EiiAnDEn-niEuws I. A. Kroon (70), niet met vervroegd-, maar met verlaat pensioen Stelle moeizaam naar winst Projektgroep Centrum Oude Tonge ingesteld Inleveren vakantiebonnen Molenaar, tel je geld Oostflakkee: Streekmuseum Goeree-Overflakkee Ondernemersvereniging Centrum Oostflakkee gemeente Oostflakkee Talentvol MVC winnaar Intermezzo jeugdtournool Herdenkingsbijeenkomst In MIddelharnIs HUIS VERKOPEN? makelaar tamboer bellen vóór deskundige bemiddeling [=1 01870-3477 m DD Koninklijk Goud Het is tijd Vele goede woorden De gemeenteraad Kerkstraat Sommelsdijk Ingezonden: AVITA KOEKEN lekkernijen van biologisch volkorenmeel Zuivere Vruchtenkoekjes Abrikozenkoekjes Zemel-lijnzaadkoekjes Carobekoekjes oranjestraat8 '"^''^'Z sommelsdijk tel.01870~2697 2e Blad WOENSDAG 1 MEI 1985 No. 5391 Hei an weth. A. Kroon van Oostflakkee behoort door een glimlach, die hem kennelyk rechtstreeks uit het harte komt, te zijn gesierd, maar vrijdagmiddag is die enige tijd van hem geweken geweest. Toen, samengekomen in het Ver.gebouw „de Bommelstee" te Den Bommel ervoer dhr. Kroon de pijn van het afscheid nemen, hoezeer hij ook onder loftuitingen werd bedolven en hoezeer hij ook met zoveel goud beladen werd dat de politiecommandant een extra nachtelijke serveillance bij de wethouderswoning toezegde! Overigens was er niemand die weth. Kroon gemaand had op te stappen; het was zijn eigen beslissing te gaan. „Een wijze beslissing", vonden de sprekers die hem uitzwaaiden en die hun woorden zorgvuldig aanpasten aan de wetenschap die dhr. Kroon aan het eind van de bijeenkomst in zijn dankwoord verwoordde: „om tot een beslissing te komen om het werk dat me lief was vaarwel te zeggen, dat heeft mij veel moeite gekost!" Er was dan ook overredingskracht voor nodig geweest, zo onthulde raadsvoorz. burg. de Vos, om dhr. Kroon tot het ondergaan van een officieel afscheid te bewegen. Thans was het zover en op het podium, geflankeerd door de voltallige gemeenteraad, zetelden dhr. en mevr. Kroon, oog in oog met de velen van wie zij zoveel sympathie genoten en zullen blijven genieten, zo werd hen duidelijk te verstaan gegeven. Tussen 1953 en 1955 was dhr. Kroon lid geweest van de gemeenteraad van Den Bommel; in 1967 kwam hij andermaal in de gemeenteraad, nu van het heringe deelde Oostflakkee en tot 1 mei 1985 zou hij van die zetel niet meer wijken. Sinds sept. 1974 bekleedt dhr. Kroon voor zijn partij, de PvdA, een van de beide Oost- flakkeese wethouderszetels. „Oostflakkee zal hem missen!" zo ver tolkte burg. de Vos nu het algemeen gevoelen: „met zijn vriendelijke persoon lijkheid was hij een ambassadeur voor de gemeente Oostflakkee in de ware zin. Hij genoot veler vertrouwen, ook van buiten de eigen PvdA-kring en hij werd door velen benaderd om raad". „Toon Kroon is een self-made man. Hij is een soort gemeentebestuurder dat zo langzamerhand verdwijnt; de docto randussen doen h un intrede", stelde burg. drs. de Vos vast, wetend hoezeer iemand als dhr. Kroon dicht bij de burgers heeft gestaan omdat hij hun taal sprak en in zijn leven veelal dezelfde problemen is tegengekomen als die waarover zij hem benaderden". De wijze van functioneren binnen het gemeentebestuur als wethouder be hartigde hij Openbare Werken en Sociale Zaken maar ook de veelheid van func ties die hij daarbuiten bekleedde, ze wer den door drs. de Vos met ere genoemd. Dat liet dhr. de Vos zeker ook gelden voor het voorzitterschap van het College voor de verlening van Bijstand en van de Com missies RWW en WWV, in welke hoe danigheid dhr. Kroon probeerde wat te doen voor hen die op de sociale voor