Rotterdamse Rechtbank berechtte veel steunfraudes op zitting in Sommeisdijic I De Ad Barnhard Expresse I liep gesmeerd Predikbeurten ZAKEUJKHEID TEN TOP? J. van Geest Audi.Voorsprong door techniek. l Bakkerij J. TANIS Celruimte Stroopwafelaktie Ergste fraudeur kreeg 3 mnd onvoorwaardelijk f Flakkeese zaterdagvliegers Automobielbedrijf J. J. Hazenberg Wegens vakantie zijn wij gesloten van 16 t.m. 28 september voor de opslag van aardappelen Vrijstaande recreatiebungalow Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" VRIJDAG 13 SEPTEMBER 1985 De rechtspraak van de Rotterdamse Rechtbank en specifiek die van de misdrijven die in het Wetboek van Strafrecht met maximaal een halfjaar worden „bedreigd", heeft zich tot dusver aan onze flakkeese waarneming onttrokken. De Rechtbank heeft evenwel onderkend dat die onbekend heid met de vonnissen er oorzaak van is dat die een deel van hun bedoeling, de waarschuwende werking, missen, waarom besloten is dat viermaal per jaar in Sommelsdijk zitting wordt gehouden, gebruik makend van de accomodatie van het kantongerechtgebouw. Woensdagmorgen vond de eerste zitting plaats, met mr. F. L. J. M. Heijnen als Politierechter en mr. W. F. H. Hendriks als Officier van Justitie. Diefstallen, ryden onder invloed en steunfraudes werden er behandeld, soms met gevangenis straffen als gevolg. Het meest grove geval van steunfraude was gepleegd door een echtpaar van het woonwagenkamp in Dirksland, sinds '78 samenwonend maar tot aan de ontdekking van hun fraude vorig jaar, élk in het genot van een soc. uitkering. Benadeeld waren de gemeenten Roosendaal, Oud en Nieuw Gastel, Middelharnis en laatstelijk de gemeente Dirksland, de enige met wie het teveel ontvangene inmiddels was verre kend. De overige gemeenten hebben een vordering op het echtpaar die in de orde van grootte van 70 a 80.000,- zal liggen en 't was voor de Rechter de vraag hoe ze dat ooit terug zullen kunnen betalen. „Jullie moeten dan minstens honderd jaar ouw worden", schatte hij. Het paar bleek met de gemeenten Roo sendaal en Oud en Nieuw Gastel een regeling te hebben getroffen dat met 100,- per maand wordt terugbetaald, de gemeente Middelharnis die ook/52000,- had uitgekeerd, heeft tot dusver nog geen teruggave verlangd. Politierechter en Officier behoefden geen toneel te spelen om van hun absolute verontwaardiging over zo'n vorm van misbruik van de sociale wetgeving blijk te geven: jullie hebben gewoon afge sproken te trekken wat er te trekken viel", zo viel Off. Hendriks tegen hen uit. „Op deze manier is ons mooie sociale stelsel geen lang leven beschoren, terwijl dat toch zou moeten omdat er in onze samenleving mensen zijn die daar op een eerlijke ma nier gebruik van moeten kunnen maken. Door zo'n gedrag komen die mensen in de kou te staan!" De Off. eiste tegen de vrl. verdachte een gevangenisstraf van vier maanden, waarvan de helft voorwaarde lijk, tegen de man in kwestie zes maanden, waarvan de helft voorwaardelijk. Hun raadsman mr. Karel voerde in zijn pleidooi aan dat verkrijgen van de uit kering hen zo gemakkelijk was gemaakt en dat er door de ambtenaren niet was opge treden terwijl die drommels goed geweten moeten hebben dat er van samenwonen sprake was. „Na al die jaren gaat dan de indruk ontstaan dat zoiets oogluikend wordt toegestaan", zo pleitte raadsman, voorwendend dat de verdachten, vooral de echtgenote, zich niet had gerealiseerd, zich niet kunnen realiseren, wat bij ont dekking de consequenties zouden zijn. Ze kan overigens noch lezen noch schrijven. Ook de echtgenoot vond het vooruitzicht dat zijn vrouw zou moeten zitten zó ver bijsterend dat hij ervoor pleitte hém dan maar een langere straf te geven: ver schrikkelijk als