Stacaravan J Wij leveren al ttw drukwerk vakkunitig en snel af I Veel nieuws in VW-vakantiegidsen Trendstar reklame Woonhuisjes aCMeriveg iiveigav (cmd. Byoux de Paris Gebts. de Waal Twaalf kleurrijke brochures bestrijken heel Nederland Opel Kadett Combo 1.6 diesel HELP DE LEPRA BESTRIJDEN. DOE HET NU! Stort uw bijdrage op postgiro 50500 of bankgiro 70.70.70.929 Drukkerij Gebr. De Waal Werkvoorzieningsschap „Binnenliof" Werldeider Boom- en Heesterl(wel(erij (m/v) VRIJDAG 30 JANUARI 1987 „EILANDEN-NIEUWS" Bladz. 3 FAMILIEBERICHTEN Bedroefd, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom JOHANNES CORNELIS TUL op de leeftijd van ruim 59 jaar. Bilthoven: J. A. van der Klift-Tijl G. G. van der Klift Nieuwe Tonge: A. Tijl J. Tijl-van Nimwegen G. L. C. B. van Antwerpen-Tijl R. A. J. van Antwerpen neven en nichten 29 januari 1987 Europaplein 9, 3244 BB Nieuwe Tonge Gelegenheid tot condoleren: op vrijdag 30 januari van 19.00 - 20.30 uur en zaterdag 31 januari van 14.00 - 15.00 uur aan het woonhuis. De begrafenis is bepaald D.V. op maandag .2 februari a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Nieuwe Tonge vanuit het Herv. vereni gingsgebouw „Elim", Zuiddijk 19, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Aanvang 13.15 uur. Met diep leedwezen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze beste buurman, de heer JOHANNES CORNELIS TIJL op de leeftijd van 59 jaar. Mevr, v. d. Velde-Visbeen Mevr. Verheij H. Kievit Nieuwe Tonge, 29 januari 1987 biedt aan, wegens uitbreiding wagenpark jj. j; Bouwjaar febr. 1986; 36.000 km; wit. 2! M Tel. 01870 - 6366; b.g.g. 01877 - 3121 Enige kennisgeving Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broeder en zwager WILLEM TIMMER in de leeftijd van 57 jaar. Uit aller naam: fam. Timmer Klinkerlandseweg 6 Nieuwe Tonge Goes, 29 januari 1987 DIERENBESCHERMING Weggelopen/vermist gecastreerde ka ter, plm. 5 jaar, rood/wit, naam „Bram". Inlichtingen of terugbrengen (dood of le vend) fam. Nijsse, Groeneweg 35, Nieu we Tonge, tel. 01875 - 1638. Praktijkwijziging fysiotherapie per 1-2-1987 in de gemeente Goedereede De gezamenlijke fysiotherapeuten delen U mede dat: 1. de praktijk te Ouddorp gevestigd in „de Vliedberg", Hoge Pad 2, zal worden voort gezet door mevr. C. E. J. van der Linden. 2. de praktijk te Stellendam gevestigd Haagsestraat 4a, zal worden voortgezet door mevr. J. D. van Dongen van Kolfschoten. 3. in de nieuwe vestiging te Goedereede, Varkensmarkt 1 a, mevr. H. G. Lagendijk- Harkink praktijk zal houden. Tevens dank mevr. van der Linden een ieder voor het genoten vertrouwen en de prettige samenwerking gedurende haar praktijkvoering in Stellendam en Goedereede, en wenst zij haar collega's een goede start. TE KOOP GEVRAAGD Event, achterstallig onderhoud geen bezwaar Tel. 01870 - 5141 b.g.g. 01873 - 2442 TE KOOP: 8 pers. op rustige camping tussen Ouddorp en Goedereede. Tel. 01870 - 3721 Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding/Amsterdam Wibautstraat 135.1097 DN Amsterdam. Tel. 020 - 93 89 73 „Hetfijnste voorde kleinste Dan ook een fijn geboortekaartje. Wij hebben ze voor u. Maak uw keus uit ons nieuwe modellenboek SOMMELSDIJK Adverteert in Eilanden-Nieuws te Sommelsdijk Het Werkvoorzieningsschap „Binnenhof biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening werkgelegenheid aan bijna 400 mede werkers. Tot de aktiviteiten behoort o.m. de exploitatie van een tuinbedrijf (kassen kwekerij). Bij dit tuinbedrijf, gevestigd nabij Stad aan 't Haringvliet, is vakant de funktie van Onder leiding van het hoofd van het tuinbedrijf is deze functionaris belast met de volgende taken: - het leiding geven, begeleiden en instrueren van een groep van 10-20 medewerkers; - het opstellen van een stek- en kweekplannen en het ontwikkelen van container- en volle-grondteelt; - het (mede) zorg dragen voor de kontakten met opdrachtgevers en de afzet van de produkten; - het verzorgen van schriftelijke rapportages; - het initiëren van nieuwe projekten; - het bij afwezigheid van de werkleider kassen waarnemen van (een gedeelte van) diens funktie. De funktie-eisen luiden als volgt: - voltooide op de funktie gerichte middelbare beroepsopleiding; - leidinggevende en contactuele eigenschappen; - b.v.k. ruime kennis en ervaring op het gebied van boom- en heesterkwekerij; - bezit van het rijbewijs B-E. Voor de funktie geldt salarisschaal 7 (max. 3.601,- bruto per maand). In de loop van 1987 zal de definitieve funktiewaarde worden vast gesteld in het kader van een integraal onderzoek bij het bedrijf. Voor het overige geldt de rechtspositie van de gemeente Middelhamis. Informatie over de funktie en de selektieprocedure is te verkrijgen bij de heer M. P. Tanis bedrijfsleider van het Cultuur- en Civieltechnisch werkverband of de heer F. van der Eist, hoofd van de afdeling personeel en organisatie; beiden telefonisch te bereiken onder tel.nr. 01870- 2233. U kunt Uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad toezenden aan: Werkvoorzieningsschap „B innenhof t.a.v. Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 49, 3240 AA Middelharnis. DRUKKERIJ' Vliegen Wadden voor modieuze sieraden Westdiik 17-19, Middelharnis Telefoon 01870-3665 Langeweg 13 -- Sommelsdijk Telefoon 01870 - 2729 Geen witte plekken meer, in 1987 is heel Nederland verte genwoordigd in de vakantierelsgidsen van de WV's. Deze kleurrijke uitgaven zijn gratis verkrijgbaar bij de VW-kanto- ren en bij de ANVR-reisbureaus. Dit zijn tevens de boekings kantoren voor de arrangementen. Opvallend zijn de vele nieuwtjes in deze reisgidsen. schap en dorpen, waar men door heen fietst. In Groningen kan de vakantie ganger een arrangement boe ken met een Bocar. Dit is een kruising tussen een caravan en een motorboot. Hij heeft vier slaapplaatsen. Nieuw is ook de „Liberty Libelle", een milieu vriendelijke elektroboot. Dank zij de accu's kan men per dag zo'n 30 kilometer varen, 's Nachts moet men bij een speciaal sta tion de accu's weer opladen. Daarna is deze vrijwel geruislo ze boot weer een hele dag vaar-klaar. Texel heeft weer een eigen vakantiereisgids uitgebracht, met onder veel meer een nieu we cursus brandingsurfen voor de echte surffanaten. De andere vier Waddeneilanden vinden we in de gids van Fries land, de eerste arrangementen- gids van deze provincie. De gids heeft twee voorkanten, waar door zowel Friesland als de combinatie Waddeneilanden- Friesland een eigen gezicht to nen. Het gecombineerde aan- ...wat er tijdens een fietstocht door eigen land allemaal te zien en te fotograferen valt... bod beslaat driekwart van de gids. Drenthe introduceert een ruiter- sportarrangement, op basis van twaalf nieuwe bewegwijzerde ruiterroutes in deze provincie. Een super-fietstrektocht voert door de noordelijke provincies en overschrijdt de Duitse grens. In Overijssel kunnen vakantie gangers tijdens een zesdaagse Saksische Boerderijen Tocht uit voerig kennismaken met het Twentse land. De watermolen- tocht Twente viert zijn 15-jarig jubileum met veel extra's voor de deelnemers. Duizenden deel nemers uit de hele wereld heb ben de afgelopen jaren deze tocht gedaan. Gelderland biedt als nieuw ar rangement de Nijmeegse vier daagse op de fiets. Geen blaren op de voeten, hooguit zadelpijn. De unieke route met verblijf in middenklasse hotels, inclusief ontbijt en enkele maaltijden, biedt veel afwisseling In land- De VW Flevoland biedt samen met de luchthaven Lelystad een cursus vliegen met de Ultralight of zeilvliegen aan. Voor 25 gul den per dag extra krijgt de cur sist een plaatsje op een nabij gelegen kampeerterrein. Utrecht,'Noord- en Zuid-Holland brengen een gezamenlijke gids uit met een breed aanbod vakantie-arrangementen, in de grote steden, op en aan het wa ter, fiets- en wandelvakanties. Het voormalige eiland Wierin- gen, een onbekend stukje Ne derland met een glooiend land schap, smalle kronkelwegen, boerderijen, windmolens en ou de kerkjes, staat centraal in een driedaags fietsarrangement. An dere fietsvakanties voeren langs de kust, rond Dordt, langs Kin derdijk en de Biesbosch. In Zeeland wil het wel eens waaien. Wie niet van trappen tegen de wind houdt, kan in deze provincie gebruik maken van een „Spartamet", een fiets met hulpmotortje. Wandelen, paardrijden, parachutespringen en zeilen zijn andere sportieve vakantiemogelijkheden, die Zee land in arrangementvorm aan biedt. Voorts bevat de Zeeuwse vakantiegids drie vakanties spe ciaal voor ouderen. Surfers in actie op de Gouwzee, de achterban geniet van de zon. In het Brabantse land kan de toerist via twee arrangementen brochures een vakantie uitzoe ken. VW Hart van Brabant brengt een eigen gids uit met daarin het Maasoever Topcar- -arrangement. De Topcar is een mini-vouwcaravan, die als kar retje achter de fiets wordt ge trokken. Deze nieuwe manier van kamperen is ideaal voor wie per fiets een trektocht wil maken. In de provinciale gids Noord- -Brabant staan bungalowvakan- ties, stadsverblijven, sportieve arrangementen en rustige hotel vakanties. Watersporters kun nen op verkenning door de Biesbosch, per kano, zeilboot of motorkajuitboot. Een nieuw vaar-arrangement behelst het huren van een motorboot voor een vakantie van een week op de Maas, instructie inbegrepen. In Limburg is een achtdaagse fietstrektocht uitgestippeld met, voor 't eerst in eigen land, de unieke service van de fietsbus. Deelnemers overnachten in een eigen tent, maar de bagage wordt steeds voor hen ver voerd. De vakantiegangers wor den opgehaald uit drie opstap plaatsen: Utrecht, Amsterdam en Rotterdam. Van daar reist men naar Gulpen. In de Lim- burggids staan naast sportieve arrangementen en de hotel vakanties, ook tal van typische Limburgse vakantiewoningen en appartementen, die een comfor tabele gezinsvakantie garande ren.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1987 | | pagina 3