40-iarige loopbaan dhr. T. van Dieren met Ridderschap helcroond Rode Kruis nam afscheid van eminente voorzitter VIDEO-STUNT 3999.- %hwi^MnMi Predikbeurten Concert in Strijen Vakantietips JVC-sst Vakantietips E re-lidmaatschap en grote waardering voor Jonkheer G. Kraijenhoff Geslaagden LHNO „de Molenwiek" Bladz. 2 ,EILANDEN-NIEUWS'^ VRUDAG 27 JUNI 1986 Met een mengeling van verbazing en dankbaarheid heeft dhr. T. van Dieren te Middelharnis gistermid dag op zyn tot dusver afgelegde levensweg teruggezien. Aanleiding daartoe was z^n 40-jarig jubileum by de fa. C. Esselink en inherent daaraan het neerleggen van enkele van zyn funkties. „Nooit heb ik by mijn komst op Flakkee kunnen den ken hier zó in te burgeren en hier myn levenstaak te vinden", zo liet dhr. van Dieren weten, voorbe stemd als hy leek om als zoon van een veehouder „onder de rook van Gouda" zyn vader in het bedrgf te volgen. Zyn verdiensten op vele- en heel óndere terreinen bleken gister middag te hebben geleid tot de be noeming tot Ridder in de Orde van Oraiye Nassau! Niet dhr. van Dieren-, wél zijn zoon en opvolger Ing. T. C. van Dieren bleek van de komst van die hoge onderscheiding wetend te zijn geweest. In zijn welkomst woord waarin hij met vele genodigden ook een deputatie van het Gemeentebestuur verwelkomde had dhr. van Dieren (jr.) daar ook geen enkele toespeling op ge maakt zodat het opspelden van de ver sierselen, door loco-burgemeester J. H. Koppelaar voor de jubilerende heer van Dieren als een totsJe verrassing kwam. „Ik ben niet de man die er naar uit gekeken heeft, maar ik waardeer het bij zonder", zou hij er later ter bijeenkomst van zeggen. Zoon en vader maakten dui delijk welke diepere overtuiging daaraan ten grondslag lag. „Het is Gods wijsheid die U in de oorlogsjaren naar Flakkee leidde en het is Zijn hand geweest die U het vervolg van Uw levensweg wees", zo stelde Ing. van Dieren, daarin eenstemmig met zijn vader, met overtuiging vast. Dhr. van Dieren vond er geen „meisje dat kaas kon maken' zoals ze op 's vaders bedrijf te pas ge komen zou zijn, maar een van de dochters van handelaar in bouwmaterialen dhr. C. Esselink. Op 1 juli 1946 trad hij in dienst van zijn toen nog aanstaande schoon vader, om vervolgens in april 1947 met de dochter in het huwelijk te treden. „U werd op geen enkele wijze gehinderd door enige kennis van bouwmaterialen", zo zag zoon van Dieren terug op de beginperiode van zijn vader in het bedrjjf dat nog aan het begin van een grote ontwikkeling zou blijken te staan. Dat had lange werkdagen gekost maar 't was met het bedrijf enkele minder goede jaren uitgezonderd toch steeds excelsior gegaan; in de zeventiger jaren werd zelfs een „sterke" groei geboekt en thans zijn er de bedrijven Esselink Beheer, Esselink Onroerend Goed b.v. van welke beide dhr. van Dieren nog directeur blijft en Ing. van Dieren adj. directeur en er zijn de bedrijven C. Esselink en Zn. b.v. waar van Ing. van Dieren directeur is, J. Goede- gebuur adj. directeur en dhr. J. A. Nelis procuratiehouder is. Van Gamess b.v. te Ridderkerk is Ing. T. C. van Dieren directeur. Het was niet zonder trots dat dhr. vanDieren(jr.) erop wees dat in de 40 jaar waarin vader van Dieren bij het bedrijf betrokken was en er leiding aan gaf de omzet 225 maal is vergroot, het aantal werknemers is verzevenvoudigd, het werk gebied 4x groter is geworden en de ver meerdering van het getransporteerde ge wicht zich niet meer laat uitdrukken.... Als blijk van waardering bood Ing. van Dieren zijn vader twee cheques aan, één, terwille van de curiosa uit een cheque boekje d.d. 1940 en één waarvan het bedrag door dhr. van Dieren, evenals de overige geldelijke giften, werden bestemd voor de verpleegkundige hulp in zieken huizen in Israël. Welke