EIIAI1DEn-rilEUW5 Molen „de Bommelaer" aan Stichting overgedragen Markt Oude Tonge terug naar de Voorstraat Open middag Sistrum NIEUWS uit de Kerken „De Gooye" 5e in Z.R.Ö.-A Concertserie 1988 CKrlwo Verlies Good-Luck 1 Raad Oostflakkee stemt in: Ledenvergadering Kruisver. Dirksland Makelaar Tamboer r 2e Blad DINSDAG 19 JANUARI 1988 No. 5665 De raad van Oostflakkee heeft er in zijn vergadering van j.l. donderdag avond mee ingestemd de Molen „de Bommelaer" te Den Bommel over te dragen aan de Stichting tot be houd der Flakkeese Molens i.o.", zoals ook ingestemd werd met de oprichting van de Stichting die zich conform haar naam ten doel stelt „het in stand houden en restau reren van de nog bestaande molens op Goeree Overflakkee". In de toelichting las de raad dat van de 12 molens er 7 in eigendom van de ge meenten zijn, t.w. 3 in Middelharnis, 2 in Goedereede, een in Oostflakkee en een in Dirksland. Door het onderhoud van de molens in één hand te geven zal dat wellicht efficiënter en daarmee goedkoper kunnen gebeuren en een Stichting vcordt ook verondersteld gemakkelijker en suc cesvoller een beroep te doen op subsidies bij particuliere instellingen als het Pr. Bemhardfonds. De Stichting heeft in middels over 1988 een begroting overlegd waaruit blijkt dat voor Oostflakkee sprake is van een geringe verhoging, maar dat werd door de raad graag voor lief genomen in ruil voor de zekerheid dat de toestand van de molen, immers een bezit van cul tuur historische waarde, goed bewaakt zal worden. Het was dhr. Breeman SGP) die voor stander als hij was zich afvroeg hoe het de molens zal vergaan die géén eigendom van de gemeenten zijn, in het Oostflak- keese geval de molens van Achthuizen en Oude Tonge, die beide in particulier bezit izijn. De raadsvoorz. drs. de Vos kon verklaren dat de Stichting een principe overeen komst heeft bereikt over overname van de Oude Tongse molen. Die van de fam. van Reijen te Achthuizen zal in hun particulier bezit blijven. Over de samenstelling van het bestuur, zoals door dhr. J. H. van Dam gevraagd, kon de voorz. in dit stadium weinig kon- kreets zeggen, wél lanceerde hij richting dhr. van Dam de geruststelling dat de be- stuurderen niet allemaal „meelmuizen" zullen zijn.... Wijziging Verordening Hondenbelasting De Verordening Hondenbelasting werd in die zin gewijzigd dat een eenmaal op gelegde aanslag het jaar daarop door een volgende wordt gevolgd tenzij blijkt dat daartoe geen aanleiding meer is door de dood of verkoop van de hond. Van ver mindering-, maar ook van tussentijdse vermeerdering van het aantal honden dient derhalve mededeling aan de ge meente te worden gegeven. Overigens hoeft die gedane bewering niet met een schriftelijk bewijs te worden ge staafd, zoals dhr. Breeman dat sugge reerde aan de hand van de regeling die bij de verkoop van een auto geldt. Dat zou ook verkrachting van een goed Nederlands principe zijn, bracht dhr. v. d. Ree in het midden: „het zou betekenen dat we bij vermeerdering (in het voordeel van de gemeente) de burgers onvoorwaarde lijk geloven, maar dat niet zouden doen wanneer iemand z'n hond afmeldt en de belasting beëindigt. Ook al hebben de marktkooplui er kennelijk weinig zin in, tóch zullen ze vanaf 29 januari vanuit de Dabbestraat naar de „zeer fraai ogende" Voorstraat en Kerkring moeten verhuizen. B en W geven de nieuwe stek deze lovende kwaliilcatie i.v.m. de in uitvoering zijnde reconstructie. „De verplaatsing staat als een paal boven water" gaf burg. de Vos j.l. donderdagavond te kennen toen hij uit de raad werd geconfronteerd met de tegenzin van de marktkooplui, die op de nieuwe