„De Gooye" op Ned. Winter kamp. Speedo- en Limiet-wedstrijden IVI. L Kievit 01877-1166 P. Vroegindeweij ANNETTE niwQ half-vrijstaande woning FJimprojelctor OeLelycenterliner LIJST 4 Christelijke verantwoordeliji<iieid Dienstbaar aan de samenleving Aktief in de gemeenschap Schitterende Bruidskleding Uitvaartverzorging Tel. 01870 - 2996 b.g.g. 4392 ZJahnsan PH onderlosser Tuinliefhebbers opgelet groentezaden FAMILIEBERICHTEN Aart Stroober Cornelia Adriana Noteboom 1961 1986 C Noorthoek C. A. Noorthoek-van Bruinisse V.d. Doel L. J. v.d. Doel-Vroegindewey Eilanden-Nieuws DIRKSLAND 1. H. H.Grootenboer, Dirksland 2. A. J. Schouten, Dirksland 3. C. A. Leijdens, Melissant 4. J. Sandee, Melissant 5. J. Tuinstra, Herkingen MODEHUIS M. L. Kievit Molendijk 66 Melissant 01877-1166 D. N. Kievit Ligusterlaan 6 Oostvoorne 01815-4566 jarenlange ervaring waarborgt deskundig advies en kwaliteit Bel voor vrijblijvende informatie KLINKERLANDSEWEG 13 3244 BD NIEUWE TONGE Begrafenisonderneming VOOrZOrQ TE KOOP in Stellendam: Sterk staaltje van stuw kracht J.S.F. Jachtservice B.V. Over kunstmest- strooien gesproicen De oplossing? Adv.pr. 4.675- P. de Heus Zonen Greup bv Bruidsjaponnen B.B.K.. Pallas Gebr. v.d. Klooster en geven U, mede namens wederzijdse ouders, kennis van hun voornemen op DV. 21 maart om 133 O uur in het gemeentehuis te Middelhamis in het huwelijk te treden. De kerkelijke bevestiging zal plaats vinden in de Ned. Herv. Kerk te Nieuwe Tonge. De weleerwaarde heer ds. J. v.d. Bom hoopt deze dienst, die aanvangt om 14.15 uur, te leiden. U bent van harte welkom op onze receptie van 20.00 tot 22.30 uur in „Ons Dorpshuis" te Nieuwe Tonge. 5 maart 1986 Cortenbachsingel 25, 3077 PE Rotterdam Molendijk 111, 3244 AM Nieuwe Tonge Ons toekomstig adres: Molendijk 83, 3244 AM Nieuwe Tonge Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders en op 9 maart a.s. de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen. Kees en Wilma Leo U kunt onze ouders feliciteren op dinsdag 11 maart 1986 van 19.30 tot 23.30 uur in verenigingsgebouw „Onder de Wiek" aan de Ring 57 te Dirksland. 3251 AP Stellendam, Mr. Iman Caustraat 57 In plaats van kaarten 1936 Spreuken 3 6 1986 Zo de Heere wil en wij leven hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen op donderdag 13 maart de dag te herdenken dat wij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 14 maart op Kerkstraat 17, Nieuwe Tonge. Geen bloemen DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze dank voor het genoten vertrouwen en vriendschap, dat wij met ons ruim 51-jarig kappersbestaan te Ouddorp van u allen hebben mogen ontvangen. Nogmaals heel veel dank. Kapper J. M. van Dam K. van Dam-van Koppen Ons nieuwe adres is: Diependorst 30 (tel. 1378) DANKBETUIGING Mede namens mijn echtgenoot, wil ik langs deze weg, mijn hartelijke dank betuigen voor de af scheidsreceptie mij aangeboden, bij het beëindigen van mijn werkzaamheden als wijkverpleegkundige der Kruisvereniging te Den Bommel en Stad aan 't Haringvliet. In't bijzonder dank aan het bestuur der K.V.G.O. te Middelharnis. Bestuur en medewerkers van de Kruisvereniging te Den Bommel en Stad aan 't Haringvliet, collega's, muziekvereniging E.M.M, te Den Bommel, wet houders van Middelhamis en Oostflakkee. En verder allen die mij verrasten met zoveel bloe men en geschenken in allerlei vorm. Bezoek, post en telefoon. Het was geweldig! A. C. Vrij Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid, na een geduldig gedragen lijden, nog on verwacht van onze zijde weg te