BEKIJK HET MAAR AMRO de lucht In tijdens Thoolse Dagen i Tholen: BRILLEN BERGMANS-OPTIEK bladz. 2 ,EILANDEN-NIEUWS" Ter gelegenheid van de Thoolse dagen is op vrijdag 3 juli een luchtreis gepland in een gigantische heteluchtballon. 20.00 uur). De reis begint vanaf het Pluimpotterrein in Scherpenisse. Piloot is de enthousiaste ballonvaarder Hans Zoet Niemand kan er echter, vooraf volledig zeker van zijn of de gloednieuwe kleurrijke luchtballon - met een inhoud van maar liefst 2200 m^ - inderdaad op het gekozen tijdstip haar heerlijke zweefreis zal aanvangen. U kunt straks met eigen ogen bekijken of de weergoden het toestaan dat de start van de gracieuze heteluchtballon doorgaat. Dit is overigens al de tweede luchtballon die AMRO over ons land laat zweven. De eerste voer ook over België, Frankrijk, Engeland, Spanje, Tunesië en Nepal. Zelfs in het verre Dubai steeg deze heteluchtballon op om de Holland Expo op te luisteren. Dat opstijgen lukt doorgaans snel. Meestal duurt een start hoogstens 20 minuten. De landing houdt echter iedereen tot het laatste moment in grote onzekerheid. Moet er op een watervlakte worden geland? Hoe zal het weer zich daarbij gedragen? Hoewel deze nieuwe heteluchtballon echt niet voor een kleintje vervaard is, is het vaak bijzonder spannend om de rieten gondel, die plaats biedt aan 3 personen, veilig aan de grond te krijgen. De ballon zelf is gemaakt van bijzonder sterk en hittebestendig parachutenylon, dat door de NASA speciaal voor de ruimtevaartparachutes werd ontwikkeld. Jammer genoeg maakt de ballon wel wat lawaai in hoger sferen. Elke minuut gaat namelijk de brander een paar seconden aan. Dit geeft een indringend zoemend geluid. Deze brander geeft ongeveer net zoveel hitte als 800 kookpitten tegelijk. Nederland kent naast Hans Zoet nog maar enkele heteluchtballon-piloten. In Engeland, Duitsland en Amerika hebben zich echter duizenden ballon- vaarders helemaal aan deze sport verslingerd. Fietspuzzeltocht WN afd. OOSTFLAKKEE organiseert op ZATERDAG 27 JUNI a.s. een fletspuzzeltocht waaraan ieder een kan deelnemen zowel individueel als in gezinsverband. Er kan gestart worden op 3 plaatsen. Ooitgensplaat: Fort Prins Frederik. Den Bommel: School Nassaustraat. Oude Tonge: Dabbestraat. Inschrijving: van 13.00 - 14.00 uur aan de start. Vertrek: van 13.00 - 14.00 uur. Afstand: 15 km. Eindpunt FIOS kantine, Achthuizen. Kosten: ƒ2,50 per deelnemer. Kinderen t/m 12 jaar/ 1,- Deze tocht die u niet mag afleggen binnen 90 minuten is zó uitgezet dat u volop kunt genieten van de natuur in de polder. Bij een controlepost bent u in de gelegen heid een verfrissing te kopen tegen kost prijs. Regelmatig rijdt er langs uw route een zgn. volgwagen waarin zitten; een fiets- hersteller, een EHBO-er en iemand van de organisatie. Voor deze tocht zijn diverse prijzen be schikbaar gesteld!! Wij kunnen u verzekeren dat u én uw kinderen veel plezier en ontspanning zult beleven aan deze fietspuzzeltocht. Tot ziens op zaterdag 27 juni a.s. HET BESTUUR. (Bij zeer slecht weer wordt deze tocht uitgesteld tot een nader te bepalen datum. Bij twijfel kunt u 's morgens bellen tussen 11-12 uur met 01874- 1217). SINT ANNALAND DE HEER ABR. J. SCHERPENISSE 45 JAAR MUZIKANT Tijdens de wekelijkse repetitie van de Koninklijke Fanfare „Accelerando" in St. Annaland is de heer Abr. J. Scherpe nisse gehuldigd wegens het feit, dat hij niet minder dan 45 jaar lid was van genoemde fanfare. De voorzitter, de heer W. A. Boogaard noemde hem in zijn toespraak een steunpilaar van de vereniging. Hij heeft diverse instrumenten bespeeld en was 20 jaar secretaris van „Acceleran do". De voorzitter heeft hem