Kon. Goud bij afscheid van dlir. G. C. Reus (PvdA) uit raad Goedereede Programma Koninginnedag 1986 te Dirksland Nieuwe RENAULT 21 Activiteiten in „Geldershof" te Dirksland Predll(beurten al vóór de introduktie een bekendheid E.H.B.O.-examen Veertig fietsroutes in Zuid-Holland Opvolger bedrijfsvoorlichter Lesuis benoemd WD-verkiezingsbijeenkomst Y.F.C.-KOFFIEBAR Vorstschade aan wintertarwe Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS' VRIJDAG 25 APRIL 1986 Genaderd aan het eind van de lopende zittingsperiode lieeft Goerees' gemeenteraad gisteravond van 4 collega's uit zijn midden afscheid moeten nemen omdat ze niet meer in de nieuwe samenstelling terug zullen komen. Afgeleid aan de tijdsduur waarin ze zitting hebben gehad werden de heren getypeerd als veteranen, senioren en zelfs junioren. Voor de senior, dhr. G. Reus, die na 23 jaar raadslidmaatschap (in Nieuwe Tonge en Goedereede) voor de PvdA eigener beweging afscheid nam blonk deze avond zelfs Koninklyk Goud, hem opgespeld door de raadsvoorz. burg. van Velzen in de vorm van een Gouden Eremedaille in de Orde van Oranje Nassau. De overigen die afscheid namen was de „veteraan" dhr. J. C. Komtebedde die voor de VVD maar liefst 31 jaar vol maakte, en de heren A. Redert van Vis- serijbelangen met ruim twee jaar en dhr. Grinwis die een hele ambtsperiode, aan vankelijk voor D'66 en nadien op eigen tittel, volmaakte. Geen wonder dat bij een en ander uitvoerig werd stilgestaan. Reus: het financiële geweten De scheidende heer Reus werd door burg. van Velzen zelfs het financiële ge weten van de gemeente Goedereede ge noemd die de vinger dreigend omhoog stak wanneer het volgens hem „niet goed" ging. Dhr. van Velzen kon uit eigen waar neming vaststellen hoezeer dhr. Reus gelukkig hersteld na een zware operatie het raadslidmaatschap op voortreffelijke wijze heeft uitgeoefend, soepel en niet te star vastgepind op een of ander uitgangs punt, met begrip voor zich aandienende omstandigheden en zich uitermate ver diepend in de technisch financiële proble matiek van de gemeente. „Een zeer goed raadslid!" zo waardeerde hem de voorz., dhr. Reus dankend voor zijn zeer ge waardeerde inbreng gedurende zo lange tijd. Ook werd een veelheid van ftinkties van dhr. Reus gememoreerd, voor H.M. de Koningin alle aanleiding dhr. Reus te doen tooien met Koninklijk Goud wat hem in aanwezigheid van zijn echtgenote werd opgespeld. „Perplex" Later, in zijn dankwoord, zou dhr. Reus verklaren perplex en verrast te zijn door de toekenning van de Koninklijke Onder scheiding waarop hij in het minst niet gerekend had: „Ik heb nooit kunnen den ken dat mijn bemoeienissen die Onder scheiding zouden wettigen" maakte hij bekend. Dhr. Reus achtte zich thans, aan het eind van zoveel jaren raadslidmaat schap „tot stilstand te zijn gekomen". In tegenstelling tot zijn Nieuwe Tongse raadsperiode waarin het moeilijk mee besturen was had hij in Goedereede wel degelijk de overtuiging gehad in raad en via de commissies invloed te hebben waar om hij er zich dan ook „als een vis in het water heeft gevoeld". „Er is aldus dhr. Reus veel tot stand gekomen en ik ben blij daaraan een steentje bij te hebben mogen dragen. Ik heb overigens niet meer gedaan dan m'n best voor de gemeente Goedereede, maar dat zal stellig ook van het komend driemanschap voor de PvdA kunnen worden gezegd", verzekerde hij. College en raad en alle overige betrok kenen dankend voor de goede harmonie die steeds had geheerst en die in Goede reede tot goede bestuursresultaten heeft geleid. Later tijdens de