Eilanden-Nieuws familieberichten Abonneert U op Eilanden-n ieu ws WONING Transportarbeiders Joh. Leune b.v. Piet van Dam Wij nodigen uuit Zestal inbraken Korfbalnieuws Allround administratief medewerl((st)ers wol, aardappelen en uien stereo meubel Van der Velde i l ------------------ Kinderen van de basisschool: Plattelandsvrouwen Bond M. Flakkee Jac. de Vos A. de Vos-Troost Accountantskantoor De Groot I I I I I I I I I I I I t -"—-■ ini.: Jac. van Nieuwenhuyzen onze geheel vernieuwde winkel te komen bekijken. we houden OPEN HUIS 1960 A. JELI ER-Dirksland i985 Pootaardappelen Informatie-dag Vaarschool „Voorne" Uitslagen Damvereniging „Denk en Zet" Uitnodiging Jaarvergadering V.V.O. 50 jaar „Deo Cantemus" FAMILIEBERICHTEN 1945 1985 Op zaterdag 14 september j.l. herdachten onze lieve ouders en grootouders en dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Nog heel veel goede jaren toegewenst! Peter en Corry Marcel-Jaap Jeroen Mirjam w Daan en Adrie S Anja Jacob-Jan 3257 KC Ooltgenspl lat i;! Langeweg 11 S:::::¥ÏWft%%::%¥:::::::::::WS^^^^ DANKBETUIGING Mede namens onze kinderen en kleinkinderen be danken wij u hartelijk voor alle belangstelling, in welke vorm dan ook, die wij bij de herdenking van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. J. Mosselman D. Mosselman-Leydens 3258 LA Den Bommel, september 1985 Bommelsedijk 19b Nog vrij plotseling overleed mijn gehefde zuster Mevr. J. J. BAKELAAR-KAMERLING Ik blijf haar in liefde gedenken. Mevr. J. J. van Rossum-Kamerhng 15 september 1985 Rubensplein 44 3241 AN Middelhamis Plotseling werd uit onze familiekring weggenomen onze lieve tante JANNETJE WITTE-TANIS Jaap en Jo Hans Jan en Nel Leen Aren en Plonie Tanis Goedereede, 14 september 1985 DANKBETUIGING Voor uw belangstelling na het overlijden van onze schoonzuster en tante ELIZABETH KLAZINA GOUMARE-MEIJER zeggen wij u hartelijk dank. J. A. Kaptein-van Es Sommelsdijk, september 1985 Met diepe droefheid en grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante DIRKJE LE COMTE weduwe van Simon van der Slu^s op de leeftijd van ruim 63 jaar. Houston (USA): W. M. Kik-v.d. Sluijs A. Kik Benthuizen: D. J. van Beveren-v.d. Sluijs C. van Beveren Sommelsdijk: D. P. v.d. Sluijs E. E. v.d. Sluijs-Buis Joh. Vroegindeweij-v.d. Sluijs J. Vroegindeweij Middelharnis: K. Kievit-v.d. Sluijs L. M. Kievit en kleinkinderen 3245 KH Sommelsdijk, 14 september 1985 Dijkershof 1 Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis van 19.00 tot 20.30 uur. De begrafenis is bepaald op woensdag 18 sep tember 1985 om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Sommelsdijk. Indien u de rouwdienst wil bijwonen, wordt u verzocht om 13.15 uur in het woonhuis aanwezig te zijn om onze geliefde overledene de laatste eer te bewijzen. Geen bloemen Heden overleed onze lieve oma DIRKJE LE COMTE weduwe van Simon van der Sluijs op de leeftijd van ruim 63 jaar. Simone en Ramon Kik Diana, Silvia en Eric van Beveren Danny van der Sluijs Sommelsdijk, 14 september 1985 Heden nam de Heere plotseling uit onze familie kring weg, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante DIRKJE LE COMTE weduwe van Simon van der Sluis op de leeftijd van ruim 63 jaar. Rozenburg: M. Bagijn-le Comte A. Bagijn Zoetermeer: W. Vijfhuize Sommelsdijk: K. Schol-Vijfhuize B. Schol Oude Tonge: Ph. Vijfhuize A. J. Vijfhuize-Kanters Huizen: T. Vijftiuize L. A. Vijfhuize-Bouwman neven en nichten Schenke de Heere ons kracht dit verlies te dragen. Sommelsdijk, 14 september 1985 is het blad voor uw Accountantskantoor De Groot vraagt met spoed met ruime ervaring op accountants administratiekantoor. Zonder ervaring oimodig te reflekteren. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij: lepenlaan 3 3241 BC MIDDELHARNIS TE HUUR: gelegen aan Galathesedijk 7, Ooltgensplaat Tel. 01873 - 1593 DIREKT GEVRAAGD: Dirksland, tel. 01877 - 1044, b.g.g. 1280 Iedere dag geopend voor verkoop van: Vrijdags van 8.30 -13.00 uur is onze speciale fruitleverancier JAN VAN LIS aanwezig met een ruim assortiment: mandarijnen, sla, spinazie, andijvie, sinaasappelen, tomaten, appels, enz. Vrijdag ontvangt iedere klant van wol of groenten: 10 kg. BINTJES voor patat ofeen pot APPELMOES voor 0,25 Marijkeweg 22 OUDDORP op vrijdag 20 september vanaf twee uur 's middags. U bent van harte welkom Voor iedere bezoeker is er een leuke attentie. Haal je kleurplaat af voor een fantastische kleurwedstrijd. Er zijn verschillende prijzen voor beschikbaar, o.a.: 1 paar rollerskates skateboard, enz. Tot en met dinsdag 1 oktober a.s. kunje de plaat inleveren. Graag tot ziens Voorstraat 50 Tel. 01877 -1706 Administratief medewerl(ende (m/v) Van Weel-Bethesda ziekenhuis Diricsland TE KOOP z.g.a.n. eiken Prijs f 125.— J. SNIJDER Pr. Marijkestraat 3 Middelharnis Tel. 01870 - 3662 Kerst- en TE KOOP alle soorten en maten Nu voordelig in prys. Voor herfstlevering okt., nov. en dec. en voor vooij aarslevering jan. en febr. Bestel vroegtijdig Beleefd aanbevelend: J. GRINWIS OUDDORP Tel. 01878 - 1686 MIDDELHARNIS - SOMMELSDIJK Uitslag P.V. „De Reisduif" Een wedvlucht d.d. 14 september 1985 vanuit Peronne (219 km). In concours 353 duiven. P. vanMoort: 1,5,7, 14, 19,26,41,42, 44, 61, 65, 67; H. A. W. van Rees: 2,14, 28, 51, 63, 66, 72, 80, 82, 87; P. v.d. Geest: 3,4,12,18,22,24,25,30,31,37, 52, 55, 56; Gebr. Kieviet: 6, 71, 76, 79, 88; A. de Gans: 8,2127, 34,45,50,70, 73, 84; P. v.d. Boogert: 9, 32, 33, 36,48, 53, 54, 58, 81; C. Vroegindeweij: 10,57, 60, 62, 64, 69; P. v.d. Sluijs: 11, 38, 39, 77, 78; J. v.d. Slik en Zn.: 13, 29; M. Kievit: 16, 43, 46, 47, 58; M. A. van Nimwegen: 17,23,36; J. Vis van Heemst: 20, 35, 49, 75, 85; Comb. Bakelaar: 40; K. Groenendijk: 59; G. Meiaard: 74; A. Human: 83. Op zaterdag 21 september a.s. houdt de Vaarschool „Voorne" een informatie-dag in het cultureel centrum „De Goote", Reede 2 te Brielle. Er is op deze dag gelegenheid om informatie te verkrijgen over de kursus Klein Vaarbewijs I en II, waarbij tevens de mogelijkheid wordt ge boden om na de theorie dit ook in de praktijk te brengen. Dan de welbekende kursus Theoretische Kustnavigatie, As tronomische navigatie en Marifoonkursus. Ook is er nog de mogelijkheid voor een dieselkursus, waarbij de nadruk ligt op het praktisch „sleutelen" en de veiligheid aan boord voor wat betreft het gebruik van gas en brandpreventie en -bestrijding. Voorts wordt vanaf dit seizoen ook een kursus „Motorbootvaren" gegeven, die kan worden afgesloten met een examen van de ANWB. Vermeldenswaard is ver der nog dat de Vaarschool „Voorne" sinds 1 augustus ook officieel is erkend door de Koninklijke Nederlandse Motor boot Club (K.N.M.C), zij is reeds jaren erkend door het Koninklijk Nederlands Watersport Verbond (K.N. W. V.). De mo gelijkheid bestaat om een gratis rondvaart te maken op het Brielse Meer met de eigen vaartuigen. De open dag duurt van 10 tot 16 uur. Wie meer informatie wil kan bellen met Koos Kou wijzer, 01810 - 6764. Na het bekend worden van een zestal inbraken in de nacht van vrijdag op zaterdag bij particulieren in de Irene- straat, de Margrietstraat en de Beatrix- straat vraagt menigeen in Middelharnis zich af of degene die vorig jaar een reeks insluipingen op z'n naam schreef weer aan het werk is nu de nachten weer langer en donkerder worden.? Ingeslopen werd in een zestal woningen. Bij drie werden geldbedragen van 300,- nog eens 300,- en 150,- weg genomen. Ook werden betaalcheques ontvreemd. Waarschijnlijk is de insluiper binnenge komen door via de brievenbus de deur aan de binnenkant te ontsluiten. De politie raadt aan de deur 's nachts steeds op het nachtslot te doen. Ook vraagt de politie haar te informeren wan neer men iets verdachts heeft opgemerkt. SOMMELSDIJK - MIDDELHARNIS