Garagebedrijf El vege/ge br. Koor n neef organiseert in het multil unctionele gebouw DORPSTIRNDEN' te Ouddorp een EDERGIE besparingshom voor CV.en warmwater installaties ELVEGE Bergmans Brillen Nissan. Je blijft erin rijden. Zieken verzorgen thuis Openingstijdefi; Zuiderdiepstraatweg 1, STELLENDAM Telefoon 01879 - 1177 CURSUS AFSLANKEN ^dahnsan Graag Een Bril Dragen T. L. VOS VRUDAG 10 OKTOBER 1986 „EILANDEN-NIEUWS" TWEEDE BLAD Sunny 3-deurs. In 8 uitv. In 1.3 of 1.6 benzine (1.6 ook met katalysator) en 1.7 Diesel. Va. LX met 5'bak of automaat. Ook in 5-deurs. In de mode staat Casual Look voor mimvallende, makkelijk zittencie kleding waarmee je altijd voor de dag kunt komen. Dat wij de nieuwe Sunny 3'deurs het zelfde etiket hebben opgeplakt komt omdat hij dezelfde eigenschappen vertoont Een auto waarin je je lekker voelt Zit goed. Rijdt soepel Stapt makkelijk in en uit, dankzij het walk-in systeem. En met 'n derde deur die toegang geeft tot een riante kofferruimte. Die u in 'n handomdraai nog aanmerkelijk kunt vergroten door de achterbankleuning neer te klappen of de achterbank geheel op te klappen. Z'n sportieve karakter dankt hij niet alleen aan z'n gestroomlijnde ontwerp (met grille in carrosseriekleur), maar ook aan wat onder de motorkap zit Want dat kan 'n pittige 1.3 of rappe 1.6 liter benzinemotor of'n verrassend stille 1.7 liter dieselmotor zijn. De 3'deurs is er met 4- of 5-bak of als automaat Uiteraard is er ook 'n Sunny 3'deurs met katalysator. Want er zijn maar liefst 8 verschillende uitvoeringen. v.a. l^VV'J' Verder bestaat de collectie uit 'n 4'deurs, 'n Coupé, 'n 5'deurs, 'n Florida, 'n stationwagon en 'n Bestel Ze worden dagelijks geshowd bij uw Nissan dealer. ^NISSAN Vergadering van de commissie voor de bezwaar- en beroepschriften Voorgenomen bouwvergunningen Eerste Goudse Afslank- en begeleidingsclub voor verstandig afslanken met gezonde voeding Er zijn cursusplaatsen in Ouddorp, Stellendam en Middelharnis. Kom gerust eens vrijblijvend langs en maak kennis met dit nieuwe, unieke systeem, waarbij gewoon met de pot wordt meegegeten, geen honger wordt geleden en uitstekende resultaten worden bereikt. Wilt u meer informatie, bel dan naar: Mevr. Wilmsen, tel. 01879 - 1431 J.S.F. Jachtservice B.V. Hofdijksweg 12 OUDDORP Tel. 01878 - 1249 EEN BEGRIP OP ZONWERINGSGEBIEO JaJoezIeënfabriek "FLAKKEE" Oud-Cromstrijen$edük W.Z. 23 KLAASWAAL Tel. 01864 - 2255 Centrale servicedienst voor wasautomaten, vaatwasmachines, wasdrogers. Reparatie binnen 3 dagen. Garantie op onderdelen. Rayon Hoekse Waard, Flakkee, W. Brabant Een zieke thuis? De kruisvereniging organiseert een cursus voor mensen die nu of in de toekomst een zieke verzorgen. De cursus bestaat uit 6 avonden; kosten 15,- De eerste avond zal zijn op maandag 3 november in het wijkgebouw te Middelharnis. Aanmelden bij: J. van Eek, 01870-2300, tussen 13.00 en 14.00 uur Donderdag 16 Oktober van 13.OO tot 20.00 uur Vrijdag 17 Oktober van 13.OO tot 20.00 uur Zaterdag 16 Oktober van 11.00 tot 21.00 uur XnstaCtaticbecCr ij Vissersstr.l6 OttcCcCorp 01878-2517,01879-16141 Casual Look. Nu 6 jaar carrosserie^garantie. Dezt- y.irantie tL*ycTi Joon ot.