Een vermaning om bij de Heere te blijven AL MEER DAN 25 JAAR UM De woestijn rukt op VERfROUWD KEUKENS KOPEN Afscheid van ds. P. den Butter te Middelharnis Diplomazwemmen in „de Gooye" Aktiviteiten open Monumentendag 17 september 1988 Seizoenstart voor fotoclub De Rarekiek Bejaardenmiddag Hans Groenendijk T'Q 1469.- Hengelaarsvereniging Krammer C4 Aardappelveiling Zr. E. Tanis met VUT Prijswinnaars VYV-Ouddorp Opmetselen Molenpoort te Goedereede Weer nieuwe aardappelen op tafel Opbrengst anjerkollekte Oostflakkee Biz. 2 ,EILANDEN NIEUWS" DINSDAG 13 SEPTEMBER 1988 Hoe menigmaal hebt G' ons Uw gunst betoond, 't Zij G' een fontein deed uit een rots ontspringen, Of op een hoop de waat'ren samendringen Wanneer de stroom door U werd uitgedroogd. Deze woorden uit Psalm 74 zong de samengekomen gemeente afgelopen zondagmiddag bij de aanvang van de dienst waarin ds. P. den Butter afscheid nam. De dienst werd gehouden in het kerkgebouw van de hervormde gemeen te te Middelharnis. Een geliefde dienaar van het Woord nam afscheid. Door zijn aanstaande vertrek naar de gemeente van Urk kwam aan een zesjarige ambts bediening een eind. Naar dominees begeren stond evenwel in deze dienst niet zijn werk maar de zaak des HEB REN in het middelpunt. Predikanten gaan en komen. Zij staan slechts in dienst van hun Goddelijke Zender. Hij gaf te spreken. En Hij gaf in de afgelo pen jaren naar Zijn grote ontferming ook getuigenis aan het Woord van Zijn genade. Zo is dan noch hij die plant iets, noch hij die nat maakt, maar God Die de wasdom geeft. Het gaat, aldus ds. Den Butter in het begin van zijn predikatie, om het werk van de Heere Jezus Christus die als de Verhoogde aan de rechterhand van Zijn Vader bezig is Zijn gemeente te vergaderen door Woord en Geest. In de handen van de Geest is het Woord het middel waardoor zondaren tot bekering komen, waardoor mensen de nood van hun leven gaan zien en waardoor ze gelokt en uitgedreven worden tot Christus Jezus, Die zalig maakt. En Die zulks blijft doen tot op de dag van Zijn wederkomst. Verkondigende de Heere Jezus Het Schriftwoord dat deze middag tot leidraad van de verkondiging diende, was genomen uit Handelingen 11, het 23e vers:en vermaande hen allen dat zij met een voornemen des harten bij den Heere zouden blijven". Het was Barnabas die als afgezant van de gemeente van Jeruzalem deze woorden tot de ge meente te Antiochië sprak. Tevoren had een aantal mannen uit Cyprus en Cyrene aldaar het evangelie gesproken, „verkondigende de Heere Jezus". Niet anders dan dat is de evangeliepre- diking, zo benadrukte ds. Den Butter. Verkondiging van de Heere Jezus. Predi king van Hem die in de wereld gekomen is om te zoeken en zalig te maken wat verloren is. Hij werd in de volheid des tijds door de Vader gezonden; Hij gaf Zich in een weg van vernedering en lijden. Door dood en kruis heen heeft Hij de wil des Vaders gedaan. Daarom heeft God Hem ook uitermate verhoogd en heeft Hem een Naam boven alle naam gege ven opdat in de Naam van Jezus zich alle knie zou buigen. In Hem zijn alle schatten van Gods genade geopen baard. Hij is de enige hoop voor een ver loren wereld. Zijn bloed is een vol komen verzoening om van de vuilste zonden te reinigen en de grootste zon daar voor God te doen bestaan. Welnu deze prediking vond in Antio chië plaats. En deze prediking ontving vrucht. Door welke andere prediking ook die hiervan afwijkt wordt de ge meente niet gesticht maar integendeel afgebroken. De hand des Heeren was met deze predikers. Zijn werk kwam openbaar. Zijn Woord werd als levend en krachtig bevonden. Het ging zodanig in in de harten van de hoorders dat ze eronder