LMBSCALDISBV JAC. DE GAST J 16? L. MEIJER 995.- Pasfoto's HOBBYCENTRUM GEMEENTE MIDDELHARNIS Van der Velde Hisschemöller Johnson Automobielbedri|f WATERSCHAP GOEREE- OVERFLAKKEE 95 P. de Heus en Zonen Greup B.V. VRUDAG 12 DECEMBER 1986 „EILANDEN-NIEUWS VIERDE BLAD Klassiek zitkomfort Deze zitgroep laat zich uitstekend toepassen in het moderne interieur. Afgewerkt met wit- of eiken lijst. Het zitkomfort kunt u in onze zaak ontdekken, n^e Szits Oslw«- Voor uw Drog. R^orm. Foto Quelle MIDDELHARNIS Tel. 01870 - 2441 Zuinig, maar J.S.F. Jachtservice B.V. Wij zijn gesloten van 12-12-1986 toten met 19-12 1986 Zoals u weet nnaakt Saab auto's die lang meegaan. En lang hun waarde behouden. We hoeven daarvoor alleen maar te verwijzen naar de occasionpagina van uw krant. Ongetwijfeld blijft ook de nieuwste Saab, de 9000 lang 'nieuw". Naast de bijna spreek woordelijke degelijkheid, heeft dat ook te maken met de geavanceerde techniek. Die zal niet snel verouderen. Neem nu de zestienkleppen-motor, klaar voor de verre toekomst. Dat blijkt alleen al uit het feit dat ook hij geschikt is voor loodvrije benzine. Wat eens te meer bewijst dat Saab nieuwe ontwikkeling niet zo snel mogelijk toepast, maar zo goed mogelijk. Met een vooruit ziende blik. Kom eens kennismaken en beslis daarna of u kiest voor de 'i' of vatt voor de turbo. inpakkers/inpaksters assistent verhuizers elektrotechnisch tekenaar elektriciens chauffeurs groot rijbewijs ONTHEFFINGEN A.P.R. Dijkgraaf en heemraden van het waterschap Goe- ree-Overflakkee maken openbaar bekend, dat zij bij besluit van 4 december 1986 de volgende ont heffingen ingevolge artikel 165 C van het Algemeen Polderreglement hebben verleend: J. Mys, Beneden Oostdyk 14, Den Bommel: het dempen van vijf watergangen in de polder Westplaat Flakkee. J. van der Mast, Kleiburgseweg 1, Sommelsdyk: het dempen van drie watergangen in de polder het Oudeland.van Sommelsdijk. E. Tanis, Polder Klinkerland 3, Nieuwe Tonge: het dempen van twee watergangen in de polder Klinkerland. CD. van der Velde, Zuiddyk 15, Herkingen: het dempen van een watergang in de polder De Oude Plaat, het verwijderen van een dam met duiker en het tot 12 m verlengen van een dam met duiker langs de Strijpsedijk te Herkingen. 0 L. van Rossum, Klinkerlandseweg 3, Herkingen: het dempen van een gedeelte van hoofdwater gang nr. 11 en van een watergang in de polder Klinkerland. Tegen deze beslissingen staat aan ieder beroep open op gedeputeerde staten van Zuid-HoUand, Konings kade 1-2,2596 AAs-Gravenhage tot aan het einde van een termijn van dertig dagen na de datum van deze openbare bekendmaking. MIDDELHARNIS, 11 december 1986 Dijkgraaf en heemraden voornoemd, H. L. van Kampenhout, dijkgraaf. J. B. van Gerdingen, secretaris-rentmeester. BOUWAANVRAGEN Voorbereidingsbesluit met Ter gelegenheid van onze 10-jarig succes onze graanjenever Il Nu nog per liter Doos a 12 200 - Behang Gereedschap Verf IJzenvaren Voorstraat 8, 3255 AX Oude Tonge, TeL 01874 -1502 Ook voor reparatie, onderhoud en verkoop van zonwering - jalouzieën en rolgordijnen. Vraag vrijblijvend prijsopgave. Witte legplanken tegen zeer scherpe prijzen Profielen voor voorzetramen Gord^nkappen in