I Zoekt U nog een nieuwe hoed?! KcmèMsm S tamboer makelaarskantoor tamboer b.v. (g DD l Gespecialiseerde l gezinsverzorgster reoscH"i 175,0Qj 1 Bouwtekening abonnement j Hoedenhuisp,uAnLA KQnin^woud Transportfiets Toyota Corolla I Fa. A. van der Valk Zn visitekaartjes Gebrs. de Waal abonnementen bestand I I I I I I I iDECOUPEERZAAGMACHINE I I I t I VRUDAG 26 OKTOBER 1984 ,EILANDEN-NIEUWS" Bladz. 3 FAMILIEBERICHTEN Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Antonia We noemen haar ^ner Jan, Greet en Nelleke Redert 23 oktober 1984 Brielsestraat 49 3251 CC Stellendam DANKBETUIGING Na mijn verblijf in het ziekenhuis en mijn thuis komst wil ik, naast de dank aan God, allen hartelijk danken voor de overweldigende belangstelling en het grote medeleven dat ik mocht ondervinden. Ook wil ik u allen hartelijk danken voor de vele kaarten, bloemen en alle andere attenties die ik mocht ontvangen. Verder wil ik hierbij mijn dank uitspreken aan de doktoren en het verplegend personeel van afdeling A voorde uitstekende verzorging die ik heb genoten. A. A. Quist Oude Tonge, oktober 1984 Kerkstraat 1-3 Kijk dan eens bij Hoedenhuis „Carla' Nog steeds ruim gesorteerd. I Dorpsweg 2 OUDDORP Telefoon 01878 - 1242 I 1-^ Nog even en het is Sinterklaas, Wat dacht u van een foto van u, of uw kinderen of uw lievelingsdier? Dan hebt u voor later een persoonlijk en leuk kado. Ook bijpassende lijsten voor alle fotomaten. Voor elke beurs, de juiste maat; maak gelijk een afspraak bij: OUDDORP (Z.H.) Tel. (01878) 1612 - 2120 DANKBETUIGING Uw medelevende belangstelling ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze vader ADRIANUS CORNELIS HUIBRECHTSE zijn voor ons een grote troost geweest. Wij willen u daarvoor heel hartelijk dank zeggen. Tevens willen wij alle medewerksters van de zieken afdeling en Midscheeps van „De Goede Ree" heel hartelijk bedanken voor de fijne verzorging. Ook de begrafenisondernemer Van Wageningen voor de korrekte verzorging van de begrafenis. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, J. M. E. Huibrechtse-v. Baaien Sommelsdijk, oktober 1984 Verzorgingshuis „De Goede Ree" DANKBETUIGING Voor uw hartelijke blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde vrouw en moeder ADRIANA MALIEPAARD-VROEGINDEWEIJ betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. In het bijzonder dr. Maas, doktoren en verplegend personeel van het ziekenhuis, wijkverpleging, ge zinsverzorging, buren voorde spontane hulp. Ds. A. Hoogerland en kerkeraad voor het leiden van de rouwdienst en geestelijke bijstand. Dhr. A. Mans voor de korrekte verzorging van de begrafenis. fam. L. Maliepaard Stad aan 't Haringvliet, oktober 1984 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij bedanken voor de vele reakties, kaarten en cadeau's die wij ter gelegenheid van ons huwelijk mochten ontvangen. Dr. G. J. Dogterom Mw. P. H. M. Dogterom-Cremers Sommelsdijk, Voorstraat 17 Wilt u NU belastingvoordeel en STRAKS toch gegarandeerd inkomen? Dan een koopsompolis met de HOOGSTE gegarandeerde bedragen Administratie- en assurantiekantoor Boezemweg 26 3247 BB Dirksland (01877 - 2365) Meer informatie omtrent deze en andere panden in ons maandelijks huis-aan-huis blad. Postbus 22Lindelaan 33240 AA Middeiharnis [uinvm. Telefoon 01870 - 3477 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling en deel neming ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, behuwdmoeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA VAN ANTWERPEN-VERSCHOOR betuigen wij een ieder