EIUVtlDEII-tllEUWS Politieberichten Overdenking Kampioenschap voor Z.C. de Schotejil uit de Heilige Schrift Damvereniging „Denk en Zef Begrafenisonderneming „VOORZORG" HET "^KUkVENSTER Middelharnis De Zon der gerechtigheid Varken door Melissant 2e Blad VRUDAG 14 DECEMBER 1984 No. 5355 blik op kerk "^P en samenleving cj* Weer en Combi-Synode Wie beroept de predikant? Het grondvlalc gepasserd. Het kan niet op, wat de Synodeverga deringen betreft. Eerst was er begin no vember een gezamenlijke vergadering van de Hervormde en de Gereformeerde Sy node. Daarna kwam eind november de „gewone" Hervormde Synode bijeen. En vorige week was er wéér een zogenaamde Combi-Synode. Een hele opgaaf, niet alleen voor de predikanten onder de af gevaardigden, die zoveel dagen uit hun gemeente en werk moeten breken, maar vooral ook voor de andere ambtsdragers, ouderlingen en diaken, die, als zij een zaak of een baan hebben, zoveel dagen moeten „snipperen". Op vrijdag 7 dec. was er een heet hangijzer aan de orde, namelijk hoe in de toekom stige kerk de ambtsdragers zullen worden gekozen. Ik stel voorop dat ik moet afgaan op een summier krantenverslag, zodat mijn visie slechts een voorlopige kan zijn. Later is er wellicht gelegenheid op één en ander nogeens terug te komen. In de Gereformeerde Kerken wordt een predikant beroepen nadat een vergadering van lidmaten zich in meerderheid voor deze predikant heeft uitgesproken. In de Nederlandse Hervormde Kerk ligt dat anders. Daar beroept de kerkeraad, zon der dat de lidmaten erin worden gemeng. Behalve wanneer het aantal lidmaten on der de 200 ligt. In dat geval moet de kerkeraad een voorstel doen en wordt de predikant door de Hdmaten gekozen. Het voorstel in het kader van Samen-op- Weg was nu, dat de procedure zou worden gevolgd die in de Gereformeerde Kerken gebruikelijk is. Met andere woorden: in de toekomstige gefuseerde kerk zouden de predikanten door de gemeente worden beroepen. De Hervormde Classicale ver gaderingen hadden daar veel moeite mee en hebben ook hun bezwaren daartegen ingebracht. In principe is er natuurlijk niets tegen. Maar de Hervormde Kerk zit met een probleem dat de andere kerken niet, of althans in veel mindere mate kennen: de onkerkelijkheid. In de praktijk zou het kunnen vóórkomen dat mensen die aan de rand van de kerk leven, de doorslag zou den kunnen geven bij een beroep. Zelfs zo dat een aantal „linkse" gemeenteleden aaan een rechtse" gemeente een predi kant zouden opdringen die er totaal niet zou passen. Geen wonder dat men dat wil voorkómen en het beroepingswerk in han den van de kerkeraden wil laten. De Combi-Synode heeft zich echter in meerderheid uitgesproken voor het be roepen van predikanten door de gemeen te. Alle bezwaren en amendementen van uit de Classes werden terzijde gelegd. De Gereformeerden hebben hun zin gekre gen. Terecht heeft Dr. S. Meyers uit Leiden ter synode opgemerkt dat de Gere formeerden de Hervormden hebben over stemd en daarmee de gegronde bezwaren van de classicale vergaderingen hebben gepasseerd. In het geheel van de Her vormde Kerk is dit slecht gevallen en het ziet ernaar uit dat de Hervormde Synode, wanneer zij afzonderlijk vergadert, zeker op deze zaak zal terugkomen. Waarnemer Zaterdag 24 november j.l. werd de zwemploeg van Z.C. de Schotejil uitMid- delhamis kampioen in de D afdeling van de Z.R.O. competitie. Deze laatste wedstrijd werd in een 50 meter bad gezwommen te Rotterdam west Het was de eerste keer dat de zwemploeg in zo'n bad een wedstrijd zwom, en het was voor de meeste een hele ervaring. De eindstand: Ie Z.C. de Schotejil, Middelhamis: 12649.6 punten; 2e V.Z. C. 3, Vlaardingen: 12966.8 punten; 3e de Viking '60, Rotterdam: 13251.6 punten. De eerste twee ploegen promoveren naar de C afdeling. De zwemmers en zwemsters hebben ook deze wedstrijd weer uitstekende prestaties geleverd. De persoonlijke winnaars zijn: 50 meter vrije slag: Anouk Jongejan, 2e plaats; Simone Jansen 3e plaats; Erik Vis 2e plaats. 