Rijnnnoncis Algem. Verhuurcentrum B.V. Raad Midddelharnis steekt nog eens 1,08 milj. in industrieterrein J Medisciie diensten VIALLE JAC.DEeAST V.. SPREEKUUR Ook grondaankoop Lb.v. uitbreiding begraafplaats Bezorger(s) gevraagd bezorger(ster) RUOEN OP LPe... Geslaagde kand. aan Het Spectrum te Stellendam inzameling MEUBELS EN HUISRAAD T.B.V. DE VIETNAMEZEN gestaakt Anjeraktie 1980 DUIVENNIEUWS PREDIKBEURTEN |Uw huis verkopen TAMBOER Dhr. van der Kooij benoemd tot dlrekteur Geslaagd aan de Rijksscholen gemeenschap Goeree-Overflakkee te IVliddelharnis Geslaagden Chr. Mavo Tholen Bladz. 2 „EtLANBÉN-NlÉUWS" Vrijdag, 6 juni 1980. TOURCnRAVaNS te HUUR Tegen billijke prijzen te koop, diverse gebruikte TOURCARAVANS Ruime caravans met de keuze uit voortent, koelkast, kachel enz. Volledig verzorgd en verzekerd, dus HUREN ZONDER ZORGEN Op A.N.W.B. voorwaarden. Vraag vrijblijvend inlichtingen: Dr. W. Dreesplein GEERVLIET Tel. 01887 - 28 26 of 39 79 Telex: 24296 RYBOU Zaterdags zijn wij aanwezig op ons depot: Vrouwtjesweg 48, STAD AAN 'T HARINGVLIET. Middelhamis' gemeenteraad „zat" gis teravond met de vraag of het wel zo verstandig is in deze tijd van economi sche malaise een royale en dure lap grond voor de vestiging van ind. aan te kopen, terwijl kan worden voorzien dat om met de raadsvoorz. burg. van Welsenis te spreken het aantrekken van industrie zoals men zich die wenst (schoon en veel arbeidsplaatsen bie dend) „een heel moeizame affaire" zal worden. Vijf van de veertien (aanwezige) raadsleden zagen dat in 't geheel niet zitten en bedankten voor de aankoop van 17.75.80 ha in de Oostplaat gelegen grond van mevr. C. P. Koese-in 't Veld te M'harnis voor het bedrag van 1,08 miljoen guldentjes. Het betekent wel dat 9 raadsleden met de aankoop instemden al wil nog niet gezegd zijn dat daarmee de aankoop een feit werd Welnee, mevr. Koese heeft de voorlo pige koopacte weliswaar ondertekend maar met die restrictie dat de onderte kening niet van kracht is wanneer er geen overeenstemming over het koste loos gebruik bereikt zou worden zolang de grond nog niet door de gemeente wordt gebruikt. B en W hebben mevr. Koese bericht dat daar niet aan te denken is evenmin als aan de twintigduizend gulden die ze extra vraagt voor een door haar aange wezen schade, zodat de raad in 't onge wisse verkeerde of mevr. Koese nou wel of niet met de aankoop in zal stemmen. Meerderen hadden tegen deze handels wijze sterke bedenkingen, zoals dhr. J. H. Koppelaar en dhr. T. Arensman. „De verkoopster tast kennelijk de raad af; ze probeert ons gewoon uit onze tent te lokken!" voelde dhr. Arensman aan. Hij vond dan ook dat een onrijp voorstel als het onderhavige beter niet in een open bare raadsvergadering behandeld had kunnen worden. Ook tegen de door mevr. Koese ge stelde uiterste datum van 30 septem ber voor transport en betaling beston den ernstige bezwaren, met name ook bij dhr. Koppelaar dié zich een verklaard tegenstander van de aankoop toonde. Het was voor dhr. Koppelaar onvoldoende dat het College toezei werk te maken van de werving van industrieën en daarbij de Provincie te hebben ingescha keld, wetend hoe moeilijk het is echt van zaterdag 7 juni tot maandag 9 juni ARTSEN Middelhamis - Sommelsdyk: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter V. d. Peppel, tel. 2117. Dokter v. d. Peppel is woensdag a.s. van 12.00 tot 24.00 uur afwezig, Dirksland - Herkingen - Melissant: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 9.00 uur heeft dienst dokter Elvé, tel. 1262. Stellendam - Goedereede: van vrijdagavond 18.00 uur tot zondag avond 24.00 uur heeft dienst dokter v. Rijswijk, tel. 1207. Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagmiddag 17.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Westra, tel. 1259. Stad aan 't Haringvliet - Den Bommel - Ooltgensplaat: van zaterdagmorgen 9.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst dokter Maas, tel. 1269. APOTHEEK „MENHEERSE" J. Slager apotheker, werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdagen van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Zon- en feestdagen van 11.30 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. In overi ge uren via tel. of dienstkastje. TANDARTSEN Uitsluitend voor spoedgevallen, tand arts du Toy v. Hees, tel. 01870 - 3621 (van. 11.00 tot 11.30 uur). DIERENARTSEN Dienst heeft dhr Minderhoud, tel. 01870 - 2897; tot zaterdagmorgen 12.00 uur ook dhr Tjebbes, tel. 01870 - 2966. WIJKVERPLEEGSTERS Dirksland - Herkingen - Melissant: van vrijdagavond 6.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst zr. v. Lente, tel. 01876 - 234, b.g.g. 01877 - 2496 Nieuwe Tonge - Oude Tonge: van vrijdagmiddag 12.00 uur tot maan dagmorgen 8.00 uur heeft dienst zr. Vijfhuizen, tel. vrijdag 01113 - 1876; daarna 01870 - 5398. Achthuizen - Den Bommel - Stad aan 't Haringvliet - Ooltgensplaat: WIT/GELE KRUIS Dienst heeft zr. Anna, tel. 01873 -. 1577. kopers te trekken. „Ze komen heus niet als vliegen op Middelhamis af!" voor zag dhr. Koppelaar en hij vond de ge vraagde investering te groot om te gaan zitten wachten „tot er eens een vliegen de vogel neer zou kunnen strijken". Ter vergelijk wees hij op het indus triegebied tussen Waalwijk en Oss, bij zonder goed gelegen maar moeilijk met industrieën te vullen. Bovendien vond dhr. Koppelaar de getaxeerde prijs van 6,per m^ vrij stug en de voorwaar den onaanvaardbaar zodat voor hem en zijn mede SGP fractieleden het „nee" op het voorstel moest volgen. Zij willen met de aankoop liever wachten tot blijkt dat de grond werke lijk nodig zal zijn teneinde een jaren lang hoog renteverlies te voorkomen. Ook dhr. Hoogzand paste ervoor; ook hij vond de perspectieven voor industrie vestiging te weinig concreet om zo'n groot perceel aan te kopen, terwijl er nog grond beschikbaar is. De tegenstanders waren daarmee ge teld. De overige raadsleden stemden in met de visie van het College dat er eerst voldoende grond beschikbaar zal moeten zijn wil men werkelijk aan de werving van industrieën kunnen beginnen. Er zijn al contacten gelegd, zo werd uit de boezem van het College verzekerd maar niemand durfde te speculeren op een honorering daarvan. De raad werd desniettemin voor het hete hangijzer geplaatst waarbij het Col lege erop wees dat tal van andere plaat sen wél ruim grond beschikbaar hebben. Bovendien werd ertegen gewaarschuwd dat anderen buiten de gemeente om de grond zouden kunnen kopen en zich zouden kunnen vestigen waarbij het voor de gemeente erg moeilijk zou kunnen worden de kosten van het bouwrijp ma ken op hen te verhalen. Het leek het College maar beter de knoop door te hakken en zo gebeurde het ook, met de zegen