Overdenking kerstavond Predikbeurten Ilfl goed vissalades HAMEETEMAN E. V. d. Bok tm uit de Heilige Schrift Uw koning Anti-tank-actie succesvol Visrestaurant een kettingzaag Uw Echte Bakker S Lenie, Conny, Hannie en Ellen Grote belangstelling Chr. School Zaterdag 25 december Bestel nu tijdig uw voor Kerst en Oud en Nieuw. Hoge Pad 9, OUDDORP, Tel. 01878 -1263 Zondag 26 december Bieten- en pulprecord Geboortekaartjes Vertederende Koop of huur nu Begrafenisstoet liield halt Huisdieren omgei(omen bij uitslaande brand SOMMELSDIJK Pluvier 26 MIDDELHARNIS Jul. V. Stolberglaan 4 MIDDELHARNIS Langeweg 138 Chr. Ger. zondagschool 50 jaar Dam- en Schaakver. Ontspanning^' te Ouddorp (Z.H.) VOORSTRAAT 9 STELLENDAM Bladz. 2 „EILANDEN-NIEUWS" DONDERDAG 23 DECEMBER 1982 Ziet, Uw Koning zal u komen.... (Zach. 99m) De koning komt! Is dat niet een beetje uit de tijd? Vroeger, wanneer een koning of een koningin een dorp of een stad bezocht, dan liep alles uit Iedereen onderbrak zijn werk om langs de weg te gaan staan. Want iedereen wilde wel een glimp van de vorst of van de vorstin opvangen. Maar wie gaat vandaag de dag uren in de rij staan om een koning te zien? En toch worden we hier opgeroepen om te gaan kijken: Ziet, Uw Koning! Het is dan ook wel een bijzondere Koning Die hier te zien is. En Zijn komst wordt aangekondigd in een bijzondere situatie. Het is een vreselijk gezicht dat Zacharia, de zoon van Berechja, ziet losbarsten. Er is een groot leger in aantocht, het komt vanuit het noorden. Een niewue wereld macht die alles en iedereen onder de voet loopt De ene stad na de andere wordt genomea Hèt ene rijk na het andere moet zich overgeven. Niets is bestand tegen deze vloedgolf die komt aanrollen en alles overspoelt En nu gaat het op Juda aan, nu is Juda aan de beurt De profeet houdt de adem in. En dan, ineens, dan ziet hij de vijandelijke legers met een grote boog om Juda en Jeruzalem hééntrekkea Hoe kan dat? Zien de vijanden er geen brood meer in? Nee, dat komt doordat de Heere der heir- scharen Jeruzalem beschermt Hij spaart dat volk, want uit dat volk moet een Koning komea Ziet Uw Koning zal u komea' Het is nogal een verschil. Al die andere volken worden onder de voet gelopen. En tot Juda zegt de Heere: Ziet uw Koning zal u komen. Een ongehoorde belofte. Want eens heeft de Heere gezegd: de kinderen Israels zullen vele dagen blijven zitten zónder koning en zónder vorst... En dat is gebeurd. De laatste telg uit het huis van David, Zedekia, is met twee koperen ketenen gebonden en naar Babel gevoerd. En nu, na de ballingschap heeft prins Zerubabel de leiding genomen, mar het is dè Koning niet... Wie is Hij dan wel? Het is HIJ van Wie we zingen: En onze Koning is van Israels God gegeven. HIJ Die op Zijn kleed en op Zijn dij deze Naam geschreven heeft Koning der ko ningen en Heere der heren. HIJ voor Wie alle knie zal buigea Van Wie alle tong zal belijden dat Hij de Heere is. Een Koning Die het zaligst lot ver boven alle goden kan schenken. Deze Koning is een Geschenk van God Zelf De Vader heeft Hem van eeuwig heid gezalfd. Ik toch heb Mijn Koning gezalfd over Sion de berg van Mijn heilig heid. En de Heilige Geest heeft Maria overschaduwd en gezegd Het Heilige Dat uit u geboren zal worden zal Gods Zoon genoemd worden en God de Heere zal Hem de troon van Zijn Vader David geven en Hij zal over het huis van Jacob Koning zijn tot in eeuwigheid. Wat een boodschap! Uw Koning zal u komea' Wie kan deze Koning naar waar de en naar waarheid beschrijven? Daar voor schieten alle woorden tekort De engelen kuimen Hem nog niet naar waar de bezingen. Ze