Ds. J. van Drenth, met emeritaat, nam afscheid van Giessen/Rijswijk Al 50 jaar IZB-evangelisten Begrafenisonderneming „VOORZORG" Korfbaltiieuws 0KT0BERRAADSEL2 EXTRA RAADSEL 2 ans Groenendijk! van Oom Ko s s u w n V "Hvr" BVT" ^J r A U Briefwisseling ALLEMAAL Greenpaece monument in Breskens Mijn tot ontploffing gebracht Stoffelijk overschot opgevist Bladz. 2 EILANDEN-NIEUWS' VRIJDAG 11 OKTOBER 1985 Na een veertig jarige ambtelijke loopbaan in de hervormde Iterlc nam ds. J. van Drentli j.l. zondag onder grote belangstelling afscheid van de aktieve dienst. In die 40 jaar heeft hij vier gemeenten gediend, n.l. Waverveen, Ooltgensplaat en Giessen/Rijswijk en was hij in zijn Plaatse tijd nog legerpredikant en van 1962 tot 1976 industriepredikant met standplaats Ede. Het zal niemand verwonderen, die ds. Van Drenth van nabij hebben meegemaakt, dat hij ook tydens zijn afscheid j.l. zondag in de kerk van Rijswyk (N.Br.) en wat er rondom zo'n afscheid gebeurt, zijn eigen manier van doen laat domineren. Wij zagen hem met de hoge hoed ter kerke gaan (waar gebeurt dit nog?) de drie punten bij zijn tekst hebben een dichterlijke ontboezeming en de psalmen die werden gezongen, o.a. Ps. 149, 64, 18 en 57 worden in Ooltgensplaat de dominee-van-Drenths-psalmen genoemd. In de gemeenten die hij heeft gediend worden deze psalmen dan ook zonder hapering gezongen. Het 9-jarig verblijf in de twee zelfstandige gemeenten Giessen en Rijswijk hebben ook een bepaald stempel op de dorpen en de streek gezet. Een leger van predikanten kwam uit de consistoriekamer en nog een groot aantal had al plaats in de kerk genomen. Onder hen zagen we ds. en mevrouw J. Neijenhuis van Cothen (stond in de Langstraat toen ds. Van Drenth in de Plaat was), ds. L. v.d. Peut uit Renswoude, ds. T. D. van Soest te Rotterdam, enz. De heer en mevrouw G. Rietveld-Blok uit Almelo, oud-hoofd van de Chr. School te Ooltgensplaat waren ook onder de gasten, benevens een grote schare familie, vrienden, kerkeraden en vertegenwoordigers van kerke lijke en burgerlijke instanties. De kerkelijke instanties, o.a. als visitator provinciaal en landelijk, praeses van classis en Ring deden nooit een tevergeefs beroep op ds. Van Drenth en mitsdien zijn de vergaderingen en besprekingen legio geweest Niet tot prestaties geroepen De tekst voor dit afscheid was dezelfde als die bij het afscheid van Ooltgensplaat. „Maar wel een andere preek", merkte ds. terloops op. In 1 Johannes 1 vers 7 staat: „....maar indien wij in het licht wandelen, gelijk Hij in het licht is, zo hebben wij gemeenschap met elkander, en het bloed van Jezus Christus zijnen Zoon reinigt ons van alle zonde". De verdeling in drie punten was: 1de groet, 2. het goed en 3het bloed van Jezus Christus, Allereerst zei ds. Van Drenth, dat aan de band tussen hem en de gemeenten, ja aan het geheel der kerk een einde komt. ,,Door het emeritaat komt er aan mijn aktieve dienst een einde en daarom zijn de twee kerkdiensten vandaag van een bijzondere aard. Dit alles valt echter is het niet met de groet uit het teksthoofdstuk. Gesproken in donkere tijden zag Johannes op het Licht, Jezus Christus waarin wij toch blijvend met elkaar verbonden mogen blijven. Le ven wij uit dat Ucht vroeg spreker zich af. Beste jongelui, daar zijn we dan weer na een week van afwezigheid. De vorige week was een zomerse week in de herfst, maar zo te zien heeft het mooie weer nu weer afscheid genomen. En daar hebben we het al meer over gehad, over het afscheid nemen dan. De drie gebroeders Aleman hebben ook afscheid moeten nemen van het land en de plaats waar zij zoveel jaren hebben ge woond. Ik denk zo dat dat ook niet zonder ontroering