plaats dan wel van een electra-aansluiting gebruik zullen kunnen maken(a 6,75 per dag) maar ook een verhoging van de vierkante meterprijs zullen moeten behalen, van 1,- naar 1,50. In de argumenten waarmee door B en W de tariefsverhoging wordt gebillijkt kon b.v. dhr. Bax (VVD) zich maar moeilijk vinden. In hoeverre is de verfraaiing maar ook versmalling van de Voorstraat nou voor een marktkoopman interessant?", vroeg hij het College af, erop wijzend dat er op de huidige stek langs de Dabbe straat prima aan- en afvoergelegenheid is. Niet erg vriendelijk was het van dhr. de Vos toen hij verklaarde dat het de gemeente niets uitmaakt wie er een standplaats inneemt en wie daarvan afziet omdat ze door de verhoging te duur zouden zijn geworden. „Voor een standplaats in zo'n fraaie ambiance is het tarief zeker niet te hoog, degenen die van de fraaie omgeving gebruik maken moeten daarvoor maar een extra stukje op kunnen brengen", vond de voorz. Hij ontkende dat Oostflakkee zich met de hogere tarieven uit de markt zou prijzen. „Ieder die reëel denkt zal het een reeëie belasting vinden", geloofde de voorz. wijzend ook op de service van de gemeente van wie de gemeentebode i.e. de Marktmeester mét pet op de marktdagen de representant zal zijn. De Kruisver. „Dirksland" houdt a.s. donderdag 21 januari 's avonds om half 9 in het Kruisgebouw haar jaarvergadering. Er zal deze avond o.m. bestuursverkie- zing plaats vinden. Aftredend en herkies baar zijn mevr. P. C. van Eek-Haver kamp en dhr. W. A. J. Baart. Vereniging „De Cliristenvrouw" afd. IVIiddeiliarnis/Sommelsdijl( Op de vergadering van D.V. donderdag 21 januari a.s. hoopt ds. K. ten Klooster ons iets te vertellen uit de Schotse kerk geschiedenis. We begiimen om kwart voor acht in „De Hoeksteen" te Middelharnis. Gasten zijn hartelijk welkom. Graf onderhoud De begrafenisrechten werden met 10% verhoogd. De gemeente zal voortaan zelf de graven gaan onderhouden; de mogelijk heid van onderhoud in eigen beheer is vervallen omdat de praktijk heeft uit gewezen dat velen nalatig blijven in het plegen van een goed onderhoud, met alle gevolgen van dien voor het algemene beeld van de begraafplaats. Voor het overdragen aan de gemeente van het on derhouden en schoonhouden van graven en gedenktekens zijn de volgende tarieven vastgesteld: per kalenderjaar 50,-. Ook is er de mogelijkheid tot afkoop voor 30 jaar; voor eigen graven 1200,-; voor alg. graven met grafbedekking 450,- voor 10 jaar en voor huurgraven die zijn uit gegeven voor de inwerkingtreding van de nieuwe Beheersverordening 450,- voor 10 jaar. Automatisering Een krediet van 540.300,- werd ge- voteerd voor de automatisering van de administratieve organisatie. Dat gebeurt in twee fasen; de tweede wordt gereali seerd na ingebruikname van het nieuwe gemeentekantoor. Uit een drietal merken is gekozen voor de WANG apparatuur. TAXATIE NODIG? Bel Op woensdagmiddag 20 januari a.s. orga niseert de Chr. MAVO „Het Spectrum" te Stellendam een open middag. Uiteraard worden daar de leerlingen van groep 8 van de basisschool verwacht, maar het zal ook fijn zijn, indien ouders en andere belangstellenden acte de presence geven. Die middag vinden allerlei aktiviteiten plaats met medewerking van de leerlingen van de Chr. Mavo. In woord en beeld wordt het lesgebeuren in diverse vakken belicht. Elke bezoeker kan zijn eigen programma volgen. Om zoveel mogelijk van onze lesaktiviteit te laten volgen, starten we ons lespro gramma om 13.30 uur. Op dinsdag 26 januari om 19.30 uur wordt vervolgens de gebruikelijke voor lichtingsavond gehouden voor ouders van leerlingen die het voortgezet