-.stcn van binnenuit is \'an toepassing op alle Nissan personenauto's, afgeleverd na 1 januari 1986. Ook voor fleetsales en leasing. Pnjs inti. BTW, excl. afleveringskosten. Wijzigingen voorbehouden (wieldoppen Sunny tegen meerprijs). Nissan is ook de maker van de Micra, Prairie, Bluebird, Laurel, Silvia, 300 ZX. Patrol. King Cab, Vanette, Urvan en Cabstar. Stellendam B.V. De voorzitter van de commissie voor de bezwaar- en be- roepscliriften maal<t bekend, dat een openbare vergade ring van deze commissie is belegd op maandag, 20 okto ber 1986, des middags om 15.30 uur ten gemeente- huize van Goedereede, Tramlijnweg 2 te Goedereede. De voorzitter, G. van Velzen. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 50 lid 8 van de Woningwet met ge bruikmaking van de algemene verklaring van geen be zwaar bouwvergunning te verlenen aan:. - dhr. J. J. Pieterman, Oostdijkseweg 24 te Goedereede - bouwen garage, Oostdijkseweg 24, kad. bekend Goe dereede sectie D nr. 219. Voorts is het college voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van de bepalingen van het vigerende be stemmingsplan 'Duinlusf t.b.v. - dhr. L Jordaan, Westdijk26-28 te Middelharnis- bouwen berging bij de zomerwoning Het Oude Nieuwland nr. 136, kad. bekend Ouddorp sectie B nr. 2695. En het college is voornemens bouwvergunning te verlenen aan: - Gebrs. van den Nieuwendijk, Langeweg 3 te Stellendam - gewijzigd situeren zomerwoning type E, kadastraal bekend Ouddorp sectie B nr. 3003 ged.. Oude Nieuw- landseweg 43, terrein De Kriekel huisje nr. 20, met toepassing van de vrijstellingsbevoegdheid als bedoeld in artikel 8, lid 3 van de planvoorschriften van het bestemmingsplan 'De Knekel'. In artikel 8, lid 3 is bepaald dat burgemeester en wethou ders vrijstelling kunnen verlenen voor het overschrijden van de bebouwingsgrenzen met max. 3,00 m, mits het totale tiebouwde oppervlak per bouwperceel niet meer bedraagt dan op de kaart voor het betreffende door bestemmings- grenzen omgeven gebied is aangegeven en dit om stede- bouwkundige redenen gewenst of toelaatbaar is. Voornoemde bouwplannen liggen ingaande 10 oktober 1986 gedurende veertien dagen ter inzage ter gemeente secretarie van Goedereede op werkdagen van 08.00 -12.00 uur Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden tegen het voornemen van het college van burgemeester en wet houders schriftelijk bezwaren indienen bij dat college. Goedereede, 10 oktober 1986. Zuinig, maar gespierd genoeg voor zwaar werk. Thermisch- endruk- geregelde waterkoeling. Elektronische ontsteking. Handige triminstelling en nog veel nneer. Westhavendijk 6 te Middelharnis Tel. 01870-3458 _^^^^r Op hel water öe sterkste Ruime keuze uit: Zonneschermen windvast Knikarmschermen Sereens Horren Hordeuren Rolluiken Luifels Jaloezieën Vertikale jaloezieën Rolgordijnen Markiezen Winterberging voor markiezen. Ook overtrekken wij uw markiezen. Tevens losse stoffen verkrijgbaar. Vervangen van het doek van alle soorten schermen. Wij leveren kunststof schroten, geschikt voor wand en plafond, onderhoudsvrij. Telefoon 01670-3484. West Achterweg 2, Middelharnis Tevens reparatie en onderhoud van alle zonwering. Alles op maat gemaakt. ■t-

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 8