Herkingen krijgt welliclit nog deze zomer een strandje Herkingen krijgt nog deze zomer eei Predikbeurten Puzzelrit te Stad Tijdrede S.G.P. Lindebomen in Dirksland kregen uitstel van executie Lindebomen in Dirksland kregen uitSi Pinksterdienst Ger. Kerk Extra kerkdiensten Ger. Gemeenten Aktie in de Open School Kollekte Rode Kruis Vooral Middelharnisse ploegen succesvol op brandweerwedstrijd „Zwervers gevraagd" Maandag 27 mei 1985 Geslaagd voor toelating Conservatorium 30e Autotocht van het Rode Kruis M'harnis Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS VRIJDAG 24 MEI 1985 In de gisteravond gehouden raadsvergadering Iieeft de bijl zo goed als aan de wortel gelegen van de 75 lindebomen aan de Oostkant van de Julianalaan, Wilhelminalaan en de Emmalaan, maar op aandringen van de PvdA fractie en dhr. Kalle (SGP) is dat lot voor minstens één vergadering afgewend. Zij willen eerst in een officieel rapport van een instantie als Staatsbosbeheer lezen dat het waar is wat B en W in het voorstel beweerden, n.l. dat de bomen door een zwak wortelgestel levensgevaarlijk zouden zijn. Wat hen betreft mogen de bomen niet alleen maar terwille van de luisoverlast worden gekapt. Wat aan meerderen is mislukt is gisteren wel gelukt aan het bestuur van de Woningbouwver. „Sommelsdijk"; ze heeft dhr. H. L. van Kampenhout op de knieën gekregen. Niet omdat dhr. van Kampenhout als toegewijd voorzitter van deze Ver. een euveldaad op te biechten had, maar omdat dat voor hem de gemakkelijkste positie was de eerste steen te leggen voor het nieuwe kantoor met werkplaats aan de Dorpsweg, op de plek waar de Vereniging in 1916 haar vrijwel eerste huizen bouwde. Het nieuwe kantoor, onder architectuur van de „huisarchitect" van de Ver. dhr. Ad Gestel, zal waarschijnlijk in oktober kunnen worden opgeleverd als tenminste het personeel van de Aannemer Boender en Maasdam niet te lang in staking blijft. Gisteren ontbraken de bouwlieden op de bouwplaats. Met zoveel andere landelijke en flakkeese collega's hadden ze uit protest tegen het uitblijven van een CAO overeenkomst het -werk neergelegd. Dhr. van Kampenhout legde daarom wat stenen méér dan alleen maar de eerste al moest het metselwerk door opzichter C. v.d. Boogert heel nadrukkelijk weer worden afgekeurd. „Toch wordt het een prachtig gebouw" zo luidde de kreet onder het slaken waarvan dhr. van Kampenhout zich weer oprichtte om samen met de genodigden in ,,Vita Nova" nog wat na te praten en vooruit te ;zien op het fraaie gebouw waarover „Sommelsdijk" de beschikking krijgt. Opdat op zo'n terzake kundige rappor tage erg werd aangedrongen besloot het College de beslissing over het al dan niet rooien tot een volgende vergadering aan te houden. In de toelichting op het voorstel hadden B en W de raad in kennis gesteld van de enorme overlast die de omwonen den ondervinden van de zwarte kleefstof van de luis waardoor de bomen worden geplaagd en die zich maar moeilijk laat bestrijden. Dat zou met pillen kunnen a raison van 3.600,per jaar waarbij de bomen bovendien nog ernstig zouden kun nen verzwakken. Het was de bedoeling van het College van de 150 bomen de helft te kappen en wel die aan de noordzijde omdat die zwak staan doordat ze onder het asfalt geen ontwikkelde wortels hebben. Weth. van Rossum kon de raad dan ook herinneren aan meerdere omgewaaide exemplaren, juist aan de oostkant. De wortels zouden worden uitgefreesd en na twee jaar zou nieuwe inplant kunnen volgen waarna de bomen aan de