100 m rugslag: Trudy Wijnhoff 2e plaats; Martin Troost 2e plaats. 50 meter vlinderslag: Simone Jansen 2e plaats;Paola Jansen 2e plaats. 100 m vlinderslag: Gert Jan Timmer 2e plaats. 4 X 100 m wisselslag meisjesestafette 3e plaats; jongensestafette 1 e plaats. Na thuiskomst werd het kampioenschap met een bloemetje en een drankje gevierd. Namens het bestuur, P. T. van Doornik HUIS VERKOPEN? makelaar tamboer bellen voor deskundige bemiddeling nj 01870-3477 m DD - Botsing. Op de parallelweg van de Langeweg ter hoogte van bloemenzaak Van Eesteren vond zaterdagmiddag een aanrijding plaats tussen twee personenwagens. De bestuurder van een der voertuigen, ge naamd J. S. te S. reed met zijn wagen over de parallelweg. De bestuurster van de andere auto, A. V.-K. te N. reed aanvan kelijk over de provinciale weg. Zij reed bij de zogenaamde doorsteek bij de bloemen zaak de parallelweg op en nam niet de vereiste voorrangsregels in acht. Er ont stond hierdoor een aanrijding waardoor beide voertuigen aanzienlijke schade op- Uepen. - Rüverbod. In de nacht van 8 dec. j.l. werd de bestuur der van een personenauto, gen. M. C. M. te M. gecontroleerd. Hij bleek teveel alcohol te hebben genuttigd. Hij werd aangehouden en op het groepsbureau werd een bloedproef afgenomen en kreeg betrokkene een rijverbod van acht uur. - Op verzoek van de r.p. Zierikzee werd diezelfde nacht een inwoner van M. aan gehouden omreden hij met zijn auto in dichte mist aan het stunten was geweest. Zo overschreed hij in dichte mist doorge trokken strepen op het wegdek en voegde hij zeer gevaarlijk weer in. Nadat hij terzake was gehoord werd hij weer heen gezonden. - Op 7 dec. j.l. omstreeks 18.30 uur vond een ongeval plaats op de Pr. weg 47 ter hoogte van Langendam. de bestuurder van een personenauto J. J. v. d. H. te O. reed over de Prov. weg in de richting Middelharnis. De bestuurder van een vrachtauto, C. A. N. te M. reed aanvanke lijk over de parallelweg en wilde ter plaat se de Prov. weg oversteken. Hierdoor ontstond een aanrijding waarbij de voor zijde van de personenauto vrijwel vernield werd. De bestuurder van de personenauto werd gewond. Hij werd door een plaatse lijke arts behandeld. Ulieden daarentegen die Mijn Naam vreest zal de Zon der ge rechtigheid opgaan Mal. 42a Een woord dat ons aanspreekt in de donkere dagen voor Kerst. Een woord van de profeet Maleachi, uitgesproken en neergeschreven ongeveer vier eeuwen voor Christus. Dat zal dan nogal een groot verschil maken, die tijd van Maleachi en de tijd waarin wij leven? Nu, dat valt mee, of tegen, als u wilt Want als u de profetie van Maleachi leest, dan merkt u wel dat er niets nieuws is onder de zon. De profeet heeft dan ook nogal wat op en aan te merken. Er heersen wantoestanden op maatschappelijk gebied. Uitbuiting en ontevredenheid. Arbeidskonklikten zijn aan de orde van de dag. En op het terrein van het huwelijk is ook heel wat te koop. Ze trouwen maar en scheiden maar. En met de dienst van God staat het er niet beter voor. De mensen zeggen: wat geeft het allemaal? God ziet het toch niet, Hij merkt het toch niet. Je kunt veel beter leven zoals je zelf wilt. Zo was het in de dagen van Maleachi. De profeet had vandaag ook wel kunnen leven! Maar natuurlijk zijn ze niet allemaal zo. Toen niet en nu ook niet. Toen waren er mensen en nu zijn ze er