langs deze weg onze hartelijke dank. Fam. Appel-van Antwerpen A. van Antwerpen Sommelsdijk, oktober 1984 I Gemeente Oostflakkee 1 I BEKENDMAKING Wet Administratieve Rechtspraak 1 Overheidsbeschikkingen (Wet A.R.O.B.) 1 Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee ma- 1 ken bekend, dat zij in hun vergadering van 25 september 1984 bouwvergunning hebben verleend aan: g S 1. De heren H. A. van Gelder en C. Boef, Kerkring 66 te Oude Tonge, voor de uit- M breiding van een café/restaurant aan de Kerk- S ring 66 te Oude Tonge. 2. De heer M. P. M. van Dravik, Prinsessen- 1 S straat 13 te Den Bommel, voor de bouw van E een duivenhok op het perceel Prinsessenstraat 13 te Den Bommel. I 3. DeheerJ.Th.W.vanVugt,GroteBloksedijk2 te Achthuizen, voor de verbouw van een loods 1 op het perceel Grote Bloksedijk 2 te Acht- 1 huizen. I 4. De heer L. Verdonk, G.A.T. Polder 1 te Ooit- gensplaat, voor de uitbreiding van een loods op het perceel G.A.T. Polder 1 te Ooltgensplaat. 5. De Firma A. Mans en Zn., Molenweg 2 te Middeiharnis, voor de bouw van 3 vrije-sector- woningen en 8 premie-A-woningen in het be- 5 stemmingsplan „Capelleweg" te Oude Tonge. 1 6. Tennisvereniging Ooltgensplaat, p/a Kerk- 1 singel 36 te Ooltgensplaat, voor de bouw van 1 een oefenmuur op het perceel Spordaan te Ooltgensplaat. S 7. De heer T. Les, Groeneweg 2 te Oude Tonge, 1 voor de bouw van een tuinkasje op het perceel S Groeneweg 2 te Oude Tonge. 1 8. De heer C. de Bruin, Langstraat 58 te Acht- huizen, voor de bouw van een garage op het perceel Langstraat 58 te Achthuizen. 1 .9. De heer J. Verkerke, Tilsedijk 13 te Den 1 Bommel, voor de bouw van een schuur op het S perceel Tilsedijk 13 te Den Bommel. S I 10. De heer R. C. de Vos, Kolfweg 15 te Oude Tonge, voor de verbouw van een woning op het perceel Kolfweg 15 te Oude Tonge. S I 11. De heer P. H. Takens, Schoolweg 2 te Den Bommel, voor de nieuwbouw/verbouw van een 1 5 woning op het perceel Schoolweg 2 te Den g 1 Bommel. 12. DeheerA. Breel,Blauwepannenwegl teOude 1 Tonge, voor de bouw van een schuur op het perceel Blauwepannenweg 1 te Oude Tonge. De stukken van deze vergunningen liggen voor een S ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van S de gemeentesecretarie. Voorstraat 31-33 te Ooit- 1 gensplaat, op werkdagen 's morgens van 9.00 tot I 12.00 uur. I De natuurlijke of rechtspersonen, die door één van de bovenvermelde beschikkingen rechtstreeks in hun belang zijn getroffen, kunnen ingevolge artikel 7, lid 2 van de Wet A.R.O.B. hiertegen bij Burge- i S meester en Wethouders van Oostflakkee een ge- motiveerd bezwaarschrift indienen binnen 30 dagen 1 na deze bekendmaking, geadresseerd: Postbus 25, I 3257 ZG Ooltgensplaat. I OOLTGENSPLAAT, 24 oktober 1984 Burgemeester en Wethouders van Oostflakkee, de burgemeester, drs. C. M. de Vos. de secretaris, H. W. de Vries. iiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii TE KOOP: Het kantoorpand mat bovenwoning en werkplaats Molendijk 5 en 5a te Ooltgensplaat op 310 m^ eigen grond. Indeling: Begane grond: garage, entreegang, kantoor ruimte en kluis. Verdieping: overloop, toilet, woonkamer, achterkamer, 2 slaapkamers, keuken en douche. Aan de achterzijde bevindt zich een balkon. De werkplaats, bereikbaar via de garage, is gebouwd van kalkzandsteen, is voorzien van een zadeldak en met pannen gedekt, en heeft een betonvloer en een houten zolder. In verband met vervangende bouw komt de werkplaats uiterlijk op 1 mei 1985 ter vrije beschikking. Prijs nader overeen te komen. Inlichtingen worden verstrekt door de secretaris rentmeester van het waterschap Goeree-Over- flakkee, Postbus 67 te 3240 AB Middeiharnis (tel. 01870-3800, toestel 14). Stichting Gezinsverzorging in de Gemeente Goedereede roept sollicitanten op voor de funktie van of zij, die ervaring hebben in begeleiding, en die bereid zijn de opleiding tot ge specialiseerd gezinsverzorgster te volgen. Voor 32 uren per week, in de toekomst is event, uitbreiding tot 40 uren mogelijk. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Mevr. Baas, Molentienden 3, Ouddorp, tel. bereikbaar op dinsdag- en donder- morgen van 8.00-9.30 uur(01878-1251 of 3140). TE KOOP 2e hands rijwielen pi. oma en opafietsen Tel. 01877 - 1451 TE KOOP met nieuwe banden Tel. 01878 - 1635 stationcar, 3 deurs grijs kent moet worden opgeknapt; Vr.pr. f 450, Eikenhouten ladenkast Tel. 01870 - 5038 I I 269,001 I I IJzerwaren - Gereedschappen Schoolstraat 36 Middeiharnis tel. 01870-2294 Wie heeft voor mij de van de Hanzekogge ter overname? Het betreft een Revell-bouwdoos van een houten schip. Reakties aan: J. KOPPELAAR Lünbaanstraat 8 3241 GN Middeiharnis Bestel Uw bij Drukkerij Langeweg 13 SOMMELSDIJK Het zou een uitstekend voornemen zijn eraan mee te helpen het van Elianden-Nieuws te laten groeien. Misschien zijn er onder Uw kennissen aan wie een best besteed zou zijn? Vraag voor hen gerust een proefabonnement aan SOMMELSDIJK Jacob Ban«straat 12 Tussenliggende zeer fraai verbouwde eengezinswoning met beschut ach tertuintje en schuur, gelegen in cen trum van dorp. De woning is oorspron kelijk verbouwd in 1920 en in de af gelopen jaren verbouwd en verbeterd. Indeling: gang, woonkamer, keuken, toilet, bijkeuken en douche, schuur. Ie Verdieping: slaapkamer en ruime open slaapru.imte. De woning is leuk afgewerkt met o.a. origineel balken- plafond in gang en woonk., werkhoek ad. 1.50 X 1.25 in woonk., sierbed- stede in woonk., voorzetramen voor alle ruiten, dak-, plaf. en muurisolatie, wastafel op slaapruimte. De woning verkeert in goede staat van onder houd. Vraagprijs f 62.500,— k.k. SOMMELSDIJK Kreekstraat 10 Verbouwde goed onderhouden hoek- woning met beschutte tuin op het zuiden. De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1930 en enige jaren ge leden op de begane grond en op de verdieping ingrijpend verbouwd. De indeling omvat thans een entreehal, woonkamer, keuken, achterportaal, toilet, douche. Op de verdieping be vinden zich 3 slaapkamers. Eventueel 4e slaapkamer mogelijk. De woning is aangesloten op aardgas, water, elek triciteit en riolering. Verwarming: d.m.v. gevelkachels. In overleg te aanvaarden. Vraagprijs f 98.500,— k.k. HERKINGEN St. Elisabethstraat 14 Hoekwoonhuis met ruime plaats aan achterzijde en schuur. De indeling is als volgt; entreeportaaltje, toilet, woonkamer/open keuken. Ie Verdie ping: 3 slaapkamers, douche en over loop. De schuur is gebouwd van steen en gedekt met golfplaten en is groot 5.10 x3.00. De woning is aangesloten op aardgas, water elektriciteit en rio lering. Ven/varming d.m.v. gaskachels. Vraagprijs f 63.500,- k.k. Autobedrijf Schlink Middeiharnis Werkplaats, verkoop: Westachterweg3, Middeiharnis. Tel. 01870-2555 Plaatwerkerij, spuiterij: Molenblok 66, Ouddorp. Tel. 01878 - 2345 ^IIIUIflllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllIlllllllllllllilllllllllllllllllllllllll|^ »**#4n^»^f*»#»»***;»*#»»»**»******»»*#»V type PST50 E, met elektroniscl regelbaar toerental, 350 Watt, zaagdiepte 50 mm,

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1984 | | pagina 3