zieningen zijn aangewezen. Het was dan. ook namens hen en namens de totale bevolking van wie dhr. de Vos wist dat er niet één blij is dhr. Kroon te zien gaan, dat drs. de Vos dhr. en mevr. Kroon nog vele gezonde jaren toewenste. „Ook het besluit om afscheid te nemen komt voor uit jouw wil voor de burgers van Oost flakkee iets positiefs te bereiken" waar deerde dhr. de Vos. Nadat hij dhr. Kroon de gravure van het gemeentehuis had aangeboden stelde dhr. de Vos dhr. Kroon in kennis van de toekenning van de Gouden Eremedaille in de orde van Oranje Nassau. Ook werd dhr. Kroon de bijbehorende draagme- daille aangeboden. Ook werd dhr. Kroon verrast met de Gouden Erepenning van de Gemeente Oostflakkee. De met goud beladen heer Kroon later in de bijeenkomst zou er nog een gouden speld van de PvdA aan worden toe gevoegd sprak aan het eind van de huldiging behartenswaardige woorden die we hier wat naar voren halen omdat ze alle aandacht verdienen. Dhr. Kroon maakte duidelijk al driejaar geleden te hebben willen stoppen. An deren, zo was afgesproken, zouden het hem zeggen wanneer zich verschijnselen zouden voordoen die niet bevordelijk zou den zijn voor het werk dat dhr. Kroon, op veler verzoek, loch weer aanvatte. Het uitblijven van bemerkingen leidde bij dhr. Kroon niet tot zelfgenoegzaamheid maar hij besloot zich kritisch te gaan beschouwen.... „Het is tijd!" dat vormde van die zelf beschouwing de belangrijkste conclusie. Van zijn leeftijdscategorie, de 70-jarigen, las (en ervoer!) dhr. Kroon dat na het gedane werk de vermoeidheid enkele uren voortduurt en dhr. Kroon trok daaruit een consequentie: „....als men moe wordt ver slapt de aandacht en zou men verkeerde beslissingen kunnen nemen...." Zover wilde dhr. Kroon het niet laten komen en hij besloot tot het schrijven van zijn ontslagbrief. Nu op het moment van afscheid dankte hij ieder zeker ook de kiezers die hem het functioneren als raadslid en wethouder, mogelijk hadden gemaakt, waarbij dhr. Kroon zeker ook de vrouw die hem steeds terzijde stond, niet vergat. Hij liet hen die de bestuurstafel zullen blijven bemannen de oproep na alle aandacht te geven aan de bescheiden mens opdat die niet te kort komt. Tussen de bovenvermelde beschouwin gen, het openingswoord van de voorz. en het dankwoord van dhr. Kroon deden vele sprekers hun zegje waaruit we, door de veelheid ervan, slechts de markante pun ten weer kunnen gegeven. Uit de gemeenteraad waren het de frac tievoorzitters van de 4 partijen die een afscheidswoord spraken. Dhr. G. W. J. Poortvliet (PvdA) deed dat met een poli tieke-, dhr. J. van Dam (SGP) deed dat met een principiële ondertoon, verwijzend naar Hem Die de ware rustbrenger is. Namens de VVD was het dhr. Bax die dhr. Kroon een welverdiende rust toewenste en namens het CDA deed dat dhr. C. L. M. de Wit, zijn waardering uitsprekend voor de door dhr. Kroon steeds betoonde verdraagzaamheid jegens de overigen dan zijn partijgenoten. Namens de raad kregen dhr. en mevr. Kroon een tuinmeubelset aangeboden. Gemeentesecretaris De Vries citeerde uit een rapport van de VNG dat het wet houderschap zo langdurig door dhr. Kroon bekleed moet worden gezien als „de meest fascinerende hondenbaan". Dhr. de Vries wist hoezeer de beharti ging van de portefeuille van Sociale Za ken dhr. Kroon op het lijf geschreven was en hij waardeerde hem zeer om de per soonlijke benadering, die overigens ook het personeel ten deel was gevallen. Een prachtige globe was het „stoffelijk blijk" waarmee de secretaris de dank van het personeel onderstreepte. Dhr. Sprong bood namens het personeel van