Predikbeurten Een kerstgroet voor zieken LEERKRACHT M/V-ENGELS Ondernemersver. Goedereede LET OP! l esamaritaan Stichting Goereese aaii J J Gemeenschap nam afscheid van voorzitter Waterschapsomslag Desiree, 'n briljant Idee! keuvelaar geboortekaartje administratief medewerk(st)er Bladzü 2 ,EILANDEN-NIEUWS' vwiinAG 18 DECEMBER 1981 Tijdens een door het bestuur en genodig den bezochte receptie heeft de Stichting Goereese Gemeenschap, die o.m. het mu seum in de toren te Goedereede beheert, afgelopen zaterdag afscheid genomen van haar voorzitter de heer A. v. d. Windt. Na tien jaar voorzitter geweest te zijn vond de heer A. v. d. Windt de tijd aangebroken, mede gezien zijn zeer hoge leeftijd, plaats te maken voor een ander. Het vinden van een nieuwe voorzitter zal, zoals uit de talrijke toespraken bleek, voor de Stichting echter geen gemakkelijke opgaven zijn. V. d. Windt en de Stichting waren één begrip en, zoals de vice-voorzitter de heer L. Visser memoreerde, door v. d. Windt zijn, vooral bijgestaan door de secretaris de heer K. van den Houten, zoveel ideeën gerealiseerd, zoveel initiatieven ontplooid dat het bestaansrecht van de Stichting duidelijk is aangetoond. Men denkt maar aan het tot stand komen van het museum waar, zoals bleek uit de woorden van bur gemeester van Velzen namens de ge meente, en de heer Komtebedde namens de V.V.D., veel waardering voor bestaat. De her R Louis sprak zijn dankbaarheid uit voor het feit dat ook door de in spanningen van de Goereese Gemeen schap het unieke karakter van het stadje Goedereede, dat nu een beschermd stads gezicht is, behouden mocht blijven. Ook het carillon, dat dit accentueert kon trou wens door V. d. Windts vasthoudendheid gerealiseerd worden. Die vasthoudend heid werd op humoristische wijze door de heer Schellinger geschetst m.b.t. het tot stand komen van de busverbinding Goe- ree-Hellevoetsluis. Hierbij had v. d. Windt gedreigd een eigen busmaatschap pij op te richten als er door het streek vervoer geen initiatieven genomen zouden worden.... Na een korte terugblik naar de begin periode, een tijd waarin veel geïmprovi seerd moest worden, door de secretaris vond het hoogtepunt van de avond plaats: V. d. Windt kreeg voor zijn inspanningen een zilveren erepenning met oorkonde en het ere-voorzitterschap aangeboden die hij ook namens zijn vrouw die hem on getwijfeld heel wat avonden moest mis sen, in dank aanvaardde. SINT ANNALAND Uienveiling van dinsdag 15 december 1981. Uien, maat veertig opwaarts, Klasse twee N.L. 30,50 Uienprijs per honderd kilogram. Aanvoer 78 ton. Uien, maat veertig opwaarts. Klasse twee 23, Aanvoer: veertig ton. Uienprijs per hon derd kilogram. (Vervolg van voorpagina) Waterbeheersing Behoudens onvoorziene omstandig heden gaan wij er van uit, dat de ver vanging van de bemalingsinstallaties te Battenoord in februari/maart 1982 een feit zal zijn. De Landinrichtingsdienst heeft er mee ingestemd dat in het kader van de ruil- verkavehng de electrische installatie ge schikt wordt gemaakt voor volledige auto matisering. Ruilverkavelingen a. De Stelle Langzamerhand nadert de uitvoering van deze ruilverkaveling haar voltooi ing. De bouw van een nieuw gemaal in de polder Nieuw-Kraaijer, ter ver vanging van twee gemaaltjes in Kraai- jenisse en Nieuw-Kraaijer, zal medio 1982 gereedkomen. Naar het zich laat aanzien zal het plan van toedeling medio 1982 in uitvoering komen. Hierover zullen wellicht na dere onderhandelingen gevoerd moe ten worden. b. Flakkee Zoals u intussen bekend zal