Als ie weet wat ie mooivmdt...'^ eman Kapsalón"^^ HAARmode, óók voor HEM Invalskracht voor de groepsleiding m Onbevoegd groepsleid(st)er FAMILIEBERICHTEN I Marina Joziena Dingena I Arentje Johanna (Anne) 1945 1985 den Boer K. D. den Boer-den Baars Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde OOM CHRIS op de leeftijd van 63 jaar. Herkingen: Dirksland: Lenie en Piet Clara en Arie Melissant: Izak en Ina Middelhamis: Dini en Cor Ooltgensplaat: Melissant: Lenie en A ad Kees Paula en Jan Sommelsdijk: 's-Gravenhage: Kees en Klara Alphons Eric 1 Melissant, 10 september 1985 1 Ruim gesorteerd. Voor een mooi najaar ga je eerst bij Aleman kijken. Kom eens langs. Er hangt een nieuwe kollektie voor je klaar met merken als Overdress, Königsmühier, Klipfish, Sily, Patts Boum, e.v.a. Bij Aleman ben je altijd welkom! KcrSSCbOOm de Kapsalon met hart voor Uw haar, is nu ook tussen 12 en 1 geopend. Kunt U fijn de gehele dag bij ons terecht. Voorstraat 39 Sommelsdijk - Tel, 01870 - 2351 De Prot. Christelijke Stichting voor geestelijke en sociale zorg aan hulpbehoevenden op Goeree en Overflakkee, vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis „Refugium" te Sommelsdijk, een: voor 16 uur per week, waaronder avond- en weekend diensten. Minimum leeftijd: 18 jaar. Tevens vragen wij een: in tijdelijke dienst voor de duur van 3 maanden wegens zwanger schapsverlof van een van onze groepsleidsters. Minimum leeftijd: 18 jaar. Voor beide funkties is o.a. de volgende opleiding vereist: - Mavo 3, - L.B.O. - T, - L.B.O. met minimaal 3 vakken op C-niveau; of een andere gelijkwaardige opleiding. Wij vragen van sollicitanten een pos. chr. levensover tuiging en dat zij kerkelijk meelevend zijn. Arbeidsvoorwaarden conform de CA.O. voor dagver blijven en tehuizen voor gehandicapten. Voor inlichtingen kan men tel. kontakt opnemen met het hoofd van huize „Refugium", mevr. H. van Geelen, tel. 01870 - 4624. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan het Bestuur der Stichting, p/a Langeweg 92, 3241 KA Middelhamis. Dankbaar en gelukkig geven wij u kennis van de •ij: geboorte van ons dochtertje en zusje lij: ;jji Wij noemen haar Marjolein. ■jij Jaap, Hanny en Jan-Pieter de Wit ijij •jij 3247 LM Dirksland, 9 september 1985 WestdijkSO 5$ •jij Dankbaar en blij ontvingen wij uit Gods hand een jijj jiji dochter en zusje jij 11 september 1985 Poldersweegje 3 3247 KE Dirksland Kees en Henny Struik Coline liji Tijdelijk adres: ijij :iji Ziekenhuis „Bethesda", afd. D, Dirksland ijii In plaats van kaarten D.V. vrijdag 20 september hopen onze geliefde ouders en grootouders de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat de Heere hen nog lang voor elkaar en voor ons mag sparen is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. L. Kieviet-den Boer J. Kieviet Hendrik, Karin, Sari, Jan A. A. Don-den Boer J. G. Don Hans, Gerco, Martin, Daniël, Anja A. J. Ras-den Boer J. Ras Chris, Jan-Krijn, Marieke, Daan B. K. v.d. Velde-denBoer E. v.d. Velde Jabin, Julian H. D. Huizer-den Boer J. Huizer U kunt onze ouders op deze dag komen feliciteren vanaf 20.00 uur in het verenigingsgebouw „Ons Huis" te Herkingen. September 1985 Onderlangs 4, 3249 AT Herkingen Heden overleed voor ons nog vrij onverwacht onze geliefde zwager en oom, de heer MARINUS VAN LENTEN weduwnaar van Neeltje Martha van Dam in de ouderdom van 88 jaar. Middelhamis: E. J. van Dam-Dalm A. van Dam-Wandemaker Middelhamis: G. Guérand-van Dam A. A. F. J. Guérand Moerdijk: B. de Visser-van Dam M. de Visser Stellendam: P. van Dam J. van Dam M. van Dam-van Soest A. Zoon-van Dam C. Zoon M. van Dam T. van Dam-Kieviet Rotterdam: E. M. Jansen-van Dam P. J. Jansen Stellendam: G. van Dam A. van Dam-Troost neven en nichten Stellendam, 10 september 1985 Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat God ons in hem geschonken heeft, geven wij u kennis dat van ons is weggenomen, onze geliefde broeder, zwager en oom CHRISTOFFEL HAKKENBRAK weduwnaar van Aagje Neels Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 63 jaar. Familie Hakkenbrak Familie Neels 10 september 1985 Julianaweg 68, 3248 AN Melissant Correspondentie-adres; Fam. Tieleman-Neels, Beukelaar 5, 3248 BP Melissant De begrafenis heeft, na vooraf gehouden rouw dienst, plaats gehad heden vrijdag 13 september op de algemene begraafplaats te Melissant. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde zwager CHRISTOFFEL HAKKENBRAK weduwnaar van Aagje Neels op de leeftijd van 63 jaar. Melissant: W. Neels M. E. Neels-Knape E. Neels-Stolk D. Arensman-Neels J. Arensman W. Neels J. Neels Stad aan 't Haringvliet: M. v.d. Boogert-Neels W, J. v.d. Boogert 's-Gravenhage: P. van Beek-Neels C. J. van Beek Melissant, 10 september 1985 Het commando en de Blusgroepen Dirksland, Me- Ussant en Herkingen geven met leedwezen kennis van het overlijden van hun geacht oud-commandant van de Brandweer Dirksland CHR. HAKKENBRAK Zijn beste krachten heeft hij gegeven in dienst van de Vrijwillige Brandweer. Namens Commando: J. W. de Geus, commandant. A. Jelier, onder-commandant. Dirksland, 10 september 1985 De vereniging van Brandweercommandanten en Ondercommandanten op Goeree-Overflakkee ge ven met verslagenheid kennis van het overlijden van hun geacht oud-bestuurslid, dhr. CHR. HAKKENBRAK Met dankbaarheid gedenken wij aan de vele jaren dat hij in het bestuur zitting had, en waarbij zijn technische kennis maar boven zijn collegiale om gang van grote betekenis is geweest. De familie wensen wij veel sterkte en kracht toe. Namens het bestuur, M. Peekstok, voorzitter. W. A. v.d. Welle, secretaris. Dinsdag de gehele dag gesloten Modehuis Boompjes 15 - Ouddorp - Tel.01878-12 Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid na een smartelijk lijden uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde en zorgzame vader, schoon-, groot-, over- en bet-overgrootvader, zwa ger en oom JACOB PIKAART weduwnaar van Neeltje Tanis in de hoge ouderdom van 96 jaar en 7 maanden. Zij die hem van nabij gekend hebben zullen be seffen wat wij in hem verliezen. Ouddorp: W. Klepper-Pikaart K. Klepper B. Breen-Pikaart Canada: C. K. Pikaart J. M. Pikaart-Bameveld Ouddorp: N. Pikaart-Grinwis L. Pikaart M. Pikaart-Tanis A. Tanis-Pikaart J. Tanis J. Westhoeve-Pikaart P. Westhoeve klein- en achterkleinkinderen 10 september 1985 WestNieuwlandseweg 12, 3253 LT Ouddorp De teraardebestelling heeft heden vrijdag 13 sep tember plaats gehad op de algemene begraafplaats te Ouddorp. Dinsdagmorgen nam de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg, onze lieve opa JACOB PIKAART weduwnaar van Neeltje Tanis in de leeftijd van 96 jaar en 7 maanden. Zijn liefde en toegenegenheid voor ons hopen wij te blijven gedenken. Hans en Mineke Jaap en Maatje Krijntje en Piet Cor en Corrie Teun en Anne Klepper Tini en Piet Jaap en Corrie Krijn en Corrie Nellie en Leen Breen Jack en Lessia Fred en Betty Nellie en Jan Hellen en Carel Maicel en Jean Pikaart Hesje en Toon Nellie en Toon Dick Pikaart Corrie Ella en Jan Jaap en Marleen Wilma en Poul Pikaart Jannie en Bert Nellie en Hans Paulina en Maart Coby en Thoni Tanis Carina en Pou Jaap Westhoeve en achterkleinkinderen Ouddorp, 10 september 1985 Heden overleed op de leeftijd van 77 jaar, mijn Ueve man, onze lieve vader en grootvader GERRIT TERLUIN oud-genie-officier oud-directeur van de Provinciale Waterstaat in Zuid-Holland Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Officier in de Orde van Oranje-Nassau H. L. S. Terluin-in 't Veld Toldijk: Roel en Manon Terluin-Lops Kay, Rutger en Ingeborg Velp (Gld.): Kiek en Rob Heijbroek-Terluin Pieter, Maarten en Maurits Doha, Qatar: Marian en Jaap van Luyk-Terluin Andries, Wendie en Hélène 2566 KL 's-Gravenhage, 6 september 1985 Sportlaan 295 Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in besloten kring plaats gehad. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en mede leven ons betoond na het plotseling overlijden van mijn lieve man, broer, zwager en oom LOURIS VAN GRONINGEN betuigen wij een ieder langs deze weg onze wel gemeende dank. L. van Groningen-Spee en familie Middelhamis, september 1985 Berkenlaan 29 DANKBETUIGING Mede namens mijn zoontje zeg ik u heel hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven, troost en bemoediging, die wij van u mochten ontvangen, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde en zorgzame man en vader LEENDERT KATS U heeft beseft wat hij voor ons heeft betekend! Naastenliefde was een van zijn grootste opdrachten. Jammer dat we door de overgrote stroom van reacties U niet persoonlijk kunnen bedanken. In het bijzonder ds. I. Hoornaar en kerkeraad voor de geestelijke verzorging, en het leiden van de rouwdienst. Ook onze hartelijke dank voor de goede medische begeleiding aan dr. H. O. Zoon en zr. Stolk. Ook de broeder en zuster van de ambulance. Aan alle buren veel dank voor de liefdevolle hulp tijdens ziekte en overlijden. Ook de schoolleiding voor de opvang van Mario. Burgemeester, wethouders, P. Donkersloot en alle collega's van de binnen en buitendienst voor de bezoeken en de hulp in welke vorm dan ook. Ook de heer Kievit en zonen dank voor het medeleven en de hulpvaardigheid voor de goede wijze waarop zij de begrafenis hebben verzorgd. L. J. Kats-Dale Mario Dirksland, september 1985 lt^^^.^^(.^-»^.^^^.^^<.^^l.^>^^.^^^^v.^c^%^^^t^^^^-^(^^^^^'.^^^^'H^>^.^^.^^^.^^^^^t^■K.^M.^^^^%^^% t

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 4