diverse uitvoeringen. Nieuwe kollektie Slaapkamerbehang i 4 en Merkknallers behang I I C,OU Zar-)dpad 30 Middelharnis leveren u tegen zeer speciale prijzen Lely roterra egges - kunstmeststrooiers center- linders - Lely combihooiers - onkruidegge - waterpompen - P.Z. hooimachines - Greco greppelfrezen- Bordin grondschuiven- BazolU mengmestverspreiders en hydr. kranen - Vaia hydr. kipwagens van 4,6,8,10,14 ton met of zonder tandemstel - Cipolli sproeimachines - Cosmag hefmasten - Sandri grondfrezen - Triltand en vaste tand cultivators - Samon uienrooiers en aardappelrooiers - hydr. garage cricks - compressoren - hydr. werkplaatspersen - PH onderlossers hydr. voor het lossen van kunstmest Een kleine greep uit onze enorme voorraad. Ookingebr. machines voor ieders beurs. U kunt ons bellen: 01860 - 12643 maar beter komen zien! gespierd genoeg voor zwaar werk. Thermisch- en druk- geregelde waterkoeling. Elektronische ontsteking. Handige triminstelling en nog veel meer Westhavendijk 6 te Middelharnis Tel. 01870 - 3458 _^^^^r op het water d« sterkste Partner 400 Partner 400 veel meer motorzaag voor uw geld. Professio nele eigenschappen, zelfs de automatiscfie kettingrem is standaard. Met meer dan voldoen de vermogen voor de meest voorko mende zaagwerkzaamfieden. Partner 400 - de motorzaag waar u op gewacht heeft en. terecht. Molenweg 1, 3245 LS Sommelsdijk, tel. 01870-2353 Of u nu kiest voor turbo of injektie, 16 kleppen neeft u. Korteweegje 41-45 DIRKSLAND Tel. 01877-1122 Onze vestiging op Goeree Overflakkee heeft werl<! Wij vragen met uiterste spoed: leeftijd tussen 16 en 20 jaar, voor een bedrijf op Goeree Overflakkee. leeftijd 20 jaar. voor eenvoudig tekenwerk. Wilt u graag aan de slag, neem dan even kontakt op met Maria Kramer van onze vestiging in Achthuizen, Galatheseweg 4, 01873 27 42. Is Achthuizen iets te ver weg? U kunt elke maandag en vrijdag tussen 10.00 en 12.00 uur inschrijven in het Diekhuus in Middelharnis. alle funkties m/v De burgemeester van Middelharnis maakt bekend, dat het college van burgemeester en wethouders van plan Is om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan Firma Gebar, voor de bouw van een bedrijfsloods aan de Langeweg 30a te Nieuwe Tonge. De hierop betrekking hebbende stukken liggen met Ingang van 15 december 1986 gedurende 14 dagen voor iedereen In het gemeentehuis ter inzage. Gedurende deze termijn kan iedereen hiertegen schriftelijk bezwaar aantekenen. Een dergelijk bezwaarschrift moet worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelharnis, Postbus 1 te 3240 AA Middelharnis. MIDDELHARNIS, 12 december 1986 De burgemeester van Middelharnis maakt bekend dat de Raad van deze gemeente in zijn vergadering van 4 december 1986 heeft verklaard dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan Nieuwe Tonge, na eerste herziening" voor het perceel Langeweg 30a in Nieuwe Tonge. Dit besluit ligt met ingang van 15 december 1986 voor iedereen in het gemeentehuis van Middelharnis ter inzage. Het treedt in werking met ingang van de eerste dag van terinzagelegging. MIDDELHARNIS, 12 december 1986 *B»T<lO!;tl-5f. Tel. 01S70-2QT4

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 14