onderwijs gaan volgen. Dan komen ca. aan de orde: - Wat is Mavo? - Wat is de funktie van de brugklas? - Wat doe je met Mavo? - Wat doet „Het Spectrum"? NED. HERV. KERK Beroepen te: Bameveld C. v. d. Scheur te Nederlangbroek. Aangenomen naar: Goudriaan en Otto- land P. B. Verspuij, kand. te Alblasser- dam. Bedankt voor: Nijkerkerveen J. Plomp te Barendrecht (buitengewone wijkge- meente). GEREF. KERKEN Beroepen te: Damwoude drs. A. Bau- man te Zwartsluis; Diemen/Watergraafs- meer/Bijlmer (part-time) drs. I. J. A. v. d. Graaf, kand. te Amsterdam-Zuidoost. Aangenomen naar: Winschoten drs. H. Menkveld, kand. te Heino. GEREF. KERKEN (Vrijgemaakt) Beroepen te: 't Harde M. Brandes te Groningen-Oost; Bunschoten-West M. H. Oosterhuis te Schildwolde. Aangenomen naan Groningen-Noord M. A. de Niet te Hilversum; Bellen i.c.m. Hooghalen D. H. Gritter, kand. te Bid- dinghuizen, die bedankte voor alle andere op hem uitgebrachte beroepen. Bedankt voor: 't Harde M. Brandes te Groningen-Oost. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te: Slikkerveer A. B. van der Heiden te Doetinchem. Bedanktvoon Boskoop J. Karels te Rijs- sen; Beekbergen J. Baaijens te Aagte kerke; Rotterdam-IJsselmonde A. Bac te Bodegraven; Rilland-Bath A. Hofman te Wijk en Aalburg; Krimpen aan den IJssel B. van derHeiden te Woerden; Waarde J. J. van Eckeveld te Zeist; Enschede en Middelharnis J. Mijnders te Veenendaal; Stolwijk A. P. Honkoop te Zwijndrecht. GER. GEM. IN NED. Bedankt voor: Opheusden F. Mallan te Alblasserdam. DIRKSLAND Zaterdag heeft zwem vereniging „de Gooye" uit Dirksland de 3e wedstrijd in de Z.R.O.-zwemcompe- titie A-afdeling gezwommen. „De Gooye", na 2 wedstrijden op de 5e plaats, zag wel een beetje tegen deze wedstrijd op omdat er veel vlinderslagnummers in za ten en dat is, van de meeste zwemmers, niet de sterkste slag. Maar naarmate de wedstrijd vorderde bleek het allemaal nog al mee te vallen en kwam „de Gooye" zelfs zeer goed voor de dag en na het tellen van de punten stond „de Gooye" nog steeds op de 5e plaats. Er werden deze middag 14 pers. records gezwommen en ook een aantal nieuwe zwemmers, die voor het eerst in de compe titie meezwommen, presteerden uitste kend. De estafette-ploegen, deze keer 5x50 m, vrije slag meisjes en jongens onder 12 jr. bleven in het geweld van de Rotterdamse zwemtop goed overeind, de meisjes werden 7e en de jongens ein digden als 6e zodat deze klassering ook weer de nodige punten opleverde. Er wer den ook 2 clubrecords gezwommen, zo wel bij de dames als bij de heren op de 200 m wisselslag pers. Wanda Jongejan nam het dames clubrecord voor haar rekening en bracht het op 2.32.4 terwijl Theo Jan Tanis het heren clubrecord op 2.17.3 bracht. Dit leverde voor Theo Jan de enige medaille op die deze middag werd gewonnen, hij werd na een spannend gevecht 3 e bij de heren. De volgende Z.R.O.-A wedstrijd wordt gezwommen op zaterdag 13 februari a.s. evenals deze wedstrijd, in het Combibad te Dordrecht. Voor 1988 heeft de Stichting Kerk- concerten Goere-Overflakkee een aan trekkelijk programma samengesteld be staande uit de volgende concerten: Zaterdag 30 januari: Remonstrantse Kerk, Sommelsdijk: Shalev' Andel, clavecimbel. Peter de Groot, counter-tenor Zaterdag 27 februari: Ned. Herv. Kerk, Sommelsdijk Kees van Eersel, organist te Goes. Zaterdag 26 maart Ned. Herv. Kerk, Dirksland Passieconcert door de Ned. Cantorij uit Utrecht o.l.v. Maarten Kooy Zaterdag 30 april: Ned. Herv. Kerk, Middelharnis Koninginnedag-concert door Rinus Verhage en Piet Westhoeve, orgel (quatre mains et quatre pieds) Zaterdag 28 mei: Ned. Herv. Kerk, Oude Tonge Arie