zeggen alleen maan Wie is die Vorst zo groot in kracht, 't Is 't Hoofd van 's hemels legermacht. Hem eren wij met lofgezangen. En de psalmdichter, die Hem uit de verte zag aankomen, zong: Gezegend zij de grote Koning Die tot ons ïcomt in 's Heeren Naam! Kent u die Koning? Bent u blij met Zijn komst? Hij komt om ellendigen te ver lossen, om slaven der zonden te bevrijden, om wederspannigen en ongehoorzamen te regeren. Behoort u nog tot Zijn vijanden? Eens zal Hij zeggen: Deze Mijn vijanden die niet hebben gewild dat Ik over hen Koning zou zijn, brengt hen hier en slaat hen vóór Mij dood. Kust dan de Zoon opdat Hij niet toofne en gij op de weg vergaat... En kinderen van Sion, verheugt u over deze Koning. Hij komt om u te zegenen met vrede en troost En Hij is nabij de ziel die tot Hem zucht Straks komt Hij nog een keer, niet meer in Zijn diepe ver nedering, maar als de Koning der ere. Dan zal Hij regeren van de zee tot aan de zee en van de rivier tot aan het einde der aarde. Verheug u zeer, gij dochter van Sion, want eeuwige blijdschap zal dan op uw hoofd wezen. Wijk W. v. G. OOLTGENSPLAAT: De hervormde kerk van Ooltgensplaat was j.l. maandagavond heel goed bezet toen met de leerlingen van de Chr. Basis school „De Hoeksteen" het kerstfeest werd gevierd. Ds. J. H. Becker opende de samenkomst met gebed en stond een ogenblik stil bij de woorden uit het kerstevangelie Lucas 2 16 slot. Hij sprak hierbij over de haast die er na de geboorte van de Heere Jezus aan de dag werd gelegd. De herders gingen met haast. God had haast om het bericht over de redding en verlossing van zon daren de wereld in te zenden. „Hebben wij zelf ook zoveel haast om Jezus te aan bidden en voor Hem te knielen, om door geloof ons te bekeren?", aldus ds. Becker, die het kerstfeest ook een goede gelegen heid vindt om elkander te vinden in een fijne en noodzakelijke verstandhouding met ouders, broertjes, zusjes, vriendjes en vriendinnetjes en met het personeel op school. „Maar het voornaamste is dat we de Heere Jezus zelf vinden, Hét Kind in de kribbe. Ik hoop, aldus nog steeds ds. Becker, dat het zo bij u en mij zal zijn om dé Koning van ons leven te ontdeldcen". Variërend programma. Hierna werd zonder verdere aankondi ging door de kinderen van alle klassen een variërend programma afgewerkt met veel samenzang, ook door de aanwezigen. Vlot brachten de jongelui het geleerde naar voren, afgewisseld met declamatie, het opzeggen van Schriftgedeelten, solozang door een meisje en een jongen en het spelen van enïcele kerstliederen op de blokfluit, onder leiding van mevrouw Van der Zwaal-Kenters. Er waren veel zieke kinderen, wel 20 en sommigen van hen hadden een taak, die evenwel door an deren werd overgenomen en het ging hun best af. Het vijf kwartier durende pro gramma werd door de aanwezigen intens gevolgd. Aan het eind dankte de onder wijzeres mevrouw E. Levering-van der Ree alle medewerkers: organist, dhr. Kees van Eek (die geen repetitie heeft overge slagen); de koster, dhr. Kees Bogerman voor zijn hulp nu en tijdens de oefeningen en de kerkvoogdij voor het afstaan van de kerk. „Het is fantastisch om met zoveel men sen in deze kerk aanwezig te zijn en daarbij komen nog de „onzichtbare luiste raars via de kerktelefoons", aldus mevr. Levering, die ook ds. Becker dank bracht voor zijn openingswoord en de verzorgde meditatie. Zij hoopte dat de blijde bood schap van dit kerstfeest voor allen een aansporing mag zijn om in dit leven met Gods hulp verder te gaan. Na het geza- melijk zingen van het „Ere zij God" (ook het thema van deze viering) en Ps. 1501 