goed yeugd hoekj^e r Nieuwe Mercedes-Benz Automobielen OCCASIONS Garage van der Velde 1 l^ J Gebruikte uit de kerken Vrouwen een halve eeuw DE SPUITGAST Rooie Vrouwen in de P.v.d.A. SCHAKEN „De Zwarte Pion" Najaarsbekalkïng naaimachines gevraagd 1 1 1 N i EUWS op weg Dit verhaal is een beetle vies. Of liever gezegd: erg vies Smerig zeljs! uu vernam i!, t-f^n/^gelachen hebben. Als ik er aan terug denk, snap ik mei aui we iu<:^ t^^u ,v u^t Misschien, als u het gelezen hebt, snapt u het ook met. Maar toch is het waar. Vreselijk gelachen hebben we. Als nagekomen verhuiskado, hebben we eens een lammetje gekre gen. Of liever gezegd: het waren er zelfs twee, maar over een daarvan gaat het. Een weesje, paplam, flessekind of hoe ze het hier ook noemen Een leuke verrassing en erg origineel. Een beetje kostbaar ook, want het waren twee rasechte Texelaars; we hebben ze zelf van het gelijknamige eiland gehaald. V kwit zich voorstellen hoe een nieuwbakken agrariër met zon beestje omspringt: erg voorzichtig. Met die zorg omringd die we nodig achten, en zelfs meer dan dat. Geen moeder aanwezig, dus met de fes grootbrengen. Wie dat eens heeft gedaan, weet welk een verschrikkelijk dankbaar werk dat is. Wij als volwassen mensen vochten erom wie hem de fles mocht geven. Natuurlijk vond dat gebeuren in de huiskamer plaats, wat dacht u! Je kunt zon wurm toch met in de koude schuur de fles geven! De juiste hoeveelheid melkpoeder werd netjes op een grammenweegschaal afgewogen. Nee, ons lam kwam mets te kort. Omdat het zo'n leuk werk is, zou het wel leuk wezen, als de goede gever het zelf ook eens kwam doen, zo dachten wij. We hebben hem hiertoe uitgenodigd, welke uitnodiging in dank werd aanvaard. Op een goede dag uiteindelijk een kwade dag kwam hij. Het hele ritueel werd in de gang gezet: melk maken, melk warmen, fles vullen, lam uit de schuur halen, een handdoek voor eventualiteiten op de schoot en drinken maar. Ik moet zeggen: onze gast kweet zich als een volleerd flessengever van zijn taak. Het lam (die we overigens naar zijn peet vader hadden genoemd) dronk zoals gewoonlijk gulzig zijn fles leeg. Menig moeder zou er jaloers op zijn, als ze zag met welk een snelheid zo'n fles leeggedronken werd. Daarna was het gebruikelijk dat het lam bij gebrek aan moederliefde, enigszins gekoesterd werl. Zo ook nu: onze gast moest en zou hem nog een poosje op schoot houden. Maar het beestje wilde helemaal niet. Hij probeerde zich los te wurmen en wilde gaan staan. Maar dat mocht hij niet. Maar ja, hij was inmiddels al weer een paar weken oud en toch al behoorlijk sterk. Het werd een geworstel van jewelste. Wie het won? Juist: ons lam. Hij ging staan, rekte zich uit enleegde de vloeibare, warme inhoud van zijn darmen over de flessengever heen! De dunne, geel-bruine drab droop zo z'n broekzak in. En stinken! Verschrikkelijk! Broek, trui, overhemd èn onze stoel, dies zat onder. We keken elkaar eens aan en toen we zagen dat hij het nogd lakoniek op nam, zijn we toch gaan lachen. We kwamen niet meer bij. Ja, ds je het op moet ruimen is dat geen pretje, maar die aanblik zal ik nooit meer vergeten. Hij nam het dus gemoedelijk op. Trok dies ter plekke uit, deed kleren van de heer des huizes aan, en dat was dat. De wasmachine deed zijn werk. Voor dat hij weer naar huis toe ging, was er niets meer te zien van het drama wat zich enkele uren daarvoor had afgespeeld. We hebben later weleens meer van dergelijke