vergadering werd dhr. Reus door alle fractievoorzitters toege sproken met een woord van gelukwens met de ontvangen onderscheiding en een woord van dank voor de manier hij biiuien de raad heeft gefunctioneerd. Zonder uit zondering lieten mevr. Hoogenraad en de overige heren fractieleiders daarover hun waardering blijken en ze gunden het dhr. Reus van harte voortaan te kunnen spre ken van „de gouden Reus!" Afscheid dhr. J. C. Komtebedde Van dhr. J. C. Komtebedde werd na een raadslidmaatschap van 31 jaar afscheid genomen. In 1955 kwam dhr. Komte bedde in de gemeenteraad van Ouddorp en hij heeft nadien ononderbroken zitting gehad. Mede i.v.m. zijn andere activi teiten als voorz. van de VW en secr. rentmeester van de vroegere Polder werd dhr. Komtebedde in 1980 Kon. Onder scheiden en later daarin nog bevorderd. Ook jegens hem was de raadsvoorz. vol waardering, als zijnde een man van de praktijk die de individuele burger Veel Vrije Dingen gunde maar ook zoveel wer kelijkheidszin had dat hij erkende dat in ons overvolle land aan eenbepaalde regel geving niet te ontkomen was, hoezeer hij zich ook stootte aan de steeds grotere veelheid van administratieve regelingen die de Overheid uitdokterde, waarvan er thans weer een deel worden terugge schroefd zodat het lijkt dat dhr. Komte bedde een vooruitziende blik heeft gehad. Ook dhr. Komtebedde die zelf heeft gekozen voor een afbouw van zijn lang durig raadslidmaatschap werd dank ge zegd voor zijn grote inbreng en ook hem werd het tinnen bord met inscriptie over handigd. In zijn dankwoord zag dhr. Komtebedde terug op het vele wat tijdens zijn raads lidmaatschap en vooral na de gem. her indeling in de gemeente Goedereede aan voorzieningen tot stand is gekomen, op o.a. het gebied van de visserij, de re creatie, de verenigingshuisvesting, het on derwijs, de woningbouw, het wegenstelsel en het milieu: „Ik vraag me af wat er nog voor de nieuwe raad overblijft; we hebben zelfs gespaard om het nageslacht bijna gratis een overdekt zwembad aan te bieden", stelde dhr. Komtebedde tevreden vast. t Afscheid van ,Junioren" Tot de junioren in het raadswerk moch- ten de heren Hans Grinwis en A. Redert (Visserijbelangen) worden gerekend. Tegenover dhr. Grinwis werd door de voorz. en in diens navolging door alle anderen die dhr. Grinwis nadien toespra ken herinnerd aan diens uitspraak dat steeds „de oortjes op de wind moeten worden gehouden". „Wind genoeg in deze contreien", beval de raadsvoorzitter aan, zich dhr. Grinwis herinnerend als een raadslid die zijn beschouwingen door spekte met een persoonlijke noot maar die zich ook behoorlijk oriënteerde en met kennis gewapend ter vergadering kwam. Wederkerig bracht dhr. Grinwis dank voor de ondervonden prettige samenwer king al tekende hij aan dat het ook wel eens persoonlijk was geworden.... „Ik heb des tijds de afdeling D'66 opgericht maar ik heb hem ook weer om zeep geholpen", Dhr. Reus (r) wordt door burg. van Velzen geluk gewenst; in 't midden staat mevr. Reus. erkende dhr. Grinwis, omdat hij het niet met het partijbeleid eens was geweest. Liever behartigde hij het belang van de inwoners dan zich steeds te moeten con formeren aan het partijbelang en dat had een scheiding teweeg gebracht. „Voor een idealist als ik mezelf acht is het best moeilijk geweest" verzekerde dhr. Grin wis, maar zonder rancune nam hij nu afscheid, blij dat hem na een zware ziekte toch weer gezondheid geworden is, een gezondheid waarmee hij zorgvuldig hoopt om te gaan. Dhr. Grinwis liet ook nu niet na verbazing op te roepen met