en 2 wenste mevr. Levering allen geze gende kerstdagen en een gelukkig 1983, waarna zij de avond met dankgebed sloot. Alie kinderen kregen een kerstgave, in de vorm van fruit, etc. mee naar huis. De zieke leerlingen werden van harte beter schap toegewenst. Eerste Kerstdag OUDDORP- Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof - Ger. Gem. 9.30 uur lezen en 16.00 uur ds. H. Ligtenberg-Ger. Kerk 10.00 uurdhr. H. Visser- Doopsgezinde Gem. 9.30 uur ds. Maliepaard. GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. M. Aangeenbrug, eerste koUekte 1. Z.B. en 15.00 uur Kerstfeest zondagsschool. STELLEDAM - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. L. Quist, extra koUekte LZ.B. en 16.00 uur Kerstfeest zon dagsschool - Ger. Kerk 9.45 uur gez. zingen en 10.00 uur ds. A. J. J. van Noord. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. G. Meuleman en 19.00 uur ds. A. Vlietstra jr., extra koUekte LZ.B. en 15.00 uur kerstfeest zon dagsschool - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen- Ger. Kerk 10.00 uur drs. T. M. Gilhuys, Amsterdam, Kerstzangdienst DIRKSLAND - Herv. Gem. 9.45 uur ds. D. Dekker (tot 10 uur samenzang kerstliederen), tweede kollekte LZ.B. en 18.00 uur Kerstfeest zondags school - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Hoogerland. HERKINGEN- Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. A. H. Veldhuizen en 18.00 uur Kerstfeest zondagsschool - Ger. Gem. 10.00 uur lezen en 14.30 uur kerstviering zondagsschool. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. Kruijmer en 16.00 uur Kerstfeest zondagsschool, extra kol lekte LZ.B. - Rem. Ger. Gem. 10.00 uur mevr. ds. A. Pool-Bast, Rotter dam. DE SAMARITAAN - 10.15 uur ds. J. MIDDELHARkiS-Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. C. de Jong, kollekte LZ.B. en 14.30 uur Kerstfeest zondags school- Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. A. Carstens - Chr. Ger. Kerk 10.00 uur ds. P. den Butter - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. H. Lig tenberg- Ger. Kerk 10.00 uur ds. A. v. d. Waal - Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur lezen. NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. J. van den Bom, extra kollekte LZ.B. en 14.00 uur Kerst feest zondagsschool. De anti-tank-actie van de provincie Zuid-Holland heeft vanaf april 1980 ruim 1,4 miljoen liter (stook)olie opgeleverd. Deze olie is afkomstig uit ruim 3.000 ondergrondse tanks die zich in de water- wingebieden in Zuid-Holland bevinden. Het gaat hierbij om niet meer in gebruik zijnde tanks. De hierin achtergebleven olie kan een bedreiging vormen voor de waterwinning. In het afgelopen jaar zijn in het waterwingebied van Den Haag en Wassenaar bijna 1.000 ondergrondse tanks olievrij gemaakt en gevuld met zand. Per tank was gemiddeld nog 475 liter olie aanwezig. In de overige waterwingebieden in Zuid- Holland zijn 145 tanks geleegd. Deze overige waterwingebieden liggen in de gemeenten Ammerstol, Bergambacht, Schoonhoven, Lekkerkerk, Krimpen aan de Lek, Nieuw-Lekkerland, Hardinxveld- Giessendam, Leerdam, Ridderkerk, Hen drik-Ido-Ambacht, Goedereede, Kat- DIERENBESCHERMING Bij de fam. v. d. Berg te Dirksland, tel. 01877 - 1232 werd een rood/witte kater gebracht die waarschijnlijk in Middel harnis uit een auto is ontsnapt Graag kontakt met fam. v. d. Berg, als u de kater mist wijk, Hazerswoude, Koudekerk aan den Rijn en Alphen aan den Rijn. De anti-tank-actie, die nog zo'n 3-4 jaar door zal gaaa heeft het provinciaal be stuur van Zuid-Holland inmiddels 1,25 miljoen gekost Dit najaar is de provincie