woningen Elektrisch lassen =1= hernessercxDrd abonnement ONBEZORGD WONEN VOOR WAT OUDERE MENSEN aspirant leerling-verpleegkundigen Jlakkeese onroerend goed exploitatie maatschappij Bejaardencentrum „Rehoboth" Rotterdam WERK in de landbouw abonnementen bestand proefabonnement Bladz. 3 FAMILIEBERICHTEN Kees Droger en Greetje Huisman onroerend goed op Goeree-Overflakkee en Schouwen-Duiveland Vraagt onze gTuüsfotowoning-krant Mijs Onroerend Goed - Dirksland - Tel. 01877 -1309 ^iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii| I GEMEENTE DIRKSLAND piimiinmnniiiiniiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuê f Gemeente Goedereede i iiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir^ U wordt een dagje ouder en u wilt het misschien wat rustiger aan gaan doen. Het onderhoud van uw huis en tuin wordt wellicht wat te vermoeiend voor u terwijl hulp nauwelijks of niet te krijgen is. Wellicht hebt u zich misschien al op de wachtlijst laten inschrijven voor een bejaardentehuis in uw omgeving. U kent het wel zo'n manier van wonen. Volledig verzorgd, van 's morgens uw ontbijt tot en met uw kopje koffie 's avonds. U hoeft dan niets meer te doen, alles wordt voor u geregeld. Meestal is zo'n manier van wonen erg duur. Op Goeree-Overfiakkee kost dit gemiddeld f 4.832,- per maand voor een echtpaar. Dat is bijna f 58.000,- per jaar. Het kan ook anders. U kunt in de verzorgingsflat Vroonlande te Dirksland een 2 kamerflat huren. Een flat met een woonkamer van 5,92 bij 3,80 en een slaapkamer groot 4,36 x 3,80; verder een keuken, badkamer en een toilet. Ook is er nog een aparte berging. U hebt dan niet zo'n volledige verzorging. U moet zelf ook wat doen. U zorgt voor uw ontbijt, koffie, thee enz., behalve voor de warme maaltijd. Deze wordt bereid in de centrale keuken en is bekend om de uitstekende kwaliteit (Dagelijks verse groente is normaal). in geval u echter hulp wenst Is dit mogelijk; daar kan voor gezorgd worden. Ook als u ziek wordt; er is een verpleegster in Vroonlande. U ziet, u woont volstrekt zelfstandig In een ruime flat met eenzelfde vrijheid als u gewend was. De kosten liggen natuurlijk lager dan 58.000,- per jaar voor een echtpaar. In Vroonlande betaalt u vanaf 1.909,- per maand voor huur, servicekosten en de warme maaltijd of wel nog géén 23.000,- per jaar. Dat is nogal een verschil. U moet daar zelf dan wat voor bezig zijn, maar dat lijkt ons niet erg. De huuraanpassing vindt plaats volgens de wettelijke regeling. Belt u ons eens op, of schrijft u een briefkaart voor meerdere informatie en dokumentatie. Ons adres is: inlichtingen: fOQ^m b.V. voorstraat 313241 ee middelhamis, telefoon 01870-4644 telex 26398 fogem nl. yaooooaogocooset Technische Avondschool Middelhamis Welke jongeman een uitstekend voornemen zijn eraan mee te helpen het van Eilanden-Nieuws te laten groeien. Misschien zijn er onder Uw kennissen aan wie een best besteed zou zijn? Vraag voor hen gerust een aan centrum voor geestelijk gehandicapten middelhamis zij vraagt voor de opleiding voor het diploma Z-verpleeg- kundige Indiensttreding op korte termijn en in de loop van dit na jaar is mogelijk. Vereiste vooropleiding: HAVO, MAVO, INAS, MTO, MHNO, MSPO of gelijkwaardige opleiding. Minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden. Na de introductieperiode bedraagt het salaris f 1.583,- per maand, excl. onregelmatigheidstoeslag; overige arbeids voorwaarden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Plaatsingsmogelijkheden op paviljoens met kinderen, ouderen en bedelegerige pupillen. VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1984 „EILANDEN-NIEUWS