EIIAI1DEf1-l1IEUW5 Oyer denking Engelse hofmuziek in Brouwershaven Een zieke thuis? Gelijkspel Good-Luck 1 Ongetwijfeld Opnieuw concert in woord en beeld KORVO Oude Tonge uit de Heilige Schrift P.V. „de Reisduif' de kroon op UW interieur Een Christelijke Plattelandsvrouwenbond? Oudhollandse markt in Maassluis J. A. Dees wordt opvolger van M. J. Giljam Fietser voor blindenhulp passeert Flakkee Kollekte Kankerbestrijding 533,- hoger Tieneke Beishuizen te gast bij de Plattelandsvrouwen Pracht cassette van koor Jeduthun Amersfoort EEN SPEL MET LICHT EN SFEER Op de kop van Goeree is er één, CPB „Goeree" Programma 1989-1990 Christus Jezus, gekomen om zalig te maken (i) O. On aangewezen Aangewezen De ZPC presentatie van haar nieuwe JcwaliteitsmerJi ,Cum Laude" trolc afgelopen zaterdag veel belangstelling. In de toekomst zullen ook de op Flakkee geteelde A.M. rassen Berber, Bildtstar en Van Gogh onder het „Cum Laude" merk verkocht worden. hypotheek op maat... nvmI Makelaar Tamboer 4e Blad VRIJDAG 15 SEPTEMBER 1989 No. 5834 Het 'projektie-concert' in de grote kerk van Brouwershaven is een tradi tie geworden. Voor het vijfde achter eenvolgende jaar worden de bezoe kers van deze 'concerten in klank, woord en beeld' aan de hand van geprojekteerde dia's meegenomen naar een wereld die eigenlijk buiten de muziek Ugt, maar vanwaar uit verbin dingslijnen naar de muziek worden getrokken. In voorgaande jaren waren o.a. Mode uit de Pruikentijd en Schilderijen van Jan Steen de inspiratiebronnen voor een concert dat anders is dan gewoonlijk. Dit jaar wordt een bezoek gebracht aan het hof van Engelse koningin en konin ginnen en krijgen de concertbezoekers muziek te horen die aan de historische hoven geklonken heeft. Het historische accent wordt versterkt door het kaars- Hcht dal in heel de kerk zal branden. Het concert wordt op zaterdag 16 sep tember gehouden. De leiding van dit concert is in handen van Mar van der Veer, hij is o.a. leraar muziek aan de Chr. Scholengemeenschap Prins Mau- rits te Middelharnis o.a. Zoals altijd werken een aantal regionale musici aan dit projekt mee. Het zijn de zangeres Liesbeth Franken; klaveciniste Ellen- gard Jense; gitarist Dik de Koning; orga- niste Willie Bil en het instrumentaal 'Falckoogh'-ensemble onder leiding van Henk Blom. Als speciale gaste treed op violiste Kata- lin A'goson. Deze Hongaars-Roe- meense violiste studeert aan het Liszt- qonservatorium in Boedapest. Voordat zij haar studie in Hongarije vervolgt is zij nog enige weken in Nederland, zodat ook zij aan dit concert kan mee werken. Het voorgaande concert had als thema 'Impressionisme in schilderkunst en muziek'. Het onderwerp van dit jaar is lichtvoetiger van aard. Dia's laten de funktie van muziek in het alledaagse hofleven zien. Verder ziet het publiek een aantal vor sten in beeld, te beginnen met Koning Hendrik VIII van Engeland en eindi gend bij Koning George II. Gedurende dit tijdsbestek van ruim twee eeuwen werkte een keur van vooraan staande componisten aan de Engelse hoven al naar gelang de muzikale belangstelling van de koningen en de maatschappelijke opvattingen van een bepaalde periode. Enkele componisten kunnen zelfs tot behorend bij de alle- grootsten gerekend worden. Componis ten die deze avond aan de orde komen zijn o.a. Thomas Tallis, Byrd, John Dowland, Orlando Gibbons, Henri Purcell en Goeorge Friedrich Handel. Op hetprojektiescherm zullen tussen de werken door afbeeldingen van vorsten' alsmede hun hofcomponisten en het hofleven in het algemeen te zien zijn. Een aardige bijkomstigheid is dat er ook composities