Ongetwijfeld de voordeligste uit de verre omtrek PFAFF-------------- voordeliger dan U denkt csni» Politieberichten Technisch medewerker Een advertentie in Eilanden-nieuws heeft altijd succes..! Bij Van Drongsien inooitgenspiaat KEUKENETTE tegels VV.Rikkenb.v. Onderling Begrafenisfonds Expositie in Galerie Potteriet Mitsubishi Geleste Wim Verolme Mien v.d. Pligt WATERSCHAP GOEREE- OVERFLAKKEE Uitnodiging jaarvergadering Groene Kruis Goedereede Toch maar weer mooi 200- KORTING 400 pakken stro 100 pakken hooi Adverteren kost geld, niet adverteren kost meer Jeugddienst Geref. Kerk Oostflakkee FAMILIEBERICHTEN en hebben het genoegen u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huweUjk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op D.V. 18 april 1986 om 13.30 uur in het gemeentehuis te Middelhamis. Kerkelijke bevestiging en inzegening om 14.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Middelhamis door de weleerwaarde heer ds. P. H. van Trigt. U bent van harte welkom op de receptie van 20.00 uur tot 22.30 uur in de aula van de technische school, Schoolstraat 11 te Middelhamis. Ons toekomstig adres is: Hobbemastraat 25, 3241 AC Middelhamis Bedroefd laten wij u weten dat na een geduldig gedragen ziekte, de Heere in de Hope des Eeuwigen levens tot Zich nam, onze geliefde zuster, schoon zuster en tante, mevr. JANNETJE GOEDEGEBUUR weduwe van L. J. Vogelaar op de leeftijd van 82 jaar. Melissant: C. Goedegebuur Dirksland: A. Goedegebuur Ouddorp: Tj. Goedegebuur-Mur Zevenaar: A. Goedegebuur-Klarenbeek Ouddorp: M. C. Pijl Dirksland: P. A. Goedegebuur-Mijnders Canada: C. Aleman-Goedegebuur T. Aleman Melissant: M. de Waal Canada: G. Rebricek-Goedegebuur A. Rebricek neven en nichten Dirksland, 3 april 1986 Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze geachte buurvrouw KLAARTJE BREEN-DE JONG Sterke de Heere de familie in dit droevige verlies. Fam. J. L. Verduijn-van Dam Fam. Joh. Breen-Luppes Fam. KI. Sandifort-Tanis Fam. M. van Wijk-de Mooij Fam. W. Eijkelenboom-vanThiel Mej. N. Klein Ouddorp, 7 april 1986 Bij de technische dienst van het waterschap kan per 16 juni 1986 worden geplaatst een in de rang van opzichter C of B, die tewerkgesteld zal worden bij de afdeling Wegen. Vereisten: - minimaal M.T.S. Weg- en Waterbouwkunde of een gelijkwaardige opleiding; - rijbewijs BE; - goede schriftelijke en mondelinge uitdmkkings- vaardigheid; - vestiging binnen de woonkern Middelhamis/ Sommelsdijk. Ervaring in het onderhoud van wegen in een lande lijk gebied strekt tot aanbeveling. Taak: - leiding geven aan de wegwerkers; - voorbereiding van en toezicht op de uitvoering van wegreconstructies, deklagen e.d.; - opstellen van concept-begrotingen, concept-ont heffingen enz.; - toezicht op en rapportage over wegenaangelegen- heden van diverse aard. Geboden wordt: - een nader overeen te komen salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, van 2.175, (minimum opzichter-C) tot 3.434,(maxi mum opzichter-B) per maand; - afwisselend werk. De bij de overheid gebmikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Het waterschap is aan gesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenrege ling (I.Z.R.). Algemene informatie: Het waterschap omvat een circa 22.500 ha groot gebied en heeft tot taak de zorg voor de water beheersing, het beheer en onderhoud van water keringen en van wegen. Middelhamis 15.000 inwoners), waar het kan toor is gevestigd, ligt op Goeree-Overflakkee in het centmm van het Deltagebied en heeft goede ver bindingen met de Randstad. Selectie-procedure: Een grafologisch en/of psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Sollicitatie: Eigenhandig geschreven sollicitaties met opgave van persoonlijke gegevens en referenties worden binnen twee weken na het verschijnen van dit blad ingewacht bij het college van dijkgraaf en heem raden van het waterschap Goeree-Overflakkee, postbus 67 te 3240 AB Middelhamis. postt Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid van ons weg te nemen, onze geliefde OMA BREEN in de leeftijd van 65 jaar en 8 maanden. Kees Carla Klarina Arjanne Sjaak Comelis Dimmen Willyam Matthijs Koos Wij zullen haar nimmer vergeten. Ouddorp, 6 april 1986 1 Heden nam de Heere onverwacht tot onze diepe 1 droefheid uit ons midden weg onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante KLAARTJE DE JONG echtgenote van Cornelis Breen op de leeftijd van 65 jaar en 8 maanden. Ouddorp. L. Meijer-de Jong G. de Jong B. de Jong-Meijer K. de Jong-Grinwis A. de Jong Middelhamis: K. de Jong L. de Jong-Meijer Ouddorp: E. de Jong J. Grinwis-de Jong J. Grinwis Jac. de Jong E. de Jong-de Ronde G. de Jong P. van Huizen-de Jong J. van Huizen C. Kasteleijn-de Jong A. Kasteleijn neven en nichten 6 april 1986 Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droefheid van ons weg te nemen, onze geliefde schoonzuster KLAARTJE DE JONG echtgenote van Cornelis Breen in de leeftijd van 65 jaar en 8 maanden. Spijkenisse: N. Versluijs-Breen L. Versluijs Ouddorp: E. Breen J. Breen-Mastenbroek Ouddorp: H. Breen 6 april 1986 Het bestuur van het Groene Kruis Goedereede nodigt bij deze alle leden uit voor de te houden 79e Algemene Ledenvergadering op donderdag 17 april 1986 in het Groene Kmisgebouw, Charbonstraat 11Goedereede. Aanvang 8 uur. Agenda: 1Opening door de voorzitter. 2. Notulen vorige jaarvergadering. 3. Financieel verslag. 4. Verslag en benoeming kascommissie. 5. Vaststelling contributie. 6. Bestuursverkiezing (aftredend en herkiesbaar T. A. de Jong). 7. Aktiviteiten 1985 en voorgenomen aktiviteiten 1986. 8. Rondvraag. 9. Sluiting. 10. Pauze. 11. Na de pauze zal de film „100 jaar Groene Kmiswerk" worden vertoond. Het is voor een bestuur prettig en werkt stimulerend als het zich gesteund weet door haar leden. Wij hopen dan ook op een goede opkomst. Namens het bestuur: D. Bulthuis-Brakshoofden, voorzitter. Joh. Troost, secretaris. slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest Met droefheid geven wij kennis dat in het verpleeg huis ,,Velserduin" te Driehuis is overleden onze geliefde oom en oud-oom MAARTEN VAN DELFT op de hoge leeftijd van 96 jaar. Uit aller naam: fam. van Delft Middelhamis, 4 april 1986 Per stuk M. W W \9 Voorstraat 25, Kerksingel 6 Tel. 01873 - 1437 Vrijdagavond koopavond tot 9 uur .««rrieliqe machine TIPMATIC 1047 TE KOOP Tel. 01871 - 1614 TE KOOP 1600 ST Nov. 1978; kleur: rood. en LPG Tel. 01875 - 1491 b.g.g. 1951 De Algemene vergadering van het Ondeding Begrafenisfonds te Middel hamis zal op dinsdag 22 april 1986 in Café RestaurantBellevue, Zandpad 60 te Middelhamis. Aanvang 20.00 uur. In verband met de verloting van B OU WLAND kunnen gegadigden een inschrijfformulier aanvragen bij het secretariaat van het OBF, Westdijk 48 te Middelhamis. Dit formulier dient voor 19 april 1986 te zijn ingeleverd. De agenda voor deze vergadering is tevens op aanvraag verkrijgbaar. Het bestuur: J. Vroegindeweij, voorzitter. L. Vroegindeweij, secretaris. OUDDORP In de Geref. Kerk van Ouddorp zal op zondag 13 april a.s. een JEUGDDIENST worden gehouden. Wij nodigen dan ook alle jongens