussen. Theolo gische Vorming voor Gemeenteleden. Geschikt zowel als leer- en leesboek. Geïllustreerd. eK^ ,ot* \.0^ \%i voof het drukken van zeSopiërende sets. voor al uw luxe dessinpaper. V niet alleen inpakrollen, doch ook groente- en fruitzakken, koekz^ken ep vl^szakjes worden door ons geleverd. Langeweg 13 Sommelsdijk Tel. 01870-2729 Fax 01870-5736 Openbare raadsvergadering tijdstip: donderdag 23 november 1989,19.00 uur agenda: I. Opening, notulen 26-10-1989, ingekomen stukken, mededehngen Voorstellen tot of met betrekking tot: 5vaststelling besluit tot van toepassing verklaren arti kel E32 Algemeen Ambtenarenreglement 6. rechtspositionele erkenning alternatieve samenle vingsvormen 7- benoeming ambtenaren burgerlijke stand - wijziging Verordening regelende verdeling werk zaamheden tussen de ambtenaren van de burger lijke stand 8. herbenoeming gemeentelijke vertegenwoordigers in stichtingsraad Stichting "Het Vaii Weel-Bethesda Ziekenhuis" te Dirksland 9. opstellen voordracht voor benoemen commissaris bij N.V. Energiemaatschappij Goeree-Overflakkee 10. wijziging gemeenschappelijk regeling Centrale Post Ambulancevervoer Goeree-Overflakkee IIvaststelling verkeersmaatregel voor kruispunt Schel- penpad/Oost-Havendijk/Zuid-Spuidijk 12. vaststelling voorbereidingsbesluit voor perceel Kor- teweegje 33 te Dirksland 13. vaststelling voorbereidingsbesluit voor perceel Vroonweg 25 te Dirksland 14. vaststelling voorbereidingsbesluit voor perceel aan Klinkerlandse Zeedijk te Herkingen 15. krediet voor verrichten extra werkzaamheden door stedebouwkundig bureau in 1989 16. goedkeuring jaarrekening 1988 en begroting 1990 Stichting tot behoud der Molens op Goeree-Over flakkee 17. opzegging contract voor ophalen van huis- en be drij f s vuil met firma Boon 18. verhoging subsidie voor V.V.V. Overflakkee voor 1990 en volgende jaren 19. vaststelUng vergaderdata voor gemeenteraad voor 1990 20. vaststelling tussentijdse wijziging gemeentebegro ting 1989 en 1990 21. vaststelling wijzigingen gemeentebegroting, welke voortvloeien uit voorgaande agendapunten; sluiting. 21 november 1989, Burgemeester en wethouders van Dirksland. Plony Tanis, uuerkzaom bij drukkerij Gebr. de LUqqI, brengt graag de voor u mee, luaarin u thuis uuj gelegenheidsdrukoierts kunt uitzoeken. €ven bellen en u hebt het snel In huis. Het modellenboek van is altijd aanujezig. U kunt het halen op

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 4