van de PvdA en VVD fractie zowel als die van de CDA frac tie vanwaaruit dhr. Arensman aanvan kelijk nogal wat bedenkingen te kennen had gegeven. De koop werd gesloten althans voor wat de gemeente betreft, 't is afwachten of mevr. Koese er mee in zal stemmen. Nog een grondaankoop. Wat ook niet zo gemakkelijk lag was het voorstel tot aankoop van 2.59 ha grond van mevr. N. M. Vis van Heemst- Knöps, gelegen ten oosten van de be graafplaats te Middelhamis. De gemeen te wil deze grond gebruiken voor de uit breiding van de begraafplaats wanneer die ter zijner tijd gewenst is. De aankoopprijs bedraagt 155.586, en dat leek sommigen uit de raad een stevig bedrag voor een dergelijk stuk grond dat bijzonder oneffen is („berg en dal" zei dhr. Koppelaar) en ook qua vorm weinig aantrekkelijk is. Ook dhr. G. C. Joppe had nogal wat bedenkingen en hij voorzag dat de lap grond die z.i. aanzienlijk opgehoogd zal moeten worden erg duur zal gaan wor den. Dhr. Joppe kon dan ook met dhr. Koppelaar meedenken toen die de aan dacht richtte op de 1 ha grond achter de begraafplaats, in eigendom van de ge meente en momenteel als volkstuintjes in gebruik. Het College bleek daar niet voor te voelen, zoals weth. Kievit duidelijk maakte. Men voelt er in het College niet voor de volkstuinders daarvan te verjagen terwijl ook een langgerekte begraafplaats niet als ideaal wordt ge zien i.v.m. het toezicht erop. De meerderheid van de raad besloot dan ook met het voorstel van het Col lege in te stemmen. Het College voelt wel voor de gedachte de grond zolang die nog niet voor het toekomstig gebruik nodig is voor de vólkstuinderij te verhuren. Het was tenslotte alleen de SGP frac tie die zich tegen het voorstel uitsprak omdat haar de grond te duur lijkt mede i.v.m. de niet dwingende reden tot aan koop. Per 1 juli a.s. vragen wij voor een tweetal wijken in Ouddorp een Inlichtingen bur. van ons blad, tel. 01870 - 2629; event, 's avonds 01877 - 1947. AUTOGAS APPARAmUR is viiendeiljk voor het milieu sn ook voor uw portemonneel Vakkundge inbouw van de ze veilige apparatuur ver zorgt Vialle-dealer Korteweegje, Dirksland Tolaf. 01877-1122. In een speciale zitting op donderdag 29 mei werd aan de geslaagde kandi daten het diploma Mavo-4 uitgereikt. De (tot nu toe) gelukkigen waren: uit Ouddorp: Petra Bosloper; Jeannette Breen; Simon Bremer; Marcel Breve; Rini Dorsman; Krijn Grinwis; Trudy de Jong; Wim Klepper; Corrie Meijer; Ellie Meijer; Trudy Meijer; Eddie Reus; Bram de Ronde; Conny van der Sluis; Christoffel Smits en Ellie Voogd. uit Goedereede: Bas van Herpen; An- nelies Klein en Frans Nagtegaal. uit Stellendam: Margreet Bakelaar; Anja Berkenbosch; Leontine den Bes ten; Anja Boshoven; Marleen van Brui- nisse; Marja Bruinsma; Sandra de Fa- ria; Marja Heerschap; Jan Koyman; Heleen Kreeft; Conny van de Nieuwen- dijk; Arjan van Oostenbrugge; Jacob van Seters; Johan van Seters; Christa Trommel; Peter Troost. uit Melissant: Lenie Keizer; Dave Kort; Paula Neels en Margo> v. d. Vliet. ST. MAARTENSDIJK Oud Geref. Gem. Woensdag 11 juni 7.00 uur n.m. ds. C. Smits van Gies- sendam. MAATSCHAPPELIJK WERK (in geestelijke of sociale nood) Telefoon 01874 - 1515 Stichting KRAAMCENTRUM Goeree en Overflakkee Telefoon 01887 - 1275 DIENSTENCENTRUM „MIDDELHARNIS" Doetinchemsestraat 27, Middelhamis. Pedicure dhr. J. T. v. d. Meijden