van een vorst te horen zijn, namelijk Koning Hendrik VIII. Hij was een zeer muzikaal vorst, had een grote muziekinstrumentenverzameling en componeerde in zijn vrije tijd. Vanwege de afwisseling in het concert zullen veel kleine werken uitgevoerd worden. Het voert te ver om alle werken te vermelden, maar enkele voorbeelden zijn liederen van Tallis, hofdansen aan het hof van Hendrik VIII, The Bells van Byrd, liede ren van Johan Dowland, en de indruk wekkende aria uit de 'Dido and Aeneas': Ah Belinda. Violiste Katalin A'goson zal van de componist Handel een com plete sonate voor viool en orgel uit voeren. Vanwege de vele medewerkenden, de lichtbeelden en de tekst moeten de bezoekers rekening houden met een wat langere tijdsduur dan gewoonlijk. Het geheel duurt ongeveer anderhalfuur. De ervaring leert dat vanwege de grote afwisseling in klank, woord en beeld voor de bezoekers geen enkel probleem is. Het concert bij kaarslicht begint om 20,00 uur. Liinbaanpromenade 11a Middelharnis Telefoon 01870-3096 Uitslagen 2-9-1989 Albatros 3 - KORVO 16 - 11 ADO 4 - KORVO 29 - 3 Keep Fit J - KORVO J5 - 7 Sinds 1967 bieden wij aan een 100-tal leden een aantrekkelijk programma. Gods 'Woord als leidraad is ons uit gangspunt. Komt u ook eens kennismaken? U bent van harte welkom. Inlichtingen in Oud- dorp en Goedereede bij de presidente mevrouw A. van der Wende-Klijn (01878-1851 of bij de secretaresse me vrouw J. Soeteman-den Eerzamen (01878-1593) en in Stellendam bij me vrouw N. Keijzer-Moijses (01879-1003). september: Middagexcursie naar de zuiveringsinstallatie bij Goedereede. 19 oktober: Jaarvergadering met poters eten, 16 november: Een avond kaarsen ma ken in Oude Tonge bij de kaarsenma- kerij „Tierelantijntje". 7 december: Het Produktschap voor Groente en Fruit in samenwerking met Cl000 te Ouddorp. „Groente en Fruit". 13 december: Kerstfeestviering met me dewerking van het interkerkelijk jeugdkoor „One more voice". 11 januari: Wereld Natuurfonds. 8 februari: Puin ruimen op de wereld zeeën door Smit International. 8 maart: Oude geslachten en namen door de heer C. Hameeteman, leraar aan de Chr. Scholengemeenschap „Prins Maurits" te Middelharnis. 5 april: „Geur en Fleur". Alles over bloemen en planten. 10 mei: „Een lach en een traan" a/b van de Henri Dunant door ds. Bui tenhuis. In maart wordt te Sliedrecht de jaar lijkse gewestelijke propagandadag ge houden. Spreekster is mevr. drs. Hoek- van Kooten over „Mag alles wat kan?" Mei is het jaarlijks uitstapje naar Cursussen: Borduren (Hardanger). Rondom het boek. Komende zaterdag 16 september wordt op het Maassluisse Marktplein een Oudhollandse Markt gehouden. Als het weer meewerkt belooft het een oergezellige dag te worden. Er is van alles te doen voor jong en oud. Zo is er onder andere: Boegsprietlopen, aanvang 14.00 uur; barbecue; Oudhol landse kinderspelen; poppekast; volks dansen; sponsorloop, aanvang 13.00 uur; markt (boeken, speelgoed, plan ten); wafels en poffertjes bakken; oude ambachten enz. enz. De markt begint om 10.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan het wijkgebouw nabij de Grote Kerk. Voor de liefhebber: 's Avonds om 20.00 uur begint in die Grote Kerk een zang en orgelavond. SINT ANNALAND De heer J. A. (Jan Andries) Dees (44) is met 39 stemmen benoemd tot opvolger van M. J. Giljam uit de kern Scherpe- nisse als hoofd van de technische dienst van het waterschap Tholen. De in Vlis- singen geboren Dees is momenteel hoofd van de afdeling civieltechniek van de Landinrichtingsdienst te Goes. Hij is nauw betrokken bij de komende ruilverkavelingen op Tholen