van f 20,-tot f 60,- AÏÏë MATRASSEN 20% VELOUR TAPIJT KIJK EN VERGELIJK! DAN ZIETU HET BEWIJS! Wollen noppentapijt Fa. J. V. Drongelen Zn. De inruilwaarde van Ford zegt veel. Heel veel. Duurzaamhod. Kwaliteit Betrouwbaarheid. Gebr. van Dijk Gebr. van Dijk Middelharnis B.V. i.o De nieuwe zomervakantie^^ gidsen liggen voor u Iclaar bip reisbureau Europa Express. MiopQ mnpm0 korting p.m. Toch maar weer mooi de voordeligste uit de verre omtreic! Keuze uit 80 rollen tapijt - 30 rollen zeil enz. Doe als zovelen, kom naar onze zaak in Ooitgensplaat elke maat 20% kortlng Kamerbreed ZEIL Uw woning verkopen? Broeiramen betontegels Op alle in voorraad zijnde tapijten tijdens de opruiming so roiien Bij van Drongelen In Ooitgensplaat Nieuw in onze Icoil. tapijt DeSSO tapijt „Alaska- p.m. 1 y, wollen en acryl dekens Restaurant Irene Gratis gelegd 80 stuks; iedere maat voorradig Nu extra korting Gratis f/iiiis bezorgd in 4 kleuren Adviesprijs f 109,— "70 Onze prijs p.mtrm ^9 j^ Gratis gelegd I Keuze uit 5 kleuren uit voorraad. Adviesprijs f 98- Bij V. Drongelen -i q Gratis gelegd 80/20 Op jute rug Adviesprijs 229,- Deze week bij v. Drongelen 1 69.- Gratis gelegd - Gratis ondertapijt Uitzoeken wij geven op alle in voorraad zijnde Keuze uit 8 rollen in voorraad Bij V. Drongelen vanaf 59,— p.mtr. DokbOddOn vuUIng zuiverscheerwol Maat 135x200 1 C C Deze week I I ÜÜy Kerksingel 6 - Voorstraat 25 - AAoiendijk 15 Telefoon 01873 - 1437 Voor u een nieuwe traktor koopt, zou u eens moeten kijken wat ze twee dehands opbrengen. U zult merken dat Ford traktoren dan heel gunstig afsteken, ongeacht hoe oud ze zijn. Zoiets telt. Want de in- ruilwaarde en aanschafprijs zijn even belangrijk als het om bedrijfskosten gaat. Een ander punt van overweging is de bedrijfszekerheid van een traktor en zijn uiteinde lijke produktiviteit. De praktijk is het bewijs. Het beste bewijs van Ford's duurzaamheid is de legendarische Ford 5000, twintig jaar geleden geïntro duceerd en nog altijd veel gevraagd. Zulke traktoren hebben Ford de naam bezorgd van onverwoestbare kwaliteit. Dat komt b.v. door motoren met lage toerentallen - de zuigers in een Ford traktor- motor leggen per uur liefst 28 kilometer minder af dan die in een vergelijkbare mo tor van een gemiddeld ander merk. De degelijke transmis sie, de befaamde achteras met dubbele eindvertraging en Ford Traktoren. Betrouwbare kracht schijfremmen in oliebad zorgen ook voor een langdu rige produktiviteit. Probleemloze service. Hoe goed een traktor ook gekonstrueerd is, regel matig onderhoud blijft van levensbelang. En daarom zijn Ford traktoren gemaakt op snel eenvoudig onderhoud, met een gemakkelijke toegang Vraag eens vrijblijvend informatie tot de kontrole- en vulpun- ten en de bewegende delen. Om een traktor zijn waarde te laten behouden telt tenslotte de dealer die erachter staat. De Ford trak- tor-dealers staan bekend om de snelheid waarmee ze on derdelen leveren en om hun deskundige service. Traditie en moderne technologie. Alles wat de Ford trak toren van vroeger zo goed maakte, vindt u ook in de nieuwe Serie 10 modellen. Met daarbij nog eens alle voordelen van de moderne technologie: verbeterde werk prestatie, zwaardere hydrau- liek en groter bedienings- komfort. Ford's bijdrage aan het moderne bedrijf Dus, of u nu zo'n gloed nieuwe Ford Serie 10 aan schaft of een betrouwbare tweedehands, de inruil waarde zegt veel. Heel veel. U bent altijd welkom. Bij ons is het altijd open huis. Ook de koffie staat voor u klaar. Ook voor landbouwwerktuigen groot of klein moet je ook bij zijn! Kraayensteinsedijk 4 3245 LR SOMMELSDIJK Telefoon 01870 - 2887 - 5333 of 01870 - 4146 of 01871 - 2127 bruiloft? receptie? verjaardag? familiefeest? onze vakmensen verzorgen het graag vakkundig, gezellig, stijlvol en betaalbaar.... en het blijft in eigen kring! fam. Bostelaar OOSTKAPELLE Tel. 01188 - 2929 onroerend goed Plaats een foto in onze ^oninggids. Wij bemiddelen met veel succes! Mijs Onroerend Goed, Dirksland, tel. 01877 -1309 TE KOOP 2e hands 30 X 30 M. v.d. Klooster Poldersweegje 7 DIRKSLAND Tel. 01877 - 2503 b.g.g. 1941 Het is alweer zo ver. Stapels zomergidsen liggen op onze balie. Boordevol informatie over allerlei zonnige vakantie-bestemmingen. Kom nü langs om deze gidsen te halen, zodat u thuis vast kunt genieten bij de gedachten aan zon, zee, strand en alle andere vakantiegenoegens. U kunt op honoerden manieren vakantie vieren. Europa Express helpt u graag bij het uitzoeken van de fijnste vakantie. Indien u dat wenst, kan dit snel, heel snel. Bijv. via onze rechtstreekse verbinding met de Viditel-computer en computers van diverse reisorganisaties. Komt u gauw eens langs. Nu hebt u nog de grootste keus! Uw ANVR "Goeie reis" reisbureau: Hellevoetsluis Rijksstraatweg 15. Telefoon 01883-15922/15023 Winkelcentrum De Struytse Hoeck. Telefoon 01883-1 r: Fa. V. Drongelen in Ooitgensplaat

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1985 | | pagina 12