EIIAI1DEI1-I1IEUW5 Naast de 7 ton voor het zwembad ook nog miljoen voor verbetering riolering NIEUWS uit de Kerken Speciale zegel met korting voor kerst- en nieuwjaarskaarten Dam- en Schaakvereniging „Ontspanning" te Ouddorp Oud papier en lorren voor het zendingswerk van de GZB Eerste winst Good-Luck Voorl.bijeenkomst Arbeidsovereenkomsten KMEirriMBOERTJiS 2e Blad DINSDAG 29 NOVEMBER 1988 No. 5753 Raad Dirksland: „Eureka...!", ik heb gevonden, moet de inwoner van Dirksland hebben gedacht toen hem voor het nieuwe stuk weg, vanaf het Schelpenpad richting Herkingen, een veel mooiere naam te binnen schoot dan de naam „Boomvliet" die het Col lege de raad donderdagavond voor zou stellen. Een beetje ter elfder ure depo neerde de bedenker een brieQe met zijn suggestie ten gemeentehuize en donderdagavond las burg. Oversier 's mans suggestie dat het niet Boomvliet, maar historisch veel juister de Oude Plaatweg zou moeten worden.... Niemand in de raad die daar nou echt warm voor liep, ook al is het kennelijk waar dat de nieuwe weg in de polder Oude Plaat gelegen is. Het werd dus maar gewoon „Boomvliet" en ook geen Boomvlietweg, zoals dhr. P. Dijkgraaf graag had gezien, „want", zei hij, „stel dat er een ongeluk gemeld wordt, is dat dan een ongeluk te land of te water, op de weg of in de Boomvliet? Vastgesteld werd dat het water van de Boomvliet niet tot de drukst bevaren wateren behoort; een ongeluk zal dus een verkeersongeluk zijn al wordt na tuurlijk gehoopt dat die verre blijven. Een raadslid vang je niet zomaar voor één gat: „....als een schaatser een botsing maakt dan is dat toch een verkeersonge luk in de Boomvliet?" opperde hij. Het stuke straat dat nu Boomvlietstraat heet, overigens zonder huisnummering, kon daarom gemakkelijk tot Geldersedijk worden herdoopt. Dat de raad medio 1985 een voorberei- dingsbesluit vaststelde voor een gedeelte van het bestemmingsplan Dirksland- Dorpskern had alles te maken met de verbouw van het ziekenhuis. Die is er nog steeds niet van gekomen en thans werd de raad voorgesteld „voor de vierde keer", berekende dhr. van Prooi- jen het voorbereidingsbesluit op nieuw vast te stellen, nu echter in het perspectief dat de verbouw binnen niet al te lange tijd zal starten. „Die is nu zeer dichtbij gekomen", had de raadsvoorz. burg. Oversier al bij de opening van de vergadering verklaard, terugziend op de woensdagmorgen plaats gevonden heb bende aanbesteding. Op de vraag van dhr. van Prooijen of er al een toezegging is van het ziekenhuis bestuur met ƒ75.000,- over de brug te komen als bijdrage in de kosten van de vervanging van de Witte brug door een bredere dam werd door de voorz. een ontwijkend antwoord gegeven. Hij wist het nog niet...., beweerde hij terwilj ieder met de informatie rondloopt dat het zie kenhuisbestuur er niet eens meer aan dénkt, maar ach, burgemeester Oversier is voorz. van dat bestuur en hij zal er misschien reden voor hebben te verkla ren dat het bestuur met een uitspraak wilde wachten tot de aanbesteding. „Het antwoord komt op vrij korte termijn", zegde hij toe. Ook de vraag van dhr. van Prooijen over de parkeermogelijkheid tijdens de ver nieuwbouw van het Ziekenhuis werd maar vaag beantwoord: „er wordt op gerekend en getekend", aldus weth. Kalle. Uitslagen van 21 november 1988 Dammen: K. Voogd-Tanis-C. Akershoek....l - 1 M. Bruinsma - G. Tanis1 - 1 P. van Dam - C. Tanis2 - O K. Tanis - L. Moerkerk1 - 1 Aankoop pandjes Er zal naar worden gestreefd nog vóór de Nieuwjaarsviering de „in vergaande staat van verval verkerende" woninkjes Geldersedijk 14 en 16 te hebben ge sloopt. De gemeente was al eigenaar van nr. 14 en thans kon het leeggekomen pandje (onder één dak) nr. 16 worden aangekocht