en Sint Philipsland. Ook geeft de heer Dees in zijn huidige funktie adviezen voor het subsidiëren en begeleiden van diverse waterschapswerken. „We kennen de heer Dees enigermate van de Landinrichtingsdienst. Het is een bijzonder geschikte kandidaat", zei dijkgraaf I. C. Hage uit de kern Oud- Vossemeer tijdens de één dezer dagen gehouden algemene vergadering in Meulvliet. De tweede kandidaat op de voordracht van het dagelijks bestuur, de heer W. J. L. Polderman (47) uit Strijen (hoofd van de afdeling waterkeringen bij het water schap De Groote Waard te Klaaswaal) kreeg drie stemmen. De heer Dees hoopt per 1 februari'1990 aan het werk te gaan bij het Thoolse waterschap. De heer M. J. Giljam maakt dan gebruik Dhr. J. Tuinstra uit Kamerik, neef van de Tuinstra's uit Herkingen is vorige week zaterdag begonnen aan een gesponsorde fietstocht door Neder land waarin hij een afstand tussen de 1000 en de 1500 km af zal leggen. Niet voor eigen genoegen, maar om - als voorz. van de Lions Club Woerden - een zo hoog mogelijk geldbedrag bij een te peddelen om oogoperaties in de Derde Wereld te bekostigen. De fietstocht zal eerst naar Den Helder hebben gevoerd; vandaag, vrijdag hoopt dhr. Tuinstra Heerenveen te zijn gepas seerd en via Limburg en een stukje Bel gië hoopt hij a.s. donderdag in Scharen- dijke aan te komen. Vrijdag 22 septem ber vertrekt hij vandaar om via de Brou- wersdam, het hele eiland in de lengte en de Haringvlietbrug vrijdags in Schoon hoven-, en zaterdag de 23e in Woerden te arriveren. Misschien zijn er flakkeeërs die de koene fietser tijdens zijn trek over het eiland extra willen motiveren door aan de sponsoring deel te nemen! Voor een luttel bedrag van 17,50 per operatie kan onnodig blinden in landen als India en Bangladesh het gezichtsver mogen terug worden gegeven. De, in medische ontwikkelingshulp gespecialiseerde oogatrs. Drs. Margreet Hogeweg verblijft jaarlijks drie maan den in Nepal en trekt dan van dorp tot dorp om ter plaatse hulp te bieden. Veelal zijn deze achtergebleven dorpen slechts lopende bereikbaar. Het vergt een geweldige ervaring in het klimmen en een uitstekende conditie. In 1987 en 1988 heeft zij onder deze omstandighe den meer dan 1100 operaties uitgevoerd a raison van 75,- per operatie, alle bij komende kosten meegerekend. Het komt steeds meer voor dat zieken thuis verzorgd worden. Dit komt omdat de patiënt niet naar een ziekenhuis/ver zorgingshuis wil/kan of omdat het zie kenhuis vroegtijdig patiënten ontslaat. De verzorgers thuis krijgen dan een heel nieuwe taak, met alle onzekerheden van dien. Ze blijven met een aantal vragen zit ten zoals: - Hoe kan ik de patiënt het beste en gemakkelijkst wassen? - Wat kan de zieke het beste eten? - Wat kan ik doen om doorliggen te voorkomen? - Bij wie kan ik terecht met vragen? - Mijn moeder is zo zwaar, hoe kan ik haar tillen? Om op deze en andere vragen tegemoet te komen, organiseert de kruisvereni ging opnieuw een cursus. U maakt kennis met de wereld van- en rondom een zieke/bejaarde, tevens leert u de basistechnieken van het verzorgen. De cursus begint op 23 oktober te Nieuwe Tonge in het kruisgebouw, Kerkring 17. De kosten zijn 15,-. Indien u meer over dit onderwerp wilt weten en u verzorgt op dit moment een zieke, of denkt dit in de toekomst te gaan doen, dan kunt u zich tot 10 oktober aanmelden bij Zr. Jennie Meinster, 01875-1890 of Zr. Annie van Lenten, 01876-224 tussen 13.00 en 14.00 uur op werkdagen. OOLTGENSPLAAT-ACHTHUIZEN LANGSTRAAT De huis-aan-huis kollekte voor de Kan kerbestrijding heeft dit jaar te Ooltgens- plaat-Achthuizen