titel...? Loco-burgemeester dhr. J. H. Koppelaar zocht voor dhr. van Dieren de juiste aan spreektitel uit een veelheid van keuzes, hij was wachtmeester, directeur, manager, vertrouwensman en bestuurder...! Dhr. Koppelaar herinnerde zich nog dat dhr. van Dieren in 1942 als wachtmeester der Marechaussee naar Middelharnis was gekomen. Al snel werd in Middelharnis gefluisterd dat „die nieuwe" bij „de goeie" mocht worden gerekend en dat er ander zijds geen loopje met hem te nemen was. In zijn beschouwing op het leven en wer ken van dhr. van Dieren bevestigde dhr. De Algemene Vergadering van het Ned. Rode Kruis, gehouden zaterdag 21 juni 1986 in de congreszaal van het Jaarbeurs Congres- en Vergader centrum te Utrecht stond hoofdzakelyk in het teken van het afscheid van de (nu) oud-voorzitter Jonkheer G. KrayenhofT. Gedurende twintig jaar heeft de heer Krayenhof op eminente wyze leiding gegeven aan het Ned. Rode Kruis, terwyl h^' ook twaalf jaren lang vice-president was van de Liga, de wereldomvattende organisatie van het Rode Kruis en de Rode Halve Maan. Dat zyn verdiensten hogelyk werden gewaardeerd bleek uit de grote belangstelling voor het ceremoniële deel van de Vergadering dat om 12.00 uur begon. De hoogste gas was H.K.H. Prinses Juliana, Beschermvrouwe van het Ned. Rode Kruis; de Minister van Defensie, de heer Mr. J. de Ruiter; de secretaris-generaal van de Liga, de heer Hoegh; oud-premier, de heer P. J. S. de Jong, tot 1 oktober 1985 eerste onder voorzitter van het NRK.; het Ere-lid mevrouw H. A. van Riemsdyk- Philips; de oud-directeur-generaal, de heer A. van Emden; de commissaris der Koningin in de provincie Utrecht en de burgemeester van de stad Utrecht, mevrouw drs. M. W. M. Vos-van Gortel. Verder veel oud- bestuursleden en directie, kringcommissarissen (waaronder oud-burge- meester W. M. v. d. Harst) en een groot aantal afgevaardigden van de 484 plaatselijke afdelingen in Nederland. dochter van een voorzitter, zelf oud-voor- Menslievendheid Mevrouw M. H. M. F. Gardeniers-Be- rendsen, lid van de Raad van State, op volgster van de heer P. J. S. de Jong ^s Eerste-Ondervoorzitter verwelkomde de demissionaire minister De Ruiter, terwijl H.K.H. Prinses Juliana even later door de nieuwe voorzitter van het Rode Kruis, Mr. J. J. van der Weel werd begroet in het bijzijn van de directie, o.a. Mr. H. J. Baron van Asbeck, directeur Biimenland. Mr. Van der Weel vertolkte de gevoelens van de vergadering in een welkomstwoord aan het adres van de gasten. Zich richtend tot Prinses Juliana zei spreken „Konin klijke Hoogheid, wij zijn zeer erkentelijk voor Uw komst naar deze bijeenkomst U was voorzitter van het NRK van 1934 tot 1948. U hebt zelf weleens geduid op Uw drievoudige betrokkenheid bij het NRK: zitter en beschermvrouwe. Die verbonden heid stellen wij bijzonder op prijs, en uw aanwezigheid hier zien wij als uitdrukking daarvan", aldus Mr. Van der Weel. Na een welkom tot Minister De Ruiter, de heer Hoegh en alle andere gasten, richtte Mr. Van der Weel zich speciaal tot de heer en mevrouw Kraijenhoff en liet allereerst doorklinken de ontwikkelingen in deze zittingsperiode van 20 jaar, zoals de verhuizing van de Prinsessegracht naar een nieuw pand aan het Leeghwaterplein, de totstandkoming van de nieuwe sta tuten, twee zaken die in menig opzicht symbolisch zijn in de maatschappij en ook in het Rode Kruis. Spreker bracht de vergadering ook nog onder de aandacht wat er nog meer onder de inspirerende leiding van de heer Kraijenhoff is tot stand gebracht en hij noemde daarbij enkele bouwstenen van het geheel, o.a. de boot. Koppelaar dat hij ook „een goeie" ge bleven was wiens naam onder de flak- keese bevolking een goede klank gekregen heeft. Spr. waardeerde dhr. van Dieren om