Stad aan 't Haringvliet; Ramoco B.V., Molendijk 85, Tel.Ol 871-1662. Fa. K. Voogd Mededeling Rabobank O Verton Schoenen ■RENAULT 9/11 SPRINGi een perceel BOUWLAND <3n MEAO-Oude Tonge =i|2ilS!^ GOEDEREEDE Middelharnis 3 eiken fauteuils Verkoping bij inschrijving Nieuws van Hope Farms: Hondenvoer Daarom zijn wij GESLOTEN van: maandag 2 nov. t/m vrijdag 6 nov. a.s. VRUDAG 30 OKTOBER 1987 .EILANDEN-NIEUWS DERDE BLAD TE KOOP met lederen kussens z.g.a.n. Tel. 01875 - 1481 Oud Papier IJzer en Metaalafval J. KLEIN B.V. tevens containers Tel. 01887 - 1795 Wie graag in een bijzondere auto rijdt, veert nu verheugd op. Want u kunt nu de hand leggen op een speciale, zeer beperkte edi tie van de Renault 9 en 11: de Renault 9 en 11 Spring. Twee krachtpatsers met vele extra's. Om er een paar te noemen: zonwerend glas sportstuur met Spring-badge «5 versnellingen wit zonnedak van binnenuit ver- stelbare buitenspiegels sierlijk gelijnde beschermstrips badging op achterstijlen en achterklep. Waarbij de Renault 11 Spring bovendien nog eens over een deel bare achterbank en ruite'wisser achter beschikt (zowel in 3-deurs- als in 5-deursuitvoering). De Renault 9 en 11 Spring zijn GTL-versies. Wat be tekent dat u beschikt over 68 paarde- krachten en een straffe 1400 cc motor Dit aUes bij elkaar optellend, zal 't u niet verwonderen dat we de kleur maar eenvoudig hebben gehou den. Nou ja, eenvoudig Hun hagelwitte uiterlijk (tot aan bumpers en wieldoppen toe) maakt de Renault 9 en 11 Spring zon der meer tot een opvallende verschij ning op de weg. Zoals gezegd is de oplage be perkt, dus snel beslissen is vereist. Kom daarom vandaag nog bij ons langs voor 'n proefrit. Renault 9 Spring f 23.900,-, Renault 11 Spring f 24.750,- (3-deurs) en f 25.800,-(5-deurs). AfleVerings- kosten f 420,-. Prijzen inclusief BTW. Notaris M. A. Korbün te Oude Tonge biedt namens zijn opdrachtgeefster bij inschrijving te koop aan: gelegen in de voormalige Polder Oostende, tus sen Oudelandsedgk en Lageweg, onder Oude Tonge, kadaster Gemeente Oostflakkee, Sectie A, nummer 671, gedeeltelü'k, groot ongeveer 2.49.75 ha. (laatst in pacht bU M. de Vos). PACHTVRIJ TE AANVAARDEN. Inlevering gesloten inschrijfbiljetten, uiterlijk op vrijdag 6 november 1987, om 16.30 uur, ten kantore van Notaris M. A. Korbijn voornoemd. Inschrijfbiljetten bij voornoemde notaris verkrijg baar. Inlichtingen: bij voornoemde notaris (tel. 01874 - 1133). Molenweg 26 OUDDORP Telefoon 01878 1367 STICHTING SAMENWERKINGSSCHOOL VOOR MIDDELBAAR BEROEPSONDERWIJS ZUIDHOLLANDSE - ZEEUWSE EILANDEN Onze leerlingen bedanken hierbij alle bedrijven en instellingen die hen, het afgelopen cursujaar, d.m.v. een stageplaats, ervaring hebben laten opdoen in de beroepspraktijk! - Het aantal leerlingen is dit schooljaar sterk toegenomen. Ons stage-adressenbestand dient daarom uitgebreid te worden. - Wij doen een dringend beroep op u dit jaar wederom aan onze leerlingen een stageplaats te geven. - Overweegt u dit jaar voor het eerst een stagiair(e) op te nemen, verzoeken wij u de school te bellen, zodat wij u alle gewenste informatie kunnen verstrekken. - De stageperiode is dit jaar van 16 mei t/m 24 juni. Namens leerlingen en stagecoördinatoren bij voorbaat dank! Op 3 november a.s. van 19.00-21.00uurhoudenwij 55OPEN SCHOOL" ledere belangstellende is van harte welkom om onze nieuwbouw te bezichtigen! Aan onze cliënten van kantoor Specht 18 te Sommelsdijk Wegens bouwplannen zal het kantoor enkele meters worden verplaatst. In deze week zullen wij graag uw bankzaken op ons hoofdkantoor, Langeweg 54, voor u regelen. Bij voorbaat onze verontschuldiging