Containervervoer in de binnenvaart sterk in opkomst Lentewonder De Gooye sterk op zwemvijfkamp Een vurig betoog Speedo-wedstrijden ZWN overweegt overname AMZ Jeugdwerk +16 Groene Kruisver. Ouddorp Inleveren vakantiebonnen Filmavond van de Ned. M.S. Stichting Ned. Bijbelgenootschap doorgelicht I MEDISCHE DIENSTEN Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS VRUDAG 8 MAART 1985 Het aandeel dat de binnenvaart inneemt in het containervervoer tussen Rotterdam en het Westeuropese achterland (vooral over de Rijn) is nog altijd bescheiden niet meer dan ongeveer tien procent maar daar komt verandering in. Men verwacht dat rond het jaar 2000 in Rotterdam ruim één miljoen containers per jaar zullen worden aangevoerd, die voor dóórvoer naar het Europese „achter land" bestemd zijn. Eén-derde van dat miljoen containers zal dan via de Rijn, de Schelde-Rijnverbinding en via andere wa terwegen worden afgehandeld. Een enorme sprong voorwaarts dus. De ze verwachting is gebaseerd op het feit dat in Rotterdam de aanvoer van containers nog zal groeien want Rotterdam is in Europa de „hoofdhaven" voor vele scheepvaartverbindingen over de hele we reld. Het vervoer per spoor of vrachtwagen bereikt lan'gzamerhand de grens van de mogelijkheden om die groeiende stroom van containers te vervoeren. De binnen vaart heeft echter wél groei-mogelijkhe- den en werkt bovendien goedkoper. De binnenvaartrederijen zullen dan ook steeds sterker op hun goedkopere vervoers- mogelijkheid wijzen. Voor gebieden in Midden- en Zuid- Duitsland is het „binnenvaarttarief' in het algemeen vijftig(!) procent van dat van het weg- en railvervoer. Dat komt vooral door de grote capaciteit van een doorsnee- Zaterdag 2 maart j.l. werd de 3e wed strijd verzwommen van een zwemvijf kamp tussen de ploegen van L.A.C., de Geul, Z.V. Strijen, S.G. Den Haag en de Gooye. Deze wedstrijd was voor de Gooye uit Dirksland een thuiswedstrijd. De Gooye presteerde zeer goed en ein digde dan ook op de Ie plaats, evenals de 2e wedstrijd van deze 5-kamp. Er waren deze middag heel wat hoogte punten te beleven, enkele hiervan zijn: De prestaties van Menno Kiela op de 100 m schoolslag in 1.17.9 en de 100 m vrijeslag van Wanda Jongejan in 1.04.0 waren schitterend. Ze verzekerden zich met deze tijden van een startbewijs voor de Ned. Kamp. Zwemmen in Amersfoort die in juli van dit jaar gehouden zullen worden. De tijd van Wanda betekende ook een nieuw clubrecord. Ook de estafettes waren mooi om te zien, vooral de est. 10 x 50 m vrijeslag M/J 0.12, 0.14, 0.16, Dames/Heren. Deze estafette werd ruim gewonnen in een tijd van 5.03.7. Zwemmers/sters): 0.12 Sandra Mijnders Gerben Nelemans 0.14 Wanda Jongejan Menno Kiela 0.16 Annet van Prooyen Theo-Jan Tanis D/H Gisela Schafer Willem-Jan Leeflang Andrea Kardux Johan Langbroek Dit betekende ook een nieuw clubrecord. Dan was er ook nog een mooi club record op de dames est. 4 x 100 m vrijeslag in 4.37.9 (3e) bestaande uit: Wanda Jongejan, Andrea Kardux, Na- nette de Man en Annewien Soldaat. Hoewel net geen clubrecord was er ook een mooie prestatie van de heren est ploeg op de 4 x 100 m vrijeslag in 3.58.6 (2e). (Kees Nagtegaal, Willem-Jan Leef lang, Theo-Jan Tanis en Johan Lang broek). Ereplaatsen waren er deze middag ook voor Hellen Soldaat, 100 m wisselslag m.o. 16 jaar, 1.19.2 (3e); Theo-Jan Tanis, 100 m wisselslag j.o. 16 jaar, 1.08.1 (Ie); die ook een mooie tijd van 0.59.0 zwom in de est op de 100 m vrijeslag. binnenvaartschip 