Naar Rust-, of Verpleeghuis; eerst de Indicatiecommissie Naar Rust-, of Verpleeghuis; NIEUWS Predikbeurten Reklame Reklame! DE VISSER WINKELBEDIENDE Goedereede onder voorwaarden deelnemer Samenwerkingsverband uit de Kerken Extra kerkdiensten Ger. Gemeenten OJW-Dirksland Bekroonde dia's bij foto Hameeteman Dit alles van uw Warme Bakker Voor de ouderen: Nieuwe uniformen voor Rode Kruis afd. Ouddorp Damkampioenschap van Goeee-Overflakkee 1989 Voor de ouderen: Nieuwe uniformen voor Rode Kruis afd. Ouddorp VERKOOPLEIDER BINNENDIENST Zachte ronde BROODJES 6 halen 5 betalen Biz. 2 „EILANDEN NIEUWS' VRIJDAG 31 MAART 1989 Het is, om Rusthuisbewoner te worden niet meer zo gemakkelijk als, zeg maar 25 jaar geleden. Toen kon je nog naar het rusthuis gaan - bejaar denoorden heten die tegenwoordig - wanneer je zélf vond datje daaraan toe was, maar dat is anders geworden. Je beoordeelt dat niet meer zelf, maar dat doet een zogenoemde „indicatie-commissie", een duur woord voor een aan tal mensen, onder wie een arts, die elke aanvrage voor plaatsing in een bejaardenoord of verpleeginrichting toetsen, waarmee ze willen voorkomen dat de schaarse plaatsen bezet worden door mensen die best nog op een andere manier zouden kunnen worden geholpen. De indicatiecommissie is er dus niet om tégen-, maar om met de aanvrager méé te werken. De indicatiecommissie moet z'n werk natuurlijk wel naar behoren doen, wat betekent dat ze van letterlijk alle om standigheden van een aanvrager op de hoogte moeten zijn om de noodzaak van de gevraagde opname vast te kun nen stellen. De commissie dient te weten hoe het zit met de geestelijke vermogens van de aanvrager, met de lichamelijke gesteldheid, met de zintuigelijke vermo gens en met de lichaamsbewegingen. Ook wordt gekeken naar de huishoude lijke omstandigheden, de sociale om standigheden en de woonsituatie en wat voor hulp er al genoten wordt, waarbij bekeken wordt of die hulp zou kunnen worden uitgebreid om het de aanvrager mogelijk te maken misschien toch nog in z'n eigen omgeving te kunnen blij ven? De regionale indicatie commissie doet haar werk al sinds 1978, per 1 april krijgt zij ook de taak om voor opname in een Verpleeghuis te indiceren. Dat betekent dat iemand die voor plaat sing in een bejaardenoord in de gemeente Dirksland, Middelharnis of Oostflakkee of waar ook in Nederland (behalve in Goe- dereede) - of in de Verpleeginrichting te Sommelsdijk of elders - in aanmerking wil komen zich dient te richten tot de reg. Indicatiecommissie, p/a Gemeentehuis te Middelharnis. Dat kan per brief of telefo nisch. De gemeente Goedereede heeft nog een plaatselijke Indicatie commissie zo dat zij die plaatsing in „de Vliedberg" wil len zich tot dat adres dienen te wenden. De procedure Iemand die het verlangen tot opname kenbaar heeft gemaakt zal - als eerste kontakt met de Indicatiecommissie - telefonisch (door de secr. dhr. van Nieu waal) wat vragen worden gesteld, waar na een aanvraagformulier wordt toe gezonden. De volgende stap is een bezoek van de Maatschappelijk Werkster, gevolgd door het bezoek van een arts (voor het bejaardenoord) of een Verpleeghuisarts wanneer het verzoek opname in een Ver pleeghuis betreft. Via het ingevulde aan vraagformulier geeft de aanvrager zijn huisarts of specialist toestemming medi sche gegevens over hem/haar te ver strekken. Maatschappelijk werkster en arts brengen elk rapport