voor het eventuele ongemak hierdoor ondervonden. KANTOOR SPECHT 18 MIDDELHARNIS - ZIERIKZEE Voorgenomen bouwvergunningen De burgemeester van Goedereede maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 3 e.v. W.R.O. bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn bouwver gunning te verlenen aan: - dhr. J. Lugtenburg, Chopinplein 247 te Schiedam - bouwen berging bij zomerwoning Het Oude Nieuwland 72, kad. bekend Ouddorp sektie B nr. 2632. M.b.t. het bouwplan van dhr. T. v.d. Wiel, Rembrandtlaan62 te Papendrecht voor het uitbreiden van de zomerw^oning Het Oude Nieuwland 7 kad. bekend Ouddorp sektie B nr. 2439 is het college voornemens toepassing te geven aan artikel 2, lid 1 onder d van de planvoorschritten van het bestemmingsplan 'Duinlusf. In artikel 2, lid 1 onder d is bepaald dat burgemeester en wethouders vrijstelling kunnen verlenen voor afwijkingen van het bestemmingsplan, inbegrepen bebouwingsgren- zen en -oppervlakten teneinde de uitvoering van een bouw plan mogelijk te maken, indien op grond van een definitieve uitmeting of in verband met de verkaveling en/of situering blijkt, dat aanpassing van het bestemmingsplan, redelijk, gewenst of noodzakelijk is en de afwijking van zo onderge schikte aard blijft, dat de struktuur van het bestemmings plan en de belangen van derden niet worden geschaad. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 2 novem ber 1987 gedurende veertien dagen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voor nemen bouwvergunning c.q. vrijstelling te verlenen, schrif telijk bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp Hinderwet (art 12 en 29 Wet algemene bepalingen milieuhygiëne) Op 19 oktober 1987 zijn de navolgende aanvragen om vergunning ingevolge de Hinderwet ontvangen van: 1. P. Hanson, Preekhillaan 18, 3253 VJ Ouddorp - nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning olie- en gasfiandel Havenweg 13 te Ouddorp. 2. Shell Nederland Verkoopmij B.V., Hofplein20,3032 AC Rotterdam - uitbreiden of wijzigen zelfservice pomp station en garage Hofdijksweg 26 a te Ouddorp. 3. T. Tanis Dijkstelweg 613253 TA Ouddorp- oprichten of in werking houden agrarisch bedrijf Dijkstelweg 61 te Ouddorp. 4. D. Voogd, Dorpsweg 5, 3253 AG Ouddorp- ophchten of in werking hebben hoveniersbedrijf en tuincentrum Dorpsweg 5 te Ouddorp. 5. A. de Reus, Hoenderdijk 7, 3253 AK Ouddorp - oprichten of in werking hebben recreatieterrein Dijk stelweg 54 te Ouddorp. 6. K Verhage, Klarebeekweg 11, 3253 LG Ouddorp- oprichten of in werking hebben campingterrein met opslag gasflessen Klarebeekweg 15 te Ouddorp. 7. Beheer en Exploitatiemij Zeeland b.v, Kromme Reke8, 4325 AL Renesse - oprichten of in werking hebben strandpaviljoen en propaanopslag De Punt te Oud dorp. 8. Coóp. Vereniging Westvoorn, IVIeester Snijderweg 7a, 3251 LJ Stellendam-oprichten of in werking hebben verkooppunt motorbrandstoffen/visserijbenodigdhe- den Meester Snijderweg 7a te Stellendam. 9. N.V. Watermaatschappij Zuid-West-Nederland, A Fok kerstraat 8, 4462 ET Goes - oprichten of in werking hebben pompstation ten behoeve van infiltratiewater Ivleester Snijderweg/Plaat van Scheelhoek te Stellen dam. 10. Fa AkershoekenZn., Dorpsweg 27,3253 AG Ouddorp - uitbreiden of wijzigen van een Rijwiel-bromfietshan- del, taxibedrijf, verkoop motorbrandstoffen en vuunwerk Dorpsweg 27 te Ouddorp. Voormelde aanvragen en de hierop betrekking hebbende stukken liggen op de afdeling Algemene Zaken vanaf 2 november 1987 gedurende een maand ter inzage op werkdagen van 08.