100 tot 15 O containers van twintig voet, soms driehoog gesta peld) en door de in verhouding lage perso neelskosten. In reisduur onüopen de di verse vervoerssystemen elkaar vrijwel niet; het kon soms hooguit enkele uren uitmaken. De binnenvaart is sinds de introductie van de container in West Europa (om streeks 1966) eigenlijk voortdurend op de achtergrond gebleven. Het containerver voer kwam voort uit het Amerikaanse systeem, dat uitgaat van zee-, weg- en railvervoer. In de huidige verdeling van het achterlandverkeer is dat wat Rotter dam aangaat nog steeds te zien: 75 pro cent komt en gaat per vrachtauto, 15 procent per spoor en 10 procent via de biimenwateren. Eén-derde Over zo'n vijftien jaar zal de verdeling voor elk van die drie vervoerssystemen ongeveer één-derde bedragen. Het weg vervoer zal dus als de voorspellingen van de transportdeskundigen inderdaad juist zijn de grote verliezer worden; het vervoer per spoor winnaar en de binnen vaart „overwinnaar". Even wat cijfers; in 1975 kwam de Rijn vaart nog maar aan een vervoerstroom van 10.000 containers; in 1979 waren dat er al 60.000 en momenteel zijn 't er dik 100.000. Er zijn de laatste jaren nogal wat binnen- Per jaar worden ca. 100.000 mensen slachtoffer van brandwondongevallen. Ca. 4.000 slachtoffers worden met ern stige verbrandingen opgenomen in de Ne derlandse ziekenhuizen of in een der brandwondencentra. Bij 30% van deze opnamen gaat het om kinderen in de leeftijd van 0-14 jaar. Onnadenkendheid en onvoorzichtigheid zijn niet zelden oorzaak van deze onge vallen, die kunnen leiden tot levenslange verminking. Het werk van de Nederlandse Brand wonden Stichting is er daarom vooral op gericht brandwonden te voorkomen. Ook informatie over het toepassen van de juiste eerste hulp, ter voorkoming van erger, en ondersteuning van wetenschap pelijk onderzoek m.b.t. behandeling van brandwondslachtoflfers behoort tot haar doelstellingen. In de maand maart wordt voor het werk van de Nederlandse Brandwonden Stich ting een kollekte gehouden in Uw regio. Wij zoeken nog koUektanten. Help ons alstublieft en geef U op als kollektant bij het volgende kontaktadres: T. BLOK Oost Voorgors 24 Middelharnis Tel. 01870 - 5108 Stefan Langbroek, 100 m rugslag, j.o. 10 jaar, 1.37.3 (Ie); Menno Kiela, 100 m vrijeslag, j.o. 14 jaar, 1.03.2 (Ie). Dan waren er 31 pers. records, die soms met vele seconden verbeterd werden, deze waren er voor de volgende zwemmers (sters): Rianne Visbeen Leen van Es Vibeke Schürink Frank Franzen Carolien v. Houselt Annet v. Prooyen Rianne Nelemans Karina Wijnands Erik Franzen Corinne Poortvliet Marcel Santifort Richard Nieboer Sandra Mijnders Annewien Soldaat Wilma Brooshooft Menno Kiela Natasja Schipper Wanda Jongejan Katja Nederlof Lenie Groenendijk Arnold Akershoek Evelien Groenendijk Gerben Nelemans Ilonka van Lenten Marc Nederlof Peter-Daan Diepenhorst Jom Schürink De volgende wedstrijd voor de A-ploeg is de landelijke F-Competitie wedstrijd, deze zal ook in het thuisbad verzwommen worden. vaartrederijen containers gaan vervoeren; meestal met verbouwde tonnage (ook de duwvaart). „Trendsetters" op de Rijn zijn vooral Combined Container Service, Spe- dition Frankenbach en Europese Water weg Transporten (EWT). In het Ant- werpen-verkeer is met name het Rotter damse bedrijf Eurobarge aktief Euro- barge begint binnenkort overigens ook op de Rijn, in een samenwerkingsverband met enkele andere ondernemingen. De drie grootste rederijen hebben