gemeentewerken een bijzonder fraai geschenk aan, gemaakt door een potten bakster. De wijze waarop dhr. Sprong sprak was andermaal bijzonder boeiend: Burg. drs. de Vos overhandigt de gouden gemeentepenning aan dhr. Kroon die al met Koninklijk Goud getooid is. .dat u uw vrouw uit Ooltgensplaat hebt gehaald, het zij u vergeven maar dat u eraan hebt meegewerkt dat de bestuurs zetel uit Ooltgensplaat wordt weggevoerd dat zal men u in geen eeuwen kunnen vergeven!" wierp hij dhr. Kroon ludiek voor de voeten. Goede woorden en een geschenk (,,een beste borrel") volgden vanuit de Perso neelsver., gesproken door dhr. v.d. Pol, vervolgens door dhr. de Vries, lid van de Tweede Kamer, die dhr. Kroon, voor de wijze waarop hij de partij heeft vertegen woordigd een gouden speld opspeldde: „het bezit daarvan betekent dat je erbij hoorde en er bij zult blijven horen als een gouden lid", aldus dhr. de Vries. Namens de vier eilandelijke gemeente besturen was het burg. van Velzen van Goedereede die woorden van waardering sprak en die onderstreepte met een wei- voorzien vispakket, waarna dhr. v.d. Mast namens de afd. Oostflakkee van de PvdA sprak, gevolgd door dhr. L. C. Kievit die de dank van het Werkvoorzieningsschap „Binnenhof' vertolkte om in een later stadium, gelijk met oud-weth. Voogd, van beiden afscheid te nemen. Oud-burg. v:d. Harst had dhr. Kroon in 3 hoedanigheden gekend, t.w. als de man die hij was (toen hij nog geen politiek bedreef); de man die hij niet was (toen hij in de gemeenteraad oppositie bedreef) en de man die hij altijd was geweest, een min zaam en betrouwbaar mens en bestuurder die weet van zorg vóór-, en medeleven met de medemens. Dhr. v.d. Harst bood dhr. Kroon een prachtige bureaulegger aan. Door dhr. van Kampen werd gesproken namens de Stichting LOS en door dhr. Osinga als groepscommandant namens de Rijkspolitie. Nóg spijt het dhr. Osinga, zo liet hij blijken, dat de politie er niet in geslaagd is het wettig en overtuigende bewijs te leveren tegen het „element" dat dhr. Kroon meende te intimideren door enkele kogels dwars door zijn woning te schieten.,D at gebeuren vormt een zwarte bladzijde in de geschiedenis van „Oost flakkee", vond dhr. Osinga. Laatste spreker was oud-gemeentesecre- taris J. L. Vetter. Dhr. Vetter herkende en erkende dhr. Kroon als een van de ver dwijnende gemeentebestuurders die voor ieder aanspreekbaar waren en namens de velen die aan hem goede herinneringen hebben bood hij dhr. Kroon een ,,libre amicorum" aan, een vriendenalbum, door dhr. Vetter in 't flakkees vertaald als „een poesie-album van je kammeroads". ,,Uw openheid, uw eerlijkheid en uw betrouw baarheid lopen als een gouden draad door al die brieven heen", stelde dhr. Vetter met waardering vast. „Ik heb geen woorden voor alles wat me nu overkomt", zo besloot dhr. Kroon, hen die met het besturen doorgaan en eigenlijk ook alle overigen adviserend niet te tob ben omdat het toch ajtijd anders uitkomt. Ook maande hij de bestuurders de werk druk niet te groot te laten worden: „van al Woensdag 1 mei gaat het museum weer open. U bent welkom: dinsdag t/m zater dagmiddag van 2 tot 5 uur. Bovendien geopend woensdagmorgen van 10 tot 12 uur. U bent er nog nooit geweest; het is al jaren geleden dat u een bezoek bracht? Zoveel te meer reden om NU te komen, nu het museum zoveel nieuwe aanwinsten heeft gekregen. Wij verwachten dit jaar de 70.000ste bezoeker/ster. Wordt U dat? Entree: volwassenen 1,50; kinderen 1,00; leden en houders van museum- kaarten gratis toegang. Geachte redaktie, N.a.v. een artikeltje van J. v. P. met bovenstaande titel in uw