is geweest. Al ging men dan terug naar het eigen vaderland, er ligt een tijdperk achter de rug wat nimmer terug komt, en waar men toch nog dikwijls aan denken zal. Een afscheid en een ont moeting. Velen van jullie hebben groot ouders die in de oorlog óf werden geëva cueerd óf werden weggevoerd naar het buitenland. Sommigen kregen niet eens de kans om afscheid te nemen. Werden zo van de straat opgepakt. En er waren zelfs mensen die nooit meer terug kwamen. Geen afscheid kunnen nemen en niet meer teruggezien. Moetje je eens indenken, laat een afscheid dan zwaar vallen, maar geen afscheid kunnen nemen en elkaar nooit meer terug zien, dat is nog veel erger. Denken we daarbij aan de rampen en oorlogsgeweld waarvan we dagelijks ho ren en lezen, wat een verschrikking overal. We staan daar eigenlijk niet bij stil wat een verschrikkingen, wat een leed daar wordt geleden. Hele gezinnen weggevaagd. Niet op gerekend, en zonder afscheid te kun nen nemen alles weg. Vader en moeder weg of de kinderen weg. En al weten we allemaal dat ook wij eens afscheid moeten nemen van alles wat ons lief en dierbaar is, wie zou daar nu werkelijk eens een keer bij sdl staan? Maar voor van de week weer genoeg. We gaan nu weer wat werk op geven. Dat wordt dan <- r /r Onze tijd kent een onzegbare eenzaam heid, maar persoonlijk zijn we de grootste sta-in-de-weg. 't Is een harde waarheid, zowel voor belijders als niet-belijders. Christus wil aan de zijnen echter ver lossing schenken, die de eenzaamheid vervult. Na ontvangen genade blijven we zondaars, maar als wij in het licht van Christus komen te staan gaan we onze moeiten met anderen op een rijtje zetten en dat geeft vrede. „In die 9 jaar heb ik met mijn vrouw en ook met mijn eerste echtgenote in uw midden mogenzijn", aldus ds. VanDrenth „en hieraan komt met dit afscheid een einde". „Maar", aldus spreker, „inChris- tus blijven voor de toekomst de kontakten bestendigd". „Gelukkig zijn we niet tot prestaties geroepen, want alleen het bloed van Jezus Christus maakt ons vrij en dan doen prestaties niet terzake. Ook hoop ik dat mijn ambtelijke zonden door dit bloed vergeving mogen vinden. Wat een zegen dat we dit mogen horen en mogen er-varen in de Dienst des Heeren", aldus ds. Van Drenth, die aan het eind van zijn preek nog zei: „Vandaag eindigt mijn ambtelijke werk en u zal gemeente naar een andere V.D.M. „Verbi Divini Minister" (be dienaar van 't Goddelijk Woord) moeten uitzien. Dit vraagt gebed en ik wens u daarbij Gods nabijheid toe. Gods eer gaat alles ver te boven en daarom eindig ik met „Soli Deo Gloria", Hallelua. Dank namens gemeenten, classis en ring Na het zingen van ps. 57 „Uw hand, o God, heeft veilig mij geleid" en gebed, volgden drie toespraken. Allereerst van ds. L. J. Groenenberg uit Andel, de consu lent, die tevens sprak namens de Classis en Ring. „U was altijd op de vergade ringen aanwezig en had een vele inbreng in de Ring Woudrichem tijdens de bijeen komsten. Dank voor alles, ook voor de prettige kontakten.Wat is het „met eme ritaat gaan", graag zagen wij van u hier over een artikel voor onze kerkbode", aldus ds. Groenenberg, die ds. Van Drenth de ware rust en bede van Mozes uit Psalm 90 meegaf. Tot de gemeenten van Giessen en Rijswijk zei de consulent, dat ds. Van Drenth alles al op papier heeft gezet, dus het valt niet mee daar iets meer over te zeggen. Alleen dit „laten we het ook in deze dingen alles van de Heere verwachten". Namens de gereformeerde kerk ter plaatse sprak ds. L. van den Berg enkele woorden. „Ik heb twee jaar met u mogen optrekken en u hebt mij wegwijs gemaakt in de dorpen". Spreker bedankte hartelijk voor de kontakten en