het bijbeho rende insigne opgespeld. UITSLAG VERLOTING VOGELVOEDERHUISJE ZOMERFEEST HERNESSEROORD Het winnende lotnummer is 932 ge worden. De prijs kan afgehaald worden bij de fam. de Roo, Hobbemastraat 11, 3241 AC Middelharnis, tel. 01870 - 2579. Reparatie kotter Lag enkele weken geleden een Engelse kotter voor reparatie in de haven van Bruinisse, thans ligt een Duits schip, ^yaarmee op de Waddenzee naar mos selen wordt gevist, aan de afbouwkade bij de firma Maaskant, om van een Maaskant korlier en een uitkaplier te worden voor zien. Het betreft de WYK 6, uit Wyk a Fohr, waarin de firma Delta mossel (van der Plasse Yerseke) financieel is betrok ken. 4 juli 1981 Open dag voor land- en tuinbouw in Zeeland Op zaterdag 4 juli zal in de gehele provincie Zeeland een groot aantal boe ren en tuinders hun bedrijven open stellen voor belangstellenden. Door re gionale komité's van de 3 landbouw organisaties z^n diverse aktiviteiten georganiseerd om op die dag de land- en tuinbouw in Zeeland aan een breed publiek te presenteren. Op vaak origi nele wyze is men er in geslaagd om dit te realiseren. Voor de provincie Zeeland is de agrari sche sektor van meer dan gewone betek- nis. Direkt werkt slechts ca. 5% van de bevolking in de agrarische sektor maar als de verwerkende dienstverlenende en toe leverende bedrijven worden meegeteld dan is ruim 20% van de Zeeuwse bevol king voor zijn levensonderhoud afhanke lijk van de landbouw. Daarmee levert ze een belangrijke bijdrage in de werkge legenheid en juist voor de provincie Zee land is dat van meer dan gewoon belang. De OPEN DAG voor de land- en tuin bouw is een goede mogelijkheid om ken nis te maken met het werk van boeren en tuinders, die dagelijks zorgen voor vol doende voedsel op onze tafels en fleurige bloemen in de vensterbank. Maar wat allemaal komt kijken voor het zover is, voordat die tarweboterham met echte boter op uw bord ligt, die heerlijke appel op de fruitschaal of die prachtige chrysanten in de vaas, daarvan willen boeren en tuinders het een en ander ver tellen en laten zien op zaterdag 4 juli a.s. Iedereen is van harte welkom. Welke aktiviteiten Walcheren: In Walcheren zijn 4 routes uitgestippeld, verdeeld over het eiland. In elke route zijn 3 a 4 verschillende bedrijven opgenomen, akkerbouw, veehouderij, fruitteelt, tuin bouw. De routes zijn zo opgezet dat ze zowel met de auto als met de fiets zijn te rijden. De routebeschrijvingen zullen op alle WV-kantoren in Walcheren verkrijgbaar zijn. Schouwen Duiveland; Langs de ANWB-route door Schouwen- Duiveland heeft men ca. 12 bedrijven opengesteld, waarbij alle verschillende takken van landbouw zijn vertegenwoor digd. Tholen: Het eiland Tholen heeft de organisatie vande OPEN DAG gekoppeld aan de „Thoolse dagen". De gehele week voor 4 juli zullen allerlei aktiviteiten worden ontplooid, waarbij door de landbouw op zaterdag 4 juli een fietsroute is uitgezet langs een aantal agrarische bedrijven. West Zeeuws Vlaanderen; Tussen Cadzand en Schoondijke is een route uitgezet die per auto of per fiets kan worden gereden. G estart wordt bij de Molen van C adzand en via een viertal verschillende bedrijven eindigt de route in de Landbouwpraktijk- school in Schoondijke. Zuid-Beveland: In Westelijk Zuid-Beveland heeft men een fietsroute en een autoroute uitgezet langs verschillende wegen. De startplaats is in beide gevallen 's Heer Abtskerke. Langs beide routes zijn ca. 5 bedrijven opengesteld, verdeeld over de verschil lende takken van bedrijf Noord-Beveland: Op Noord-Beveland wordt een tiental bedrijven opengesteld verspreid over het eiland. Via folders bij de VVV's, campings en winkeliers wordt bekend gemaakt welke bedrijven zijn te bezoeken. THOLEN - Stedebouwkundige: De heer W. A. Blaas slaagde te 's Gravenhage voor het eindexamen Stedebouwkundig architect. Open plaatsen in C.J.V.