Uitslagen Damvereniging „Denk en Zet" Sommelsdijk/Middelhamis d.d. 16 sep tember 1985. Afdeling I K. Vis - J. van Hoorn1-1 I. Mackloet - A. Verolme0-2 B. Vis - M. Klink1-1 P. Leroy - J. Dekker2-0 Afdeling II C. Spee - A. Krijgsman1-1 C. Polder - H. van Hoorn1-1 I. Koese - H. Verolme1-1 J. Lodder - H. Verolme1-1 J. Lodder - F. Noordijk1-1 Afdeling III W. Vroegindeweij - R. Jacobs2-0 A. v.d. Sluijs - C. v.d. Groef1-1 H. Schellevis - L. Taaie1-1 J. Verbiest - L. van Erkel1-1 Afdeling IV N. Kievit - A. v.d. Veer2-0 J. v.d. Kooij-P. van Groningen0-2 H. Noordijk - J. Groenendijk2-0 J. Gebuis - G. Zaaijer0-2 Afgelopen zaterdag speelde het Ie team een uitwedstrijd tegen VIOS (Numans- dorp). Good-Luck startte zeer aanvallend en binnen 10 minuten was het via een af standschot van Jan van Oudenaren en een doorloopbal van Petra Vermeulen, na een goede combinatie met lem Huizer, 0-2. In deze fase had Good-Luck het betere van het spel, maar door een fout in de verdediging scoorde VIOS tegen (1-2). Hierna verloor de ploeg uit Middelhamis de greep op het spel en nog voor rust boog VIOS de achterstand om naar een 3-2 voorsprong. Na rust was het een gelijkopgaande strijd, maar het was VIOS dat via 2 treffers uitiiep naar 5-2. Good-Luck gaf de moed niet op en het was Jan van Oudenaren die van grote afstand 5-3 inschoot. Na de vakwisseling probeerde Good- Luck van alles om de achterstand weg te werken en door doelpunten van Wim Huizer en Danielle Vermeulen kwam de rood-witte-ploeg op gelijke hoogte (5-5). Het leek dat beide ploegen zich tevreden stelden met de puntendeling, echter via een wanhoopspoging van VIOS in de voorlaatste minuut bleven de 2 punten toch in Numansdorp. Ondanks de nederlaag gaf het vertoonde spel, met een uitblinkende Ina v.d. Vliet, toch de hoop dat in de thuiswedstrijd van volgende week tegen Korbatjo uit Oud- Beyerland voor de eerste punten gezorgd kan worden. Het reserveteam van Good-Luck be haalde een verdienstelijk gelijkspel (3-3) tegen Venture Sport. De doelpunten werden gemaakt door: Hans Los, Cristien Leentjes en Adri Klein. Overige uitslagen: Good-Luck 3 - VIOS (W) 2 5 - 3 Scheldevogels Jl - Good-Luck Jl3-11 P.K.C. B2 - Good-Luck B5 - 1 Good-Luck E - D.K.V. E1 - O Good-Luck P - Deetos P37 - O A.D.O. Q2 - Good-Luck QO - 1 per liter &rianqenei'^ De afdeling Midden Flakkee van de Ne- deri. Bond van Plattelandsvrouwen begint het nieuwe seizoen a. s. donderdag met een lezing over „de vrouw en haar relaties", door mevr. leneke Suidman. Plaats van samenkomst: het Dienstencentiiim, Doe- tinchemsestraat, Middelhamis, om kwart voor 8. Nu de vakantieperiode weer voorbij is en de meeste verenigingen weer van start zijn gegaan, heeft ook de Vereniging van Orgel vrienden haar aktiviteiten weer hervat. Zoals in het jaarprogramma aan het begin van het seizoen 1984/1985 al werd aangekondigd, zal het verenigingsjaar wor den afge'sloten door het houden van een jaarvergadering, waarop alle belangstel lenden van harte welkom zijn. Welnu, op 21 september a.s. is het zover. Daarom willen we als bestuur vanaf deze plaats allen auitnodigen die het orgel een warm hart toedragen of anderszins enige belang stelling voor dit instmment hebben. Naast enige huishoudelijke zaken die be sproken zullen worden, zal op deze jaar vergadering aan de hand van enkele ver slagen een temgblik worden gegeven op onze aktiviteiten van het voorbije seizoen. Verder zal ons worden getoond hoe het verloop is geweest van de financiën en hoe het er met de bibliotheek van de vereni ging voor staat. Na de pauze, waarin koffie met cake gratis aangeboden wordt, wordt aan de aanwezigen een voorlopig jaarprogramma voor het seizoen 1985/ 1986 voorgesteld, waarover men zijn of haar mening kan geven. Tenslotte zullen enkele leden van de vereniging een klank beeld verzorgen, in aansluiting op een korte lezing over Johann Sebastian Bach, dat