nemen mijn iimig geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom TEUNIS VAN DAM echtgenoot van Johanna Moerkerk in de leeftijd van 68 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Ouddorp: J. van Dam-Moerkerk Joh. van Dam J. E. van Dam-Quist Theo en Marjan B. van Dam I. A. van Dam-de Landmeter 6 maart 1986 Margrietweg 23 a, 3253 BM Ouddorp Gelegenheid tot condoleren: vrijdag 7 maart en zaterdag 8 maart van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. Geen bloemen Geen toespraken De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op maandag 10 maart 1986 op de algemene begraaf plaats te Ouddorp. Vertrek vanaf het woonhuis 13.40 uur, waarna aan sluitend om 14.00 uur in de aula op de begraaf plaats een rouwdienst zal worden gehouden. Het gemeentebestuur van Goedereede geeft, mede namens het gemeentepersoneel, met leedwezen kennis van het overlijden van de heer TEUNIS VAN DAM Vanaf 1 september 1970 tot heden heeft hij de funktie van raadslid vervuld en vanaf september 1983 was hij tevens wethouder. Zijn plichtsbetrachting en nauwgezetheid, betoond bij de vervulling van zijn taak, zal met dankbaarheid en respekt worden herdacht. Goedereede, 6 maart 1986 Burgemeester en Wethouders van Goedereede, secretaris, A. J. Vogelaar. burgemeester, G. van Velzen. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van de heer TEUNIS VAN DAM lid van de Adviescommissie toewijzing woonruimte. Moge zijn vrouw en kinderen gesterkt worden in het dragen van dit verlies. Bestuur Woningbouwvereniging „Beter Wonen", A. C. Mierop, voorzitter. A. W. van Dam-Noorthoek, secretaris. Het bestuur van de Stichting Verenigingsgebouw Ouddorp heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van haar voorzitter TEUNIS VAN DAM Zijn trouw en warme belangstelling zal met erkente lijkheid worden herdacht. Wij wensen de weduwe en de kinderen de wijsheid en kracht toe om dit verlies te mogen dragen. Het Stichtingsbestuur Ouddorp, 6 maart 1986 DANKBETUIGING Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken, willen wij langs deze weg allen die hebben meegeleefd na het zo plotselinge over lijden van onze lieve man en vader JAN MELISSANT hartelijk danken. In het bijzonder ds. Hoornaar en kerkeraad voor de geestelijke verzorging, doktoren en verplegend personeel voor de liefdevolle verzor ging, alsmede AJ. Kievit voorde goede verzorging van de begrafenis. C. Melissant-Hoogzand en kinderen Dirksland, maart 1986 CBA Op 5 maart 1986 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vrouw, moeder en oma HESTER MARIA TANNEKE SCHILPEROORT echtgenote van J. A. Doornbos op de leeftijd van 72 jaar. Sommelsdijk: J. A. Doornbos Raamsdonksveer: M. Nelisse-Doornbos L. W. Nelisse Naseby (Eng.): M. C. Wontner-Doombos N. Wontner Amersfoort: A. Renes-Doorabos A. Renes en kleinkinderen Postbus 83, 3240 AB Middelhamis De begrafenis is bepaald op zaterdag 8 maart a.s. om 11.00 uur v.m. op de algemene begraafplaats „Vredemst" te Middelhamis vanuit de Lukaskapel van het verpleeghuis „De Samaritaan", Kon. Ju liana weg 59 te Sommelsdijk, waar vooraf de rouw dienst wordt gehouden. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de begrafenis in de rouwkamer van „De Samaritaan". DANKBETUIGING Daar het mij onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken willen wij langs deze weg een ieder die ons heeft bijgestaan in de moeilijke dagen van ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en schoon zuster SARA VAN OUDENAREN echtgenote van M. v.d. Ree hartelijk danken. In het bijzonder doktoren Huisman, v.d. Doel en dr. Boot. Het verplegend personeel van het ziekenhuis „Bethesda" voor de medische verzorging alsmede ds. Vlietstra en kerkeraad voor de geestelijke ver zorging. Ook de heer M. L. Kievit voor de goede verzorging van de begrafenis, alsmede de buren en kennissen voor de hulp en steun die wij van hen hebben ontvangen. Uit aller naam: M. v.d. Ree Melissant, maart 1986 Nieuweweg 46 DANKBETUIGING Op 26 januari overleed mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader en opa CORNELIS ORGERS Voor de vele hartelijke blijken van medeleven in welke vorm dan ook tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis, zijn ziekbed thuis en na het overlijden betuigen wij een ieder onze oprechte dank. U allen, die in deze moeilijke dagen om ons heen stonden en er steeds waren, zijn een enorme steun voor ons geweest. In het bijzonder gaat onze dank uit naar dr. Bulthuis, dr. v.d. Velde en verplegend personeel van het Bethesda ziekenhuis te Dirksland voor de medische behandeling. Ds. Westerhout en Kerkeraad voor de geestelijke bijstand. Verder dank aan Kleijn Uitvaartverzorging en mw. T. Troost-van Huizen voor de korrekte verzorging van de begrafenis. Mede namens kinderen en kleinkinderen, P. Orgers-Roos Goedereede, maart 1986 DANKBETUIGING Mede namens onze kinderen en kleinkinderen wil len wij u hartelijk dank zeggen voor de buiten gewone belangstelling die wij mochten ontvangen zowel van binnen als buiten de gemeente bij ons 60- jarig huwelijksfeest, in de vorm van felicitaties, bloemen en geschenken, enz. J. Vlietland Jac. Vlietland-Visser 3253 TD Ouddorp, maart 1986 Kelderweg 36 DIRKSLAND Afgelopen weekenden hebben een aantal leden van Z.C. „De Gooye" uit Dirks land, weer aan een aantal zwem- wedstrijden deelgenomen. Eerst was er de deelname van Wanda Jongejan en Menno Kiela aan de Neder landse Winterkampioenschappen te Em- men. Wanda, die op zaterdag 22 febraari aan de 100 m. vrije slag en de 100 m. rugslag meisjes '72 meedeed, zag haar aspiraties voor een ereplaats door een op»- komende griep in het water vallen. Ze zwom de beide nummers wel mee maar kon geen scherpe tijd realiseren. Ze werd op de 100 m. vrije slag 6e in 1.03.0 en de 100 m. rugslag leverde haar een 11e plaats op in 1.12.9. Menno Kiela was afgelopen zaterdag aan de beurt, hij moest starten op de 100 m. schoolslag jongens '71. Menno die zich met 21 zeer sterke zwemmers moest me ten, heeft zich in dit gezelschap prima weten te handhaven. Hij zag kans om, ondanks de spanning, zijn persoonlijk re cord te evenaren en werd 9e in de prima tijd van 1.15.4 een mooie prestatie. Een aantal jeugdleden van „de Gooye" deed zaterdag 1 maart weer mee aan de regionale Speedo-wedstrijden in Dor drecht. De Gooye-jeugd deed goed hun best, want ze verbeterden vrijwel alle maal hun pers. record. Stefan Langbroek zag zelfs kans om zijn beste tijd op de 200 m. wisselslag pers. met bijna 6 sec. te verbeteren, hij kwam op 314.4 en werd 4e bij de jongens '75. De overige uitslagen van deze Speedo-wedstrijd waren: 100 m. rugslag m. '76: Vibeke Schurink 8e in 1.43.4; Antoinette Mijnders 12e in 1.44.5; 100 m. vlinderslag m. '75: Rianne Nele- mans 15e in 1.49.7; Rianne Visbeen 19e in 2.07.9; 100 m mgslag j. '75: Marcel Santifort 9e in 1.37.5 en Erik Franzen Hein 1.39.2. Een deel van de A-ploeg van „de Gooye" deed 1 maart mee aan de Limietwedstrijd in Rozenburg. Deze wedstrijden worden gehouden om limiet-tijden te verkrijgen voor deelname aan kringkampioenschap pen enz. De Gooye ging er keihard tegen aan, maar liefst 5 clubrecords werden verbeterd en er kwam zelfs een kring- record in het bezit van „de Gooye". Het eerste clubrecord was voor Theo Jan keuze uit honderden modellen in wit en talloze kleurtjes. Prijzen 198.