Blij en dankbaar delen wij u, ook namens onze ouders mede, dat wij D. V. donderdag 4 oktober om half twee in het gemeentehuis van Alblasserdam in het huwelijk hopen te treden. Gods zegen over ons huwelijk willen wij vragen in een kerkdienst, die gehouden zal worden in de Rehoboth-kerk, Planetenlaan 13 te Nieuw-Lekker- land. Deze dienst zal geleid worden door Ds. P. den Butter, Chr. Geref. predikant te Middelhamis. Deze dienst vangt aan om half drie. Als u ons wilt feliciteren, bent u van harte welkom van 19.30 tot 22.00 uur in de zaal van de Rehoboth- kerk. 5 september 1984 Middelhamis, Pr. Hendrikstraat 28 Alblasserdam, Oranjestraat 6 Ons toekomstig adres is: JuHanastraat 40, 3361 XJ Sliedrecht Tel. 01840- 11066 Hedenmiddag overleed tot onze diepe droefheid, mijn geliefde moeder en schoonmoeder, onze groot moeder, zuster, behuwdzuster en tante MAARTJE BOELAARS weduwe van Eeuwit Tanis in de ouderdom van 83 jaar en 10 maanden. Maassluis: G. H. Tanis J. J. Tanis-Verhoef Jacqueline Anthoinette 5 september 1984 „De Vliedberg", Hoge Pad 2, 3253 BJ Ouddorp Correspondentie-adres: G. H. Tanis, Merellaan 217, 3145 EH Maassluis Gelegenheid tot condoleren: vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van „De Vliedberg" (ingang to. parkeerplaats). De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben op maandag 10 september a.s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Ouddorp. De rouwdienst, die gehouden zal worden in de kapel van „De Vliedberg", zal aanvangen om 13.00 uur. DANKBETUIGING Daar het voor ons onmogelijk is een ieder per soonlijk te bedanken voor de belangstelling tijdens de ziekte en voor de vele blijken van deelneming ons betoond na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder KLAASJE HAGENS-TIGGELMAN betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. In het bijzonder doktoren en het verplegend perso neel van het ziekenhuis „Bethesda" alsmede dokter Westra en de wijkverpleegsters voor de medische verzorging. familie Hagens Oude Tonge, september 1984 Wegens verkoopresultaten gevraagd voor bemiddeling I HINDERWET Burgemeester en Wethouders van Dirksland ma- E ken, gelet op artikel 12 van de Wet algemene be- palingen milieuhygiëne bekend dat op 3 augustus 1984 bij hen is ingekomen het verzoek om ver- gunning ingevolge de Hinderwet van P. de Winter, I Molendijk 59 te Melissant, tot het oprichten en in i S werking hebben van een landbouwbedrijf op het i perceel Molendijk 59, kadastraal bekend gemeente Melissant, sectie A, nr. 1796. De ter zake dienende stukken liggen t/m 7 oktober I 1984 ter gemeentesecretarie van Dirksland-ter I inzage, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur en 1 woensdag 12,19, 26 september en 3 oktober 1984 g 1 van 19.00 tot 22.00 uur in „De Schakel" te f S Dirksland. Gemotiveerde bezwaren kunnen t/m 7 oktober s 1984 schriftelijk bij ons worden ingediend, waarbij persoonlijke gegevens op verzoek niet openbaar 1 worden gemaakt. Mondeling kunnen bezwaren wor- 1 den ingebracht tijdens een openbare zitting op i i dinsdag 25 september 1984, 10.00 uur, ter ge- meentesecretarie van Dirksland. Degenen die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenomschreven en een ieder die aan- s toont daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn s geweest, zullen in de gelegenheid worden gesteld 5 bezwaren tegen de ontwerp-beschikking op de aan- 5 vraag in te dienen. llllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllin DANKBETUIGING Bij de herdenking van het 25-jarig ambtsjubileum mochten wij van velen uit het gehele land blijken van mee leven ontvangen. Ook van de onderscheiden