voor 10.000,- Inclusief de sloopkosten werd door de raad een kre diet van 16.000,- beschikbaar gesteld. Hoe de ruimte ingevuld zal worden is nog niet duidelijk er zal wel op een of andere wijze worden herbouwd, zo mag worden aangenomen. Overeenkomst Flakkeese CAI Zonder dat de SGP fractie daarmee instemde werd een overeenkomst aan gegaan met de b.v. Flakkeese CAI. De overeenkomst houdt een garantstelling in tot een bedrag van 3,3 miljoen voor de door de CAI aan te gane geldlening; zoveel kost n.l. de aanleg van de centrale antenne inrichting in de gemeente Dirks land. Al in de vergadering van septem ber 1987 stemde de raad in met het tot stand brengen van een Centr. Antenne Inrichting in Dirksland. Gevraagd naar enig bericht omtrent de „flakkeese leveranciers" op de kabel, waarmee dhr. van Nieuwenhuijzen doel de op Radio Superstar en de SLOF, ver klaarde de voorzitter dat alleen van de SLOF een verzoek om een representati- viteitsverklaring is ontvangen. Van Ra dio Superstar is daaromtrent nog niets vernomen. Overigens is het zo dat de Gemeente daar pas een uitspraak doet wanneer daarom door de Mediaraad wordt gevraagd. Vooral Engelse programma's zou dhr. A. J. Schouten (CDA) op de kabel willen zien omdat die volgens zijn waarne ming het meest educatief zijn. Elders in deze krant staat te lezen dat daar voor alsnog weinig kans op is. De raad stemde in met het gereedgeko men basis-rioleringsplan, een plan dat met name gaat over de capaciteitsverbe tering van de riolering in de oude kern van Dirksland en omliggende straten. Over een periode van 10 jaar zal daar aan 3.016 miljoen dienen te worden geïnvesteerd, maar daar is in de meerja- renbegroting op gerekend zodat er fi nancieel geen grote problemen zullen zijn. Die werden ook niet opgeroepen door de beschikbaarstelling van 1.092.000,- voor de jaren '88 en '89. H. Tanis - J. MoerkerkO - 2 J. van Koppen - P. v.d. SteenO - 2 Schaken: K. v.d. Wende - J. SoetemanVi - Vi J. Grinwis - A. C. BaasO - 1 A. J. Kastelein - W. BreenO - 1 J. van Huizen - C. Wassenaar1 - O P. A. Derrez - M. BreenVi - Vi P. Westhoeve-M. van Damme1 O OUDDORP Op D.V. zaterdagmorgen 3 december komen wij weer langs om uw oud papier en lorren op te halen. Tevens kleding die u op wilt ruimen, halen wij op voor ons kinderhuis „Ba" in Ghana. Wilt u alles voor half negen aan de weg zetten, graag goed verpakt? En dinsdagmiddag 6 december, na 2 uur, voor de Kom van de Gemeente. Wie ons wil helpen is van harte welkom om half negen aan de Duinkerkerweg 6. Opbrengst deze maand is van oud papier en lorren 1.475,- De zendingsmiddag en -avond heeft opgebracht: 's middags: Schoolkollekte300,00 KoUekte 's avonds en nagiften730,00 Totaal 1030,00 Verkoop schoolkinderen600,00 Verkoop 's avonds1239,50 Totaal ƒ1839,50 En van de meisjesvereniging „Tabitha" een gift van 250,-. Hartelijk dank voor deze mooie gaven die wij deze maand van u mochten ontvangen. En ook nog hartelijk dank voor het fijne medeleven op de zendingsmiddag en -avond. De zendingscommissie Na een slechte start in de eerste wed strijd, ging Good-Luck afgelopen zater dag vol goede moed naar PKC in Papendrecht. In het begin van de wedstrijd werd er iets te geforceerd gespeeld waardoor er wat onnodige fouten gemaakt werden. Na 4 minuten opende Johan v.d. Made de score. Dat liet PKC natuurlijk niet op zich zitten en maakte 1-1. Na de vakwisselinga maakte Dineke Sprong binnen 1 minuut 2 doelpunten, via een afstandschot en een doorloopbal die netjes werd aangegeven door Bennie Vis, 1-3. Maar opnieuw kwam PKC terug 2-3, ze misten ook nog een straf- worp. Met deze stand ging men rus ten. PKC begon in de tweede helft iets ster ker dan in de eerste helft. Ze maakten