lammeren gehad, e ven ds bezoek die graag de fles wilde geven. De geschiedenis heeft zich ge lukkig nooit herhaald, hoewel we daar dtijd bang voor zijn geweest, dat begrijpt u. De Bonte Hond Goeree Overfiakkee |Uw huis verkopen TAiVIBOER uit voorraad leverbaar200 D 280 S NIEIUW MODEL 240 D 300 D en 240 TD met 12 maanden garantie MEKCEDES 200 D kleur cayenne-oranjebouwjaar 1978; extra stuurbekr. en radio/cassette; zeer mooie auito; slechts 82000 km gereden! MERCEDES 300 D automaat kleur coloradobeige; bouwjaar 1977; extra aircond., tempomaat, w.w.iglas enz.; zeer mooi! MERCEDES 230 automaat kleur ahorngeel; bouwjaar 1977; extra stuurbekr. en w.w.glas; sleohts 56000 kim gereden; nieuwe auto! TOYOTA CELICA ST kleur rood; bouwjaar 1978; extra vinyldak en sunroof; exclusieve auto! TOYOTA CARINA 1600 luxe kleur groen M.1978 slechts 24000 km gereden! OLDSMOBILE OMEGA automaat met LPG; 1977; kleur zwart; sleohts 40000 mijl gereden! Alle auto's in eigen werkplaats in TOPCODSTDITIE gebracht!!! Met BOVAG-garantiebewijs! 12 maanden garantie! Toyota en IVBercedes-Benz dealer SOIVilVIELSDIJK Dorpsweg 28-34 Tel. 01870 - 4436 VERTEGENWOORDIGER: P, KATS, 01875 - 1601 l Bladzij 2 .^ILANDEN-NIEUWS' Vrijdag, 10 oktober 1980. 6-10-1980 Café Rest. „DE KOK" afdeling 1 C. Bakelaar M. v. d. Waal afgebr. G. D. Jager M. Verolme 0-1 A. Stolk E. Verbeek 0-1 J. Boeter A. T. Robijn 1-0 afdeling 2 W. Tieleman J. Minnaar 0-1 W. Breeuwer J. van 't Geloof 1-0 P. Lesuis C. V. d. Groef 1-0 Ant. Visser N. van Bracht 1-0 L. Abramse J. Noordijk 0-1 M. Jansen K. Verkerk 1-0 C. Littel J. Schreuder 1-0 „STAND GKOEP 2" 1. P. Lesuis 3'/2 uit 4 2. Ant. Visser 3V2 uit 4 3. W. Breeuwer 3 uit 3 4. J. Smallegange 3 uit 3 5. J. Noordijk 3 uit 4 „JEUGDAFDELING" Na een maand keihard schaken is de stand als volgt aan de kop. 1. Gert-Jan Zijlstra 8 uit 10 2. Alexander van Oost 7 uit 9 3. Jasper v. d. Wulp 6 uit 8 4. Edgar Nijman 6 uit 9 5. Frans Nieuwland 6 uit 10 6. René Faase 5 uit 7 7. Johan Duyninek 5 uit 8 8. Netty v. d. Valk 5 uit 8 9. Koos Verolme 5 uit 8 10. Jan-Pieter Warnaer 5 uit 9 11. Hans Blankenburgh 4 uit 4 12. Arjan v. d. Velde 4 uit 7 13. Bram Vroegindewey 4 uit 7 14. Gaby Everaers 4 uit 8 15. Hans v. d. Marel 4 uit 8 16. Conny Schreuder 3 uit 5 PREDIKBEURTEN ZEELAND Hervormde Gemeenten THOLEN ZONDAG 12 OKTOBER 1980 THOLEN 9.30 uur en 18.30 uur ds. L. Wüllschleger, v.m. H.D. POORTVLIET 10 uur en 18 uur ds. Tj. de Jong. SCHERPENISSE 9.30 uur en 14.30 uur ds. D. Budding. SINT IVIAARTENSDIJK 9.30 uur en 14.30 uur ds. J. van Loon. STAVENISSE 10 uur ds. W. Gorissen en 18 uur ds. B. de Jong uit Meeuwen. SINT ANNALAND 10 uur en 18 uur ds. M. D. Geuze. OUD VOSSEMEER 10 uur en 18.30 uur ds. Th. v. d. Heijden, H.A. en Dankzegging. SINT PHILIPSLAND 9.30 uur en 14.30 uur ds. A. Cysouw. LAND- EN TUINBOUW De kalktoestand van onze gronden is belangrijk. Het bevorderen van een goe de kalktoestand van de grond geeft zo veel voordelen dat een bekalking van te zure gronden en dat zijn er nogal wat een zeer rendabele maatregel is. Voldoende reden om ook in het na jaar extra aandacht te besteden aan de kalkbemesting. Landelijk gezien blijkt uit de pH-clj- fers overduidelijk dat de kalktoestand op de lichte gronden vaak verre van ideaal is. Een groot percentage bouw land heeft daar behoefte aan een flinke reparatiebekalking. Heel belangrijk is het feit, dat juist in het najaar wan neer de campagne op volle toeren draait en de