zij moet gaan zitten, geef mij dan maar een paar maanden meer", vroeg hij de Politierechter. Hij maakte het echtpaar echter duidelijk dat op zo'n grote vorm van „tillen van de sociale dienst" van Justitie geen andere reactie dan die van gevangenisstraf mag worden verwacht. „Jullie hebben het sa men uitgegeven en er samen domweg van geprofiteerd", verweet hen de politierech ter, maar anderzijds vond hij dat de man de bedenker van het plan is geweest. Hij vonniste wat hem betreft conform de eis van de Officier maar de vrouw mocht er wat hem betreft nu nog zonder gevange nisstraf afkomen, 4 maanden onvoor waardelijk, zo vonniste de Rechter. Mevrouw verklaarde het te begrijpen. „Voor het eerst vandaag", stelde de politierechter bits vast tegen haar die had voorgewend het allemaal niet zo goed te snappen, zéker niet hoe het zover had kunnen komen. De man hoopt overigens dat hij niet z'n leven lang aan de afbetaling vastzit. De vestiging van een eigen bedrijf zou daar aan mee moeten helpen. Een inwoner van Melissant kwam er zonder geldboete af, niet omdat hij on schuldig werd geacht, maar omdat de gemeente hem al een boete heeft opgelegd van ca achthonderd gulden. De man, in 't genot van een sociale uitkering, zou heb ben verzwegen dat hij eenjaar lang, drie dagen per week, restauratiewerkzaamhe den voor een bevriend antiquair had ge pleegd, ook al had hij daarmee, naar zijn zeggen, niets verdiend. Ook niet betaalde arbeid dient te worden gemeld. De verdachte ontkende overigens arbeid te hebben verricht: „Ik ben wel ergens met een zekere regelmaat geweest, maar ik heb daar niet gewerkt, ik heb daar maar wat rondgelummeld", verklaarde hij. De raadsman van verdachte vond het van de opsporingsambtenaar weinig kies dat hij de verdachte 6 a 7 maal had gevolgd om pas toen tot verbalisering over te gaan. „Wanneer mijn cliënt eerder was gewaarschuwd had hij zijn aktivitieten zeker direkt gestaakt", verzekerde de raadsmsn. Hij bevestigde dat zijn cliënt bezig was geweest omdat het thuiszitten tot problemen ging leiden. Het was meer een therapie dan het verrichten van werk geweest. De politierechter conformeerde zich aan de beslissing van de Officier: schuldig verklaring zonder toepassing van straf. De rechter nam het overigens wel op voor de opsporingsambtenaar en diens handels wijze. Er had ook best een grotere fraude achter kunnen zitten en hij had dan de zaak bewijsrechtelijk rond moeten krijgen. Ook bovenbedoelde verdachte heeft een terugbetaal-regeling getroffen die zijn budget nog gedurende enkele jaren zal bezwaren. Een inwoner van Herkingen kreeg vrij spraak van het hem tenlaste gelegde, óók steunfraude. De man zou gedurende een langere periode betaalde werk hebben verricht terwijl hij een uitkering genoot. Hij werd geplaagd door een polsblessure maar dat belette hem niet te klussen. Naar verdachte ten stelligste verzekerde als vriendendienst zoals ze elkaar beloofd hadden al vóór de werkloosheid en de blessure zich lieten gelden. De Officier had bij verdachte nog wel schuld aanwezig geacht, vandaar dat hij twee weken gevangenisstraf voorwaarde lijk en een geldboete van 600,- had geëist. De Off. had hem ook een repri mande gegeven dat het niet aangaat een verkeerd gebruik te maken van de sociale verworvenheden. „Een sociale uitkering is er alleen voor noodgevallen, niet om er royaler van te kunnen leven", gramde de Officier, waarbij de Officier terugzag op de tijd dat men nog schroomde van een sociale uitkering gebruik te maken. „Die schroom heeft inmiddels plaats gemaakt voor de mentaliteit om zoveel mogelijk te willen trekken", zo constateerde hij. De politierechter bleek de eis van de Off. niet te kunnen volgen. Hij meende onvol doende