Ervaren onderhoudsschilders „De Albatros" Modehuis Aleman Heren- kollektie hernesseroord Medewerker bouwkunde Zelfstandige woonruimte J. Verwijs MEDEDELING Administratief medewerl(er(ster) wandtegels PLOMP OUD-BEIJERLAND =^üi^" GOEDEREEDE Div. percelen landbouwgrond en akkerbouwbedrijven Agrarisch bemiddelings- en taxatiebureau IVIIJS O.G. Op de 2-wieIershow van Fa. Akershoek op donderdag 4 mei (Hemelvaartsdag) in de Sporthal ,,Dorpstienden" te Ouddorp. ABB-CYLINDA HAKFREES Woningbouwvereniging „SAMENWERKING" NV WATERMAATSCHAPPIJ ZUID-WEST-NEDERLAND WMZ WAARSCHUWING SCHOONMAKEN LEIDINGNET 25,- korting U SLAAGT ALLEMAAL BIJ ALEMAN. Gebr. de UUqqI Gebr. de UUqqI Gebr. de UUqoI GebrTde UUqqI Computers en Printers VRIJDAG 21 APRIL 1989 „EILANDEN NIEUWS VIERDE BLAD Schilder- en Straalwerken B. V. Sollicitaties en/of nadere inlichtingen: Postbus 27, 3247 ZG Telefoon 01877 DIRKSLAND 1309 Openbare raadsvergadering Bouwplan Verpleegkundige zoekt per 1-05-1989 te Middelharnis Tel. 070-450812 Zuiddijk 60 Tel. 01677 - 2391 betreffende ophokregeling postduiven te Ouddorp In de komende 2 weken wordt de bestrijding van de verwilderde duiven ter hand genomen. Verschillende grondgebruikers hebben reeds jaren schade aan de gewassen en moet beperkt worden. De duivenhouders worden verzocht vanaf 10.00 uur tot 18.00 uur hun duiven vast te houden, uitge zonderd de zaterdag en zondag. Wildbeheereenheid „Het West-Nieuwland" Oud dorp betreffende Oudeland-Preekhil; Zuidhoek; Springert-Gorsje; Vissershoek; Zwartehoek en Nieuwland. Met dank voor de medewerking. Jachthouder C. H. Zanoni - Voorburg Th. J. Zanoni - Den Haag TE KOOP met 5 PK B en S motor 4-talct Prijs f300.- Tevens voor al uw freeswerk M. DE WAAL Tel. 01877-1734 Cd FD Oude Tonge Part-time (20 uur per week) Aan alle bewoners in Goedereede III ÊIÊIIIII DDELHARNIS f GEM EENTE BOUWAANVRAGEN BEKENDMAKING HINDERWET ■Hf iiÊiÊi iiÊÊ iiiiiiiii ÊiiiiiÊi iiiiiÊÊi iiiiÊÊii iiiiiiiiiiÊiii iiiiiiii lÊÊiÊi iiiiiÊÊi iiiÊiiÊ miiiii mi, heeft ook een uitgebreide 25,- KORTING op een pantalon vanaf 125/ Om dit onder uw aandacht te brengen geven wij u op een Herenpantalon v.a. 125- (deze korting geldt uitsluitend op een pantalon in de periode van 12/4 t/m 29/4. Boompjes 15 3253 AC Ouddorp Telefoon 01878-1277 Zoekt u voor een koopje? Kijk bij: Restantenhal 't Hoad Handelsonderneming 1AJNI lö Ireneweg 13 3253 BK OUDDORP Telefoon 01878 - 3453 centrum voor geestelijk gehandicapten middelharnis (m/V) Oostvoorstraat 84, 3262 JH Oud-Beijerland zoekt voor haar afdeling onderhouds- en utiliteitswerk In bezit van diploma gezel-schilderen die zelfstandig kunnen werken, in bezit van rijbewijs BE. Wij bieden: - prettige werkkring - goede arbeidsvoorwaarden - 25 vakantiedagen tijdens kantooruren 01860-12600 na 18.00 uur Dhr. I. Plonnp 01860-14994 TE KOOP GEVRAAGD: tijd: 27 april 1989,19.30 uur Burgemeester en wethouders zijn voornemens om aan Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland een verklaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet aan te vragen, teneinde bouwvergunning te verienen aan: - winkelcentrum "De Passage", Postbus 2 te Ouddorp voor het vergroten van een pizzeria, Stationsweg 13, kad. be kend gemeente Ouddorp, sektie E nr. 3743 (ged). Bovengenoemd bouwplan ligt ingaande 24 april 1989 gedu rende veertien dagen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen bouwvergunning te verienen, schriftelijk bezwaar Indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 38,3253 ZG Oud dorp. 20 april 1989, Burgemeester en wethouders van Goedereede. wasautomaten wasdrogers en vaatwassers. Zweedse perfektie. Vraag documentatie lijst gebruil<ers Sint Philipsland De woningbouwvereniging „Samenwerking" is een in de gemeente Oost- flakkee gevestigde zelfstandige woningbouwcorporatie met een bezit van ongeveer 650 woningen in de sociale