zijn, is de ruilverkaveling, bij stemming gehou den op 19 november j.l., aanvaard. In het stadium van uitvoering zal veel aandacht van ons bestuur en personeel gevergd worden. Naar gelang de uit voering vordert zullen de toegezegde financiële bijdragen moeten worden betaald, doch zullen daarentegen ook de voordelen van de ruilverkaveling meer en meer zichtbaar worden en hopelijk leiden tot besparingen op de onderhoudskosten van wegen en wa terlopen. Overname rijkswaterstaatswerken De waterschapsconcentratie op Goeree Overflakkee is voor rijkswaterstaat aan leiding geweest de toekomstige taken van het nieuwe waterschap te inventariseren. Daaruit is naar voren gekomen de wen selijkheid verschillehde waterstaatswer- ken in eigendom, beheer en onderhoud bij het rijk over te hevelen naar het nieuwe waterschap, omdat het beheer en onder houd van een aantal objecten geen speci fieke rijkstaak meer zou zijn. Een ambte- Ujke werkgroep, bestaande uit vertegen woordigers van rijkswaterstaat, de provin ciale waterstaat en de provinciale griffie van Zuid Holland, de voormalige water schappen Goeree en Flakkee, heeft de overdracht voorbereid. Mede op basis van deze voorbereiding is totstand gekomen de „Nota in verband met de overdracht van een aantal objecten in eigendom en Bij inleving van deze advertentie 25, reductie op de eerste aanschaf van een groei briljant sieraad. ^p|- VanafI lOO,— één steens vanaf juwelier f 239 - er GOEDEREEDE KERSTZANGDIENST Zaterdagavond 19 december wordt in de Ned. Herv. Kerk een Kerstzangdienst gehouden. Ds. M. Aangeenbrug zal de opening verzorgen, terwijl ds. G. H. van Kooten te Delft de meditatie hoopt te houden. Medewerking verleent het kinderkoor o.l.v. mej. L. Kievit Orgel: Karel van Holten. Aanvang 7.30 uur, iedereen is hartelijk welkom. OOSTFLAKKEE Routewijziging ophalen huisvuil In verband met de komende feestdagen, zijn door het reinigingsbedrijf Boon de huisvuilroutes te Oostflakkee als volgt ge wijzigd. In plaats van vrijdag 25 december 1 ste Kerstdag) wordt de route gereden op maandag 28 december. In plaats van vrijdag 1 januari (Nieuw jaarsdag) wordt de route gereden op maandag 4 januari 1982. Verzopeke het huisvuil op tijd gereed te zetten. S.v.p. niet vroeger dan op de hier boven vermelde dagen 28 december en 4 januari. Neem van deze mededeling goede nota Al het mogelijk wordt gedaan om de werkzaamheden in deze weken onge stoord te laten verlopen. Op uw mede werking wordt gerekend. beheer en/of onderhoud bij het rijk op Goeree Overflakkee". Over de inhoud van de nota heeft de hoofdingenieur-directeur van rijkswater staat, directie benedenrivieren, ons stand punt gevraagd. Alvorens ter zake een definitief stand punt uit te brengen hebben wij er behoefte aan om op beleidsniveau op bepaalde onderdelen nog te onderhandelen. Eerst na deze onderhandelingen zullen wij ons definitief standpunt bekend maken. Uit eindelijk zal een formele wet aan de overdracht gestalte moeten geven. Bestuurlijke reorganisatie Op dit moment valt moeilijk te voor spellen of en op welke wijze de voorstellen tot splitsing van de provincie Zuid Hol land door regering en Staten-Generaal verder zullen worden behandeld. In ver band met de in 1981 plaatsgevonden regeringswisseling vrezen wij dat reali sering van de splitsing nog wel even op zich zal laten wachten. De uiteindelijke beslissing is voor ons waterschap van belang met betrekking tot de vraag of Goeree Overflakkee bij de provincie Zee land gevoegd zal worden. Een voorkeur voor indeling