fam ilieberich ten En wéér een koelhuis voor fa. Peeman.... lil MEDEWERKER CASSIÈRE VOORDEELMARKT ALCOHOL Zündapp 2 H.A. 500,- EILANDEN-NIEUWS i ASPERGEPLANTEN Tuinmeubelen Reklame: 9.00 GEBRS. VAN EESTEREN B.V. Uitvoering Muziekver. Apollo Samengaan rayons 3+6 Sticht. „Ontmoeting" voor Ref. Hulpverlening voor de slagerij Bloemenhuis jjIfldrQllul HOGCHEM HOGCHEM voor witlof Johannus orgel 18 N FAMILIEBERICHTEN Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid uit ons midden weg te nemen onze zeer geliefde opa SIMON HET JONK echtgenoot van Jac. Non op de leeftijd van 73 jaar. Wij zullen hem nimmer vergeten. Theo Jacquelien en Piet (Arienne) Leon Peter Simon Come Marco Simon Adriana Jacoba Arenda Simon Sarine Cees Leonard Theresia Simone Jacolien Melissant, 18 februari 1989 Op D.V. 3 maart a.s. hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen, de dag te herdenken dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. L. van Wijk Gr. van Wijk-Breen Maart 1989 Oosterweg 4 3253 RT Ouddorp Gelegenheid tot feliciteren: Vrijdag 3 maart a.s. van 20.00-24.00 uur in Rest „Duinzicht" te Ouddorp. Met droefheid geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze lieve buurvrouw WIJNTJE VERWEIJ op de leeftijd van 87 jaar. Wij zullen haar hartelijke belangstelling voor ons allen nimmer vergeten. Fam. van Hassent Fam. Hokke Fam. Beijer Fam. Bom Ooltgensplaat, 18 februari 1989 Nieuwstraat 5 is het blad voor uw 4 kg. geëxpandeerde hondebrokken voor 9i90 4 kg. DINER (voll. warme maaltijd) NIEUWE TONGE Op vrijdag 24 februari a.s. geeft muziekver. Apollo uit Nieuwe Tonge weer haar jaarlijkse winteruitvoering. Het harmonie-orkest zal de avond openen met een gevarieerd programma voor elk wat wils. Met werken van beroemde componisten zoals The Younga Amadeus van Wolfgang Amadeus Mozart, het bekende thema uit de gelijknamige film over het leven van de componist. Air Pathetique, van de eveneens beroemde Ludwig van Beethoven. United Youth van de Ned. componist Henk van Lijnschoten. Een ineenstrengeling van bekende volksliederen, enz. Ook het Tamboer en Lyrakorps zal van zich laten horen met o.a. Muss I denn e.a. De majorettes zullen weer voor het show spektakel zorgen met de nodige verrassingsef- fekten op bekende muziek. Het geheel wordt afgesloten door de Alpenkapel. Met hun Egerlander melodieën zul len zij trachten de aanwezigen iets van de gezellige Oos tenrijkse sfeer te laten proeven. Het orkest staat o.l.v. dirigent Jaap Dekker. Het Tamboer en Lyrakorps o.l.v. Job Mackloet en instructeur Sjaak Mulder. Het majoret- tekorps staat o.l.v. Nella v.d. Nieuwendijk die tevens op deze avond afscheid neemt en wordt opgevolgd door Karolien van Schouwen en Angelique Mackloet. De zaal gaat op en om 19.00 uur en het geheel vangt aan om 19.30 uur. Voor donateurs is de toegang gratis op vertoon van het programma. Voor niet-donateurs is de toegang/5,-. Felicitaties met de geslaagde paalslag: links dhr. Driece van bouwbedrijf Boeter, midden met witte jas Wim Peeman. Rechts Danker die voor een deel schuil gaat achter de capuchon van kleinzoontje Martijn Heestermans MIDDELHARNIS Bedrijvig Middelharnis was gistermiddag weer eens op z'n best. Op het ter rein van Int. Transport- en Koelbedrijf fa. J. Peeman Zn. op het Industrieterrein „Oostplaat" was de heistelling in gereedheid gebracht om de palen voor een nieuw mechanisch koelhuis de grond in te beulden. De eer om in dezen letterlijk aan de touwtjes te trekken was aan dhr. Wim Peeman, samen met broer Danker firmant