bewijs aanwezig om verdachte krachtens de tenlastelegging te veroorde len waarom hij tot vrijspraak besloot. In de tenlastelegging miste de politierechter de toevoeging dat het over „al dan niet" betaalde arbeid zou hebben gegaan. Ook niet betaalde arbeid moet worden opge geven. Verd. had die opgave weliswaar niet gedaan maar nu hem het uitvoeren van betaald werk ten laste werd gelegd ging de Politierechter daarin niet mee. Een vergoeding van 500,- in een half jaar achtte de politierechter geen betaling Diefstallen Een jonge vrouw had gedurende drie keer een geldbedrag weggenomen van haar werkgevers in Stellendam. Zelf be greep ze niet hoe het zover had kunnen komen, zo verklaarde ze. Van geldgebrek of schulden was geen sprake geweest en echt nodig had ze het gld niet gehad. „Maar ik weet wel hoe zoiets komt", verklaarde de Officier, „dat is gewoon hebzucht!" „Stelen van je werkgever is zoiets als je eigen nest bevuilen", gramde de Officier en hij eiste een geldboete van 600,- en 10 dagen voorwaardelijke ge vangenisstrafmet een proeftijd van 2 jaar. De rechter vonniste conform en hij maak te verdachte duidelijk het zeker niet als een verdienste te beschouwen dat ze haar werkgever alles had terugbetaald. Twee zwagers, een van het woonwagen kamp te Stellendam en een te Middel harnis werden verdachte van diefstal van aluminium platen uit de nertsfarm te Me lissant. De verdachten gaven dat overi gens allerminst toe. Ze verklaarden de platen te hebben gekocht van een hen onbekende die zich 's nachts tegen twaal ven op het kamp had aangediend. Ze hadden voor de partij van 400 kilo alu minium elk tweehonderd gulden betaald, de een zou dat trouwens niet van de ander hebben geweten. De verkoper had voor de partij derhalve vierhonderd gulden ge maakt. De volgende morgen zes uur wa ren ze naar Capelle gereden om daar de partij te verkopen; die leverde 1400,-op en dat was zo verzekerden de verdach ten heel wat boven verwachting ge weest. Politierechter en Officier meenden even wel dat de verdachten de prijs best gewe ten moeten hebben want welke koopman zou in 't donker geld geven voor een partij goederen waarvan hij bij benadering de waarde niet kent? De verdachten werden verrast door de vraag van de Officier of ze ook in honden handelden, welke vraag overigens werd ontkend. Daarom vroeg de Officier dat omdat ze de dag voor de diefstal op de nertsfarm waren geweest en belangstel lend hadden gevraagd of er ook honden waren. Een van de verdachten had daar overigens een verklaring voor. Hij zou in de omgeving van de nertsfarm bijna een hond hebben aangereden. Hij erkende, dat hij, op de farm, meermalen naar de be reidheid van de eigenaar had gevraagd de partij aluminium te verkopen maar dat was steeds geweigerd. Beide verdachten hielden vol dat de partij voor hen „eerlijke handel" was geweest, maar de Off. en de politierechter achten zgn „schuld-heling" wel degelijk bewezen. „Is het tenminste niet ongebruikelijk dat iemand nog om twaalf uur 's nachts handel aan komt bieden?" werd de verdachten afgevraagd, maar die hadden dat zo gek niet gevonden. Een van de verdachten verklaarde zelfs geen notie van de tijd te hebben gehad omdat hij niet klok kan kijken. Beiden werden gevonnist tot een gevangenisstraf van 6 weken waarvan 4 weken voorwaar delijk. De dagen die ze al vast hebben gezeten zullen daarop in mindering wor den gebracht. ^-k j i j Onder invloed Een inwoner van Klundert was in Oost- flakkee staande gehouden toen hij onder invloed auto reed. Het rijgedrag van de man was dermate opgevallen dat de poli tie alle aanleiding zag hem aan te houden. Van een bloedproef had de man niet willen weten; hij had die resoluut geweigerd. Het bleek al