blad d.d. 26 april 1985 gaarne het volgende. In onze streek worden Meikevers inder daad Meulenaers genoemd. Elke streek heeft zo zijn eigen benaming. Het is jam mer dat in dat schrijven de larven van de Meikever, engerling geheten, verward wor den met emelten. Letterlijk staat er: On nodig te zeggen dat deze emelten veel schade toebrengen aan kultuurgewassen. Emelten zijn echter larven van de lang- pootmuggen. Emelten worden grauwe wormen genoemd, die evenals de enger lingen in de grond leven. Door afknagen van fijne wortelvezels en kiemplantjes brengen ze vooral schade toe aan jonge graanplantjes. Het liedje dat op Flakkee over de Meikever gezongen werd, be schreef ik in E ilanden-Nieuws van 16 mei 1980; eveneens in een artikeltje over de inderdaad bijna verdwenen Meikever. In het liedje werd de gevangen Meulenaar aangespoord om te gaan vliegen. Helaas voor de Meikever met een dun draadje aan één van zijn pootjes! Hier is het nog eens: Meulenaer, meulenaer tel je geld gae dan nog es vliege anders komme de dieven die neme je mee naer 't veld Hoogachtend, D. Hoogzand Avita Koeken worden gebakken van volwaardige grondstoffen, zoals biologisch tarwe-volkorenmeel, ongezwavelde rozijnen en ruwe rietsuiker. Er worden geen chemische kleur en/of smaakstoffen en chemische konserveringsnüddelen gebruikt. Er zyn Avita Koeken zonder toegevoegd suiker en koeken welke gezoet z^n met honing of ruwe rietsuiker. Avita Koekei iljn norniaal al goedkoop, maar n» extra voordelig. Kijkt u maar: geen suiker toegevoegd met o.a. rozijnen, kokos, vijgen, dadels, hazel noten en kaneel, norm. 3.50 a^m geen suiker toegevoegd. Lekker fris en fruitig, norm. 2.95 m en NuZ.3U geen suiker toegevoegd, prima voor de lijn, norm. 2.95 pm NUZ.SU geen suiker toegevoegd, met carobe i.p. v. chocolade, norm. 3.50 «ir NU Z.Sf 3 VERKRIJGBAAB BU: OPEN: WO. 9-18.00 I za. 9-12.30 die grote rapporten las ik meestal alleen de inleiding en de conclusie, dat bleek meest al voldoende", onthulde hij, besluitend met de hoop samen met zijn echtgenote nog vele jaren van een goede gang van zaken in Oostflakkee getuige te mogen zijn. Z.C. ,,de Stelle" kon zich vorige week tijdens de onderlinge zwemwedstrijd in eigen bad alvast opwarmen voor het druk ke wedstrijdseizoen, dat afgelopen zater dag begon met de eerste uitwedstrijd van een 2-kamp tegen „'t Rooie Paerd" uit Klundert. Niemand wist iets over deze vereniging, dus ook niet hoe sterk ze waren! Maar daar kwamen de Stellendammers al snel achter, want na 5 programma's stond 't Rooie Paerd met 2 punten vóór. Dat was wel even schrikken voor de Stelle-hoek. Halverwege de wedstrijd echter, hadden ze weer orde op zaken gesteld en voerde zij nu de kop aan met slechts 1 punt voorsprong. Uiteraard lieten de Rooie Paerden" dat niet op zich zitten en voch ten als leeuwen om de kop weer terug te pakken. En wat de Devel (Zwijndrecht) een aantal weken terug niet lukte, kreeg „'t Rooie Paerd" nu wel voor elkaar: ze zetten de Stelle opnieuw op achterstand, al was het minimaal (1 punt). Deze keer hadden de Stellendammers het veel moei lijker om terug te komen. Met nog 2 pro gramma's voor de boeg konden ze nog maar net gelijk komen met „'t Rooie Paerd". Dat beloofde dus volop spanning met de estafettes, want wie die won, was ook winnaar van de eerste wedstrijd. Nadat de dames aanvankelijk achter lagen, wisten ze goed terug te komen en alsnog te winnen. Daarna lieten de heren er geen gras over groeien en verpletterde ze met een enorme voorsprong. Zo werd Een plan tot verbetering van het dorpscentrum van Oude Tonge moet worden opgesteld. Door