sector. Als gevolg van een reorganisatie van de financieel administratieve afdeling zoeken wij kandidaten voor de funktie van: Tot de taken van de nieuwe medewerker(ster zal gaan behoren: - kontakten met (kandidaat) huurders - huurders behulpzaam zijn met aanvragen huursubsidie - grotendeels voeren van de huuradministratie met behulp van het computersysteem - bewaken huurdebiteuren - typen en behandelen van fakturen en overige correspondentie - telefoon- en receptiewerkzaamheden - voorkomende administratieve werkzaamheden Funktie-eisen: - opleiding HAVO en Praktijkdiploma Boekhouden - goede kontaktuele en representatieve vaardigheden - ervaring in een soortgelijke funktie strekken tot aanbeveling - bereid om met een enthousiaste inzet de werkzaamheden efficiënt en zelfstandig te kunnen uitvoeren De medewerker{ster) is rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het dagelijks bestuur van de vereniging. De arbeidsvoorwaarden worden bepaald door de CA.O. voor woning corporaties. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Van kandidaten wordt verwacht dat zij in of in de omgeving van de gemeente Oostflakkee woonachtig zijn. Indien U belangstelling heeft voor deze afwisselende funktie, wordt U ver zocht Uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep te richten aan het Bestuur van woningbouwvereniging „Samenwerking", Kennedystraat 27, 3255 ZG Oude Tonge. Eventuele telefonische informatie kan verkregen worden bij dhr. L. Heezen, tel. 010-4715888 tijdens kantooruren. Woningbouwvereniging Samenwerking" H. Stuurman, voorzitter. J. van Renswoude, secretaris. Anth. 4462 Fokkerstraat 9 ET Goes De NV Watermaatschappij Zuid-West-Nederland (WMZ) is begonnen met het schoonmaken van het buizennet. In principe zal het werk plaatsvinden de hele week van maandag tot en met vrijdag, en zonodig een enkele maal 's nachts. De bewoners van de straten in genoemd gebied waar op een bepaalde dag de leidingen worden schoongemaakt, zullen hiervan door middel van een huis-aan-huis bezorgde brief persoonlijk op de hoogte worden gebracht. Gebleken is dat het leidingnet zodanig vervuild is, dat ook omliggende straten last van bruin water kunnen krijgen. De bewoners van het genoemde gebied wordt daarom aangeraden voor alle zekerheid een kleine voorraad schoon water bij de hand te houden. Bruin water kan vlekken op het wasgoed achterlaten. De druk in het genoemde gebied zal tijdelijk lager zijn dan normaal. WMZ doet al het mogelijke om de bewoners geen last te bezorgen, maar kan incidenteel bruin water niet voorko men, zolang de werken duren. Hiervoor onze oprechte verontschuldigingen. In bijzondere gevallen kan overleg worden gepleegd met ons districtskantoor te Middelhar nis, telefoon 01870-3600. NV Watermaatschappij Zuid-West-Nederland ir. P. Stoter, directeur. De burgemeester van Ivliddelharnis maakt bekend, dat burgemeester en wethou ders van deze gemeente van plan zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet, medewerking te verlenen aan het bouwplan van: - Boekwinkel Vroegindeweij voor het veranderen van het pand Westdijk 43-47 te Ivliddelharnis. De hierop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 24 april 1989 gedu rende veertien dagen voor iedereen in het gemeentehuis ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen schriftelijk bezwaar maken tegen de voorgenomen beslis sing. Een dergelijk bezwaarschrift moet worden ingediend bij het college van burge meester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1, 3'240 AA Middelharnis. Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend, dat met ingang van maandag 24 april 1989 gedurende veertien dagen in het gemeentehuis van Middel harnis (bureau ruimtelijke ontwikkeling) ter inzage liggen de ontwerpen van de derde en vierde wijziging van het bestemmingsplan Nieuwe Tonge, na tweede herziening". De derde wijziging heeft betrekking op een perceel aan de Langeweg (nabij nummer 74) in Nieuwe Tonge en voorziet in wijziging van de agrarische bestemming in de subbestemming agrarisch hulp- of nevenbedrijf. Het vierde wijzigingsplan regelt de bouw van een vrijstaande woning aan de Koningin Julianastraat in Nieuwe Tonge in plaats van de voorgeschreven bouw van aaneengesloten woningen. Gedurende de zojuist genoemde termijn van veertien dagen kunnen belanghebben den schriftelijk bezwaar indienen tegen de ontwerp-wijzigingsplannen. Deze bezwaarschriften moeten worden gericht aan het college van burgemeester en wet houders van Middelharnis, Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 24, tweede lid, onder c. van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne bekend, dat zij voornemens zijn op de aanvraag van - P. Mackloet, Donkereweg 4 te Middelharnis, voor het oprichten en in werking hebben van een groente/fruithandel, gelegen aan de Oudelandsedijk 65 te Middelharnis; negatief te beschikken. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 24 april 1989 twee weken voor een ieder ter inzage op het bureau algemene zaken van de afdeling algemene bestuurstaken van de gemeentesecretarie van Mid delharnis, op werkdagen van 09.00 tot 11.30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur, als mede buiten werktijd na telefonische afspraak op de binnen de ter inzage termijn vallende dinsdagavonden van 19.00 tot 20.00 uur. Desgewenst kan tijdens de normale kantooruren een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvragen en een ieder die aantoont dat hij daar toe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot einde van bovengenoemde ter mijn gemotiveerde bezwaren schriftelijk indienen naar aanleiding van de ontwerp beschikking. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Middelharnis, postbus 1, 3240 AA te Middelharnis. MIDDELHARNIS, 21 april 1989 Burgemeester en wethouders van Middelharnis, de burgemeester, J. G. Sleurink-Rabbinge. de secretaris, P. L. de Feyter. m» voor het drukken van brocliures. ruime sortering in polyz|ikken, zowel lage- als hogedrUfeakken. niet alleen inpakrollen, doch ook groentf- en fruitzakken, koekzakken en vieeszakjes worden door ons geleverd. Drukkerij en Papierwarenbedrijf Langeweg 13 Sommelsdijk Tel. 01870-2729 Fax 01870-5736 Oosthavendljk 52 Middelharnis Tel. 01870-2416 Kaypro, Philips, Tulip, Fujitsu, Nee, Star, Canon, 3IVI Disli. Tevens Software Hernesseroord is een algemeen christelijke inrichting voor de begeleiding, behandeling en opvoeding van 340 geestelijk gehandicapten, deeluitmakend van "de open ankh, stichting dienstveriening geestelijke gezondheidszorg". Graag treden wij voor onze afdeling Technische Dienst in kontakt met gegadigden voor de funktie van Plaats in de organisatie: De te benoemen funktionaris ressorteert rechtstreeks onder de voor man werkplaats, die tevens leiding geeft aan de afdeling elektro, werktuigbouw en schilder. Funktie-inhoud: - het verrichten van onderhoud aan gebouwen en inventaris - het verrichten van kleine verbouwingen/aanpassingen - het verrichten van machinaal timmerwerk - het assisteren van de schilder bij diverse werkzaamheden. Funktie-eisen: - Opleiding:. L.B.O.-bouwkunde (timmerman) - Ervaring: door het zelfstandige karakter van de funktie is een redelijke vakervaring vereist - Leeftijd: 20-25 jaar. De funktie is ingedeeld in funktlegroep 30 conform de F.W.G.-indeling van de N.Z.R. Overige arbeidsvoorwaarden conform de CA.O. voor het Ziekenhuiswezen. Informatie over de funktie kan ingewonnen worden bij de heer A. Stander, toestel 360. Eigenhandig geschreven sollicitaties vó6r 6 mei a.s. te richten aan de direktie van Hernesseroord, Postbus 16, 3240 AA Middelharnis. Tel. 01870-3888.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 16