de derde keer dat de man een zelfde misdrijf had begaan, naar zijn ver klaring allemaal tengevolge van de om standigheden. Thans ging het om het gebeurde in juni 1984 naar in februari van dit jaar was het weer misgegaan. Ver dachte moet daarvoor voorkomen in Mid delburg maar dat is verdaagd omdat er door het CAD (consultatiebureau alcohol en drugs) eerst een rapport wordt samen gesteld. Politierechter en Officier beslo ten eerst de inhoud van dat rapport af te wachten vooraleer tot veroordeling over te gaan. De veiligheid van het verkeer is nu toch gewaarborgd omdat het rijbewijs van verd. is ingenomen en hij geen deel meer neemt aan het verkeer. Dat laatste geldt ook voor een inwoner van Achthuizen. Hij was al enkele keren verbaliseerd omdat zijn pomilage te hoog was terwijl hij auto reed. Terwijl de rij bevoegdheid hem was ontzegd had verd. toch weer autogereden wat door de politie was gesignaleerd. „Een ernstig delict" werd dat door de Officier genoemd: „Er wordt in Nederland een heleboel niet meer opgevolgd wat wel zou moe ten", het is kwalijk als iemand een ge rechtelijke uitspraak zomaar naast zich neerlegt. Waar moet dat zo naar toe" zo legde de Off. de verdachte voor. Die zegde overigens toe dat het nooit weer zal gebeuren, niet omdat hij voortaan zijn pilsje zal laten staan maar omdat hij geen auto meer rijdt. Het rijbewijs is hem ontnomen omdat hij is afgekeurd. Verdachte kwam er bij de rechter gena diger af dan bij de Officier. Die had n.l. twee weken onvoorwaardelijke gevange nisstraf geëist, maar de rechter nam in ogenschouw dat verdachtes overtreding al van mei 1984 dateert, terwijl hij tussen tijds ook nog met hechtenis gestraft werd. Voor ditmaal vonniste de rechter tot 2 weken voorwaardelijk waarbij verd. de ernstige waarschuwing meekreeg dat ie mand die zich dermate in het verkeer misdraagt achter de tralies behoort te zitten. Verd. werd duidelijk gemaakt dat in dronken toestand ook niet mag worden gefietst! Een geldboete van 1500,- werd geëist en gevonnist tegen een inwoner van Goe- dereede. Hem werd primair zijn vermoede „rijden onder invloed" verweten, maar ooic het feit dat verdachte ter elfder ure had laten weten dat hij niet ter zitting zou verschijnen werd hem kwalijk genomen. Zijn raadsvrouwe was pas een dag tevoren op de hoogte gesteld en zij was dan ook geheel onvoorbereid om verdachte te ver dedigen. Het gevraagde uitstel werd haar niet verleend. Omdat het de eerste keer was dat verdachte voor dit feit werd veroordeeld kwam hij er met een geld boete af. Het stond voor de Off. en de rechter vast dat verdachte had gereden, zoals ook de verbaUsanten hadden vast gesteld. Verdachte had zich dan ook aan een bloedproef moeten onderwerpen. Steunfraude vermoed Een Oostflakkeese, thans wonend in Hansweert werd verdacht steunfraude te hebben gepleegd. Ze had een sociale uitkering genoten terwijl ze al bij haar vriend was ingetrokken en met hem een economische eenheid vormde. Dat werd door de verdachte nu weliswaar ontkend, maar in het proces-verbaal had ze toege geven dat ze in sept. '82 bij haar vriend was ingetrokken, dat haar meubels waren overgebracht en dat het inkomen van haar vriend werd gebruikt voor de vaste lasten terwijl haar uitkering werd besteed aan de aanschaf van wat grotere dingen. Nu verklaarde verdachte dat ze dat onder druk had verklaard. Haar raadsman sprak over een „combinatie van factoren" en ook vond hij dat het Openbaar Ministerie een redelijke termijn" in acht moet ne men om een verd. te vervolgen. Nu het vermoede feit inmiddels twee jaar geleden is heeft dat het vertrouwen gewekt dat verd. niet meer vervolgd zou worden. De zaak werd aangehouden om eerst kennis te nemen van de inhoud