elke Ie maandag van de maand van 14.00 - 17.00 uur in het dienstencentrum. De Kerngroep van Middelhamis deelt langs deze weg mee dat de inzameling van meubels en ander huisraad ten be hoeve van de Vietnamezen met ingang van heden wordt gestaakt. Het aanbod was overweldigend groot en heeft onze stoutste verwachtingen overtroffen. Het is ons dan ook een behoefte om allen, die aan het welslagen van deze actie hebben bijgedragen, onze zeer har telijke dank te betuigen. Weest U er vooral van overtuigd dat vooral onze Vietnamese vluchtelingen U zeer dankbaar zijn. De Kerngroep van Middelhamis. In Middelhamis, Sommelsdijk, Nieu we Tonge en Stad aan 't Haringvliet zal dit jaar de Anjerkollekte met ge bruikmaking van lijsten worden gehou den in de periode 9 t.m. 22 juni 1980 Van de totale opbrengst wordt 25°Io verdeeld aan de verenigingen in de ge meente, welke aktief aan de kollekte hebben deelgenomen. Zoals bekend, verleent het Anjerfonds Zuid-Holland financiële steun aan de verenigingen, stichtingen en andere or ganisaties ter bevordering van de akti- viteiten op het gebied van wetenschap, kunst en cultuur. Ook in deze gemeente zijn voor dat werk door het Anjerfonds bijdragen verleend. Stelt de vrijwillige medewerkers niet teleur en geeft met milde hand. FLAKKEESE CONCOURSCOMBINATIE Wedvlucht Corbeil, dd. 31 mei. Deel name 1428 duiven. Los 7.00 uur. ZW- wind. I. C. Vroegindeweij, M'harnis; 2. Gebr. Grinwis, Ouddorp; 3. P. v. d. Boogert M' harnis; 4. Ph. Logmans, Herkingen; 5. C. Venneman, Ouddorp; 6. A. Klijn, Ouddorp; 7. J. Westdijk S'dam; 8. D. van Ours, S'dam; 9. H. v. d. Ochtend, Herkingen; 10. D. van Lenten, S'dam; II. C. J. Tanis, Ouddorp; 12. J. van Se ters en Zn. S'dam; 13. C. J. Tanis, Oud dorp; 14. C. Vroegindeweij, M'harnis; 15. J. K. Heekman, D'land; 16. J. Ba kelaar, Ouddorp; 17. R. van Nimwegen, M'harnis; 18. J. Westdijk, S'dam; 19. André Mans, D'land; 20. J. Pijl, Oud dorp; 21. Comb, de Jong-Tieleman, D' land; 22. Gebr. Volaart, Herkingen; 23. Comb. S. en H., Ouddorp; 24. J. P. Doorn en Zn, D'land; 25. D. van Ours, S'dam. ZONDAG 8 JUNI 1980 OUDDORP Ned. Herv. Kerk 9.00 en 11.00 uur ds. W. J. op 't Hof; 18.30 uur preeklezen Geref. Kerk 10.00 uur ds. A. J. J. V. Noord (Ver. geb.); 18.30 uur ds. J. S. Helmantel (kerk) Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur lezen. GOEDEREEDE Ned. Herv. Kerk 9.00 10.45 en 18.30 uur ds. M. Aangeenbrug. STELLENDAM Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. C. Oorschot Geref. Kerk 10.00 uur ds. J. S. Hel mantel; 18.30 uur ds. A. J. J. van Noord. MELISSANT Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. H. F. Klok Geref. Gem. 10.00 en 18.00 uur student J. J. Tanis, Sommelsdijk. DIRKSLAND Ned. Herv. Kerk 10.00 uur ds. D. Dekker; 18.00 uur ds. M. van der Linden Geref. Gem. 10.00 en 18.00 uur ds. P. Blok. HERKINGEN Ned. Herv. Kerk 10.00 uur kand. H. Mast, Nieuwerkerk aan den IJssel; 18.00 uur ds. D. Dekker Geref. Gem. 10.00 uur lezen; 14.30 uur ds. H. Ligtenberg. SOMMELSDIJK Ned. Herv. Kerk 10.00 uur Eerw. heer K. Groenendijk, Krimpen aan de Lek; 18.00 uur Eerw. heer A. H. Veldhuizen Remonstr. gem. 10.00 uur ds. J. H. van Aalst, Baarn. DE SAMARITAAN 10.15 uur Eerw. heer A. H. Veldhuizen. MIDDELHARNIS Ned. Herv. Kerk 10.00 uur ds. G. C. de Jong; 18.00 uur ds. W. J. op 't Hof Herv. Exodus- gem. 10.00 uur ds. A. Carstens Ger. kerk vrijgem. 