Sponsorloop om het schoolrapport Predikbeurten NIEUWS Historische gebouwen Oostflakkee worden 's avonds verlicht uit de Kerken ,een slecht stuk werk, die nota beslispunten Streekplan Zuid Holland Zuid" Pachter „de Schakel" trekt zich terug Nachtelijke inbraak Computercertificaten uitgereikt Fietsen voor leven Succesvolle sponsorloop KWF Samenzangdienst Herkingen Directeur Chr. Basisscliool benoemd te Genemuiden Uitslag P.V. „de Luchtbede" Biz. 2 .EILANDEN NIEUWS" VRIJDAG 30 JUNI 1989 In raad Oostflakkee: In de gisteravond gehouden raadsver gadering te Oostflakkee heeft PvdA- vertegenwoordiger dhr. Barnhard de raadhuisvloer aangeveegd met de nota beslispunten m.b.t. het Streekplan Zuid Holland Zuid. Hij schroomde dan ook niet de nota „een slecht stuk werk" te noemen en het deed hem nauwelijks deugd dat het Overlegor gaan Goeree Overflakkee (de vier eilandelijke colleges van B en W) heeft getracht die nota nog aan een serieuze beoordeling te onderwerpen. De teneur van die reaktie is het uit spreken van de hoop dat de in de nota genoemde woningaantallen en opper vlakten bedrijfsterrein geen absolute waarde zullen krijgen. Het overlegorgaan onderstreept ook het in de nota verklaarde beleid het migra tiesaldo op nul te brengen, maar hij vroeg zich af of de consequenties daar van wel voldoende worden overzien. Geen overkanters meer naar Flakkee, en zij die er zijn terug naar de stad, kan - volgens dhr. Barnhard - betekenen dat dat ten koste kan gaan van de „kwali teit", een voldoende spreiding naar soort en maat. van de mensen. Hij voorzag dat zij, die b.v. zijn aangewezen op een sociale uitkering zullen (moeten) blij ven, terwijl mensen met een goed inko men, maar steeds meer gepakt door b.v. hogere autokosten, zullen verhuizen, „en dat", zo stelde dhr. Barnhard vast, „zal een verarming van het platteland en een verrijking van de stad gaan beteke nen". Spreker betreurde het dat in de reaktie geen afstand wordt genomen van de nota terwijl die ook niet wordt onder schreven. Overigens herinnerde hij er aan dat er een krediet van ƒ75.000,- beschikbaar is gesteld om de Erasmusu- niversiteit een onderzoek te laten plegen waaruit een eigen Oostflakkeese reaktie zou kunnen worden gedistilleerd. Die studie is nog niet gereed, maar wel is er een tussentijds advies verschenen - zo verklaarde de raadsvoorz. burg. De Vos - waarvan de strekking mede vorm heeft gegeven aan de eilandelijke reaktie. De studie van prof Hendriks is zeker geen weggegooid geld en zal, aldus de voorz. een referentiekader vormen voor het eigen struktuurplan. Dhr. De Vos er kende dat de rapportage van de Erasmu- suniversiteit te laat zal zijn voor de te geven reaktie: „Wellicht hebben we te lang geprobeerd andere gemeenten over de streep te trekken", veronderstelde de voorz. „Zeer kwalijk" vond hij het dat het Provinciaal bestuur de gemeentebe sturen slechts twee maanden heeft gela ten waarbinnen kan worden gereageerd en hij verheelde niet dat zo'n korte ter mijn z'n weerslag heeft op de kwaliteit van de reaktie; er was gewoon geen tijd om fundamenteel te reageren", betreur de de voorzitter; de reaktie van de gemeenten moet dan ook in dat licht worden bezien. Namens het College ver klaarde hij overigens zich te zullen bera den op de formulering alsnog van een eigen Oostflakkeese reaktie, geënt op de bevindingen van de studie van de Eras- musuniversiteit. Ook bij de formele pro cedure die tot een nieuw streekplan -tot het jaar 2005 zal leiden - kan de Oost flakkeese stem nog gehoord laten