hun eigen Rijn-terminals o.a. in Keulen, Mainz, Mannheim en Karlsruhe. In Rot terdam laden en lossen hun schepen bij de container-overslagbedrijven Europe Con tainer Terminus (ECT) en Unitcentre(die beide jaarlijkse biimenvaart-groeicijfers registreren van twintig tot dertig procent) en bij diverse stukgoedbedrijven die ook containers behandelen. ECT heeft op zijn nieuwe Delta-terminal op de Maasvlakte een aparte los- en laadplaats voor binnen vaartschepen. En diè investering heeft direct te maken met de grotere rol die de binnenvaart de komende jaren in de aan- en afvoer van containers zal veroveren. SINT ANNALAND Oud papieraktie Op maandag 11 maart zal er vanaf des avonds 18.30 uur (half zeven) in het hele dorp oud papier worden opgehaald door een aantal vrijwil ligers van de Koninklijke Fanfare Acce lerando". De baten hiervan komen ten goede aan het instrumentenfonds van voornoemde fanfare. Zaterdag 23 februari j.l. werden er weer Speedo-wedstrijden gehouden in het Combi-bad te Dordrecht. Z.C. de Gooye uit Dirksland kon daar deze week met een groot aantal zwem- mers( sters) naar toe, 11 in totaal. Goede prestaties kwamen er deze mid dag van Wanda Jongejan op de 100 m schoolslag voor m. geb. 1972, deze „slechte" slag van haar werd deze middag ook een „goede" slag, mede door extra training op deze slag, verbeterde ze haar persoonlijk record met maar liefst 7 se conden en kwam uit op een tijd van 1.27.8. De est ploeg j.o. 14 jaar deed het deze middag zeer goed. Ze behaalden een 3e plaats met een nieuw clubrecord op de 4 x 100 wisselslagj.o. 14 jaar met een tijd van 5.33.9. Deze ploeg bestond uit de zwem mers: Gerben Nelemans, Peter-Daan Diepenhorst, Menno Kiela en Mare Ne derlof. Ook voor Rianne Nelemans was er een nieuw pers. record op de 1(X) m rugslag voor m. geb. 1975 in 1.45.6. Dan was er deze middag het zware nummer de 100 m vlinderslag voor j. geb. 1975. De Gooye had hier 3 deelnemers. Marcel Santifort, Erik Franzen en Stefan Langbroek, ze deden het voortreffelijk tot de laatste baan toen veranderde het water in „stroop" en kregen ze hun armen bijna niet meer boven water en moesten hier door gediskwalificeerd worden. Gelukkig waren ze niet de enigsten, want van de 14 deelnemers moesten er maar liefst 8 ge diskwalificeerd worden. Ook Wilma Brooshooft had de limiet gehaald voor de Speedo-wedstrijden op de 100 m rugslag voor m. geb. 1973, helaas was zij deze middag niet zo goed in vorm en zwom enkele seconden boven her pers. record tijd. Katja Nederlof was er deze middag ook weer bij op de 100 m schoolslag voor m. geb. 1974, zij bleef slechts enkele tienden van een seconde boven haar pers. record tijd. De Ned. M.S. Stichting hoopt op 12 maart a.s. een filmavond te houden voor mensen met M.S. en hun partner en of begeleider. De aanvang van de avond is half 8. Het verzorgingstehuis „De Samaritaan" ver leent weer de gastvrijheid. De film bestaat uit 2 delen. Het eerste gedeelte benadert de M.S. van de me dische kant In het tweede deel komen mensen aan het woord, die zelf M.S. hebben of er nauw bij betrokken zijn. Men heeft in de film geprobeerd zoveel moge lijk alle groepen te vertegenwoordigen: gehuwden, alleenstaanden, ouderen en jongeren. De film is pas half 1984 gereed gekomen en geeft dus een goed beeld van hoe de mensen er nu mee bezig zijn in hun gedachten en leven. Na de film kan er onder het genot van een drankje wat nagepraat worden. Het is de bedoeling om omstreeks half 10 de avond te