bij Zeeland hebben wij reeds meermalen uitgesproken. All-in waterschap Provinciale Staten hebben zich op 12 november j.l. geschaard achter de con clusies, neergelegd in het door de stuur groep reorganisatie waterschapsbestel Zuid Holland Zuid uitgebrachte eind rapport. Zulks betekent dat het all-in waterschap van de baan is en de situatie op Goeree Overflakkee onveranderd blijft Wel worden het Hoogheemraad schap van Schieland en het waterschap IJsselmonde samengevoegd en gaan de Vijfheerenlanden, de Overwaard en de Nederwaard op in de Groot-Alblasser- waard. De samenvoeging Schieland en IJsselmonde betreft alleen de traditionele taken. Het waterkwaliteitsbeheer over het gebied van Schieland zal overgaan naar het zuiveringsschap Hollandse Eilanden en Waarden. Met de onderhavige beslissing lijkt de door ons gewenste rust op het punt van reorganisatie weergekeerd. Slot Hoewel gelukkig een periode van stabili satie van het waterschap Goeree Over flakkee in het verschiet ligt, betekent dit geenszins dat het reilen en zeilen van ons waterschap automatisch in alle rust zal verlopen. Integendeel! Er is veel werk te verrichten in de komende tijd. Daarbij valt onder andere te denken aan de bemoeie nissen met de uitvoering van de ruil verkaveling Flakkee. Wij hebben er echter volledig vertrou wen in dat wij de vereiste werkzaamheden samen met de inzet van het ambtelijk apparaat en de steun van uw college goed kunnen uitvoeren in het belang van alle betrokkenen. HERKINGEN Zitplaats - erfpachtsgelden In het Verenigingsgebouw van de Herv. Gemeente wordt morgen, zaterdag, zit ting gehouden voor de ontvangst van zit plaats- en erfpachtsgelden. Gelegenheid tot betaling van half 4 tot half 5 en van 7 tot 8 uur. Zondag 20 december 4e Adventzondag OUDDORP-Herv. Kerk9.30 en 18.30 uur ds. W. J. op 't Hof- Ger. Gem. 9.30 en 16.00 uur lezen - Ger. Kerk 10.00 uur ds. A. J. J. van Noord en 17.00 uur ds. J. W. Th. Muntendam, Spijkenisse - Doopsgez. Gem. 9.30 uur dhr. Modderkolk. GOEDEREEDE - Herv. Kerk 10.00 uur ds. J. den Hoed, Sliedrecht en 18.30 uur ds. M. Aangeenbrug, Ie koll. ver. geb. STELLENDAM- Herv. Kerk 10.00 uur ds. A. Vlietstra jr. en 18.00 uur ds. C. Oorschot extra koll. orgelfonds-Ger. Kerk 10.00 uur lezen en 17.00 uur ds. A. J. J. van Noord. MELISSANT - Herv. Kerk 10.00 uur kand J. L. Schreuvers, Groenekan en 18.00 uur ds. A. Vlietstra, Doomspijk, extra koll. vrije zitplaatsen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen- Ger. Kerk 9.30 uur lezen en 17.00 uur ds. L. J. de Leeuw, Brielle. DIRKSLAND - Herv. Kerk 10.00 uur ds. D. Dekkeren 18.00 uur ds. M. van der Linden, tweede koll. orgelfonds - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. HERKINGEN - Herv. Kerk 10.00 uur eerw. hr. A. H. Veldhuizen en 18.00 uur ds L. Quist- Ger. Gem. 10.00 en 14.30 uur student M. Burggraaf, Rot terdam. SOMMELSDIJK - Herv. Kerk 10.00 uur drs. J. Westland, Ede, bev. ds. L. Kruijmer en 14.30 uur ds. L. Kruij- mer, intrede, extra koll. kerkvoogdij. Dinsdag 22 decemben 14.15 uur ds. G. C. de Jong, huw. bev. DE SAMARITAAN- 10.15 uur ds. G. C. de Jong. MIDDELHARNIS - Herv. Kerk 10.00 uur ds. L. Quist en 18.00 uur ds. G. C. de Jong, H.C. Zondag 34, extra koll. kerk - Herv. „Exodus" Gem. 10.00 uur ds. A. Carstens - Chr. Ger. Kerk 10.00 en 18.00 uur lezen - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. H. Ligtenberg- Ger. Kerk 10.00 uur ds. D. Goud zwaard, Dirksland en 17.00 uur dhr. P. A. Stam, Etten-Leur - Ger. Kerk (Vrijgem.) 