suikerfabrieken volop schuim- aarde produceren de grond van kalk- meststof moet worden voorzien. Voor het behoud van een goede struk- tuur van kleigronden is kalk een on misbaar element. Schuimaarde heeft als kalkmeststof van oudsher een uitste kende reputatie op de slibhoudende gronden. Ook op de lichtere gronden gaat schuimaarde een steeds belangrij ker rol spelen omdat het produkt te genwoordig in vloeibare vorm leverbaar is. Vloeibare schuimaarde kan recht streeks uit de produktie met behulp van vacuümtankwagens over het land wor den verspreid. Men heeft dan een regel matige verdeling en geen stofproblemen bij de bekalking. Met name in de herfst kan deze kalkmeststof over het vrijko- OOSTFLAKKEE Voor twee van de bejaarden iiandwerkgroepen wordt er uitge keken naar twee naaimachines. Bij het vervaardigen van mo dellen uit leer, vilt en andere ma terialen blijkt het zeer moeilijk om grote stuklten met de hand te stikken. Wij zoeken daarom twee naai machines die wellicht niet meer gebruikt worden en op de zolder terecht zijn gekomen. Nu vragen wij ons af of we ze misschien over kunnen nemen. Gratis, of tegen een redelijke ver goeding. Reacties worden gaarne ver wacht op het kantoor van de Stichting Bejaardenwerk in Oolt- gensplaat, tel: 01873 - 1676 of het Dienstencentrum in Oude Tonge, tel. 01874 - 1344. mende land worden gestrooid en dan te gelijk met de najaarsbewerking worden ingewerkt. Een goed bekalkingbeleid wil zeggen tijdig, dus in het najaar voor het vol gend gewas bekalken. Men vermijdt bij deze methode de vaak optredende voor- jaarspiek in de vraag naar bekalking. f\ de vogelkooi met de protesterende papegaai de clubfauteuils die meer dan een ons wegen de schemerlamp met die zware poot het ledikantje van de kleine joost het ochtendblad van gisteren alle flessen uit de kelder ook de lege de jongens van flakkee expresse nemen echt alles mee als ze aan het verhuizen zijn flakkee expresse 01870 2188 middelharnis Van boven naar beneden gelezen vor- mx de letters die op de kruisjes komen te staan een spreekwoord. EEN JAPTGE Beste Jongelui, weer maar aan het schrijven 't hoekje moet weer klaar. Twee en vijftig hoekjes wordt dat in een jaar. Twee en vijftig raadsels, liefst gevarieerd Door de raadselmakkers wordt dat gewaardeerd. Zo'n vijfhonderd briefjes wat om antwoord vraagt. Vraag om poezieversjes wordt oom Ko belaagd. Aan oom Ko z'n winkel, is er altijd werk. Wat op prijs gesteld wordt, zo ik steeds weer merk. Wekelijks opnieuw weer, 'n leuke bezigheid. En zo zijn we allen vol activiteit. Maken met het raadsel nu maar een begin. Er zit, zo je zien zult, weer een spreekwoord in. OKTOBERRAADSEL 2 X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X 1. stad in Bazan, waar koning Og be graven v^erd (Num. 21) 2. hemels brood 3. bijvrouw van koning Saul (2 Sam. 21) 4. zuil of steunpilaar (brug) 5. rijk en gierig man uit Maon (1 Sam. 25) 6. huidvocht 7. beeli waar Elia door raven werd on derhouden 8. het zuidelijk deel van Palestina 9. priester die David trouw bleef (2 Sam. 15) 10. Ik ben de Alpha en de 11. soort tarwe (Ex. 9) 12. zoon van Sem (Gen. 10) 13. chri.stin in Korinthe (1 Kor. 11) 14. eiland voor de kust van Klein Azië (Hand. 20) 15. dienstmeisje (Hand. 12) 16. rustplaats in de woestijn (Num. 21) 17. andere naam voor Isaï (Hand. 13) 18. moeder van Samuel 19. hoofdstad van Edom (Jes. 34) 20. de Heilige Schrift 21. schoonmoeder van Ruth Op Ib i..i,.