gingen buigen. Daar ligt het geheim van de evangeliedienst, name lijk in God die de wasdom geeft. Geen mens is in staat om de harten te ontslui ten en zondaren tot het geloof te bren gen. Als het van de prediker moet komen is alles ijdel. Evenwel als de hand des Heeren er is, dan doet het Woord zijn kracht. In Antiochië was de hand des Heeren met de predikers. Een groot getal ge loofde en bekeerde zich tot de Heere. Wat er, zo benadrukte de scheidende predikant, ook in ons midden aan goeds dat wil zeggen: een genadewerk geweest is in de afgelopen jaren, dat was van de Heere. Hierin zien we de hand des Heeren. Het Woord raakte deze en gene en veranderde hun leven. Bij hen werd een vragen naar de Heere geboren. Dat is immers het kenmerk van het nieuwe leven dat uit Hem voortkomt. Aan Hem de eer! Als zijn intentie bij zijn arbeid gaf domi nee Den Butter te kennen: geen binding te kweken aan mensen maar aan de Heere. En meerderen hebben dat begre pen. Die de bruid heeft is de Bruidegom. De vriend van de Bruidegom verheugt zich als hij de stem van de Bruidegom hoort en als hij dienstbaar mag zijn om de bruid naar de Bruidegom te bren gen. Enige grond en krachtbron Bamabus nu, de gezondene van Jeruzalem, vermaant de Antiochiërs nu ook bij de Heere te blijven. Dat is Hem aan te hangen. Hem vast te houden. Zijn gemeenschap te blijven zoeken, Zijn Woord en het onder wijs daaruit te begeren. Dat is om een twee tal redenen nodig. Namelijk tot recht vaardiging en tot heiligmaking. Immers, Jezus Christus en Zijn gerechtigheid is de enige grond waarop de Heere een zondaar kan aannemen. Er is geen enkele grond in de mens zelf. Alleen Jezus' offer en Zijn voorbede kunnen daartoe dienen. En alleen de verdienste van Christus is de bron waar uit de Zijnen kracht mogen ontvangen in de levenslange strijd tegen de zonde, l^er mij naar Uw wil te handelen; ik zal dan in Uw waarheid wandelen zo is hun begeerte. Vanuit eigen mogelijkheden komt daarvan echter niets. Blijf daarom bij de Heere! Daar alleen is kracht te ontvangen om een Code welbehagelijk leven te leven. En u, aldus Ds. Den Butter, die ondanks de gedurige prediking en ondanks klem mende roepstemmen, nog altijd uzelf bent gebleven en dus onveranderd u kan ik niet oproepen bij de Heere te blij ven. U echter, vlucht tot de Heere, ga tot Hem! Maak daarmee ernst om uws Keukencentrum Tieleman bestaat al meer dan 25 jaar. keukencentrum MEUSSANT - SPIJKENISSE BMVOMHeTGRATISBOaUE I 'NIEUWE KEUKEH KIEZEN' levens wil. Buiten Jezus immers is geen leven maar een eeuwig zielsverderf! Dominee spitste zijn vermaan tenslotte toe aan de hand van de verzen 24 tot en met 26. De Heere deed in Antiochië een krachtig werk. Er was een volk dat vast hield aan de Heere en anderen werden er aan toegevoegd. De groei van de gemeente was Zijn werk. Zo ook de geestelijke standvastigheid van de Antio chiërs. En hun leven was geloofwaardig. Zij behoorden bij Christus, droegen in woord en daad Zijn getuigenis uit en werden zodoende zelfs naar hun Mees ter genoemd. Christus kreeg gestalte in hen. Zo is alles van de Heere, door de Heere en tot de Heere. Het gaat niet om de dienaars maar om de Heere. In Hem willen we eindigen.... Verbondenheid Na de dienst volgden nog enkele toe spraken. Allereerst bij monde van ouder ling Villerius namens kerkeraad en gemeente. Hij gaf een bescheiden terug blik op de afgelopen jaren. Daarbij kon de aangrijpende ziekte en het sterven van mevrouw Den Butter niet worden vergeten. Hij wenste het predikantenge zin ook bij de vuurtduur kracht naar kruis toe. Dank aan de Heere is er voor het groeien en bloeien van de gemeente, mede onder