worden. Weth. C.L.M. de Wit geloofde ook dat de voorbereidingen die tot een streekplan moeten leiden als los zand aan elkaar hangen. „Op een voorlichtingsmiddag in Dordt wisten ze over Goeree Over flakkee alleen maar te vertellen dat het een goed fourageergebied is voor gan zen!" verzekerde hij. Overigens werd door de raad de ge vraagde instemming met de eilandelijke reaktie verleend. Mevr. M. Groenendijk-Kleijn aan wie de gemeenteraad van Dirksland vorige week het buffet van Verenigingsge bouw „de Schakel" verpachtte heeft voor de eer bedankt. Mevr. Groenen dijk trekt die consequentie uit de bedenking die de raad kenbaar maak te tegen de gevolgde procedure. Het overgrote deel van de raad meende nl. dat er van een voor ieder openstaande sollicitatie mogelijkheid sprake had moeten zijn. Aan dat verlangen heeft mevr. Groenendijk met haar beslis sing kennelijk alle ruimte willen geven. STAD AAN T HARINGVLIET Rond de 70 kinderen waren vorige week vrijdag op de Zeedijk om daar zoveel mogelijk rondjes te lopen. Deze rondjes waren uitgezet op 2 km en het was uiter aard de bedoeling om binnen de tijd van één uur zo veel mogelijk rondjes te lopen. Per kilometer werd door de via de kinderen zelf gevonden sponsors een bedrag betaald. Extra aantrekkelijk werd het gemaakt doordat een aantal Stadse middenstanders ook nog in natura sponsorden door bij de stempel posten consumpties te verstrekken. Be halve het consumptieve werd ook het financiële niet vergeten: „de" Stadse bedrijven en middenstanders traden tevens op als hoofdsponsors. Dit alles heeft er toe geleid dat door de leerlingen van de CBS ,Albert Schweitzer" en de OBS „De Molenvliet" het geweldige bedrag van ƒ3110,- werd geïnd. Een prachtig bedrag, dat het 40-jarige Ko ningin Wilhelminafonds zeker goed zal kunnen gebruiken. De afdeling Stad aan 't Haringvliet van het Koningin Wil- helmina Fonds wil een ieder die aan dit geweldige resultaat heeft meegewerkt hartelijk bedanken. Uitslag trekking loterij I.V. „Philatelica" afd. Flakkee Nrs. 163,198,250,488, 523, 638, 813, 830, 857,881,991,1344,1350,1529,1540,1619, 1734, 1943, 1975, 2064, 2084, 2101, 2117, 2192, 2196, 2322, 2376, 2423, 2481, 2567, 2624, 2671, 2712, 2855, 2950, 3155, 3396, 3469, 3472, 3525. Prijzen afhalen na tel. afspraak 01870- 5719 onder overlegging van het lot. Vóór dat ze samen door het Lim burgse land waren gereden en daar, in zelfs kleine dorpjes feeëriek verlichte kerktorens hadden gezien, had het College van Oostflakkee het al over wogen, maar nu wisten ze 't zeker, ook de eigen Oostflakkeese historische gebouwen moesten verlichtGister avond lag dan ook het voorstel ter tafel een krediet van 13.500,- beschik baar te stellen voor verlichting van het monumentale gemeentehuis te Oolt- gensplaat en van de gerestaureerde toren te Oude Tonge. Het voorstel kreeg niet de instemming van drie leden van de CDA-fraktie. Had dhr. Hokke al gezegd het overbodig te vinden omdat er met name in het don kere seizoen toch geen toeristen zijn, ook dhr. M.D. de Wit betoogde dat het geld aan een nuttiger doel zou kunnen worden besteed... Wel instemming van PvdA-zijde, temeer omdat fraktiewoordvoerder dhr. Barn hard kerk en toren van Oude Tonge, in de direkte omgeving waarvan hij woont, een van de mooiste gebouwen in de gemeente vindt. Hij kon het dan ook weten dat er 's avonds nogal eens men sen bewonderend stilstaan en hij vond het dan ook zeker de moeite waard zo'n mooi gebouw met verlichting te accen tueren. Het zal z.i. een stapje zijn op de weg de gemeente Oostflakkee