junior automobiel-verkoper Grote verbouwingsopruiming Jeansshop V.d. Meer Sojamelk NIEUWE BOEKEN Jeansshop v.d. Meer van Rijswijk-Sterringa Garage KNÖPS b.v. Huisman-Boone van den Doel-Kardux Bejaardenmiddag verzet Kerk in vesting van Hellevoetsluis 1 mei 1986 300 jaar Alles moet weg Ruimte nodig „Coby's Atelier Plukviolen Maaiviolen Vlasleeuwbek O.I. kers FAMILIEBERICHTEN De Heer en Mevrouw Bijv.: RIBBROEKEN „36^ nu va 35,— SPIJKERBROEKEN .sa^NUva 65,— SWEATERS.jJ^m..a. 55," JACKS.,i&@:^Nu v.a. 85,— en nog vele andere koopjes! Laat uw kans niet lopen. Molenblok 6 OUDDORP Telefoon 01878 -1234 De Heer en Mevrouw en de Heer en Mevrouw Chocomel Chocovla Vanillevla naailessen bij: Inl: L HOek-Ouddorp Tel. 01878 - 1780 Abonneert U op Eilanden- Nieuws Toekenning bijdrage Anjerfonds Gemeenteraadsverkiezingen Bedroefd berichten wij U dat, na een moedig en geduldig gedragen lijden, rustig is ontslapen onze lieve zorgzame vrouw, moeder en oma CORNELIA VIS-VROEGINDEWEIJ Zij werd ruim 71 jaar. Middelharnis: B. Vis De Meem: A. L. Nijsen-Vis G. K. Nijsen Hans Middelharnis: KI. Vis F. B. Vis-Labeur Corrie en Adrie Haarlem: L. A. J. S. van der Vaart-Vis J. van der Vaart Middelharnis: C. Vis C. A. L. Muntingh-Vis W. A. Muntingh Linda 3241 VD Middelharnis, 5 januari 1986 Prins Bernhardlaan 6 Geen bloemen, geen bezoek aan huis De begrafenis zalD.V. plaats vinden op woensdag 8 januari 1986 om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats Vrederust" te Middelharnis. Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de rouwkamer van ,,De Samaritaan" te Sommelsdijk. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde behuwdzuster en tante CORNELIA VIS-VROEGINDEWEIJ Zij werd ruim 71 jaar. Familie Vis Middelharnis, 5 januari 1986 Heden nam de Heere, na een liefdevolle verpleging in het verpleeghuis ,,De Samaritaan" te Sommels dijk van ons weg, mijn lieve man, mijn zorgzame vader, zwager en oom LAURUS VAN GRONINGEN echtgenoot van Neeltje van der Kooij in de ouderdom van ruim 81 jaar. Middelharnis: N. van Groningen-van der Kooij A. van Groningen 5 januari 1986 Elzenlaan 4, 3241 BD Middelharnis Gelegenheid tot condoleren: dinsdag 7 januari van 20.00 tot 21.00 uur in de rouwkamer van „De Samaritaan", Kon. Julianaweg 59, Sommelsdijk. De begrafenis zal D. V. plaats hebben op woensdag 8 januari a.s. om 15.00 uur op de algemene begraaf plaats „Vrederust" te Middelharnis, vanuit de Lu- kaskapel van „De Samaritaan", waar vooraf de rouwdienst wordt gehouden. Geen bloemen OOLTGENSPLAAT De bejaardenmiddag van woensdag 8 januari is verzet naar woensdag 15 januari a.s. Aanvang nam. 2.30 uur in „Elthato". De kerk van de Nederlands Hervormde gemeente in de vesting van Hellevoetsluis bestaat op 1 mei 1986 300jaar.Ditfeitzal worden gevierd met een concert in de kerk en met een tentoonstelling die als thema zal hebben „300 jaar godsdienstig leven in Hellevoetsluis". Waar mogelijk zal in samenwerking met de overige kerken in Hellevoetsluis een zo uitgebreid mogelijk overzicht worden gegeven van het kerke lijk leven in de oude marinestad aan het Haringvliet. Ter gelegenheid van de feestlijke her denking zal een boekje verschijnen waarin beknopt de geschiedenis van het kerk gebouw aan de Oostzanddijk verteld wordt door Arie Jan Stasse en ds. W. B. Douwes, aan de hand van een studie die Stasse maakte over het verleden van deze kerk. Voor het realiseren van de tentoonstel ling is veel onderzoek en advies nodig van deskundigen op