VRIENDSCHAPSREIZEN j Stuurons de I nieuwe 2onriergicls'86 1 Wij hebben een fijne selectie kunnen maken f uit de vakantiebestem mingen die u op prijs stelt. Bladert de nieuwe zomer- gids '86 maar eens door. Schitterend! Met talrijke nieuwe vakantiemogelijk- heden. Voor jong en oud. Natuurlijk de Israëlreizen, een begrip! De comfortabele vaar vakanties met luxe rivierschepen. De boeiende vliegvakanties naar cultureel-historische plaatsen. De eigen auto vakanties naar luxe bungalowparken in Twente en Limburg. Wat ook uw keus zal zijn, u draagt onze zeventienjarige ervaring in uw bagage mee. Want ervaring telt, zeker wanneer het om het speciale karakter gaat waarin uw vakantie wilt beleven. KENMERKEND VOOR AMICITIA Burg. de Bruïnelaan 68-70, Postbus 135, 3330 AC Zwijndrecht, Telefoon 078-125500* Amicitia spreekt uit ervaring. Liefst zeventien jaar. Daardoor is Amicitia thuis op de mooiste plekjes en weet haarfijn welke hotels en bestemmingen geschikt zijn voor de eigen sfeer waarin uw vakantie wilt beleven. Vakanties op maat. Voor jong en oud. Per boot, touringcar, vliegtuig of eigen auto. Nèt wat wilt. Verzorgde vakanties. Met onder andere een eigen Uit- en Thuisdienst. Uw vakantie begint dus naast de deur. HeeWaak in uw eigen woonplaats of anders dichtbij. Vriendschapsvakanties. In het goede gezelschap van mensen met eenzelfde levens overtuiging maakt u snel vrienden. Vanzelfsprekend is de zondag een rustdag en houdt uw reisleider tweemaal een dienst. i We willen graag weten wat Amicitia ons in '86 te bieden I I heeft en vragen dan ook ons de kleurige zomergids toe te I sturen, I Naam: Adres: Postcode/Woonplaats: I Deze bon in gefrankeerde envelop zenden naar I Amicitia Reizen, Postbus 135,3330 AC Zwijndrecht.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 8