de krachtige Woordbedie ning, ons gebracht. Voor de gemeente geldt het vermaan: Gedenkt het Woord Gods dat uw voorgangeren gepredikt hebben. Op voorstel van ouderling Vil lerius zong de gemeente de predikant en zijn dochters de woorden van Psalm 90 9 toe. Uit naam van de classis Rotterdam bracht ds. K. Hoefnagel dank voor de grote plaats die ds. Den Butter aldaar heeft ingenomen. Gods vriendelijk aan gezicht vergezelle u voor het verdere. Ds. Ten Klooster tenslotte sprak als plaatselijke collega en namens de plaat selijke kerken. Zijn woorden kenmerk ten zich door een hartelijke verbonden heid. Daar is weliswaar nog altijd de kerkelijke verscheurdheid. Muren staan recht overeind. En het is niet aan ons die af te breken. De verdeeldheid is van ons. De eenheid echter zoals God die bedoelt en wil is een gave van Hem. De eenheid namelijk van hen die een even dierbaar geloof deelachtig zijn. Zo is er ook dank baarheid voor die ogenblikken dat de kerkmuren er niet waren. De band was er en is er ten aanzien van de boodschap die nodig en geboden is: Christus alles en wij niets. Dat is een onverbiddelijk streng en uitermate eenzijdig Woord. Maar heilzaam voor wie er voor valt en erdoor wordt meegenomen. Dan is het de ruimte van de genade tot en met het eeuwig welbehagen van God. Van zijn hervormde collega ontving' dominee Den Butter op zijn beurt het apostolisch vermaan met een voorne men des harten bij de Heere te blij ven. Nadat de scheidende predikant de toe spraken had beantwoord en de aanwezi gen nogmaals had gewezen op het werk des Heeren en de eer van Zijn Naam beëindigde hij deze bewogen dienst. Het orgelspel na afloop van de dienst onderstreepte tenslotte de prediking op treffende wijze. Looft, looft nu aller heren HEER' Gij Zijne knechten, geeft Hem eer. Gij die des nachts Zijn huis bewaakt en voor Zijn dienst in ijver blaakt Winnaar van de ballonnenwedstrijd, gehouden t.g.v. het sprietiopen aan de haven van Ouddorp is geworden de heer J. Flohil Wzn. Zijn ballon is terechtge komen en gevonden in Winterswijk. Hij ontvangt een radio-cassette. Winnaars van de fotowedstrijd, georga niseerd door de VW-Ouddorp zijn geworden: 3e prijs: Tiny Trouwborst uit Ouder kerk a.d. IJssel. 2e prijs: Brunhild Wüster uit Wupper- tal, BRD, zij ontvangen een 'WV-ge- schenkenbon. Ie prijs gaat naar Petra Verweij uit Rot terdam, die een draagbare kleuren TV ontvangt. DIRKSLAND Zaterdag 3 september was het in het Dirkslandse zwembad „De Gooye" di plomazwemmen voor de zwemvaardig- heidsdiploma's I, II, III. Dit is een diploma waarnaast de ver schillende zwemslagen zoals borst- crawl, rugcrawl, samengestelde rugslag, ook 2 keuze vakken bijkomen, in dit geval snorkelen en zwemmend red den. Er waren in totaal 22 kandidaten en allen zijn geslaagd. Hier volgen de namen: Mirjam Dunk; Esther Oorbeek; Hen drik Willem Kampen; Marijn Legerstee; Marjan Groenendijk; Saskia Matthee; Anton van Koppen; Angelien Visbeen; Ingmar Adam; Ronald Achterberg; Jaco Peeman; Astrid van Kempen; Maaike Spahr v.d. Hoek; Diedrik de Lange; Wilma Bal; Teon Koote; Raymond v.d. Velde; Arco v.d. Velde; John Achterberg; Pieter Groenendijk; Corine Tanis. GOEDEREEDE 10,00 uur: De gemeentevlag wordt op de toren gehesen. Het centrale punt op Markt 13 en het museum in de toren openen hun deuren. 11.00 uur: Begin van de carillonbe speling door Jan Bezuijen. Programma: 11.00-12.00 uur: Open carrillon- bespeling. 12.00 uur: Klokgelui. 14.00 uur: Compositiequiz (inzenden op Markt 13 tot 15.00 uur). 16.00-16.30 uur: Carillonbespeling met koperblazers. 14.00 uur: De formulieren van de op gave „Kijken naar kiekjes" moeten ingeleverd zijn op Markt 13. 