eveneens door één van de leden zal worden verzorgd. Met name dit klank beeld zal een boeiende weerspiegeling zijn van wat de V.V.O. in een seizoen zoal doet, zodat degenen die eens nader wilden kennismaken met de V.V.O. en haar akti viteiten meteen hiertoe de gelegenheid hebben, op a.s. zaterdagavond 21 sep tember in de zaal achter de Christelijk Gereformeerde kerk aan de Hoflaan te Middelhamis, aanvang 19.30 uur. Wellicht ten overvloede vermelden we dat het niet nodig is lid te zijn of lid te worden als u een avond zou willen komen, want het blijft een vrijblijvend iets en we willen niet op winst draaien. Het voorlopige jaarprogramma ziet er alsvolgt uit: Op 16 november a.s. zal Paul Kieviet een lezing houden ten huize van Rinus Verhage, die dan gelijk voor belangstel lenden zijn nieuwe pijporgel zal tonen en of laten bespelen. Het bekende Chr. Gem. Koor „Deo Cantemus" uit Rotterdam, o.l.v. dirigent Arie Pronk viert dit jaar haar 50-jarig jubileum. In het kader hiervan is zojuist een langspeelplaat met 14 prachtige gees telijke liederen verschenen. Hiervan is ook een bandje verkrijgbaar. Prijs: L.P. 26,75 incl. porto en ver pakking; M.C. 24,50 incl. porto en ver pakking. Te bestellen door storting op giro 39 47 052 t.n.v. Alg. Adj. „Deo Cante mus" te Rotterdam, met vermelding van Lp. 50jaarofm.c. 50jaar. Hetisbeslistde moeite waard om deze plaat of het bandje in bezit te hebben. De kwaliteit is uit stekend en de gezongen liederen zijn van hoog gehalte, zoals we dat van „Deo C an temus" gewoon zijn. Op 11 januari 1986 zal dhr. Gert van Buren een lezing houden over de door hem ontwikkelde regaal, in de Herv. Kerk te Stellendam. Op 8 maart 1986 zal er een orgelreis georganiseerd worden. Op 12 april 1986 zal dhr. Willem van Twillert één van de stijlperiodes uit de muziek bespreken, nl. de rococo-muziek. Dit is de muziekperiode waarin de galante muziekstukken geschreven zijn. Vergader plaats is de Herv. Kerk te Dirksland. Op 7 juni 1986 zal er weer een orgelreis gehouden worden, waarschijnlijk naar de St. Janskathedraal van 's-Hertogenbosch. Ook dit seizoen willen we weer afsluiten met een jaarvergadering, en wel op 20 september 1986 in de zaal achter de Chr. Geref. Kerk te Middelhamis. Zo u ziet krijgt u als orgelliefhebber weer een aantal verrijkende aktiviteiten aan geboden, waarmee de V.V.O. haar dien sten tracht te verlenen aan de orgelcultuur op Flakkee en Schouwen-Duiveland. De komende jaarvergadering zal dan tevens ook dienst doen als een soort open huis, waarom niemand dan ook hoeft te schro men om zijn of haar gezicht eens te laten zien op a.s. zaterdagavond 21 sep tember in de zaal achter de C hr. Ger. Kerk te Middelhamis om 19.30 uur. i'-* !:x::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::W^^^^^^ o o (S®®®® s Op de röntgenafdeling van ons ziekenhuis is plaats voor een voor een dienstverband van 100% tot 1 april 1986, daarna met een dienstverband van 50%. De vi/erktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 9.00-17.30 uur, na 1 april van 14.00-18.00 uur. Wij denken aan iemand met: mavo/havo diploma type-diploma met enige ervaring enige kennis van de medische terminologie leeftijd vanaf 21 jaar. De funktie houdt o.m. in: het uittypen van medische verslagen archief werkzaamheden het maken van afspraken. Gelet op de grondslag van ons ziekenhuis is een protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het ziekenhuiswezen. Voor meer inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevrouw Y. T. de Klerk, Hoofd Röntgen, tel. 01877 - 1555. Uw schriftelijke sollicitatie wordt verwacht bij de afd. personeelszaken. Stationsweg 22, 3247 BW Dirksland. Nieu wjaarskaarten Drukkerij Gcbr. de Waal Langeweg 13 SOMMELSDIJK Nieuw modelboek ter in? Weststraat 41 Zandpad 30 Middelharnis Tel. 01 STO - SOI «4

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 4