NU Foto van dia Foto Zandstra fwIirüFnTgTe'wltlöfreïen^ |I. Ras Stad aan 't Haringvliet; Ramoco BV., Molendijk 85, Tel. 01871-1662. voor één gulden Samenzang te Ouddorpj l Leidster (parttime) Bergmans Brillen De Rabobank Ooltgensplaat De Bontkoning De gehele maand oktober R-ertoMnt I 's middags GESLOTEN zijn I Gemeente Middelharnis I BEKENDMAKING GEMEENTE OOSTFLAKKEE RENAULT SUPER 5/5-DEURS i MODEHUIS ANNETTE Graag Een Bril Dragen VRIJDAG 18 OKTOBER 1985 ,EILANDEN-NIEUWS" DERDE BLAD SOMMELSDIJK 9 zal i.v.m. de jaarlijkse personeelsreis X a.s. woensdag 23 oktober boeocosoeoooecccoeooooaoseooccccooeioo I en een kontrakt afsluiten, voor een goede prijs, I bel dan voor inlichtingen: -Tel. 01870-2392 I Burgemeester en wethouders van Middelharnis maken bekend, dat zij voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimte- s lijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woning- wet, een vergunning ingevolge artikel 47 van de Woningwet (bouwvergunning) te verlenen aan de heer P. Noteboom, Molendijk 141 te Nieuwe Tonge, voor het oprichten van een garage-berging 1 op het perceel Molendijk 141 te Nieuwe Tonge. 1 De stukken, betrekking hebbende op de aanvraag om bouwvergunning, liggen met ingang van 21 oktober 1985 tot 6 november 1985 iedere werkdag 1 van 9.00 tot 12.00 uur ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelijke ontwikkeling, voor een ieder ter inzage. S Gedurende die termijn kan een ieder schriftelijk s bezwaren indienen bij hun college tegen de voor- genomen beslissing. I MIDDELHARNIS, 18 oktober 1985 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, L. J. van Welsenis. de secretaris, P. L. de Feijter. Hinderwet I De Stichting voor Maatschappelijk i> en Sociaal Werk in de Gemeente Goedereede Gezinsverzorging- tijdelijke hulpverlening Schitterende BRUIDSKLEDING Keuze uit honderden modellen in wit en talloze kleurtjes. Prijzen 198- tot 798,- Interesse? Bel voor inlichtingen 01870-2431 Zandpad 90 Middelharnis Tel. 01870 - 2431 's avonds uitsluitend op afspraak. EEN BEGRIP OP ZONWERINGSGEBIED Jaloezieënfabriek "FLAKKEE" Klasse bontmantels Hoogstraat 97 ROTTERDAM-C. Tel. 010- 117 117 Hofdijl(sweg 12 OUDDORP Tel. 01878 - 1249 Ongelooflijkgoed in kleur gjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ Toepassing artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijlfe Ordening, juncto artil<el 50, lid 8, van de Woningwet. Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee maken bekend, dat hun college voornemens Is vergunning te verlenen aan: 1. N. Lokker, Emmastraat 49 te Den Bommel voor de S bouw van een opslagruimte en een speelhok op het perceel Bosdreef 17 te Den Bommel, kadastraal bekend gemeente Den Bommel, sectie B, nr. 2739; 2. H. M. Meijer, Lindelaan 15 te Ooltgensplaat voor de bouw van een bedrijfshal op het perceel Lindelaan 15 te Ooltgensplaat, kadastraal bekend gemeente Oolt- S gensplaat, sectie A, nr. 2957; 3. N. C. M. Grijpink, Jupiterhof 18 te Oude Tonge, voor S de bouw van een berging op het perceel Jupiterhof 18 te Oude Tonge, kadastraal; bekend gemeente S Oostflakkee, sectie C, nr 4881; H 4. L. D. van Noord, Plutolaan 2 te Oude Tonge, voor de H bouw van een fietshok op het perceel Plutolaan 2 te S Oude Tonge, kadastraal bekend gemeente Oost- flakkee, sectie C, nr. 4877 ged. De eerste drie bouwplannen zijn m strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen, het laatste S bouwplan is in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Afgifte van de vergunning kan echter mogelijk worden 5 gemaakt door middel van toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, in combinatie met artikel 50, lid 8, van de Woningwet, c.q. dit laatste artikel alleen, aangezien voor de onderhavige percelen een voorbereidingsbesluit is vastgesteld door de Raad of een ontwerp-bestemmingsplan ter inzage heeft gele- sen. In verband hiermee liggen de bouwplannen met ingang van 22 oktober 1985 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken van degemeentesecretarie. Voorstraat 31 te Ooltgensplaat, 's morgens van 9.00 - 12.00 uur. Eventuele bezwaren dienen binnen deze termijn schrif- telijk bij hun college te worden ingediend, geadres- seerd: Postbus 25, 3257 ZG Ooltgensplaat. OOLTGENSPLAAT, 14 oktober 1985 Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee, de burgemeester, drs. C. M. de Vos. de secretaris, H. W. de Vries. Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet. A.R.O.B.) Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee maken bekend dat zij in hun vergaderingen van 24 september en 1 oktober 1985 bouwvergunning hebben verleend aan: 1. Woningbouwvereniging Samenwerking", Stations weg 32 te Oude Tonge voor de bouw van 11 woning wetwoningen op het perceel gelegen aan de Sa- turnuslaan te Oude Tonge; 2. Bouwbedrijf Ben van Egmond, Handelsterrein 27 te Oude Tonge voor de bouw van 2 woningen met garage op het perceel gelegen aan de Saturnuslaan te Oude Tonge; 3. Mooijaart's Aannemingsbedrijf, Grijsoord 22 te Oude Tonge voor de bouw van 8 premiekoopwoningen met berging op het perceel gelegen Neptunuslaan te Oude Tonge; 4. G. M. J. van Oorschot, Heintjesweg 1 te Achthuizen voor de bouw van een loods op het perceel Heintjes weg 1 te Achthuizen; 5. P. C. van Everdink, Vroonweg 3 te Achthuizen voorde bouw van een schuur op het perceel Vroonweg 3 te Achthuizen; 6. Gebr. P. en W. de Bonte, Spuidijk 5 te Ooltgensplaat voor de bouw van een witlofloods op het perceel Spuidijk 5 te Ooltgensplaat. De stukken van deze vergunningen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie. Voorstraat 31-33 te Oolt gensplaat, op werkdagens morgens van 9.00 -12.00 uur. De natuurlijke of rechtspersonen, die door één van de bovenvermelde beschikkingen rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kunnen ingevolge artikel 7, lid 2 van de Wet A.R.O.B. hiertegen bij de burgemeester en wethouders van Oostflakkee een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 30 dagen na deze bekendmaking, geadresseerd: Postbus 25, 3257 ZG Ooltgensplaat. Tevens kan bij de voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State een verzoek om schorsing van de voornoemde beschik kingen worden ingediend, geadresseerd: Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. OOLTGENSPLAAT, 14 oktober 1985 Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee, de burgemeester, drs. O. M. de Vos. de secretaris, H. W. de Vries. ^11 Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet A.R.O.B.) Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee maken bekend dat zij in hun vergaderingen van 10 en 17 september 1985 bouwvergunningen hebben verleend aan: 1. J. A. M. Winkels, Wilhelminastraat 21 te Oude Tonge voor de bouw van een portaal aan de woning Wilhel minastraat 21 te Oude Tonge; 2. A. J. M. F. Janssen, Schaapsweg 24 te Den Bommel voor de verbouw van de woning Schaapsweg 24 te Den Bommel; 3. H. A. van Rossum, Kolfweg 19 te Oude Tonge voor de bouw van een hobbykas op het perceel Kolfweg 19 te Oude Tonge; 4. J. de Waal, Dorpsweg 66 te Sommelsdijk voor de verbouw van de woning Heerendijk 5 te Oude Tonge; 5. Woningbouwvereniging Samenwerking", Stations weg 32 te Oude Tonge voor de bouw van een kantoor op het perceel Kennedystraat te Oude Tonge; 6. P. D. B. Keus, Wilhelminastraat 48 te Oude Tonge voor de bouw van een garage op het perceel Wilhel minastraat 48 te Oude Tonge; 7. Makelaarskantoor Tamboer B.V., Lindenlaan 3 te Middelharnis voorde bouwvan 7 premie-B-woningen op het perceel gelegen aan de Uranusweg te Oude Tonge; 8. Makelaarskantoor Tamboer B.V. te Middelharnis voor de bouw van 6 garages op het perceel gelegen aan de Neptunuslaan te Oude Tonge; 9. Garage Barendrecht B.V., Ambachtsweg 4 te Rhoon, voor de bouw van een showroom/werkplaats op het perceel Tramweg 2 te Oude Tonge. De stukken van deze vergunningen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie. Voorstraat 31 -33 te Ooltgensplaat, op werkdagen 's morgens van 9.00 - 12.00 uur. De natuurlijke of rechtspersonen, die door één van de bovenvermelde beschikkingen rechtstreeks in hun be lang zijn getroffen, kunnen ingevolge artikel 7, lid 2 van de Wet A.R.O.B. hiertegen bij de burgemeester en wethouders van Oostflakkee een gemotiveerd bezwaar schrift indienen binnen 30 dagen na deze bekend making, geadresseerd: Postbus 25, 3257 ZG Ooltgens plaat. Tevens kan bij de voorzitter van de afdeling Rechtspraak van de Raad van State een verzoek om schorsing van de voornoemde beschikkingen worden ingediend, geadresseerd: Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. OOLTGENSPLAAT, 14 oktober 1985 Hoogachtend, Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee, de burgemeester, drs. C. M. de Vos. de secretaris, H. W. de Vries. Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee maken ingevolge artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bekend, dat door het stellen van voor schriften om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen op 7 mei 1985 hinderwetvergunning is verleend aan de heer A. M. A Lambert, Oostdijk 11 te Oude Tonge voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning voor een timmer- en bouw bedrijf op het perceel Dabbestraat 2 te Oude Tonge. De beschikking en alle ter zake dienende bescheiden liggen vanaf 22 oktober 1985 tot en met 21 november 1985 op elke werkdag 's morgens van 9.00 - 12.00 uur en voorts buiten deze uren na telefonische afspraak (01873 - 1525, toestel 15) op de woensdagen 23, 30 oktober 6, 13 en 20 november 1985 van 18.00 - 21.00 uur voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie van Oostflakkee te Ooltgensplaat, Voorstraat 31-33, afdeling Algemene Zaken. Tot en met 21 november 1985 kunnen tegen de be schikking beroep instellen bij de Kroon: A. de aanvrager; B. de betrokken adviseurs; C. degenen, die tegen de aanvraag en/of de ontwerp beschikking tijdig bezwaren hebben ingediend; D. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder be zwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot Hare Majes teit de Koningin en dient te worden ingediend bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage. Tevens kunnen zij, die beroep instellen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State, een verzoek doen om schorsing van de beschikking, danwei tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit ver zoek moet binnen de genoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling voorde Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, De beschikking wordt niet van kracht, voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen en kopieën van de ter inzage gelegde stukken (tegen betaling) kan men zich wenden tot de gemeentesecretarie van Oostflakkee te Oolt gensplaat, Voorstraat 31-33, afdeling Algemene Zaken, 's morgens van 9.00 -12.00 uur, telefoon 01873 -1525, toestel 15/37. OOLTGENSPLAAT, 9 oktober 1985 Binnen zonder kUnunen De Renault Super 5 is nu ook in een 5-deurs-versie te koop. Bovendien is deze 6 centimeter langer dan zijn 3-deurs broertje. Zodat u achter een pret tige entree maakt. En er is natui.irlijk voldoende been- ruimte om mensen vóórin te beschermen tegen aanvallen in de rug Alweer een nieuwe Super 5? Super kwadraat soms? Ja, door zijn twee extra portieren en z'n lengte. Nee, omdat-ie, wees maar blij, techinisch dezelfde is gebleven. Nog even in het kort: snel, zuinig grote binnenruimte (dwarsgeplaatste mo tor, horizontaal geplaatste schokdempers), lidite besturing en een knappe wegligging (McPherson voorwielophanging) Met dit nieuws komen we meteen de mensen tegemoet die demonstratief met klimschoeisel en pikhouwelen bij ons een 5-deurs eisten. Kom gerust naar onze show room om 'm te proberen U bent van harte welkom en neem meteen wat gezinsleden, een hond of een stel koffers mee. Dan merkt u wat deze Super 5/5-deurs voor u kan betekenen in de praktijk. De lïenault Super 5/5-deurs is er vanaf f 17850,- (incl. BTW). Afleverings- kosten f360,-. 5 jaar plaatwerkgarantie. ■■lJHJ.klllll.l:HyilHI.IJUüJ.lll.lèl.MJtL-tl.MJ, Zaterdagavond 19 oktober a.s. van half 8 tothalf9, fti in de Doopsgezinde Kerk aan de Weststraat. Zangbundels zijn aanwezig. ij- Ieder is hartelijk welkom en breng anderen mee roept sollicitanten op voor de funktie van: Voor deze funktie wordt gevraagd: - het diploma M.B.O. - S.D. - enkele jaren ervaring in leidinggevende funktie, bij voorkeur gezinsverzorging. De aanstelling geschiedt: - Voor de bepaalde tijd van één jaar. - Op part-time basis voor minimaal 20 uur per week. - Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO welzijnswerk die op deze funktie van toepassing is. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij: Mevr. S. M. Baas, tel. 01878 - 1251. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen, te richten aan de administrateur van de Stichting voor-Maat schappelijk en Sociaal Werk in de Gemeente Goe dereede, dhr. D. Hoek, Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp. Ruime keuze uit; Zonneschermen windvast Knikarmschermen Sereens Horren Hordeuren Rolluiken Luifels Jaloezieën Vertlkale jaloezieën Rolgordijnen I Markiezen Winteriaerglng voor markiezen. Ook overtrekken wij uw markiezen. Tevens losse stoffen verkrijgbaar. Vervangen van het doek van alle soorten schermen. Wij leveren kunststof schroten, geschikt voor wand en plafond, onderhoudsvrij. Telefoon 01870-3484. West Achterweg 2, IMiddelharnis Tevens reparatie en oiKlerhoud van alle zonwering. Alles op maat gemaakt. Spotgoedkoop en met garantie Tevens reparatie en inruil. Al 30 jaar de grootste en goedkoopste bontzaak van Rotterdam:

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 12