uit aan de Indi catiecommissie die - afhankelijk van de gebleken urgentie - de aanvrage van een cijfer (1 t/m 6) voorziet. Overigens heb ben zowel Bejaardenoorden als Ver pleeghuizen in het toelatingsbeleid een eigen beslissingsbevoegdheid, al zal in de praktijk maar weinig van de aanwij zingen van de Indicatiecommissie wor den afgeweken. Voor opname in Ver pleeghuizen worden twee categorieën in acht genomen, n.l. urgente en zeer urgente onder welke laatste categorie ook spoedgevallen worden genoemd; ook in die gevallen wordt de Indicatie commissie betrokken. Wachtlijst Opname in een Bejaardenoord blijkt zeker niet van de ene op de andere dag te kunnen. Voor een huis als „de Goede Ree" is een wachtlijst aangelegd waarop alleen al ruim twintig „zeer urgente" gevallen van alleenstaanden zijn geno teerd. De opname mogelijkheid in „Ebbe en Vloed" en „Geldershof' laat zich heel wat beter aanzien. Kosten Wanneer opname in een Bejaardenoord volgt wordt deze nieuwe bewoner veron dersteld eerst zijn eigen vermogen te gaan verwonen (momenteel ruim ƒ3000,- per maand). Men mag slechts een eigen „vermogen" van ƒ4800,- behouden en per persoon 5000,- voor Uitvaartkosten reserveren. De indicatie commissie zal ook het verloop van het vermogen nagaan, althans van de aan vragers van een plaats in het Bejaarden oord. Dat geldt niet voor de a.s. bewoners van een Verpleeghuis, omdat de verzorging daar onder de AWBZ (Alg. Wet Bijzon dere Ziektekosten) valt. Niet echter het verblijf in een Bejaardenoord; wanneer bezittingen tijdig zijn overgeschreven (b.v. een huis aan een van de kinderen) wordt dat ongemoeid gelaten al dient bij schenkingen en verkoop weer met an dere belastingtechnische faktoren reke ning^ te worden gehouden. „Tijdig" betekent in dit geval twee jaar vóór het begin van het jaar waarin de indicatie plaats vindt. OUDDORP dinsdagavond 7.30 uur ds. B. v.d. Heiden, H. Giessendam. DIRKSLAND dinsdagavond 7.30 uur ds. J. Koster (Bijbellezing). OOLTGENSPLAAT dinsdagavond 7.30 uur ds. C. Harinck van Oost- kapelle. Op vrijdag 7 april 1989 zal op een daar toe te beleggen bijeenkomst in het mfg Dorpstienden, aanvang 19.45 uur. Aan de 85 vrijwilligers van de colonne R.K.K. de nieuwe R.K.K. uniformen worden overgedragen. Tevens zullen aan een aantal vrijwilli gers de onderscheidingen van 10, 20 en 30 jaar trouwe dienst worden uitge reikt. Het vertrouwde beeld van de Rode Kruis vrijwilligers in het grijze pak zal na 22 jaar tot het verleden behoren. Het zal even wennen zijn, maar de Rode Kruis vrijwilligers zijn in onze heden daagse samenleving niet meer weg te denken, voor hulp daar waar nodig en gewenst. Zaterdagavond 1 april is het weer zover. We hopen dan een muziekgroep in ons midden te hebben. Deze keer de groep Overstag uit Dordrecvht. Met voorna melijk nederlandstalige liedjes, afgewis seld door cabaret en sketches stellen ze het menselijk denken en doen aan de kaak. Want, waar leven we voor? Voor onszelf? Voor een (A)ander? Heb jij er wel eens bij stil gestaan? Bij wat je denkt en doet? Zaterdagavond dus in „Onder de Wiek". De deuren gaan om 19.30 uur open en we beginnen om 20.00 uur. Entree is ƒ2.50. Tot dan, OJW-team De vijfde ronde zit er weer op. Er begint zich nu duidelijk een kop groep af te tekenen. Hoogstwaarschijn lijk wacht ons een zeer spannende eindfase. De uitslagen van de 5e ronde luiden als volgt: 1. J. Doorn - B. VisbeenO - 2 2. A. v.d. Veer - M. de Haas2 - O 3. W. Vroegindeweij - M. KlinkO - 2 4. K. Tanis - P. LeroyO - 2 5. J. A. van Hoorn - H. Koese....O - 2 6. J. Dekker - H. Verolme2 - O 7. I. Mackloet - C. Spee2 - O 8. J. Looy - K. VisO - 2 9. J. Visbeen - J. Non2 - O 10. C. van Welie - M. van Lente1 - 1 11. C. Zoon - G. TanisO - 2 12. J. P. ten Hove - A. KrijgsmanO - 2 13. J. Verbiest - C. PolderO - 2 14. A. Knape - A. Verolme1 - 1 15. J. Lodder - J. van HoornO - 2 16. C. Tanis - C. Mierop1 - 1 17. J. Moerkerk - I. Koese2 - O 18. T. Goedegebuur - A. Meijer ...O - 2 19. H. van Heukelen - H. Tanis ...2 - O 20. M. van 't Geloof - A. H. van Heumen2 - O Op vrijdag 7 april 1989 zal op een daar toe te beleggen bijeenkomst in het mfg Zondag 2 april 1989 OUDDORP Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof Woensdag 5 april: 19.30 uur ds. D. Heemskerk Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lees- dienst Doopsgezinde Gem. 9.30 uur (kerk) en 18.30 uur (Dorpstien den) dhr. T. Kroon. GOEDEREEDE Herv. Gem. 9.00, 10.45 en 18.30 uur ds. H. A. Labrie, Ommen. STELLENDAM Herv. Gem. 10.00 uur ds. T. E. van Spanje, Herkingen en 18.00 uur kand. W. Zuijderduijn; kollekte zitplaatsen Ger. Kerk 10.00 uur dhr. A. v.d. Schee en 17.00 uur ds. D. J. Lagerweij. MELISSANT Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vlietstra jr., D.L. 1,17; extra maandelijkse kollekte kerk voogdij Ger. Gem. 10.00 uur (H.A.) en 18.30 uur ds. A. J. Gunst, Tholen Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. M. Wattel, Hoofddorp Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. DIRKSLAND Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Kastelein en 18.00 uur ds. I. Hoornaar; extra kollekte diakonie Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. HERKINGEN Herv. Gem. 10.00 uur kand. W. Emaus, Tholen en 18.00 uur ds. T. E. van Spanje, Heid. Cat. zon dag 6; extra kollekte kerkvoogdij Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. SOMMELSDIJK Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. de Lange; kollekte diakonie Lukaskapel HDG 10.15 uur ds. I. Hoornaar Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. Groot Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. A. Pol- huis, Rotterdam. MIDDELHARNIS Herv. Gem. 10.00 uur ds. P. H. van Trigt en 18.00 uur ds. K ten Klooster; extra kollekte kerk Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. A. Baars Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. N. de Reus, Ter Aar Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 en 14.30 uur ds. A M. de Hullu. NIEUWE TONGE Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder, v.m. Open bare belijdenis des geloofs; Ie kol lekte kerkvoogdij en 2e kollekte vrije zitplaatsen Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE Herv. Gem. 10.00 uur ds. H. Verheul, Tholen en 18.00 uur ds. C. J. W. Verboom Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET Herv. Gem. 10.00 uur ds. Joh. de Rijke en 18.00 uur ds. J. Willemsen; extra maandelijkse kollekte Ger. Gem. 10.00 uur leesdienst en 15.00 uur ds. A. J. Gunst, Tholen Ger. Kerk 10.00 uur ds. H. Vollmuller en 18.00 uur dhr. K Baas. DEN BOMMEL Herv. Gem. 10.00 uur ds. K. Groenendijk en 18.00 uur ds. H. Bom, Stavenisse Ger. Kerk 10.00 uur.drs. P. Rozeboom en 18.00 uur dhr. G. J. Smouter. OOLTGENSPLAAT Herv. Gem. 9.30 uur ds. C. J. W. Verboom en 18.00 uur ds. A