POORTVLIET |„De Klaverbloem'i 1 Informatie BOffNyNPROEFRiïBU: J. van Geest Eilanden-nieuws fa m ilieberich ten MEDEDELING 10, 15, 20,30 en 40% korting Goed tehuis gezocht Bestel C/w visitekaartjes Grote opheffingsuitverkoop Alles moet weg Let op Uw voordeel Haast U DE KLAVERBLOEM zoekt KAMER 2. Aankoop van onze Geslaagden Chr. Scholengemeenschap Havo/Mavo Pr. JVJaurlts Automobielbedrijf bij Drukkerij Gébrs, dc Waal I Gemeente Oostflakkee I RAADSVERGADERING „Hetfijnste voorde kleinste Drukkerij Gebr. De Waal Beveelt U beleefd aan voor: VRUDAG 1 JUNI 1984 „EILANDEN-NIEUWS Bladz. 3 FAMILIEBERICHTEN Hedenavond omstreeks 9.30 uur behaagde het de Heere, na een zeer ernstige ziekte en geduldig gedragen lijden in het ziekenhuis te Rotterdam, van onze zijde weg te nemen onze zeer geliefde en zorgzame moeder en oma, schoondochter, zuster, behuwdzuster en tante ADRIAANTJE ELIZABETH VROEGINDEWEIJ sinds 18 januari 1964 weduwe van Johannis Maliepaard in de leeftijd van 64 jaar en 5 maanden. Sterke de Heere ons in dit zo zwaar verlies. Ons van uw deelneming overtuigd houdend. Stad aan 't Haringvliet: B. M. Bechthum-Maliepaard P. Bechthum Albert en John C. J. M. Mahepaard 3243 AP Stad aan 't Haringvliet, 30 mei 1984 Oranjelaan 7 De teraardebestelling zal D. V. plaats vinden maan dag 4 juni nam. 2 uur. U wordt beleefd verzocht 1 uur in de kerk van de Ger. Gem. Molendijk 33 aanwezig te zijn om de overledene de laatste eer te bewijzen. Gelegenheid tot condoleren vrijdag nam. van 7-9 uur en zaterdag nam. 3-5 en 7-9 uur aan het woonhuis en na de begrafenis in de kerk. Hedenavond omstreeks 9.30 uur behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen na een ernstige ziekte, maar geduldig gedragen lijden mijn geliefde schoondochter en onze geliefde schoonzuster en tante ADRIAANTJE ELIZABETH VROEGINDEWEIJ sinds 18 januari 1964 weduwe van Johannis Maliepaard in de leeftijd van 64 jaar en 5 maanden. Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen in dit voor hen, zo smartelijk verlies. Stad aan 't Haringvliet: B. Maliepaard-van Damme Ooltgensplaat: N. A. van Putten-Maliepaard J. van Putten Middelharnis: A. N. Kattestaart-Maliepaard P. Kattestaart Sommelsdijk: J. Maliepaard Stad aan 't Haringvliet: C. Jelier-Maliepaard W. P. Jelier Middelharnis: M. Stolk-Maliepaard D. P. Stolk Naaldwijk: J. Maliepaard P. Maliepaard-Westerduin Stad aan 't Haringvliet: B. Visser-Maliepaard J. Visser Den Bommel: S. Hokke-Maliepaard J. Hokke Dongen (N.Br.): M. Maliepaard G. C. Maliepaard-Kousemaker en kinderen 3243 AP Stad aan 't Haringvliet, 30 mei 1984 Oranjelaan 7 De begrafenis is bepaald D.V. op maandag 4 juni 1984 des nam. 2 uur vanuit de Ger. Gemeente te Stad aan 't Haringvliet. Hedenavond omstreeks 9.30 uur behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen na een ernstige ziekte, maar geduldig gedragen lijden mijn geliefde zuster, schoonzuster en onze geliefde tante ADRIAANTJE ELIZABETH VROEGINDEWEIJ sinds 18 januari 1964 weduwe van Johannis Maliepaard in de leeftijd van 64 jaar en 5 maanden. Sterke de Heere ons in dit zo zwaar verlies. Goudswaard: A. van 't Hof-Vroegindeweij P. C. van 't Hof en kinderen Goudswaard, 30 mei 1984 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis dat nog onverwacht van ons is weggenomen, onze Ueve zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, broer, zwager en oom MARINUS KNÖPS weduwe van Maria Ersina van Oostende in de gezegende ouderdom van 89 jaar en 8 maanden. Rotterdam: A. Knöps Dirksland: J. Knöps J. W. Knöps-Bazen L. Knöps A. Knöps-van 't Geloof Ouddorp: H. Knöps A. Knöps-van Splunder Breda: B. M. de Bakker-Knöps Melissant: E. Doorn-Knöps Halsteren: H. C. van Reijen-Knöps Middelharnis: C. van der Gijze-Knöps P. van der Gijze Dirksland: J. Knöps