^i/iji,i lio^j-.., i^^^j vv^^rtman. Raadhuisstraat 8, 3253 AN Ouddorp, haar geboortedag te herdenken. Namens ons allen van harte gefeliciteerd Elly! Dat het een fijne verjaardag mag wor den. De Heere geve je nog vele jaren deze dag te herdenken. Immers niet alle mensen worden oud. En ons leven is in Gods hand. Wij kunnen niets zeg gen over de toekomst. Dat je ook van je raadselvrienden en vriendinnen veel be langstelling mag ondervinden. Ook je ouders onze gelukwensen. POEZIEVERSJE Annemarie v. d. Veer - Herkingen: Hier is dan nu je poëzievers; het kostte wat geduld. Toch is ten lange leste nog, je hartewens vervuld. Een poëzievers dat is gedrukt, dat heeft niet iedereen. De raadselnichtjes van Oom Ko, die hebben dat alleen. Je krijgt dit voor je poëzieboek, zomaar geheel kado; Opdat je later zeggen kunt; „dit kreeg ik van OOM KO VAKANTIEVERSLAGEN De eerste week van de vakantie heb ben we in Duitsland doorgebracht. Met m'n vader, moeder, een broer en een zus. We hadden daar een huisje in een bungalov/park in Frankenau, vlak bij Frankenberg, in de buurt van Korbach, en dat ligt weer dicht bij Kassei. We hadden het er erg naar ons zin. Als je een half uurtje reed, kwam je bij het slot Waldech, dat heeft dus met Koningin Emma te maken. Er was ook een groot stuwmeer bij. Op de Dillenburg zijn we ook nog ge weest. We konden maar één week, die hard is omgevlogen. De tweede week logeerde m'n nichtje hier. Van die week heb ik niet zoveel te vertellen. De daarop volgende week ook niet, al was ik dan niet thuis, maar uit logeren. II We zijn een week naar Markelo ge weest, tenminste het huis dat we ge huurd hadden lag precies tussen Rijssen en Markelo in, het was er erg leuk hoor, midden in de bossen, 's Morgens vroeg hebben we een paar keer een klein eek hoorntje gezien. We hebben door het bos gefietst, soms was het er nog nat van de regen en dan moest je oppassen an ders gleed je uit. We deden laarzen aan dan v/as het niet zo erg als je in een plas terecht ivwam. We zijn ook nog naar de markt in Raalte geweest, daar lieten ze alles zien hoe de mensen vroeger werk ten, spinnen, kantklossen, ook was er een klompenmaker en een mevrouw stond van melk karnemelk te maken. Dat was erg leuk, maar een week is zo voorbij, dus toen zijn we weer naar huis gegaan. BRIEFWISSELING Berend de Boer - Drachten: Dat is een leuke serie boeken Berend, oom Ko heeft Ze ook gelezen. Het is te hopen dat die dakkapel gauw klaar is, want zo vroeg uit bed valt ook niet mee. Wat is die Jaco een deugniet zeg. Je moeder kan alles wel op slot doen. Jaap Joppe - Dirksland: Jullie zijn dus nog niet „uit de kelder" merk ik. Ja, daar is nogal wat voor nodig Jaap. De eerste bieten al geleverd intussen, is mooi meegenomen 'hé. Ga je zelf witlof trekken Jaap. Is zeker maar een hobby. Fijn zeg, dat het goed gaat met de studie. Goed blokken maar hoor! Max van Rossum - Melissant: Het heeft weer lekker geregend, maar we hebben ook mooi weer gehad Max. En beide kunnen we niet missen hé. Het is bij jullie nu ook wel druk in het land?.Het is nu zo vwnter Max, want het gaat zo snel, en al heel veel land is kaal. Jan V. d. Doel - Nieuwe Tonge: Je moeder heeft het goed bekeken Jan. Goed opletten op school, dan heb je bijna geen huiswerk, of je bent er zo mee klaar. Verkeersles is heel nuttig, zonder dat kan je niet meer op de weg Jan. Het is meer begrijpen dan leren. Fijn zeg, zo'n strenge meester Corine Vader - Nw. St. Joosland: Fijn