H. Sonnenberg, Ermelo; extra kollekte kerk Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 9.30 uur drs. H. A Speelman en 18.00 uur drs. J. C. van Westenbrugge. LANGSTRAAT Herv. Gem. 10.00 uur kand. P. C. Zorge, Ouderkerk a.d. IJssel; extra kollekte verwarming. ZIERIKZEE Evang. Lutherse Gem. geen dienst. SINT MAARTENSDIJK Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. SINT ANNALAND Herv. Gem. 10.00 uur eerw. heer A C. Heij uit Krimpen aan den IJssel en 18.00 uur ds. K. Groenendijk uit Sommelsdijk Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Gem. in Ned. 9.45, 14.15 en 18.15 uur leesdienst. YERSEKE Ned. Herv. Ger. Bond 14.30 en 18.30 uur ds. D. Siebelink, Linschoten. K Voogd-Tanis - L. J. T. Jacobs ...O - 2 23. C. v.d. Groef - S. KoppelmanO - 2 24. H. de Munck - J. J. v.d. KooijO - 2 25. J. van Koppen - J. Holleman2 - O 26. J. Groenendijk - G. Zaaijer....! - 1 De gemeenteraad van Goedereede blijft zijn voorwaarden stellen aan deelname aan het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree Over- flakkee. Om de totstandkoming van het Openbaar Lichaam niet te frustre ren werd -zij het door sommigen node, en onder protest - akkoord gegaan met de voorgestelde zetelver deling, maar die instemming geldt slecht voor de duur van de huidige zit tingsperiode van de gemeenteraden die volgend jaar april eindigt. Dan zal er, zo luidt Goerees' voor waarde een „objectieve norm" moeten zijn uitgevonden die een evenredige zetelverdeling over de frakties per ge meente zal waarborgen. Pure onvrede bestaat in een deel van Goerees' raad dat aan de 5 leden tellende SGP fraktie slechts één bestuurszetel in het Samen werkingsverband beschikbaar wordt gesteld. Wanneer de steen der wijzen niet zal zijn gevonden zal de gemeente Goedereede uit het Samenwerkingsver band te treden. De raad werd gevraagd dit als beleidspunt te aanvaarden. De frakties van PvdA en WD hadden daar wat moeite mee, ze wilden een wat vrijblijvender toon, maar het College deed die voorwaarden gestand omdat slechts een „objectieve norm" gerom mel, zoals dat nu plaats vindt zal kun nen voorkomen. NED. HERV. KERK Beroepen te: Hazerswoude (toez.) F. Wijnhorst te Ochten; generale synode tot pred. voor buitengew. werkzaamhe den (prot. geestelijke verzorging bij de Koninklijke Marine) D. Huurman te Genderen en Doeveren; Dinteloord H. A van der Pol te Boskoop; Rijssen A van de Beek te Genemuiden; Rijssen C. J. van der Plas te Zwijndrecht; Bame- veld P. de Jager te Schoonhoven. Aangenomen: het beroep door de Gene rale Synode tot predikant voor buitenge wone werkzaamheden (geestelijk ver zorger van de gevangenis en het penin- tentiair ziekenhuis te 's-Gravenhage) M. Terlouw-Sterk, predikant voor buitenge wone werkzaamheden, wonenden te Bodegraven; het beroep door de gene rale synode tot pred. voor buitengew. werkzaamheden (prot. geestelijke ver zorging bij de Koninklijke Marine) D. Huurman te Genderen en Doeveren; naar Katwijk aan Zee (toez.) P. J. Stam jr. te Ter Aar; Rotterdam-Zuid dr. C. A. van der Sluijs te Veenendaal. Bedankt voor: Nieuw-Amsterdam J. Ver dijk te Westerlee; Herwijnen P. L. Tol- hoek te Jaarsveld; Urk Chr. van Andel te Bergschenhoek. Beroepbaar: per 1 april H. W. van Veld huizen, Barbierstraat 168,4204 TH Gor- kum, tel. 01830-26960. GEREE KERKEN Beroepen te: Aduard H. J. Mulder te Oenkerk; Huizen (N-H) drs. J. D. Hof stra te Oldebroek; Giessenburg