zijn zakelijke visie die had geleid tot de oprichting van een Inkoopver. en dhr. Koppelaar somde vervolgens een reeks betrokkenheden van dhr. van Dieren in diverse besturen op zowel materieel als immaterieel gebied, aan de hand waarvan dhr. Koppelaar vaststelde hoezeer dhr. van Dieren erkent dat niet de materie het hoogste goed betekent, maar dat er boven die geestelijke waarden zijn. Het deed dhr. Koppelaar dan ook bijzonder deugd van dhr. van Dieren een reeks funkties op kerkelijk gebied te kunnen noemen; o.a. was hij 3 2 jaar lang ambtsdrager in de Chr. Geref Kerk. Het was 'sprekers hartelijke wens dat dhr. van Dieren van die arbeid vruchten zal zien. Spr. geloofde ook dat de jubilaris daaruit kracht heeft geput om het vele werk dat hij heeft gedaan te kunnen doen. „In uw gezin was U geen directeur of manager, maar daar bent U een wacht meester en vertrouwensman geweest: U hebt het bestuurd en U bent er ambts drager geweest", zo stelde dhr. Koppelaar waarderend vast, dhr. en mevr. van Die ren toewensend dat God Zijn zegen over hen zal gebieden. Het was met groot genoegen en grote instemming dat dhr. Koppelaar dhr. van Dieren in kermis stelde van de hoge Ko ninklijke Onderscheiding waarvan hij hem de versierselen opspeldde. de vakantiehuizen, de leerstoel Inter nationaal Humanitair recht, de herwaar dering van het Rode Kruis in de Neder landse Rampenbestrijding, de projecten in Libanon en Soedan, de ledenwerving en het doorbreken van de 10 miljoen-cam- pagnegrens in 1985. Ere-lid Na nog een aantal goede eigenschap pen te hebben gememoreerd, zei Mr. Van der Weel dat in zeer uitzonderlüke gevallen aan personen die zich verdien- stelyk hebben gemaakt tegenover het Rode Kruis, door het Hoofdbestuur, ere-leden kunnen worden benoemd. Zg hebben toegang tot de vergadering van het Hoofdbestuur en de Alg. Vergade ring en hebben een adviserende stem. „Het is mü een eer en een genoegen u mede te doelen dat het Hoofdbestuur heeft besloten u te benoemen tot ERE LID van het Ned. Rode Kruis". Onder groot applaus overhandigde Mr. Van der Weel aan de heer KraijenhofTde bij deze benoeming horende oorkonde. Mevrouw KraijenhofT had reeds een fyn boeket bloemen ontvangen. Naast mevrouw Van Riemsdijk bestaan er nu slechts twee ere-leden. Minister De Ruiter vertolkte de waar dering van de Regering. Defensie is ons moeder-departement, was reeds door de heer Van der Weel opgemerkt. De oor sprong en de aanzet van het Rode Kruis is uit de nood geboren. Een hoge Regerings onderscheiding speciaal ten opzichte van het Rode Kruis spelde de minister op de jas van de heer Kraijenhoff en reikte een daarbij behorende oorkonde uit. Zeven rode rozen De secretaris-generaal van de Liga, de heer Hoegh doorspekte zijn toespraak met humor. In zijn in het Engels uitgesproken speech wees hij op de zeven grondbegin selen van het Rode Kruis, n.l. de Alge meenheid, Eenheid, Vrijwilligheid, Onaf hankelijkheid, Neutraliteit, Onpartijdig heid en Menslievendheid. Bij het uitspre ken van elk van deze grondbeginselen pakte hij een rode roos en deze zeven rozen overhandigde de heer Hoegh aan mevrouw Kraijenhoff. Voorde heer Krai jenhoff had hij een legpenning van de Liga als geschenk. De gevoelens van „Het Land" d.w.z. van alle afdelingen werden weergegeven Gelukwensen Hartelijke gelukwensen werden dhr. van Dieren daarop toegevoegd door dhr. Struik namens de Hibin, de Ver. van han delaren in bouwmaterialen die dhr. van Dieren een fraai gecalligrafeerde oor konde aanbood en door dhr. Koos Goede- gebuur die namens het personeel goede wensen, woorden van grote dank jegens dhr. van Dieren en een fraaie windwijzer aanbood waarbij hij de wens tot uit drukking bracht dat die veel in de richting van het bedrijf zal wijzen omdat daar