westkant van genoemde straten aan de beurt zouden komen om gerooid te worden. De raadsvoorz. burg. Oversier gaf dhr. de Berg wel toe dat hij wat overdreef toen hij beweerde dat de omwonende hun in 't voorjaar gelegde vloerbedekking in 't na jaar op kunnen ruimen vanwege de kleef stof die ze naar binnen hebben gelopen. „Ze warre soms zo groat dat ze 't gas uutdroaiende", zo deed dhr. de Berg er bewust een schepje op. De bomen kregen uitstel van executie in afwachting van een deskundig rapport dat uitsluitsel moet geven op de vraag of de bomen echt gevaarlijk zijn. Het leek hem toe dat de mechanisatie wellicht iets te ver is doorgeschoten, bij het beschouwen waarvan des te meer bewondering groeide anno 1985 een nieuw landbouwmechanisatiebedrijf te stichten, met welke stap hij de fam. B aren- dregt dan ook hartelijk geluk wenste. Graag maakte dhr. Heestermans enkele van zijn gedachten openbaar die aan dat zakelijk geluk bij zouden kunnen dragen al móést het ook gezegd dat de prognoses verwachten dat er minder ontwikkelingen te verwachten zijn in mechanisatie en techniek en dat er dientengevolge bij de landbouwers minder behoefte aan ver vanging van het bestaande materieel zal bestaan. Om deel te hebben aan de reste rende „vervangingsmarkt" lijkt het dhr. Heestermans dat het nieuwe bedrijf zich o.a. met de electronica op de tractor bezig gaat houden want hij durfde te voorzien dat in de eerstkomende jaren de computer zodanig op de tractor aanwezig zal zijn dat de tractorbestuurder zal worden tot een soort process-operator die het de com puter laat bepalen en zich zelf tot de rol van meerijder beperkt.... „Een tractor dealer dient dan ook in de toekomst niet alleen personeel met oliehanden te heb ben; ze behoeft ook personeel met witte boorden en witte jassen. Zorg dat U bij de Strandje in Herkingen Herkingen krijgt, ten oosten van de ha ven een strandje, voor de aanleg waarvan de raad een krediet van 322.475, beschikbaar stelde. De Provincie heeft een subsidie van 2 ton toegezegd mits voor september begonnen en de ont wikkelaar van het bungalowpark verleent een bijdrage van 62.475,zodat voor de gemeente nog een bedrag van 60.000,- resteert. B en W meenden een deel daar van te kunnen dekken door de water toeristenbelasting met maar liefst 40% te verhogen, maar daar bleek de raad niet mee in te willen stemmen. Alleen de heren Dijkgraaf en Koningswoud verklaarden er zo zwaar niet aan te tillen. Alle overigen wezen een zo drastische verhoging af, temeer omdat werd geproefd dat B en W wat rancuneus tegenover de watersport vereniging zouden willen handelen. Dhr. van Nieuwenhuijzen (VVD) noemde het zelfs een pesterij en hij wilde zich daar allerminst voor lenen. De grote vraag was of het zand niet binnen de kortste keren weg zal spoelen, zoals door dhr. Joh. Kalle met grote stelligheid beweerd. Tegenover die vrees kon weth. Grootenboer de verzekering stellen dat dat niet zal gebeuren en als het al zou gebeuren wat let de gemeente dan nog om tegen geringe kosten jaarlijks wat zand aan te vullen? Eerst zal een laag grove grind worden aangebracht, daarop fijnere grint en daarop komt weer een laag zand, zo luidt volgens dhr. Grootenboer de constructie. Wat bedenkingen bestonden ook tegen de lezing van het College dat de aanleg van de jachthaven en de komst van het eersten hoort.!" zo ried hij de fa. Baren- dregt. Hij adviseerde het bedrijf ook land en tuinbouwspuiten in het pakket op te nemen omdat daar zeker behoefte