J. Keijzer, Doelen-organist te Rotterdam Braderie-concerten Vrijdag 15 juli: Rooms Katholieke Kerk, Middelharnis Henk Verhoef, orgel Ton Sol, bariton Aanvang 20.30 uur Vrijdag 29 juli: Ned. Herv. Kerk, Middelharnis Wilfried Promnitz, organist te Dresden Aanvang 20.30 uur •«T*4^i*röi«e'T»4^|&i«rBwe'ï»i^&i«rai Bloemenhuis Korteweg altijd tot Uw dienst Afgelopen zaterdagavond begon het Ie van Good-Luck gehavend, met 5 basis spelers op de blessurebank, aan de return wedstrijd tegen Oranje-Wit uit Dordrecht. De uit-wedstrijd werd met 6-5 verloren. Was er vanavond een kans om punten te pakken? Good-Luck opende de score in de Ie minuut door een afstandschot van Dick Boeter. Hoewel men stevig in de aanval ging konden de Rood witten uit Middel harnis niet tot scoren komen. Na 10 min. nam Oranje wit het initiatief over en schoot 3 maal op rij raak wat de stand veranderde in 1-3. In deze ommekeer van de wedstrijd was het Petra Vermeulen die door een individuele aktie nog 2-3 kon maken maar het schotvaardige oranje-wit wilde de voorsprong niet uit handen geven en schoot al snel raak wat 2-4 betekende. Good-Luck bleef het op alle mogelijke manieren proberen om de achterstand te verkleinen wat voor de rust een strafworp opleverde die door invaller Anton Mol werd benut. De marge van 1 punt werd in de laatste minuut voor rust vergroot door een strafworp voor oranje-wit wat de rust stand op 3-5 bracht. Na de rust behield oranje-wit het initia tief en maakte al snel 3-6. Nog een maal kon Good-Luck terugkomen tot 4-6 door een doorloopbal van Dick Boeter. Hierna konden ze niet meer tot het afmaken van de kansen komen. Johan v. d. Made en Christien Leentjes kwamen in het veld voor Anton Mol en Carolien Vroeginde- wey. Ook zij waren niet bij machte om de verdere opmars van oranje-wit te stuiten. Doordat het de kansen die het kreeg af maakte kon oranje-wit uitlopen tot een 4- 11 voorsprong. Na 6 van de 12 compe titie-wedstrijden te hebben gespeeld heeft Good-Luck 3 wedstrijdpunten behaald. Het is te hopen dat de 2e helft van deze competitie een verbetering oplevert, an ders is de kans groot dat Good-Luck naar de 3e klasse degradeerd. Zomer-concert Dinsdag 2 augustus: Toren van Goedereede Abram Bezuijen, orgel Hilde de Wolf, blokfluit Jan Bezuijen, carillon Zaterdag 27 augustus: Ned. Herv. Kerk, Sommelsdijk Paul Kieviet, orgel Ruud Lems, hobo Zaterdag 24 september: Ned. Herv. Kerk, Dirksland Sweelinck Cantorij o.l.v. Willem Vogel Zaterdag 22 olrtober: Ned. Herv. Kerk, Oude Tonge Orgelconcours jury: - Jan Raas, organist te Amsterdam - Theo Tennissen, organist te Utrecht 's avonds concert door de juryleden en de winnaars van het concours Zaterdag 19 november: Herv. Exoduskerk, Sommelsdijk Amsterdam Loeki Stardust Kwartet Zaterdag 10 december: Ned. Herv. Kerk, Middelharnis Kerstconcert Chr. Oratorium Ver. „Middelharnis" o.l.v. Rinus Verhage Toegangsprüs: ƒ5,- (scholieren, CJP-houders en 65-l- 3,-). Tevens is een abonnement verkrijgbaar voorde gehele serie op het concert van 30 januari a.s., de prijs hiervan is 60,- scholieren, CJP-houders en 65+ betalen 45,-). Voor enkele concerten gelden andere toe gangsprijzen. Aanvang van de concerten 8 uur 's avonds. Wijzigingen in het programma voorbe houden. MIDDELHARNIS - SOMMELSDIJK BEJAARDENMIDDAG De C.V.B, afdeling Middelhamis-Som- melsdijk nodigt de bejaarden weer harte lijk uit op dinsdag 26 januari in „de Sama ritaan". Deze middag is de heerM. Dub- beld in ons middel met mooie dia's. Hebt u vervoer nodigt kunt u bellen: mevr. C. Bienefelt, tel. 3428 of mevr. E. Vroeg- indewey, tel. 2566. Eerder op deze avond speelde het 3e van