besluiten. Om alle vergissingen te voorkomen. De avond is toegankelijk voor ALLE mensen met M.S. en voor de mensen die er in hun privé leven direkt mee te maken hebben. Men hoeft geen lid te zijn van de Ned. M.S. stichting om te mogen komen. Als er verenigingen zoals Rode Kruis, vrouwen verenigingen e.d. zijn die de film ook graag eens zouden zien, dan kunnen zij kontakt opnemen met mevr. K. M. Schippers- Berghuis, tel. 01879- 1815. De volgende aktiviteit van de M.S. stich ting is op 16 april. Dan hoopt men een Bingomiddag te organiseren. Het Nederlands Bijbelgenootschap ge niet een groot vertrouwen, maar slechts een deel van de trouwe kerkgangers steunt het met een lidmaatschap. En dat zijn vooral de wat ouderen onder hen. Dit is een conclusie die getrokken kan worden uit een onderzoek dat op verzoek van het NBG is ingesteld door de Werk groep Massacommunicatie van de Rijks universiteit van Utrecht onder leiding van prof dr. A. van der Meiden. HetNBG ontvangt steun van mensen die uit vrijwel alle Nederlandse kerken ko men, inclusief de Rooms Katholieke Kerk en het Leger des Heils. Over het algemeen is een lid van het NBG een trouwe kerkganger. Van de ondervraagden ging 66% wekelijks naar de kerk, 18% twee a drie keer per maand, 10% een paar maal per jaar en slechts 5% nooit De steun voor het bijbelwerk komt ken nelijk uit alle lagen van de bevolking, te oordelen naar de genoten vooropleiding. Bijna de helft van de ondervraagden woont in het westen des lands. In het zuiden is het aantal leden en giftgevers minder dan elders. In het noorden en oosten van het land zijn al meer jongeren bij het NBG betrokken. In de „Randstad" is de gemiddelde leeftijd ongeveer vijfjaar hoger dan in de rest van Nederland. Van de achterban van het NBG is ruim 60% ouder dan vijftig jaar. De trouw onder de leden en giftgevers van het bijbelgenootschap blijkt onder meer uit het feit dat veel mensen het werk zijn blijven steunen ondanks verminderde inkomsten. Van de ondervraagden was 17% gepensioneerd of werkloos. Uit het onderzoek blijkt dat als mensen om finan ciële redenen hun bijdragen aan christelijk werk moeten beperken de kerk in hun geven nummer één blijft. Zending en We- reld-diakonaat komen op de tweede en derde plaats, onmiddellijk gevolgd door het Nederlands Bijbelgenootschap. Het NBG heeft dit onderzoek en één onder predikanten ingesteld om beter te weten wat er leeft binnen de kring van leden en reaties. Dit moet het beleid van de komende jaren mtde bepalen. Al dui delijk is dat nog meer jongeren bij het werk betrokken zullen moeten worden. SINT ANNALAND Uienveiling van dinsdag 5 maart 1985 Uien, maat veertig opwaarts. Klasse twee N.L. 18,50 - 23,10. Uienprijs per honderd kilogram. Aanvoer honderd en dertig ton. Open jeugdavond gaat niet door De open avond van het kerkelijk open jeugdwerk, die op zaterdag 9 maart in het Hervormd verenigingsgebouw aan de Kerkring in Sint Annaland gehouden zou worden gaat niet door in verband met het in gereedheid brengen van dit gebouw voor de te houden kofRemaaltijd ter ge legenheid van de bevestiging en intrede van kandidaat A. van Herk op zondag 10 maart. Tussen de B. V. Auto Maatschappij Zee land te Goes en de N.V. Streekvervoer Zuid-West-Nederland te Zierikzee is overleg gaande m.b.t. de mogelijkheid van overname van de exploitatie van de auto- buslijndienst-aktiviteiten door ZWN met ingang van 1 april 1985. Het ligt in de bedoeling genoemde akti- viteiten te integreren met