I I Doen!!! 'gesloten fam. P. Wiegel-Leune KENNISGEVING B egrafenisonderneming NIEUWJAARSWENSEN Oma en Jan Rossen C. Dijkgraaf-V. d. Baan Fam. Chr. Brooshoofd W.A. de Groot goed begin nieuwe jaar ABONNEE Bakkerij I. Koese, Sommelsdijk ARIELEIJDENS f 8,85 Een voor het WOENSDAG 30 DECEMBER 1981 .EILANDEN-NIEÜWS' Zesde blad FAMILIEBERICHTEN De Heere, Die uit en doorhielp, leven gaf en leven spaarde, verblijdde ons met de geboorte van een zoon en broertje Adriaan Wij noemen hem André C. J. Goedegebuure A. Goedegebuure-v. d. Vliet Wim EUy en Paulus Corry en Jaap Flora Annelies Kees Annet Johan Martin 3247 AE Dirksland, 23 december 1981 Emmalaan 4 Tot onze diepe droefheid is na een geduldig ge dragen lijden van ons heengegaan mijn innig ge liefde man, onze zorgzame vader, grootvader, broe der, zwager en oom, de heer CORNELIS VEROLME echtgenoot van Kommertje Heerschap in de leeftijd van 77 jaar en 10 maanden. Middelharnis: K. Verolme-Heerschap Australië: A. Verolme H. Verolme-Werkendam Middelharnis: A. Verolme A. Verolme-Visbeen Urk: L. Verolme M. Verolme-Pasterkamp en kleinkinderen 3241 XH Middelharnis, 26 december 1981 Steeneweg 32 De begrafenis heeft plaatsgehad heden woensdag 30 december op de algemene begraafplaats te Middelharnis. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen, onze broer en zwager en oom CORNELIS VEROLME echtgenoot van Kommertje Heerschap in de ouderdom van 77 jaar. Middelharnis: H. Verolme J. Verolme-v. d. Veer neven en nichten 26 december 1981 Hedenmorgen nam de Heere tot onze diepe droef heid na een langdurig geduldig gedragen lijden uit ons midden weg, onze geliefde zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder ELISABETH TIGGELMAN weduwe van Pieter Beijer in de ouderdom van 89 jaar. Dirksland: Maastricht Den Bommel: Vlaardingen: Hooghalen: Den Bommel: Capellea/dUssel: Ooltgensplaat: C. A. Beijer P. Beijer-Wolfert H. J. Beijer J. Beijer M. Beijer-de Jong A. Beijer C. F. H. Lammertsma J. Zwaneveld-Beijer A. J. Zwaneveld A. C. Brijs-Beijer A. Brijs D. Willekes-Beijer A. G. Willekes L. Beijer F. Beijer-van Putten klein- en achterkleinkinderen Oude Tonge, 25 december 1981 „Ebbe en Vloed" Correspondentie-adres: A. C. Brijs, Prinsessenstraat 2, Den Bommel De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 29 de cember nam. 2 uur te Ooltgensplaat, vanuit „Elthato". Met droefheid geven wij u kennis dat nog geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante JOZINA KORNET echtgenote van Pieter Koert in de ouderdom van 78 jaar. Oude Tonge: P. Koert Waukesha-Amerika: J. van Dam-Koert J. van Dam Rotterdam: C. Koert G. Koert-de Berg Oude Tonge: B. Koert J. Koert-Polder klein- en achterkleinkinderen 26 december 1981 Juhanastraat 39, 3255 BG Oude Tonge De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 29 december op de algemene begraa^laats te Oude Tonge. van 1 t/m zaterdag 9 januari a.s. j Daarna weer graag tot uw dienst. Plotseling is uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader, zwager en oom JAN LUGTENBURG echtgenoot van Pieternella van der Groef in de leeftijd van 83 jaar. Dirksland: P. Lugtenburg-v. d. Groef Sommelsdijk: T. Lugtenburg H. E. Lugtenburg-v. d. Sluijs Dirksland: A. Zoon-Lugtenburg H. Zoon Dirksland: A. Lugtenburg N. Lugtenburg-v. d. Klooster Nieuwe Tonge: A. Lugtenburg J. B. Lugtenburg-Hanenberg Sommelsdijk: C. Lugtenburg N. M. A. Lugtenburg- Doomheim Spijkenisse: T. de Geus-Lugtenburg L M. P. de Geus Dirksland: A. Lugtenburg klein- en achterkleinkinderen 25 december 1981 Marijkelaan 8, 3247 AK Dirksland De begrafenis heeft dinsdag plaatsgehad op de alg. begraafplaats te Dirksland. Plotseling is uit ons midden weggenomen onze geliefde groot- en overgrootvader JAN LUGTENBURG echtgenoot van Pieternella van der Groef in de leeftijd van 83 jaar. Nelly en Jan Jaco en Leni Jaap en Jaan Cor en Elly Conny en Leo Erna en Rien Corrie en Louw Ri^n Marja en Arie ^^"^J^ Elly en Jan J^" Ad Tom Theo en Karin Robbie Jolanda Erwin Annette Mariëlle Gerda Martin Arco Dirksland, december 1981 en achterkleinkinderen Tot onze diepe droefheid, nam de Heere, na een kortstondige ziekte, in het ziekenhuis „Bethesda" te Dirksland, van ons weg mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, behuwdvaderen opa, broeder, zwager en oom MARINUS PEEMAN echtgenoot van Adriana Mosselman op de leeftijd van ruim 59 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. Middelharnis: A. Peeman-Mosselman Zierikzee: L Krijger-Peeman N. Krijger Marco en Sonja Stad aan 't Haringvliet: L. Maliepaard-Peeman G. Maliepaard 24 december 1981 Berkenlaan 27, 3241 BB Middelharnis De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 29 december op de algemene begraafplaats „Vrede rust" te Middelharnis. Heden werd plotseling uit onze familiekring weg genomen, onze geliefde broeder, zwager en oom MARINUS PEEMAN echtgenoot van Adriana Mosselman op de leeftijd van ruim 59 jaar. namens de familie D. Peeman Middelharnis, 24 december 1981 Hedennacht overleed na een geduldig gedragen Ujden onze geliefde broeder en oom CORNELIS JACOB WOUTERS in de ouderdom van ruim 81 jaar. Ooltgensplaat: L. J. Wouters Den Bommel: J. M. van Dijk-Wouters Ooltgensplaat, 24 december 1981 Oudelandsedijk 31 De begrafenis heeft plaats gehad maandag 28 december nam. 2 uur, vanaf het sterfhuis. De Heere heeft uit onze familiekring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante PLEUNTJE KLEUN weduwe van B. Troost in de leeftijd van bijna 79 jaar. De Heere vertrooste en versterke de kinderen, kleinkinderen en ons als familie. Melissant: A. Troost-Doomheim Leiden: J. Melissant-Troost A. Melissant Melissant: P. Troost A. Troost Dirksland: D. M. van Veen-Troost Nieuwe Tonge: B. Wesdorp G. Wesdorp-Guldemeester Dirksland: A. van Dijk-Troost L. van Dijk J. Troost E. Knöps-Troost A. Knöps neven en nichten Melissant/Dirksland, 26 december 1981 De begrafenis heeft heden plaatsgehad. Hedenmorgen nam de Heere geheel onverwacht van ons, ons aller lieveling JOKE BRABER op de leeftijd van 29 jaar. Mijn schapen horen Mijn stem en zij volgen mij. Joh. 10: 27 Ooltgensplaat: C. Braber J. Braber-Vroegindeweij Den Dolden P. A. Bezemer-Braber Capellea/dIJssel: A. Boutestijn-Braber P. Boutestijn Duisburg: A. Braber T. Braber-Jacobsen Ooltgensplaat: J. Braber M. Braber-van Ree K. Braber CA. Braber-Jongejan G. Braber S. A. Braber-Koote C. Braber S. Braber-Van Veen F. H. Braber