Eutra helpt direkt ^jjg^ A. Goedegebuur verkoopster verkoopster bankstel Rabobank HI//CHEmOLLER WITLOFKWEEKBAKKEN KUUBKRAHEN woonhuisjes 4 pers. stacaravan Vakantieganger het voordeligst uit in eigen land aktiviteitenbegeleider, bejaarden- of ziekenverzorgende m/v voederbieten Huidproblemen? 01877 - 2050 verzorgingshuis /fdegoederee^^ 1 mini gasicactiel grafmonumenten SAMENZANG te Ouddorp De Rabobank heeft een prim/ advies over uw favoriete vakantiebestemming! Vertederende geboortekaartjes part-time Adverteert in Eilanden-Nieuws ANWB-enquete wijst uit: FAMILIEBERICHTEN Heden nam de Heere, na een zorgzaam leven en een geduldig gedragen ziekte op Zijn tijd uit ons midden weg mijn geliefde man, onze vader en opa, broer, zwager en oom LEENDERT DE KORTE echtgenoot van Cornelia van der Linde op de leeftijd van ruim 75 jaar. Middelharnis: C. de Korte-van der Linde A. de Korte A. de Korte-de Penning Corry, Aijo Sommelsdijk: P. de Korte C. de Korte-Kleppe Coimy, Martijn 12 februari 1986 Rembrandtlaan 111, 3241 AJ Middelharnis Gelegenheid tot condoleren vrijdag en zaterdag van 15.00-17.00 uur en van 19.00-21.00 uur aan het woonhuis. De begrafenis is bepaald op D.V. maandag 17 februari a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats „Vrederust" te Middelharnis, vanuit het Herv. verenigingsgebouw „De Hoeksteen", Ring 13, waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve opa LEENDERT DE KORTE echtgenoot van Cornelia van der Linde op de leeftijd van ruim 75 jaar. We hopen hem nimmer te vergeten. Corry Arjo Conny Martijn Middelharnis, 12 februari 1986 1 Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis dat uit 1 1 onze familiekring is weggenomen onze geliefde 1 1 zwager en oom 1 LEENDERT DE KORTE 1 1 echtgenoot van Cornelia van der Linde 1 op de leeftijd van 75 jaar. Ouddorp: J. v.d. linde F. v.d. Linde-Bakelaar Capellea/dIJssel: A. v.d. Linde-Klijn Ouddorp: C. v.d. Linde-van Wijk Ouddorp: M. Moerkerk-v.d. Linde D. Moerkerk neven en nichten 1 Middelharnis, 12 februari 1986 1 Heden behaagde het de Heere, na een geduldig gedragen lijden, van ons weg te nemen onze geliefde broeder, zwager en oom LEENDERT DE KORTE in de ouderdom van 75 jaar. D. de Korte L. Schol-de Korte A. Schol neven en nichten 12 februari 1986 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden En wie kan voelen watje hebt doorstaan. Na een langdurige, moedig gedragen ziekte in het verpleeghuis De Kreek" te 's-Gravenzande, is tot onze droefheid rustig van ons heengegaan, onze broer, zwager en oom WILLEM DE BOED op de leeftijd van 63 jaar. 's-Gravenzande: A. Storm-de Boed Middelharnis: J. de Boed B. de Boed-Looij Stad aan 't Haringvliet: J. de Boed-van Es Hoogvliet: Adr. van Hemert-de Boed J. van Hemert Stad aan 't Haringvliet: P. de Boed E. de Boed-Bijl W. v.d. Valk-de Boed H. v.d. Valk neven en nichten 12 februari 1986 Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor haar gezin en voor allen die haar dierbaar waren, is na voorzien te zijn van het Heilig Sacrament der Zieken, nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma HENDRIKA ESSER weduwe van Johannis Pollemans op de leeftijd van 68 jaar. Koos en Willy Jan, Sandra Cor Greet en Rinus Mirjam, Peter Eddy en Margriet Monique, Guido, Irene Chris Theo en Lisette Ria en Wim René, Miranda Anton en Iet Anne en Jaap Patric, Stefan Ina en Theo Bianca Jan 3256 AS Achthuizen, 12 februari 1986 Pastoor van Luenenstraat 7 Vrijdagavond wordt voor haar ziele rust een H. Mis opgedragen om 19.00 uur. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het Bejaardencentrum, Pastoor van Luenenstraat 2 te Achthuizen. Op zaterdag 15 februari a.s. zullen wij haar uitge leide doen in de gezongen Mis van Requiem om 10.00 uur in de R.K. Kerk van O.L. Vr. Hemelvaart te Achthuizen, waarna de begrafenis zal plaats vinden, op de R.K.-begraafplaats aldaar. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn in de aula van het Bejaardencentrum. DANKBETUIGING Onze oprechte dank voor uw belangstelling tijdens het ziek-zijn en voor uw medeleven ons betoond na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader, behuwdvader en opa JAN MARINUS BUSKOP betuigen wij een ieder langs deze weg onze welge meende dank. In het bijzonder directrice zuster v.d. Riet en verplegend personeel van het rusthuis ,,De Goede Ree"; dr. Van Kempen voor de goede verzorging en ds. Van Kooten voor de pastorale begeleiding en het leiden van de rouwdienst, alsook begrafenisonder nemer dhr P. Vroegindeweij voor de zeer korrekte wijze waarop hij de begrafenis heeft verzorgd. Uit aller naam: M. B. Buskop-van der Mast kinderen en kleinkinderen Sommelsdijk, februari 1986 DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor de betoonde belang stelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma CORNELIA VIS-VROEGINDEWEU Uit aller naam: B. Vis Middelharnis, februari 1986 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader, opa, schoon zoon, broer, zwager en oom DINGEMAN BEUER betuigen wij u onze oprecht dank. Uit aller naam: A. Beijer-Vermaat Ooltgensplaat, februari 1986 Wilhelminastraat 3 DANKBETUIGING :i:j Wij willen iedereen hartelijk danken voor de vele kaarten, bloemen en cadeau's die wij bij ons jl: huwelijk van u mochten ontvangen. Bram Hoek Gerda Hoek-Grinwis 'i'; Diependorst 116 3253 VC Ouddorp DANKBETUIGING Langs deze, voor ons onpersoonlijke, weg willen we een ieder die op welke manier dan ook blijk heeft gegeven van medeleven en steun, na het plotseling overlijden van onze iimig geliefde DIK VOOGD daarvoor bedanken. He is voor ons een grote steun. Ouddorp, 13 februari 1986 Nelly van der Velde en kinderen Fam. T. Voogd Fam. v.d. Velde Fam. Klippel Dapper! Zonder er over te praten Helemaal alleen Heb je geprobeerd het te verwerken Geen hulp Geen troost Helemaal alleen, stond jij voor het probleem En wij? Wij hadden angst Voor jouw gedachten Nu is er spijt Willen we je troosten Het kan niet meer Want je bent dood. TE KOOP tel. 01877 - 2050 TE KOOP en salontafel en hanglamp met kookplaat 01875 - 1828 Voor uw belangstelling en medeleven, ondervonden na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma DINGENA VAN BROEKHOVEN weduwe van Cornelis de Bruin zeggen wij u hartelijk dank. In zonderheid directrice, zuster v.d. Riet en ver plegend personeel van het rusthuis „De Goede Ree"; ds. Van Kooten voor het leiden van de rouwdienst. Fam. Arensman-de Bruin Fam. de Bruin-Schellevis Middelharnis, februari 1986 :;:i DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij een ieder hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling tijdens en na het verblijf in het ziekenhuis van ons dochtertje Marianne. In het bijzonder willen wij bedanken de doktoren en het verplegend personeel van de kinderafdeling van het ziekenhuis te Dirksland voor de goede ver- zorging. Fam. G. Noteboom iij: 3245 VM Sommelsdijk S Zwaluwstraat 1 verzorging van: jarenlange ervaring waarborgt deskundig advies en kwaliteit Bel voor vrijblijvende informatie tel. 01875-2198 Zaterdag 15 februari a.s. van half 8 tot half 9 in de Doopsgezinde kerk aan de Weststraat. Zangbundels aanwezig. Iedereen is hartelijk welkom en breng anderen mee. Holland International vliegvakanties Costa del Sol Appartementen Nucleo Cristal Vertrek: 22 maart 13 dgn. 2-kamerapp. logies,.vanaf/ 787,- 13 dgn. 3-kamerapp. logies,.vanaf/ 814,- Vakmensen in vakantiewensen. Vergeet het niet huidbeschermend... huidverplegend... huidverzorgend... met een weldadige dieptewerking en niet vet m» Bel voor informatie: Fabiusitniat 72, 3248 AK Mellatant TE KOOP GEVRAAGD Eventueel achterstallig onderhoud geen bezwaar. Tel. 01873 - 2442 TE KOOP op camping te Ouddorp tel. 010 - 374215 U vindt ze bij Gebr. de Waal. Maak uw keuze uit het nieuwe modellenboek. We zien u graag op ons adres: Langeweg 13 te SOMMELSDIJK Voor onze Lingerie-Foundation afdeling zoeken wij een vlotte Leeftüd 18-19 jaar Met opleiding of ervaring geven wij de voorkeur 38-urige werkweek. Met ervaring. ±15 uur per week. Voor een telefonische afspraak: 01870-2596 modehuis Middelhamis-tel.: 2596 Aan een 2-weekse kampeervakantie in eigen land werd in 1985 door 2 volwas senen zo'n 900,- uitgegeven (afgezien van de aanschaf v^n een kampeeruitrus ting). Aan een 2-weekse vliegvakantie naar Zuid-Europa werd door 2 volwassenen ca 4000- uitgegeven. Dat zijn de uitersten waarbinnen de gemiddelde bedragen vallen die in 1985 werden uitgegeven aan 2 weken vakantie in Europa. Daarmee plaatst Nederland zich dus als goedkoopste vakantieland als alle kosten worden meegeteld. Als de heen- en terugreis niet worden meegeteld, worden Joegoslavië, Portugal en Grieken land door de vakantieganger de goedkoop ste landen genoemd. Spanje hoort niet meer in deze groep thuis. Als duurste landen worden genoemd