aan zal bestaan. Te divers..? Terugkerend tot de tractor vroeg dhr. Heestermans zich af of het aanbod daarin niet te divers is geworden. In Nederland zijn zelfs 265 types tractoren te koop, met krachtverschillen van 7 tot 10 PK en bij de tuinbouwtrekkers zelfs van 3 tot 5 PK. Het leek hem toe dat de fabrikanten zich de vraag zouden moeten stellen of het niet de tijd zou zijn in de klasse van 80 tot 120 PK een eenvoudiger tractor te constru eren dan de huidige type, die dan wel 15 a 20.000 gulden goedkoper zou kunnen zijn, dat, in de wetenschap dat vele trac torbezitters lang niet „alle toeters en bel len" benutten die de tegenwoordige trek ker te bieden heeft. Het waren gedachten en overwegingen die dhr. Heestermans de fa. Barendregt thans gaarne meegaf al zal zij de ingetreden ontwikkelingen wellicht niet kunnen beïnvloeden. Graag wenste dhr. Heestermans het bedrijf alle succes en hij kon ze alvast feliciteren met de verkoop van de eerste trekker: „wijs met Mijs.!" zo berijmde hij die verkoop. bungalowpark de behoefte aan een strand je zouden hebben opgeroepen. „De eigen bevolking van Herkingen wil al veertien jaar een strandje wat ze sinds de afsluiting van de Grevelingen mist", zo liet dhr. Kalle weten. Het strandje wordt ca. 125 meter lang; weth. Grootenboer zegde toe dat er een markering zal komen dat een gedeelte voor de zwemmers en een ander gedeelte voor de surfers bestemt. Omdat de oppositie tegen de verhoging van de watertoeristenbelasting vrijwel eensluidend was besloten B en W dat uit het voorstel te schrappen en de lasten voor dit jaar ten koste van de post Onvoorziene te laten komen, waarna bij de volgende begrotingsbehandeling op het aangeven van een dekkingsmiddel zal worden terug gekomen. De aanleg zal onderhands wor den aanbesteed en zal zo spoedig mogelijk gebruik makend van art. 248 van de gemeentewet; worden uitgevoerd. MELISSANT In de Ger. Kerk te Melissant wordt een pinksterdienst gehouden m.m.v. Koor „Groot Nieuws" uit Oude Tonge o.l.v. Piet Bakelaar. Aanvang 17.00 uur. OUDE TONGE - dinsdag 28 mei half 8 ds. C. J. Meeuse uit Rotterdam. OUDDORP - donderdag 30 mei half 8 ds. P. Blok, Capelle a.d. IJssel. Aktie in de Open School! Dat is iets bijzonders want mensen van Goeree Overflakkee lopen meestal niet zo hard van stapel wanneer er iets gebeurt wat niet lekker zit. Maar nu is er echt iets aan de hand. WAT? De minister van Onderwijs heeft plannen bij de Tweede Kamer ingediend waarmee het in de toekomst niet meer mogelijk is dat er Engels in de Open School kan wor den geleerd. Daar zijn vrouwen en man nen in de Open School boos over ge worden omdat het onrechtvaardig is, vin den ze. Hun kinderen op de basisschool krijgen Engels, waarom zij niet? Zij hebben zich aangesloten bij een speel se maar niettemin serieuze aktie van Ópen Scholen uit Voome/Putten/Rozenburg, Hoeksewaard, Vlaardingen enz. De be doeling is de minister en de leden van de Tweede Kamer te bewegen deze plannen niet door te laten gaan. Via een rondeel (komt u naar de Open School om te leren wat dat is en hoe het werkt) in het Engels wordt het verzoek om Engels te behouden voor de Open School kracht bij gezet. „English is a world language we need it many times, when you're listening to the radio. You hear so many songs, and you want to know what they mean. English is a world language We need it many times Directions for an article are most time in English. I want to read an English book English is a world language. We need