-tot 798. Interesse? Bel voor inlichtingen 01870- 2431 Zandpad 90, Middelhamis 01870-2431 's avonds uitsluitend op afspraak. verzorging van: grafmonumenten snelle leveringstijden tel. 01875-2198 Dag en nacht te bereiken. Verzorging van uitvaarten en transporten en taxi. Eigen ontvangst- en rouwcentrum. Eigen koeling voor thuis opbaren. Gediplomeerd uitvaartverzorger Uitvaartverzekeraar Emmalaan 18-20 3241 GH Middelhamis DANKBETUIGING i Langs deze weg willen wij u allen heel hartelijk dank i zeggen voor alle bloemen, planten, kado's en geluk- i wensen in welke vorm dan ook, die wij t.g. v. ons 50- jarig huwelijksjubileum mochten ontvangen. L. Bakelaar M. G. Bakelaar-van Hoven maart 1986 Oostenrijksestraat 14, 3252 BJ Goedereede i' o op ca. 250 m^ grond. Indeling: I^vormige woonkamer, hal met trap en o toilet, keuken, kelder, portaal, 4 slaapk., douche, overloop en vliering. 11 Los van het huis garage c.q. berging. W Eendraclitsweg 18, tel. 01879 - 2474 (liefst na 18.00 uur) Tanis, hij bracht de 200 m. vrije slag heren op 2.07.0 en verbeterde zijn beste tijd met 4,5 sec. Daarna sleepte Wanda Jongejan het kringrecord, 50 m. vrije slag meisjes onder 14 jaar, in de wacht, zij verbeterde haar tijd met bijna 1 sec. en kwam uit op een zeer snelle 0.28.3. Op de 50 m. vrije slag heren was het ook raak. Hans Jongejan en Johan Langbroek brachten exact dezelfde tijd op de klok en brachten het clubrecord op 0.25.7. Hellen Sol daat zag daarna kans met 0.40.2 het clubrecord 50 m. schoolslag dames te evenaren. Op de 400 m. wisselslag pers. heren wist Johan Langbroek zijn eigen clubrecord met 15 sec. te verbeteren en op 5.21.3 te brengen. Tenslotte was het nog eens Theo Jan Tanis die een nieuw clubrecord op de 200 m rugslag heren wist te zetten, hij kwam tot 2.3 L6. Alle andere deelnemers van „de Gooye" wisten hun pers. records met enkele seconden te verbeteren zodat de opzet van deze wedstrijd zeker is ge slaagd. Volledig water- gekoelde tweecilinder. Met stuurfrictie en vrijloop Leverbaar met opbouw- tanken losse tank Westhavendljk 6 te Middelhamis Tel. 01870-3458 Op hti wëtcrdestwiiste Bij het vullen van de strooi er vallen soms al de éérste problemen. De kipper te laag of de strooier te hoog? Het succes van de land- bouw-RAI '86; de excl. btw Bij de aanschaf van een nieuwe kunstmeststrooier vallen er direkt strenge eisen zoals: Ik wil tot 27 mtr. breed kunnen strooien, maar ook een goed strooibeeld hou den. Ik wil met dezelfde strooier grote en kleine hoeveel heden kuimen verstrooien. Ik wil een strooier geschikt voor overbemesting. Ik wil vlug en gemakkelijk van strooibreedte kuimen veranderen. Ik wil afstandbediening zo dat mijn cabine gesloten kan blijven. Ik wil een strooier met een duidelijke hollandse be schrijving. Ik wil niet meer betalen dan nodig is. Veel vragen één antwoord. Centerliner 1600 CLM Tel. 01860 - 12643 Stoutjesdljk 153 GREUP (bü Oud-BeUerland) exclusieve kollektie tegen scherpe prijzen Interesse? Bel voor een afspraak 01110-5204 Bruids-, Baby- kinderkleding St Domusstraat 4 Zierikzee TE KOOP Prijs f 250 Tel. 01870 - 3449 DIRKSLAND vanaf heden uit voorraad leverbaar: alle soorten BIJ: Poldersweegje 7 Dirksland Tel. 01877 - 2503, b.g.g. 1941 Haal de gratis prijscourant

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 4