die van ZWN. De beoogde transaktie past in de in gang zijnde concentratie van het streekvervoer, leidend tot een vermindering van het aan tal ondernemingen en bundeling van akti- viteiten; een ontwikkeling die door de rijksoverheid, die zoals bekend de te korten van het openbaar vervoer afdekt, wordt bevorderd. De sneeuw smolt weg, toen was daar weer het wonder Het nieuwe leven had zich voortgestuwd, heel stil in donkere grond. Daar stonden ze, de gouden aconietjes sneeuwklokjes er om heen, het waren nog maar sprietjes. toch keken ze al pienter in het rond. De lenteboden waren er, ook crocus zag ik gluren Geen macht ter wereld had hun levensgang ontwricht geen mensenoog bespiedde z'op hun wegen geen strenge vrieskou hield dat nieuwe komen tegen ze stonden blij, van vreugde bevend in het prille lentelicht. De wond'ren van Gods Geest, te groot om na te speuren Hij schept, herschept, stuwt 't nieuwe leven voort Het leven dat in God zijn oorsprong vind zal HIJ beschermen, leiden naar hoger heerlijkheid, van alle druk bevrijden totdat het eeuwig voor Hem bloeien zal, verheerlijkt, ongestoord. LANERTA De Kruisvereniging organiseert een ge spreksgroep voor moeders met kinderen in de leeftijd van 154 - 3 jaar. Het ligt in de bedoeling met elkaar te praten over uw vragen, en ervaringen uit te wisselen over bijv. spel en speelgoed, eet en slaapgedrag enz. Ook wordt er op één van de avonden een diaserie vertoond. Het aantal bijeen komsten is zes avonden waarvan de eerste begint op 2 april om 19.45 uur. Uw bijdrage is 12,50. Voor informatie en opgave kunt u bellen naar Zr. Spuy, tel. 01878 - 1321 tussen 13.00 en 14.00 uur. OOLTGENSPLAAT Dubbeltallen Geref. Kerk In de Geref Kerk zijn de volgende dubbeltallen gesteld. Voor ouderling (va cature A. Duim Jzn.): K. Baas en L. A. van Drongelen; voor diaken (vacature G. Molendijk); J. Duim Azn. en J. Korteweg A.Czn. PREDIKBEURTEN ZEELAND Zondag 10 maart 1985 SINT ANNALAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. C. Oorschot uit Lunteren (bevestiging kandidaat A. van Herk) en 14.30 uur intrede ds. A. van Herk - Ger. Gem. 9.30, 14.00 en 18.00 uur leesdienst- Ger. Gem. in Ned. 9.45, 14.15 en 18.15 uur leesdienst van vrijdag 8 maart t/m zondag 10 maart 1985 ARTSEN Middelharnis - Sommelsdijk: van zaterdagmorgen 8.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter van Kempen, tel. 01870 - 2710. Dokter van Kempen is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig. Dirksland - Herkingen - Melissant' van vrijdagavond 19.00 uur tot maan dagmorgen 8.30 uur heeft dienst dokter R. P. Boot, tel. 01877 - 1227, b.g.g. 1291. Stellendam - Goedereede: van vrijdagavond 18.00 uur tot zondag avond 24.00 uur heeft dienst dokter R. P. van Rijswijk, tel. 01879 - 1207. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagavond 17.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter M. de Jager, tel. 01875 - 1301. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter H. P. Maas, tel. 01871 - 1269. APOTHEEK „MENHEERSE" Telefoon 01870 - 3666 J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overige uren via tel. of dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tandarts Visser, tel. 01874 - 2091 (van 11.00 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN De weekenddienst wordt opgegeven via de antwoordapparaten bij: P. R. J. M. Schilder, Oude Tonge, tel. 01874-2441; L. Tjebbes, Middelharnis, tel. 01870 - 2966; W. J. Vink, Sommelsdijk, tel. 