dat alles goed is Corine, met oom Ko ook gelukkig, en de vakantie was ook goed, maar erg kort. Dat kunnen jullie niet zeggen. Een leuk schooltje is het waar je naar toe gaat, slechts 1200 leerlingen. Leuk hoor. Moeten jul lie die twee „dotjes" zelf houden? Lianne Murre - Goes: Je kan op een fijne vakantie terug zien Lianne! Hoe smaakte die „kofje met koke?" Je kon die Friese taal toch niet verstaan ze ker? Het is wel een mooi land Fries land, maar Zeeland is ook mooi hoor. Oom Ko is niet zover weg geweest hoor. Heb het dichtbij huis gehouden. Elly Voortman - Ouddorp: Dat kan je wel Elly, je had vroeger moeten schrijven hé. Maar ik heb er alle be grip voor. Je hebt veel huiswerk en dat moet Je eerst maken hoor. Fijn dat je goede cijfers hebt, probeer die zo te houden. Gaat de tuinderij verdwijnen? Dat is jammer zeg. Maar je krijgt nu ander werk, dat is ook nodig en nuttig. Maar jammer vind ik het toch! Jan Keyzer - Hendrik Ido Ambacht: Een hele trap iedere dag Jan. Ik dacht dat het verder was dan 10 km. Als het winter wordt zal het afgelopen zijn om op de fiets naar school te gaan. Begrijp dat je het nu druk zult hebben. Jammer is natuurlijk dat je nu gaat stoppen met de raadsels. Maar er is overal een tijd van. Hoop dat je het gestelde doel zal mogen bereiken Jan. Dat zal als de Heere je spaart nog wel enkele ja ren duren, maar de tijd gaat snel. De beste wensen voor de toekomst en mis schien Iioor ik nog weleens wat van je? Groeten hoor ALLEMAAL de hartelijke groeten van jullie Oom Ko. NED. HERV. KERK Beroepen te: Oene en Stolwijk J. Mouthaan te Nunspeet. Aangenomen naar: Waddinxveen J. Maasland te Bameveld. Bedankt voor: Middelharnis J. Maas land te Bameveld; Groenekan en Ede P. Molenaar te Groot Ammers; Voort- huizen W. Verboom te Waddinxveen. Waddinxveen: Wegens bekomen emeritaat nam ds.' J. Verwelius afscheid van deze gemeente met een prediking over 1 Cor. 16 22. Woerden: Ds. J. v. d. Velden staat 40 jaar in het ambt. Binnenkort hoopt hij met emeriaat te gaan en in Hilversum hulpdiensten te gaan verrichten. Hij diende de gemeenten van Nieuwland, Hilversum, De Bilt, Dordrecht, Amers foort en sinds 1969 de gemeente Woer den. GEREF. KERKEN Beroepen te: Gramsbergen A. Velt- hoen te Augustinusga; Boskoop L. Kwast te KoUum; Noordbergum en St. Jansklooster kand. J. v. d. Schaft te Drachten. Aangenomen naar: Muiderberg A. Telleman kand. aldaar (in samenw. met Herv. Gem.); Rijsoord A. Mooy te Gou da; Krabbendijke kand. A. Speelman te Amstelveen. Bedankt voor: Andel, Oostwold, Scharendijke, Westerhaar en Zuilichem kand. A. Speelman te Amstelveen. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te: Enschede J. Poutsma te Arum; Oldehove en Ulrum kand. P. de Wit te Kampen; Bergentheim J. Goed hart te Zwolle; Hattem B. van Zuyle- kom te Assen; Helpman M. Brandes te Ermelo. Aangenomen naar: Wetsinge kand. J. Dronkers te Hengelo. Bedankt voor: Almkerk, Bergsen- hoek. Katwijk, Musselkanaal en Win schoten ksnd. J. Dronkers te Hengelo. NED. GEREF. KERKEN Beroepen te: Urk P. Velthuizen te Maassluis. CHR. GEREF. KERKEN Beroepen te: Den Helder, Deventer, 's Gravenhage-C en Eemdijk kand. H. V. d. Heuvel te Apeldoorn. Bedankt voor: Elburg M. Tanis te SUedrecht; Veenendaal A. Baars te Urk. Huizen: Wegens bekomen emeritaat nam ds. C. v. d. Weele afscheid met Deut. 32 4a. Hij heeft de kerk van Huizen 17 jaar gediend. Daarvoor stond hij te Harderwijk, Leiden en Ermelo. Jubilea; Ds. R. Kok mocht zijn 90ste verjaardag herdenken. Slechts enkele maanden geleden heeft hij emeritaat gekregen. Ds. H. van Leeuv>ren em. pred. te Driebergen staat 40 jaar in het ambt. Hij werd in 1906 geboren en in 1940 pre dikant. Hij diende de kerken van Erme lo, Tholen, Delft, Zaamslag, Arnhem, Rotterdam-W, Urk en Elburg, waar hem vorig jaar emeriaat werd verleend. 