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 17.00 uur alsmede dan telefonische afspraak op dinsdag 3,10,17 en 24 november 1987 en 1 december 1987 van 17.00 - 20.00 uur Desgewenst kan tijdens de normale kantooruren een mon delinge toelichting op de stukken worden verkregen. Aapgezien voor bovengenoemde aanvragen voorshands wordt aangenomen, dat geen behoefte zal bestaan daar over adviezen uit te brengen of daartegen bezwaren in te brengen is ons college voornemens de gevraagde ver gunningen onder het stellen van voorschnften te verlenen. De ontwerp-beschikkingen liggen mede ter inzage. Gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de ver gunning en/of ontwerp-beschikking kunnen dooreen ieder tot uiterlijk 28 november 1987 schriftelijk bij het gemeente bestuur worden ingediend. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Indien men dat wenst, worden de persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift indient niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk tegelijkertijd met het bezwaarschrift bij het gemeentebestuur worden ingediend. Eveneens bestaat de gelegenheid mondelinge bezwaren in te dienen, waarvooreen verzoek moet worden ingediend en wel tot uiterlijk 21 november 1987. Er wordt op gewezen dat beroep tegen de op de verzoeken genomen beschikking, behalve door de aanvrager en de adviseurs slechts kan worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn schriftelijk of mondeling be zwaren heeft ingebracht, tenzij kan worden aangetoond, dat men redelijkerwijs met in staat is geweest (tijdig) be zwaren in te dienen. Voorbereidingsbesluiten De burgemeester van Goedereede brengt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ter openbare kennis dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 15 oktober 1987 heeft besloten om een herziening voor te bereiden van de navolgende bestemmingsplannen: - 'Landelijk Gebied' teneinde de bouw van een woning langs de Bosweg te Ouddorp mogelijk te maken; - 'Oudeland en Oude Nieuwland' ten behoeve van de aanleg van een tennisbaan aan de Oosterweg te Oud dorp; - 'Stellendam West II, Uitwerking Westhoek ten behoeve van een wijziging van de kavelindeling van de bouw gronden; - de voor deze gemeente vastgestelde dan wel van kracht zijnde bestemmingsplannen strekkende tot het opnemen van een vrijstellingsbepaling voor het bouwen van schuil- hutten voor vee op voor beweiding in gebruik zijnde percelen; - 'LandelijkGebied' teneinde aan de percelen Groenedijk9 t/m 17 (oneven) te Ouddorp de bestemmingen woon, erf en tuin toe te kennen; - 'LandelijkGebied','Duinlusf,'DeKriekelna2eherziening' en 'Klepperstee' met betrekking tot de in de planvoor schritten voor stacaravans gehanteerde maximum-maat; - 'Oudeland en Oude Nieuwland' teneinde de bouw van een tweetal woningen op een perceel aan de Kelderweg te Ouddorp mogelijk te maken. Voornoemde raadsbesluiten met bijbehorende en als zo danig gewaarmerkte tekeningen zijn op 16 oktober 1987 in werking getreden en liggen vanaf heden ter gemeente secretarie, afdeling Algemene Zaken, op werkdagen van 08.00 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Goedereede, 30 oktober 1987. Zoveel extra's, dat we de kleur maar eenvoudig hebben gehouden. 5 jaar plaatwerkgarantie. Wijzigingen voorbehouden. De Renault dealer informeert u desgewenst over financiering of leasing. Renault adviseert elf olien. Mercuriuslaan 16 - Postbus 48 3255 ZG Oude Tonge Telefoon 01874 - 1611 Directeur: P. A. G. van Bendegem Middelbaar Economisch Administratief Onderwijs bed rijf s- administratief bestuurlijk commercieel secretariaat

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1987 | | pagina 12