ook, die oprecht hun knieën buigen voor God. Mensen die weten: het geeft wèl wat je doet en laat, want er is een gedenkboek voor Gods aangezicht. Voor die mensen heeft de profeet een boodschap. Ulieden die Mijn Naam vreest zal de Zon der gerechtigheid opgaan. Wat zijn dat voor mensen, die Gods Naam vrezen? Gods Naam, dat is God zelf. Door Zijn Naam heeft Hij Zich aan ons bekend gemaakt. In Zijn Naam drukt Hij uit Wie Hij is. Dat is anders dan bij ons, mensen. Onze naam is maar een onderscheidingsteken. Al weten wij hoe iemand heet, dan weten we nog niet wie hij is. Maar dse Heere zoals Hij héét, zo is Hij. Zijn naam zegt alles van Hem. Gena dig, barmhartig, lankmoedig, groot van goedertierenheid. En die Naam, die God, moeten we nu vrezen. Dat betekent niet dat we bang voor Hem zijn. Dat woord „vrees" is eigenlijk: ontzag, eerbied, respekt. De Heere wil gehoorzaamd worden uit lief de, niet onder dwang. Niet omdat je anders straf krijgt, maar omdat omdat Hij zo goed is, omdat Hij het zo waard is! Van onszelf doen we dat niet Maar Hij stort Zijn liefde, Zijn vreze uit in ons hart. Zodat we niets anders willen dan tot Zijn eer leven. Zodat we gaan vragen: Neig mijn hart en voeg het saam tot de vrees van Uwen Naam. En voor hen die de Heere vrezen is nu deze belofte: Ulieden die Mijn Naam vreest zal de Zon der gerechtigheid op gaan. Wat is dat, Wie is dat, de Zon der gerechtigheid? Door héél het Oude Testament is Hij aangekondigd als de Ster uit Jakob, het Licht der wereld, de Zon des heils. Wat een beeld eigenlijk, Christus als de opgaande Zon! We zijn er zo aan gewend dat het ons nauwelijks meer opvalt 's Morgens gaat de zon op, 's avond gaat de zon onder. Je hoeft er niets voor te doen, het kost niets. En daardoor kunnen we ons niet indenken wat het leven op aarde zou zijn als de zon er niet was. Trouwens, er zou geen leven mogelijk zijn. Want de zon is de bron van alle licht, van alle warmte, van alle leven, van alle groei. En zo onmisbaar als nu de zon is in de natuur, zo onmisbaar is deze Zon der gerechtigheid. Want die Zon verdrijft het nachtelijk duister van onze ongerechtig heid. Wij mensen hebben onszelf in het donker gezet. Alle lichten gedoof. En vervolgens heben we onze eigen lampen ontstoken. Maar bij dat kunstlicht kunnen we de dingen niet meer onderscheiden. U ziet het in de dagen van Maleachi, u ziet het in onze eigen tijd. Alle verhoudingen zijn scheefgetrokken: in het gezin, in de maatschappij, in de religie. Totdat... de Zon der gerechtigheid opgaat. Dan komt de werkelijkheid aan het licht. Dan gaan we zien wat dat is, een leven zonder God, zonder Christus. D an komen we niet meer leven buiten het licht van deze Zon der gerechtigheid. Maar in dat Ucht hebben we uitzicht Want Hij heeft gezegd: wie Mij volgt zal in de duisternis niet wandelen, maar hij zal het lichts des levens hebben. Is dat nu voor alle mensen? Helaas, het Licht schijnt in de duisternis, maar de duistgemis heeft het niet begrepen. Op één woord wil ik nog wijzen: daaren tegen. Ulieden daarentegen zal de Zon der gerechtigheid opgaan. Het kan dus ook andders. Er zijn ook mensen die Gods Naam niet vrezen. Wel, voor u die Zijn Naam niet vreest gaat die Zon niet op, voor u blijft het nacht Alleen u hoeft niet in die nacht te blijven. Want er is uit 's werelds duistere wolken een Licht der lichten opgegaan. En u wordt opgeroepen: komt tot Zijn schijnsel! Dan wordt uw leven verlicht door het Licht van de Zon der gerechtigheid. En zelfs wanneer de zwarte schaduw van de dood over uw leven valt, dan nog blijft het Ucht. Want Hij heeft beloofd: Uw Zon zal niet meer ondergaan en uw maan zal haar Ucht niet