01870-2897. WUKVERPLEGING Waimeer u de wijkzuster nodig heeft, kunt u het wijkgebouw in uw woonplaats bellen: Achthuizen01873 -1440 Den Bommel01871 -1312 Dirksland01877 -1500 Goedereede01879 -1267 Herkingen01876 - 224 Melissant01877 -1234 Middelharnis/Sommelsdük 01870-2300 Nieuwe Tonge01875 -1390 Ooltgensplaat01873 -1310 Ouddorp01878 -1321 Oude Tonge01874-1289 Stad a/h Haringvliet..01871 - 2301 Stellendam01879 -1296 STELLENDAM D.V. zaterdagavond 9 maart staat vanaf half 8 het jeugdgebouw „de Schuur" weer open voor jongens en meisjes van 16 jaar en ouder. Het programma voor deze avond wat om ongeveer 8 uur begint gaat over het redden op zee wat met dia's zal worden vertoond door dhr. Keyzer van Stellendam die zelf opstapper is op de Reddingboot de „Zeemanspot". Het be looft interessant te worden met mooie aktie dia's. Na het programma als er tijd over is hopen we toch nog een poosje bij elkaar te blijven en met elkaar gezellig te praten en misschien wat te zingen. Ieder is hartelijk welkom en tot ziens. MELISSANT Zaterdag 9 maart van 1 - 2 uur is er gelegenheid tot het verzilveren van va- kantieboimen voor de a. s. feestdagen bij J. du Pree, Bemhardstraat 31. SINT ANNALAND Kraan vernield De koplampen van een kraan en de daaraan bevestigde knip perlichten van de Firma Johs. van Vossen en Zonen, die momenteel werkzaam heden uitvoert in het stadje Tholen, wer den vernield. Van de daders ontbreekt ieder spoor. Grote animo Voor de te houden cursus Veilig Verkeer „Hoe was het ook weer?", hebben zich in Sint Annaland niet minder dan 45 personen aangemeld. Deze cursus wordt gehouden in het Dorpshuis „De Wellevaete" en begint opde dinsdag avonden om 19.30 uur. Voor beroep bedankt Ds. E. Vene- ma, predikant van de Gereformeerde Ge meente te Middelburg-Centrum (Kerk Segeerstraat) heeft gemeend te moeten bedanken voor het beroep, dat door de Gereformeerde Gemeente van Sint Anna land op hem was uitgebracht STICHTING MAATSCHAPPELUK WERK „Goeree - Overflakkee" Oost-Achterweg 17a 3245 AN Sommelsdü'k Telefoon 01870 - 5501 Spreekuur: ma t/m vrij 9.00 - 10.00 uur Crisissituaties: ma t/m vrij 9.00-12.00 13.00-17.00 uur WEEKENDDIENST Gelieve in het weekend 01870 - 5501 te bellen, u hoort dan via de bandrecorder welke maatschappelijk werker weekenddienst heeft. Stichting KRAAMCENTRUM Goeree - Overflakkee Telefoon 01883-10 000 Stichting Gezinsverzorging „DIRKSLAND" MELISSANT: Plein 1, 01877 - 2478. Spreekuur: Maandag t/m vrijdag 8.00 - 9.30 uur. DIENSTENCENTRUM „MIDDELHARNIS" Doetinchemsestraat 27, Middelharnis Pedicure dhr. J. T. v. d. Meijden elke Ie maandag van de maand van 14.00 -17.00 uur in het dienstencentrum. Ontspanningsvereniging voor alleenstaanden „ONDER ONS" telefoon 01870 - 4399 en 01870 - 5404 ONGEWENST ZWANGER Bel voor hulp aan moeder en kind 01879 - 2197 of 033 - 620244 Ned. M.S. Stichting afd. Goeree Overflakkee Contact-Coördinator: K. M. Schippers-Berghuis tel.01879- 1815 Vereniging Borstvoeding Natuurlek ledere 1 e dinsdagavond van de maand moedergroep bij Lianne Steenhof in Ouddorp, tel. 01878-2511 Informatie- en klachtenburo over de Gezondheidszorg: Tel. 01100-31594 op maandag t/m donderdag van 9 tot 12; dinsdag half 2 tot 5 en donderdagavond van 6 tot 9 uur. Het weg- en railvervoer van containers biedt nauwelijks groeimogelijkheden; de binnen vaart kan echter de groeiende stroom van containers gemakkelijk aan en biedt boven dien zeer gunstige tarieven.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 14