drs. L. de Jong te Oudemirdura; Wieringen drs. W. Hoogsteen te Kolhorn (tevens voor de evangelisatie-arbeid in Kolhorn e.o.); Wageningen als studentenpredikant (part-time) mw. L. J. Houweling, kand. te Amsterdam; Zierikzee als geestelijk ver zorger van verpleeghuis Comeliastich- ting (part-time) drs. J. B. van den Beukei, kand. te Zonnemaire; Brasschaat-Ka- pelle-Eekeren (Verenigde Protestantse Kerk in België) drs. A G. Baas te Oosterhout. Aangenomen naar: Zierikzee als geeste lijk verzorger van verpleeghuis Come- liastichting (part-time) mw. drs. J. B. van den Beukei, kand. te Zonnemaire, die reeds als zodanig werkzaam is; Lutten- Slagharen drs. G. Kuiper te Roode- school; Brasschaat-Kapelle-Eekeren (Verenigde Protestantse Kerk in België) drs. A. G. Baas te Oosterhout; Klaziena- veen drs. J. Donker te Oosterend (Texel). Bedankt voor: Harlingen E. C. Kim te Deventer. GEREE KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: De Bilt-Bilthoven B. van Zuijlekom te Hattem; Hilversum J. B. Wilmink te Smilde i.c.m. Diever; Assen- Zuid H. E. Nieuwenhuis te Ermelo; Ten Boer J. J. Poutsma te Hardenberg. Bedankt voor: Haulerwijk A. J. van Zuijlekom te Franeker-Sexbierum i.c.m. Arum; IJmuiden M. de Vries te Win- sum-Obergum; Assen-Noord T. Wendt te Bunschoten-Oost. Beroepbaarstelling: drs. J. W. Boerma, Wortmanstraat 624, 8265 AZ Kampen, tel. 05202-15006. GEREE. GEMEENTEN Beroepen te: Bameveld J. Karens te Opheusden; Wolphaartsdijk J. Karels te Rijssen; Middelburg-Zuid A Bac te Bodegraven. Bedankt voor: Haarlem Th. van Stuij- Wie de gewenste „objectieve norm" zal moeten aanwijzen of welke dat zou moeten zijn is ook het College nog niet duidelijk, wél duidelijk is dat het Col lege - en de raadsmeerderheid - zich een volgend keer zal onthouden van deelname wanneer niet vooraf de te hanteren normen duidelijk zijn vast gesteld. Vanuit de raad hoorde de SGP fraktie waardering voor zijn medewerking waar door het Samenwerkingsverband van start kan gaan. De heren v.d. Laan en de Jong benadrukken dat die instemming nauwelijks van harte is. Vanuit de „overige partijen", RPFA^isse- rijbelangen en Gemeentebelang - in Goedereede goed voor 16,4% van de stemmen - werd de mogelijkheid geop perd als „overige partijen" eilandelijk samen te werken teneinde samen sterker te staan. Als leden en vervangende leden in het bestuur van het Samenwerkingsver band werden gekozen: Voor de SGP weth. J. Klepper met als plaatsvervanger dhr. B. Noorthoek; voor het CDA weth. L. Visser met als plaats vervanger dhr. J. van Oosterom; voor de PvdA R. J. van Dongen met als plaats vervanger mevr. Hoogenraad-v.d. Mark; voor de WD L. X. den Hollander met als plaatsvervanger J. Kooyman; voorde RPFA^isserijbelangen J. van Gurp met als plaatsvervanger P. T. Grinwis (Gem.belang). venberg te Terwolde de Vecht; Kalama zoo (USA) J. Karels te Rijssen; Am sterdam-Noord i.c.m. Zaandam, Eind hoven en Rotterdam-Centrum A Bac te Bodegraven; Katwijk aan Zee J. C. West- strate te 's-Gravenpolder; Zoetermeer J. J. van Eckeveld te Zeist; Apeldoorn C. J. Meeuse te Rotterdam-Zuid; Meeuwen M. Mondria te Waardenburg; Waarde J. Mol te Werkendam. GEREF. GEMEENTEN IN NED. Beroepen te: Bruinisse F. Mallan te Alblasserdam; Hendrik Ido Ambacht A van Straalen te Bameveld. Bedankt voor: Leerdam A van Straalen te Bameveld; de Beek-Uddel W. Ver- hoeks te Amemuiden. Bewonderaars en benutters van de