Plan voor bouw stavaste woningen Predikbeurten Stellendam delft het onderspit tegen Spijkenisse III NIEUWS uit de Kerken „De Samaritaan" nam spontaan afscheid van verpleegkundig dir. Blom De Open OJW-Dirksland Deur Reklame Reklame! Bakkerij DC ViSSCF Jeugdige bromfietser ernstig gewond Veehouders beboet Extra kerkdiensten Ger. Gemeenten Biz. 2 Zondag 22 januari 1989 Dam- en Schaakvereniging „Ontspanning" te Ouddorp Uitslagen van 16 februari 1989 Dam- en Schaakver. „Dirksland" Vrijdag en zaterdag: MOORKOPPEN van 145 voor 1.25 STOKBROODvan ƒ1,70 voor 1.45 Onze winkel in Sommelsdijk is wegens verbouwing gesloten van 23 januari t/m 2 februari. Uw brood-gebak enz. bestellingen worden dan GRATIS thuisbezorgd! „EILANDEN NIEUWS' VRIJDAG 20 JANUARI 1989 golfplaten wanden door bewoners zelf te maken J verankeringskabels Door de stichting Woord en Daad is in samenwerking met Christian Service Society in Bangladesh een uniek plan ontwikkeld om huizen te bouwen die bestand zijn tegen de regelmatig terugkerende wateroverlast en de veelvuldig voorkomende cyclonen. Een deskundige van Woord en Daad en medewerkers van C.S.S. ontwikkelden geza menlijk deze nieuwe bouwmethode. Het stormvaste huis bestaat uit een achttal betonkolommen die staan op een betonvoet en aan de bovenzijde worden gekop peld. De 4 hoekkolommen worden met stalen tuidraden verankerd aan in de grond aangebrachte betonblokken. De woningen van 2,8 x 5 meter worden voorzien van een dak van golfplaten en een houten zolder. Bij wateroverlast kunnen de mensen van deze zolder gebruik maken terwijl deze voorzien is van een vluchtopening. De toekomstige bewoners, die behoren tot de armsten, verlenen assistentie bij de bouw terwijl ze zelf de wanden dichtmaken met kleiblokken of met in elkaar gevlochten takken of bamboe. Deze huizen kunnen worden gebouwd voor een bedrag van 400,- per stuk. Woord en Daad heeft een aanvraag om 4000 van deze huizen te bouwen. Voorlopig is met de bouw van 400 huizen een aanvang gemaakt. Woord en Daad start zaterdag 21 januari een aktie om geld bijeen te brengen om een zo groot mogelijk aantal van deze stormbestendige woningen te kunnen bouwen. Door de grote bevolkingsdichtheid van Bangladesh wordt elk stukje grond benut, ook die gronden die dicht bij de rivieren liggen. Door het buiten de oevers treden van de rivieren worden veel van de hutten vernield, maar de nieuwe huizen zijn hierte gen bestand. Het aanleggen van dijken zoals in het zuidwesten van ons land is voor alsnog financieel een onhaalbare zaak. Met de bouw van deze huizen zijn de mensen direkt geholpen. OUDDORP Herv. Gem. 9.30 uur ds. W. J. op "t Hof en 18.30 uur ds. D. Heemskerk. Woensdag 25 januari: 19.30 uur ds. D. Heemskerk Ger. Gem. 9.30 en 16.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 uur ds. A. J. Janssens en 17.00 uur ds. J. C. van Westen brugge Doopsgezinde Gem. 9.30 uur (kerk) en 18.30 uur (Dorpstien- den) ds. J. Smink. GOEDEREEDE Herv. Gem. 9.00, 10.45 en 18.30 uur ds. H. Wester hout. STELLENDAM Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Codée, v.m. bediening Heilige Doop en nam. Heidelberger Catechismus zondag 10; extra maan delijkse kollekte kerkvoogdij Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. C. van Westen brugge en 17.00 uur ds. van Hel den. MELISSANT Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vlietstra jr., v.m. D.L. I, 11; extra kollekte vrije zitplaatsen Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. E. J. Veltman, Rotterdam Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur Iccs dienst. DIRKSLAND Herv. Gem. 10.00 uur ds. I. Hoornaar, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. A. Kaste lein Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Koster. HERKINGEN Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. F. Kaars en 18.00 uur ds. T. E. van Spanje, Heidelberger Catechis mus zondag 3; extra kollekte pasto riefonds Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. SOMMELSDIJK Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. de Langea; extra kollekte Hulp Z.O. Azië Lukaska- pel 10.15 uur ds. W.H. van Kooten Rem. Ger. Gem. 10.00 uur mevr. de Jonge Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. Sj. Bruining. MIDDELHARNIS Herv. Gem. 10.00 uur ds. K. ten Klooster en 18.00 uur ds. P. H. van Trigt; extra kollekte kerk (vei-warming) Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter, Urk Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. W. J. v.d. Hoek Ger. Kerk (Vrij gemaakt) 9.30 en 14.30 uur ds. P. M. v.d. Horst. NIEUWE TONGE Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. A. Belder; Ie kollekte kerkvoogdij en 2e kollekte kerke- raadsfonds Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. OUDE TONGE Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. N. P. J. Kleiberg; extra Vrijdag 13 januari j.l. moest een „gehan dicapt" Stellendam het opnemen tegen de favoriet Spijkenisse III. Met 4 inval lers werd de reis naar Spijkenisse aan vaard (dit schijnt „traditie" te worden bij kleine schaakverenigingen; maar ja wij zijn ook geen „Koningsclub", maar wel een vriendenclub!). De eerste resultaten vielen na ca. IVi uur spelen: Tanis verloor zijn partij na eerst goed uit de opening (Frans Winawer) te zijn gekomen. Ergens in het middenspel overzag Tanis dat zijn toren instond. Zwart had geen moeite dit voordeel uit te bouwen naar winst. Kort daarop liet van Rhee (bord 6) remise aantekenen. Ook hier een Franse partij (doorschuif- variant) waarvan van Rhee een groot kenner is. Helaas voor hem de witspeler ook, dus werd de vrede gauw gete kend. Koese aan bord 3 kon de Hollandse ver eniging van zij n tegenstander niet slech ten en koos toen maar eieren voor zijn geld. Sellathurai, invaller op het achtste bord werd vakkundig opgerold, terwijl ook Gottschal (bord 7) in goede stelling de slechtste zet speelde die er maar te spelen was en zich kort daarna ook gewonnen moest geven. Zonneveld (bord 4) bereikte via een (alweer) Franse Tarrasch gelijkspel met zwart, probeerde het ook maar besloot het 3e rémise-aanbod van zijn tegen stander te accepteren; je kunt nu een maal geen ijzer met handen breken. Van Rossum (bord 1) gaf zijn partij in goede tot gewonnen stelling remise onder druk van naderende tijdnood (zonde Wim!), terwijl Botma (bord 2) afbrak in een kansrijke stelling. Voorlopige tussenstand: Spijkenisse III - Stellendam 15 - 2 (5 - 3) In de h.h. competitie gaat Botma onver droten door: van Ast werd binnen 30 zet ten aan de kant geschoven, Hameete- man kon het na slechts 9 zetten voor gezien houden, terwijl Koese afgelopen dinsdag de nederlaag lang kon uitstel len, maar niet meer kon ontlopen. Van Oostenbrugge blijft op korte af stand voorlopig de enige concurrent. Na zijn teleurstellende remise tegen van Gosliga wist hij Hameeteman vakkun dig uit te tellen, terwijl van Dongen hem erg behulpzaam was: Zie voor uzelf: 1. e4 e5 2. Pc3 Pc6 3. Lc4 d6 4. PG Lg4 5. Lxf7+??? Kxf7 en nu dacht van Dongen via 