waar mogelijk voor de samenwerking. Hij wenste ds. en me vrouw die geborgenheid toe die in Psalm 4 (berijmd) wordt verwoord, om te wonen in een veilig huis. Ouderling Kant zag het twee gemeenten dienen als negen tropenjaren met vele veldtochten. „U hebt een brede belangstelling ge toond in vele toonaarden, zowel ambte lijk, bestuurlijk maar ook op technisch gebied. Over verschillende zaken had u een uitgesproken mening, maar deze hebt u nooit opgedrongen. Wij danken u heel hartelijk voor alle arbeid en wensen u na een vervulde dienstplicht van 40 jaren Gods genadige nabijheid toe met uw vrouw, kinderen en kleinkinderen (waar van er ook enkele heel kleinen aanwezig waren). Ouderling Kant verzocht de ge meente ds. en mevrouw Gezang 300a 1 en 4 toe te zingen: „Wat de toekomst brengen moge, hen geleidt des Heeren hand, enz." Dankwoord Ds. Van Drenth bedankte de drie spre kers voor hun goede woorden. Tegen ds. Groenenberg zei hij, dat hij op FÏakkee gedurende zijn 12-jarige arbeid te Oolt gensplaat alle kerkelijke rangen heeft doorlopen. Hij waardeerde de inbreng van alle collega's en dankte hen voor hun vriendschap. In die dank betrok spreker ook de kosters en organisten, kerkeraden en college's. Gedurende zijn verblijf te Giessen/Rijswijk heeft ds. Van Drenth drie gereformeerde pre dikanten meegemaakt. De kontakten waren altijd goed. Sprekende over de vervulling van vacature's in de kerke raden constateerde ds. Van Drenth het volgende verschik „In de Geref. Kerken moetje na verkiezing gegronde redenen hebben om het niet te doen, in de her vormde kerken moet men gegronden redenen hebben om het wel te doen". Ouderling Kant (hij was er al toen ds. Van Drenth intrede deed) kreeg woorden van waardering voor zijn werk en voor zijn wensen meegegeven voor de toekomst. Over het ambtswerk zei ds. Van Drenth nog het volgende: „ambtsdragers moet men niet overvragen, het werk is zeer intensief. Nu de verkiezingen weer voor de deur staan moet men een eventuele roeping zwaar laten wegen". Na het uitspreken van de zegenbede was deze middagdienst teneinde. In de kerk van Giessen (die toch gebruikt kon worden) vond 's avonds het afscheid plaats. De tekst was hier Prediker 3:14, waarmede ook afscheid werd genomen van Ede (industriepastoraat). Namens Giessen werd door een der ouderlingen woorden van dank en waar dering gesproken en zong de gemeente ds. en mevr. Ps. 121 4 toe. Zowel's middags als 's avonds kon men afscheid van de familie van Drenth nemen in de vereni gingsgebouwen. Hiervan werd een druk gebruik gemaakt. 53 57 ri 'f Zi horizontaal: l.lof4. ovatie 9. slang— 12. zwartsel14. persoon16. kroes 17. gedwee 19. dakrand 20. klip 22. talie 24. officieus 26. plaats in Gelderland 27. zangvogel 28. Europeaan 30. ontkenning 31. boom 32. scheepsemmer 33. fijn gevoelig 35. den lezer heil 36. pasta 37. guit 38. slecht horend 39. muziekinstrument 41. spon 42. bekende oom 44. metaal 46. tennisterm 47. grondsoort 48. herrie 49. kleurstof 51. schaakstuk 53. Bijbelse plaats 54. bittere vloeistof 56. ongebonden 57. onvruchtbaar 58. galg 61. zeemacht 63. telwoord 64. iedereen die geen zeeman is 65. bloeiwijze. vertikaal: 1toegang 2. kiem 3interest 4. hoge berg 5rivier in Italië 6. wetering 7. grap 8. vreemde munt 9. boei 10. Bijbelse plaats 11. raad 13. verbinding 15. klein plantje 17. konisch 18. stempel 21. sier22. slons 23. pracht25. deel van het servies 27. teelaarde 29. Spaanse titel 32. hoofddeksel 34. vruchtennat 38. boomstronk 40. koraaleiland 41gebak 43. wilde ezel 45. telwoord 48. verschoppeling 50. knaagdier 52. gewicht53. sleepnet55. deel van het oor57. aanw. vnw. 59. noot 60. noot 61. soort onderwijs 62. voorzetsel. Op de balk onder het kruiswoordraadsel: een herstgebeuren. 