kerkhistorisch gebied, van archieven, van Monumentenzorg en van anderen. Wat echter ook heel belang rijk is, is de medewerking van oudere gemeenteleden en van andere Hellevoe- ters, van predikanten die in Hellevoetsluis gestaan hebben of van hun weduwen of kinderen, kortom van iedereen die iets over de geschiedenis van dit kerkgebouw kan vertellen. Het spreekt haast vanzelf dat ook documenten, geschriften en voor werpen die op dit verleden betrekking hebben welkom zijn. Deze zaken kunnen de tentoonstelling verlevendigen. De voorbereidingen voor de viering wor den door een werkgroep uitgevoerd die is samengesteld uit gemeenteleden, kerke raadsleden en uit vertegenwoordigers van de stichting Historie Hellevoetsluis, de plaatselijke Oudheidkamer en de Inter kerkelijke Activiteitencommissie. Wie aan de viering wil meewerken door het leveren van gegevens of door het ter beschikking stellen van oude zaken voor de tentoonstelling wordt uitgenodigd dit de werkgroep te laten weten. Het contact adres is: Pastorie, Dorpsstraat 21, 3223 BG Hellevoetsluis, telefoon 01883- 12350. Zeer bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, nam de Heere plotseling uit ons midden weg onze zeer geliefde en zorgzame man, vader, schoonvader, opa, zwager en oom JAN MELISSANT echtgenoot van Cornelia Hoogzand op de leeftijd van 78 jaar. Dirksland: C. Melissant-Hoogzand Sommelsdijk: C. Born-Melissant Lia en Adrie Dirksland: Ph. C. de Ruiter-Melissant K. de Ruiter Peter, Jacco 3247 AS Dirksland, 6 januari 1986 Wilhelminalaan 24 Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 15.00 - 16.30 uur en van 19.00 - 20.30 uur in „Het Centrum", Nieuweweg 2 te Melissant. De begrafenis zal D.V. plaats vinden vrijdag 10 januari 1986 om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Dirksland. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.30 uur in „Onder de Wiek", Ring 57 te Dirksland aanwezig te zijn. Geen bloemen Hartelijk dank voor al uw goede wensen. Wij wensen u wederkerig een voorspoedig en gezond 1986 toe. Stellendam, januari 1986 Voor ons bedrijf zoeken wij een met enige ervaring in de leeftijd van 22-27 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Uitsluitend uitvoerige schriftelijke sollicitaties aan de Direktie van 3240 AB Postbus 52 Middelliarnis danken ieder voor de ontvangen Nieuwjaars- wensen en hopen voor U allen ook op een voorspoedig 1986. («»!«4)Kii(«ef!qi(3l%atK9Ï«Kaj(aKi9r^^ Open: wo. 9-18.00 uur vrü. 13-21.00 uur za. 9-12.30 uur Oranjestraat 8, Sommelsdijk (zijstraat Voorstraat) Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor Bel nu 01870 - 5023 Van Aerssenstraat 27 SOMMELSDIJK Telers gevraagd voor: Ds. B. A. Ramsbottom, Wonderen van de Heere Jezus. Twee delen. Groot formaat. Geïll. Uitgeverij De Banier te Utrecht. 30 pag. per boek. Prijs f 8,50 en f 7,90. Verhalen voor kinderen, vertaald uit het Engels. De schrijvers is predikant van de Bethel Strict Baptist Chapel te Luton, Engeland. Johannes Calvijn, Naar zijn wil. Uitgeverij De Banier te Utrecht. 62 pag. Prijs f 6,75. Woorden van Calvijn aan allen die ver volgd worden, aldus de ondertitel. Dit kleine maar fijne werkje bevat de volgende hoofdstukken: de blijde boodschap, Gods Woord, de Kerk, het geloof, het gebed, het christelijk leven. Goede wijn behoeft geen krans. Ds. J. J. Poort, Land onder Gods hand. Uitgeverij De Banier te Utrecht. Geïll. 