6. Pg5 schaak te geven, maar reali seerde zich nu dat dit simpel faalt op 6. Dxg5! Hij besloot tot een andere voortzetting maar met een stuk meer kon zwart de winst niet meer ontgaan. Hierachter volgt er een groepje van vijf spelers die elkaar weinig toegeven: van Rossum, Zonneveld, Smit, Bolleman en Roon. Van Rossum speelde twee in houdsloze remises tegen Smit en Bolle man. Zonneveld probeerde het beide keren tegen resp. Bolleman (Draak) en Roon (Slavisch), maar deze ervaren spe lers wisten het halve punt toch veilig te stellen. Smit onderbrak zijn remisereeks door een te optimistisch loperoffer van Bolleman af te straffen. Daarna volgen er twee jeugdspelers die dit seizoen uitstekend preseteren, t.w. Tanis en van Gosliga. Tanis wist zijn afgebroken partij tegen van Ast keurig remise te houden, en wist het van Oos tenbrugge knap moeilijk te maken. Deze zag zich zelfs genoodzaakt een kwaliteit voor loper 2 pionnen te offe ren. Van Gosliga vloerde Leydens via een gecombineerde dame+toreninval, hield het eindspel tegen van Oosten brugge netjes remise, en verslikte zich slechts in de gewiekstheid van Koese. Voor de beker wist van Rhee zich te De 17-jarige HAVO scholier Daniël van der Ham uit Herkingen is gistermiddag ernstig gewond geraakt toen hij bij het - per bromfiets - oversteken van de Sta- verseweg bij Sommelsdijk door een door hem niet opgemerkte naderende perso nenwagen werd geschept. Dat gebeurde op de kruising Dorpsweg-Staverseweg waar de bromfietser al één baan was overgestoken om op het middengedeelte het passeren van een auto uit de richting Dirksland af te wachten. De bromfietser heeft kennelijk niet gezien dat zich daarachter een tweede auto bevond, een V.W. Golf bestuurd door J. Vroeginde- wey uit Middelhamis. Door de klap van de botsing met de Golf vloog de brommer, met berijder tegen en ónder de tankwagen van de fa. J. W. Mastenbroek daar die, met Herkenaar Jaap Kievit als bestuurder, vanuit de Rij- zenburgseweg de kruising was gena derd. Deze wagen stond stil toen het ongeluk gebeurde. De bromfietser werd ernstig gewond per ambulance naar het ziekenhuis ver voerd; vanmorgen was het bewustzijn nog niet teruggekeerd. DIRKSLAND dinsdagavond 7.30 uur ds. J. Koster (Bijbellezing). OOLTGENSPLAAT dinsdagavond 7.30 uur ds. J. C. Weststrate van 's- Gravenpolder. IVIIDDELHARNIS dinsdagavond 7.30 uur ds. A. F. Honkoop van Zwijndrecht. kollekte: kollekte van tien Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst. STAD aan 't HARINGVLIET Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. Joh. de Rijke; kollekte interieur Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. P. Rozeboom. DEN BOMMEL Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos; extra kollekte gehandicaptenzorg „Op weg met de Ander" Ger. Kerk 10.00 uur drs. M. van Krimpen en 17.00 uur drs. P. Sijtsma. OOLTGENSPLAAT Herv. Gem. 9.30 uur kand. J. van Dijk, Kinderdijk en 18.00 uur ds. C. J. W. Verboom: extra kollekte Quotum Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen Ger. Kerk 9.30 uur dhr. G. J. Smouter en 18.00 uur ds. J. W. Bruning. LANGSTRAAT Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. J. W. Verboom. SINT MAARTENSDIJK Herv. Gem. 9.30 en 14.30uurds.J.G. van Loon Ger. Gem. in Ned. 3x leesdienst Oud Ger. Gem. 3x leesdienst. SINT ANNALAND Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. van Herk Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur leesdienst Ger. Gem. in Ned. 9.30, 14.15 en 18.15 uur leesdienst. YERSEKE Ned. Herv. Ger. Bond 14.30 en 18.30 uur ds. L. Groenen- berg. plaatsen voor de V4 finales door Hamee teman te kloppen. In een Franse „dicht- schuifvariant" benutte van Rhee de beperkte ruimte beker en wist Hameete man te dwingen tot een stukoffer. De rest was een kwestie van techniek. Geplaatst zijn nu: van Oostenbrugge, Botma, Koese, Zonneveld en van Rhee. Uitslagen d.d. 3 januari: C. van Ast - D. BotmaO - 1 G. J. Zonneveld - A. Bolleman...'