9.30 uur leesdienst; 14.30 uur ds. C. Kleyn Geref. Kerk 9.30 en 17.00 uur ds. v. d. Waal (H.A. en dankz.) Chr. Geref. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. N. de Jong, Drieber gen Geref. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. H. Ligtenberg. NIEUWE TONGE Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. J. van den Born Geref. Gem. 10.00 en 18.00 uur lees dienst. OUDE TONGE Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. P. de Jager Geref. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. STAD AAN 'T HARINGVLIET Ned. Herv. Kerk 10.00 uur ds. J. Willem- sen; 18.00 uur ds. Chr. van der Valk, Sirjansland Geref. Gem. 10.00 en 18.00 uur lezen. DEN BOMMEL Ned. Herv. Kerk 10.00 en 18.00 uur ds. A. Vos Geref. Kerk 10.00 en 18.00 uur drs. A. Moo- lenaar, Uulvenhout. OOLTGENSPLAAT Ned. Herv. Kerk 9.30 en 18.00 uur ds. T. W. van Ben- nekom Geref. Kerk 9.30 uur dhr. G. J. Smouter, Rhoon; 18.00 uur kand J. H. Becker. Geref. Gem. 9.30 en 18.00 uur lezen. LANGSTRAAT Ned. Herv. Kerk 10.00 uur ds. M. van der Linden. Met ingang van de nieuwe cursus is dhr P. J. E. van der Kooy, thans leraar aan Het Spectrum in Stellendarn, be noemd als direkteur van een prot. chr. Mavo-school in Rotterdam-Overschie. De heer van der Kooy is gedurende 12 jaar verbonden geweest aan de chr. Mavo Het Spectrum. Hij heeft zich met name verdienstelijk gemaakt op het ge bied van studie- en leerlingenbegelei- ding waarvoor hij een speciale cursus volgde aan het Pedagogisch Didactisch Instituut, verbonden aan de Rijksuni versiteit te Utrecht. De daardoor verworven inzichten en nieuwe taken zullen in de toekomst door enkele andere leraren van Het Spectrum worden gepraktiseerd. Op vrijdag 20 juni zal in een speciale zitting van de school afscheid worden genomen van de heer van der Kooy. BRUINISSE KERKNIEUWS DER OUD GER. GEMEENTE Vrijdagavond 13 juni 19.30 uur dhr. A. P. V. d. Meer van Kinderdijk. SCHERPENISSE RESTAURATIE OUD-GEMEENTEHUIS Met de toezegging van Monumenten zorg om op korte termijn een subsidie beschikbaar te stellen voor de restaura tie van het voormalig gemeentehuis zal het er naar uit zien, dat er nog dit jaar kan worden begonnen met het her stellen van dit middeleeuwse gebouw. Het monumentale pand kan dan wor den ingericht tot bibliotheek en het Schuttersgilde (Mussengilde) kan dan ook weer over een „eigen" zaal beschik ken. Architect Peetoom uit Heusden heeft reeds een plan ontworpen. Met huisdieren kan je veel beleven. Soms leuk, soms minder leuk, soms helemaal niet leuk. Over zo'n niet leuke geschiedenis gaat dit verhaal. We hadden eens een lam dat dagelijks een injectie moest hebben. Aangezien het goedkoper is als je naar het spreekuur van de dierenarts gaat, dan dat hij die thuis komt geven, gingen wij die tijd dus regelmatig naar het spreekuur. Diegenen, die zelf ook weleens naar zo'n spreekuur zijn geweest, weten wel hoe dat toegaat. Met z'n allen in de wachtkamer. Dieren van allerlei pluimage door elkaar. Honden, katten, cavia's, zelfs een paar eenden heb ik daar gezien. Nu wij dus met ons lam ertussen. We waren trouwens niet de enigen met zo'n wolbaai. Als het lammer- tijd is komen er wel meer slappelingen op het spreekuur. Ik bedoel hier natuurlijk de lammeren, en niet hun bazen! Die keer waar ik het hier