en Langstraat ƒ5.598,35 opgebracht, dat is ƒ532,90 hoger dan in 1988 toen de opbrengst ƒ5.065,45 bedroeg. Langs deze weg willen wij alle gevers daarvoor hartelijk bedanken. Door uw bijdragen wordt ook het komende jaar nieuw kankeronderzoek en extra voor lichting over kanker mogelijk gemaakt. Het succes is vooral te danken aan de enorme inzet van onze kollektanten en wijkhoofden. Het comité van de Neder landse Kankerbestrijding wil al deze vrijwilligers in het bijzonder hartelijk bedanken. Natuurlijk kunt u ten allen tijde een bedrag overmaken aan de Nederlandse Kankerbestrijding. Het postgiro-num- mer is 26000 en het bankrekening nummer 70.70.70.007 t.n.v. Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhel- mina Fonds - Amsterdam. van de VUT-regeling. Hem werd tijdens voornoemde vergadering dan ook op de meest eervolle wijze ontslag verleend. Het waterschap Tholen sprak haar grote erkentelijkheid en waardering uit voor de wijze waarop Giljam zich had inge zet. „U bent bijzonder verdienstelijk geweest over een lange reeks van jaren", zei dijkgraaf Hage. „Ik weet hoe moei lijk het is om een besluit ermee te stop pen te nemen, maar ik hoop, aldus de dijkgraaf, dat u een verstandige beslis sing hebt genomen. Op uw afscheid komen we nog wel vrij uitvoerig terug", aldus dijkgraaf Hage. „Dit is een getrouw woord en alle aanneming waardig, dat Christus Jezus in de wereld gekomen is om de zondaren zalig te maken, van welke ik de voornaamste ben (Tim. 1:15) De apostel Paulus richt het woord tot zijn jonge vriend, tot zijn geestelijke zoon, Timótheüs. Paulus schrijft Timó- theüs een brief Niet zo maar een brief, om eens wat van zich te laten horen. Maar een brief vol onderwijzing hoe het in de Christelijke gemeente behoort te zijn. Hij zegt dan ook: „Beveel deze din gen en leer ze". In het gedeelte waarin de tekst staat vertelt hij wat over hem zelf. Niet zoveel, maar wel veel over de Heere. Dat Hij goed is voor een slecht mens. Hij laat iets van Hem horen. Doch de genade van onze Heere is zeer overvloe dig geweest, met geloof in liefde, die er is in Christus Jezus. Dat schrijft hij, en hij gaat verder met groot van Hem te schrij ven. De Zaligmaker. Dat Christus Jezus in de wereld gekomen is om de zonda ren zalig te maken. Kijk, daar kan Pau lus nou niet over zwijgen. Daar is zijn hart vol van. En hoe is dat bij ons? Wat worden er veel woorden gesproken, veel gesprekken gevoerd. Moeten we niet eerlijk zeggen dat het vaak zulke oppervlakkige ge sprekken en woorden zijn? Wat gaan onze woorden vaak helemaal niet of weinig omhoog. Over Hem, de Heere Jezus Christus, die gekomen is om de zondaren zalig te maken. Als u en jij Hem niet kent door het geloof, dan kunt u ook niet over Hem spreken. Maar dan bent u wel diep ongelukkig. Zoekt Hem dan waar Hij zich wil laten vinden. Dat is in Zijn Woord en in de prediking van Zijn Woord. Want dat is vooral de plaats waar de Heilige Geest werkt. En als u Hem wel mag kennen door genade, dan mag u niet over Hem zwijgen. Maar dan kunt u dat ook niet. Want Hij heeft alles genomen van u, uw zonde en schuld en al uw tekorten. En Hij heeft alles gege ven wat van Hem was, Zijn gerechtig heid. Zijn heerlijkheid Zijn vertroosting en het eeuwige leven, en alle andere dingen. Al zijn weldaden. Paulus zwijgt niet over de Heere en Zijn werken, over Hem die al Zijn heil bewerkte. Paulus spreekt hier woorden die van het allerhoogste belang zijns. „Christus Jezus is in de wereld gekomen om de zondaren zalig te maken". Hij geeft hier een samenvat ting van de boodschap Gods in het hei lig