er zelfs 4-3 van. Good-Luck was hier een tijdje van onder de indruk en PKC profi teerde daar nog een keer van 5-3. Maar na een kwartier gespeeld te hebben maakte Anton Mol een hele mooie doorloopbal op aangeven van Margie Bakker. Good-Luck schrok weer op maar PKC gaf ook niet op, ze maakten er 6-4 van. Bennie Vis profiteerde van een grove fout van PKC en verzilverde de straf- worp 6-5. In de 21ste minuut had PKC de wedstrijd kunnen beslissen maar de toegekende strafworp werd veel te non chalant genomen. Met nog 4 minuten te spelen werd het dus erg spannend. Opnieuw kreeg Good-Luck een straf worp en werd opnieuw goed ingescho ten door Bennie Vis. Good-Luck ging op balbezit spelen omdat ze graag die ene punt wilden hebben. Maar de bal werd op een knullige manier verspeeld en PKC ging wel aanvallen. Ze schoten achter elkaar maar alles was mis of ket ste uit de korf Een wat oudere speler van PKC vond dat de scheidsrechter onte recht voor een overtreding floot en begon op hem te schelden. Hiervoor kreeg hij terecht een gele kaart. Dit was een minuut voor het eind, Good-Luck maakte z'n boosheid nog erger doordat Johan v.d. Made in de allerlaatste secon den via een knap uitgespeelde bal 6-7 maakte. De scheidsrechter floot af en moest door allerlei mensen beschermd worden omdat de PKC heer door de NED. HERV. KERK Beroepen te: Dinteloord J. H. Schrijver te Woerden; Voorburg (buitengewone wijkgemeente Herv. Geref Bond) A. Vlietstra sr. wonende aldaar. Bedankt voor: Barneveld H. Harkema te Onstwedde; Harderwijk L. Wüllschle- ger te 's-Gravenhage (met bepaalde opdracht); Hoevelaken (tweede pred. plaats) J. P. Nap te Huizen; Rijssen H. Veldhuizen te Hillegersberg. Beroepbaar: Drs. P. Goodijk, kand. en diakonaal consulent te Utrecht. GEREF. KERKEN Beroepen te: Oegstgeest (part-time) drs. G. J. de Bruin, kand. te Nieuwveen; Amersfoort als geestelijk verzorger van psychiatrisch ziekenhuis „Zon en Schild" aldaar (part-time) drs. H. Kievit van der Hoogen, kand. te Kampen; Die ren drs. H. Boonen te Bome. Aangenomen naar: Amersfoort als gees telijk verzorger van psychiatrisch zie kenhuis „Zon en Schild" aldaar (part time) drs. H. Kievit-van der Hoogen, kand. te Kampen; Maasdijk P. C. Koster te Katwijk aan Zee; Zierikzee dr. A. Job- sen te Grijpskerke. Beroepbaarstelling: drs. H. Kievit-van der Hoogen, kand. te Kampen; drs. G. J. de Bruin, Lijsteriaan 22,2441 BB Nieuw veen, tel. 01723-9822; drs. S. Reeders, Balistraat42hs, 1094 JN Amsterdam, tel. 020-935043; drs. M. A. J. Brouwer, Frede- rik Hendrikstraat 50-2, 1052 HW Am sterdam. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: Eindhoven voor het evan- gelisataiewerk in Venlo e.o.. Axel en Enschede-Oost, Giessendam en Neder- Hardinxveld en IJmuiden O. W. Bouws- ma, LI. zendingspredikant te Curagao. wonende te Rijnsburg; Bruchterveld, Zuidbroek en Grijpskerk i.c.m. Niezijl en Rozenburg drs. A. M. de Hullu, kand. te Biddinghuizen; Oegstgeest H. P. Dam te Middelstum; Haulerwijk D. J. Zand bergen als missionair predikant verbon den aan de kerk van Spakenburg-Zuid, 1.1. werkzaam te Irian Jaya, wonende te Spakenburg. Bedankt voor: Enschede-Noord J. M. A. Groeneveld te Ridderkerk. CHR. GEREF. KERKEN Tweetal te: Bennekom: R. van Beek te Veenendaal (Pniëlkerk) en D. van der Zwaag te Klundert. Beroepen te: Dokkum H. van den Heu vel te Biezelinge. Beroepen te: Katwijk aan Zee J. Karens te Opheusden; Rhenen Chr. van der Poel te Yerseke; Capelle aan den IJssel (wijk Middelwatering) N. W. Schreuder te Goes; 's-Gravenzande L. Blok te Nun- speet; Nieuw-Beijerland P. Honkoop te Kampen; Westkapelle J. C. Weststrate te 's-Gravenpolder. Bedankt voor: Middelburg-Zuid P. Hon koop te Kampen; Randburg (Zuid- Afrika) A. B. van der Heiden te Doe- tinchem; Spijkenisse N. W. Schreuder te Goes; Borssele J. Beens te Scherpenisse; Meeuwen G. Mouw te Genemuiden. NED. GEREF. KERKEN Aangenomen naar: Amersfoort F. R. Bruintjes, kand. te Leerdam. rooie ging. Ook een aantal toeschouwers bemoeide zich er mee. Good-Luck stond er bij en keek er naar, want de bri gade van coach van Weidema ging met twee punten naar huis. Dit is na de wed strijd van vorige week een hele knappe prestatie. Overige uitslagen: Or. Zwart 2 - Good-Luck 24 - 4 Korvo 2 - Good-Luck 36 - 5 Korbatjo Jl - Good-Luck J6 - 2 Gedurende de maand december biedt PTT Post haar klanten een korting op de verzendeing van Kerst- en Nieuwjaarskaarten. Speciaal hiervoor wordt een Decemberpostzegel uitgegeven van 50 cent. Vanwege het karakter van de regeling - het betreft een kwantumkorting - is de Decemberpostzegel uitsluitend verkrijgbaar in velletjes van 20 stuks. De prijs per velletje is 10,-. Afhankelijk van de soort wenskaart (al dan niet in een open envelop) levert het gebruik van de zegel een voordeel op van 5 of 15 cent per Kerst- of Nieuwjaarswens. De Decemberpostzegel is te koop op alle postkantoren en -agentschappen en bij verkopers van wenskaarten van 1 tot en met 31 december van dit jaar. Dit is tevens de periode waarin de Decemberzegel als kortingszegel gebruikt kan worden voor verzending van Kerst- en Nieuwjaarskaarten binnen Nederland. Na 31 december 1988 behoudt de zegel de frankeer- waarde van 50 cent. Bij gebruik van de zegel moeten dan echter postzegels worden bijgeplakt tot de voorgeschreven frankeerwaarde is bereikt. Vorig jaar gaf PTT Post voor het eerst een Decemberpostzegel van 50 cent uit. De kortingsaktie is door het publiek bijzonder op prijs gesteld. Er wer den meer dan 160 miljoen Decemberpostzegels verkocht. Ook het aantal verzonden Kerst- en Nieuwjaarswensen nam toe: vier miljoen meer dan het jaar ervoor. Ook over de kwaliteit van de Post waren de klanten tevreden. Ondanks de grote drukte - Nederland verstuurde in december 1987 in totaal 150 mil joen goede wensen naast de ruim 16 miljoen poststukken die dagelijks wor den vervoerd - bestelde PTT Post ruim 91% van de Kerst- en Nieuwjaars kaarten binnen 24 uur. De afbeelding van de Decemberpostzegel is een kleurenspel van vurige sterren aan de decemberhemel. De zegel is uitgevoerd in het zilver, geel, rood, blauw en lichtgrijs. Ontwerper van de kortingszegel is Frank Lies hout uit Amsterdam. De Vereniging van Bedrijven Goeree- Overflakkee organiseert in samen werking met de Kamer van Koop handel en Fabrieken Zuid-Holland- Zuid een voorlichtingsbijeenkomst over arbeidsovereenkomsten. Van zelfsprekend zal daarbij het ontslag recht een belangrijke rol spelen. De voorlichtingsbijeenkomst wordt ge houden a.s. donderdag 1 december in het hotel/restaurant De Parel van de Delta, Vingerling 53/55 in Middelhar- nis. Aanvang: 14.00 uur (precies). Als sprekers zullen hun visie op de arbeidsovereenkomst en de plaats en mogelijkheden van ontslag geven. Mr. G. G. Abeln, advocaat/procureur in Rotterdam. Mr. Abeln, die door de Ver eniging en de Kamer van Koophandel is uitgenodigd voor het houden van de lezing zal onder meer ingaan op ar beidsovereenkomsten met een proeftijd, het arbeidskontrakt voor bepaalde tijds duur en de procedures voor eventuele verlenging van de termijn dan wel de fle xibilisering daarvan. Vervolgens geeft mevrouw Mr. S. Foks haar visie op de problematiek. Mw. Foks is werkzaam bij de Vereniging Werkge verskring Drechtstreek/FME Rijndelta en zij spreekt op basis van de ervaringen die deze werkgeverskring in de loop der jaren heeft opgedaan op het gebied van uit overeenkomsten voor te bezien de arbeidskonflikten. Als