van het welbekende transportbedrijf. Van het - door aannemingsbedrijf Boeter - te bouwen koelhuis werden er al eerder twee gebouwd die, samen met de voorzieningen die in het oorspronkelijke pand werden getroffen een indrukwekkende koelruimte biedt die, met inbegrip van de nieuwbouw waaraan nu wordt gewerkt, het bedrijf de beschikking over een temperatuur beheerste opslagruimte van 2200 m' geeft, 's Winters wordt die benut voor de opslag van agrarische produkten, 's zomers is het over wegend citrusfruit wat er in wordt bewaard. De koelinstallatie zal opnieuw geleverd worden door de fa. v.d. Sluys uit Nieuwe Tonge. De heren Peeman hebben de Ie paalslag niet zomaar voorbij laten gaan. Er kwamen genodig den, onder wie burg. Sleurink en haar echtgenoot en er werden de fam. Peeman bloemen aange boden. Daarmee gesierd konden ze in „de Parel van de Delta" even uitblazen van alle inspanningen die een bedrijf als het hunne dagelijks van hen vraagt. Varkenshouders „Z-H-eilanden" met „Delf- en Schieland" Vereniging van Varkenshouders in West- Nederland Rayon 6 „Zuid-Hollandse Eilanden" en Rayon 3 „Delf- en Schie land e.o." As. donderdag 23 februari wordt de laat ste Voorlichtingsavond in café de Kok gehouden. Dr. G. Schoenmaker van de Gezondheidsdienst voor Dieren te Gouda spreekt deze avond over: „Plan Nationale Varkensgezondheidszorg". Dit plan heeft vergaande gevolgen voor de varkenshouderij en vloeit voort uit de noodzaak om rampen als ziekte-uit- braken te voorkomen en de kwaliteit van ons exportprodukt varkensvlees te garanderen! Op de jaarvergadering van 12 januari j.l. is besloten om met ingang van heden samen te gaan met regio 3 Delf- en Schie land e.o. Deze vergaderen steeds in „de Ark", Julianalaan 1 te Berkel en Roden rijs. U krijgt hierover t.z.t. nader bericht over het winterprogramma 1989-1990. Wij vewachten a.s. donderdagavond om 19.30 uur alle leden voor de laatste bijeen komst in café De Kok te Sommelsdijk. Voor het Bestuur. de secr. S. J. Hoefman, tel. 01878-1261 Bezinning op mogelijkheden van refor matorische hulpverlening in de centra van de grote steden heeft geleid tot oprichting van de Stichting „ONT MOETING". Uit voorafgaand overleg met de Stich ting Woord en Daad is duidelijk gewor den dat deze zich wil blijven concen treren op hulp in het buitenland. De Stichting Woord en Daad reageerde positief op het initiatief van binnen landse hulpverlening. De werkgroep die de oprichting van de Stichting „Ontmoeting" voorbereidde, trad ook in overleg met vertegenwoordi gers van reeds bestaande hulpverle ningsorganisaties: De Vluchtheuvel, De Schuilplaats en De Poort. Deze hulpverleningsorganisaties hou den zich voornamelijk bezig met hulp verlening aan de eigen kerkelijke ach terban. Overigens zou men de hulpver lening vanuit de reformatorische kerken in de binnenlandse steden zeer toejui chen. Doorverwijzing naar en samen werking met deze organisaties zou in de toekomst zeer goed mogelijk zijn. De Stichting „ONTMOETING" stelt zich ten doel om vanuit Gods Woord maatschappelijke hulp te verlenen aan personen in alle voorkomende crisis situaties. De Stichting wil trachten dit doel te bereiken door het realiseren van opvang centra zoals aanloophuizen, het verle nen van daarmee verbandhoudende begeleiding en het verwijzen naar of samenwerken met organisaties en per sonen op het terrein van de gezond heidszorg en maatschappelijke dienst verlening. Besloten is om in Rotterdam te starten. Het bestuur is samengesteld uit leden van de volgende