Good-Luck een goede thuiswedstrijd te gen Spido 3 uitKlundert. Een snelle voor sprong werd opgebouwd door 2 doel punten van Joop Verolme en een straf worp gemaakt door Marta v. d. Boogaard. Spiodo schoot in de Ie helft 1 maal raak. In deze felle eerste helft trok de scheids rechter een gele kaart voor een speler van spido wegens herhaaldelijke duwovertre- dingen en het bekritiseren van de leiding. Voor rust kreeg Good-Luck nog een straf worp mee die door Joop Verolme werd gemaakt, wat de ruststand op 4-1 bracht. Na rust ging het doelpunten regenen. Via Lau Minheere, Joop Verolme en Hans Los 2x, werd de stand al snel 8-3. EUy Quack kwam in het veld voor Marjo Joppe en deze liet gelijk zien dat ze er was door van afstand 9-3 te maken. In de slotfase was het nog tot 2x toe dat Lau Minheere van afstand en via een strafworp tot scoren wist te komen, wat de eindstand van deze felle maar sportieve wedstrijd op 11-3 bracht. Overige uitslagen: Good-Luck Jl - All Ready 23-2 Good-Luck C - PKC C31-0 Good-Luck Q - KORVO Q0-0 VERVOLGVERHAAL 15 - Door de ijsgang zou de schuit wel laat wezen, berekende zij. Als ze vlug was, had ze nog juist de tijd om van te voren haar inkopen te doen. Zoekend in haar kleerkast pakte ze haar nieuwe, zwarte douil- lette, die, wegens de lichte rouw, met paars gegar neerd was en liep naar de dichtstbijzijnde winkel op de Westermarkt. Alles voor Frits moest mooi wezen: twaalf zakdoeken zocht ze uit van het fijnste neteldoek dat maar te krijgen was. Een warme, wollen bouffante zou hem ook goed te pas komen met die late, felle kou: morgen moest hij er mee naar de kerk. Ze zag nog mooie handschoenen uitgestald liggen en liet die ook in pakken: dan was Frits weer goed ingespannen en kon zij met hem voor de dag komen. Niemand mocht het hem aanzien, dat hij zonder verdiensten was. Verrukt over haar inkopen liep ze met de pakjes terug naar de Rozengracht, verlangend om ze aan tante Antje te laten zien en aan Net. Met triumfantelijke bewegingen wikkelde Cato haar schatten uit het papier en stalde ze op tafel. Maar de spontane bewondering, die ze verwacht had, ontbrak. „Voor wie is dat allemaal?" vroeg tante, en iets in haar stem deed Cato opkijken. Tante meende hopelijk toch niet, dat ze voor oom zulke dure presenten meebrengen zou? „Wel, natuurlijk voor Kohlbmgge", zei ze vlot. „Voor wie anders dan voor mijn lieve hart?" Met een afkeurend gezicht kwam Netje bij de tafel en stak haar vingers uit om de kwaliteit te bevoelen. „Blijf d'r maar af', zei Cato kort. Er kwam geen snibbig antwoord terug. „Nou, jij hebt in de buul geblazen, hoor!" zei ze uit de hoogte. „'t Is toch alles gekocht van mijn eigen geld! Ik kan er mee doen, zoals ik wil", troefde Cato. De dreigende ruzie tussen de zusjes en die laatste woorden trokken ook oom naar de tafel. „Hoor es, Cato", zei hij streng, terwijl zich boven zijn neus twee verticale rimpels groefden,je zegt dat zo: „mijn eigen geld", maarje moet niet vergeten, datikje voogd ben. Eer je inkopen doet, behoor je mij om toestemming te vragen. Met de aanschaf van kleren ben je óók veel te vrij". Cato werd geprikkeld. „Maar oom, u weet toch, hoe Kohlbmgge er voor staat en dat helemaal buiten zijn schuld". „Nou, nou, dat zou ik je niet graag nazeggen. Hij had best wat kunnen toegeven.Maar laten wij daarover zwijgen, anders krijgen we nog ruzie". Geschrokken keek Cato hem aan. Oom veranderde van houding; al eerder had ze 't gemerkt. Maar dat hij Frits haar geschenken niet gunde, had ze toch niet vermoed. Het was tijd om op stap te gaan en, gedeukt in haar prettige bespiegelingen, wandelde zij naar de Bere- bijt, waar