A. A. Knöps-Troost klein- en achterkleinkinderen 31 mei 1984 Verzorgingshuis „De Goede Ree", Sommelsdijk Correspondentie-adres: P. v.d. Gijze, Vingerling 49, 3241 EB Middelharnis Gelegenheid tot condoleren: Zaterdag 2 juni van 19.00 - 20.30 uur in de zaal van het verzorgings huis ,,De Goede Ree", Prinsessenlaan 51 te Som melsdijk en na afloop van de begrafenis. De begrafenis zalD. V. plaats hebben op maandag 4 juni a. s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Dirksland vanuit de aula van het verzorgingshuis „De Goede Ree". Hedenavond omstreeks 9.30 uur behaagde het de Heere in het ziekenhuis te Rotterdam na een ernstige ziekte, maar geduldig gedragen lijden, weg te nemen mijn innig geliefde schoondochter ADRIAANTJE ELIZABETH VROEGINDEWEIJ sinds 18 januari 1964 wed. van mijn oudste zoon Johannis Maliepaard in de leeftijd van 64 jaar en 5 maanden. Haar trouwe zorg en meeleven aan mij en tijdens de ziekte en overlijden van mijn geliefde man bewezen, zal ik nimmer vergeten. En hoop van harte, dat de Heere, die een Vader der wezen wil zijn, haar achtergebleven kinderen en kleinkinderen met Zijn Gunst en Goedheid wil gedenken. Wed. B. Maliepaard-van Damme Stad aan 't Haringvliet, 30 mei 1984 Achterdijk 69 Langeweg 13 SOMMELSDIJK I gemeente Oostflakkee 5 juni 1984. i 1 Aanvang 19.30 uur, i op het Raadhuis te Ooltgensplaat 1. Opening. 2. Notulen. S 3. Voortzetting van de behandeling van het In- vesterings-en Dekkingsplan 1984/1987. 4. Verstrekking van een lening van de Wbv ,,Den Bommel" te Den Bommel voor de renovatie van 16 vooroorlogse woningwetwoningen te Den s Bommel. E 5. Begrotingswijziging. 1 6. Sluiting. Spreekrecht: i Na de opening is er gedurende een halfuur voor het publiek, dat ingetekend heeft op de daartoe in de raadzaal aanwezige lijst van sprekers, gelegenheid maximaal 5 minuten per persoon het woord te voeren. Gemeentebestuur van Oostflakkee Van speelgoederen, hobby-artikelen, technisch speelgoed, bouwkits, en aanverwante artikelen etc. etc. Om gezondheidsredenen zijn de openings tijden: Woensdag, donderdag, vrijdag van 1 tot 6 uur. Vrijdag koopavond van 7 tot 9 uur. Zaterdag van 1 tot 5 uur. „Flakkeese Warenhuis „de Lelie" Zandpad 38, 42, 44; Middelharnis Telefoon 01870 - 3210 Uw adres voor: J Gazonmaaiers: Toro,B.C.S.,Atco, Suffolk, Qualcast, Wolf X Tuinfrezen: 4^ Kubota, Honda, B.C.S. J en slijpen van al uw gazonmaaiers. Kaai 6, DIRKSLAND, Tel. 01877 - 1540 DANKBETUIGING Hierbij wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen onze oprechte dank betuigen voor de vele bewijzen van medeleven tijdens mijn ziekte en verblijf in het ziekenhuis in Rotterdam ondervonden voor de vele kaarten en voor de bezoeken van enige vrienden na mijn thuiskomst, en verder meeleven, ook van de buren. Mede onze dank aan de artsen Wieringa voor hun trouwe hulp en bijstand tijdens deze periode. Het deed ons goed dit nog te mogen ervaren. Allen onze beste wens en Gods zegen. fam. K. Groen-Auperlee Middelharnis, juni 1984 Hoflaan 35a Dan ook een fijn geboortekaartje. Wij hebben ze voor u. Maak uw keus uit ons nieuwe modellenboek SOMMELSDIJK Abonneert U op Eiianden-Nieuws Leraar met kost en inwoning te Middelharnis of direkte omgeving. Reakties telefonisch: 055 - 554298 voor mooi 3-kleurig poesje en een zwart katertje Allebei zindelijk en 11 weken oud. Fam. BREUKEL Kelderweg 43a Ouddorp Tel. 01878 - 1891 JULIANAWEG 28 MELISSANT TEL 018 77- 1200-1321 Aan de Christelijke Scholengemeen schap voor HAVO en MAVO „Prins Maurits" te Middelharnis slaagden in eerste instantie voor het diploma HAVO de volgende kandidaten: Middelharnis: Jeanet Driesse; Anja van Eek; Sijbrand van Eek; Connie van Groningen; Anne- lies Hartman; Nico van der Slik; Cobie van Splunter; Ingrid Tuinenburg; Nicky