van een soc. maatschappelijk rapport dat is opge maakt. De beide „Ad Barnhard Expresses' tot een rit waarmee we inwoners van Goedereede en Dirksland uitnodigden om een bezoek te brengen aan een van onze modezaken in Rotterdam, hebben vorige week donderdag en vrijdag gesmeerd gelopen. Donderdagavond was zelfs een dubbeldekker nodig om de belangstellenden een fijne plaats te bieden. Het deed ons goed te ervaren dat onze najaars- en winterkollektie zo bij U in de smaak viel. Dat zal ons temeer stimuleren om volgend voorjaar weer van ons te doen horen. We rekenen alvast op U die er nu was en op de anderen die door U van onze uitnemende kollektie op de hoogte worden gebracht. I Ad en An Barnhard Zondag 15 september 1985 OUDDORP-Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof, v.m. bediening Heilig Avondmaal en nam. nabetracl^ ting Heilig Avondmaal. Maandag 16 september: 19.30 uur ds. C. Stel- wagen, Montfoort - Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lezen-Ger. Kerk 10.00 uur dhr. J. Lambalgen, Schiedam en 18.30 uur dhr. P. Noordam, Leusden- Doopsgezinde Gem. 9.30 uur dhr. F. J. Modderkolk, Capelle a.d. Ussel. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00, 10.45 en 18.30 uur ds. H. Westerhout, v.m. bediening Heilig Avondmaal en nam. dankzegging Heilig Avondmaal. STELLENDAM-Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. J. Codée, v.m. bedienmg Heilig Avondmaal en nam. dankzeg ging Heilig Avondmaal; extra maande lijkse kollekte kerk-Ger. Kerk 10.00 uur dhr. P. Noordam te Soest en 17.00 uur ds. van Dalen van Zuidland. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vlietstra jr., v.m. be diening Heilig Avondmaal en nam. nabetrachting Heilig Avondmaal; ex tra kollekte vrije zitplaatsen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 uur (H.A.) ds. J. Hage en 17.00 uur drs. M. van Krimpen, Dor drecht. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. I. Hoornaar; extra kol lekte: onderhoud kerkgebouw - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. HERKINGEN - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur eerw. hr. A. H. Veldhuizen; extra kollekte bouwfonds - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. Kruijmer, Dordtse Leerregels, hfdst, 1, par. 6, 7; extra kollekte kerkvoogdij - Rem. Ger. Gem. Buitendag HeiUge Landstichting te Nij megen. LUKASKAPEL HDG - 10.15 uur ds. M. A. Jansens, Tholen. MIDDELHARNIS-Herv. Gem. 10.00 uur ds. P. H. van Trigt, voorbereiding Heilig Avondmaal en 18.00 uur ds. L. Quist, Heidelberger Catechismus zon dag 38; extra kollekte Quotum- Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. Car- stens - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. denButter-Ger.Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 uur ds. A. v.d. Waal en 17.00 uur ds. R. Kamermans, Scharendijke - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 10.00 en 15.00 uur ds. H. W. Noordman, Scharen dijke. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. (dien sten in gebouw „Elim") 9.30 en 18.00 uur ds. J. van den Bom, Heidel- bergerCatechismuszondag 12; lekol- lekte kerkvoogdij en 2e kollekte bouw fonds - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur Iszcn. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. N. P. J. Kleiberg, v.m. bediening Heilig Avondmaal en nam. nabetrachting Heilig Avondmaal; ex tra kollekte medische zending. Avond- maalskoUekte: Stichting Ondergrondse Kerk- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos en 18.00 uur kand. C. H. van Campenhout, Ridderkerk - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen-Ger. Kerk 10.00 uur ds. van Krimpen en 18.00 uur ds. J. Hage. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. K. Groenendijk en 18.00 uur ds. A. Vos; extra kollekte kerk - Ger. Kerk 10.00 en 15.00 uur dhr. T. M. Gilhuis, Zeist OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. K. van Meijeren en 18.00 uur ds. T. W. van Bennekom, Scher- penzeel; extra kollekte Chr. belangen- Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 uur dhr. K. Baas en 18.00 uur dhr. Joh. Verheul, Spijke- nisse. Mijn genade is u genoeg. (2 Kor. 12 vers 19) Tot onze grote droefheid is van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder, zuster en tante ARENTJE SPEE weduwe van Klaas Padmos 21 mei 1905 t 12 sept. 1985 Hellevoetsluis: J. Padmos G. A. Padmos-van Gurp Arina Karin Ouddorp, 12 september 1985 Correspondentie-adres: J. Padmos, Draaikolk 7 3224 SB Hellevoetsluis Moeder is overgebracht naar het „Centrum", Nieuweweg 2 te Me lissant. Gelegenheid tot condoleren op za terdag 14 september 1985 van 16.00 tot 17.00 uur aldaar. De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden maandag 16 septem ber 1985 om 14.00 uur vanuit de aula op de begraafplaats te Oud dorp. Aanvang rouwdienst in de aula op de begraafplaats om ca. 13.45 uur. Geen bezoek aan huis MELISSANT De Herv. Vrouwenvereniging hoopt bij u a s dinsdag 17 september langs te komen met stroopwafels. Stel ons niet te leur. De opbrengst is ten bate van^-"'*" „De Poort" Duivensport: Moeskroen, 1306 duiven. 1 N. H. v.d. Groef, Dirksland; 2, 11, 19, 20,27 P. van Moort, Nieuwe Tonge; 3 H. Kievit, Herkingen; 4, 16 Ph. Logmans, Herkingen; 5, 8, 12 A. het Jonk, Her kingen; 6, 7, 10, 18, 22 P. v.d. Geest, Nieuwe Tonge; 9 Comb, de Jong-Tiele- man, Dirksland; 13 D. van Lenten, Stel lendam; 14 A. J. A. Volaart, Herkingen; 15 C. Nagtegaal, Melissant; 17,25 J. den Boer, Herkingen; 21 Gebr. Kieviet, Som melsdijk; 23 M. A. vanNimwegen, Som melsdijk; 24 C. Vroegindeweij, Middel harnis; 26 L. S. v.d. Baan, Dirksland; 28 Comb. Cees en Miep, Ouddorp; 29 Joh. Koppelman, Dirksland; 30 J. van Seters en Zn., Stellendam. Chartres, 858 duiven. 1,11 Ph. Logmans, Herkingen; 2,20,24, 28 Gebr. Kieviet, Sommelsdijk; 3, 9 Comb. Cees en Miep, Ouddorp; 4, 5,16, 19, 22, 23, 30 P. v.d. Geest, Nieuwe Tonge; 6,29 L. S. v.d. Baan, Dirksland; 7, 12 L. Hoek, Stellendam; 8 G. Kieviet, Melissant; 10, 15 W. Grootenboer en Zn., Stellendam; 13, 17 M. van Lenten, Stellendam; 18 P. van Moort, Nieuwe Tonge; 21 Comb. Westdijk-Witte, Stel lendam; 27 J. van Seters en Zn., Stellen dam. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. D. Scheepmaker, Dinteloord. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. van Loon- Ger. Gem. in Ned. 3x lezen - Oud Ger. Gem. 3x lezen. SINT ANNALAND - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. van Herk- Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur leesdienst - Ger. Gem. in Ned. 9.45, 14.15 en 18.15 uur leesdienst. Hét proefnummer voor 'n proefrit met of 'n gesprek over de Audi 100. Economiscii, comfortabel en repre sentatief. Optimaal rijplezier en rendement. Vele jaren en kilometers lang. Bel bovenstaand nummer voor 'n zeer zakelijke auto-aanschaf: de Audi 100. Mr. Iman Caustraat 29 - 3251 AP Stellendam - Tel. 01879 -1100 Vertegenwoordiger Tel. 01870 - 5688 Daarna staan wij weer gaarne voor u klaar. Weststraat 14 OUDDORP TE HUUR: Inl.: 01871 - 1398 - 1793 TE HUUR: op Jonkerstee (te Ouddorp); met CV. en T.V. Periode: 23-9-1985 t/m 25-6-1986. Prijs f 525,per maand, excl. stookkosten. T.b.v. D. Kerkmeer ZOETERMEER, tel. 079 - 213149 u 01879-1100 *'^+*4■*'^*'^*'^'^'^'^^fl^l^J^J^J^l^l^:^^.lf.l^l^^.J^lf.^lf.lf.lf.^.;^,^l^ f•^*'^*'^*'^■'^¥*'^'^'^'^'^'^'^>^>^J^.^J^J^l^:^^^J^4.,fJ^^lf.^;^lf.:^l^t o o o o

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 2