zijn uit spraak dat zelfs dominees en ouderlingen uit Goedereede elders dan in Goedereede „de beentjes van de vloer tillen". Van dhr. A. Redert werd afscheid ge nomen nadat hij twee jaar zitting heeft gehad voor Visserijbelangen. Dhr. van Velzen karakteriseerde dhr. Redert als een praktisch ingesteld raadslid die het niet alleen bij visserijzaken hield maar die op alles viste wat voor zijn net kwam. Hij wist debijvangsten" op waarde te schat ten of vierkant over boord te gooien. ,,De sonore stem van de praktiserend visser zullen we hier niet meer horen, terwijl de met humor doorspekte betogen een goed kompas vormde voor de raad die veel visserijzaken te behandelen heeft", zo zag de voorz. terug. Dhr. Redert nam de laatste ge legenheid te baat de belangen van Goe rees' visserij nog eens te benadrukken. Daarbij waarschuwde hij dat er in de visserij na de vette-, ook magere jaren aan kunnen breken nu het gevaar zich aftekent dat Engeland Nederland op het gebied van visserij en handel steeds meer gaat verdringen. Ook de stilligregeling zal vele miljoenen omzet kosten. Dhr. Redert moest bekennen het raadslidmaatschap nooit te hebben geambieerd, in welk ge voelen geen verandering is gekomen, waarom hij zich niet herkiesbaar heeft gesteld. „Ik hoop dat Van Gurp die nu Visserijbelangen waar zal nemen niet te veel op de automatische piloot zal stu ren", zo gaf hij dhr. van Gurp mee. De scheidende raadsleden werd door de fractievoorzitters toegesproken maar het zou te ver voeren om dat in de verslag geving te verwerken. Bij het scheiden van de markt wenste men elkaar voor het verdere leven alle goeds toe. 08.00 uur Herauten. 09.00 uur 09.30 10.00 uur uur 10.45 uur 13.30 uur 15.00 18.00 19.00 21.15 uur uur uur uur 22.00 uur Vertrek vanaf de Victoriahallen met Muziekvereniging Ami- citia en ophalen van de schoolkinderen (de kleinsten mogen op de wagens). route: via lagere scholen naar Margrietlaan, Bosdreef, Wemer laan, B. C. Zaaijerlaan, Wilhelminalaan, Tramweg, Juliana- laan, B. C. Zaaijerlaan, Ring, Voorstraat, Winterstraat, Sta tionsweg, Ziekenhuis. AUBADE voor het Gemeentehuis. Zanghulde in de tuin van het ziekenhuis. Kinderspelen op de Voorstraat en grabbelen voor de peuters. TOJoIjE VAREN op de Boezem vanaf de houten brug bij de Vroonlande. Rubberbootraces. Prijzen zijn te behalen voor de snelste, meest originele, mooist versierde vaartuigen en er is ook een pech-prijs. Opgeven bij mevr. Gielbert tot uiterlijk 28 april, tel. 1927. Autopuzzelrit. Inschrijven bij het zwembad. Uitslag en prijzenuitreiking puzzelrit in „de Schakel". Sporttief/muzikaal gebeuren in de sporthal voor alle leeftijden. Lampionoptocht. Vertrek vanaf de sporthal. route: Philipshoofjesweg, Bloemendaal, B. C. Zaaijerlaan, Wemerlaan, Fluzistraat, Margrietlaan, Beatrixlaan, Juliana- laan, Paul, van Weellaan, Stationsweg, Achterdorp, Ring, Voorstraat (eindpunt). Afsluiting Koninginnedag 1986 op de Voorstraat. Op 31 juli hoopt dhr. P. Lesuis te Middel- hamis afscheid te nemen als Bedrijfs voorlichter Akkerbouw. Dhr. Lesuis zal dan 35 jaar die funktie op Goeree Over- flakkee hebben uitgeoefend. Inmiddels is in zijn opvolging voorzien door de be noeming (door'het consulentschap voor de akker- en tuinbouw te Barendrecht) van dhr. B. v.d. Spek te Zierikzee. Dhr. v.d. Spek vervult momenteel nog zijn mili taire dienstplicht maar zal op 12 mei in zijn nieuwe funktie treden, aanvankelijk ter oriëntatie op het kantoor te Baren drecht waarna dhr. Lesuis hem op ons eiland zal introduceren. Zeker zal dat ook gebeuren op de