de laatste enkele stuks onderwijzer! BS) Openbare Verkoping van roerende goederen Bloemenhuis ,,Margri6f' 1 Gemeente Goedereede WOONHUISJES E.B.O. B.V. DeFluisterTurbo^s van Bedford VRUDAG 30 JULI 1982 ,EILANDEN-NIEUWS' TWEEDE BLAD modehuis Middelharnis-tel. 2596 HINDERWET Burgemeester en wethouders van Goedereede ma ken ingevolge artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat met ingang van 2 augustus 1982 tot en met 2 september 1982 op werkdagen van 08.00 - 12.00 en van 13.00 - 17.00 uur, alsmede - na telefonische afspraak; op dinsdag 3, 10, 17, 24 en 31 augustus 1982 van 17.00 - 20.00 uur, ter inzage liggen de beslissingen in het kader van de aanvraag om vergunningen ingevolge de Hinderwet van: 1de N. V. Emgo te Middelharnis voor het oprich ten en in werking hebben van diverse gas- reduceerkasten staande aam a Hoge Pad nabij nr. 11 te Ouddorp b. Hazersweg nabij nr. 25 te Ouddorp c. Rustburg nabij m. 56 te Ouddorp d. Duinroosplein te Goedereede e. Doelweg nabij nr. 16 te Goedereede f Zuidhavendijk te Goedereede g. Provincialeweg nabij nr. 18 te Goedereede h. Mariadijk te Goedereede i. Oostdijkseweg nabij nr. 73 te Goedereede j. Langeweg tegenover nr. 5 te Stellendam k. Langeweg tegenover nr. 26 a te Stellendam 1. Langeweg tegenover nr. 60 te Stellendam 2. de heer A. W. Folie te Stellendam voor een nieuwe het gehele landbouwbedrijf omvattende vergunning aan de Voorstraat 96 te Stellendam 3. het aannemersbedrijf J. de Blok en Za B.V. te Stellandam voor het oprichten en in werking hebben van een aannemingsbedrijf aan de Lan geweg 28 te Stellendam 4. de Gebrs. Moijses te Stellendam voor het op richten en in werking hebben van een veehou derij annex loonwerkersbedrijf aan de Mr. Iman Caustraat 75 te Stellendam 5. de heer J. Loef te Stellendam voor het oprichten en in werking hebben van een winkel in doe-het- zelf-artikelen aan de Voorstraat 85 te Stel lendam 6. de heer W.J. de Jong te Renesse voor het oprichten en in werking hebben van een patat- frites voorbakkerij aan de Meester Snijderweg te Stellendam 7. de heer M. Bezuijen te Ouddorp voor het op richten en in werking hebben van een groot handel in dranken aan de Havenweg 37 te Ouddorp Besloten is de gevraagde vergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenea Beroep tegen deze beschikkingen kan worden inge steld doon a. de aanvrager, b. de betrokken adviseurs; 5 c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; I d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht tot H.M. de Koningin en worden ingediend uiterlijk 2 september 1982 bij de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ,s Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voor lopige voorziening. Dit verzoek moet eveneens uiterlijk 2 september 1982 worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gra- venhage. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist GOEDEREEDE, 28 juli 1982. iUUUIUUUIIIUIllUUUIUlUlUlUIUIUU Notaris J. W. Hempenius te Middelharnis is voor nemens, ten verzoeke van de coöperatieve vereni ging „De Plantui" te Middelharnis, over te gaan tot de openbare verkoping van diverse roerende goe deren en wel op vrijdag 13 augustus 1982 in het gebouw van „De Plantui" aan de Kon. Julianaweg 16 te Middelharnis, aanvang 10.00 uur v.m. Bezichtiging: vanaf 1 uur vóór de verkoping of op 12 augustus a.s. van 19.00 - 20.30 uur. De verkoping vindt plaats bij opbod, omzetbe lasting (b.t.w.) inbegrepen, kosten ad 12% van de koopsom t.l.v. de kopers. Afrekening a contant, dan wel met cheque of bank opdracht. De verkoping omvat o.m.: aardappelstortbak, diverse ventilatoren en plafond- ventilatoren, pallets, partijen balken, 3 transport banden van elk 8 meter, steekthermometers enz. Het geheel bestaat uit 33 kavels. Nadere inlichtingen en kavellijst zijn verkrijgbaar ten kantore van notaris J. W. Hempenius voor noemd, W. Achterweg 34 te Middelharnis, tel. 01870-4900. TE KOOP GEVRAAGD: TEL. 01873 - 2442 iliiiiiiiiiniiiüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHimimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiimiiiiiimiiii Gemeente Middelharnis Het aantal aanmeldingen voor de in augustus a.s. te openen samenwerkingsschool voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden is zodanig