-Y.M.C.A.- Kampen Ook dit jaar kent de Nederlandse Y.M.C.A., beter bekend als het Christe lijk Jongeren Verbond, weer een rijk ge varieerd aanbod aan reizen en kampen. Hoewel,de gelegenheid tot aanmelding reeds vanaf januari j.l. aanwezig is, zijn er nog een aantal vrije plaatsen voor mensen die nog steeds geen definitieve zomer- vakantieplannen hebben. Er zijn diverse mogelijkheden: voor ge zinnen met kinderen, alleenstaanden, be jaarden, jongeren, kortom voor iedereen, worden op de Ernst Sillem Hoeve in Lage Vuursche vakantieweken georganiseerd. De binnenlandse kampen (boerderij- kampen, tentenkampen, klipperzeil- kampen in Stroe, Leusden, Hengelo, Hulshorst, de Biesbosch en in Friesland) zijn bestemd voor deelnemers tussen 8 en 30 jaar; aan de buitenlandse reizen, naar Engeland, Italië, de Oostzee, kan men deelnemen in de leeftijd tussen 14 en 24 jaar. Tot 1 juli is opgave mogelijk bij onder staand adres, waar tevens de gratis „Uit waaier" met volledige informatie over alle reizen en kampen besteld kan worden. Kampadministratie C.J.V., Ernst Sillem Hoeve, Soestdijkerweg 10b, Lage Vuursche, 3734 MH Den Dolder. Telefonisch zowel overdag als 's avonds en in het weekend te bereiken onder nummer 02156 - 441. Stichting volwassenen educatie op Goeree- OveriPlakkee opgericht op maandag 15 juni j.l. is de Stichting Volwasseneneducatie Goeree-Over- flakkee opgericht De Stichting is momenteel druk bezig geschikte kan toor- en kursusruimte te vinden in Middelharnis om zo gauw mogelijk o óók daar aan het werk te kunnen gaan. De stichting heeft zich tot doel gesteld: het stimuleren en ondersteunen van volwasseneneducatie volgens de open school werkwijze. Het gaat hier om onderwijs voor vol wassenen, waarbij zich een andere situa tie voordoet dan in het „gewone" onder wijs. De programma's zullen moeten uitnodi gen tot diskussie over de verschillende levensbeschouwingen en opwekken tot een eigen kijk" op mens en maatschap pij. De bedoeling is, dat er in het nieuwe kursusjaar verschillende open school groepen komen in de gemeenten Middel harnis, Dirksland en Oostflakkee. Het aanbod is bestemd voor volwassenen en jong-volwassenen vanaf zeventien jaar, die minimaal vijf jaar lager onderwijs hebben en maximaal twee jaar voortgezet onderwijs. Enkele mensen hebben al ervaring opge daan in een open school groep in Oude Tonge en vertellen hier met volgende over: „Toen wij de advertentie in de krant lazen, kregen we het idee, dat dit de kans was om onze algemene ontwikkeling wat bij te schaven. Wij gingen er naar toe om b.v. de vakken Nederlands en rekenen op te halen. De verwachtingen, die we er van hadden, zijn helemaal uitgekomen. Het is wel heel anders als vroeger op school. Veel prettiger, omdat je je eigen tempo kan bepalen. Er wordt wel zo gewerkt, dat er na een bepaalde tijd een toets afgenomen wordt en als het resultaat dan goed is, stimuleert dat om door te gaan. Er zijn ook thema-bijeenkomsten over onderwerpen, die door de groep zelf ge kozen zijn. Deze thema's zetten je tot nadenken en zo leer je deze zaken van verschillende kanten te bekijken. De begeleiding gebeurt op persoonlijke wijze, zodat aan ieders wensen wordt voldaan. De onderlinge kontakten in de groep zijn prima. Je leert sommige men sen van een andere kant kennen en waar deren. Er is veel belangstelling voor el kaar". Nog één persoonlijke mening tot slot: „Iedereen zou er voor in de rij moeten staan". Hier wil het bestuur van de stichting graag op inhaken, dus heeft u interesse of wilt u eerst nog meer inlichtingen, dan kunt u terecht bij: mevr. VAN RENSWOUDE Mariniersweg 83 3255 VE Oude Tonge Tel. 01874 - 1578 mevr. KIEVIT Dubbele Ring 8 3245 AD Sommelsdijk Tel. 01870 - 4424 mevr. v. d. ABEELE Rembrandtlaan 138 3241 AL Middelharnis Tel. 01870 - 5540 Gratis computerogentest Hofdyksweg 12 - Ouddorp „BIJBEL EN JEUGD" Dit is de titel van een boekje van Prof. Dr. Ph. Kohnstamm. 