aantrek kelijker te maken. Wél vond hij het spij tig dat een mooi gebouw als de Herv. Kerk niet van binnen kan worden beke ken en dhr. Barnhard deed een zo goed als openbare oproep het kerkgebouw ook van binnen zichtbaar te laten zijn. Dhr. C. Breeman (SGP) had een adrem antwoord gereed: „De kerk is tweemaal per zondag open, dan kun je er vrij naar toe...!" zo verrastte hij de raad met een verbijsterende vanzelfsprekendheid. Toch bleek het ook de raadsvoorzitter te spijten dat de kerk niet kan worden^ bezichtigd terwijl de gemeenschap toch ook aan de restauratie heeft meebetaald. „Misschien is enige zendingsarbeid in dezen niet weg", veronderstelde de voor zitter, die overigens eerst een maand vakantie neemt die hij in Frankrijk hoopt door te brengen. Bouw nieuwe MAVO Er komt een nieuwe MAVO in Oude Tonge, geen semi-permanent -, maar een traditioneel gebouwde school voor de realisering waarvan de raad een kre diet van 3.327.000,- beschikbaar stel de. Er werd nog wat over het oude gebouw gefilosofeerd, een filosofie die uitmondde in de hartelijke hoop dat het houten gebouw nog een jaar overeind zal blijven.... OUDDORP Wanneer je jong bent en gezond, geen financiële middelen hebt en tóch wat voor een ander wil doen, dan is er altijd nog het middel van de sponsorloop. Door familie en vrienden betaalde kilometers wegstappen, met in je achterhoofd de gedachte aan het goede doel dat jouw bij elkaar gestapte centjes zo vreselijk goed gebruiken kan. Op de parallelweg tussen Goedereede en Ouddorp hadden we van de week zo'n ontmoeting. Vier Ouddorpse MAVO scholieren hadden lopend hun rapport op school in Stellendam afgehaald. „We gaan om onze rapporten en hopen op weinig tekorten", zo hadden ze op een spandoek geschreven, maar dat viel toch nog een beetje tegen, twee vijfjes moesten geïncasseerd.... „Woord en Daad", de Ref. hulpstichting kwam er beter af, daar kan zeshonderd-vijf-en-zestig gulden aan worden overge maakt, bedoeld voor aankoop van medicijnen voor dokter Tanis voor een projekt in Botswana. Op de terugweg lieten de meiden even het spandoek zien dat voor de rest van de thuisloop opgerold bleef want mét spandoek kon nauwelijks tegen de wind worden opgetornd. DIRKSLAND In de tabakspeciaalzaak van Dick Groo- tenboer aan de Stationsweg is in de nacht van dinsdag op woensdag inge broken. Er werd voor een waarde van ca. 20.000,- rookartikelen ontvreemd. Het gebeurde terwijl de fam. Grootenboer met vakantie was; de dief of dieven zijn brutaalweg via de voordeur de zaak binnengedrongen. Morgen, zaterdag 1 juli zal een samen zangdienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Herkingen, aanvang 8 uur, onder leiding van ds. van Spanje die ook de samenzang zal begeleiden op het orgel. Iedereen die graag de psalmen zingt, van harte welkom. Zondag 2 juli 1989 OUDDORP Herv. Gem. 9.30, 11.00 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof Woensdag 5 juli: 19.30 uur ds. W. J. op 't Hof Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur leesdienst Ger. Kerk 9.00 en 10.30 uur dhr. J. Seele en 18.30 uur dhr. van Lambalgen Doopsgezinde Gem. 9.30 en 18.30 uur (Dorpstienden) ds. J. Smink. GOEDEREEDE Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. K Schipper, Dordrecht en 17.00 en 18.45 uur ds. H. Wester hout. STELLENDAM Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Codée, Heidelberger Catechismus zondag 15; kollekte zit plaatsen Ger. Kerk 10.30 uur ds. Beeuwkes-van Ede, Hellevoetsluis en 18.30 uur