dat aan het begin van de cursus hoogst waarschijnlijk plaats is voo-- een (vierde) verplichte leerkracht Onder het voorbehoud dat het wettelijk vereiste aantal leerlingen bij de aanvang van de cursus inderdaad zal zijn bereikt worden sollicitanten opgeroepen voor de betrekking van aan genoemde school in een volledige dagbetrek- king. Van sollicitanten naar deze betrekking wordt ver wacht dat hij/zij: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegd heid, waarbij voortgezette studie tot aanbeveling strekt; - over enige ervaring zowel in het lager als het buitengewoon onderwijs beschikt; - bereid en in staat is om in samenwerking met het hoofd een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de school; - beschikt over goede kontaktuele eigenschappen; - een positieve instelling heeft ten aanzien van de samenwerkingsgedachte. Inlichtingen over de betrekking worden verstrekt door het hoofd van de school, de heer E. W. H. Blanke, Bosschenhoek 6, Oud-Beijerland. De heer Blanke is telefonisch te bereiken onder nununer 01860-5634 (privé). De heer Blanke is wegens vakantie afwezig tot en met 1 augustus 1982. Belangstellenden worden hierbij uitgenodigd om binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te solliciterea Sollicitaties kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, p/a Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Wie nog niet in de nieuwe Tl.rserie van Bedford proefreed, moet dat zo snel moge lijk eens doen. Want de nieuwe turbo's trekken niet alleen verbazend snel op (de 11.1020 in 54 sec. van 0-80 km), maar ze zijn daarbij nog uitzonderlijk stil ook. Kn dat is op lange, maar natuurlijk ook korte ritten, wel zo aangenaam. Bij 80 km/u is de geluids- produktie slechts 74 db, dat halen sommige personenwagens nog maar net De nieuwe fluisterturbo's van Bedford zijn echt om de chauffeur heen- gebouwd. De volledige gesvnchroniseerde versnellingsbak schakelt licht en exact en de stuurbekrachtiging maakt manoeu vreren tot een plezierig werkje. Het rem- systeem verdient een aparte vermelding vanwege de hoge bereikbare vertraging bij normale pedaaldruk Uiteraard heeft het luchtdrukbekrachtigde systeem geschei den circuits. Door het grote raamoppervlak is het zicht uitstekend naar alle kanten. Iets wat in druk verkeer en bij parkeren ontspannend werkt. De naar alle zijden verstelbare chauffeurstoel geeft een betere rugsteun, vooral zijdelings. De hydrau lische vering is instelbaar. Met al deze, en nog vele andere vernieuwingen, is de nieuwe TIj-lijn het bekijken en berijden waard. Waarbij we één fundamentele verbetering tot 't slot bewaard hebben: de nieuwe kantelcabine. Ken (leneral Molors-produkt mag dan een spreekwoordelijke degelijkheid hebben, er zal toch af en toe onderhoud aan gepleegd moeten worden. (J.M. maakt het u in 't vervolg makkelijk. De nieuwe TI.'s hebben een tot S()° kantelbare cabine die u in .'50 seconden toe gang geeft tot alle vitale organen. Onderhoud en inspectie zijn bij de nieuwe Bedfords tol zeer sim pele handelingen teruggebracht. Controle op water, olie, ruitensproeiers kan \1a speciale zijpanelen, dus zonder de cabine te kantelen. Alles bij elkaar kunnen wij evenals de VNO- en NOB-test concluderen dat de Bedford TI. van (i.M. een goede truck is voor de regionale distributie. Maak een proefrit in één van de nieuwe fluisterturbo's van Bedford, en ervaar hel comfort van een personenwagen bij een lading van 4-11 ton. De uitgebreide EVO- en MOB-test sturen wij u graag ter oriëntatie toe. Even een telefoontje of briefkaart naar onder staand adres. En uiteraard, staan wij klaar om u VTijblijvend te informeren. Stap eens binnen. Middelharnis: Garage KlIÖpS Langeweg U3, tel. 01870-2043/2222 (Financienng mogelijk via het GM ACN-plan.) Ter afsluiting van onze UITVcnKUOr vrijdag en zaterdag op speciale rekken haast U de helft van de halve prijs Raadhuisstraat 6a OUDDORP tel. 01878 - 2323 Ruime sortering in planten, snijbloemen en potterie. Ook voor bruidsboeketten, corsages, plantenschalen en ander bloemwerk ■■WWWWIIIillUUIIIIIIIIilWWWHtlllHHttllllllllllllllliHIIillllUHttlllll event, achterstallig onderhoud geen bezwaar Snelle kontante afwikkeling mogelijk

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1982 | | pagina 8