it many times, when you listening to the radio You hear so many songs, and you want to know what they mean". Goed nieuws voor de liefhebbers van puzzelritten. Op zaterdag 1 juni aan staande kan men te Stad aan 't Haringvliet deelnemen aan een puzzelrit welke wordt georganiseerd door de Restauratie-com missie van de Ned. Hervormde Kerk. Inschrijving is mogelijk tussen 19.30 en 20.00 uur bij het startpunt. Het inschrijf geld bedraagt 7,50 per auto. Voor de drie hoogst geklasseerden zullen aardige prijzen beschikbaar zijn. Er wordt gestart vanaf het terrein van Transportbedrijf Van Rumpt aan de Lieve- vrouwepoldersedijk. (Het in „De Zaaier" vermelde startpunt is dus niet juist). Ooitgensplaat - Oen Bommel Achthuizen e.o. In de periode van dinsdag 28 mei tot en met zaterdag 8 juni zal de jaarlijkse (lijst)- koUekte gehouden worden voor het Ned. Rode Kruis. Te Ooitgensplaat en Den Bommel e.o. zullen vrijwilligers bij u langs komen in de hierboven genoemde periode. Te Achthuizen, Langstraat en de Zuid zijde is het de bedoeling deze kollekte te houden op dinsdagavond 4 juni met leden van de kolonne RKK. Gaarne bevelen wij deze kollekte bij u aan. Het zijn vooral de Middelharnisse deel nemers twee ploegen van de gem. brandweer en de PTT ploeg die met succes hebben deelgenomen aan de j.l. zaterdag in Reewijkgehouden wedstrijden in klasse 2 met perslucht. I.v.m. de grootte van het korps had Middelharnis twee ploegen gevormd die elk op een verschillende baan aan de wedstrijd deelnamen. Op baan I werd Middelharnis I 2e en op baan II werd Middelharnis II éérste! De PTT ploeg van Middelharnis werd op baan 2 tweede, 3e werd Melissant, terwijl de laatste flak keese deelnemer, de ploeg van Goede- reede niet hoger kwam dan een 12e plaats. Een en ander betekent dat twee ploegen van de gemeentelijke brandweer van Mid delharnis en de PTT brandweer, maar ook de brandweer van Stad die zich al eerder kwalificeerde op 15 juni deel mogen ne men aan de dan te houden selectiewed strijden in Alphen aan de Rijn. Daar zullen ploegen uit Noord Holland, Zuid Holland en Zeeland het tegen elkaar op nemen uit welke de 6 besten in september deel zullen nemen aan de landelijke wed strijd in Assen. in Gemeenschapsbibliotheek Middeiharnis Vanaf 1 juni tot 15 juli 1985 wordt er een leesprogramma met als onderwerp „zwer vers gevraagd" gehouden in de jeugd- bibliotheek. Deze aktiviteit is bedoeld om plezier te geven en te laten houden in lezen. Wil je mee doen? Lees dan 3 boeken die gemerkt zijn met een kompasje en op een speciale tafel in de jeugdbibliotheek lig gen. Vertel na ieder boek in het kort waar het over gaat en maak van het boek datje het leukst vond een tekening of werkstukje (iets anders mag ook). Alle werkstukjes worden tentoongesteld in de bibliotheek. Iedereen die meedoet krijgt een verrassing. Lees mee! NIEUWE TONGE D.V. woensdag 29 mei 1985 hoopt ds. A. Hofman van Wijk en Aalburg voor de kiesvereniging van Nieuwe Tonge een tijdrede uit te spreken in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Z. Ach terweg. Aanvang 19.30 uur. Een ieder is hartelijk welkom. Zie verder de advertentie in dit nummer. HERKINGEN Oud papier Woensdagavond vanaf half zes wordt het oud papier voor en door de Prins Johan Frisoschool weer opgehaald. Ver zocht wordt of u het aan te bieden papier gereed wilt zetten. Duivensport: Flakkeese zaterdagvliegers Wedvlucht Peronne, d.d. 18 mei 1985. 1543 duiven. Snelheid van 1100 dalend tot 900 meter. 