14.00-16.00 uur: Demonstraties pannekoekbakken en smullen in de molen. Verdere aktiviteiten: Ing. Besemer zal inleidingen houden over de restauratie van de toren (tijd Markt 13). Er worden rondleidingen met voorlichting gehouden vanaf het centrale punt. Bij de geopende monumenten zal de Open' monumentendag-vlag worden uitgestoken. De markt zal worden afgesloten voor auto's. De markt zal worden afgesloten voor auto's, enz. enz. 17.00 uur: De gemeentevlag op de toren wordt gestreken. Prijsuitreiking foto-herkenning en compositiequiz op Markt 13. Zoals gebruikelijk start fotoclub De Rarekiek deze maand haar inmiddels 32e seizoen met clubavonden in het clubhuis. Kerkstraat 7, Sommelsdijk. Er kunnen avonden worden tegemoet gezien waarbij eigen foto- en diawerk wordt getoond en besproken met als doel elkaar te stimuleren technisch goede en beeldend interessante foto's te maken. Het praten over de foto's, de dis cussie en opbouwende kritiek kunnen zeer leerzaam zijn. Daarnaast zullen, ook dit seizoen weer enkele fotografen worden uitgenodigd om hun werk bij De Rarekiek te laten zien. Ook kunnen een aantal fotokollek- ties van andere clubs verwacht wor den. Naar behoefte zullen er naast het twee wekelijks hoofdprogramma werkavon- den zijn voor praktische kanten van de fotografie, variërend van portretfotogra fie tot het donkere kamerwerk. Voor volgend jaar staat een uitwisseling op het programma met de Belgische fotoclub Lier. Deze maand zijn de clubavonden op 16 en 30 september. Onderwerp zal zijn de bespreking van eigen foto- en diawerk. Aanvang van de clubavonden is 20.30 uur en belangstellenden zijn van harte welkom. In vroeger tijden was het stadje Goede reede omgeven door stadsmuren en poorten. Goedereede had 5 poorten te weten de Hoofdpoort of Katharina- poort, de Waterpoort, de Mariapoort de Molenpoort en de Doelpoort. Door de jaren heen zijn de poorten en muren verdwenen. Nog slechts enkele fragmenten zijn zichtbaar, o.m. achter woningen aan de Groenmarkt. In het kader van het gemeentelijk beleid voor het restaureren en conserveren van historische gebouwen en bouwwerken heeft het gemeentebestuur besloten een deel van de stadsmuur zichtbaar te maken. Gekozen is voor het gedeeltelijk opmet selen van de Molenpoort. Deze poort lag aan het eind van de Molenstraat. Op de nog aanwezige fundering van de oude stadsmuur zal een fragment van deze poort worden opgemetseld tot een hoogte van 1.40 meter. Op 19 september a.s. zal met de werk zaamheden worden begonnen. Van 19 september tot 8 oktober zal de Goereese weg in verband hiermee voor alle auto verkeer gesloten zijn. SINT ANNALAND Bij de landbouwers G.H.M. Brooijmans uit Tholen en A.A. Geluk uit Sint Anna- land kunnen dit najaar weer nieuwe aardappelen op tafel komen. Na het rooien van de vroege aardappelen Doré en Première hebben beide landbouwers opnieuw aardappelen geplant. „En er zitten al knolletjes aan", vertelt Ge rard Brooijmans. De teelt is echter niet in de eerste plaats voor de consumptie, maar voor poot- goed. De voorlichtingsdienst maakte hen attent op deze mogelijkheid, waar bij je in pootgoed voor eigen gebruik kunt voorzien. „Het is een probeersel, waaraan veel Hebt u wel eens van Burkina Faso (Opper Volta) gehoord? Het is een land, dat 8x zo groot is als Nederiand, dat 7 miljoen inwoners telt, gelegen is in Centraal Afrika ten zuiden van de Sahelzone en een van de vijf armste landen ter wereld is. Gebrek aan water is in dit armste land het grootste probleem. Zonder water groeit er niets. Als er water komt, kunnen de mensen drinken, eten koken, wassen, maar ook zaaien. Als er water is ontstaat