de goede raad en de adviezen van dhr. van Dieren nog zeer op prijs worden gesteld. In zijn dankwoord, waarin hij overigens graag een en ander relativeerde gaf dhr. van Dieren uitdrukking aan zijn diepe dankbaarheid jegens zijn Schepper voor de ontvangen gaven en talenten. „Ik heb ermee gewerkt en gewoekerd en mijn werk heeft me door zorg en moeilijkheden heen steeds grote voldoening gegeven!" kon dhr. van Dieren verzekeren. Daarbij dacht hij ook terug aan de samenwerking met zovelen die steeds plezierig is geweest en het personeel werd dan ook bedankt voor de wijze waarop het heeft meegewerkt het bedrijf te maken tot wat het geworden is. Met name dacht dhr. van Dieren in dat verband aan de al oud-gedienden Arie Verburg en Jan Sprong welke laatste hem het laatste duwtje had gegeven om een nieuw bedrijf aan de Molenweg te vestigen wat later zou blijken een prima beslissing te zijn geweest. Veel herinneringen haalde dhr. van Dieren uithetverleden op, o.a. de hulp die de Hibin gegeven had na de watersnood in 1953; een pracht demon stratie van wat samenwerking vermag. Dhr. van Dieren besloot met een stimu lerend woord tot personeel en opvolgers waarin hij hen maande de zegen van Boven te verwachten zoals ook hij dat steeds heeft gedaan: „mijn leven is niet mijn beleid en be sturing geweest, het is de Héere Die mij geleidt en Die mij een taak gegeven heeft die ik getracht heb te vervullen en die ik Hem zal moeten verantwoorden" beleed dhr. van Dieren. STELLENDAM Geslaagd De 24-jarige Danny van Seters, zoon van de drogist-familie van Seters, is aan de HTS te Rotterdam, waar hij de 4-jarige cursus volgde, ge slaagd voor de studie Electrotechniek. Ing. van Seters volgde eerst de Mavo te Stellendam, vervolgens de MTS te Rotter dam en laatstelijk de HTS aldaar. Zaterdag 28 juni a.s. geeft Henk G. van Putten een orgelconcert op het fraaie Knipscheer-orgel in de Geref. Kerk te Strijen. Op het programma staan Sonate 4 van J. Rheinberger, 2e Choral van C. Franck en- Sj^mphonie 6 van Ch. M. Widor. Aanvang 20.00 uur. Gebruik tijdens lange autoreizen geen overvloedige maaltijden en slik geen op wekkende middelen. Pas uw snelheid aan aan de omstandig heden. Onderschat bochtige hellingen in de bergen niet en matig bijtijds uw snel heid. door de heer A. W. T. Gijsbers te Apel doorn, Kringbestuurslid van de provincie Gelderland. De heer Gijsbers schetste de afgetreden voorzitter als een man die van alle Rode Kruis-taken het grondbeginsel „Menslievendheid" boven aan de rang lijst plaatste. Dat bewoog de heer Kraijen hoff toe te treden tot het Rode Kruis en het werk als voorzitter dan ook 20 jaar met zijn volle inzet te verrichten. Namens alle Rode Kruisers dankte spreker de heer Kraijenhoff daar heel hartelijk voor. Een koperen beeldje, voorstellende een fluit speler kwam na onthuUling in het bezit van de familie Kraijenhoff. Zeer erkentelijk voor veler komst, spe ciaal de leden van het Koninklijk huis, waarvan Prinses Juliana zonder zijn voor kennis aanwezig was, bestempelde de heer Kraijenhoff in zijn dankwoord het geheel als een grote verrassing. Aan het begin van de vergadering stelde de heer Kraijenhoff als een goede traditie voor aan de Beschermvrouwe H.K.H. Prinses Juliana een telegram met groeten en dank te zenden, wat achterwege is gebleven. „De enige opdracht die wij van U in die 20 jaar niet hebben uitgevoerd", aldus Mr. Van der Weel. In zijn openingswoord, waarin de heer Kraijenhoff vertelde dat er in 1985 voor 30 miljoen door het Ned. Rode Kruis aan hulp werd besteed, bedankte hij alle mede- werkers(sters), bestuurders, directie, vrij willigers in den lande en de vele organi saties voor de voortreffelijke samenwer king, welke woorden hij in zijn slot- en dankwoord nogmaals