A iriljant VOOR KWALITEITSMEUBELEN HOEFT U NIET NAAR ESSEN, AXEL, HULST OF WAALWIJK... SLINGS, IN HARTJE DINTELOORD. DICHTBIJ, NOOrr TE DUUR. Pasfoto's Henk Hoeve en Zoon verpleegkundigen ziekenverzorgenden verpleeghulpen m/v Woonhuisjes J.S.F. Jachtservice B.V. GOEDEREEDE rrFra^i^^i^Nwsm^^N' WATERSCHAP GOEREE- OVERFLAKKEE IN HARTJE DINTELOORD Wij ruilen uw oude meubelen in 2 DIRKSLAND Henk Winnubst GEMEENTE OOSTFLAKKEE I Abonneert U op Eilanden-Nieuws Hisschemöller VRUDAG 3 JULI 1987 „EILANDEN-NIEUWS' TWEEDE BLAD STICHTING AANVULLENDE THUISZORG ONTWERP-ONTHEFFINGEN Dijkgraaf en heemraden van het waterschap Goe- ree-Overflakkee maken openbaar bekend, dat ten kantore van het waterschap, Langeweg 74 te Mid- delhamis, de navolgende ontwerp-onthefïingen ter inzage liggen: - N.V. E.M.G.O.: het leggen van gasleidingen en een laagspannings- kabel in en langs de Achterweg, in de zuidelijke dijksloot van de Oudelandsedijk en in hoofd- watergang 8 (alleen kabel) te Sommelsdijk. - P.T.T. telecommunicatie Rotterdam: het leggen van een telefoonkabel in de Langeweg te Oude Tonge. - L. Moree, Molendyk 90, Oudenhoorn: het tot 18 m verlengen van een duiker in de zuidwestelijke dijksloot van de Noorddijk te Dirksland. - J. Mosselman, BommelsedUk 23, Achthuizen en P. J. M. de Wit, Boutweg 1, Den Bommel: het dempen van een watergang in polder Den Bommel. - E. R. van Putten, Westd^k 11 en H. Ardon, Vroonweg 14, Dirksland: het dempen van 2 watergangen in polderDiederik. - J. van Vliet, Zuiddyk 6, Herkingen: het dempen van een watergang in polder Dirksland. - C. A. van Peperstraten, Blokweg 1, Achthuizen: het tot 10 m verlengen van 2 duikers in de noordoostelijke wegsloot van de Tonisseweg te Oude Tonge, alsmede het leggen van een hemel-/ rioolwaterafVoerleiding en een hemelwaterafvoer- leiding, het doen uitmonden van deze leidingen in en het daarmede lozen van hemel- en rioolwater in genoemde wegsloot - J. L. Minders, Bouwdyk 9, Melissant het afgraven van de Verbindingsdijk te Melissant, het dempen van hoofdwatergang 20, van ge deelten van de hoofdwatergangen 19 en 21 en van de dijksloten van genoemde dijk, het verruimen van een watergang en het graven van 2 gedeelten watergang, een en ander in polder Roxenisse. - L. Tamboer jr.. Postbus 22, Middelharnis: het leggen van een hemelwaterafvoerleiding, het doen uitmonden van deze leiding in en het hier mede lozen van hemelwater in hoofdwatergang nr. 30 in het Oudeland van Sommelsdijk. - C. Komtebedde, Diependorst 164, Ouddorp: het graven van een watergang langs de Oost- dijkseweg te Goedereede. Bezwaren tegen genoemde ontwerp-ontheffingen kunnen tot 21 juli 1987 schriftelijk worden in gediend bij dijkgraaf en heemraden van het water schap Goeree-Overflakkee, postbus 67, 3240 AB Middelharnis. MIDDELHARNIS, 24 juni 1987 Dijkgraaf en heemraden voornoemd, H. L. van Kampenhout, dijkgraaf. J. B. van Gerdingen, secretaris-rentmeester. illl a. th. buijs UURWERK- SPECIALIST restaurateur antieke uurwerken Oud Papier IJzer en Metaalafval J. KLEIN B.V. tevens containers Tel. 01887 - 1795 TE KOOP GEVRAAGD Event, achterstallig onderhoud geen bezwaar Tel. 01870- 5141 b.g.g. 01873 - 2442 Het adres voor de Watersporter Doe het zelver. 3 GOED 3 GOEDKOOP I 3 GARANTIE I |,f,rrmfiririr(WWWï!