intrekken, want de Heere zal u wezen tot een eeuwig licht en de dagen van uw treuren zullen een einde nemen. Gouda W. V. G. OPEN DAG u.a. Uitslagen damvereniging „Denk en Zet" Middelharnis/Sommelsdijic d.d. 10-12- 1984. Voor de Zeeuwse competitie werd ge speeld: D.E.Z. I - B.D.V. II13 - 3 Tholen - D.E.Z. II12-4 AfdeUng II: F. Noordijk - A. Verolme0-2 C. v.d. Bos - S. Hoogzand1 - 1 W. Vroegindeweij - J. Lodder1 - 1 J. Verbiest - C. Polder1 - 1 Afdeling III: H. V. Hoorn - T. v. Brussel2 - O N. Quispel - A. KrijgsmanO - 2 J. Kamp - A. v.d. Sluijs1 - 1 L. v. Erkel - J. Holleman1 - 1 Afdeling IV: J. Groenendijk - H. Noordijk0-2 K Jacobs - J. v.d. Kooij1 - 1 M. Breeman - G. Zaaijer2 - O L. Kievit - J. Gebuis1 - 1 C. v.d. Groef- J. de Rooij2 - O L. de Rooij - P. Verhage2 - O OUDDORP Uitslag verloting v.v. de Putter Ie prijs nr. 01868 2e prijs nr. 01857 3e prijs nr. 01360 4e prijs nr. 01114 5e prijs nr. 00643 6e prijs nr. 00829 7e prijs nr. 00541 8e prijs nr. 01785 9e prijs nr. 01375 10e prijs nr. 00971 Prijzen afhalen bij de heer Th. Grinwisj Wilhelminaweg 34, Ouddorp. DEN BOMMEL ADVENTBIJEENKOMST voor alle ouderen in Den Bommel, op D.V. Donderdag 20 december 1984. In „Bij de Bron", Voorstraat 35 te Den Bommel. Deze adventbijeenkomst gaat uit van bei de plaatselijke kerken en wordt verzorgd door de plaatselijke commissie welzijns werk voor ouderen. Verder hopen hun medewerking aan deze bijeenkomst te verlenen: Ds.A. Vos, Den Bommel, met een meditatie. Na de kof- fiemaaltijd zingen we met elkaar met begeleiding van Maijan Timmer-van Neuren, dwarsfluit, en Piet Bakelaar, or gel, kerstliederen en wordt een kerstver haal gelezen. Wij willen graag beginnen om 3.30 uur en de zaal is open om 3.15 uur. Wij hopen dat U kunt komen en dat wij met elkaar een goede kerstbijeenkomst mogen hebben. Tot ziens op 20 december 1984. De Oranjevereniging Melissant houdt morgen, zaterdag 15 december een prijs vraag voor iedereen Leden van de vereni ging komen die dag, met een varken, door alle straten en op diverse lokaties van het dorp, om een ieder in de gelegenheid te stellen mee te doen. Tegen een geringe vergoeding kan men dan raden naar het gewicht van het varken. NIEUWE TONGE Kerstzangavond „Advendo" op vrijdag 21 december zal de Chr. gemengde zangver. „Advendo" een kerst zangavond beleggen in de Ned. Herv. Kerk te Nieuwe Tonge. De.aanvang is kwart voor acht. Deze zangavond wordt geopend en ge sloten door de plaatselijke predikant ds. J. van den Bom, die ook een korte meditatie zal verzorgen. Aan deze avond wordt medewerking ver leend door de Chr. gem. zangver. „Ad vendo" en het Chr. jeugdkoor „Jong Advendo" uit Nieuwe Tonge. Deze beide koren staan onder leiding van C. 't Mannetje en worden op het orgel begeleid door Kees Villerius. Als gastheer is deze avond uitgenodigd: de Chr. gem. zangver. „SoU Deo Gloria" uit Ridderkerk o.l.v. J. Rijsdam met orgel begeleiding van J. Knape. Er zullen deze avond bekende, maar ook minder bekende liederen ten gehore wor den gebracht. De samenzang wordt begeleid door Kees Villerius die ook een orgelsolo zal ver zorgen. De koUekte voor deze avond is bestemd voor de stichting „Vakantieweken gehan dicapten" van de Ned. Herv. kerk en de Ger. Gem. Deze lichamelijke of geestelijke gehandi capten die vaak al jaren thuis of in te huizen worden verzorgd, hebben de moge lijkheden niet om op vakantie te kunnen gaan. Vanuit de beide kerken worden dan vakantieweken georganiseerd waarbij naast stafleden ook een grote groep vrij willigers hun eigen vakantie opofferen om deze gehandicapten een verantwoorde vakantieweek te kunnen bieden. We wil len deze koUekte van harte bij u aanbe velen. Natuurlijk rekenen we deze avond op een goede opkomst. Als u graag zingt bent u ook van harte welkom bij onze koren. Jongens en meisjes van 8 tot 14 jaar zijn van harte welkom bij „Jong Advendo", Iedereen die 14 jaar of ouder is nodigen wij uit om de „open" repetitieavond van „Advendo" te bezoeken die we donder dag 3 januari hopen te houden van 8 tot 10 uur in het ver.gebouw „Elim". Graag tot ziens' VERVOLGVERHAAL door Fenand van den Oever - 13 - G.F.CallenbachB.V.