onderstreepte en daarbij de sprekers en hun goede gaven betrok. „Mijn opvolger wens ik van harte toe dat hij het even prettig zal hebben als ik", aldus de heer Kraijenhoff. Na beëindiging van het ceremoniële deel van de Vergadering was er gelegen heid om persoonlijk afscheid te nemen van de heer Kraijenhoff en kennis te maken met de heer Van der Weel. Als eerste van een lange rij trad H.K.H. Prinses Juliana naar voren om beide heren de hand te drukken en zich met hen enige tiJd te onderhouden, gevolgd door H.K.H. Prinses Margriet, lid van het Dagelijks Bestuur van het Ned. Rode Kruis. Voor zover ons bekend waren van Flakkee de volgende af delingen tegenwoordig: Ouddorp, Stel lendam, Middelharnis en Ooltgens- plaat GR-C2EKVHS-CVIDEO-MOVIEMETAUTOFOCUS van 5499,- 2 jaar garantie 2 jaar verzekering (D m<s><s>®(S)®% Voor het examen aan de LHNO „de Molenwiek" te Sommelsdijk slaagden 67 meisjes op vier verschillende nivo's. Een aantal van hen slaagde met vakken op D- nivo, zodat alle mogelijke nivo's bij het LBO behaald werden. Felicitaties aan ouders, jongelui een docenten! Geslaagd aan de school voor LHNO „de Molenwiek" te Sommelsdijk. Opleiding verzorgende beroepen: Middelharnis: Arda van Antwerpen, Dio- ne Driesse Sommelsdijk: Sylvia Dam me, Bettina Hollaar, AnnetJÖoUeman Stad aan 't Haringvliet: Janet Koppenaal, Carolien Meiaard, Marion Moerenhout Stellendam: Jacqueline Laarman, Co- rina Moerkerke, Maja Troost Oude Tonge: Ina Kerp, Jolanda Pieterse Achthuizen: Jolanda Kristalijn, Jolanda Vervloet— Ooltgensplaat: ClarindaHok- ke, Jopie Lans Melissant Diana Siepman Dirksland: Leida Bal, Jo landa Brooshooft, Judith van Houten, Jannie Los, Petra Matthijssen, Gerie Roo- seman, Petra de Wit. Opleiding tekstiel verwerkende beroepen: Middelharnis: Diana Jongejan Som melsdijk: Coby van Hulst, Evelien Nelis Stad aan 't Haringvliet: Aimemarie Soldaat, Annette Tiggelman Oude Tonge: Lina Zuidijk Dirksland: Lia de Jong Stellendam: Monique Brinkman. Zondag 29 juni 1986 OUDDORP - Herv. Gem. 9.00, 11.00 en 18.30 uur ds. W. J. op'tHof-Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lezen - Ger. Kerk 10.00 uur ds. W. de Vries en 15.00 uur ds. H. Boswijk, bev. drs. J. van Westenbrugge en intrede - Doops gezinde Gem. 9.30 uur ds. Homan, Enkhuizen. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00, 10.45, 17.00 en 18.45 uur ds. H. Westerhout. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uurkand. H. Klinken 18.00 uur drs. K. Exalto; kollekte christelijke doelein den - Ger. Kerk 10.00 uur lezen en 15.00 uur (zie Ouddorp). MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. H. F. Klok, Rijssen; extra maandelijkse kollekte kerk- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen- Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. Noorloos, Lelystad - Ger. Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur lezen. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. D. C. Floor en 18.00 uur ds. J. F. Schuitemaker; extra kollekte expl. On derde Wiek. Vrijdag 4 juli: huwelijks bevestiging Peter Vogelaar en Petra Troost door ds. I. Hoornaar - Ger. Gem. 10.00 uur (H.A.) en 18.00 uur (H.D.) ds. Chr. v. d. Poel, Yerseke. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. K. Groenendijk en 18.00 uur eerw. hr. A. H. Veldhuizen; extra kollekte quotum- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. A. H. Veldhuizen en 18.00 uur ds. L. Kruijmer, bediening Heilige Doop; extra kollekte IZB - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. G. Berveling. LUKASKAPEL HDG - 10.15 uur ds. K. van Meijeren. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 10.00 10.00 uur ds. L. Quist en 18.00 uur ds. Opleiding kantoorpraktijk: Middelharnis: Kirsti Dahlström, Erica van Es, Angelique Kunst, Linda Prins, Irene Slooter, Mariaime Verduin, Karin V. d. Werf Sommelsdijk: Manita Boe ter, Petra Kievit, Corina v. d. Kooij; Jolanda Nagtegaal, Esther Roest, Bianca Rijke. Stellendam: Melinda Kiehncke, Marjan van Oudenaren, Silvia Weidyk Oude Tonge: Sylvia de Vos Melissant: Mo nique Dits, Ellen Janssen, Aimelies Me lissant, Emilie' Overweg Dirksland: Angelina Kokshoom. Opleiding vr^e afstudeerrichting: Middelharnis: Kitty Barkel, Mariënne de Knegt, Jolanda van Strien, Jeannette Wisse Sommelsdijk: Martine Klijn, Monique Vroegindeweij Oude Tonge: Hilda Fes Nieuwe Tonge: Cora Note boom Dirksland: Carla Loggen Herkingen: Renate Kleijn, Marjan van Mourik Melissant: Carolien Troost. Het zou kunnen gebeuren, dat u tijaens de vakantie thuis nodig bent. De AN WB- alarmcentrale kan u echter alleen op roepen, met kans op succes, als kleur, merk en nummer van uw auto bekend zijn en uw reisroute. Laat ook bij uw buren uw vakantie-adres en dergelijke achter. In de bergen heeft klimmend verkeer altijd voorrang op afdalend verkeer. Geef bij scherpe jbochten altijd een geluids signaal. P. H. van Trigt; extra kollekte kerk - Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. A. Teuling, Nw. Beerta - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter- Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur kand. G. Zijl, Nijmegen - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 10.00 uur ds. A. Geel hoed en 16.30 uur lezen. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. L. Krijmer, bevestiging ambts dragers en 18.00 uur ds. W. H. van Kooten; Ie kollekte di^onie en 2e kollekte kerkvoogdij - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. OUDE TONGE-Herv. Gem. 10.00 uur ds. P. de Jager, Schoonhoven en 18.00 uur ds. T. Ouwerkerk, IJzendoom; extra kollekte pastoraal fonds - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. D. Scheepmaker, Dinteloord en 18.00 uur kand. H. C. van Campenhout, kollekte kerk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur dhr. de Haan, Spijkenisse. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos en 18.00 uur ds. A. V. d. Vlist, Nieuwerkerk aan den IJssel; extra kollekte „Bij de Bron" Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur kand. L. Kramer, Kampen. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur kand. H. Donken, Hardinx- veld-Giessendam en 18.00 uur ds. K. van Meijeren, bediening Heilige Doop; extra kollekte HGJB - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 uur ds. J. Baks en 18.00 uur dhr. J. A. Lambalgen. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. I. Hoornaar, kollekte ver warming. SINT MAARTENSDUK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon- Ger. Gem. in Ned. 3x lezen - Oud Ger. Gem. 3x lezen. YERSEKE - Ned. Herv. Ger. Bond 14.30 en 18.30 uur ds. J. H. van Dalen, Oud Alblas. Mevr. van Dieren feliciteert haar zojuist geridderde echtgenoot. (g) (D <g) Portable video camera met ingebouwde recorder en autofocus Eenvoudig in het gebruik. De camera is voorzien van 0^5 inch saticon opnamebuis en tele/groothoeklens met 6x motorzoom. De opname kan via de electronische zoeker of televisie weergegeven worden. Verder via ae eiecironiscne zoe^cl ui loiv—-------o-~.' voorzien van afneembare microfoon, hoofdtelefoonaansluiting en wit- balans-instelling. Kompleet VHS-C cassette, acculader/netvoedingen aansluitkabels naar TVanette switch, automatische VHSC adapter, kafferen schoudersteun. Afm.: 10.9x13.6x31.5 cm Adviesprijs 5499,- FOTO - FILM - REPORTAGE VIDEO - COMPUTER mm^^mm^l _P_»- Weststraat 35 - Molenweg 4 Ouddorp - Telefoon 01878-1612 en 2120 Filiaal Renesse Printshop - Hogezoom 172 t Telefoon 01116-2400 i)

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 2