ds. Damsma, Rijnsburg. MELISSANT Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vlietstra jr., v.m. bediening Heilige Doop, D.L. II, 8b; extra kollekte vrije zitplaatsen Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 9.30 uur ds. B. J. Oldenhuis en 18.30 uur ds. P. Roze- boom Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND Herv. Gem. 10.00 uur kand. G. de Jong, Rotterdam en 18.00 uur kand. H. Markus, Nieuwerkerk a.d. IJssel Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Koster. HERKINGEN Herv. Gem. 10.00 uur ds. N. P. L Kleiberg en 18.00 uur ds. T. E. van Spanje, Heidelberger Cate chismus zondag 11; extra kollekte kerkvoogdij Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. de Lange; kollekte diakonie Lukaskapel 10.15 uur ds. D. Scheepmaker Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. E. H. Cossee Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur drs. M. Schipper, Haastrecht. MIDDELHARNIS Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. Quist, Bruchem-Kerkwijk en 18.00 uur ds. K. ten Klooster; extra kollekte kerk (onderhoud kerkge bouw) Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Baars Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 uur ds. V. d. Hoek en 17.00 uur ds. J. van Zoelen Ger. Kerk (Vrij gemaakt) 9.30 uur ds. A. Geelhoed en 16.30 uur leesdienst. NIEUWE TONGE Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. C. de Groot, 's- Grevelduin-Capelle; Ie kollekte kerk voogdij en 2e kollekte vrije zitplaat sen Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE Herv. Gem. 10.00 uur ds. T. E. van Spanje, Herkingen en 18.00 uur ds. N. P. J. Kleiberg; extra kollekte kerk Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. G. Gerritsen, Alblasserdam en 18.00 uur ds. J. Ouwendijk, Oudshoorn; extra maan delijkse kollekte. Vrijdag 7 juli: 14.30 uur huwelijksbevestiging Kees Malie paard en Tineke Huizer door ds. Joh. de Rijke Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 uur ds. W. J. Oldenhuis en 18.00 uur ds. P. Rozeboom. DEN BOMMEL Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos Ger. Kerk 9.00 uur mevr. drss. C. A. Beeukes-van Ede, Hellevoetsluis en 18.00 uur ds. J. Noordhof, 's-Gravenpolder. OOLTGENSPLAAT Herv. Gem. 9.30 uur ds. T. Wegman, Wijngaarden en 18.00 uur ds. C. J. W. Verboom; extra kollekte kerk Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur drs. W. Venema. LANGSTRAAT Herv. Gem. 10.00 en 14.30 uur ds. C. J. W. Verboom, v.m. bediening Heilig Avondmaal en nam. dankzegging Heilig Avond maal. ZIERIKZEE Evang. Lutherse Gem. 10.00 uur Hr. Oosterioo, Middel- harnis. SINT MAARTENSDIJK Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. SINT ANNALAND Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. van Herk Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Gem. in Ned. 9.45, 14.15 en 18.15 uur leesdienst. YERSEKE Ned. Herv. Ger. Bond 14.30 en 18.30 uur ds. A. H. Veldhui zen, Ouderkerk a.d. IJssel. Extra kerkdienst Ger. Gemeenten OOLTGENSPLAAT dinsdagavond 7.30 uur ds. A. F. Honkoop van Zwijndrecht. NED. HERV. KERK Benoemd: tot bijstand in het pastoraat te Wijk bij Duurstede (part-tirne) H. Rijksen, emeritus predikant en bijstand in het pastoraat te Welsum (part-time). Beroepen te: Schoonhoven (toez.) A. A. W. Boon te Kamerik; Harskamp A. Vlietstra jr. te Melissant; Tholen (toez.) C. M. Buijs te Gameren. Aangenomen: de benoeming tot bij stand in het pastoraat te Wijk bij Duur stede (part-time) H. Rijksen, emeritus predikant en bijstand in het pastoraat te Welsum (part-time). Hij blijft geestelijk verzorger van verpleeghuis Oudshoorn in Alphen aan den Rijn; naar Dirksland J. 