het gemeentebestuur van Oostflakkee is daartoe een projektgroep ingesteld. Burgemeester C. M. de Vos is daarvan de voorzitter. Naast de afdelingen Gemeentewerken en Algemene Zaken hebben zitting in de projektgroep een vertegenwoordiger van de winkeliers vereniging, de stedebouwkundige van bureau Zantvoort en een projekt- leider van het Bouwfonds. De projektgroep heeft een werkschema opgesteld. Daarin wordt voorzien in het opstellen van plannen voor de vakantie en het uitwerken daarvan direct daarna. Besluitvorming zal op het einde van het jaar plaats vinden. Voor die tijd zal de ingezetenen van de gemeente de gelegenheid worden geboden van de plannen kennis te nemen en hun bezwaren of opmerkingen kenbaar te maken. De opmerkingen en bezwaren zullen bij de besluit vorming mee worden betrokken. Er zal getracht worden nog dit jaar kleine aanpassingen en verbeteringen in het centrum uit te voeren, waardoor konkreet problemen worden aangepakt, doch de struktuur van het totale centrumgebied niet bij voorbaat wordt vastgelegd. Ideeën of wensen ten aanzien van het centrumgebied kunnen worden meegedeeld aan de heer Van der Laan van Algemene Zaken van de gemeente. Het ligt in het voornemen regelmatig door berichten als deze de voortgang en de resultaten van de werkzaamheden van de projektgroep te rapporteren. Tegelijkertijd wordt in opdracht van de ondernemersvereniging een onderzoek uitgevoerd naar het functioneren van de detailhandel door het bureau Frons uit Amersfoort. E en onderdeel van dit onderzoek bestaat uit telefonische interviews met consumenten en een groepsgesprek met een consumentenpanel. Wij zouden het op prijs stellen dat u uw medewerking hiervoor zou willen verlenen. Gemeente Oostflakkee, Ondernemersvereniging Centrum Oostflakkee MIDDELHARNIS MVC uit Maassluis is bij de meisjes A- jeugd voor de 2e opeenvolgende keer in het bezit gekomen van de ABN-wissel- beker. Het zeer talentvolle team, dat vorig jaar nog bij de beste 8 A-jeugd teams van Nederland behoorde, behaalde de maxi male score van 8 punten ui 4 wedstrijden. SNA uit Bleskensgfaaf legde beslag op de 2e plaats. Een fraaie prestatie leverde ook het meisjes B team van Sparta dat nog voor het meisjes A1 team van Intermezzo op de 3e plaats eindigde. De laatste wed strijd van het toumooi speelde Sparta tegen Intermezzo 2. In een zeer span nende wedstrijd wist Sparta met 19-17 en 16-14 te winnen en zo beslag te leggen op de 3e plaats. Uitslag Meisjes A poule: 1. MVC4-8 2. SNA4-6 3. Sparta4-3 4. Intermezzo 14-3 5. Intermezzo 24-0 Bij de D-jeugd kon de organisatie ook terugkijken op een geslaagd toumooi. Bij de Jongens D-jeugd wist kampioen Vo- vero uit Rozenburg nu ook weer beslag te leggen op de eerste plaats. Intermezzo eindigde hier op een eervolle 2e plaats. Uitslag Jongens D poule: 1. Vovero 14-8 2. Intermezzo4-5 3. Sparta 14-4 4. Vovero 24-3 5. Sparta 24-0 Bij de meisjes D-jeugd gevorderden ging S V Kwiek uit Bruinisse met de.hoogste eer aan de haal, terwijl Sparta bij de Meisjes D-jeugd niet gevorderden de beste was. Uitslag Meisjes D gevorderden: 1. SV Kwiek6-9 2. Volley Quick6-7 3. Sparta6-6 4. Intermezzo6-2 Meisjes D niet-gevorderden: 1. Sparta6-11 2. Vovero6- 6 3. SV Kwiek6- 4 4. Intermezzo6- 3 Na afloop van het geslaagde toumooi, dat zich de hele dag mocht verheugen op een redelijke publieke belangstelling, was er voor iedere deelnemer/ster nog een fraaie herinnering, beschikbaar gesteld door Lunchroom Sint Joris uit Sommels dijk. Het volgende toumooi op de Inter mezzo-kalender is het neusje van de zalm. Op 11 mei komen diverse 2e, 3e divisie