Evangelie. Het is kort maar toch zit het hele Evangelie erin. Het Evangelie van vrije genade. Want Christus Jezus is in de wereld gekomen. Van boven naar beneden. Vanuit de hemel naar de aarde: Niet andersom. De aarde niet naar de hemel. De wereld niet tot Hem. Maar Hij tot de wereld. En dat is een wonder van genade. De wereld. Dat is een wereld die zo goed door Hem is geschapen. De wereld van de mensen. De wereld dat zijn wij. En de wereld, wij, liggen door de zondeval onderworpen aan de zonde en de verlorenheid. De breuk tussen Schepper en schepsel, tus sen God en de mens is door de mens nooit meer te helen. U zegt: dat weet ik wel, al zoveel keer gehoord. Weet u het echt? Weleens aan de rand van die ont zaglijke kloof gestaan en de onmogelijk heid van uw kant gezien om tot God te naderen? Dan wordt het benauwd. Niet meer met God in het reine te kunnen komen. Niet de zaligheid te kunnen ver krijgen. Voor eeuwig verloren, door eigen schuld. Maar zegt Paulus, Chris tus Jezus is in de wereld gekomen om de zondaren zalig te maken. Waar geen weg was, heeft de Heere Zelf een weg geopend. En dit is waar zegt Paulus. Dit is een getrouw woord. Het woord „getrouw" wat hier gebruikt wordt is afkomstig van het woord „gelo ven". Daarom zijn er ook wel, die dit woord vertalen met „geloofwaardig" of, „betrouwbaar". Dit woord „dat Christus Jezus in de wereld gekomen is om zon daren zalig te maken" is, omdat het zo betrouwbaar is, zo waard om geloofd te worden. Kohlbrugge zegt: „Zullen wij een andere vastigheid begeren, mis schien daarin onze grond zoeken dat we eenmaal blind waren en nu zien of wel in een andere bevestiging en verzeke ring van Boven?" Och, dat is alles slechts voor een tijd, maar niet voor de lange duur. Alleen het Woord wordt waarheid, wordt beproefd gevonden in nood en dood, het Woord houdt stand in alles en door alles heen, zodat we van ganser harte zeggen: Ja, dat is gewis waar. En daaraan hebben wij ons in onze verlo renheid vast te klemmen, dit zal tegen alles bestand zijn; dat Woord mogen wij gerust aangrijpen, dat zal bij ons blijven en zo zullen wij ondervinden dat het nooit bedriegt". Christus Jezus is in de wereld gekomen om de zondaren zalig te maken. De Heere wil u en jou zalig maken. Hoe weten we dat? Omdat God het zegt in Zijn Woord, dit is een getrouw Woord. Dat is een geloofwaardig, een betrouw baar Woord. Verschrikkelijk als we wel leven onder dit hartverwarmende Woord en toch nog zo koud blijven als een steen. Maar gelukzalig wie zich leerde verlaten op dit Woord. Die zingt met zijn of haar gehele hart: „Ik roem in God, ik prijs 't onfeilbaar Woord, ik heb het zelf uit Zijnen mond gehoord!" (volgende week verder) CJW. V. GOEDEREEDE-OUDDORP De afdeling Goedereede-Ouddorp opent haar nieuwe verenigingsjaar met de bekende column schrijfster van Libelle mevr. Tieneke Beishuizen. Ook de vele interviews van haar zijn welbe kend bij de Libelle lezers. Introducees op deze avond zijn welkom tegen beta ling van ƒ2,50 in verenigingsgebouw Oostdam te Goedereede op 26 septem ber om 20.00 uur. Het jaarprogramma voor onze afdeling is als volgt: 25 oktober: 1000 jaar vrouw en mode. 21 november: St. Nicolaas gebruiken. 20 december: Kerstmiddag met bejaarden en minder-validen. 23 januari: jaarvergadering en potermaaltijd. 21 februari: Thema-avond over versla ving opvangcentrum „De Hoop". 20 maart: Bingo en dia's uit „de oude doos". 25 april: Milieukompas en wat kunnen we doen met afval materiaal. 