over heb, waren we met z'n allen in een noodgebouw. Spreekkamer en wachtkamer ineen. Op zich is daar hele maal geen bezwaar tegen, integendeel: je ziet nog eens wat. Er waren nogal wat dieren voor ons, waaronder een paar honden met uiteenlo pende klachten. Aan de beurt was een flinke bouvier met glas in z'n poot. Een prachtig beest, groot en dus ook sterk. Zie die maar eens op de behandeltafel te krijgen. Enfin, met vereende krachten lukte dat wel. Maar depatient stelde het gepeuter aan zijn poot niet op prijs en werd erg onrustig. Als toeschouwer bood ik meteen mijn diensten aan en nam ook een poot voor mijn rekening. Maar zelfs met z'n drieën hielden we hem niet op de tafel. Dan maar een spuitje om hem rustig te maken. In de tussenliggende tijd de volgende patient. Een zielige hond met een zoniet nog zieliger baas. Wat het beestje mankeerde weet ik niet en zal het ook nooit te weten komen. Vast staat in ieder geval, dat op een gegeven moment de baas zonder hond het pand verliet en ik aangezocht werd om de hond even vast te houden. Dat heb je er van, ds je een keer spontaan je diensten aanbiedt. Ik informeerde wat het dier man keerde en kreeg als antwoord, dat hij afgemaakt moest worden. Baas buiten, hond alleen binnen en ik hem vasthouden terwijl hij het dode lijke spuitje kreeg. Nou lijk ik wel een flinke vent, maar als het op zulke dingen aankomt ben ik helemaal geen flinke vent! Als ik in mijn vinger snij, val ik al flauw. Als er een spin doodgemaakt moet worden, roep ik de vrouw des huizes. U kunt wel begrijpen hoe ik mij toen voelde. Maar zoiets kun je nu eenmaal niet op een druk bezocht spreekuur verkondigen. Trouwens, ik had A gezegd, dan moest ik ook maar B zeggen. Gelukkig voor mij (en de hond) kreeg deze laatste eerst een slaapspuitje. Ik had dus nog even de tijd om er aan te wennen. Intussen was ook de bouvier in slaap én kon het stukje glas zonder moeite verwijderd worden. De ten dode opgeschreven hond sliep vast en ik was een beetje be nauwd dat hij nu aan de beurt was. Ik denk dat de dierenarts begrepen heeft dat ik niet stond te popelen om hem ook hiermeer te. assisteren of zelfs maar aan te zien, want toen waren wij aan de beurt. Het lam kreeg zijn spuit en ik ds een haas de deur uit. Eenmaal buiten kwam ik een snotterende hondenbaas tegen, die het duidelijk niet gemakkelijk had. Nou, ik ook niet. Ik vind, dat je als baas of bazin de plicht hebt om juist in die omstandigheden bij je huisdier te blijven. Ja, ds er niets bijzonders aan de hand is, is dat niet zo moeilijk. Maar in die laatste ogenblikken, of het afmaken nodig is of onnodig daar blijf ik buiten, moet je toch zeker bij je hond blijven. Ik besef terdege dat aan het leven van onze honden ook eens een eind komt. Als dat gebeuren moet in de spreekkamer van de dierenarts, ben ik er wel bij. Ook d weet ik nu d dat dat niet makkelijk zd zijn. Maar om daar een' ander mee op te zadelen vind ik niet fdr, ook niet tegenover de hond. De Bonte Hond ATHENEUM A Uit Goedereede: Janet Dul. Uit Ouddorp: Jaap van Heest. Uit Dirksland: Martin Herlaar. Uit Middelhamis: Arieleen Hobbel; Bet ty Jonge jan; Jeanette Mourik. Uit Sommelsdyk: Yvonne Snoek; Henk Verhoef. Uit Den Bommel: Guus de Wit. ATHENEUM B Uit Middelhamis: Harald Conneman; Jorien van den Doel; Anita Groene woud; Bram Mourik. Uit Achthuizen: Marcel