1, 3, 8, 18, 2, 27 Ph. Logmans, Her kingen; 2 J. Smit, Stellendam; 4,22,24 J. van Seters en Zn., Stellendam; 5,6,12 H. Kleijn, Ouddorp; 7, 11, 14, 15, 17 J. Kleijnenberg, Dirksland; 9 J. L. Troost, Stellendam; 10 N. H. v.d. Groef, Dirks land; 13, 16, 28 Comb. Westdijk-Witte, Stellendam; 19 Comb. Kievit, Ouddorp; 20 L. S. v.d. Baan, Dirksland; 23, 30 Comb. Cees en Miep, Ouddorp; 25 S. du Pree, Stellendam; 26 P. v.d. Geest, Nieu we Tonge; 29 A. Molenaar, Herkingen. De afd. Middelharnis van het Ned. Rode Kruis, heeft maandag j.l. voor de dertig ste maal een middag autotocht georgani seerd. Na afloop van de zeer geslaagde middag heeft het Rode Kruis, dankzij de hieronder vermelde bedrijven aan alle genodigden een gezellige maaltijd aan kunnen bieden. De bedrijven die het Rode Kruis daartoe in staat stelden willen we daarvoor, na mens de genodigden, heel hartelijk dank zeggen. Het waren de volgende: fa. WarninkB.V.; fa. den Hertog B.V.; fa. Jordaan J.D. Bakkers: J. P. Bienefeld; I. Koese; P. de Visser; C. v.d. Spoel; B. Wesdijk. Slagers: P. v.d. Beek; M. v.d. Veer; Joh. Smid; J. Kievit; G. Spaay; Gerritsen; Hema. Melkhandelaar: C. v.d. Slik. Kaashandelaren: A. J. v.d. Vliet; Hoogendoorn; Over- devest. Kruideniers: Euro Discount; 4 6; J. Prins; J. Kievit. Drankenhandel: A. van Eesteren; L. v.d. Velde. Boekhandel: Vroegindewey. Fruithandel: fa. Dekker; fa. Koedam; J. A. Kool. (Het bestuur van de afd. Middelharnis van het Ned. Rode Kruis) Zondag 26 mei 1985 Eerste Pinksterdag OUDDORP - Herv. Gem. 9.00, 11.00 en 18.30 uur ds. W. J. op't Hof-Ger. Gem. 9.30 en 18.30 uur lezen - Doopsgez. gem. 9.30 uur dhr. W. Tanis. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. R. van Kooten, Zeist; 18.30 uur ds. K. van Meijeren. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. J. Codée; 18.00 uur ds. A. van Herk, PinksterkoUekte GZB - Ger. Kerk 9.45 uur gezangen zingen, 10.00 uur ds. B. Scholten, Veendam; 17.00 uur ds. A. J. J. V. Noord. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vlietstra jr.; 18.00 uur ds. Th. Wegman, Wijngaarden, extra kollekte GZB - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. J. G. Arensman, Drachten. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. van der Linden; 18.00 uur ds. I. Hoornaar, PinksterkoUekte GZB - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Hoogerland. HERKINGEN - Her. Gem. 10.00 uur eerw. heer A. H. Veldhuizen; 18.00 uur ds. M. van der Linden en de eerw. heer A. H. Veldhuizen, openbare be lijdenis des geloofs, PinksterkoUekte GZB - Ger. Gem. 10.00 uur lezen; 18.30 uur student P. van Ruitenburg. SOMMELSDIJK - Her. Gem. 10.00 uur ds. L. Kruijmer, openbare belij denis des geloofs; 18.00 uur ds. A. van Herk, St. Annaland, PinksterkoUekte GZB - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur ds. Van Waveren, Haarlem. LUKASKAPELHDG-10.15 uur ds. J. T. Cazander, PinksterkoUekte GZB; 15.00 uur Pinksterfeestviering van de Zondagsschool uit Sommelsdijk. MIDDELHARNIS-Herv. Gem. 10.00 uur ds. P. H. van Trigt; 18.00 uur ds. L. Quist, PinksterkoUekte GZB - Herv. „Exodus" Geip. 10.00 uur ds. A. Carstens - Chr. Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk9.30uurds.A. v.d. Waal; 17.00 uur zangdienst - Ger. Kerk (vrijgem.) 9.30 uur lezen; 14.30uurds.B.Gratz. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. van den Bom, Ie kollekte kerkvoogdij, 2e kollekte Pink sterkoUekte GZB - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. OUDE TONGE-Herv. Gem. 10.00 uur ds. I. Hoornaar; 18.00 uur ds. O. J. van der Ploeg, Rotterdam; PinksterkoUek te GZB - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. C. Klok, H. Doop; 18.00 uur ds. A. Vos; Pinkster koUekte GZB - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. J. Hage DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos; 18.00 uur ds. G. C. Klok, PinksterkoUekte GZB - Ger. Kerk 10.00 uur drs. A. Moolenaar, Ulvenhout; 18.30 uur ds. J. Noordhof, 's-Gravenpolder. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. K. van Meijeren; 18.00 uur ds. H. Westerhout, Pinksterkol- lekteGZB-Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur drs. J. H. Becker. SINT MAARTENSDIJK- Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J.G. van LoonO - Ger. Gem. in Ned. 3 x lezen - Oud Ger. Gem. 3 x lezen. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur eerw. heer K. Groenendijk, Pink sterkoUekte GZB. Tweede Pinksterdag OUDDORP-Herv. Gem. 10.00 uur ds. W. J. op 't Hof, openbare belijdenis des geloofs - Doopsgez. Gem. 9.30 uur ds. Kuipers, belijdenis en doop. GOEDEREEDE - Herv. Kerk 10.00 uur ds. J. R. Volk, Veenendaal, bev. ds. Westerhout; 14.30 uur ds. H. Wes terhout, intrede. STELLENDAM - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. Codée, koUekte voor de IZB. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vlietstra jr., extra kollekte diakonie - Ger. Gem. 10.00 uur lezen. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. I. Hoornaar, PinksterkoUekte GZB - Ger. Gem. 10.00 uur ds. A. Hoo gerland. SOMMELSDIJK-Herv. Gem. 9.30 uur ds. L. Kruijmer, PinksterkoUekte GZB. MIDDELHARNIS - Herv. Gem. 9.00 uur ds. P. H. van Trigt, Pinksterkol- lekte GZB - Chr. Ger. Kerk 9.30 uur ds. P. den Butter-Ger. Gem. 9.30 uur lezen. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. S. de Jong, Katwijk, 1 e kollekte kerkvoogdij, 2e kollekte kerkeraads- fonds. OUDE TONGE-Herv. Gem. 10.00 uur Pinksterfeest Zondagsschool. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 9.30 uur ds. G. C. Klok. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. K. van Meijeren, Pink sterkoUekte GZB - Ger. Gem. 9.'30 uur lezen. SINT MAARTENSDIJK- Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. G. van Loon- Ger. Gem in Ned. 9.30 uur lezen - Oud Ger. Gem. 9.30 uur lezen; woensdag 29 mei: 19.30 uur A. J. v.d. Meer, Krimpen a/d IJssel. STELLENDAM De jongeman Johan van Broekhoven, leerling van musicus Piet Westhoeve, is op het gehouden toelatingsexamen toe gelaten tot het eerste leerjaar van de vakstudie aan het Rotterdams Conserva torium. Hij gaat hoofdvak orgel studeren bij Arie J. Keijzer. Johan was in 1983 prijswinnaar van het orgelconcours in Oude Tonge en won driemaal achtereen het jeugdconcours te Melissant. Ir. Heestermans tijdens zijn toespraak. Massey Ferguson, het tractorenmerk dat pretendeert „te weten wat de boeren wensen" heeft in Oude Tonge een steunpunt gekregen voor de voorziening van de eilanden Goeree Overflakkee en Schouwen Duiveland. Landbouwmechanisatiebedrijf Jae. Barendregt b.v. stichtte op het In dustrieterrein aldaar een nieuwe vestiging die gistermiddag letterlijk werd ge„start" door Ir. M. A. J. Heestermans, consulent voor de bedrijfs- uitrusting in de Akker- en tuinbouw te Wageningen. Dhr. Heestermans omlystte die officiële daad met een terzakekundige en voor alle be trokkenen behartenswaardige beschouwing op de landbouwmechanisatie.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 2