14-28- 3-25-37 ons dagelijks voedsel (Luk. 11) 21-29-19-1-34 het laatste van iets (Job. 6 e.a.) 35-15-20-8-16 afgunstig; boos (Psalm 73) 26-11-24-32- 6 schrijver van de eerste Bijbelboeken (Ex. 17) 30- 7-27-38-36 beeld van hardheid (Jes. 50) 18-17-13-22-23 waarop wij wonen (Gen. 1) 4-12- 5- 9-31 het binnenhalen van het rijpe gewas 2-10-35 Koning van Midian (Num. 31) De oplossing is een tekstgedeelte uit Je- remia 8, en bestaat uit 38 letters. Hetheeft met de oogst te maken. Dit is ook het geval met Wouter de Boer - Twello: Jullie hadden het maar druk met de klom- penweek Wouter. Er was ook heel wat te beleven zeg. Nog hartelijk dank voor de foto. Heb je al meer boeken van de „vier vrienden"? Dat zijn heel leuke boeken, maar of je die voor de boekenbon kan krijgen? Ik dacht dat die nogal duur waren! Sjoukje de Boer - Twello: De klompenweek heeft voor jou nogal wat opgebracht Sjoukje! Het ringrijden lijkt me wel leuk, maar ik heb het nooit gezien! Is de familie nog op visite geweest? Dat was natuurlijk ook weer een belevenis. Dank voor de leuke brief, Sjoukje! Co Melissant - Nieuwe Tonge: Dat is wel een heel lange brief geworden Co. Er was ook heel wat te vertellen, na al die belevenissen. Maar die ontmoeting met een zeehond was wel iets heel aparts. Dat maak je niet zo vaak mee. Zeker niet in een afgesloten water. Er zal nu niet zoveel meer van komen om wat te roeien. Maar misschien nog op een zaterdag, dan heb je toch vrij! Monica Murre - Goes: Al ben je dan niet met vakantie geweest, zoals je schrijft, je had geen mooiere vakantie kunnen hebben Monica! Want je hebt veel gereist en veel gezien, maar ook veel beleefd. Je hebt nu wel gemerkt dat je niet speciaal ver van huis hoeft te zijn om vakantie te houden. Dank voor je leuke verslag! Rudolf Verkerke - Nieuwe Tonge: Jij hebt ook een fijne vakantie, gehad in Limburg, Rudolf. Wat heb je daar wel genoten. Jammer dat je niet mee kon, de grotten in. Maar ja, dat kwam door die ongebruikelijke slaapgelegenheid. Nou, dat hoeft oom Ko ook niet te proberen hoor. Maar dat weetje oko weer Rudolf! André Aleman - Ouddorp: Dat is een heel verschil zeg, Ouddorp of Afrika. Ben je het al gewend in Ouddorp? Het is wel niet de mooiste tijd van het jaar, want het is zo winter. Daar zullen jullie ook weer aan moeten wennen André. Maar niet iedere winter is zo streng als de laatste winter. Valt misschien ook wel weer mee! Jan Aleman - Ouddorp: Het is al goed begonnen op school, direkt al een toets. Maar dat is alles mee gevallen. Een goed teken, want dan ben je toch bij de tijd Jan. Het zal wel vreemd zijn om steeds Nederlands en Ouddorps te horen. Gelukkig maar dat jullie dat niet verleerd zijn. Kees Aleman - Ouddorp: Met oom Ko gaat het gelukkig goed hoor. En zo te lezen bij en met jullie allemaal ook. Een voorspoedig reis gehad en ge zond aangekomen in Ouddorp. Want het is wel een hele reis hoor. En bevalt het op de Havo Kees. Voor de fiets is het wel wat ver. Het zal wel even vreemd zi}n, maar ook dat went spoedig. de hartelijke groeten van OOM KO In de dertiger jaren, nog voordat de IZB bestond, waren er evangeli- satieposten, vooral op het platte land in de noordelijke provincies. Financieel hadden deze posten gro te moeite het hoofd boven water te houden. Veel meeleven vanuit de rest van het land was er niet. Bij velen leefde het gevoel dat er iets moest gebeuren: er zou een centrale organisatie moeten komen die de verantwoordelijkheid voor dit werk zou dragen. Die organisatie zou ook moeten bevorderen dat in de gemeenten de noodzaak van evan gelisatie ingezien zou worden. Op 