N. J. Braber-van Noord 3257 AA Ooltgensplaat, 28 december 1981 Ben. Molendijk 26 De begrafenis zal D. V. plaats hebben donderdag 31 december nam. 2 uur, vanuit „Elthato". Gelegenheid tot condoleren in „Elthato" na de begrafenis. Onverwacht nam de Heere uit onze familiekring weg, ons geliefd nichtje JOKE BRABER Cd. op de leeftijd van 29 jaar. Dubbeldam: A. Braber Azn. T. Braber-van Dam Ooltgensplaat: L. C. Braber N. Braber-Buscop Km. Braber C. Braber-Grinwis F. Braber L. Braber-Kreeft C. Braber A. Verburg neven en nichten Ooltgensplaat, 28 december 1981 Heden nam de Heere geheel onverwacht uit onze familiekring weg, onze lieve JOKE Moge de Heere opa en oma kracht schenken dit zware verlies te dragen. Erna Co Yvon en echtgenoot Jolanda Joke Co Peter Corrie Comelli Cock Michael en echtgenote Ron Jan Stephan Anke Anja Nico Ooltgensplaat, 28 december 1981 Het behaagde de Heere na een langdurige ziekte en geduldig gedragen lijden, van ons weg te nemen onze geliefde broeder, zwager en oom LAMBRECHT RIEDUK echtgenoot van K. M. Hartog op de leeftijd van 58 jaar. Nieuwe Tonge: W. Melissant-Riedijk Herkingen: Anth. Riedijk Joh. Riedijk-de Geus Schaesberg: J. Riedijk E. M. Riedijk-van Scheppingen Dirksland: M. Riedijk neven en nichten 24 december 1981 De begrafenis heeft dinsdag 29 december 1981 te Oostvoorne plaats gevonden. Willie, Tine en Jannie van Dam wensen u allen een prettige jaarwisseling. Wij zijn donderdag niet op de markt te Goedereede. Op donderdag a.s. zijn wij op Marijkeweg 22 wel geopend. Iedere koper 10 mandarijnen GRATIS Steeds reklame in verse eieren iinnnninniiniiiiiiinuiiiiiiïiminiiiiinniiiinniniiiinninniinnnninnmiM Gemeente Goedereede De burgemeester van Goedereede maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8 der Wo- ningwet bouwvergunning te verlenen aan de heer A. Korteland te Rijswijk (ZH) voor het bouwen.van een zomerhuis Westeinde 49b te Ouddorp, zulks ter vervanging van een ter plaatse aanwezig zomerhuis. S Het bouwplan ligt ingaande 31 december 1981 g gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie van Goedereede, Tramlijnweg S 2 te Goedereede, op werkdagen van 08.00 -12.00 uur. S Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het 1 voornemen van het college van burgemeesteren S wethouders schriftelijk bezwaren indienen bij dat S college. 3 I GOEDEREEDE, 24 december 1981. SiniuiiiiinniiiiiiiJimnnnniinuiiuuiiuMiinniininiiimii Met dank voor het genoten vertrouwen, heeft onder getekende met ingang van 1 januari 1982 de overgedragen aan de heer J. van Wageningen Gen. Snijdersstraat 1, Nieuwe Tonge Tel. 01875 - 1616 A. KRIJGER Middelharnis, Rembrandtlaan 167 Op de zeer hoge leeftijd van ruim 90 jaar is van ons weggenomen onze geliefde en meelevende groot-, overgroot- en bet-overgrootmoeder CORNELIA KNÖPS-WITVLIET We zijn in onze droefheid God dankbaar, dat ze zo lang bewust getuige mocht zijn van het lief en leed van ons, haar klein- en achterkleinkinderen en dat ze zelfs nog een achter-achterkleinkind mocht zien. Haar warme belangstelling voor ons hopen we niet te vergeten. Dirksland: M. M. C. Droger-van Dijk J. C. Droger Apeldoorn: C. M. van Dijk A. van Dijk-Groen Sliedrecht Kees en Annie Jos Den Helder: Jan en Ina Middelharnis: René Apeldoorn: Jan en Petra Hélène Inge Sommelsdijk, 27 december 1981 „De Goede Ree" Met leedwezen hebben wij kennisgenomen, dat na een langdurig geduldig gedragen lijden, van ons op 25 december 1981 is heengegaan, onze mede werker JACOB DE VOS op de leeftijd van 62 jaar. Wij verliezen in hem een vakbekwame medewerker. Onze gedachten zijn bij zijn echtgenote en kinderen, waarvoor wij veel sterkte en moed vragen om dit verlies te dragen. Bestuur, direktie en Personeel van het werkvoorzieningsschap „Binnenhof' te Sommelsdijk Sommelsdijk, 28 december 1981 Familie, vrienden, bekenden en allen die Arie op zijn verjaardag, 2 februari, een kaart stuurden, een gezegend 1982 toegewenst. Oude Tonge, „Ebbe en Vloed", Kamer 132 Met hartelijk dank voor het medeleven in het afgelopen jaar, wensen wij familie, vrienden emj bekenden een voorspoedig 1982. J. V. d. Mast afd. Straalenburg, Verpleeghuis „De Samaritaan" Sommelsdijk Familie, vrienden, bekenden en onze oud-cliëntèle een gezegend 1982 toegewenst. Fam. A. J. A. Leijdens-Kroon Ooltgensplaat, Wilhelminastraat 2 f Familie, vrienden en kennissen gezegend nieuwjaar toegewenst Middelharnis, Eendrachtstraat 36 Familie, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toegewenst. Dirksland, PhilipshooQesweg 20 De Klaver 39 Sommelsdijk wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar toe. Tel. 01870 - 5958 Familie, vrienden en bekenden Gods onmisbaren [5 zegen toegewenst voor 1982. Burg. Sterkplein 18 Nieuwe Tonge I fam. N. V. Zielst-v. d. Klooster wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. Nieuwe_Tonge, Weistraat 20 DANKBETUIGING Voor alle blijken van mede leven in welke vorm ook, bij de viering van onze 25- jarige echtvereniging, zeg gen wij u, mede namens onze kinderen hartelijk dank. A. T. van Gurp Tzn. P. van Gurp- Nieuwenhuijse 3257 LD Ooltgensplaat, december 1981 1ste Zuid Boutweg 1 Koningin Beatrix Houd stand, o God, in Nederland Het Vorstenhuis Oranje, Dat w'ontvingen uit Uw hand. Bevrijd eenmaal van Spanje. Met nog vier coupletjes verkrijgbaar op prachtig tegeltje in rood, wit en Delftsblauw In fraai lijstje f 15,85 Bij Zuidzijde 133 2977 XE Goudriaan Tel. 01838 - 1441 Openbare bekendmaking Ter voldoening van het be paalde om artikel 5, derde lid, van de Wet op het openbare bibliotheekwerk (Stbl. 1975,118) maakt de burgemeester van Goede reede bekend, dat van 22 december 1981 af geduren de 90 dagen op de secreta rie van deze gemeente ter visie ligt het provinciaal plan openbare bibliotheek voorziening 1983 - 1985. Gedurende bovengenoem de termijn kan iedere be langhebbende schriftelijk tegen het provinciaal plan bezwaren indienen bij de Minister van Cultuur, Re creatie en Maatschappelijk Werk. GOEDEREEDE, 24 december 1981. Maak iemand Leuk idee voor de verjaardag van pa, ma, opa, oma, broer, zus, vriend, vriendin, buurman, buurvrouw, enz. Origineel en sukses verzekerd if.4.lf^J^l^J^l^J^J^l^l^l^l^l^l^l^l^l^lt.4.lfl^l^>t■l^J^J^.Jf.4l^l^l^l^J^.l^^j^ W ^.'*m. iPi^iflfi^ffPi^hfPiif^RifiP..* i^i^i W}% W.-jitk W}^ W' illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllll

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1981 | | pagina 24