/2 - Vi K. Tanis - R. van DongenO - 1 L. Koese - J. van Gosliga;1 - O A. Roon - K. HameetemanO - 1 H. van Oostenbrugge - D. Hameeteman1 - O H. Smit - W. van RossumVi - V2 M. Leydens - H. van Meenenafg. Uitslagen d.d. 10 januari: H. van Oostenbrugge - P. Tanisafg. R. van Dongen - L. KoeseVi - V2 D. Botma - K. Hameeteman1 - O A. Bolleman - W. van Rossum...'/2 - V2 H. Smit - W. BreeuweruVi - Vi K. Tanis - M. Leydensafg. D. Hameeteman - A. RoonO - 1 J. Gottschal - G. SellathuraiO - 1 Uitslagen d.d. 17 januari: A. Bolleman - H. SmitO - 1 D. Botma - L. Koese1 - O J. Gottschal - M. Leydensafg. A. Vroegindeweij - D. Hameetemanafg. R. van Dongen - H. van OostenbruggeO - 1 A. Roon - G. J, ZonneveldV2 - V2 K. Tanis - G. SellathuraiO - 1 Uitslagen afg. partijen: J. van Gosliga - H. van OostenbruggeV2 - V2 P. Tanis - C. van AstV2 - V2 M. Leydens - R. Leydens1 - O R. Leydens - J. van GosligaO - 1 Uitslag 2e ronde bekercompetitie: K. Hameeteman - P. van RheeO - 1 Uw schakende verslaggever G. J. Zonneveld NED. HERV. KERK Beroepen te: Bameveld M. Aangeen- brug te Thusis (Zwitserland) (Evange lisch Reformierte Kirche); Genemuiden J. van Oostende te Ederveen; Nieuwer- kerk aan den IJssel L. Wüllschleger te 's- Gravenhage (met bepaalde opdracht); Beekbergen A. J. Zoutendijk te Gro ningen. Aangenomen naar: Groot Ammers drs. M. A. v.d. Berg te Harderwijk; Putten W. G. Hulsman te Tiendeveen-Nieuw Ba- linge. Bedankt voor: Rijssen (toez.) A. A. Floor te Uddel; Rijssen H. Harkema te Onst- wedde. GEREF. KERKEN Benoemd: te "s-Gravenhage-Escamp (pastorale hulpdiensten) (part-time) mw. T. H. Attema-Roosjen, emeritus predikant te Leiderdorp. Beroepen te: Wolfheze drs. K. A. E. de Waard, kand. te Arnhem; Pemis mw. drs. ing. A. van Delft te Koudum; Wes- tervoort drs. J. Katerberg te Marknesse (NOP). Aangenomen naar: Curagao (Verenigde Protestantse Gemeente) drs. H. Gilhuis te Heerlen; Dedemsvaart drs. G. B. Huiskamp te Arum; Wolfheze drs. K. A. E. de Waard, kand. te Arnhem; de benoeming naar 's-Gravenhage-Es- camp (pastorale hulpdiensten) (part time) T. H. Attema-Roosjen, emeritus predikant te Leiderdorp; Ruinerwold- Koekange C. A. D. v.d. Meulen te 's- Gra ven moer. Bedankt voor: Veendam (beiden part time) drs. A. E. de Jong-Wiersema en drs. R. A. de Jong te Drachtstercompag- nie (beiden part-time); voor Culemborg R. A. Blaauw te Wolvega. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: Bedfordale (Austr.) (Free Reformed Church) en te West Tamar (Tasmanië) (Free Reformed Church) C. Kleijn te Meppel; Berkel en Rodenrijs W. Tiekstra te De Bilt-Bilthoven. CHR. GER. KERK Tweetal te: Rotterdam-West J. Ooster broek te Harderwijk en A. K. Wallet te Sliedrecht (Eben-Haëzerkerk). GEREF. GEMEENTEN Beroepen te: Capelle aan den IJssel (wijk West) Th. van Stuijvenberg te Ter- wolde de Vecht; Urk S. Venema te Elspeet; Bameveld J. Mol te Werken dam. Bedankt voor: Rotterdam-Centrum N. W. Schreuder te Goes; Waarde A. Bac te Bodegraven; Wageningen Chr. van der Poel te Yerseke; Woerden C. Harinck te Oostkapelle; Aalburg en