27 november 1935 werd in Utrecht de Hervormde Bond voor Inwendige Zen ding op Gereformeerde Grondslag, thans veelal kortweg IZB genoemd, opgericht. Als eerst noodzakelijke zag de nieuwe bond het activeren van kerkeraden. Daar voor werd een evangelist-propagandist benoemd, de heer K. Asmus. Hij wist in vrij korte tijd zoveel belangstelling voor de IZB te wekken dat het ledental met spron gen omhoog ging. Het kontakt met de leden werd onderhouden via het „Her vormd Evangelisatieblad", een blad dat nog steeds bestaat, maar nu de naam „Tijding" draagt. Van de oude plattelandsposten, zoals Wormerveer, Culemborg, Vledder e.a. zijn thans alleen Wieringerwaard en Oude Pekela nog met de IZB verbonden. In de loop der jaren is het accent voor wat betreft het werk van de evangelisten ver legd naar de grote steden en naar sterk uitbreidende gemeenten. Op dit moment werken er 16 evange listen in dienst van de IZB. Zij zijn aan gesteld in samenwerking met de plaatse lijke (centrale) kerkeraden, nadat vanuit die gemeenten zelf een verzoek om een evangelist bij de IZB is ingediend. De vraag wordt nogal eens gesteld of een evangelist nodig is. Evangelisatie is toch een taak van de hele gemeente? Dat is waar, maar met name in de grote steden staan de al danig geslonken kerkelijke gemeenten voor de opgave grote wijken te bewerken. De kaartenbakken staan vol met doop- en ook belijdende leden die geen band met de kerk meer hebben. Predikant en kerkeraad komen nu ook het aantal predikantsplaatsen in de steden De komende tijd plaatsen we een aantal korte artikelen over het werk J van de IZB, de Hervormde Bond J voor Inwendige Zending op Gere- formeerde Grondslag, die dit jaar 50 jaar bestaat. J drastisch is verminderd aan die kaarten bakken niet toe. De meelevende gemeente leden hebben hun handen al vol aan het kerkeraads-, jeugd- en verenigingswerk. Dan ook nog mensen vinden voor het evangelisatiewerk is een moeilijke zaak. Toch zijn ze er wel en zeker niet in de laatste plaats zijn het de jonge mensen die hun schouders onder dit werk zetten. Maar dit werk vraagt begeleiding en stimu lering, vooral omdat evangelisatiewerk zo'n moeilijk werk is en niet zelden een zaak van geduld, van lange adem. Daar voor is de voor dit werk geschoolde evan gelist geen luxe, maar een nodig rad in het wiel van het gemeentewerk. Hoe nodig het werk van een evangelist is, is ook aan de hand van cijfers aan te tonen. In zijn rapport van een bezoekaktie dit voorjaar in de stad Groningen een stad met een zeer grote onkerkelijkheid meldt de IZB-evangelist in die stad: 400 bezochte adressen. Van 332 kwam er een reactie, waarvan 33% min of meer posi tief en 54% negatief. Van de laatstge noemden liet 21 zich uitschrijven als lid van de Ned. Herv. Kerk. Getallen, pro centen.... Maar wie bedenkt dat achter die cijfers mensen zitten, slaat de schrik om het hart. Cijfers mogen ons niet verlammen. De gedachte aan de mensen erachter moet ons oproepen, in beweging zetten om met ontferming bewogen te zijn, zoals Chris tus dat was en is over de scharen zonder herder. Ook daarom is er een IZB. Evan gelisten aanstellen is niet voldoende. Mee leven is nodig; er moet geld zijn om het werk te laten doorgaan. Maar met geld alleen zijn we er niet. Het gebed is ook rond het evangelisten een krachtig wapen. Gebed om kracht voor de werkers. Gebed om vrucht op het werk. Betrokkenheid! 