E JAZZindenTUUN Verbouwen kan niet meer fout gaan? JONGE OJLIfpT Van der Velde esselink bouwmaterialen DINSDAG 6 OKTOBER 1987 „EILANDEN-NIEUWS' TWEEDE BLAD Waar moet u op letten bij de inrich ting van uw badkamer? Well<e tegels zijn het meest geschikt voor gang, keu ken of huiskamer? Bij wie koopt u 'n vei lige kachel of open haard? Wat zijn de beste materialen om uw huis aantrekke lijker te maken? Kom eerst even bij ons langs, voor u iets overweegt. Wij kunnen niet alleen alle bouwmaterialen leveren, maar ge ven u ook graag het juiste advies. En als Bij wie vindt u de mooiste tegels van Nederland? Bent u op zoek naar tegels in een bijzondere kleur of naar speciale plavui zen? Tien tegen één, dat wij u kunnen helpen. Want in onze showroom heeft u een uitgebreide keuze in plavuizen, wand- en vloertegels. Veelzijdig, veel- keurig en uitsluitend van betrouwbare merken Opvallende sierbestrating Natuurlijk is het handig om te zien welk effect sierbestrating "in u dat wenst verwijzen we u naar een goede aannemer, die alles perfekt bij u thuis installeert. Daarom mag u onze Open Huis- dagen op vrijdag 9 en zaterdag 10 oktober niet missen. Op die dagen hebben we voor u tal van aantrekkelijke kortingen. En vindt u in onze showroom de nieuwste kollekties. Alles voor uw badkamer Op het gebied van badkamerin richting hebben we een reputatie hoog te houden. Dus wat u ook zoekt, bij ons vindt u het. Neem bijvoorbeeld de nieuwe, fraai vormgegeven badkamermeubelen van SanIJura: exclusief en toch aantrek kelijk geprijsd. En dat is maar één voor beeld uit onze prachtige kollektie sani tair, allemaal in de eigentijdse kleuren matwit, roomwit, glanzend wit, grijs/ grijs en zwart grindtegels, betonsierstenen het echt" geeft. Ons voorterrein verdient dan ook uw extra aandacht. Daar vindt u een opper vlakte van maar 140 m^ kompleet bestraat met gebakken klinkers en De voordelen van rolluiken Rolluiken voor de ramen zijn niet al leen fraai, maar bieden ook andere voor delen. Zo werkt een dicht rolluik isole rend en dus kostenbesparend. En be halve de kou houden ze nog inbrekers buiten ook. Tijdens onze Open Huis-da gen geven wij u op alle rolluiken maar liefst 10% korting. Solide ramen en kozijnen Precies op maat leverbaar zijn onze solide ramen en kozijnen van hout of kunststof. En de kwaliteit is eer steklas, want wie Südfenster zegt heeft het over een gerenommeerd Duits merk: toonaangevend en veelzijdig tege lijk Een kachel of open haard moet ook veilig zijn U wilt er niet alleen warmpjes bij zit ten, maar ook veilig. Kom daarom bij ons kiezen uit vele modellen kachels en open haarden. In onze showroom vindt u voorzetkachels, inzethaarden (HE- LEX, ook in turbo-uitvoering) en onze gietijzeren (DOVRE) haarden. Kortom, keus genoeg. En uiteraard hebben we extra rekening gehouden met duur zaamheid en energiebesparing. Heel bijzonder en nieuw in ons as sortiment zijn de hadgemaakte kachels van marmerachtige natuursteen. Zelfs de beste kachels blijven qua warmte-efficiëntie en gebruiksgemak vér achter bij dit prachtige stuk vakman schap. In onze showroom staat een ex emplaar brandend opgesteld Koopjes, koopjes en koopjes Tijdens onze Open Huis-dagen hebben we voor u tal van speciale aanbiedingen. Het gaat hier om par tijen wand- en vloertegels, sanitair, deuren en kozijnen. Soms met een kleine beschadi ging, maar in ieder gaval zeer de moeite waard. En let ook eens op de kortin gen: die variëren van 10tot507o. Dit mag u niet missen! U bent van harte welkom. Dit is maar een greep uit ons komplete assortiment bouwmateria len. Uiteraard leveren wij nog véél meer, zoals stenen en sierstrips, isola tiematerialen, dakvensters en -elemen ten, vlieringstrappen, etc. Kom daarom tijdens onze Open Huis-dagen eens gezellig rond neuzen en vragen. Dan zult u meteen ontdekken, dat alle door ons geleverde materialen gegarandeerd zijn.En dat we trouw blijven aan ons devies: uitste kende produkten voor een gunstige prijs. Kortom, heeft u plannen voor ver bouwing of nieuwbouw? Eerst naar Es- selink. Dan kan er niets meer fout gaan. Tot ziens op vrijdag 9 of zaterdag 10 ok tober. Zandpad 30 Middelharnis Vrijdagavond, aanvang 8.15 uur wordt door de stichting „De Welle" een jazzconcert georganiseerd. Medewerkenden: R. van Zutphen piano Featuring Sara Koote zang Eric Barkum tenorsax Oscar Poppe bas W. Rooyaards drums Bebop, Main Stream, Charly Parker, Miles Davis, George Gerswin Entree 10-doch CJP 7,60 zo ook Seniorenpaspoort Koffie in de pauze Verbouwing of nieuwbouw?Eerst naar EsselinksOpen Huis-dagen. molenweg 28 middelharnis tel.: 01870-2044 open: maandag t/m vrijdag 8.00-12.00 en 13.30-17.30 uur. zaterdag toonzaal magazijn 9.00-12.00 uur. Ter, O-I S70 - SOI «4 ■^ortaa^zVln^^'>i .>:wiü;;;^'"

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1987 | | pagina 6