in het water wingebied in Den Haag begonnen met het verstrekken van subsidies van 1.000, voor het ombouwen van oliegestookte verwarmingsinstallaties op aardgas. Tot nu toe is aan 75 eigenaren subsidie toe gekend. De provincie benadert in 1983 1.000 eigenaren van nog in gebruik zijnde tanks in de waterwingebieden. Deze eige naren kunnen dan een subsidie bij de provincie aanvragea Men verwacht dat er ongeveer 500 eigenaren op zullen rea geren. OUDE TONGE - Herv. Gem. 10.00 uur ds. P. de Jager, extra koUektel.Z.B. en 18.00 uur Kerstviering zondagsschool. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. G. C. Klok, extra kollekte LZ.B. en 16,00 uur Kerstfeest zondagsschool- Ger. Kerk 10.00 uur ds. J. Hage. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vos en 1530 uur Kerstfeest zondagsschool- Ger. Kerk 10.00 uur dhr. A. v. d. Schee, Spijkenisse, jeugd dienst OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. C. van Schoonhoven, Hardinxveld-Giessendam, extra kol lekte LZ.B. en 16.00 uur Kerstfeest zondagsschool- Ger. Gem. 9.30 uur lezen en 14.30 uur kerstfeest zondags school - Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur drs. J. H. Becker. LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. K. Groenendijk. SINT MAARTENSDIJK- Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. vanLoon- Ger. Gem. in Ned. 9.30 en 14.30 uur lezen- Oud Ger. Gem. 9.30 en 14.30 uur lezen. YERSEKE - N.H. Ger. Bond 14.30 uur ds. J. T. Cazanderen 18.30 uur ds. A. Schaap. NIEUWERKERK- Herv. Gem. 10.00 uur drs. Alb. v. d. Ban - Ger. Kerk (N'kerk - O'land) 10.00 uur dhr. K. Baas, Ooltgensplaat-Ger. Gem. 9.30 enl5.30uurds. M. J. van Gelder-v/h Ger. Gem. in Ned. 9.45 en 15.30 uur leesdienst Tweede Kerstdag OUDDORP- Herv. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof- Ger. Gem. 9.30 en 16.00 uur lezen- Ger. Kerk 9.45 uur samenzang en 10.00 uur ds. A. J. J. van Noord en 17.00 uur ds. J. Loosman - Doopsgezinde Gem. 9.30 uur dhr. ModderkolL GOEDEREEDE - Herv. Gem. 9.00 en 10.45 uur ds. Chr. v. d. Valk, Sirjans- land en 18.30 uur ds. M. Aangeen brug. STELLENDAM - Herv. Gem. 10.00 uur ds. A. Vlietstra jr. en 18.00 uur kand. A. van Herk- Ger. Kerk 10.00 uur lezen en 17.00 uur ds. A. J. J. van Noord. MELISSANT - Herv. Gem. 10.00 uur kand. P. Buitelaar, Rotterdam en 18.00 uur ds. A. Vlietstra jr.; extra mnd. kollekte kerkvoogdij- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen- Ger. Kerk 9.30 en 17.00 uur drs. T. M. Gilhuys, Amsterdam. DIRKSLAND - Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. van der Linden en 18.00 uur ds. D. Dekker; tweede kollekte verwar ming- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. A. Hoogerland. HERKINGEN- Herv. Gem. 10.00 uur eerw. hr. L. D. Burger, Waddinxveen en 18.00 uur eerw. hr. A. H. Veld huizen; extra kollekte LZ.B. - Ger. Gem. 10.00 uur lezen en 14.30 uur ds. H. Ligtenberg. SOMMELSDIJK - Herv. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. L. Kruijmer, extra kollekte restauratiefonds. DE SAMARITAAN - 10.15 uur kand. H. Bom, Schiedam. MIDDELHARNIS-Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. Quist en 18.00 uur ds. G. C. de Jong, H.C. zondag 51; kollekte LZ.B. - Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. B. J. S. Jonker, Nieuw-Helvoet - Chr. Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. P. den Butter- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. H. Ligtenberg - Ger. Kerk 10.00 uur ds. R. Stutvoet Brou wershaven en 17.00 uur zangdienst- Ger. Kerk (Vrijgemaakt) 9.30 uur le zen en 14.30 uur ds. G. J. Bruija NIEUWE TONGE - Herv. Gem. 9.30 uur ds. J. vandenBomenlS.OOuurds. A. Visser, Nieuwland en Oosterwijk; extra kollekte kerkvoogdij - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezea OUDE TONGE-Herv. Gem. 10.00 uur ds. M. Aangeenbrug en 18.00 uur ds. P. de Jager, extra kollekte LZ.B. - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezea STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Gem. 10.00 uur ds. D. Snijder, Ab- benbroek en 18.00 uur ds. G. C. Klok- Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen- Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. J. Hage. DEN BOMMEL - Herv. Gem. 10.00 uur ds. L. Groenenberg, Andel en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 10.00 uur dhr. Hartkamp, Brielle en 16.00 uur ds. J. Noordhof. OOLTGENSPLAAT - Herv. Gem. 9.30 uur ds. D. Dekker en 18.00 uur ds. M. van der Linden; extra kollekte LZ.B. - Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen - Ger. Kerk 9.30 en 16.00 uur drs. J. H. Becker, nam. jeugddienst LANGSTRAAT - Herv. Gem. 10.00 uur kand. A. van Herk. SINT MAARTENSDIJK- Herv. Gem. 9.30 en 14.30 uur ds. J. G. vanLoon- Ger. Gem. in Ned. 3 x lezen - Oud Ger. Gem. 3 x lezen. YERSEKE - N.H. Ger. Bond 14.30 uur en 18.30 uur ds. T. W. vanBermekom. NIEUWERKERK- Herv. Gem. 18.00 uur Kerstfeest zondagsschool - Ger. Kerk gezamenlijke dienst met de Ned. Herv. Gemeente 10.00 uur in de Ger. Kerk, voorganger dhr. C. Daleboudt Zevenbergen en 15.00 uur dhr. K. Baas - Ger. Gem. 9.30 en 15.30 uur ds. M. J. van Gelder- v/h Ger. Gem. in Ned. 9.45 en 15.30 uur leesdienst STAD AAN 'T HARINGVLIET Geslaagd Jan Auwke Diepen horst A.J.zn. slaagde voor zijn doctoraal examen in de sociaal-economische We tenschappen. Hij kreeg de bul uitgereikt op de Erasmus universiteit te Rotterdam. Een record oogst van bieten die tot suiker worden verwerkt geeft natuurlijk ook een record in de pulpfabricage, maar van invloed op de prijs van bietenpulp in negatieve zin is dat niet geweest In de voorverkoop periode steeg de prijs tot 39,per ton, voor de levering in het eerste kwartaal van 1983 is de notering opgeklommen tot 42,per ton. Deze uitbreiding van de rundveestapel is mede een der oorzaken dat prijsval ten gevolge van de grote productie achterwege bleef. Deze productie bedraagt 290.000 ton op basis van gedroogde pulp, wat het aandeel van Suiker Unie betreft. De kwaliteit van de pulp is beslist goed, een klein deel van de productie (plm. 35.000 ton) is verkocht als perspulp. Voor het eerste kwartaal 1983 wordt wel een groot aanbod in citruspulp verwacht men verwacht niet dat de bietenpulp daar door minder zal worden gevraagd, maar eerder dat de citruspulp een prijsval zal doormaken vanwege de veel betere kwali teit van de bietenpulp. J U vindt ze bij GEBR. DE WAAL. Maak uw keuze uit het nieuwe 4- modellenboek. J We zien u graag op ons adres: Langeweg 13 te Sommelsdijk MELISSANT Ophalen oud papier Op woensdag 29 december a.s. wordt weer oud papier opgehaald. Wilt u het s.v.p. goed gebundeld klaar zetten Ook voor reparaties, nieuwe ketting of slijpen van de ketting kunt u bij ons terecht Hofdijksweg 29 OUDDORP TeL 01878- 1564 OUDE TONGE Een begrafenisstoet die maandagmid dag, voorafgegaan door begrafenisonder nemer J. van Wageningen over de Kolf- weg trok, heeft daar plotseling halt ge houden op het hulpgeroep van de 11- jarige Frans Braber. Frans was met fiets en al in de daar gelegen waterpartij terecht gekomen. Hij was in de modderbrij kopje onder gegaan maar hij had toch weer overeind kurmen krabbelen. Omdat hij steeds wegzakte in de modderige bodem had hij hulp nodig om aan de