Een stralende stijlvolle kollektie^ uw CARAVAN ONDER DE LOUPE karels autoschade Europoort b.v. Mbumazendingsdag Utrecht L. Kievit Zonen Wegens overname van de vorige juwelier bieden wij nog 8 dagen alle voorradige artikelen aan met Op donderdag 2 mei willen we de juwelierszaak heropenen met een volledig nieuwe kollektie „Het Juweliershuis'' Graafwerkzaamheden/ tuinaanleg Modehuis Karelswil... CARAVAN-SERVICE LangewegSO - Tel. 01875-1396 - Nieuwe Tonge I Gemeente Middelharnis I BEKENDMAKING Nieuwe leerlingen kunnen worden ingeschreven Algehele Rouwonderneming STCHTING Westdijk 13-15 - Middelharnis - Telefoon 01870-3665 VRIJDAG 19 APRIL 1985 .EILANDEN-NIEUWS' DERDE BLAD Bij Aleman hangt een mooie kollel<tie voor u l<laar. Stijlvolle kleding van hoogwaardige kwaliteit. Van bekende Europese merken. Ook voor de kinderen is er volop nieuws. Een mooie kollektie hangt voor hen klaar. Komt u eens langs u bent van harte welkom! Boompjes 15 - Ouddorp - Tel.: 01878-1277 Na kontrole van de caravan krijgt u dit test- rapport Als u de caravan na een lange, harde winter uit het vet haalt, breng 'm dan maar direkt bij Karels. Die kontro- leert alle vitale onderdelen zo dat uw trek- huisje daar na weer veilig de weg op kan! De burgemeester van Middelharnis maakt bekend, S dat de raad dier gemeente in zijn vergadering van 4 april 1985 heeft besloten te verklaren dat de vast- stelling van een herziening van de volgende bestem- mingsplannen wordt voorbereid: S S 1. „Nieuwe Tonge, na Ie herziening" (percelen Molendijk 102 en Molendijk 123 te Nieuwe I Tonge); 2. „Bebouwingsregeling, regelende de bestemming in onderdelen van de gronden, gelegen tussen de E Oostelijke Achterweg en de Oostdijk en ten s zuiden van de Trambaan in de gemeente Middel- hamis" (perceel, kadastraal bekend gemeente E Middelharnis, sectie B, nummer 4474, plaatse- s lijk bekend Prinses Irenestraat te Middelharnis), een en ander zoals aangegeven op de bij de besluiten behorende tekeningen. S 1 De voorbereidingsbesluiten liggen met ingang van 1 heden ter gemeentesecretarie, bureau ruimtelijke ontwikkeling, voor een ieder ter inzage. I MIDDELHARNIS, 19 april 1985 De burgemeester voornoemd, 5 L. J. van Welsenis. illlllllitlllflllliillllflllllllllllllllllllllllllllllllliiiiillllliiiiililliillllllllllillliiiillf Eben-Haëzerschool, Goedereede Per 1 augustus 1985 vormen de kleuterschool en de lagere school één basisschool voor vier- tot en met twaalfjarigen. Voortaan kunnen kinderen naar de basis school vanaf de dag dat ze vier jaar zijn. (Op onze school willen we de eerste schooldag op de eerste of de vijftiende van de maand laten vallen). voor de Eben-Haëzerschool op maandag 29 april 1985 van 15.30 - 16.30 uur. Attentie: Voor de school is het belangrijk te weten: - Met hoeveel kinderen er na de zomer vakantie kan worden gestart. - Maar vooral ook, hoeveel leerlingen er in de loop van het schooljaar nog bij zullen komen. Wilt u daarom ook die kinderen komen opgeven? (Eventuele vragen en/of informatie kunt u op de inschrijfmiddag verkrijgen). Het bestuur van de Eben-Haëzerschool Blauwe Distelstraat 31 3252 LA Goedereede »socooeoooscoe>sceoco Wij beschikken over 's werelds kleinste hydraulische graafmachines. Gemakkelijk bedienbaar, inzetbaar op moeilijk bereikbare plaatsen. Te vervoeren achter personenauto. Te koop ofte huur per dag, week of maand (met of zonder bediening) S Inlichtingen: Langeweg 17, OUDE TONGE S Telefoon 01874 - 1282 {aoecooooooeoeceoooooooaoacocoaocoe De 22e zendingsdag van de Ned. Stichting Mbumazending wordt D.V. gehouden op dinsdag 30 april 1985 in de Irenehal van de Kon. Ned. Jaarbeurs. Aanvang 10.30 uur. Sprekers: 10.30 - 12.30 uur ('s morgens) 1. Ds. F. Mallan, Alblasserdam, 2e voorz. (opening). 2. Afgevaardigde Schotse Kerk. 3. Vertaling hiervan en toespraak. 4. Ds. W. Verhoeks van Amemuiden. PAUZE: 12.30 - 14.00 uur 5. Ds. K. Veldman van Staphorst. 6. Ds. A. van der Meer van St. Philipsland. 7. De heer L. M. F. Scholten van Capelle a.d. IJssel. 8. Ds. C. Smits, Giessendam, Ie voorz. (slotwoord). Vóór en na de vergadering en tijdens de pauze is er gelegenheid om kennissen e.a. te ontmoeten en de kramen van dameskransen en boekhandelaren e.a. te bezoeken. Ais gewoonlijk zijn ruime parkeerterreinen beschikbaar. De Ned. Stichting ondersteunt het geestelijk en medisch zendings werk van de Vrije Presb. Kerk van Schotland, welke reeds pim. 75 jaren in Zimbabwe (Rhodesië) werkt. Thans met 5 inlandse predi kanten, waarvan één als zendeling-predikant in een nieuw gebied. Op vele plaatsen zijn kerkjes en scholen met med. klinieken. Ook is het Mbuma-ziekenhuis weer heropend. Er z^n nog steeds plannen voor een tweede ziekenhuis. De behoefte aan steun is thans dus weer groter geworden. Penningmeester Mbuma-zending Putten. Giro 1618570. Aanvragen voor het in kleuren geïll. maandblad der Stichting bij het secr. Ruitersweg 11. 1211 KS. Zendingsbusjes materiaal voor scholen e.d. aan Hr. H. J. Veenema, Laarderweg 241, 1403 RK Bussum. Tel. 02159 -15115. Molendijk 66 MELISSANT 01877- 1166 Dag en nacht overal te ontbieden Mogelijkheid tot lidmaatschap en unieke uitvaartverzekering Aangesloten bij de Stichting van Landelijke Partikuliere Uitvaartverzorgers eman I ïiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ »>^^^»^N^^^ UHvMftverzekenngen

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 12