af- scheidsbijeenkomst van dhr. Lesuis die op voornoemde datum in het Verenigings gebouw „de Schakel" te Dirksland zal worden belegd. Op maandag 28 april 1986 houdt de Ondercentrale van de WD op Goeree Overflakkee een bijeenkomst in restau rant „Bellevue" te Middelhamis. Aanvang: 20.30 uur. Spreker: VVD Tweede Kamerlid Prof. Dr. Ir. J. J. C. Voorhoeve. Toegang vrij. Zaterdag 26 april a.s. hebben we een koffïebaravond met als gast Eric Enger- bretson uit Zweden. Hij zal voor ons een muzikale avond verzorgen en natuurlijk is iedereen weer van harte welkom. De toegang is vrij! datum: 26 april. plaats: Oostdijk 33, Sommelsdijk. tijd: 20.00 uur. Y.F.C.-Goeree Overflakkee De a.s. geboorte van de nieuwe Renault 21 heeft bij de dealers van dit befaamde Franse automerk zoveel verrukking teweeg gebracht dat menige potentiële klant de wagen al vóór de introductie bereden heeft. Ook op Flakkee kon men hem al tegenkomen, met op de passagiersplaats verkoper C. Breen van „Ramoco" te Stad aan 't Haringvliet. De Renault 21 bevindt zich qua klasse zoals de cijfering doet vermoeden tussen de Renault 18 en de 25 in en zal over enkele jaren de Renault 18 vervangen hebben. De nieuweling wordt leverbaar met 5 verschillende motoren en in 3 uitvoeringen, de GTS, de GTD en de Turbo D. Bij de produktie van de 21 wordt gebruik gemaakt van de nieuwste precisietechnieken die door robots feilloos worden toegepast en uitgevoerd. Robots staan bij elke handeling onder een strenge zelfcontrole waardoor een onvergelijkbare precisie wordt gewaarborgd. De montage gebeurt dan ook met de grootst mogelijke precisie waardoor aanvankelijk aangenomen toleranties, toen er nog veel handwerk aan te pas kwam, nu tot een derde zijn teruggebracht. Niets is nagelaten om kwaliteit en strakke schoonheid te verzekeren en te bestendigen, zo wordt dan ook door Renauh gepropageerd. DIRKSLAND De bewoners van het pas geopende verzorgings tehuis „Geldershof' in Dirksland behoeven zich niet te vervelen. Door directie en medewerkers zijn voor de komende maanden tal van bezigheden georganiseerd waaraan de bewoners mee kunnen doen. Afwisseling In overleg met alle bewoners is een heel programma van afwisselende activiteiten samengesteld, dat uitgevoerd wordt door "Wej. Kievit, activiteitenbeleidster -van „Geldershof^'. Er worden al regelmatig handwerkmiddagen en spelmiddagen ge houden en op gezette tijden worden er diaseries en films vertoond. Aan een hobbyruimte wordt gewerkt en er komt op korte termijn een bibliotheek. Bezoekjes bij de bewoners thuis worden niet vergeten, want niet iedereen kan of wil meedoen aan gezamenlijke activiteiten. Ter afsluiting van de week is er de weekmeditatie, die verzorgd wordt door de kerken van de gemeente Dirksland. Tevens zal er een gespreksgroep komen, waarin elke bewoner z'n inbreng kan hebben. Vorige week is een koor van bewoners gevormd, een gemengd koor waarvan het aantal leden nog niet definitief bekend is en dat nog moet groeien. Bijzondere activiteiten Naast die interne bezigheden is er ook gedacht aan bijzondere activiteiten van buiten af. Binnenkort zullen uitvoeringen worden gegeven door het bejaardenkoor uit Oude Tonge en door „Sursum Corda" uitDirks- land. Op een Flakkeese middag heeft me vrouw Soldaat-Poortvliet voorgedragen uit eigen werk, Flakkeese gedichten en vertelsels. Afgelopen dinsdagmorgen was er een geslaagde modeshow, verzorgd door Mo dehuis Braber uit Dirksland. Drie mo dellen toonden tijdens een geanimeerde De vorstschade aan de wintertarwe in Zuid Westelijk Nederland is