van HooffLau rie Hopmans; Luciën Hopmans; Joris Noordermeer. Uit Bruinisse: Henny Jumelet. Uit Nieuwe Tonge: Leo van der Sluys. Uit Stellendam: Jan Snoeij. Uit Ouddorp: Bea Tanis. Uit Sommelsdijk: Josien de Wit. Uit Den Bommel: Sjaak de Wit. HAVO Uit Middelhamis: John Albrechts; Ad Coolbergen; Elly van der Ham; Marjo Jobse; Anja Klem; Antonio Meeuw- sen; Jan Marco Nelis; Kees van de Peppel; Jacqueline Scheffer; Gerrit Verhage; Inge van de Wetering. Uit Den Bommel: Tanny Bakelaar; Mie- ke de Wit. Uit Dirksland: Jan de Berg; CaroUen Tieleman. Uit Stellendam: Sjoukje Bruinsma; Leon van der Heiden; Jacqueline Human; Hans de Jager; Johan Troost; Conny Wielaard. Uit Oude Tonge: Maja Dooge; Cora van Eijkeren; Anja Korteweg; Arie de Lint; Remco van Niekerk; Barbara Penninga; Jeanet van Renswoude; Li- sette Vervloed. Uit Melissant: Jan Doomheijn; Joke van Heukelom; Ruud Serraarens. Uit Sommelsdijk: Adri van Erkel; Jan Verbiest; Jeanette van der Vliet; Bret Zwanenburg. Uit Ooltgensplaat; Richard de Jong; Gré Korteweg; Lenneke Korteweg; Jan van Nieuwenhuizen; André Roodzant. Uit Nieuwe Tonge: Cor de Jongh; Jaap Kievit; Hugo Klaprnuts; Iza Thierry; Hans Tijl; Vincent de Vries. Uit Ouddorp: Marian Nagtegaal; Wilma Pikaart. Uit Achthuizen: Koos van Oorschot; Wies Ruys. Uit Herkingen: Johan Tiggelman. MAVO Uit Nieuwe Tonge: Joost Abresch; Wil- leke Buys; Peter Gebraad; Jacquelien liolleman. Uit Sommelsdijk: Peter Paul Blijleve; Anne-Lize Groenendijk; Marlien Me lissant; Wout Roetman; Peter Voge laar. Uit Stad aan 't Haringvliet: Arie de Boed; Willeke van Dijk; Jan Timmer. Uit Goedereede: Bernard Dul; Rogier Schippers. Uit Middelharnis: Ton van Duist; Onno- line van Helden; Ernestine Kersber- gen; Ria Kik; Ria Peeman; Gertjan Simonse; Jan van der Velde; Johan VroegindeweijMarlies van der Wijn gaard; Ton van Wijngaarden. Uit Dirksland: Corinne Elferink; Addie van 't Hof; Karst Hoogenboom; Hans Spaan; Eddy Willemse. Uit Melissant: Rico Janssen; Irma Los; Trees Wagner. Uit Achthuizen: Dennis Klop. Uit Oude Tonge: Helma Knoope; Ca- rolien Langen; Paul-Jan dê Wit. Uit Herkingen: Astrid van der Veen. Uit Stellendam: Gertjan Zonneveld. Aan de Christelijke MAVO te Tholen slaagde^ de volgende kandidaten: Uit Tholen: Elza van Alphen; Adriaan van den Berge; Lieneke Bos; Arjo Buijs; Martin de Heer; Koos Heijboer; Helma van der Jagt; Rianne Aamoud- se; Fia Geluk; Petra Laban; Anton Bogert; Corrie Bogert; Kees Bout; Kees de Hond; Lieven de Lange; Cillia van der Male en Kees Wilsing. Uit Oud Vossemeer: Jacqueline de Wil de; Adrie Capelle; Ariita Goedegebuu- re; Mare Aarnoudse; Marry Aamoud- se; Theun Aarnoudse; Piet Beveland- der en Hans Vogel. Uit Scherpenisse: Johan de Jong en Kees Overbeeke. Uit Sint Annaland: Suzan Keur; Willy Bazen; Andries Fase; Irma Heijboer; Elna Leune; Jobien Scherpenisse; Dig Ampt; Mike Beckett; Will Fase en Marjo Menheere. Uit Poortvliet: Maddy Lindhout; Lenv van Dijke; Marjo Hage en Willeke Keur. Uit Sint Philipsland: Ad van Ouden aarde; Lianne van Oeveren; Jaap van Oudenaarde en Leo Verwijs. Uit Sint Maartensdijk: Carla Ponse; Li anne Vroegop en Anita Franke. Uit Stavenisse: Gerda de Ruiter; Hanna Smits; Irma Gorissen; Heleen Quist en Piet Dorst. Uit Dinteloord: Brammien Remus.

Eilanden-nieuws. Christelijk streekblad op gereformeerde grondslag | 1980 | | pagina 2