26 mei: Japanse avond. Cursussen: Poppen maken van klei, Make-up en huidverzorging. Kerstkaar ten maken. Koud buffet, Woord-weder woord, Handwerken, Beter Bewegen, Ons Koortje. Verdere informatie: L. van Vliet, tel. 01879-2380 of N. Lokker, tel. 01878- 2899. SOMMELSDIJK 1. J. van Alphen 2. M. van Nimwegen 3. Gebr. Kieviet 4. P. van Moort Jr. 5. P. V. d. Boogert 6. A. de Gans 7. J. de blok 8. C. Looij en Zn. 9. C. Blom en Zn. 10. C. Vroegindeweij 11. J. V. d. Slik en Zn. 12. P. Verkerk^ 13. P. V. d. Sluijs 14. G. Kieviet 15. A. Human 16. C. Vreeswijk 17. M. Bestman 18. B. Kalkman 19. A. van Helden 20. M. Kievit 1. J. van Alphen 2. A. de Gans 3. Gebr. Kieviet 4. C. Blom en Zn. 5. J. de Blok 6. P. van Moort Jr. 7. M. van Nimwegen 8. P. V. d. Boogert 9. P. Verkerke 10. C. Vroegindeweij 11. G. Kieviet 12. C. Looij en Zn. 13. P. V. d. Sluijs 14. A. van Helden 15. M. Bestman 16. C. Vreeswijk 17. A. Human 18. B. Kalkman 19. J. V. d. Slik en Zn. 20. M. Kievit Afgelopen zaterdag 9 september stond een thuiswedstrijd tegen Scheldevo- gels uit Bergen op Zoom op het pro gramma. Scheldevogels en Good- Luck zijn aardig aan elkaar gewaagd en dat is zaterdag weer eens be vestigd. Om 16.00 uur floot de scheidsrechter de wedstrijd in. Het speltempo lag aan beide zijden behoorlijk hoog. Na wat wederzijdse aanvallen, was het Schelde- vogel die de score opende. Een weinig tijd later scoorde Aiidré Vis met een afstandschot. Na de vakwisseling werd het 2-1 in het voordeel van Good-Luck d.m.v. een doorloopbal van Bennie Vis. Leo v. d. Made kreeg door een fout van de verdediging een strafworp mee, die door Bennie Vis werd benut. Het ant woord was een doelpunt van Scheldevo gels. 4-2 werd aangetekend door Anton Mol, die een doorloopbal omzette in een punt. De voorsprong werd nog verder uitgebouwd door een afstandschot van Johan V. d. Made. Enkele minuten voor rust kwam Scheldevogels weer een punt dichterbij. De tweede helft begon Scheldevogels met het tegenoffensief en dat resulteerde in 5-4. Elly Mulder doorbrak dit offen sief en verlegde de stand naar 6-4. Na een reeks aanvallen aan weerszijden kwam er dan toch een onvoorkomend doelpunt van Scheldevogels. Good- Luck kreeg na veel aanvallen niet de mogelijkheid om te scoren. 6-6 werd het gevolg. De wedstrijd kon in het voordeel van Good-Luck beslist worden, maar de toegekende strafworp werd helaas ge mist. Overige uitslagen: Good-Luck 2 - Oranje Zwart 25 - 2 Olympia 2 - Good-Luck 35 - 1 Good-Luck J - Keep-Fit J8 - 5 Good-Luck C - Ado C1 - 1 Good-Luck D - Ventura Sport D20 - O Oranje Zwart P - Good-Luck P ...3 - O kritisch selekteren Tel. 01870-3477 Het Christelijk Mannenkoor Jeduthun uit Amersfoort heeft haar eerste CD uit gebracht, maar ook op een cassette bandje is de inhoud opgenomen. Het koor, opgericht in maart 1982 te Amersfoort, stelt zich ten doel, het zin gen van Psalmen, Geestelijke en Vader landse liederen, die overeenstemmen met de grondslag en doel van het koor. Het ledental schommelt rond de 140 man. De dirigent is C. het Jonk en de vaste organist is A. Kortleven. In 1987 is een Ip/mc opgenomen in de Grote Kerk te Breda, met toen als titel: „Om die te doen uit dankbaarheid". De titel van de nieuwe cd/mc is „Aan d'oevers van zeer stille waat'ren". Deze is opgenomen in de Grote- of St. Stefa- nus kerk te Hasselt, stellig weer een prachtige toevoeging aan het bezit van de - onder ons - vele liefhebbers van Chr. koorzang. De prijs van de CD bedraagt.ƒ42,50 De prijs van de MC bedraagt 22,50 Ze zijn verkrijgbaar bij: Boekhandel Ariese in Middelharnis; Boekhandel De Kok, Bouwdijk 11, Melissant; Bok-Koopcentrum, Weststraat 5-15, Ouddorp. slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 13