groter dan aanvankelijk werd aangenomen. Op som mige percelen blijkt 30 tot 40% van de tarweplantjes de vorst niet te hebben over leefd. Men wijdt dit aan de droogte, een droge vorst gevolgd door een droge dooi, waar door de tarweplantjes niet genoeg vocht konden opnemen. In de sector klein zacht fruit hebben de bramen nogal wat schade opgelopen. Schade aan de fhiitbomen is tot heden nog niet geconstateerd.. DIRKSLAND 15 april werd er van 11 cursisten examen afgenomen. Alle kandidaten slaagden. De cursus werd gegeven door dr. T. v.d. Doel en dhr. L. de Jong als kaderinstructeur. De geslaagden zyn: Mevr. S. K. van Steenbergen; mevr. A. W. Verweij; mevr. M. Lodder-Nagtegaal; dhr. P. Lodder; dhr. W. Drooger; dhr. M. J. van Dam; dhr. P. Jongejan; dhr. W. van 't Hof; dhr. A. Fokkema; dhr. H .Maring; dhr. T. Bezemer, Het examen werd afgenomen door dr. H. O. Zoon en mevr. Buys-de Wit kofïïebijeenkomst een speciale kollektie japonnen en pakjes voor alle gelegen heden. Terwijl de dames van gedachten wissel den over kwaliteit, pasvorm en lange of korte mouwen, droegen de heren bij tot het welslagen van deze presentatie van Mode huis Braber in „Geldershof' door er ge zellig bij te blijven en af en toe wat commentaar te leveren. Zo is er elke week wel iets extra's te beleven in „Geldershof', waar op alle terreinen enthousiast wordt gewerkt aan het realiseren van ontspanningsmogelijk heden voor de bewoners. Samenwerking Bij alle plannen die men in „Geldershof' heeft is een leuke samenwerking met „bui ten" erg belangrijk. Geldershofwil een open huis zijn voor iedereen, gewoon deel uit maken van de omgeving en daarbij de bewoners zo veel mogelijk gemakken bieden. Daarom is Kapsalon Spaan uit Dirks land elke dinsdagochtend in Gelders hofaanwezig. De Rabobank Dirksland houdt zitting op vrijdagmorgen en dan staat er ook een bloemenstand van Bloemen- en Tuincen trum Hogchem in de hal van het verzor gingstehuis. John Willemse komt twee keer per week de extra-boodschappen persoonlijk bij de bewoners aan huis bezorgen. Elke dag assisteren twee dames van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers bij de koffie in de recreatiezaal, een gezellig ge beuren, waarbij zo goed als alle bewoners van de partij zijn. Ook bij andere activi teiten biedt de UW de helpende hand. En verder Verder zijn er bij de medewerkers van „Geldershof' ideeën genoeg, maar alles kan niet tegelijk gerealiseerd worden en men is nog maar net begonnen. Voor het winterseizoen komt er een activiteitenboekje met het programma voor. de wintermaanden, met voor elk wat wils. De bewoners van Geldershof hebben het voor het kiezen. In de door de ANWB en stichting: fiets! opgezette en uitgegeven serie met fiets- rondrittenboekjes „Fietsen in,..." ver schenen zojuist de deeltjes „Fietsen in Zuid-Holland Noord" en „Fietsen in Zuid-Holland Zuid". De scheidslijn tus sen noord en zuid wordt hierbij gevormd door de Nieuwe Waterweg en de Hol landse IJssel. In beide boekjes zijn twintig verschillende fietsrondritten opgenomen met een gemiddelde lengte van vijfen dertig kilometer, dus geschikt voor ieder een die graag een tochtje op twee wielen maakt De routes zijn uitgezet over fietspaden en andere voor fietsers geschikte wegen; een deel van deze routes is door de ANWB geheel bewegwijzerd. Van iedere route wordt in deze boekjes een gedetailleerde routebeschrijving gegeven, plus een route kaartje in kleuren en toeristische infor matie. „Fietsen in Zuid-Holland Noord" en „Fietsen in Zuid-Holland Zuid" zijn voor 9,95 per stuk te koop bij