er in deze droge woestijn een oase. Enkele jaren geleden is Woord Daad begonnen met de aanleg van dammen op een hellend terrein. Zo kon het wei nige water, dat er valt, worden tegenge houden en zo ontstonden er meertjes. Rondom deze meertjes werden er onder leiding van een landbouwdeskundige tuintjes aangelegd en nu geven deze tuintjes zelfs in de droogste tijden nog opbrengst. Water zorgt ervoor dat het land zijn vrucht geeft en dat honger kon wor den gestild. Mensen, die in een droge, woestijnach tige streek wonen en die met lede ogen aanzien hoe de verzengende hitte hun grond dreigt te verschroeien, hoe de zon de ingezaaide akkers verschroeit, drei gen de moed te verliezen en zien uit naar onze hulp. Evenals drie jaar geleden wacht hen opnieuw de honger. Ze smachten naar water. Woord Daad bestaat 15 jaar. Bij een verjaardag behoort een verlanglijstje. In zeven kerken in Nederland wordt op a.s. zaterdag, 17 september die verjaar- MIDDELHARNIS-SOMMELSDUK De C.V.B. afd. Middelharnis-Sommels- dijk nodigt de ouderen weer hartelijk uit op dinsdag 20 september half drie in „De Hoeksteen". De heer v.d. Berg hoopt deze middag de dia's te laten zien van ons reisje j.l. mei. Hebt u vervoer nodig kun u bellen: mevr. E. Groenendijk, tel. 2773. Op 20 oktober hopen we nog een klein reisje te maken naar de tinfabriek te Leerdam, 's Middags wordt u nog een diner aangeboden. Vertrek half tien; thuiskomst 5 uur. Opgeven op de mid dag of bij één van de bestuursleden. Kosten 35,-. f SPARTAMET ^U\ de fiets met iets Zaterdag 3 september j.l. werd er voor de leden van de HV Krammer een witvis- wedstrijd gehouden in de haven van Middelharnis. En dat er genoeg en zelfs grote vissen in de haven zaten, bewees de heer Van der Poel. Hij ving 6 brasems en nog enkele voorns met een totale lengte van maar liefst 253 cm. Hij was die dag dan ook niet te evenaren. De uitslag: 1. T. v.d. Poel253 cm. 2. J. Volwerk161 cm. 3. C. v.d. Welle100 cm. 4. C. van Poortvliet75 cm. 5. A. van Dijk59 cm. Zaterdag 17 september a.s. wordt er weer een witviswedstrijd gehouden te Mid delharnis. Leden kunnen inschrijven bij café Zaaier van 07.30-08.00 uur. Gevist wordt er van 09.00-12.00 uur. nsico's verbonden zijn. Je kunt nacht vorsten krijgen en je weet nooit hoe de rooiomstandigheden in de maand no vember zullen zijn. Het pootgoed kost momenteel echter 72 cent per kilogram en als je dat terug kunt verdienen, dan is het wel de moeite waard. Als de teelt lukt, zit je financieel wel goed." De heer Brooijmans heeft in augustus drie hectare Bintjes gepoot, zodat er twee aardappelteelten op hetzelfde per ceel plaatsvinden. „De aardappelen worden nu niet zo groot als bij het poten in het voorjaar, maar voor goed poot goed behoeft dat ook niet zo. Je moet grond hebben, die gemakkelijk rooit en kwalitatief is pootgoedteelt in het najaar wel zo goed als in het voorjaar", aldus landbouwer Gerard Brooijmans. dag gevierd. In deze kerken wordt een kollekte gehouden, waardoor we hopen, dat aan een of meer wensen van het lijstje kan worden voldaan. Het ziet er als volgt uit; 2 waterbronnena 24.500,- 10 ezelskarren voor 10 dorpena 1.000,- 1 graanopslagruimtea 27.000- 25 detailhandels voor vrouwena 150,- 40 kippenprojektena 250,- 6 tuinen van elk 1 haa 15.000,- 10 graanmolensa 12.250,- 24 maanden opleiding voor jonge boerenp.m. a/10.000,- 500 ton graana 650,- Het beroemde Amersfoortse koor, dat onder leiding staat van de niet minder bekende dirigent Peter Eilander komt in de Hervormde Kerk te Dirksland op bezoek. Het eilandelijke comité hoopt, dat zeer velen Woord Daad op haar verjaar dag komen vereren met een bezoek. Het concert waarbij ds. Verboom van Ooltgensplaat de herdenkingsrede uit spreekt begint om half acht. Iedereen is zeer hartelijk welkom. En wie niet kan komen en toch wil felici teren, kan dat doen door een bijdrage over te maken op giro 5620184 of banknr. 