9.30 uur lezen en 14.30 uur ds. B. Gratz. NIEUWE TONGE - Herv. Kerk 9.30 uur ds. W. Verboom, Nw. Lekkerland en 18.00 uur eerw. .hr. A. H. Veld huizen, extra koll. kerkeraadsfonds - Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezea OUDE TONGE - Herv. Kerk 10.00 uur ds. H. Jongebreur en 18.00 uur ds. P. de Jager, extra koll. verwarming-Ger. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. STAD aan 't HARINGVLIET - Herv. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. G. C. Klok, v.m. bed. H.D.; extra koll. pi. jeugdwerk - Ger. Gem. 10.00 uur lezen en 18.00 uur student M. Burg graaf, Rotterdam - Ger. Kerk 10.00 uur ds. Willems, Barendrecht en 18.00 uur ds. Noordhoff. DEN BOMMEL- Herv. Kerk 10.00 uur ds. C. Oorschot en 18.00 uur ds. A. Vos - Ger. Kerk 10.00 en 16.00 uur dhr. A. V. d. Schee, Spijkenisse. OOLTGENSPLAAT-Herv. Kerk9.30 uur ds. P. de Jager, bed. H.D. en 18.00 uur ds. P. Vermaat, Veenendaal, extra koll. Chr. Belangen- Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. J. S. v. d. Net, Utrecht - Ger. Kerk 9.30 en 18.00 uur drs. J. H. Becker. LANGSTRAAT-Herv. Kerk 10.00 uur ds. M. V. d. Linden. SIRJANSLAND - Herv. Kerk 10.00 en 18.30 uur ds. Chr. v. d. Valk. SINT MAARTENSDIJK - Herv. Kerk 9.30 en 14.30 uur ds. A. Vlietstra, Doomspijk - Ger. Gem. in Ned. 3 x lezen - Oud Ger. Gem. 3 x lezen. NIEUWERKERK - Herv. Kerk 10.00 uur drs. Alb. v. d. Ban en 19.00 uur Kerstzangdienst, ds. E. J. Nijhuis, Ouwerkerk m.m.v. de Chr. Zangver. „Een Naam is onze Hope" - Ger. Kerk(N'kerk- O'land) 10.00 uur dhr. J. Verheul, Spijkenisse - Ger. Gem. 9.30 en 15.30 uur ds. M. J. van Gelder - v/h Ger. Gem. in Ned. 9.45 en 15.00 uur leesdienst OOLTGENSPLAAT VERKOOP WOONHUIS Notaris M. A. Korbijn te Oude Tonge zal op maandag 21 december a.s. bij j opbod verkopen het woonhuis met aan- i horigheden, erf en tuin, aan het Weespad no. 3 9 te Ooltgensplaat, samen groot 180 are. De verkoop bij afslag is op maandag 28 december. Zowel de verkoop bij opbod i als bij afslag zullen plaats vinden in Hotel Hobbel, Kaai 1 te Ooltgensplaat, telkens 's avonds om half acht. NIEUWERKER Kerstzangdienst - interkerkelijk op Nieuwerkerk: Zondagavond 20 decem ber, aanvang 7 uur nam. zal er in de Ned. Herv. Kerk te Nieuwerkerk een inter kerkelijke zangdienst worden gehouden. Met als voorgangers drs. Alb. v. d. Ban (Herv.) en ds. E. J. Nijhuis te Ouwerkerk (Geref.) Voorts zal het Chr. Gemengd Zangkoor „Eén Naam is onze Hope" o.l.v. mevr. Bil-den Hollander, haar me dewerking verlenen. Uw geluk met de geboorte van uw kleine maakt u met een welverzorgd bekend. Drukkerij Gebrs. de WAAL wil er graag voor zorgen. De nieuwste modellen snel leverbaar. Langeweg 13 Sommelsdijk THOLEN Geen elektrische stroom Het eiland Tholen moest vrijdagavond van ongeveer kwart voor acht tot vijf over half negen zonder electrische stroom doen. In een schakelstation bij Goes was er een ontploffing van een koppelschake laar waardoor de stroom uitviel en heel Zeeland, behalve Zeeuws Vlaanderen en Vlissingen, in het donker zat Maandagmiddag zal men in Zeeland (behalve Zeeuws Vlaanderen) weer zon der elektrische stroom. In verband met de ontploffing werd het schakelstation van de P.Z.E.M, bij Goes nader onderzocht Daarbij trad automatisch een beveiliging in werking. Doordat de technici er bezig waren konden zij meteen de storing op heffen. Na 5 minuten was er stroom. De oorzaak van de ontploffing is nog steeds niet bekend. Geen alarm na gifvondst: Debodem- .verontreiniging op het terrein van de voormalige gasfabriek aan de Kaai