Beekbergen J. Mijnders te Veenendaal; Middelharnis G. Mouw te Genemuiden; Naaldwijk J. Mol te Werkendam; Aagtekerke J. S. van der Net te Dordrecht; Utrecht D. Hak kenberg te Groningen. GEREF. GEM. IN NED. Beroepen te: Opheusden J. Roos te Chilliwack (Can.); Vlaardingen W. Ver- hoeks te Amemuiden; Gouda F. Mallan te Alblasserdam. De economische politierechter in Rot terdam heeft vier veehouders in het gebied van het zuiveringsschap Hol landse Eilanden en Waarden beboet voor de lozing van gier en drainwater van de mestvaalt in oppervlaktewater. De boetes lopen uiteen van 750 tot 2000 gulden. De rechter heeft bij de hoogte van de boetes rekening gehouden met de voor zieningen voor mestopslag die drie van de veehouders inmiddels hebben ge troffen. Het zuiveringsschap heeft in samenwer king met de rijkspolitie bij drie van deze veehouders drainwater afkomstig van een mestvaalt geconstateerd in een sloot. Na verschillende aanschrijvingen is proces-verbaal opgemaakt, wat uitein delijk resulteerde in de boetes. De andere veehouder gebruikte een afge- damde sloot voor de opslag van mest. De afdamming was zo ondeugdelijk, dat verdunde mest direct in een andere sloot terechtkwam. Voor iedereen.... die wel eens een balletje slaat, en hem ook wel eens de juiste hoek in slaat, is er zaterdag 21 januari een tafeltennistoemooi. Kom en win. Tot zaterdag. fj^^ OJW-team Schaken: J. Dijkstra - A. C. Baas1 - O P. Westhoeve - R. Kickert1 - O J. Soeteman - N. van Doorn1 - O P. A. Derrez - W. van GeelenVi - V2 J. Grinwis - W. van Geelen1 - O De heer Santifort heeft verrassend de leiding in het klassement. Hij doet het uitstekend en heeft nog geen enkele par tij verloren. Hij speelde wel een aantal remises. Ook de jeugdspelers W. Breen en J. van Huizen doen het goed. E. Santifort - M. BreenO - 1 Kr. v.d. Wende - C. Wassenaarafg. RSB-competitie: Oostfiakkee 1 - Ontspanning 13'/2 - 4V2 De vierde nederlaag in successie, waar van drie met he tkleinst mogelijke verschil. Met een beetje meer geluk hadden het drie overwinningen kunnen zijn. Jam mer dat de eerste drie borden meestal een nederlaag moeten incasseren, waar bij het weggeven van stukken niet onver meld mag blijven. Op 30 januari a.s. speelt „Ontspanning" 1 thuis tegen de koploper, Ashtapada 1. Dit belooft weer een interessante wed strijd te worden. Zou „Ontspanning" met nog drie wedstrijden voor de boeg de laatste strohalm kunnen grijpen? Dan zal er wel gewonnen moeten wor den. Toen directie-, medewerkers en bewo ners van het Verpleeghuis „De Sama ritaan" woensdagmiddag, na ruim negen jaar, afscheid namen van ver pleegkundig directeur dhr. D. Blom betekende dat allerminst dat er feest werd gevierd. „Een waarderingsfeest" noemde predikant-voorz. ds. Cazan- der daarom de gehouden bijeenkomst die gelukkig niet in een al te sombere sfeer verliep. Desondanks was dhr. Blom tóch al bijna in staat zijn a.s. ver trek naar de „Egmondshofte Oud Beijerland ongedaan te maken.... Zo niet al eerder, zeker deze middag werd het dhr. Blom duidelijk dat ze hem graag hadden gemogen; zelf schroomde hij evenmin zijn genegenheid voor ieder uit „de Sam" kenbaar te maken en zijn spijt te betuigen dat aan de lange periode van goed, plezierig en vrucht baar samenwerken een einde was geko- men. Ds. Cazander typeerde de voorbije I jaren als een „uitermate belangrijke" periode waarin dhr. Blom erin is ge- slaagd van het Verpleeghuis een „lo- i pend" huis te maken en het een goede j organisatie te