teams naar de Olympiahal voor te strijden om de roemruchte Fabertcup. Ter gelegenheid van de 40e bevrijdings dag hebben de kerkeraden van de Geref. Gemeente, de Chr. Geref. Kerk, de Herv. Gemeente Sommelsdijk en de Hervormde Gemeente Middelhamis besloten geza menlijk een herdenkingsbijeenkomst te houden. Deze bijeenkomst zal worden gehouden in het kerkgebouw van de Nederlandse Hervormde Kerk te Middelhamis D. V. op maandag 6 mei a.s. De aanvang is vast gesteld op 19.30 uur. De orde van dienst is als volgt: Opening: door ds. P. den Butter, predikant Chr. Geref. Kerk Herdenkingsrede: door ds. L. Blok te Harderwijk, predikant in de jaren 1937 - 1946 van Middelhamis Slotwoord en sluiting: door ds. L. Quist, predikant te MiddeUiamis. Deze herdenkingsdienst zal óók door de kerktelefoon van de Geref Gemeente, de Chr. Geref Kerk, en de Hervormde Ge meente van Sommelsdijk worden uitge zonden. In deze dienst zal er één kollekte worden gehouden voor de Ned. Stichting Ver pleegkundigen voor Israël. Kerktelefoon luisteraars welke ook een gift voor dat doel zouden willen geven kunnen dat doen op giro 388 58 40 t.n.v. de Penn. Ned. Stichting V.V.I., Postbus 164, 2800 AD Gouda. alsnog na een spannend en enerverend gevecht de winst mee naar huis genomen. Ook waren er met deze wedstrijd me dailles te verdienen. De volgende Stellen dammers vielen daarbij in de prijzen: Nienke van Gosliga (Ie en 2e), Bianca Tanis (2xle), Jeanet van Weezel (2x2e), Corina 't Mannetje (2x3e), Eric v.d. Nieu- wendijk 1 e en 2e)Vincent de Leeuw 2e en 3e), Yvonne v.d. Nieuwendijk (2e), Leoni v.d. Nieuwendijk (2e), Meindert Blokland (Ie), Gerrit Koese (Ie), Cees- Jan Kieviet (3e), Janet Tanis (Ie en 2e), Arja van Soest (2e en 3e), Lenneke Rie- mens (Ie), Lizette Koese (3e), Martin Troost (3e), Anne-Marie Lokker (Ie en 2e), Marleen Grootenboer (3e), Ma rianne Aleman (3e), Kees Akershoek (2x1 e). Jan Snoey (2x2e) en Marius Os kam (3e). De uitslag van deze ontzettend gezellige en sportieve wedstrijd werd daarmee: 1. „de Stelle"37 pnt. 2. „'t Rooie Paerd"33 pnt. De thuiswedstrijd op 11 mei in Stellen- dam, zal dus nog volop spanning bieden. De Zegelboekjes kunnen ingeleverd wor den bij de hieronder vermelde P.V.'s van de Hout- en Bouwbond C.N.V. OUDDORP-J. L. Meijer, HogePad63. Op 6 mei van 18.30 tot 21.30 uur. R.B.S. (Rechten Beheers Systeem) op 23 en 24 mei van 18.30 tot 21.30 uur. GOEDEREEDE - J. Goemaat, Jonkoenstraat 38. Op 7 mei van 19.00 tot 21.00 uur. R.B.S. op 4 juni van 19.00 tot 21.00 uur. STELLENDAM - E. van Oostenbrugge, Langeweg 72. Op 8 mei van 18.30 tot 21.00 uur. R.B.S. op 22 mei van 18.30 tot 21.00 uur. MELISSANT - J. du Pree, Bemhardstraat 31. Op 24 mei Vak. -f R.BSvan 18.00 tot 21.00 uur. DIRKSLAND - A. van Mourik, Molenzicht 70. Op 23 mei van 20.00 tot 22.00 uur. R.B.S. op 24 mei van 20.00 tot 22.00 uur. HERKINGEN - A. Looy, Fortstraat 20. Op 7 en 8 mei van 19.00 tot 21.00 uur. R.B.S. op 24 mei van 19.00 tot 21.00 uur. SOMMELSDIJK - M. Driesse, Prinsesselaan 5. Op 13 en 14 mei van 18.30 tot 21.00 uur. R.B.S. op 22 mei van 18.30 tot 21.00 uur. NIEUWE TONGE - J. van Loon, Burg. Overdorpstraat 18. Op 11 mei van 14.00 tot 15.30 uur. R.B.S. 25 mei van 14.00 tot 15.30 uur. STAD AAN 'T HARINGVLIET- P. C. van Dijk, Dijkhof 16. Op 13 mei van 18.00 tot 19.30 uur. R.B.S. op 23 mei van 18.00 tot 19.00 uur. DEN BOMMEL - H. de Jong, A. van Weelstraat 23. Op 8 mei na 18.00 uur. R.B.S. op 22 mei na 18.00 uur. OOLTGENSPLAAT - P. C. Hobbel, N. Achterweg 5. Op 6 mei na 18.30 uur. R.B.S.-op 23 mei na 18.30 uur.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 5