't Werd in twee artikelen in 1923 besproken door A. Janse uit Biggekerke. Die zijn nu herdrukt en nu nog even actueel als toen. Ik denk: nog méér actueel. Naast waardering voor het vele goede is genoemd boekje heeft Janse zeer ernstige critiek. Critiek: waar het gaat over het echt gebeurd zijn, over de feitelijkheid van de mededelingen uit de Heilige Schrift. Eén voorbeeld: Kohnstamm zegt: „och, die walvis van Jona is niet noodzakelijk om tot Christus te komen en daarom naar 't rijk der fabelen ermee". Met zonde en genade en het kruis als middelpunt wil K. nog wachten bij kinderen. Janse schrijft: „De kinderen eerst in de waan brengen, dat ze niet in Adam verdoemelijk zijn en dat zij zelf wel een weg ten hemel kunnen vinden buiten Jezus - is hard. 't Is een verbergen van de blijde boodschap van het Evangelie". Graag zou ik meer citeren uit deze waardevolle brochure. De geest van K. is nu nog veel sterker en heeft in onze tijd z'n duizenden verslagen. De brochure kan ons meer bewust wapenen in die geestelijke strijd. (Meester van Wijnmaalen wees daar óók op bij het jubileum van de Groen van Prinstererschool in Middelharnis, op die Schriftontkrachting) 't Is zeer geschikt voor ouders, onderwijzers(-essen), óók die van Zondagschool en Jeugdvereniging en voor predikanten. Koop- en lees hét' God zegene die lezing! De prijs is slechts 3,- (inclusief porto). [Ter vergelijking: 'n pakje shag of ciga- retten kosten soms méér en die gaan in rook op]. De brochure kunt U bestellen bij J. L. Struik, Davenschot 37, te Heino (O), br. via. Rabobank te Heino nr. 3271.50.602. (gironummer van de bank is 800093). J. Koppenaal Azn. P.S. 'n Andere brochure, die verband houdt met dit onderwerp is: „Religieuze ont wikkeling bij kinderen"; ook van A. Janse. Deze kost 3,25 (incl.) Eveneens van dezelfde schrijver is een brochure, waarin: a. Het vertellen uit de Bijbel aan kleuters. b. Hoe kunnen onze kinderen de Psal men verstaan? Prijs 3,65 (incl.) De laatste brochure is ook van belang voor het vertellen van de Bijbel aan ouderen dan kleuters. Beide eveneens te verkrijgen bij J. L. Struik (zie boven). J. K. POORTVLIET Aardgas buitengebied Burgemeester E. Baerends van Tholen maakte woensdag een begin voor het graven van een sleuf aan de Kadijk voor de aanleg van pijpleidingen voor transport van aardgas in de buitengebieden. Dankzij bijdragen van de gemeente en de P.Z.E.M. is er mogelijkheid voor een aantrekkelijke gasaansluiting, maar er moeten wel minimaal 90% van de in aanmerking komende woningen „mee doen". Op Tholen komen ongeveer 300 wo ningen in aanmerking. Adjunct-directeur ir. L. SisOuw de Zilva van de P.Z.E.M. schetste de voorgeschiedenis van het initiatief. Naar wordt verwacht zullen de be treffende woningen over ongeveer eenjaar zijn aangesloten. RODE KRUIS INZAMELINGS CAMPAGNE 1981 afdeling Middelharnis De opbrengst van de inzameling voor het Rode Kruis is totaal 10.825,- en is als volgt verdeeld: Den Bommel1.462,- Stad aan 't Haringvliet1.448,- Middelhamis-Sommelsdijk.7.915,- Met vriendelijke dank aan allen die heb ben bijgedragen en medegewerkt aan deze campagne. Namens de afdeling Middelharnis van het Rode Kruis. MIDDELHARNIS - SOMMELSDIJK UITSLAG P.V. „DE REISDUIP' Een wedvlucht vanuit Orieansd.d. 13-6- 1981. In concours 172 duiven. Afstand 455 km. P. V. d. Boogert: I, 9, 17, 28, 35; C. Vroegindeweij: 2, 10, 11, 24, 36, 42, 43; Gebr. Kieviet: 3,4,14,15,16,19,20,22, 23, 27, 32, 33, 37; A. Human: 4, 39; C. Looij: 6, 7,12,13,41J. Vis van Heemst: 8, 29, 30, 31; R. vanNimwegen: 18, 21; A. de Gans: 25, 34,40: D. W. Kievit: 26; L. Wielaard: 38. DAM- EN SCHAAKVER. „ONTSPANNING" TE OUDDORP J. Visbeen en M. Breen nieuwe kampioenen seizoen 1980 - 1981 Op de laatste wedstrijdavond van de damcompetitie wist de heer J. Visbeen te Melissant-kampioen te worden van het Ouddorpse team. Aanvankelijk leek het er op, dat de heer K.Tanis de nieuwe kampioen zou worden, doch deze verloor de laatste wedstrijden steeds meer terrein en moest deze ten slotte prijsgeven. De heer Visbeen won wedstrijd na wedstrijd. Tenslotte moest hij het nog opnemen tegen de heer KL Tanis (een broer van de gedoodverfde kam pioen). De heer Visbeen had in deze wedstrijd voldoende aan remise. Dit resultaat be reikte hij ook na een spannende partij. Zo werd de heer Visbeen - nu tweemaal in successie - damkampioen. Bij de schakers kon dit jaar een geheel nieuwe kampioen worden begroet. Ook hier werd na een spannende strijd met zijn „eeuwige" rivaal, de heer K. van der Wende, de heer M. Breen de nieuwe schaakkampioen. Nadat beide schakers in de vorige com petitie gelijk waren geëindigd wist de heer Breen nu zijn naaste concurrent achter zich te laten. Met een verdiende voor sprong wist de heer Breen beslag te leggen op de kampioenstitel bij de schakers. Proficiat!!! De uitslagen van de laatste wedstrijd avond bij de dammers en schakers was: DAMMEN: H. Tanis - P. van Dam 1-1 K. Westhoeve - J. ten Hove 2 - O P. van Dam - L. Moerkerk 0-2 J. Visbeen - K. Tanis 1-1 SCHAKEN: J. Soeteman - J. W. J. Breve 1 - O J. Soeteman - L. Jongkoen 1 - O C. Wassenaar - J. Soeteman Vi-Vt N. A. L. vanDoom-J. Soeteman Vi - VRUDAG 19 JUNI 1981 NIEUWERKERK/ZIERIKZEE Oud direkteur van de Chr. S.G., dhr. J. C. Spaans, overleden J 1 zaterdagavond 13 juni overleed plot seling, op 72-jarige leeftijd, de heer J. C. Spaans. De overledene was in Zierikzee en ook op geheel Schouwen-Duiveland een zeer geziene en beminde persoonlijk heid. 'Zowel in onderwijskringen als op het kerkelijk erf was hij een zeer werkzaam en kundig man. De heer Spaans kwam in 1930, als jonge onderwijzer naar Zierik zee en was werkzaam aan de Christelijke School in 't Vrije te Zierikzee, om enkele jaren daarna over te stappen naar de toen opgerichte ULO school. Daarna werd hij als opvolger van de heer U. Gorter, hoofd van laatsgenoemde ULO. Nog later toen genoemde school werd omgezet in de Chr. Scholengemeen schap, werd hij daarvan directeur, tot aan zijn pensionering in 1973. Op deze scholen heeft de nu overledene geslachten „opgevoed". Bekend is ook hoe groot de belangstelling en het mede leven bleef voor zijn leeriingen, van hem, ook als ze verder het leven in gingen, in welke tak dan ook. Heel zijn leven heeft de heer Spaans veel gedaan op het kerkelijk erf der Chr. Gereformeerden. Toen in 1973 het schoolwerk ten einde liep, bleek hij kerkelijk, als ooit te voren. De over ledene ging ook vaak in kerkdiensten voor, vooral gedurende vacante perioden. Met de heer Spaans is een onderwij sfiguur van formaat heen gegaan en tevens een mens, die zich met veel geloof en blijdschap, op velerlei terrein mocht begeven. Hij was een bescheiden man, met een grote geloofsovertuiging en liefde tot de zaak des Heeren! Een groot man in S.D. in hem ontvallen. De begrafenis vond plaats op donderdag 18 juni te Zierikzee, na