plaatsen op Goeree en Overflakkee. Het is niet mogelijk ieder daarvoor in een per soonlijk schrijven te danken, daarom wil ik dit ook namens mijn gezin op deze wijze doen. Ook de vele kerkeraden en ambtsbroeders onze hartelijke dank. Bijzonder de gemeente van Dirksland waar wij ruim 21 jaar mochten arbeiden. De Heere doe de verbondenheid blijven. Hij is de enige oorzaak van alle zegen en het ware Voorwerp van alle dank. ds. P. Blok Capelle aan de IJssel DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank aan ieder die persoonlijk of schriftelijk zijn/haar medeleven getoond heeft bij het overlijden van onze geliefde vader ANTHONIE MANS Inzonderheid aan doktoren en personeel in het ziekenhuis te D irksland voor de goede verpleging de laatste twee weken, dr. Dogterom voor de goede begeleiding. Niet minder danken wij de directrice mw. v.d. Riet en personeel van de ziekenboeg van „de Goede Ree" voor de liefdevolle verzorging. Uit aller naam: T. L. Tieleman-Mans Sommelsdijk, september 1984 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoon vader en opa MARINUS BOGERT betuigen wij een ieder langs deze weg onze hartelijke dank. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen, M. Bogert-Klapmuts Nieuwe Tonge, september 1984 Pr., Bernhardstraat 2 Autobedrijf SchlinkMiddelhamis Werkplaats, verkoop: Westachterweg3, Middelhamis. Tel. 01870-2555 Plaatwerkerij, spuiterij: Molenblok 66, Ouddorp. Tel. 01878 2345 De burgemeester van Goedereede maakt ter vol- doening aan het bepaalde in artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat voor een ieder ter gemeentesecretarie ter inzage ligt het bij 1 raadsbesluit van 24 juni 1982 vastgestelde be- S stemmingsplan „Rekreatiegebied Westhoofd", 1 waaraan door Gedeputeerde Staten van Zuid- s 1 Hollandbij hunbesluitvan23 augustus 1983 onder s nummer B 22883/1 goedkeuring is verleend. Deze goedkeuring van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland is onherroepelijk. I GOEDEREEDE, 5 september 1984 lösem Schoolstraat 11, Postbus 43 Tel. 01870 - 5444 Inschrijving voor de cursussen a. geïntegreerde cursus (eindniveau gevorderden) b. gronddiploma N.I.L. is mogelijk tot 28 september 1984. Cursusduur: van 1-10-1984 tot 1-6-1985. Aantal avonden per week: 2. Cursusgeld: a. 650,— eri b. 850,— In verband met de beperkte plaatsings mogelijkheden is spoedige aanmelding zeer gewenst. Bij de inschrijving dient het cursusgeld gelijktijdig overgemaakt te worden op postrekening 100338 tn.v. Penning meester Ver. Beroepsonderwijs, Post bus 43, Middelhamis. Inschrijfformulieren verkrijgbaar aan de school. Bent U voornemens om zelfstandig in een service flat te gaan wonen in een beschermde omgeving, in eigen levensbeschouwelijke sfeer? Wacht dan niet om U te laten inschrijven. „Rehoboth" is gelegen in Rotterdam-Alexander- polder op 25 meter afstand van het kerkgebouw van de Geref. Gemeente. Er zijn 1-, 2- en 3-kamerflats. Vraag inlichtingen of kom eens kijken na afspraak met de beheerder: M. J. van Lieburg, Michelangelo- straat 98, 3066 NM Rotterdam. Telefoon 010 - 209806. van plm. 17 jaar zoekt a.s. winter Gebr. VAN PUTTEN Westdijk 11 Dirksland Tel. 01877 - 1438 Het ZOU Hemesseroord is een algemeen christelijke inrichting voor de begeleiding, behandeling en opvoeding van 340 geestelijk gehandicapten, deeluitmakend van "de open ankh, stichting dienstveriening geestelijke gezondheidszorg". Eigenhandig geschreven sollicitaties met pas foto te richten aan de geneesheer-direkteur, p/a Hemesseroord, Postbus 16, 3240 AA Middelhamis, tel. 01870-3888.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1984 | | pagina 3