50 jaar IZB: 50 jaar werk van evangelisten. Geen waarnemers, geen afgevaardigden van de gemeente, maar voorlopers, uit gezonden door de gemeente. Zij werken samen met de gemeente, als leden van het lichaam van Christus. Van daaruit en daarnaar toe! Een oude door de rederij Vroon te Bres kens geschonken sloep, die als speelwerk- tuig staat opgesteld bij de R.K. kerk, is omgedoopt in Greenpaece monument. De sloep werd door de kunstenaar Gerard van Grieken geschilderd in de Green paece kleuren en voorzien van de naam van de omgekomen fotograaf Fernando Peirera. Fietsenspecialist Sommelsdijk Tel. 01870 - 2430 Een oude mijn uit de eerste wereldoorlog die 80 kilo springstof bevatte is door de duik en demonteeerploeg tot ontploffing gebracht op het strand bij Vrouwenpolder. Het oorlogstuig van Franse makelijk was in vergevorderde vergankelijke staat waar door het op het strand bij Ritthem tot ontploffing brengen, ter plaatse waar de mijn was gevonden niet mogelijk was en ook het demonteren uiterst gevaarlijk. De Noordzeekotter G.O. 30 Klaartje, van fa. Jac Tanis heeft in de Noordzee, vijftig mijl uit de kust, noordwest van Stellendam een stoffelijk overschot aan getroffen van een man. De reddingboot Zeemanspot, heeft na gewaarschuwd te zijn het lijk opgehaald en in Stellendam aangebracht. De Rijkspolitie te water probeert de identiteit van de onbekende man vast te stellen. HYPOTHEEK NODIG? makelaar tamboer bellen voor gratis computerberekening 01870-3477 Afgelopen zaterdag speelde het 1 e team van Good-Luck tegen Oranje Zwart uit Mijnsheerenland. Deze wedstrijd was voor beide ploegen zeer belangrijk omdat zij de laatste plaats deelden met 1 punt. Good-Luck startte zeer aanvallen en de beginaanval wist veel kansen te scheppen maar kon deze niet benutten. Aan de andere kant had de verdediging het goed onder kontrole maar kon toch niet voorkomen dat Oranje Zwart via 2 strafworpen een 0-2 voorsprong nam. Na de vakwisseling liet de 2e aanval van Good-Luck zien hoe het wel moest en binnen 2 minuten schoten Petra Sprong en Danielle Vermeulen hun ploeg naar 2-2. Good-Luck ging goed door en nadat er eerst nog een strafwoip was gemist namen zij na een goede combinatie tussen Margie Bakker en Wim Huizer een 3-2 voor sprong. N a rust was het een gelijkopgaande strijd en nadat Oranje Zwart binnen een kwar tier een 3-4 voorsprong had genomen schoot Jan van Oudenaren van afstand 4- 4 in. Hierna kwam opnieuw de 2e aanval weer aan bod en opnieuw was het dit vak wat de volle score benutte en door doelpunten van Petra Sprong en Ron Stout de thuis ploeg op een 6-4 voorsprong zette. Oranje Zwart scoorde weer tegen maar Petra Vermeulen bracht met een straf- worp het verschil opnieuw op 2 doel punten (7-5) en met nog 10 minuten te gaan leek het een gewonnen partij voor de ploeg uit Middelhamis. Maar net als in de voorgaande wed strijden werd ook nu weer in de laatste minuten de winst uit handen gegeven en wist Oranje Zwart met 2 doelpunten in de laatste 5 minuten nog een gelijkspel uit het vuur te slepen (7-7). Het 2e team speelde tegen het sterke P.K.C, uit Papendrecht en leden een kansloze 2-9 nederlaag. Beide doelpunten voor Good-Luck wer den gemaakt door Corrie Markwat. Overige uitslagen: Spido Jl - Good-Luck JI3.7 Good-Luck J2 - Keep Fit J1-9 Good-Luck B - Snel B24-1 Good-Luck E - Korbatjo E.3-1 Oranje Zwart P - Good-Luck P.O - 2 Good-Luck Q - Korvo Q0-0 Mt^^j^TMlCï^^AtfrMW-t^l^^l^rM 1 J ff 7/ 72 f3 ré. ti Jto /j J^ lé II '■J j<> J7 J4 JLf Jf jr j/ Je 1 2 3 5 6 7 8 10 11 12 13 15 16 22 17 18 19 20 21 23 24 25 26 27 1 28 29 30 31 32 33 34 35 ^■36 37 38 39 40 1 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 54 55 56 58 59 60 61 62 63 64 65 «.0 iO ik- -k ^.^.^^^.^.^.^.4.:^^.^.^.^.l^.^.^■^■^■^^'^'^^■>^>^>^>m Tevens Taxi (dag en nacht bereikbaar). P. Vroegindeweij, Emmalaan 18, Middelhamis Tel. 01870-2996 L_il—I lt«MVH'

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 6