en meisjes uit om deze dienst bij te wonen. Het zal een dienst zijnw aar iedereen welkom is! Het thema voor deze dienst zal zijn „GOD en IK"; o.l.v. ds. A. J. Krol uit Gorinchem. KOM JIJ OOK? Aanvang is 9.45 uur, Dorpsweg 8-10 ingang parkeerplaats „Dorpstienden" te Ouddorp. In Galerie Potteriet te Middelhamis stel len twee kunstenaars uit Mechelen recent werk ten toon. Beide kunstenaars laten zich hoofdzakelijk inspireren door de na tuur maar elk op een geheel eigen wijze. Karèl van den Braak- beeldhouwer- geboren in 1953 te Venray verhuisde als kind naar België en genoot zijn opleiding aan de Stedelijke Academie te Mechelen en het Hoger Lucas Instituut te Bmssel. Zijn werk bevindt zich veelal in privé koUekties en was op diverse individuele- en groepstentoonstellingen te zien. Hij staat alleen via zijn materiaalkeuze al midden in de natuur, zoekend in de Ita liaanse marmergroeven laat hij vorm, be- lijning en. kleur van de ruwe brokstukken op zich inwerken, en maakt zijn keuze. Zijn visie en vakmanschap zijn basis voor de vaak verrassende maar' nooit decadente resultaten van zijn werk. Cornel Campo - Etser - geboren in 1955 te Mechelen kreeg zijn opleiding aan de academies van Bmssel en Antwerpen en geeft nu zelf les aan de Stedelijke Academie van Antwerpen. Comel Campo lijkt nog meer midden in de natuur te staan. Hij tovert met zijn etsnaald op sobere wijze waarlijk para dijselijke taferelen te voorschijn. Hij won verschillende prijzen en stelde tentoon in Nederland, Frankrijk en België. Ga gemst eens kijken in Middelhamis, want praten over kunst kan altijd nog, je moet het eerst gezien hebben, daar is het tenslotte voor gemaakt. - Caravan uitgebrand Door nog onbekende oorzaak is een cara-' van op camping Fort Prins Frederik uit gebrand. Een kat kwam hierbij om het leven. De brandweer van Ooltgensplaat bluste de brand. - Inbraken auto's In de nacht van 2 april zijn er een zestal auto's opengebroken in Oude Tonge. Dit is gebeurd in de omgeving van de Eisen- howerlaan. Mariniersweg en Wilhelmina straat. Vanuit de auto's zijn diverse goede ren, waaronder radio's, ontvreemd. Te vens is in die nacht ingebroken in garage Nijsse. De daders hebben ook nog gebmik gemaakt van een fiets, welke zij ook ont vreemd hadden. Omstreeks 05.00 uur zijn twee verdachte personen gezien in de Wil helminastraat. Mogelijk kunnen andere getuigen zich melden bij de politie. De totale waarde van het ontvreemde be draagt ongeveer 15.000, - Brandstichting De afgelopen maand zijn een viertal jeug dige personen uit Ooltgensplaat aange houden terzake een opzettelijke brand stichting van een personenauto. Deze auto stond bij het zwembad te Ooltgens plaat. De vier jongens legden een volle dige bekentenis af. Tevens moesten zij zich voor wat andere kleinere feiten ver antwoorden. Zij zullen zich binnenkort te Rotterdam voor de rechtbank moeten ver antwoorden. - Bromfietser gewond De 17-jarige D. K. uit Achthuizen is vanmorgen op onverklaarbare wijze ten val gekomen met haar bromfiets. Zij is op de dijk van Achthuizen gevonden. Het is niet duidelijk of zij is aangereden of dat ze geslipt is. Het meisje is hierop met zwaar hoofdletsel naar het ziekenhuis te Dirks land gebracht. Willen getuigen zich zo spoedig mogelijk melden bij de rijkspolitie te Oude Tonge. ^■^^S^N^^^ .1 Neem b.v.die fantastische Bij Rikken tijdelijk te koop met BERGEN OP ZOOM: Zuivelstraat 19, tel. 01640 - 35878 ROOSENDAAL: Nieuwe Markt 48 Wij bezoeken iedere week Flakkee en Schouwen

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 4