«r Koopavond: iedere vrijdag U ITlOet Cr gCWeeSt zijn VOOr U bcslJSt. Inruil oude meubelen mogelijk door export naar Ierland. ^^^^^^EZ___^^?^Lji^^^HH Ook uw adres voor: -POOTGOED - KUNSTMEST - Organische MEST o.a. kuikenmest en diepstalmest - Graszaadkontrakt- teelt en \i/J~l - Zaai- ^^1 W^ zaden Voor uw Drog. Reform. Foto Quelle MIDDELHARNIS Tel. 01870 - 2441 De prijs zal u meevalen. Vrijblijvende taxatie Meubelcenter Voorstraat 13-15-17-19 Torenstraat 49 Telefoon 01865 - 1438, NUMANSDORP Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens bouw vergunning te verlenen, A. met toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50, lid 8, van de Wo ningwet, aan A. H. H. Goedegebuur, Molendijk 53, Melissant - bouwen bedrijfsgebouw perceel Molendijk, Melissant; B. met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 van het Besluit op de ruimtelijke ordening, aan O. van de Ridder, Boezemweg 68, Dirksland - uitbreiden berging Boezemweg 68, Dirksland. Het onder A genoemde bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan, doch is wel in overeenstemming met de in voorbereiding zijnde her ziening van het bestemmingsplan. Het onder B genoemde bouwplan is niet in overeen stemming met het ter plaatse geldende bestemmings plan, doch door verlenen van vrijstelling krachtens artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan bouwvergunning worden verleend. De op bovengenoemde bouwplannen betrekking heb bende stukken liggen van 6 tot en met 20 juli 1987 op het gemeentehuis, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage en gedurende deze termijn kan een ieder tegen deze plannen schriftelijk bezwaren indie nen bij Burgemeester en Wethouders. 3 juli 1987 Burgemeester en Wethouders van Dirksland De Stichting Aanvullende Thuiszorg verleent aanvullende verpleegkundige zorg in situaties, waarin de bestaande verpleeg- en verzorgmogelijkheden aan huis niet toereikend zijn. Hierbij vindt afstemming van taken steeds plaats door de wijkverpleegkundige. De Stichting Icomt graag in contact met die als OPROEPKRACHT in of rond hun woonplaats werk zaam willen zijn. Wij zoeken met name kandidaten met affiniteit tot terminale thuiszorg. Op dit gebied zal door de Stichting worden zorgge dragen voor begeleiding en bijscholing van haar medewerkers. Salariëring geschiedt op uurbasis. Voor toezending van een sollicitatieformulier kunt u zich wenden tot de personeelsfunctionaris van de Stichting, mevrouw T. Bolt, telefoon 06-8212162. U kunt ook schrijven naar: Stichting Aanvullende Thuiszorg, Postbus 234, 2700 AE Zoetermeer. Gaarne verzorgen wij uw administratie, rapportage en/of belastingaangifte. Maal( eens vrijblijvend een afspraak met ons. admlnistratiel^antoor en belastingadviesburo Hofdijksweg 3, 3253 KC Ouddorp Telefoon 01878-3266 De en Gratis prijsopgave Juwolier Middelharnis, Westdijk 13-15 T«l. 01B70-366S H9llevo«t8lulB, Struytse Hoeck 86 Tsl. 01883-18566 Alle watersport-artikelen -Johnson Buitenboordmotoren Bukh dieselmotoren Petter dieselmotoren Div. gebruikte schepen Div. gebruikte Vis- en Roeiboten Hellingen en stalling van Zeil- en Motorjachten. Westhavendijk 6 te Middelharnis Telefoon 01870 - 3458 Voorgenomen bouwvergunningen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verklaring