de trekschuit uit Utrecht om drie uur binnenkomen moest. Maar het werd later. Rillend van de kou liep Cato in haar zwarte, mouwloze mantel, die met bont was gevoerd, een tijdlang de kade op en neer, zich af en toe warmend in het veerhuis, uitkijkend, of de vlieger nog niet in 't zicht kwam. Frits, Frits! Zo ontzaglijk veel had ze aan hem te danken. Starend over de rivier, waarin ijsschotsen zwommen, was het haar alsof de grijze nevels van de winterse middag zich spanden tot een doek, waarop een lanteme magigue een kleurig landschap toverde: een zonloze Augustusmiddag in Vredenoord, groot moeders tuin aan de Amstel. De broeihitte had zich ontladen in een onweer, zo zwaar als ze nog nooit had meegemaakt, dat losbarstte vlak boven de tuin. Door een onverwachte, felle flits was een beuk gekliefd: ze had het lichten gezien en gegild alsof ze zelf getroffen werd. Doodsbang had ze geroepen: „O, God, ik ben verloren!" Maar Frits was bij haar geweest om haar tot kalmte te brengen; om haar te spreken over de Heere Jezus, die gekomen is om te zoeken wat verloren was. Zoals een herder een verdwaald schaap thuisbrengt, had Frits haar ge troost en de weg gewezen om Christus te vinden. Ouder was ze geworden en ernstiger. Och, ze hadden samen ook al zoveel meegemaakt Maar vrolijk zou ze blijven. Aan een sombere vrouw had Frits geen behoefte: gelukkig, dat ze hem opmonteren kon. Eindelijk kwam de vlieger in 't zicht en weer ging ze naar buiten, om Frits zo vroeg mogelijk te zien. „Catrijn, dat is een verrassing! Maarje stelt je bloot aan gevaar, met deze kou". Zijn bezorgdheid lachte ze weg. „Jij hebt het vast nog kouder gehad". „Ja, 't was een bibberreis! Driemaal door het ijs. Maar ik had een stoof genomen in het logement". Dankbaar stelde Cato bij zichzelf vast, dat Frits zich die weelde gunnen kon, door de kleine giften, die grootmoeder en zij hem toestopten en tevreden drong ze zich tegen hem aan, haar blijde gezicht naar hem opheffend. „Wekenlang heb ik, als een monnik in zijn cel, op m'n kamer gezeten; kribbig omdat ik jou niet pakken kon" bekende hij quasi-mopperend. „Malle Harmen! Is dat zo erg?" plaagde zij. „Als je een monnik was, mocht je niet eens naar een meisje kijken. Straks halen we onze scha wel weer in". Hij keek, alsof hij liefst direct daarmee beginnen wou en beloofde: „Elke dag breng ik bij jou door, op de Rozengracht of bij je grootmoeder". Maar ze wees hem terug. „Dat zul je wel laten! Je hebt weer een heleboel goed te maken, nu je in de stad bent. Dominee Bendinger is boos, omdat je geen afscheid van hem genomen hebt. Bij mijnheer Da Costa ben je ook niet meer geweest. Aan je moeder heb je in geen weken geschreven. En Hein Scholte van de Lauriergracht had ook niets van je gehoord. Het is weer aan tussen hem en Saartje Brandt— wist je dat?" „Neen! Gelukkig voor hem! Een suikertje uit een van de kistjes, die Hein vroeger aan haar vader leverde. 't Gaat goed met z'n studie in Leiden, geloof ik. Als het zo doorgaat, staat hij nog eerder op de preekstoel dan ik. Je hebt gelijk, 'k Heb veel plichten verzuimd, maar ik was ook zo druk met mijn werk. Die vijf en veertigste Psalm kost me heel wat hoofdbrekens". „Is dat zo'n moeilijke?" vroeg ze naïef. „Ja, kind, daar zit heel wat aan vast", zei hij zuchtend. „Vertel er eens wat over", vroeg ze en hij deed het maar al te graag. (wordt vervolgd) beëdigd taxateur 01870-3477 4: 4: H: ^■>^'^'^4■>^'^'^>^*^■^■^■>^'^'^'^^■^■'^'^'^******'*■>^**'^**********4■*'^^■>^*4■'^^■>^^■'^4■^■*'^■^■'^'^*^■*^■^■'^^ G. F. Callenbach B.V. - Nijkerk

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1988 | | pagina 5