parket Informatie-avond Uuintenbos lebtenen uoondelig OEKEN STRUIJKB.V. a Herman van Vliet bespeelt In Rotterdam het grootste orgel van Nederland keukencentrum ^ssstielemcin bv melissant Interieurverzorging Van der Velde RIEN VAN DER VEER -MELISSANT 717Ï® te Nieuwe Tonge en te Stad aan 't Haringvliet boeken en strips MAGERE SPEKLAPPEN EISALADE VERSE WORST ONTBIJTSPEK SLAVINKEN GEBRADEN ROLLADE 1200 m^ showroom Adverteert in Eilanden-Nieuws In de concertcyclus van de Rotterdamse Laurenskerk zal de bekende organist Herman van Vliet op D.V. maandag 16 januari a.s., aanvang 20.15 uur, een orgelconcert geven. Op zijn programma o.a. een zelden uitgevoerde Sonate van Volckmar over „Wer nur den lieben Gott lasst walten"; een door de vele registraties rijk geschakeerde variatiereeks van Karg-Elert; verder de im posante 4e Symphonic van Charles-Marie Widor, met het schitterende en graag gehoorde andante. Ook de van de organist zéér veeleisende toccata van Max B aumann staat op het programma van Herman van Vliet. Tot besluit van het programma een graag gehoorde koraalfmale. Reden te over om naar deze rasmusicus te gaan luisteren die Nederlands grootste orgel, gebouwd door Marcussen uit Denemarken, zal bespelen. De deuren van de kerk gaan om half acht open. natuurlijke uloeren te kust en te keur... Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelhamis is voornemens om een informatie-avond te organiseren te Nieuwe Tonge en te Stad aan 't Haringvliet. De informatie-avond is bedoeld voor de inwoners van deze dorpskernen. Op deze avonden zullen plannen en ideeën over toekomstige ontwikkelingen worden uiteengezet. Ook zijn deze avonden bedoeld als een openbaar spreekuur waar een ieder met zijn wensen en/of suggesties en wellicht zelfs grieven welkom is. Belangstellenden nodigen wij uit om één van deze avonden bij te wonen. De info-avonden zullen worden gehouden: 24 januari 1984 om 20.00 uur in „'t Trefpunt" te Stad aan 't Haringvliet. 31 januari 1984 om 20.00 uur in „Ons Dorpshuis" te Nieuwe Tonge. In- en verkoop van 2e hands Kerkstraat 1 HELLEVOETSLUIS Tel. 01883 - 11828 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GEBRADEN SPEK Kilo 5,50 100 gram 1,48 Kilo 7,80 100 gram 1,20 4 stuks 3,80 100 gram 2,20 Dubbele Ring 2 SOMMELSDIJK Telefoon 01870 - 2727 piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyi Gemeente Oostflakkee Raadsvergadering 12 januari 1984. Aanvang 19.00 uur AGENDA: Opening 1 a. Beëdiging raadslid, de heer I. Bax Notulen Ingekomen stukken en mededelingen Ruiling van een perceeltje grond, gelegen aan de Eimnastraat te Oude Tonge, met de heer A. Bezemer te Oude Tonge Vaststelling krediet in rekening-courant voor 1984 met de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage Benoeming leden in commissies Voorbereiding bestemmingsplan „Oudeland" te Ooltgensplaat Aanschaf bedrijfsauto Ontslag van de heer M. Heijkoop, als ambte- naar van de Burgerlijke Stand 10. Benoeming leden en plaatsvervangend leden Commissie Georganiseerd Overleg Wijziging I.Z.A.-regeling Zuid-Holland Wijziging I.Z.A.-regeling voor deeltijdbetrek kingen Vaststelling aangiftebiljet woonforensenbelas- ting Beroepschrift van de heer A. Lokker te Den Bommel, tegen een weigering van een ver- guiming voor de uitbreiding van een berging op het perceel Molendijk te Den Bommel Beroepschrift van de heer I. J. van Zanten te Den Bommel, tegen de weigering van een vergunning voor de bouw van een duivenhok op 1 het perceel Molendijk 56 te Den Bommel 16. Beroepschrift J. C. Kamp te Sommelsdijk, 1 tegen de weigering van de vergunning voor de bouw van een afdak op het perceel, gelegen aan de Capelleweg te Oude Tonge Beroepschrift van de heer C. J. van Oorschot te Ooltgensplaat, tegen de weigering van een ver gunning voor de bouw van een hobbykas op het perceel Galathesedijk 12 te Ooltgensplaat 18. Beroepschrift Aannemingsbedrijf A.V.K. te Oude Tonge, tegen een weigering van een ver gunning voor de bouw van een romneyloods, op het perceel Capelleweg 10 te Oude Tonge Wijziging Marktverordening Goedkeuring rekening 1982 Boedel Dabbe Machtiging inzake uitvoering van de Wet A.R.O.B. Beschikbaarstelling krediet ten behoeve van de uitvoering van een project door werklozen met behoud van uitkering Begrotingswijzigingen Sluiting. 6. 7. 8. 9. 11. I 12. I 13. I 14- 15. 17. i 19. 1 20. I 21. S Spreekrecht: 1 Na de opening is er gedurende een halfuur voor het s publiek, dat ingetekend heeft op de daartoe in de raadzaal aanwezige lijst van sprekers, gelegenheid maximaal 5 minuten per persoon het woord te S voeren. 5 Gemeentebestuur van Oostflakkee iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ZI S, r^-j jj[^ Bruisend van enthousiasme duikt uw Echte Bakker het nieuwe jaar weer in. Met frisse moed (en een hele hoop voor nemens) gaat-ie er nog harder tegenaan! Om toch maar weer iedere dag er voor te zorgen dat u vers brood van de plank kunt krijgen. En omdat het embleem met dat gele bak- kertje erbij staat, weet u dat het met de kwaliteit goed gesteld is. Want alleen hele goede bakkers mogen dat embleem voeren van het Echte Bak- kersgilde, waar uw Echte Bakker bij is aangesloten. Ga maar gauw proevenl Deze week een vloertje Sesam molenbruin Volkoren meel, gemalen door een ambachtelijke korenmolen. Volkoren brood, gebakken door eeni nn ambachtelijke bakker., .voormaar I ,UU 10 soepstengels met roomboter bereid, zelfs zonder soep een delicatesse O Q C Bart Wesdijk Middelharnis Jan Troost Stellendam Jan Visseren Ooltgensplaat Kommer Akershoek Ouddorp I Kt V Binnenweg 7a tel. 01877 2555 Zandpad 30 Middelharnis Tel. 01870 - 20-14 Wrijf een vers stuk mager spek in met zout en mosterd. Zet het dan 24 uur weg. De andere dag droogt het vlees af met keukenpapier. Kerf ruitjes in het zwoerd. Plaats het spek nu in een hete oven met het zwoerd naar boven. Braad het bruin, knapperig en gaar in ca. 30 min. Werkelijk verrukkelijk op vers brood! TOPSLAGER Nog géén drieduizend gulden. Prachtig eiken 3+2-zits met voorgevormde softlederen kussens! Een wonder van luxe en komfort (Hij is ook te leveren in blank eiken). 2. 3. 4. 1 22. 23. 24. ;>uu»iiuuun«iiiiniii«iiiimimiiiiiii»iiiiinnn iiiiiiniruiiii.i.iiumin .iMiiy.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1984 | | pagina 7