't Lam te Besoyen. Bedankt voor: Nederhemert (toez.) C. Stelwagen te Montfoort; Ommen W. J. Tennissen te Krabbendijke; Zwammer- dam J. G. Bamhoom te Strijen; Gene muiden (toez.) H. Westerhout te Goe dereede. Toegelaten tot de evangeliebediening: J. de Haan, Dorpsstraat 11,2435 AJ Zeven hoven, tel. 01723-9229; E. Kerst, Ooster park 6s, 1091 AC Amsterdam; M. M. M. Koelman-Tevonderen, Kuinder 24,3068 LC Rotterdam, tel. 010-4209979. Toegelaten tot de evangeliebediening en beroepbaar: A. P. Knorth, Spanjaard straat 6a, 4472 AR 's-Heer Hendrikskin deren; G. J. Robbemond, Achterweg 2, 3248 AA Melissant; J. Post, Jan Steen- laan 43, 6717 TA Ede; A. C. van der Steenhoven, Waterpoort 18,1 5226 AX Heusden; G. J. Venema, Banstraat 13/3, 1071 JV Amsterdam; drs. P. Buitelaar, Middenhagen 3, 3078 BG Rotterdam, tel. 010-4823026 (per 28 juli, part-time). GEREF. KERKEN Benoemd: door Deputaten voor Zen ding en Werelddiakonaat tot toerus tingspredikant te Zambia H. Gijsen, hervormd predikant te Voorthuizen (deelgem. Ichtuskerk). Beroepen te: Den Helder drs. C. Corpo- raal te Enschede; Numansdorp drs. P. Silvis, kand. aldaar. Aangenomen naar: de benoeming door Deputaten voor Zending en Werelddia konaat tot toerustingspredikant te Zam bia H. Gijsen, hervormd predikant te Voorthuizen (deelgem. Ichthuskerk); Hoogeveen drs. G. Rol, pajiJjjraal werk ster aldaar; Bedum drs. H. Nageïhout te Opperdoes; Groningen-Noord drs. F. Boon te Sellingen; Harlingen E. War- nink te Nijverdal. Beroepbaarstelling: A. Landman, Oude- kerksplein 23,1012 GX Amsterdam, tel. 020-249183; drs. P. Silvis, kand. te Nu mansdorp. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: Assen-Noord A. Krui- zinga te Zaamslag; Baflo i.c.m. Warffum drs. J. R. Geersing, kand. te Kampen; Haulerwijk J. H. Kuiper te Vrouwen polder. Bedankt voor: Ridderkerk C. J. Mewe te Temeuzen. NED. GEREF. KERKEN Beroepen te: 's-Gravenhage J. H. Veef- kind te Krommenie; Zeist drs. H. de Jong te Amsterdam-Centrum. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te: Apeldoom-Oost C. J. van den Boogert te Emmeloord; Broek op Langedijk als evangelisatiepredikant A. J. Metske, kand. te Apeldoorn. Aangenomen naar: Broek op Langedijk als evangelisatiepredikant A. J. Metske, kand. te Apeldoorn; Stadskanaal W. van 't Spijker te Heerenveen. Bedankt voor: Rotterdam-West W. van Sorge te Rijnsburg. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te: Amsterdam-Noord i.c.m. Zaandam, Goudswaard, Herkingen, Klaaswaal, Kruiningen, Middelburg- Centrum, Kortgene, Ouddorp, Bame- veld, Brakel, 's-Gravenhage-Zuid, Mid delburg-Zuid, Oudemirdum, Sint Anna- land, Urk, Wageningen, Wolphaarts- dijk. Aagtekerke, Hoogeveen, Middel- hamis, Uddel, Berkenwoude, Borssele, Boskoop, Leerdam, Meeuwen, Poort- vliet en Rhenen, Zwolle G. M. de Leeuw, kand. te Rotterdam; Apeldoorn, Drach ten, Naaldwijk, Rotterdam-West, Scher- penzeel, Alblasserdam, 's-Gravenzande, Haarlem, Rilland-Bath, Oud-Beijer- land, Zoetermeer, Capelle aan den IJs sel (wijk West), Lelystad, Nieuw-Beijer- land, Oosteriand (Z), Rotterdam-Cen trum, Rotterdam-Usselmonde, Waarde, Gorinchem, Krimpen aan den IJssel, Puttershoek, Spijkenisse P. Melis, kand. te 's-Gravenzande; Katwijk aan Zee W. Hage te De Valk-Wekerom. Aangenomen naar: Bameveld G. M. de Leeuw, kand. te Rotterdam. OUD GEREF GEMEENTEN IN NED. Beroepen: als lerend ouderiing te Doom, Monster, Scheveningen, Stave- nisse en Utrecht D. Monster, wonende te Puttershoek. OOLTGENSPLAAT