van geen bezwaar als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet aan te vragen, teneinde bouviA/ergunning te verlenen aan: - de Rijksdienst voor de IJsselmeerpolders, Zuidenwagen- plein 2 te Lelystad - bouwen bezoekerscentrum aan de Grevelingen, kad. bekend gemeente Goedereede sek- tie C nr. 65. Voorts is fiet college voornemens om met toepassing van artikel 50 lid 8 van de Woningwet met gebruikmaking van de algemene verklaring van geen bezwaar bouwvergun ning te verlenen aan: - dhr. N.C.Gerritsen, Koolweg 28 te Ouddorp-verbouwen woning Koolweg 28 kad. bekend Ouddorp sektie B nr. 2968; - dhr. K. Nuij, Dijkstelweg 22 te Ouddorp-bouwen berging ter vervanging van enkele oude bouwsels. Dijkstelweg 22 kad. bekend Ouddorp sektie B nr. 1148. Aangevraagde bouwvergunning Voorts maakt de burgemeester ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19a, lid 3 e.v. WRO bekend dat een aan vraag om bouwvergunning is ontvangen van: - mw. M. Vorthoren-Groeneveld, De Graaf 48 te Werken dam voor het bouwen van een berging bij de zomerwo- ning Het Oude Nieuwland 105 kad. bekend Ouddorp sektie B nr. 2664. M.b.t. het bouwplan van dhr. P. Bezuijen, Stationsweg 1 te Ouddorp - bouwen berging Stationsweg 1 kad. bekend Ouddorp sektie E nr, 4780 is het college voornemens toe passing te geven aan artikel 17 lid 4 van de planvoorschrif- ten van het bestemmingsplan 'Kom Ouddorp'. In artikel 17 lid 4 is bepaald dat burgemeester en wethou ders vrijstelling kunnen verlenen van het verbod ont)etx3uw- de gronden te gebruiken of te laten gebruiken op een wijze of tot een doel, in strijd met de uit het plan voortvloeiende bestemming, als strikte toepassing hiervan leidt tot een beperking van het meest doelmatige gebruik, die niet door dringende redenen wordt gerechtvaardigd. Bovengenoemde bouwplannen liggen ingaande 6 juli 1987 gedurende veertien dagen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken, ter gemeentesecretarie. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voorne men bouwvergunning c.q. vrijstelling te verlenen, schrifte lijk bezwaar indienen bij burgemeester en wethouders. Postbus 38, 3253 ZG Ouddorp. Wijziging Algemene Politieverordening (winkelwagentjes) Gedurende drie maanden is op de secretarie der ge meente voor een ieder ter lezing nedergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar gesteld de Ver ordening tot wijziging van de Algemene Politieverordening vastgesteld bi) raadsbesluit van 27 mei 1987. De wiiziging heeft betrekking op de verplichting van de rechthebbende op een bedrijf, dat ten behoeve van het winkelend publiek winkelwagentjes ter beschikking stelt - mede voor vervoer van winkelwaren over de weg - deze te voorzien van de naam van het bedrijf ot een ander herkenningsteken en in de omgeving van dat bedrijf door het publiek op of langs de weg achtergelaten winkelwagentjes terstond te verwijde ren. Deze verordening treedt in werking met ingang van 10 juli 1987. Goedereede, 3 juli 1987. 4000 m^ eigentijdse woon- en slaapideeën. Bil Slings ziet U meer dan waar ook. Moderne meubelen, klassieke meubelen, kinderkamers, slaapkamers, gordijnen, matrassen, dekbedden, vloerbedekking, verlichting, wandbekleding, klokken, schilderijen, zonwering... 3 etages vol... 