derde spreker treedt op de heer P. de Graaf direkteur van het Gewestelijk Arbeidsburo in Spijkenisse. De heer de Graaf geeft zijn visie op het voorlich tingsonderwerp vanuit de rol en funktie, die het Arbeidsbureau daarin heeft. De voorlichting is gratis toegankelijk, ledere belangstellende is van harte wel kom. Vooral het midden- en kleinbedrijf zijn volgens de opzet van de organisato ren de doelgroep bij uitstek voor de lezing. Maar ook de grotere bedrijven zullen informatie naar hun gading vin den. De voorlichting wordt namelijk afgerond met een discussie met de aanwezigen. Aarzel' u niet en weest op 1 december a.s. van 14.00-16.30 uur akfief aanwezig in de Parel van de Delta. VERVOLGVERHAAL Publikatierecht door de uitgever Bosch en Keuning - Baarn. Overgedragen aan de Ver. Streekmuseum Goeree-Overflakkee, Sommelsdijk. - 14 - Huibje keek in het rond en heel zijn gezicht was een glundere lach als van een groot kind, om het mooie verhaal waarvan hij het middelpunt was. „Dat was ik", legde hij nog eens uit, „dat hawe ik gezeid". En ze lachten allemaal om Huibje, want ze wisten dat hij dat graag wilde. In de stilte van de Zondagmiddag moest Piet aldoor aan vader denken. „As ik mar achthon derd gulden had".... Die woorden klonken nog in zijn oren terwijl de lachstemmen van de jongens de kamer vulden en Huibje zijn verhaal hak kelde. „Achthonderd gulden.... achthonderd gul den", 't Was ook een hele som, hij had er zijn hele leven voor moeten sparen om ze bij elkander te krijgen. 's Avonds ging hij met Sien naar de kerk en toen was het al net eender. Hij probeerde zijn aan dacht bij de preek te houden, het was of dominee niet zo boeide als anders, telkens doolden zijn gedachten weg. Tegenover hem, in de zijbanken, zat vader, net onder het felle licht van een gaslamp. Hij kon hem vlak in zijn gezicht zien en het was alsof in zijn zorgelijke, bittere trekken te lezen was: „As ik mar achthonderd gulden had".... Ja, als vader die toch maar had. Wat zou dat mooi wezen als opoe's huisje niet verkocht behoefde te worden. Wat zou het oude vrouwtje blij zijn. En het was toch eigenlijk ook wel vervelend als de mensen wisten, dat je zo arm was. Dat ging natuurlijk het hele dorp door. Het was geen won der, dat vader zo dikwijls een slechte zin had. AJs dat nu het einde was van al je ploeteren.... en als je dan anders niets had om je leven te vullen.... „Kon ik je mar helpe", had hij gezegd en hij had het gemeend. Had hij maar wat meer geld of had vader maar wat minder nodig. Als Maart Vergeer nu eens met vierhonderd gulden genoegen nam en voor de rest een paar maanden uitstel wou geven. Misschien liep het nog wel wat mee. Vier honderd gulden zou hij kunnen missen, dan hield hij nog vierhonderd gulden over en meer zouden ze toch niet nodig hebben om te gaan trouwen. Als hij er zelf eens met Maart Vergeer over ging praten, wie weet, misschien zou hij het wel doen. Dat kon hijzelf beter opknappen dan vader, die werd te gauw boos als hij niet dadelijk zijn zin kreeg. En met die dingen moest je handig te werk gaan, anders bereikte je niets. Je moest de mindere kunnen wezen. Hij zou er vanavond met vader eens over praten. Of misschien was het beter met Sien te beginnen, die had ook recht van meespreken, ze waren toch haast getrouwd. En Sien zou het zeker wel goed vinden.... Toen de dominee „amen" zei schrok hij wakker uit zijn gepieker. Waar had hij met zijn gedachten gezeten? Hij had zowat niets van de preek gehoord, alles was over hem heen gewaaid, en hij beschuldigde zich. Had de wereld dan zo'n beslag op hem gelegd, dat die hem in de kerk niet eens los wilde laten? Maar ze zaten ook zo in de moeite. Als Maart Vergeer het nu maar