Bijna 1 jaar les „Input"- projekt Verenigde Spaarbanken Woensdagmorgen om 10.00 uur werd aan alle kinderen van de Chr. basis school „De Hoeksteen" te Ooltgensplaat een certificaat uitgereikt. Alle leerlingen deden mee aan het zgn. „INPUT"- projekt van de Verenigde Spaarbanken. Bijna een jaar lang werd er les gegeven in het bedienen van de computer. De lessen werden afgesloten met een toets en de resultaten waren voldoende, ruim voldoende, goed en prima. Op woensdagmorgen kwamen dhr. J. Ver- hage en dhr. J. Deunhouwer de certifica ten uitreiken en feliciteerden alle leer lingen. Sandra van Drongelen, Ilona Kreeft en Diana den Hartog scoorden het hoogst. Zij krgen van de bank een schaakspel cadeau omdat hun resultaten „prima" waren. „Over het algemeen genomen zijn de meisjes iets beter", aldus de heer Verhage. Vervolgens werden de kinde ren getrakteerd op appelsap, chips en een tas met opschrift „Ik deed INPUT". De meester ontving een briefopener, een rekenmachientje en een bos bloemen. Al met al een gezellig gebeuren. Vanaf deze plaats feliciteren we de jon gens en meisjes. Het zijn: Cornelia Bom, Andrea de Vos, Jolanda Groenendijk. Chantal Pipping, Arno Meijer, Corina Meijer, Helma den Braber, Lennie Bus- kop, Lianna v. d. Gaag, Heidi Troost, Bianca van Veen, Danielle Koppenaal, Mariska Duim, Diana den Hartog. Arianne de bonte, Marijn van Entho- ven, Ilona Kreeft, Jeannette Bogerman. Paula de Bonte, Jaap Pieterse, Wim Meijer, Leonie Leijdens en Sandra van Drongelen. 'X* w w 'X' 'X' w w w 'X' 'X' 'X' 'X' OOLTGENSPLAAT De heer W. A J. Jansen, directeur van de Chr. Basisschool „De Hoeksteen" te Ooltgensplaat heeft een benoeming aanvaard als directeur naar de Chr. Basisschool „Maarten Luther" te Gene muiden (Ov.). Over het tijdstip van ver trek wordt nog nader overleg gepleegd. De heer Jansen is vier jaar aan ge noemde school te Ooltgensplaat ver bonden. 24 juni j.l. was het zover. De fiets- puzzeltocht, georganiseerd door het Jeugd Rode Kruis, ging van start. Er waren 236 deelnemers, er was een heer lijk zonnetje en een bruto-opbrengst vanca. 1.050,-. De opbrengst gaat naar het nierdialyse- centrum te Paramaribo. Tevens willen wij het bankrekeningnummer bekend maken waar men eventueel iets kan over maken t.b.v. het nierdialysecentrum: nr. 3416.14.831 t.n.v. J. S. Zuidgeest inz. Jeugd Rode Kruis Middelhamis. De deelnemers waren erg enthousiast over alles en spraken al over een herha ling voor het volgend jaar. Wie weet. Namens het nierdialysecentrum en het Jeugd Rode Kruis afd. Ouddorp, Mid delhamis en Oude Tonge heel hartelijk bedankt; deelnemers, de mensen op de opstapplaatsen en ieder die op welke wijze hier verder aan mee heeft ge werkt. Uitslag voor de puzzelaars: er waren heel veel goede inzendingen, hieruit zijn de volgende winnaars uit de bus gekomen: C. v. d. Griend uit Ooltgensplaat, Jaco- mien Tanis uit Ouddorp, Marco Fran- zen uit Dirksland. Aanmoedigingsprijs en troetelprijzen gaan naar: Tinette Meijer, Clazina Breen, Wilbert Meijer, Jacques Hemus en familie Mackloet. HERKINGEN Wedvlucht Chateauroux d.d. 24 juli 1989. 116 duiven los om 6.30 uur bij verander lijke wind. Afstand 571 km. Eerste duif om 14.08 uur 1244 meter per min. Gebr. Logmans (Jun.): 1; C. Logmans: 2; Ph. Logmans: 3, 14, 25, 28, 29; J. den Boer: 4,5,9,12,22,26; K. Kievit: 6,10,11, 15; H. Kievit: 7, 23; M. Huizer en Zn.: 8, 13, 16, 17, 21, 24; J. Molenaar: 18; P. Hogerwerf: 19, 27; A Molenaar: 20; I. Kievit: 30. 4:

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 2