't is eigenlijk te veel om op te noemen. Vrijwel nergens in Nederland vindt U 'n uitgebreid assortiment zo overzichtelijk gepresenteerd. De nooit-te-duur-garantie betekent nergens goedkoper dan bij Slings. Beloofd IS beloofd. Als U iets bij Slings koopt en hetzelfde artikel binnen 30 dagen ergens anders goedkoper aantreft, onder gelijke service en leverings voorwaarden, betaalt Slings U het prijsverschil onmiddellijk terug. Bij Slings doen ze niet moeilijk over garantie. Da's ook niet nodig als je kwaliteit verkoopt. Er gaat dan ook niets de deur uit zonder een degelijke garantie. Een garantie waar U iets aan heeft, kompleet met de service die U daarbij mag verwachten. Dagje Sllnqs... een waar winkelfeest. Ivlaak van Uw vrije dag eens 'n dagje Slings, 't is de moeite waard. VJilt U suggesties, klop dan gerust aan bii onze binnenhuisarchitect. Hij schetst graag 'n paar leuke woonideeén voor U... gratis uiteraard. Bij Slings hebben ze niets nagelaten om 't U naar de zin te maken. Aan iedereen en alles is gedacht. Zo is er een gezellige crèche voor de jongsten en 'n speciale lift voor bejaarden en gehandicapten. Raadhuisplein 25, 5 tot 12 jaar kwaliteitsgarantie op vrijwel alle artikelen. 01672-2056* tot negen uur. ^lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllJlllllllllllllllilllllllllllllllllllllli:: i Wet Administratieve Rechtspraak I Overheidsbeschikkingen (Wet A.R.O.B.) E Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee maken bekenddatzijinhunvergaderlngen van28aprll, 12 mei E en 17 juni 1987 bouwvergunning hebben verleend aan: E 1. P.Timmers.Bommelsedijk 66 te Achthuizen, voorde bouw van een opslagloods garage op het perceel Bommelsedijk 66 te Achthuizen. E 2. J. J. Lekkerkerk-van Reeuwijk, Dabbestraat 67 te Oude Tonge, voordebouwvaneentuinschuurophet 5 perceel aan de Dabbestraat te Oude Tonge. 3. J.W. Brands, Wilhelminastraat 8 te Oude Tonge, voor de bouw van een garage op het perceel aan de E Wilhelminastraat 8 te Oude Tonge. S 4. G. K. Timmerman, Oudedljk 8 te Ooitgensplaat, voor E de bouw van een tuinkasje op het perceel aan de E Oudedijk te Ooitgensplaat. De stukken van deze vergunningen liggen voor een leder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie, Voorstraat 31 -33 te Ooitgensplaat, E E op werkdagen's morgens van 9.00 tot 12.00 uur. De natuurlijke of rechtspersonen, die door één van de E E bovenvermelde beschikking rechtstreeks in hun belang E zijn getroffen, kunnen ingevolge artikel 7, lid 2 van de E Wet A.R.O.B. hiertegen bij de Burgemeester en Wet- s S houders van Oostflakkee een gemotiveerd bezwaar- schrift indienen binnen 30 dagen na deze bekend- 1 E making, geadresseerd: Postbus 25,3257 ZG Ooitgens- plaat. E M Tevens kan bij de voorzitter van de afdeling Recht- E spraak van de Raad van State een verzoek om schor- E singvandevoornoemdebeschikkingwordeningediend, S Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. E 1 OOITGENSPLAAT, 29 juni 1987 f fflItlllllllllllllllllltllIJjJIIIItlllllllllllllllllllllllllllllllllHlllllllllllllllllllllllllllllli^ HELISSAIIT i» 1200-1321 ...iWia7tBf.i. -jft ---------------------------------------------------------------------------

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1987 | | pagina 8