—Nijkerk Schootje de zon?: ja! ik heb alles gedaan om op een lekker visserijtje te komen. Je brak als ouwe over duizend dingen het hoofd; over de breedte, het want, je levende aas. Nu stond hij gebogen over de kaart. De passer lag in zijn ene hand. In de andere had hij een volgeschonken vingerhoedje jenever. Hij nipte er niet aan. Hij mat: Waterweg, Breeveertien, Terschellinger- bank, hetModderkanaal, noorden ten westen: Doggers- bank. Nu zaten ze boven de Amelanderplaat en hij herinnerde zich sterk, op deze gronden eens verbazend lekkere gul gevangen te hebben; mooie volle jonge kabeljauw, geen sloeries, met een lever zo mals, dat d'n heer, een kieskauwer, voor wie hij een extra beetje meenam, had gezegd: Wijnand, daar moet een ster vende mee overeind komen.... Ja, ze voeren goed. Dat was zeker. Als het nu maar met de lijnen in orde kwam en het aas. Hij had niet eens gehoord, zo druk was-ie altijd met z'n eigen bezig, dat er één de trap afkwam. Ouwe. Hij keek op Zijn blik verried zijn goede stemming. Zo, jij hier, Arend-Michiel. Wat is 't? Ouwe, zou dat wel goed gaan met de prikken? Ze zagen elkaar recht in de ogen. Er was afstand, natuurlijk, een ontzaglijk eind ook; tussen een ouwen- jongen en Wijnand Hoogendijk. Maar die afstand werd even een beetje kleiner. Wijnand Uet niet merken, dat hij zelf ook telkens eraan dacht hoe het met de prikken ging, nu er zo'n vuile bries woei, maar hij vond het heerlijk, zo ineens, die jongen aan boord te hebben genomen. Een stuurmansmaat diende naar de prikken te kijken, zo dachten de matrozen erover en 't kon hun weinig schelen of ze van de dooie rommel naar huis moesten. Arend-Michiel dacht er niet zo over, hij kwam naar hem toe. Wijnand zei alleen: 'k Kan zien, datje een zeun van Willem bent en door een schipper geteeld.... Dalijk kom ik eens kijken. Hij boog zich weer over de kaart en Arend-Michiel kon gaan. Toen hij boven de kap kwam, mopperde Dirk de Niet, de stuurman: Vort, geen vrondelvolk achterin. Samen, Wijnand Hoogendijk en Arend-Michiel, ston den ze wat later bij de prikkenbakken. Wijnand keek en zei: 't Is lief aas, ik vis nergens grager mee, maar als ik met m'n wijf zo teer mos omgaan als met de prikken, was ik allang weewenaar geweest. Tegen kalmte kun nen ze niet, tegen bries evenmin. D'r zou er eentje bij moeten staan om de slag te breken en ze tegen de planken te houden. De prikken moesten blijven leven. Da's jongenswerk. Arend-Michiel wist het. Hij werd niet meer voor jongen aangezien. Wijnand sprak tegen hem als tegen een man. En hij zei, helemaal in die rol: Het grut ligt voor mirakel van de zeeziekte, ouwe, ik zal wel een ogie in het zeil houden. Dat staat me erg aan, want hier moeten vertrouwde ogen kijken, zei Wijnand, ik kom nog weleens langs. Wijnand Hoogendijk ging weg. Hij was trots en ver boven zijn volk verheven. Hij was een man die achtte of verachtte. Hij had en dat verheugde hem zo, van toen hij voor de eerste maal een been aan boord zette, iets in Arend-Michiel gezien. Eigenlijk al eerder. Zoals hij eigenlijk van meetaf wat had tegen Dirk de Niet, zijn stuurmansmaat, die hij, als 't erop aankwam, niets toevertrouwde. Maar Dirk de Niet had hij