reformatorische kerken: ds. M. Golverdingen, ds. C. J. Meeuse en J. W. Hendriksen (Ger. Gem.); ds. P. Beekhuis, ds. L. W. van der Meij en A. D. Voor onze moderne supermarkt zoeken wij een voor 40 uur per week; en een ook voor 40 uur per week. Sollicitaties alleen schriftelijk. Voor informatie: 01878-1597, Molenweg 4, 3253 AM OUDDORP. Nu het voorjaar weer voor de deur staat, wordt het tijd om uw groenten en J bloemenzaden in te kopen. We hebben nu voorradig: 90 soorten groentenzaden 50 soorten bloemenzaden. li en J Tevens een lO-tal keukenkruiden. Onze zaden van Fa. Hobbel zijn verpakt in kiembeschermende verpakking en met een teeltbeschrijving. Tevens hebben we: De OUDDORPSE zandgrond is hier uitermate voor geschikt. De aspergeplanten kosten 0,75 en u krijgt er een uitgebreide teeltbeschrijving bij. geoogst worden. Volgend jaar steekt u al uw eigen gekweekte asperges. Van een aspergeplant kan 15 tot 20 jaar n. Raadhuisstraat 6a 3253 AN OUDDORP Tel. 01878-2323 Fax 01878-2323 Het Groene Kruis Ouddorp organiseert een voorlichtingsavond over Woensdag: Plaats: Adres: Aanvang: Toegang: Medewerking: 22 februari 1989. Groene Kruisgebouw. Dirkdoensweg 33. 20.00 uur. Gratis. de AA (Anonieme Alcoholisten) en dokter W. J. Bron Aarnoudse (Chr. Geref.); K. de Korver (Oud Geref); A. K. van der Staaij (Ger. Gem. in Ned.); ds. A. J. Schalkoort en ds. P. de Vries (Ned. Herv.). Het dagelijks bestuur wordt gevormd door: Voorzitter: ds. L. W. van der Meij; 2e Voorzitter: ds. C. J. Meeuse; Secretaris: J. W. Hendriksen; Alg. Adjunct: A. K. van der Staaij. Het penningmeesterschap wordt voorlopig waargenomen door de secretaris. Het bestuur hoopt met de aktiviteiten van de Stichting de reformatorische gezindte in de Nederlandse samenle ving met raad en daad te vertegen woordigen. Suggesties voor de concretisering van haar doelstellingen zullen op prijs ge steld worden. Zich bewust van het feit dat een klein begin gemaakt is met een niet eenvoudige vorm van dienstverle ning, hoopt zij op een hartelijk medele ven vanuit de kerk. Voor wie de Stichting „ONTMOE TING" in haar aktiviteiten wil steunen: het gironummer is 918266 (Rabobank Doetinchem) t.b.v. Bankrekeningnum mer 38.43.27.222 t.n.v. J. W. Hendriksen. Voorjaarsaanbieding 4 volkunststof stoelen, 1 tafel, 4 kussens Bloemisterij - Tuincentrum Vroonweg 23 DIRKSLAND Tel. 01877-1354-1390 TE KOOP KS50 Tel. 01877-2650 Woensdag op de markt te Sommelsdijk: 1 bos narcissen en 1 bos chrysanten ƒ5,- Natuurlijk bij: uit Dirksland TE HUUR Tel. 01870-6281 TE KOOP met 4 kanalen akoestiek systeem Tel. 01878-2997 GOEDEREEDE Kerkdienst Op uitnodiging van de Herv. Mannenvereniging hoopt D.V. woensdagavond in een Dienst des Woords voor te gaan ds. G. C. de Jong van Zoetermeer. Aanvang half 8. Dam- en Schoolver. „Dirksland" Uitslagen van maandag 20 februari 1989 Dammen; afdeling 1: H. Grootenboer - B. RoetmanO - 2 J. Stolk - M. van 't Geloof1 - 1 Afdeling 2: J. Knops - J. Knops MzO - 2 C. van Welie - H. Stolk2 - O Joh. Koppelman - C. v.d. KroonO - 2 K. de Jong - A. van Rossum2 - O J. v.d. Groef- H. de MunckO - 2 P. v.d. Groef - J. VijfhuizenO - 2 J. Knops Mz. - J. VijfhuizenO - 2 Schaken: W. de Ridder - A. v.d. Lipde1 - O W. Zorge - H. J. Balo - 1 A. J. v.d. Vliet - J. van 't Geloof.... 1 - O H. P. Loggen - W. Stolkafgebr. W. L. Knops - F. \A. Linde1 - O W. van Veen - A. P. NobelO - 1 BLOEMISTERIJ TUINCENTRUM DIERENSPECIAALZAAK Langeweg 18 Nieuwe Tonge Telefoon 01875-1469 i'^i^^ 4-

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 4