kant te kunnen klauteren. De begrafenisonder nemer en een van de dragers. Koen Boo- german verleenden hem die waarna de knaap zich, na zo'n onfortuinlijke duik, snel naar huis spoedde, aanvankelijk nog zonder fiets. OUDDORP Bij een uitslaande brand in de schuur van de fam. F. Witte aan de Kelderweg zijn maandagmiddag een aantal huisdieren, een hond, enkele cavia's en konijnen en wellicht ook enkele poezen om het leven gekomen. De brand werd veroorzaakt doordat kin deren met vuur hebben gespeeld. Er ont stond met de brand ook een enorme rook ontwikkeling. De brandweer die snel ter plaatse was heeft kunnen voorkomen dat de brand naar het aan de schuur vast- gebouwde woonhuis oversloeg. Het blus werk heeft de brandweer twee uur lang bezig gehouden. Een werkelijk perfect onderhouden royale eengezinswoning m. aan gelegde voortuin, mooie achtertuin, stenen berging (ca. 3 x 4,5) en CV. Aan de achterzijde grenst de wo ning aan een speelwei/plaats. Ind.: hal m. plav. vloer, toilet I^vorm. woonkamer, ged. open keuken m. eetbar, afz. kap en plav. vloer, bij keuken m. wasmach. aansl. en plav. vloer. Beneden verd. voorzien van dubb. beglaz. Op verd.: 3 slaapk. waarv. 1 m. balkon, ruime badk. m. douche en 2 e toilet Vaste trap n. 2 e verd. waarop 4e slaapk. m. wastafel en ged. zolder m. CV ketel. OpL: i/o Vr. prijs 149.500,— k.k. Keurig onderhouden hoekwoning m. houten schuur en gr. plaats. Ind.: gang, L-vorm. woonkamer m. -hou ten plafonds, keukentje, achterin gang m. toilet, gr. kelder. Op verd.: gr. overloop m. wastafel, 2 slaapk. (uitbr. mogelijk), douchecabine en bergvliering. Opl: i/o. Vr. prijs 78.000,— k.k. Keurig onderhouden roy. drive-in woning m. CV en tuin. Ind: hal m. tegelvloer, toilet stad/slaapL CV/ wasruimte, garage(ca. 6,5 x 3). Op Ie verd: tussenhalletje, woonka mer m. ronde voorzethaard schuif pui n. balkon waarop bergkast, woonkeuken m. afz. kap. Op 2e verd. overloop, 3 slaapk., ruime douche -I- 2 e toilet Opl.: i/o. Vr. prijs 135.000,— k.k. .lOKCBKIIISi 01870-4844 MIDDELHARNIS De zondagschool „Obadja" van de Chr. Geref Kerk te Middelharnis hoopt 15 januari haar 50 jarig bestaan te herden ken. De herdenking vindt plaats in het kerkgebouw aan de Hoflaan. Ds. B. de Romph, voorz. van de Bond van Chr. Ger. zondagscholen hoopt in die bijeenkomst te spreken oven „Dè lijn van Gods genade in drie geslachten". HERKINGEN Oud papier OP woensdag 5 januari a.s. zal het oud papier voor de Prins Johan Friso school weer worden opgehaald Wij verzoeken vriendelijk het papier goed gebundeld voor half zes 's avonds aan de straat te zetten. Uitslagen van 20 december 1982: Dammen: J. Moerkerk - G. Tanis0-2 H. Tanis - J. ten Hove0-2 L. Moerkerk - C. Mierop0-2 A. Meijer - P. van Dam1-1 J. Visbeen - A. van Huizen1-1 Schaken: J. Soeteman - C. Wassenaar 1 - O L. Jongkoen- T. Draper1-0 J. W. J. Breve- K. v. d. Wendeafgebr. J. van Huizen - P. Glerum0-1 F. den Boer - M. Glerum1-0 E. Santifort - J. Meijer1-0 wensen U prettige Kerstdagen en een voorspoedig 1983 Wij danken U voor het vertrouwen in het jaar, dat achter ons Ugt en dat deze zich in het volgende jaar mag voortzetten. de blokiluit de klarinet in de koffer daarnaast de tiobo. de viool en de strijkstok de akoestische gitaar de weemoedige cello de vleugel soms een harp. heel af en toe een citer een cymbaal daar zit allemaal muziek in voor de jongens van flakkee expresse is verhuizen echt een fluitje van een cent flakkee expresse 01870 2188 middelharnis ONROEREND GOED POSTBUS 128 3240 AC MIDDELHARNIS f Jan Troost

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1982 | | pagina 2