genomen omdat hij met Dirrekiè, zijn zus, getrouwd was en ze met een hok vol kinderen zat. Hoewel, sedert hij voor schipper voer, was er altijd eentje aan boord, wie hij de schuld gaf voor alle tegenslag. En 't hechtte zonder dat hij er een reden voo rhad al vaster in zijn kop, dat als ze ongelukkig waren, dit aan Dirk de Niet geweten moest worden, omdat hij bepaald voor Jona meevoer. Laat was de dag gekomen, vroeg viel de avond. De lantaarn ging aan, evenzo de topvuren. Een snotlamp stond bij Arend-Michiel. Hij had eigenlijk niets anders te doen dan te kijken. Soms schoof hij een paar extra schotten in de bakken, dan weer haalde hij ze eruit. Wanneer dat niet hielp, brak hij de wilde slag met een plank en dreef de losgeslagen prikken naar de wanden. De prik kan niet zwemmen, zij beweegt zich al springend door het water, kan zij zich niet snel ergens aan vastgrijpen dan komt zij om. Het waren overigens venijnige dingen. Ze hadden de vorm van een paling en zogen als slangen. Hoe langer hij erbij stond, hoe meer genoegen het hem gaf. En dan, 't was licht werk. Je kon gezellige praatjes maken met de lui op wacht. Beneden, in het vrondel, spraken ze erover. Dat heb je ervan als snotneuzen voor ouwenjongen monsteren. Die weten geen onderscheid. Bij de prikken staan is toch werk voor de inbakkers en speeljongens. werd gezegd. Ja, dat vonden ze allemaal. Al zeiden ze niet veel. Er waren er eigenlijk maar drie, die hier spraken. Dries Storm zei: Speeljongens worden voor dat werk betaald. En Giel van Deventer, alles onderbrekend: Ieder verschl tussen rangen en standen gaat op zo'n manier aan boord weg. Op dat ogenblik moest Dirk Muis weer hevig braken. Hij was wel wakker, maar wat ze zeiden kon hem niet schelen. Hij wist alleen, dat Arend-Michiel wat voor hem deed en dat z'n klomp overliep en hij nog stikken zou van benauwdheid. Aan dat praten deed Joost Sas de deur toe door te zeggen, dat hij elkaar helpen wel mocht. Zo'n beetje draagt elkanders lasten was dat.... Maar daar was Giel van Deventer het helemaal niet mee eens. Hij stond er versteld van, dat Joost, op zijn leeftijd, nog zo dicht bij de leer van de goeie werken leefde. Maar Joost was geen man, die over zulke dingen ging bekvechten, dies zwegen ze allemaal. Giel ging weer zingen. Er werd op godsdienstig gebied met Giel nooit van gedachten gewisseld, tegen hem konden ze immers toch niet op. En Giel zong met lange uithalen, op het zeetje: De Heer zal opstaan tot de strijd. Hij zal zijn haters wijd en zijd.... En even later: Maar 't vrome volk in Hem verheugd, zal huppelen van ziele vreugd.... Soms kwam Arend-Michiel even beneden om zich te verwarmen. Het was er lekker bij de kachel. Toen hij met zijn rug naar Dirk Muis in de onderkooi zat, gaf deze hem een stoot. Arend-Michiel, zei hij, doe je nou mijn werk? Da's niet erg, hoor, jó, antwoordde hij en schoot weer in zijn klompen. Lekker blij kwam hij aan dek. Boven was het mooi. De wind woei nog fel uit dezelfde richting. (wordt vervolgd) Het nieuwe W.Z.E. -gebouw in Brielle wordt deze week officieel in gebruik genomen! Ziekenfonds W.Z.E. nodigt U hartelijk uit voor de op zaterdag 15 december a.s. Tussen 11.00 en 14.00 uur bent U welkom voor een bezichtiging van het gebouw en een kijkje achter de schermen van uw^ Onderling Ziekenfonds 'WESTELIJKE ZUIUHOLLANOSE EILANDEN' Oever 1 Brielle telefoon 01810-2577 Tevens Taxi (dag en nacht bereikbaar). P. Vroegindeweij, Emmalaan 18, Middelharnis Tel. 01870-2996 ^.^.4.l^^l^.l^4.l^l^4.4■4■'^4■'^*•^*¥■****>^*****'^4■*'^■**'^*****'^¥*****>^¥■************4■**>^4■*****>^*^

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1984 | | pagina 5