Adverteren mag geen gokje zijn! N.V. Energie Maatschappij Goeree-Overflakkee GRATIS boek De Kok I Ongetwijfeld Zoekt U wat te doen? Kom dan eens bij ons aan O Huisvlijthuis 5^ «V.d. Kamp Geheel verbouwde leuke tussenwoning Kamer of abonnement M. Verolme groot simultaangever Voor ueJ\^ reatieve/±. rbeidlVL et±i lezier! Adres: D. van der Laan abonnementen bestand Gevonden en verloren voorwerpen Nieuw modelboek ter inzage Wij hebben materialen, gereedschappen en literatuur voor o.a.: VRUDAG 30 NOVEMBER 1984 „EILANDEN-NIEUWS' Bladz. 3 FAMILIEBERICHTEN Heden overleed zacht en kalm geheel onverwacht onze geliefde zorgzame vader, groot- en overgroot vader, broer, zwager en oom EWOUTDEZOUT weduwnaar van Maria Klapmuts op de leeftijd van ruim 94 jaar. Ons van uw deelneming overtuigd houdend. Dirksland: Jac. de Zout W. de Zout-de Ruiter Ridderkerk: H. Struik-de Zout M. Struik klein- en achterkleinkinderen 29 november 1984 Hoge Pad 2, kamer 216, Ouddorp Correspondentie-adres: Jac. de Zout, Wemerlaan 30, 3247 XV Dirksland Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 19.30 tot 20.30 uur inde aula van het Verzorgings huis „de Vliedberg", (ingang t.o. de parkeerplaats) en na de begrafenis in „Onder de Wiek". De begrafenis zal plaats vinden op maandag 3 december a.s. om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Dirksland. Zij die onze geliefde overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn in het Herv. Verenigingsgebouw „Onder de Wiek", Ring 57 te Dirksland voor het bijwonen van de Rouwdienst. DANKBETUIGING Het is mij een behoefte bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis, naast de Heere, mijn hartelijke dank tot uitdrukking te brengen aan de doktoren en het verplegend personeel van het akademisch zieken huis „Dijkzigt"-Thoraxcentrum en het Van Weel- Bethesda ziekenhuis, afd. A voor alle goede zorgen aan mij besteed. Joh. Neels Melissant, november 1984 Bouwdijk 32 '.•.•.•.•-•.•-•.^.•.•. Te koop: Aan de voor- en achterzijde dakkapel. Indeling: gang met kelder, woonkamer, grote keuken met ingeb. apparatuur, toilet met portaaltje. Ie verdieping: 3 slaapkamers, overloop, douche, bevloerde bergvliering, tuin met stenen schuur en achterom. Het huis is geheel vernieuwd van electriciteit, gas en water. Kom beslist eens langs, de prijs is nader overeen te komen. Inl. tel. 6204 Hofplein 17, Sommelsdijk Dringend: TE HUUR gevraagd te Middelhamis/ Sommelsdijk Reacties: Tel. 055 - 554298 TE KOOP Antieke mahonihouten kast strak Engels; 't jaar 1894 Prijs f 1800 LEA SNIJDER Pr. Marijkestraat 3 Middelharnis Tel. 01870 - 3662 Het ZOU een uitstekend voornemen zijn eraan mee te helpen het van Eilanden-Nieuws te laten groeien. Misschien zijn er onder Uw kennissen aan wie een best besteed zou zijn? I Volg de zekere weg. Via „Eilanden-Nieuws'| 1 bereikt U een koopkrachtig publiek, dat „zijn" T krant leest met de intense belangstelling, kolom 1 voor kolom, pagina voor pagina. f Uw advertentie geniet daarbij dezelfde grote 1 belangstelling als het nieuws. Want een verkoop- f boodschap is voor de lezers van „Eilanden- 1 Nieuws" even belangwekkend als een plaatselijke 4 vergadering of gebeurtenis. Heden 26 november 1984 ontvingen wij het droe vige bericht van het overlijden van onze broer en zwager CORN. VAN HEEMST echtgenoot van Geertruida van Nieuwaal in de ouderdom van 72 jaar. Brampton (Can.) Kamerik: A. Kievit-van Heemst A. Kievit Nieuwe Tonge: Joh. van Heemst M. van Heemst-v.d. Doel L. van Heemst H. van Heemst-Gebraad P. van Heemst L. van Heemst-Bos Enschede: Herb, van Heemst E. van Heemst-Hoeppermans Amsterdam: Abr. van Heemst Nieuwe Tonge: Adr. van Heemst L. van Heemst-den Engelsman DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling tijdens de ziekte en voor de vele blijken van deelneming ons betoond na het overlijden van onze geliefde man, vader en opa TEUNIS WOLFERT betuigen wij een ieder langs deze weg onze hartelijk dank, in het bijzonder dokter Zoon en Zr. van Lenten voor de medische behandeling, alsmede ds. v.d. Linden en kerkeraad voor de leiding bij de begrafenis. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, K. Wolfert-Struijk Dirksland, november 1984 Noordspuidijk 10 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij een ieder bedanken die ons op ons 25-jarig huwelijksfeest heeft bedacht met bloemen, kaarten en kado's. Mede door uw belangstelling is deze dag voor ons onvergetelijk geworden. C. van Ede D. van Ede-v.d. Kooy en kinderen Ouddorp, november 1984 Maandag 3 december a.s. is onze zaak de gehele dag TEL 01870-2794 MIDDELHARNIS Mededeling inzal(e de prijsverhoging van aardgas voor ideinverhruilcers Op grond van zijn bevoegdheid ingevolge de Wet Aardgasprijzen heeft de Minister van Economische Zaken bij beschikking van 30 oktober 1984 de prijsverhoging van aardgas voor kleinverbruikers per 1 januari 1985 vastgesteld op 3 cent per kubieke meter (exclusief BTW). De EMGO is genoodzaakt deze prijsverhoging door te berekenen aan de afnemers, waardoor per 1 januari 1985 de volgende tarieven zullen gelden: excl. BTW incl. BTW Vastrecht per maand (ongewijzigd) Prijs per m' (incl. heffing luchtverontreiniging) ƒ4,75 55,65 et. ƒ5,65 66,22 et. De directie Bij aankoop van boek, plaat of cassette (geestelijke muziek), de maand december een boek naar keuze kado! Ook preekcassettes. Boek- en plaathandel Bouwdijk 11, Melissant, tel. 01877 - 2657 DIRKSLAND Verloren voorwerpen: Portemonnee met inhoud; dameshorloge met zwart bandje; portemonnee met inhoud; etui met auto- en huissleutels; gouden ring; mast (zwart) met zeil (opschrift „Basra"); brom- fietsplaatje; sleutelbos; sleutelbos met sleu telhanger „C" dameshorloge, merk Montina; portemonnee (rood) met opschrift „MC" etui (bruin) met 2 sleutels; handschoentje (blauw); portemonnee (wit) met inhoud; oorbel (goud) met roos (diamant); verpleegstersspeld; porte monnee (zwart) met inhoud; dameshorloge, merk Prisma met doublé armband; sleutels bromfiets, merk Zündapp; damesarmband (zil ver); tas (blauw); bos auto- en huissleutels; sjaal (blauw/wit); portemonnee (zwart) met inhoud. Gevonden voorwerpen: Bos sleutels met flessenopener; portemonnee met inhoud; leer shagzakje; tam konijn; bad handdoek (rose) portemonnee (bruin); tuin- schepje; beschermkap wielas; sleutelbos; sleu tel; kindertrainingsjack (rood); horloge, merk Indus; bos sleutels; laars (groen); 2 bb van ƒ25,—; sleutel. GOEDEREEDE Opbrengst „Eén voor Afrika" De opbrengst van de aktie „Eén voor Afrika" bedroeg in de gemeente Goede- reede 50.300,Er komen bij de banken nog steeds giften binnen. M. Verolme, correspondentieschaker, 1 e bord speler Zwarte Pion, Schaakexa- minator KNSB etc. etc. ontpopt zich in 1984 ook als Ie klas simultaangever. Op 28 november 1984 speelde hij eerst een 16-tal partijen tegen jeugdschakers te Oude Tonge bij SOF, Schaakvereniging Oostflakkee welke hij allen won. Er waren enkele sterke jeugdschakers bij. Continue doorgaande om 20.00 uur tegen de sterke senioren tot 24.00 uur verloor hij geen enkele partij. Alleen A. Douw en K. Wijnands wisten tijdelijk op materiaal- voorsprong te komen, Douw kon remise houden terwijl Wijnands met de haven in zicht alsnog strandde. Hollander deed geen moeite; meer voor winst en hield het iets minder staande eindspel nog juist gelijk: ^A-Vi. De rest ging voor de bijl. Omdat aan het einde de meeste spelers huistoe waren kon er geen applaus ge geven worden voor die prachtige prestatie. Vanaf hier dan maar. Wat een kerel he?; toen Douw Wijnands hielp zei Verolme: „Dat doen we niet hè, elkaar gaan zitten helpen!" en hij had gelijk; één tegen allen en dus geen gemene zaak. Waren er zo maar meer als Martin, hard, sportief maarrr RECHTVAARDIG Een prachtig kinderkamertje in een schitterende uitvoering. Een ledikant met verstelbare hoogte en gladde ronde spijlen, kommode met 2 deuren en legplank met veel opbergruimte. In blank houten uitvoering of in eiken kleur. Sluiers vanaf 49,- Dekbedhoezen vanaf 49,- Voor uw V^J K^nST- EN NIEUWJAARSKAARTEN Drukkerij Gebv. de Waal Langeweg 13 4| SOMMELSDIJK slaagt U beter met uw inkopen als U eerst de advertenties leest spinnen vervilten weven macramé kantklossen batikken stofverven pitrieten vlechten flguurzagen beeldhouwen houtsnijden glasgraveren glasetsen werken met vilt werken met raffia werken met strorietjes werken met chenilledraad werken met vormtouw werken met lollystolges werken met wattenstaafjes werken met zijdelint werken met nylonstof werken met kralen werken met ecoline volksschilderen tekenen kaarsen maken schilderen met olieverf schilderen met plakkaatverf schilderen met aquarelverf schilderen met acrylverf gieten met gips gieten met klei pottenbakken glazuren boetseren poppen maken deegfiguren maken werken met smeltgranulaat emailleren sieraden maken 99 Dubbele Ring 18-20, telefoon 01870 - 3953 3245 AD SOMMELSDIJK MDsrt SOMMELSDIJK W I N K E'L H A R T

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1984 | | pagina 3