schijnt niet van ernstige aard te zijn. Dit werd door burgemeester E. Baerends aan de gemeenteraad medegedeeld. Eind sep tember waren er sporen van cyanide en polycyclische aromatische koolwater stoffen aangetroffen. Het bestratingswerk werd stilgelegd voor een nader onderzoek naar de bodemverontreiniging. Nn de bodemvervuiling niet verontrustend is kan men met het bestratingswerk doorgaan en de pasgebouwde bejaardenwoningen van een trottoir voorzien. NIEUWERKERK Kerstfeestvieringen Ook in Nieuwerkerk staan in deze dagen veel kerstfeestvieringen op het program, zowel van Verenigingen als van scholen. Zo vierden de kleuters van de Christelijke kleuterschool het feest reeds op woens dag, o.l.v. mej. Kempeneers in de school. De School met de Bijbel hoopt het Kerst feest te houden op vrijdag 18 december in de Geref. Kerk, met ouders en belang stellenden. Woensdag 22 december zal de Geref. vrouwenvereniging een kerstavond houden. In de late avond van 24 december zal een interkerkelijke kerstnachtdienst worden gehouden in de Ned. Herv. Kerk met medewerking van de oecumenische jongeren groep. Voorganger is drs. Alb. v. d. Ban. Aanvang 10.30 uur nam. Op de avond van de 2e Kerstdag om 18.00 uur zullen de kinderen van de Zondagsschool het Kerstfeest vieren in de Herv. Kerk, o.l.v. de leidster mevr. Goudswaard- Wandel. OOLTGENSPLAAT Kerstfeest met de ouderen De Zangverenigingen „Advendo" en „Jubilate" bieden de ouderen van Oolt gensplaat een kerstfeestviering aan op maandag 21 december a.s. des nam. 19.30 uur (zaal open 19.00 uur) in het Veren, gebouw „'t Centiiim". Een en ander wordt georganiseerd in samenwer king met de plaatselijke commissie Be- jaardenwerk „Ooltgensplaat". Aan deze avond verlenen medewerking: mevr. A. van Berkel-Fase, drs. J. H. Becker, de heer Ferd Braber en een koper ensemble. Het geheel staat onder leiding van de heer C. C. v. d. Heuvel, dirigent Kerstconcert te Sommeisdijic Het Mannenkoor, dameskoor met or ganist Piet Westhoeve en trompettisten onder leiding van de heer Gerrit Zoon, geven op donderdagavond 24 december een Kerstconcert met solozang van mevr. H. Kievit in de Hervormde Kerk te Som melsdijk. Ds. L. Kruymer zal deze avond openen en sluiten. Programma aan de kerk verkrijgbaar. Toegangsprijs ƒ5,Aanvang half 8. Kerk open 7 uur. De opbrengst van deze avond is ten bate van de Restauratie van de ker. Voor de zieken m het van Weel-Bethes- da ziekenhuis te Dirksland zal er op 2e Kerstdag weer een verzoekplatenpro gramma te beluisteren zijn, dat verzorgd wordt dqor de Dirkslandse Ziekenom roep. Wilt u voor de patiënten in het zieken huis een verzoekplaat aanvragen dan kunt u dit doen door onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar: Radio Dizo, Postbus 48 te Dirksland. U kunt uw verzoek ook doorgeven op telefoonnum mer 01870 - 4452. De verzoeken moeten donderdag 24 de cember binnen zijn. Tevens zoeken wij nog medewerkers voor de techniek voor het opnemen en uitzenden van de programma's. Mocht iemand hiervoor belangstellmg hebben, dan kan hij/zij hiervoor ook via boven staand telefoonnummer contact op nemen. Aanvraag verzoekplaat Aangevraagd voor: Afdeling: Zaal: Aangevraagd door: Uit te spreken groet De Lagere Land- en Tuinbouwschool te Sommelsdijk vraagt m.i.v. 4 januari 1982 Degene die niet bevoegd is maar wel over de nodige bekwaamheid beschikt kan ook solliciteren. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich richten tot E. Berghout(dir.), Langeweg 107, Sommelsdijk, tel. 01870- 2246 (school) en tel. 01875 - 1917 (privé). THOLEN Voedselinzameling voor Polen In Tholen, Oud Vossemeer, Sint Maar tensdijk, Scherpenisse en Poortvliet werd er zaterdag voedsel voor Polen ingeza meld. In Stavenisse en Sint Annaland was dat al eerder gebeurd. Ruim 23600 kilo gram goederen werden bijeen gebracht gesorteerd en ingepakt Voorts werd nog ruim 9000,bijeengebracht om voed- sel te kopen. De vrachtauto met 26 ton voedsel en goederen voor Polen moest maandag avond blijven staan. De begeleider, pas toor A. van den Brule kon maandag bij de Poolse ambassade in Den Haag geen vergunning verkrijgen voor transport naar Polen. Gezien de huidige toestand in Polen is het nog niet zeker wanneer het transport naar Radomsko vertrekt. M.i.v. 4 januari 1982 zullen de winkels in Goedereede om 17.30 uur gesloten zijn i.p.v. om 18.00 uur. Van 1 april t/m 30 september tot 18.00 uur. 31 december 1981 17.00 uur GESLOTEN. 2 januari 1982 alle winkels de gehele dag GESLOTEN."^ Wij hopen u met deze mededeling van dienst te zijn geweest. Wij wensen u prettige feestdagen en een voorspoedig 1982. minimaal 20 jaar oud zijn; ÊW RUILVERKAVELING "FLAKKEE" KENNISGEVING GEDEPUTEERDE STATEN VAN ZUID-HOLLAND r? Desiree entourage groeibriljant-ring. Een krans van briljanten gegroepeerd rond één centrale met certificaat briljant In 14 karaat geel- of witgoud vanaf 32 MIDDELHARNIS TEL.01870 -2157 ..01870-2157 m •!!«'!St*!?<WiS***%«!?*f< ^^S^^lfl^if^ffif^Wl^rlf^Wt^W 0*^^^^^^^^^^^*^^^^0^Ê0^ «M< verband met de daarvoor ontstane vakature roepen wij op korte termijn sollicitanten op voor de funktie van Het betreft hier een funktie binnen de gekombineerde administratie HDG, hetgeen betekent, dat naast de administratie van het verpleeghuis, ook de administratie van verzorgingshuis De Goede Ree en bejaardenhuisvesting Het Oudeland wordt verzorgd. De aan te stellen funktionaris zal gaan assisteren bij de boekhoudkundige werkzaamheden en de loonadministratie. Er wordt verwacht, dat hij/zij na een inwerkperiode een deel van zijn/haar werkzaamheden zelfstandig zal kunnen ultvoren. Van belangstellenden wordt verwacht, dat zij: in het bezit zijn van het MAVO/HAVO- en typediploma; over boekhoudkundige ervaring beschikken en/of het praktijk diploma boekhouden hebben behaald; een positief protestants christelijke levensovertuiging hebben. Salariëring en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Eventuele inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer M. Jordaan. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan onderstaand adres. "de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg, Koningin Julianaweg 59, 3245 KA Sommelsdijk (Middelharnis), Telefoon 01870-2500 Het moderne komptex IS geheel gelijkvloers gebouwd. Ingevolge artikel 47 van de Ruilverkavelingswet 1954 brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 47 van de Ruilverkavelingswet 1954 ter openbare kennis, dat de stemgerechtigde eigenaren en pachters van gronden, gelegen in het ruilverkavelingsblok "Rakkee" op 19 november 1981 met meerderheid van stemmen en van de oppervlakte, waan/oor stemmen zijn uitge bracht, hebben besloten over te gaan tot deze ruilverkaveling. Het proces-verbaal van de zitting van het hoofdstembureau ligt voor een ieder ter inzage ter provinciale griffie van Zuid-Holland te 's-Gravenhage (Koningskade 1 kamer A 330). 's-Gravenhage, 9 december 1981 Gedeputeerde staten voornoemd, M. Vrolijk, voorzitter. J. de Vries, griffier.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1981 | | pagina 2