geven. --------------------------------------------------------- Uitslagen van maandag 16 januari 1989 Dammen, afdeling 1: r H. Koppelman - J. Stolk1 - 1 i K. de Jong - H. Grootenboerafg. K. de Munck - B. Roetmanafg. Afdeling 2: C. v.d. Kroon - J. Vijfhuizen2 - O A. van Rossum - P. v.d. Groef2 - O H. Stolk - J. Knops2 - O D. Wolfèrt - W. de RidderO - 1 A. v.d. Linde - W. van Veen1 - O H. Bal - J. BomO - 1 F. v.d. Linde - A. Nobel1 - O W. Stolk - J. C. de Jong1 - O R. Dubbelman - W. KnopsO - 1 Van harte wenste ds. Cazander de ver trekkende heer Blom eenzelfde zegen toe op zijn werk in de Egmondshof. De afscheidshanddruk ging vergezeld van een enveloppe met inhoud namens het - deze middag eveneens aanwezige - bestuur. Nadat meerderen hun waardering over dhr. Blom hadden uitgestrooid, met bloemen en geschenken en steeds met hartverwarmende afscheidswoorden, was het aan de scheidende directeur zelf deze spontane afscheidsbijeenkomst te besluiten. Hoe ongaarne hij dat deed in de weten schap dat het uur van scheiden nu écht voor de deur stond, al zal de geringe afstand tot zijn nieuwe werkomgeving er zeker toe bijdragen dat de scheiding niet een absolute hoeft te zijn. Een vaas met een verscheidenheid aan bloemen bood dhr. Blom aan als symbool van de „rijke schakering" waarvan hij deel had uitge maakt. De hoop dat dat kleurenpallet als één geheel verder zal mogen bloeien symboliseerde dhr. Blom door de bloe men van water te voorzien, 't Was duidelijk dat hij mede namens echtgenote en beide kinderen ieder van harte alle goeds toewenste. „Het zal niet makkelijk zijn een pas sende opvolger voor hem te vinden", had dr. v.d. Wulp in zijn afscheidswoord laten weten.... Op D.V. zaterdag 21 januari zal Lia Jon- gejan iets laten horen en zien over het werk voor Woord en Daad, wat zij op Haïti gedaan heeft. Alle jongeren vanaf 16 jaar zijn hartelijk welkom in „de Ark" te Goedereede. De deur staat open vanaf 19.30 uur. Graag tot ziens! Na een arbeidzaam leven behaag de het de Heere nog geheel onver wacht uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde man, onze zorg zame vader, schoonvader en opa JAN MOZES VAN DAM echtgenoot van Kaatje van Koppen in de leeftijd van 77 jaar en 10 maanden. Zij die hem kenden weten wat wij in hem verliezen. Ouddorp: K. van Dam-van Koppen Melissant: J. Visbeen-van Dam A. Visbeen Karin Ellen Arie Stellendam: H. K. van Dam A. W. van Dam-Noorthoek Mariska 19 januari 1989 Diependorst 30 3253 VB Ouddorp Gelegenheid tot condoleren zater dagvan 15.00tot n.OOuuren maan dag van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.00 tot 20.30 uur in het hervormd verenigingsgebouw „Eben Haëzer", Preekhillaan 3 te Ouddorp. Geen bloemen Dinsdag 24 januari D.V. zal er een rouwdienst worden gehouden in bovengenoemd verenigingsge bouw, aanvang 13.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraaf plaats te Ouddorp, omstreeks 14.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd vereni gingsgebouw. Zij die geen rouwbrief hebben ont vangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid nam de Heere plotseling uit onze familiekring weg onze geliefde oom JAN MOZES VAN DAM echtgenoot van Kaatje van Koppen in de leeftijd van 77 jaar en 10 maanden. E. Bezuijen K. L. Bezuijen-Duvalois en kinderen Zijn hartelijke belangstelling zullen we nooit vergeten. Ouddorp, 19 januari 1989 DIRKSLAND Tel. 01877 - 1417 SOMMELSDIJK Tel. 01870 - 3330 ZIERIKZEE Tel. 01110 - 16264

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1989 | | pagina 2