25 jaar in het ambt staan: Prof. Dr. L. Floor te Potchefstroom (Z. Afrika). Hij diende de kerken van Opperdoes, Almelo en Hilversum, om in 1961 naar Z. Afrika te vertrekken. J. J. Rebel, geestelijk verzorger van „De Lichtenberg" te Amersfoort, daar voor predikant te Murmerwoude, Haar lem-N, Hilversum-C en Sassenheim. Ds. C. Langbroek, legerpred vanaf 1967, daarvoor predikant te N. Pekela en Veenendaal. Gezangen: Met ruime meerderheid besloot de synode om in de naaste toe komst toe te staan dat er gezangen wor den gezongen in de eredienst. Een daar toe benoemde commissie zal aan de Sy node van 1983 een bundel voorleggen ter goedkeuring. Daarna zullen zij in gebruik gegeven worden. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te: Almelo A. Hoogerland te Krabbendijke; Emmeloord N. Schreu der te Goes; Klaaswaal Th. van Stuy- venberg te Meliskerke; Zwijndrecht J. Karens te Opheusden; Scherpenisse A. den Boar te Norwich; Aalst J. van Haa- ren te Amersfoort. Bedankt voor: Hoogvliet en Middel burg D. Hakkenberg te Lisse; Scher- penzeel L. Vogelaar te Elspeet; Gouda en Rotterdam-W N. Schreuder te Goes. Plattelandsvrouwen vieren 14 en 15 oktober op de Flevohof. te Drenten het 50-jarig bestaan van hun bond. De Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen viert haar 50-jarig jubi leum met een grote manifestatie op de Flevohof. Vijftig jaar vorming en ontwikkeling van de vrouw, gepresenteerd in een programma van twee dagen, dat geheel „door vrouwen voor vrouwen" wordt verzorgd. 20.000 leden van de Bond bezoeken deze manifestatie. Langs de wandelroute vindt men een presentatie van alle bondsaktiviteiten, zoals cabaret, musical, ballet, volksdans, klederdrachten en modeshows, demon straties van creatieve technieken, dis- cussiemogelijkheden over de plaats van de vrouw in de samenleving, een festi- van een fotowedstrijd. Alle beschikbare val van 52 zangkoren en de resultaten ruimten van de Flevohof en twee spe ciaal voor dit doel neergezette hallen worden voor deze manifestatie inge richt. Voor bevriende organisaties, overhe den, werkers op het terrein van volwas seneneducatie wordt op 13 oktober op de Flevohof een symposium georgani seerd onder de titel „Het sociaal-cultu rele werk en de feminiserende macht daarvan". In het kader van de emancipatie-ak- tiviteiten, welke gefinancieerd en gesti muleerd worden door C.R.M., organi- seren de Rooie Vrouwen Goeree Over fiakkee op woensdag 15 oktober om 20.00 uur in Verenigingsgebouw „Melis hof" te Melissant een avond over „VRIJ WILLIGERSWERK". Op deze avond zal Ans Spies aan wezig zijn, zij is werkzaam bij de Ne derlandse Organisatie Welzijnswerkers. Zij zal ons iets vertellen over o.a. de knelpunten en voorwaarden in het vrij willigerswerk. De verhouding beroeps krachten en vrijwilligers, begeleiding, rechtspositie en erkenning. Op Goeree Overfiakkee zijn veel vrij willigers werkzaam op allerlei gebied. Daarom nodigen wij iedereen die meer over vrijwilligerswerk wil weten uit. Het is een open avond.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1980 | | pagina 6