kwa- Hteit van Canon camera's en zij die genoegen aan de fotografie beleven wacht volgende week woensdag, 5 april, een leerzame avond wanneer zij te gast zijn van foto Hameeteman (Ouddorp en Sommelsdijk). Die avond zullen Kees en Ria Lokker uit Goedereede in „Dorpstienden" te Oud dorp hun nationaal bekroonde dia's laten zien, gemaakt op Spitsbergen en in India. Die belangstelling heeft wordt gevraagd dat middels een telefoontje aan foto Hameeteman - 01878-1612 - te laten weten. Topkwaliteit leveren, dat is de instelling bij Den Hertog, maker en bedenker van Diepvries-lekkernijen. Den Hertog maakt naam met een breed assortiment lekkere diepvriesprodukten: IJsspecialiteiten, bava- roises, patisserie, pizza's, soepen en hartige snacks. Smk voor stuk „meesterlijk lekker", dankzij de kennis en inzet van alle mede werkers. In ruim 10 jaar tijd is Den Hertog uitgegroeid tot een bloeiend bedrijf dat werkgelegenheid biedt aan meer dan 100 mensen. Den Hertog is gevestigd in een modern bedrijfskomplex te Melissant, op Goeree-Overflakkee. De sterke groei zorgt regelmatig voor nieuwe arbeidsplaatsen. Op dit moment is er op de afdeling verkoop een vakature voor een Funktie-omschrijving: U bent primair verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding op de afde ling verkoop binnendienst en draagt zorg voor de juiste communicatie tussen de verkoop-binnendienst en de verkoop-buitendienst. U rapporteert rechtstreeks aan de verkoop-direkteur. Funktie-eisen: - U bent een ambitieuze man met minimaal HAVO-MEAO opleiding. - U hebt leidinggevende en commerciële capaciteiten welke u reeds, bij voorkeur in de food-branche, hebt bewezen. - U ambieert een klantgerichte manier van denken en werken in teamverband heeft uw voorkeur. - Uw leeftijd ligt tussen de 27 en 35 jaar. Spreekt werken in een enthousiast team met jonge collegae u aan, aar zel dan niet en richt een handgeschreven sollicitatiebrief, samen met een recente pasfoto, cv. en referenties voor 12 april aan: Den Hertog B.V. Postbus 10, 3248 ZG Melissant. T.a.v. dhr. G. Kla Vrijdag en zaterdag: Heerlijke vruchtenylaaitjesvoor maar f 1.50 Wist u dat wij al uw brood- en gebakbestellingen gratis bij u thuisbezorgen? SOMMELSDIJK Telefoon 3330 DIRKSLAND Telefoon 1417 ZIERIKZEE Telefoon 16264 (m/vr.) Den Hertog Delica is een dochteronderneming van Den Hertog B.V. welke zich bezighoudt met de ver koop van delicatessen en relatiegeschenken/kerstpakketten. Voor de delicatessenzaak is er momenteel een vacature voor een De primaire funktie zal bestaan uit het bedienen van de klanten, die een goede service en gezellige bediening gewend zijn. Onze gedachten gaan uit naar iemand in de leeftijd van 18 tot 25 jaar die reeds ervaring heeft in het bedienen van klanten. Enige kennis van kaas, wijnen en delicatessen is een pre. Tevens dient de bereidwilligheid aanwezig te zijn tot het volgen van cursussen om zich verder te bekwamen in het verkopen van speciali teiten aan de consument. Bij gebleken geschiktheid bestaat de moge lijkheid om in de toekomst door te groeien tot winkelchef. Voel je jezelf aangesproken als het gaat over werken in een bloeiend bedrijf, richt dan je sollicitatie (voorzien van cv. en referenties) voor 12 april aan: Den Hertog Delica Postbus 35, 3247 ZG Dirksland, t.a.v. H. H. D. Struik 91 P vH Stppn - T van Frkpl 9 - n

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 2