een rouwdienst in de Chr. Gereformeerde Kerk. MIDDELHARNIS Gevonden en verloren voorwerpen in de maandeen april, mei en juni GEVONDEN:' 1 huissleutel; 2 fiets- sleuteltjes; portemonnee, inhoud dub beltje; 1 zilveren armband met naamplaat met opschrift „ANITA"; 1 póp(z.g.a.n.); 1 honderiem; 3 sleutels in zwartlederen etui; 4 sleutels aan ring; 1 cassettebandje; 1 sleutel aan musketonhaak; 1 rammelaar voor kinderwagen bruin/beige; 1 gouden orbel in de vorm v.e. druppel 1 porte monnee inhoud 5,-; 1 rekenmachientje merk Monarch V.W.O. '80 (blauw om hulsel) 1 etui met enkele pennen; 1 etui met enkele sleutels (4); 1 portemonnee inhoud 5,25 2 sleutels; 1 zoimebril met stalen montuur; 1 zilveren ketting met 7 klavertjes 4; 1 herenvest zwart met blauwe strepen; 1 stalen horloge (digitaal) merk Cresta; 1 paar sportschoenen blauw/rood/geel; 3 tamme ganzen; 1 zil veren rozekrans; 2 schortjes met opdruk „madeira"; 1 doublé dames horloge; 1 x 35,-; 1 heren horloge blauw met chroom- stalen wijzerplaat, stalen band, merk „du Maurier"; 1 zonneklep voor bril; 1 tas met sjaal, panties enz.; 1 fiets sleuteltje; 1 gouden oorbelletje (ring) 3 sleutels in etui; 1 plastic zak met gymspuUen; 15 foto's 2 normaal formaat waarvan er een met afbeelding oude spekslagerij; 13 pasfoto's waarvan er 4 met dierentuin afbeeldingen; 1 dames horloge merk beltron; 1 film camera G.A.F. 740; 1 rode marokaanse portemonnee inhoud; 1 bruine klap- portemonnee met inhoud; 1 paar blauw/ witte gymschoenen. VERLOREN: 1 sleutelbos met 4 sleutels; 1 herenhorloge met stalen scha kelband merk onbekend; I rijbewijs; 1 sleutelbos; I dameshorloge merk Pontiac met zwart bandje; 1 portemonnee (klein) met inhoud sleutel; 1 dames horloge merk Vendex of Ancer met chroom stalen bandje; 1 rijbewijs; 1 zwarte steen met goud; 1 leren buideltje aan veter met inhoud; 1 zilveren armband met naam plaatje „ANTOINETTE"; 1 dameshor loge merk onbekend, zilverkleurig bandje en 1 horloge met een schakel bandje; 1 plastic tas met daarin 2 handschoenen brooddoos; 1 langharige zwart/witte hond; 1 gouden oorbel met zwart gra- naatje; 1 zilveren kettinkje met daaraan een vogélkooitje; 1 rode portemonnee met 2 vakken en een knip erop met inhoud, giropas, betaalpas; 1 gouden oorknop met granaat steen en een ovale bloedkoraal; 1 blauw gymschoentje (erg klein); 1 bruine knipportemonnee met inhoud; 1 bruin etui met ongeveer 10 sleutels; 1 zilveren arm band met opschrift „JOKE"; 1 quartz horloge merk PonUac met stalen band; 1 grijze trui merk Wrangier; 1 portemonnee met inhoud; 1 pot tegellijm merk Bison- kit; 1 zilveren armbandje met opschrift „MARIANE"; 1 schooltas met boeken, schriften, geld, passerdoos, e.d.; 1 giro pas; 1 digitaal heren horloge merk Bel tron; 1 gouden armband (gedraaid snoer); I lederen tasje (kleur naturel) met giropas, portemonnee en betaalcheques; 1 rubber laars (groen) maat 40-41; 1 auto sleutel huis en garage sleutel; 1 honderiem met schakels en groen leren band; 1 grijze hoofddoek/sjaal; 1 dameshorloge, vier kant en een gouden kettinkje met kinder tandje; 1 honderiem (Hchtkleurig); 1 xf 20,-; I portemonnee kleur licht beige leer met inhoud en foto; 1 gele linnen schooltas met 6 boeken, agenda, schriften, pennen,e e.d.; 1 groene betaalpas; 1 sleutel in etui van garage Knöps; 1 honderiem grove schakel met rode band; 1 bruine platte overslagportemonnee met knip met in houd, giropas, pasfoto's en autosleutels; 1 bruine leren portemonnee met 2 vakken en ritssluiting -I- inhoud; 1 huissleutel in rode etui; 1 zilveren armband met op schrift „CORRIE". Voor naar

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1981 | | pagina 10