Noorwegen, Zweden, Zwitserland, Denemarken en Italië. Dit zijn enige resultaten van een ANWB- onderzoek naar prijzen en kosten van een vakantie in 16 vakantielanden. Tijdens de zomer van 1985 hebben ca 7000 Neder landers voor de ANWB op hun vakantie bestemming prijzen genoteerd en uitgaves bijgehouden. Alle binnengekomen enquê tes zijn verwerkt tot een brochure met prijsoverzichten van hotels, huisjes, cam pings, maaltijden, snacks, drankjes en levensmiddelen in alle onderzochte lan den. Tevens wordt een overzicht gegeven van de kosten van een vakantie voor automobilisten en vliegtuigpassagiers. De brochure is voor ANWB-leden gratis ver krijgbaar op de AN WB-kantoren en op de Vakantiebeurs in Utrecht. Tussen de diverse landen zijn grote prijs verschillen gekonstateerd. Hier volgen enkele voorbeelden van prijzen zoals die door de vakantiegangers ter plekke zijn genoteerd. Een hotelovernachting in een comfortabel hotel in Oostenrijk kostte 60,-, Dat kan oplopen tot 160,- in Noorwegen. Daarentegen zijn voor de huisjes in Noorwegen de laagste prijzen genoteerd 550,- per week) en aan de Cóte d' Azur de hoogste 850,- per, week). Voor een nachtje kamperen is door een gezin in Zweden of Portugal slechts 16,50 betaald. In Italië liep dat op tot 40,- per nacht. De boodschappen (21 artikelen) werden nergens goedkoper gedaan dan in eigen land (f 60,-). In Noorwegen is men zowat het dubbele kwijt: 114,-! Uit eten is goedkoop in de zuidelijke landen: zo'n 20,- p.p. voor een populair menu, inclusief huiswijn. De Scandinavische landen vragen daar zo'n 50,- p.p. voor. Drankjes op een terras kostten in Scan dinavië ruim drie maal zoveel als in Zuid- Europa. Ook de totaalbedragen die aan een va kantie zijn uitgegeven zijn onderzocht. De goedkoopste vakantie bleek voor de geën quêteerden een kampeervakantie met de auto te zijn in Nederland en België 1400,- voor een gezin, 2 weken). Ook voor een vakantie met de auto in een huisje of appartement werd in Nederland het minst neergeteld 2300,- voor een gezin, 2 weken). Voor een vliegvakantie naar de zon moest het diepst in de buidel worden getast 4000,- voor 2 volwassenen zonder kinderen, 2 weken). Dat gold zowel voor Spanje, Portugal, Joegoslavië en Grie kenland. De goedkoopste vakantie in de zuidelijke zon is een kampeervakantie met de auto in Joegoslavië gebleken 2300,- voor een gezin, 2 weken). Een kampeervakan tie in de bergen bleek financieel het aan trekkelijkst in Zuid-Duitsland en Oosten rijk (resp. 1700,- en 1900,- voor een gezin, 2 weken). PREDIKBEURTEN ZEELAND SINT ANNALAND - Ned. Herv. Kerk 10.00 uur (Heilig Avondmaal) en 18.00 uur (dankzeg.) ds. A. van Herk- Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Gem. in Ned. 9.45, 14.15 en 18.15 uur leesdienst. snelle leveringstijden KLINKERLANDSEWEG 13 3244 BD NIEUWE TONGE e wonderbaarlijke crème uit hUldhelend... ZwHserland Onivisbaar in medidjnkast, op de toilettatel of op reis. Tube 9,75. Grote doos 16,75. Voor deze crème en andere uitstekende produkten gaat u naar: dro9i/t*nj ZMdpod n - «id«wi»iiii/ - owTO iMi FOTO 0<F Binnenkort hopen wij van start te gaan met dagverzorging voor ouderen. Voor het opzetten van deze dagverzorging nodigen wij belangstellenden, met interesse voor het werken met oudere mensen uit te solliciteren. Wij denken aan een Funktle-lnformatle: gestalte geven aan de dagverzorging met een kapaciteit van circa 5 - 8 personen per dag; betrokkenheid bij externe kontakten inzake de dagverzorging; nauwe samenwerking met de aktiviteitenbegeleiding van ons tehuis. Funktie-eisen: diploma M.B.O.-AB, bejaarden- of ziekenverzorgende; zelfstandig kunnen werken; goede kontaktuele en organisatorische eigenschappen; liefst enige jaren ervaring in het omgaan met de oudere mens; een positief protestants christelijke levensovertuiging. De salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CA.O. Bejaardentehuizen. a Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij de direktrice mevrouw G.H. van de Riet, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. "De Goede Ree", Prinsesselaan 51,3245XN Sommelsdijk (Middelharnis) is een onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg Sommelsdijk Telefoon 01870-2500 I Het huis, voornamelijk gebouwd in twee woonlagen, biedt thans plaats aan 150 bewoners en is omgeven door een zeer fraaie en ruime tuin.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 4