78pag.Prijsf9,75. De gewijzigde herdruk van een in 1977 bij Van den Tol te Dordrecht verschenen boekje over Israël. Een reisverslag a la Poort. Ds. H. Hofman, Huisbezoek. Uitgeverij De Banier te Utrecht. Gebonden. 107pag. Prijs f 22,50. Dominee Hofman, predikant van de Ge reformeerde Gemeente te Kalamazoo (USA), schreef een praktische handlei ding voor ambtsdragers en gemeente. Henk Mochel, Zieners en genezers. Hans Sleeuwenhoek, Homeopathie. Uitgeverij Kok te Kampen. 52 resp. 82 pag. Prijs f 10,— Beide uitgaafles kwamen tot stand in samenwerking metN.C.R.V.-televisie, en wel naar aanleiding van de programma serie „Rondom den". Het eerste heeft de paranormale gave tot onderwerp. Het tweede boekje vertelt iets over de werk wijze van homeopathische artsen en de ervaringen van hun patiënten. Walter Trobisch, De man - een onbegrepen wezen. Uitgeverij Kok te Kampen. Paperback. 92 pag. Prijs f 14,90. De bekende Walter Tropisch (overl. 1979) over de lijdende man, de zich verdedi gende man en de bevrijde man. Miep van Pooijen e.a.. Kerstfeest, glans van licht. Uitgeverij Voorhoeve te Den Haag. Paperback. 128 pag. Prijs f 14,90. Een bundel kerstverhalen en -gedichten van onder anderen Laura Reedijk, Nel Benschop, Maria de Groot, Hans Bouma en Hanna Lam. Dr. W. C. van Dam, Mensen wor den bevrijd. Uitgeverij Kok te Kampen. Paperback. 109 pag. Prijs f 17.90. Voorbeelden van bevrijding uit de macht van (on)geestelijke krachten. Doorverteld door de hervormde predikant van Geldrop. Jos van Dijken, De kring rond. Uitgeverij Voorhoeve te Den Haag. Paperback. 120 pagina's. Een praktische handreiking voor het wer ken met bijbelkringen en gespreksgroe pen, uitgegeven in de bekende Verbo- reeks. De uitgave kwam tot stand in samenwerking met de Navigators. Ds. J. J. Poort, Jacobus Revius, nachtegaal onder de dichters. Uitgeverij De Banier te Utrecht. 63 pag. Prijs f 9,75. Een bloemlezing met summiere toelich ting, gewijd aan één van onze grootste dichters. Sheila Miller, Jan en de reus achtige wegversperring. Uitgeverij De Groot Goudriaan te Kampen. 32 pag. Prijs f 6,90. Het verhaal van een wonderlijke gebeurte nis die zendehng lan Murray overkwam. Voor kinderen van 6 tot 10 jaar. Deel 3 van het Verzameld Werk van Plato. Uitgeverij De Driehoek te Amsterdam. Gebonden. 230pag. Prijs f 32,50. Bij intekening f 29,50. Dit zojuist verschenen deel bevat de dia logen Charmides, Lysis, Laches, Menoon en de Kleine Hippias. Het omvangrijke vertaalprojekt, dat in een reeks van 12 delen zal uitmonden, vindt gestadig voort gang. Marianne Wiersema, Montjesmaat. Uitgeverij Voorhoeve te Den Haag. 100pag. Prijs f 14,90. Een bundel kleuterliedjes, gerangschikt naar diverse gelegenheden. Ds. R. J. van Pagée, De verwarring van kwaad, schuld en lot. Uitgeverij Kok te Kampen. Paperback. 96 pag. Prijs f 15,90. Aan de hand van de geschiedenis van Jozef in Egypte („Jozef Jacobsz. Israël") wijst de schrijver op „de gouden draad van Gods heilshandelen" in het geheel van de vragen rond kwaad, schuld en lot. GOEDEREEDE Door het Anjerfonds Zuid-Holland is een subsidie van 5000,- toegekend aan de Stichting 100jaar Koninklijke Fanfare „Apollo" te Goedereede. Dit bedrag zal worden besteed aan de aanschaf van nieuwe uniformen. In verband met de op 19 maart 1986 te houden gemeenteraadsverkiezingen heb ben de volgende partijen c.q. groeperingen zich laten registreren: S.G.P., C.D.A., V. V.D., Verenigd Gemeente Belang, Par tij van de Arbeid, R.P.F./Visserijbelan- gen

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1986 | | pagina 4