de ANWB- kantoren of kunnen door overmaking van dit bedrag op postgiro nummer 234567 worden aangevraagd bij stichting: fiets! in Amsterdam. Hierbij vermelden welk boekje of boekjes men wil ontvangen. Zondag 27 april 1986 OUDDORP-Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. J, op 't Hof, v.m. voor bereiding Heilig Avondmaal - Ger. Gem, 9,30 en 18,30 uur lezen - Ger. Kerk 10.00 uur ds. Z. C. Versluis en 17.00 uur ds. S. Groen - Doopsge zinde Gem. 9,30 uur dhr, W, Tanis, GOEDEREEDE - Herv, Gem, 9,00 en 10,45 uur ds, M, Aangeenbrug, Thusis en 18,30 uur ds, J. Blom, Ridderkerk, STELLENDAM-Herv, Gem, 10,00 en 18,00 uur ds, J, Codée, v,m. Openbare geloofsbelijdenis en nam, Heidelber- ger Catechismus zondag 43; koUekte Woord enDaad-Ger, Kerk 10.00 uur ds. S. Groen, Hellevoetsluis en 17.00 uur ds. Z. C. Versluis, Maassluis. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18,00 uur ds, A, Vlietstra jr,; extra maandelijkse koUekte kerkvoogdij - Ger, Gem, 10,00 en 18,00 uur lezen- Ger, Kerk 9,30 en 17,00 uur ds, Kroe- se, Rhoon- Ger, Gem. in Ned. 10.00 en 18.00 uur lezen. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. I. Hoornaar voorbe reiding Heilig Avondmaal; extra kol- lekte: kas predikantstraktementen - Ger. Gem. 10,00 en 18,00 uur lezen, HERKINGEN - Herv, Gem, 10,00 en 18,00 uur eerw, hr, A, H. Veldhuizen; extra kollekte fonds chr, belangen - Ger. Gem. 10.00 en 18,00 uur lezen, SOMMELSDIJK - Herv, Gem, 10.00 en 18.00 uur ds. L. Kruijmer, v.m. bevestiging diakenen en nam. voor bereiding Heilig Avondmaal; extra kollekte restauratiefonds - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. Kuin, Ouwerkerk. LUKASKAPELHDG- 10.15 uur ds. J. T. Cazander, voorbereiding Heilig Avondmaal; extra kollekte schuld- delgingen 15.30uurSamenzangdienst MIDDELHARNIS- Herv. Gem. 10.00 uur ds. P. H. van Trigt en 18.00 uur ds. L. Quist; extra kollekte kerk - Herv. „Exodus" Gem, 10,00 uur ds. A. Carstens, bel. en doopdienst - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. Chr. v.d. Poel, Yerseke-Ger. Kerk 10.00 en 17.00 uur ds. mw. J. J. van Zoelen, Dreischor - Ger. Kerk (Vrij gemaakt) 9.30 uur lezen en 14.30 uur ds. B. Grazt NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur eerw. hr. B. Klootwijl^ Alblasserdam; Ie kollekte diakonie en 2e kollekte kerkvoogdij - Ger. Gem, 10,00 uur (H,D,) en 18,00 uur ds, J, Baayens, Aagtekerke. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. N. P. J. Kleiberg; extra kollekte strandevangelisatie - Ger, Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 en 18,00 uur ds. Joh, de Rijke; extra kollekte verwarming - Ger, Gem, 10,00 uur(H,A,) en 15,00 uur ds, A, J, Gunst, Temeuzen - Ger, Kerk 10,00 uur ds, H, Vollmuller, Zuidland en 18,00 uur ds. A. J. Kampherbeek, H.I. Ambacht. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur kand, van Mourik, Bergambacht en 18.00 uur kand. van Zwet, Katwijk; extra kollekte kerk- Ger, Kerk 10,30 uur ds, J. Noordhof en 18,30 uur drs. J. Korf-. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. K. vanMeijeren; Heidelberger Catechismus zondag 48; extra kollekte chr. belangen - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen- Ger. Kerk 9.00 en 18.00 uur ds. J. Noord hof, H.A. en dankzegg. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur kand. Mr. J. P. de Man, Sprang Capelle; kollekte verwarming. SINT MAARTENSDIJK-Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon - Ger. Gem. in Ned. 3x lezen - Oud Ger. Gem. 3x lezen.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 2