goed zou vinden, dan was er weer hoop. En als Sien nu maar geen bezwaar maakte. Daar was hij eigen lijk niet bang voor. Sien was zo'n goeie meid, ze had altijd alles voor een ander over.... Het laatste vers zong hij van harte mee. „Heer, ai, maak mij uwe wegen".... Dat vers had hij al zo dikwijls gezongen. Bij Sien thuis zongen ze zo graag en dan speelde Frans op de harmonica en Willem op de fluit. Dat was mooi. Nu was het nog mooier. Het was net of die woorden binnen in hem iets bewogen. „Leer ijvrig mij uw wet betrachten".... Die wet kende hij: eert uwen vader en uwe moeder.... En moest hij zijn vader dan niet helpen nu die in noot zat?.... Hij zou het zeker doen, dat wist hij.... Zachtgjes zong hij met het orgel mee toen hij langzaam in het gedrang de kerk uitging. Het wilde hem niet loslaten: „Heer, ai, maak mij uwe wegen".... het zong nog in hem na toen hij reeds naast Sien liep. Er was het geschuifel van vele voeten in de straat. De regen had opgehouden en door de dunne wol ken scheen de maan. Het was net of er een reuzen- vogel een van zijn vlerken had uitgespreid over het dorp. Beneden aan de dijk stond opoe d'r huisje. Door de halve maantjes in de blinden kwam het licht van de lamp, die daarbinnen brandde. „D' ouwe vrouwe is nog op", zei Sien, „mo' m' er nog even anloape". „Lae m'n mar pasjes gaen kuiere". Vond hij, „me hawe den heelen middag in huus gezete. Dan gae m'n sommedeen bie juule om een bakje". Hij wou nu eerst met Sien praten, het was een mooie gelegenheid. Ze liepen langs hun huis. Lena kwam net de deur uit, ze zei niets, een eindje verder liep d'r vrijer te wachten. In de mestput knorden de varkens. In het hoenderhok kraaide de haan. Heel uit de don kere verte van de polder kwam het antwoord, een fijn geluidje, nauwelijks hoorbaar.... Ze gingen de polder in. Boven op de dijk was het pad goed, daar werd niet gereden. Aan de horizon lag een zware wolkenbank, don ker afstekend tegen de maanverlichte sluiers boven hun hoofd. In de verte brandden de lichtjes van een dorp. Beneden over de weg en verderop de polder in bewogen zich hier en daar lichtende puntjes, fietsen. Dan kwam er ineens een auto, 't was of er uit de donkere verte een paar gloeiende ogen zich losmaakten, ze kwamen snel nader en werden tot een felle gloed, die over de weg gleed, de telefoonpalen sloegen reusachtige schaduwen langs den hemel. Dan suisde de auto plassend voorbij.... Zwijgend liepen ze over de dijk, arm in arm. „Mo'k je es wat vertelle?" vroeg hij eindelijk. „Bèjae", zei ze. „Vertelle nog al! Je hei meer voo'je zeggen as vanmiddag, gloaf ik. Waerom hei je m'n zoamar laete zitte, net of da'k er niet was?".... „Och, dat ha'k dan zeker zonder erg gedaen", ver ontschuldigde hij zich. Hij greep haar arm stevi ger vast als zocht hij steun bij haar. „Ik hawe oak zoa'n hoap an m'n hoad vandaege".... Hij begon te vertellen. Hortend en stotend, want het was niet gemakkelijk. Hij wou het Sien vooral goed laten voelen in welke moeilijkheden ze thuis zaten. (wordt vervolgd) GEREF. GEMEENTEN Ook in 1988 kunt u bij het versturen van uw kerst- Decembei^pOStzegels en nieuwjaarswensen profiteren van de december-postzegel Oezedccember-postzegels zijn voldoende om uw kerst' en nieuwjaarswensen -9 een kaart of een kaart in een open envelop binnen Nederland - Gebruikt u de december-postzegels tijdens de maand december voor de gewone post of voor post naar te frankeren. het buitenland, dan moet u bijplakken. Dat geldt ook voor de wensen die u na 1 januari 1989 verstuurt. *4**'f****¥'f*'f*¥***'f**********¥-*4-¥**¥*******¥'*****¥**¥'f¥'f'f¥¥***********4-'f'f¥'f***^ tJOOÜ J»» KSAft M2H.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1988 | | pagina 5