Tuinenburg; Jacqeline Verhage; André Vink; Anne-Marie de Visser. Sommelsdijk: Corien Bosland; Anne-Marie Driesse; Jannie Grinwis; Pity Streefkerk. Nieuwe Tonge. Andrea van Heemst; Henk Koert; Anita van Loon. Stad aan het Haringvliet: Jaap van den Boogert; André GRoenen- dijk; Jan van der Welle. Dirksland: Eline den Baars; Angelien Buth; Cora ten Hove; Jaap Joppe; Mary Poortvliet; Rui- lof van Putten; Niels Schouten; Aimeke Struijk; Arie-Jan Vroegindeweij. Melissant: Jorien Mijnders; Abby Nagtegaal; Mar- tien de Vogel. Herkingen: Hans Bestman; Daan Soeteman. Ooltgensplaat: Arilene Bakelaar; Marileen van derGies- sen; Edith Roodkerk; Krijn Tiggelman. Achthuizen: Ineke van Gurp. Den Bommel: Margriet de Bruyn; Marjan Lodder. Oude Tonge: Mieke Dogterom; Corina Mackloet; An ne de Vos. Goedereede: Jaap van den Houten; Frans Troost; Ellen Vlietland. Stellendam: Liesbeth Biemond; Gijs-Jan van den Brink; Petra Keijzer; Reinier Kieviet; He leen Struik. Ouddorp: Margriet van Koppen; Annemiek Nijland. Zierikzee: Maya Rijnberg; Petra Zondag. Oosterland: Annie Bakker. Haamstede: Annette Coomans. Aan de Christelijke Scholengemeenschap voor Havo en Mavo „Prins Maurits" te Middelharnis slaagden in eerste instantie voor het diploma MAVO de volgende kandidaten: Middelharnis: LiUan de Bakker; CoBlok;MarinHobbel; Silene de Jager; Addy Jobse; Anneke Koetsier; André Nieuwland; Petra Schol; Martin Verhage; Elrien Vroegindeweij; Tom Vroegindeweij; Peter Wessels; Her man van Wezel; Ellen Wielhouwer; Ab Witvliet; Anja Zuijdijk. Sommelsdijk: Cor Abrahamjan; Anne-Christel Berenz; Marjan Blok; Heleen van den Boogert; Arjanne Groenewoud; Els Kievit; Cees Kievit; André Nelis; Kees Villerius; Lies beth van Vliet; Annemarie Zaaijer. Nieuwe Tonge: Jorien van Alphen; Mark van Alphen; Marga van den Doel; Petra Droger; Wim van Heemst; Helma Mackloet; Corien Noteboom; Anton PoUemans; Rieneke van Zielst. Stad aan 't Haringvliet: Jolanda Diepenhorst; Adri van Dijk; Diny Jelier; Marja Jongejan; Ina Ko ningswoud; Corien Meiaard; Cora Me iaard; Marijke Meiaard; Frans van der Valk. Ooitgeilsplaat: René Beije; Eric Braber; Aimèke Mooi- jaart; Sjaak Westdijk. Oude Tonge: Tjakko Cazander; Jan Willem HoUeman; Marry van Loon; Paulette van der Sluijs; Esther de Vin; Heleen de Vos; Willy de Vos. Den Bommel: Claudi Bogerman; Theresa de Gast; Anne miek Osseweijer; EUy van der Welle. Dirksland: Jolijn van 't Geloof; Bram Heerschap; Dick den Hertog; Martin Lugtenburg; Erika Polder; Arja Poortvliet; Henk van Putten; Palona van Welie. Herkingen: Netty Bazen; Klaas de Jong; Margret Kalle; Jeannette Melissant; Monique Oorbeek. Melissant: Marina van Rossum. Sirjansland: Annemarie Bolier; Annita de Jonge. Oosterland: EUie Bakker, Kees Meerman. Bruinisse: Lianne den Dikken. Nieuwerkerk: Anita de Reus. Zierikzee: Gera van Dreven. Bredere voor-en ochtenzit. Meer hoofd ruimte. Meer knieruimte. Grotere, wijd open slaande portieren. Een kofferruimte die gegroeid is met 30% tot 410 liter! is het blad voor uw De Rayons Zendings Commissie der Ger. Gemeenten Goeree Overflakkee heeft ten behoeve van de aktie: „Zending in Izi - Ook in Abakaliki" een rekening geopend bij de Rabobank te Ouddorp. U kunt uw gift overmaken op bankrekening nummer 3512.04.520. Van harte aanbevolen. Het bestuur van de RZ.C. ^IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIjL' illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllü Tevens uw adres voor reparatie, onderhoud FiDENIEUWEGOLE Mr. Iman Caustraat: S9 STELLENDAM Telefoon Ol B7S - 1 1 OO 1 SS3 Afleveringskosten f 345,-. Prijzen ind. BTW, al Leusden. Vrijblijvend. Wijzigingen voorbehouden.*Hel basismodel is leverbaar vanal januari 1984.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1984 | | pagina 3