3613.13.772 t.n.v. Woord Daad, Middelharnis. De totale opbrengst van de onlangs gehouden Anjerkollekte bedraagt ƒ2.740,55. De opbrengst per woonkern bedraagt: Ooltgensplaat762,00 Den Bommel497,50 Oude Tonge1491,05 Een derde deel van dit bedrag wordt ver deeld over de kollekterende verenigin gen. Het betreft hier: Drumband van der Harst uit Oolt gensplaat; E.M.M, uit Den Bommel; de Zonnekloppers uit Oude Tonge; VOORUIT uit Oude Tonge. Tweederde deel komt ten goede aan het Anjerfonds, dat financiële steun ver leent aan verenigingen en stichtingen en andere organisaties ter bevordering van allerhande culturele aktiviteiten. Alle gulle gevers zeer bedankt. Wij zijn met uw steun weer een beetje gehol- Namens alle leden van genoemde verenigingen SINT ANNALAND Aardappelveiling van donderdag 8 sep tember 1988. Doré gewone ƒ0,40 - ƒ0,44. Doré drielingen ƒ0,13. Bintjes gewone 0,16 - 0,21. Bintjes bonken 0,22 - 0,27. Bintjes drielingen 0,12 - ƒ0,13. Bintjes kriel ,085 - 1,10. Eigen heimers drielingen 0,11. Eigenheimers kriel 0,10. Irene gewone 0,30. Bildstar gewone 0,26-ƒ0,43. Aardappelprijs per kilogram. Aanvoer 153 ton. BARENDRECHT-GOEDEREEDE op 8 september j.l. maakte mej. E. Tanis voorheen te Goedereede als coör dinerend hoofd verbonden aan het ver pleeghuis Sonneburgh te Rotterdam- Chariois van de gelegenheid gebruik om vervroegd uit te treden. In een geanimeerd samenzijn werd afscheid van haar genomen. Het was haar uitdrukkelijke wens om dat op bescheiden wijze te doen en daarbij voor de ontmoeting met (oud) collega's en (oud) leeriingen een grote plaats in te ruimen. Een groot aantal had aan de oproep daartoe gehoor gegeven. Namens het verpleeghuis werd het woord gevoerd door de medisch direc teur dokter Dijks en namens de vrien den van mej. Tanis door de heer Redert. Zr. Tanis ontving haar opleiding in Lei den. Ze was enige jaren verbonden als verpleegkundige aan een Tyltyl-school in Rotterdam. Aan Sonneburgh was ze de laatste 19 jaar verbonden. De waardering voor het door haar ver richte werk viel niet in het minst waar te nemen door de grote hoeveel heid bloemen die ze ontving. Dat betekent ruim 25 jaar lang het vertrouwen van duizenden tevreden klanten. En ruim 25 jaar ervaring. Doe uw voordeel met die ervaring van Keukencentrum Tieleman. Vraag het boekje 'Nieuwe Keuken Kiezen' aan. GRATIS, Dat boekje staat boordevol tips en wenken die u, bij de keuze van een nieuwe keuken, veel teleurstellingen kunnen besparen. MeDssant: |Hootdkanloor er sbowroom| Bfnnenweg 7a 01877-2555 MelissanI ligi op Goeiee Overtlakkee. lussen Middelharnis en Ouddorp Spijkenrsse: (Filiaal) Wmkelcenlrum Groenewoud 2, Beukenlaan, 01980-22122 [Afslag Garage van Berkel, aan de Heemr aadlaan) Openingstijden showroom: maandag gesloten dinsdag l m vrijdag 9 30-12 00 en 13 00-17 00 uur zalefdag 10 00-15 00 uur Koopavond Spijkemsse donderdag, Metissant vrijdag, 18 30-21 00 uur I Ja, stuur mij het gratis boekie'Nieuwe I KeukenKiezen'.wanlikganietoveréén C^S^'"^' nacht ijs bij de aanschaf van mijn nieuwe keuken, I Naam: Adres: I I I Ev telefoon. I Sturen in een envelop naar Keukencentrum Tieleman, I Antwoordnummer 371,3240 VH Melissant. Een postzegel is niet nodig. I 62en .1 Postcode/Plaats: Let op!! verscliillerKJe hoogtes en kleuren Maak vrijblijvend een proefrit! Sommelsdijk, tel. 01870-2430

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1988 | | pagina 2